Mensen die heel hijgerig gaan doen over wie wel of niet geweest is zijn inderdaad dom bezig, maar mensen die toevallig iets oppikken zijn gewoon oplettende lezers.quote:Op woensdag 22 februari 2012 00:19 schreef Leandra het volgende:
[..]
Nee, ik heb gewoon een goed geheugen, ik lees het en dan blijft het hangen....
Ga ff lekker ergens anders tegen een ander lopen zeiken ipv in dit topic omdat ik me een bezoek van Laurentien aan het ziekenhuis meen te herinneren.
Er wordt over geschreven, ik lees dat en dus blijft het hangen.
Get over it.
Volgens mij was het vermoeden dat Laurentien mee zou gaan, meen ik te herinneren... het maakt ook verder niet uitquote:Op woensdag 22 februari 2012 00:19 schreef Leandra het volgende:
[..]
Nee, ik heb gewoon een goed geheugen, ik lees het en dan blijft het hangen....
Ga ff lekker ergens anders tegen een ander lopen zeiken ipv in dit topic omdat ik me een bezoek van Laurentien aan het ziekenhuis meen te herinneren.
Er wordt over geschreven, ik lees dat en dus blijft het hangen.
Get over it.
Zo is ze gewoon, mijn Máximaquote:Op woensdag 22 februari 2012 00:23 schreef roos85 het volgende:
[..]
Volgens mij was het vermoeden dat Laurentien mee zou gaan, meen ik te herinneren... het maakt ook verder niet uit
Begrijpelijk gezien de band van Laurentien en Mabel dat zij als een van de eerste mee is geweest/mee zou gaan!
Het was mij alleen maar opgevallen dat Maxima nog niet geweest was, en dat bedoel ik totaal niet negatief.
Waarschijnlijk neemt zij de zorg voor de kindjes op zich, wat natuurlijk helemaal super is.
Yep, ik ook... maar ik kan me geen beelden ervan voor de geest halen.quote:Op woensdag 22 februari 2012 00:23 schreef roos85 het volgende:
[..]
Volgens mij was het vermoeden dat Laurentien mee zou gaan, meen ik te herinneren... het maakt ook verder niet uit
Strani, nogmaals het was totaal niet negatief bedoeld dat Maxima nog niet is geweestquote:Op woensdag 22 februari 2012 00:22 schreef Strani het volgende:
[..]
Mensen die heel hijgerig gaan doen over wie wel of niet geweest is zijn inderdaad dom bezig, maar mensen die toevallig iets oppikken zijn gewoon oplettende lezers.
Nou allemaal weer lief doen tegen Leandra.
Oh maar ik had het ook niet specifiek over jou hoorquote:Op woensdag 22 februari 2012 00:24 schreef roos85 het volgende:
[..]
Strani, nogmaals het was totaal niet negatief bedoeld dat Maxima nog niet is geweest
Het schoot ineens in mijn gedachten, vandaar!
Er hoeft geen lijst bijgehouden te worden wie er wel/niet komt
Okequote:Op woensdag 22 februari 2012 00:30 schreef Strani het volgende:
[..]
Oh maar ik had het ook niet specifiek over jou hoor![]()
Ik moest anders vanavond wel 1½ topic bijlezen om zeker te weten dat er niets gebeurd is vandaag.quote:Op woensdag 22 februari 2012 00:33 schreef Caland het volgende:
Morgen weer een dag zonder nieuws, verheug me er nu al op.
quote:Op woensdag 22 februari 2012 00:33 schreef Caland het volgende:
Morgen weer een dag zonder nieuws, verheug me er nu al op.
Dit ja.quote:Op woensdag 22 februari 2012 00:35 schreef Strani het volgende:
Ik stel voor dat als Friso dit overleeft, we een Friso-Slowchat maken, gewoon permanent. Want het is hier zo gezellig!
'NWS SC - In Naam van de Prins'quote:Op woensdag 22 februari 2012 00:36 schreef Caland het volgende:
[..]
Dit ja.
Godverdomme 24 NWS topics vol waarvan 95% zonder nieuws.
Komt er dan ook een Friso feest? (en dan bedoel ik niet de Friso feesten van vroeger)quote:Op woensdag 22 februari 2012 00:35 schreef Strani het volgende:
Ik stel voor dat als Friso dit overleeft, we een Friso-Slowchat maken, gewoon permanent. Want het is hier zo gezellig!
Ja. Met optreden.quote:Op woensdag 22 februari 2012 00:39 schreef roos85 het volgende:
[..]
Komt er dan ook een Friso feest? (en dan bedoel ik niet de Friso feesten van vroeger)
Ik stel voor dat er van beiden een erg genant feitje uit hun medisch dossier wordt gelekt..quote:Op woensdag 22 februari 2012 00:33 schreef Leandra het volgende:
Het is overigens voor het duo Koelewijn/Tulleken te hopen dat het idd allemaal goed komt met Friso, want stel dat hij het nou niet haalt, dan was hun "sussende" goed nieuws bericht wel heel erg dom.
die bestaat nog steeds www.frisofeest.nlquote:Op woensdag 22 februari 2012 00:39 schreef roos85 het volgende:
[..]
Komt er dan ook een Friso feest? (en dan bedoel ik niet de Friso feesten van vroeger)
Ik had en heb juist het gevoel dat het wel goed gaat komen!quote:Op woensdag 22 februari 2012 00:34 schreef Sosha het volgende:
Toen ik hoorde wat er was gebeurd die vrijdag, had ik eigenlijk meteen het gevoel dat het niet meer goed zou komen, maar laten we hopen dat ik ongelijk heb...
Dat vrees ik ook....quote:Op woensdag 22 februari 2012 00:40 schreef Mercer het volgende:
Maar er gaat nieuws komen. Precies op het moment dat niemand het verwacht. BAM!
Dit duurt te lang inderdaad.quote:Op woensdag 22 februari 2012 00:40 schreef bloodymary1 het volgende:
En ik ben bang dat dat geen goed nieuws zal zijn.
quote:Op woensdag 22 februari 2012 00:50 schreef Strani het volgende:
Toen Claus overleed viel het kabinet, nu Friso in het ziekenhuis ligt valt alleen Cohen.
Politiek Den Haag gaat er wel op vooruit in elk geval.
Het opwarmen kon toch enkele dagen duren? dat wordt heel geleidelijk gedaan.quote:
Zou wel mooi zijn natuurlijk,dan zijn al die testen ook niet nodigquote:Op woensdag 22 februari 2012 00:54 schreef Leandra het volgende:
Ik denk ook niet dat hij gelijk weer hele volzinnen spreekt en vermenigvuldigingen met 3 cijferst achter de komma uit het hoofd doet zodra hij wakker is 4 dagen slapen...
Eerst was het 2 dagen, toen werd het 3, daarna een week. Dat is geen goed teken lijkt me. Daarnaast die zwarte kleding van de Koningin en Mabel. Dat geeft niet echt reden tot optimisme.quote:Op woensdag 22 februari 2012 00:52 schreef roos85 het volgende:
[..]
Het opwarmen kon toch enkele dagen duren? dat wordt heel geleidelijk gedaan.
Het lichaam is niet binnen een dag weer op normale temperatuur.
Volgens mij zouden ze 72 uur na het ongeval beginnen met opwarmen, maar ik kan me vergissen..quote:Op woensdag 22 februari 2012 00:59 schreef Mercer het volgende:
[..]
Eerst was het 2 dagen, toen werd het 3, daarna een week. Dat is geen goed teken lijkt me. Daarnaast die zwarte kleding van de Koningin en Mabel.
Ik geloof dat het opwarmen al na een dag zou beginnen.quote:Op woensdag 22 februari 2012 01:03 schreef roos85 het volgende:
[..]
Volgens mij zouden ze 72 uur na het ongeval beginnen met opwarmen, maar ik kan me vergissen..
Poekie heeft in eerder topic heel duidelijk uitgelegd hoe dat zat, zal het zo wel eventjes zoeken
Over de kleding, in de winter dragen veel mensen donkere kleding.
En natuurlijk zijn ze nu emotioneel e.d. onder de omstandigheden, dat zal ook wel van invloed zijn op de kledingkeuze.
Dat sowieso.quote:Op woensdag 22 februari 2012 01:03 schreef Leandra het volgende:
Ik denk niet dat je een standaard procedure als basis moet nemen voor hoe de behandeling daar plaatsvindt.
De artsen daar hebben er sowieso veel meer ervaring mee, daarbij kunnen zij wel inschatten hoe zijn toestand is, en hoe lang ze die kunstmatige coma moeten handhaven.
Klopt, het kan wel een beeld geven hoe er normaal wordt gehandeld en wat de eventuele richtlijnen zijn.quote:Op woensdag 22 februari 2012 01:03 schreef Leandra het volgende:
Ik denk niet dat je een standaard procedure als basis moet nemen voor hoe de behandeling daar plaatsvindt.
De artsen daar hebben er sowieso veel meer ervaring mee, daarbij kunnen zij wel inschatten hoe zijn toestand is, en hoe lang ze die kunstmatige coma moeten handhaven.
quote:Op zondag 19 februari 2012 23:34 schreef Poeke het volgende:
[..]
Stabiel: Hartslag en ademhaling zijn onder controle, evenals andere basisfuncties van het lichaam (bloeddruk, bloedwaarden, urine etc)
Levensgevaar in dit soort gevallen: Ze hebben geen idee wat er gaande is in zijn hoofd door het zuurstofgebrek. Zijn lichaam zal worden opgewarmd (als dit ter sprake is in dit geval, vooral gissen), de sedatie wordt afgebouwd. Tot 12 uur hierna is hij in principe nog onder invloed, pas na 12 uur kunnen ze zeggen dat de middelen voor sedatie geen werking meer hebben.
Nu zou hij uit zichzelf wakker moeten worden. Als dit gebeurd, gaan ze onderzoeken doen hoe hij wakker wordt. Reageert hij op pijnprikkels, heeft hij vrijwillig oogreflex, reageert hij op opdrachten ("knijp in mijn hand etc") Als hij niet wakker wordt gaan ze een EEG maken. (plakkertjes op hoofd) Hierbij meten ze de hersenactiviteit. Als dit laag blijkt te zijn kunnen ze nog een test doen om de doorbloeding in de hersenen te meten door middel van contrastvloeistof (meestal via de lies) Als er geen doorstroming meer wordt gemeten in de hersenen is iemand "Hersendood" zoals men dat noemt.
Beetje duidelijkheid misschien
quote:Op maandag 20 februari 2012 21:54 schreef Poeke het volgende:
[..]
Nee, kritieke grens ligt 72 uur na ongeval.
Doorgaans: 48 uur behandelen met koelen en sedatie. Dan opwarmen en wachten tot de sedatie is uitgewerkt (sedatie is uitgewerkt na 12 uur, opwarmen is de vraag maar 24 uur lijkt me niet te lang) en dan wachten tot hij wakker wordt.
Vanmiddag was het 72 uur, ik hoop dat hij inmiddels dus wakker is geworden.
Nee.quote:Op woensdag 22 februari 2012 01:04 schreef Strani het volgende:
[..]
Ik geloof dat het opwarmen al na een dag zou beginnen.
Die samenperste knokkels van Mabel voorspellen mij niet dat er goed nieuws is gekomen.quote:
Een begravenis dan?? Want ziet er niet uit alsof ze naar een party gaan?quote:Op woensdag 22 februari 2012 01:15 schreef Mercer het volgende:
Als je niet zou weten dat ze naar het ziekenhuis gingen, dan zou je denken dat ze ergens anders heen gingen.
[ afbeelding ]
Dat is zeker hun goed recht,helemaal mee eens!quote:Op woensdag 22 februari 2012 01:13 schreef cindy11 het volgende:
Er valt gewoon niets te melden blijkbaar,en daar zullen we het allemaal mee moeten doen.
En ookal houden ze info achter,is dat niet hun goed recht als familie zijnde?
Waarom zit iedereen aan dingen het nieuws af te leiden? Wat voor kleren ze aan hebben, hoe ze bewegen, wie er wel en niet op bezoek is geweest.....quote:Op woensdag 22 februari 2012 01:17 schreef cindy11 het volgende:
[..]
Die samenperste knokkels van Mabel voorspellen mij niet dat er goed nieuws is gekomen.
Maar het blijft hoe dan ook afwachten,en het kan alle kanten dus op.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |