Jij klets te veel onzin..quote:Op zaterdag 18 februari 2012 16:02 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
dat is de hofdame voor de kids. is leuker he, iemand van hun eigen leeftijd
Dat zal vast een matie van Amalia zijnquote:Op zaterdag 18 februari 2012 16:01 schreef Haaibaaike het volgende:
En wie is dat kleine meisje die met Prinses Maxima en de prinsesjes mee liepen vanochtend samen met de hofdame?. Dat meisje had een donkere jas aan en zwart lang haar.
Nee, ze is al wat ouder en ook een beetje dik dus lijkt me geen securityquote:
Rampplek? Godsamme, een persoon wordt door een lawine meegesleurd en het is gelijk een ramp? Zullen we het ook maar gelijk over sneeuwterreur gaan hebben en zo?quote:Op zaterdag 18 februari 2012 16:04 schreef roos85 het volgende:
twitter:2Jippe twitterde op zaterdag 18-02-2012 om 15:02:12Piste naar Zuger Tobel afgesloten. Je kunt niet bij rampplek #Friso komen http://t.co/7d5QBBDw reageer retweet
Dat is Mabelquote:Op zaterdag 18 februari 2012 16:08 schreef Kikkeren het volgende:
[..]
Nee, ze is al wat ouder en ook een beetje dik dus lijkt me geen security
Ik heb het over die vrouw op dit filmpje:
http://nos.nl/koningshuis(...)en-in-innsbruck.html
Ah okéquote:Op zaterdag 18 februari 2012 16:08 schreef roos85 het volgende:
[..]
Als je op de link in de tweet klikt kan je hem wel zien
Willem-Alexanderquote:Op zaterdag 18 februari 2012 15:55 schreef Kikkeren het volgende:
Is het bekend wie die (wat dikkere) vrouw is die steeds met Bea meeloopt?
Eindelijk een serieuze antwoord ..Thnxquote:Op zaterdag 18 februari 2012 16:08 schreef Jojoke het volgende:
Dat zal vast een matie van Amalia zijn
volgens verschillende bronnen was hij wel degelijk op een 'gewone' pistequote:Op zaterdag 18 februari 2012 16:04 schreef Strani het volgende:
Hoe kunnen ze nou de piste afsluiten waarop Friso z'n ongeluk had, terwijl hij niet eens op de piste was?
De beste man heeft 14 volgers, laat 'm toch.quote:Op zaterdag 18 februari 2012 16:08 schreef Ulx het volgende:
[..]
Rampplek? Godsamme, een persoon wordt door een lawine meegesleurd en het is gelijk een ramp? Zullen we het ook maar gelijk over sneeuwterreur gaan hebben en zo?
Ze kijkt anders behoorlijk beveiligerachtig, zo de omgeving checken.quote:Op zaterdag 18 februari 2012 16:08 schreef Kikkeren het volgende:
[..]
Nee, ze is al wat ouder en ook een beetje dik dus lijkt me geen security
Ik heb het over die vrouw op dit filmpje:
http://nos.nl/koningshuis(...)en-in-innsbruck.html
Interessant..als dat zo is gaan er in Lech nog wel koppen rollen lijkt me.quote:Op zaterdag 18 februari 2012 16:10 schreef sp3c het volgende:
[..]
volgens verschillende bronnen was hij wel degelijk op een 'gewone' piste
Maar dan eentje die nog niet geprepareerd was, geloof ik, na de nieuw gevallen sneeuw.quote:Op zaterdag 18 februari 2012 16:10 schreef sp3c het volgende:
[..]
volgens verschillende bronnen was hij wel degelijk op een 'gewone' piste
hij koos er hoe dan ook zelf voorquote:Op zaterdag 18 februari 2012 16:11 schreef Strani het volgende:
[..]
Interessant..als dat zo is gaan er in Lech nog wel koppen rollen lijkt me.
Dat is ze ook. Is iets hoogs in de beveiligingskring kring rond Beatrix, haar adjudant?quote:Op zaterdag 18 februari 2012 16:10 schreef Jojoke het volgende:
[..]
Ze kijkt anders behoorlijk beveiligerachtig, zo de omgeving checken.
Ik zeg OORLOG!quote:Op zaterdag 18 februari 2012 16:13 schreef Strani het volgende:
[..]
Natuurlijk, maar foutieve informatie van een lokale overheid is ook niet netjes.
Beetje vreemd dat ze hier een dag later op terugkomenquote:Op zaterdag 18 februari 2012 16:13 schreef