ik kan me juist niet voorstellen omslachtig om te gaan met versieren. altijd het idee gehad dat iemand de aandacht die hij/zij krijgt op de een of andere manier heeft verdient, en niet omdat zijn/haar gezicht toevallig bevalt bij de andere persoon.quote:Op vrijdag 24 februari 2012 01:37 schreef Keep_Walking het volgende:
Wat ik heb uitgevonden is dat er zijn uiteindelijk geen echte regels wat betreft dat aantrekkingskracht en rechtvaardiging van aantrekkingskracht. Het gaat gewoon om doen.
Je kan beter beginnen met willekeurige meisjes die je niet kent en geen echte gevoelens voor hebt te vragen voor hun nummer om ervaring te krijgen en zelfverzekerder te worden in je versierkunst, en uiteindelijk te gaan voor het meisje van je dromen. Blijf vooral jezelf.
En andersom voor vrouwen.
Helaas is aandacht niet genoeg. Anders had ik inmiddels een harem gehad.quote:Op vrijdag 24 februari 2012 01:41 schreef geenvetzak het volgende:
[..]
ik kan me juist niet voorstellen omslachtig om te gaan met versieren. altijd het idee gehad dat iemand de aandacht die hij/zij krijgt op de een of andere manier heeft verdient, en niet omdat zijn/haar gezicht toevallig bevalt bij de andere persoon.
Ja, zo werd ik ook opgevoed. Maar uiteindelijk is het beter (vooral als man, maar eigenlijk ook als vrouw) om eerst gewoon te oefenen. Met oefenen bedoel ik een keer een meisje in een kroeg uitvragen omdat je haar toch nooit meer ziet. Of naar lowlands gaan en daar tien meisjes proberen te versieren. Als je liever niet zomaar met iemand wil neuken of zoenen hoef dat ook niet, hoewel dat in principe ook beter is om te "oefenen". Maar als je dat niet wilt doen, dan is het voldoende om de nummer te regelen en de vrouw te daten.quote:Op vrijdag 24 februari 2012 01:41 schreef geenvetzak het volgende:
[..]
ik kan me juist niet voorstellen omslachtig om te gaan met versieren. altijd het idee gehad dat iemand de aandacht die hij/zij krijgt op de een of andere manier heeft verdient, en niet omdat zijn/haar gezicht toevallig bevalt bij de andere persoon.
And how far has that gotten you?quote:Op vrijdag 24 februari 2012 01:48 schreef geenvetzak het volgende:
daarom negeer ik aandachtshoertjes vaak, al komt dat vaak neer op "geenvetzak praat niet, who cares?"
nou ja, vind mezelf wel minder hypocriet dan veel anderenquote:Op vrijdag 24 februari 2012 01:48 schreef Keep_Walking het volgende:
[..]
And how far has that gotten you?
Ben je ook gelukkiger en meer zelfverzekerd dan veel anderen? Meer succesvol in het algemeen dan anderen?quote:Op vrijdag 24 februari 2012 01:50 schreef geenvetzak het volgende:
[..]
nou ja, vind mezelf wel minder hypocriet dan veel anderen
Tja, ik kan me volledig op 1 ding richten dat niets met anderen te maken heeft en dan ben ik de gelukkigste persoon op aarde, maar daar kom je in het echt niet verder meequote:Op vrijdag 24 februari 2012 01:50 schreef Keep_Walking het volgende:
[..]
Ben je ook gelukkiger en meer zelfverzekerd dan veel anderen?
Wat dan?quote:Op vrijdag 24 februari 2012 01:51 schreef geenvetzak het volgende:
[..]
Tja, ik kan me volledig op 1 ding richten dat niets met anderen te maken heeft en dan ben ik de gelukkigste persoon op aarde, maar daar kom je in het echt niet verder mee
ja, daarom moet je uiteindelijk toch een beetje aanpassen aan je omgeving. Meer meedoen. Extraverter gedragen enzo.quote:Op vrijdag 24 februari 2012 01:56 schreef geenvetzak het volgende:
Pfoe vanalles. Een film, een boek, een game, of gewoon een dagdroom. Maar zoals eerder in dit topic ook al is gezegd, leven in een fantasiewereld is uiteindelijk gewoon zelfdestructief.
en je hoort ook zat verhalen van topsporters en ander soort waaghalzen die er gewoon een einde aanmaken als ze het niet meer kunnen door een ongeluk ofzo. Wat is het leven dan waard als je eigenlijk maar aan 1 ding waarde hecht? en wat maakt deze mensen beter dan die ouwe knar aan de overkant van de straat met zijn modeltreintjes? of wat dat betreft de heroinejunks op A'dam Centraal?quote:If I had not gone into Monty Python, I probably would have stuck to my original plan to graduate and become a chartered accountant, perhaps a barrister lawyer, and gotten a nice house in the suburbs, with a nice wife and kids, and gotten a country club membership, and then I would have killed myself.
Ik snap het verband niet tussen topsport en een leuke meisje zover krijgen om met je te daten. De persoonlijke verhaal van John Cleese is ook niet echt boeiend... Voor elke John Cleese zijn er honderden anderen die spijt hebben dat ze hun originele idee niet achtervolgde.quote:Op vrijdag 24 februari 2012 02:01 schreef geenvetzak het volgende:
vind het toch wel een heel raar idee. de meest begaafde personen gaan altijd ergens voor. John Cleese zei ooit:
[..]
en je hoort ook zat verhalen van topsporters en ander soort waaghalzen die er gewoon een einde aanmaken als ze het niet meer kunnen door een ongeluk ofzo. Wat is het leven dan waard als je eigenlijk maar aan 1 ding waarde hecht?
Een droom volgen maakt zeker gelukkig, maar een droom volgen alleen is niet genoeg. Je hebt ook goede intieme contacten nodig (vrienden/familie/liefde) en je moet het gevoel hebben dat je nuttig bezig bent. Dat je waardevol bent voor je omgeving, zeg maar.quote:Op vrijdag 24 februari 2012 02:14 schreef geenvetzak het volgende:
nou ja, het gaat meer om het idee van gelukkig zijnals het puur om gelukkig zijn ging, is een droom volgen toch net zo goed als liefde vinden?
Denk niet dat dat voor iedereen geldt, maar het heeft natuurlijk wel wat. ik ga denk ik slapen. Denk een andere keer weer verder over hoe ik vrouwen ga versieren en wat de meest normale reactie op die dienstruil isquote:Op vrijdag 24 februari 2012 02:17 schreef Keep_Walking het volgende:
[..]
Een droom volgen maakt zeker gelukkig, maar een droom volgen alleen is niet genoeg. Je hebt ook goede intieme contacten nodig (vrienden/familie/liefde) en je moet het gevoel hebben dat je nuttig bezig bent. Dat je waardevol bent voor je omgeving, zeg maar.
Die ouwe knar zal heel gelukkig zijn met zijn modeltreintjes zolang hij ook goede vrienden en familie heeft en ook waardering van hen krijgt. Ook moet hij het gevoel hebben dat hij belangrijk is voor hen.
Mwah, volgens de wetenschappelijke onderzoek is intieme sociale contacten toch wel een belangrijke deel voor geluk hoorquote:Op vrijdag 24 februari 2012 02:25 schreef geenvetzak het volgende:
[..]
Denk niet dat dat voor iedereen geldt, maar het heeft natuurlijk wel wat. ik ga denk ik slapen. Denk een andere keer weer verder over hoe ik vrouwen ga versieren en wat de meest normale reactie op die dienstruil is
Dit moet ik eigenlijk ook gaan doen, heb echt angsten ontwikkeld die nergens op slaan. Ik ben zelf een erg passief iemand en durf al niet snel wat 'nieuws' te doen met de angst dat ik het niet weet en faal. Supermarkt gaat wel maar bv op de fruit afdeling dat je met zo'n weegschaaltje bezig moet dat is iets nieuws voor me en ben bang dat ik al snel wat verkeerds doe en dat dat word opgemerkt bij de kassa en ik dan terug moet lopen ofzo. Echt zo vaag. Voel me dan echt dat mensen naar me kijken zoals die Geschikt/Ongeschikt reclame met die gozer die bij de Febo staat.....quote:Op vrijdag 24 februari 2012 00:47 schreef mylifeisgrey het volgende:
Ik had zelf het idee om overdag eens erop uit te gaan, en alle dingen die ik eng vind maar eigenlijk makkelijk horen te zijn de hele dag lang doen.
zoals een winkel ingaan (niet supermarkt want dat durf ik nu wel net aan), en dan iets afrekenen bij de kassa. ik kan bijvoorbeeld naar kleine winkels gaan, en dan elke keer kleine dingen kopen zoals lipbalsum, en anischtkaarten ofzo.
of de weg vragen als ik buiten ben.
[..]
Waarom niet op een leuke date met die ene ? misschien denk je na die avond 'oh, toch nog een leuke meid!'! en anders heb ej gewoon een leuke avond gehad en ervaring opgedaan!quote:Op vrijdag 24 februari 2012 10:06 schreef heloef het volgende:
Alles wordt alleen maar gecompliceerder, iemand vind mij leuk, maar ik haar niet. Ik vind iemand anders leuk maar die heeft al een vriend. En nu weet ik niet meer wat te doen.
pfff dat gaat echt ver hoor. wat hebben die onbekende mensen over jou te oordelen? je kan iets vergeten aan de kassa of een verkeerd product ook als openingzin zienquote:Op vrijdag 24 februari 2012 10:01 schreef Kevin24 het volgende:
[..]
Dit moet ik eigenlijk ook gaan doen, heb echt angsten ontwikkeld die nergens op slaan. Ik ben zelf een erg passief iemand en durf al niet snel wat 'nieuws' te doen met de angst dat ik het niet weet en faal. Supermarkt gaat wel maar bv op de fruit afdeling dat je met zo'n weegschaaltje bezig moet dat is iets nieuws voor me en ben bang dat ik al snel wat verkeerds doe en dat dat word opgemerkt bij de kassa en ik dan terug moet lopen ofzo. Echt zo vaag. Voel me dan echt dat mensen naar me kijken zoals die Geschikt/Ongeschikt reclame met die gozer die bij de Febo staat....?
Ik ben dus al met haar op dat gegaan, dilemma is nu of ik nog een keer met haar op date moet of het gewoon moet afbreken.quote:Op vrijdag 24 februari 2012 10:07 schreef Kevin24 het volgende:
[..]
Waarom niet op een leuke date met die ene ? misschien denk je na die avond 'oh, toch nog een leuke meid!'! en anders heb ej gewoon een leuke avond gehad en ervaring opgedaan!
is dat het hosselmeisje? die dingen gebeuren maar als t je niet vaak overkomt lijkt dat t einde van de wereld. schrale troost, het is het nietquote:Op vrijdag 24 februari 2012 10:06 schreef heloef het volgende:
Alles wordt alleen maar gecompliceerder, iemand vind mij leuk, maar ik haar niet. Ik vind iemand anders leuk maar die heeft al een vriend. En nu weet ik niet meer wat te doen.
Ik had gehoopt dat ik standaard zou vallen op een enigszins tof meisje die wat voor me voelde.quote:Op vrijdag 24 februari 2012 10:11 schreef Cassandra87 het volgende:
[..]
is dat het hosselmeisje? die dingen gebeuren maar als t je niet vaak overkomt lijkt dat t einde van de wereld. schrale troost, het is het niet
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |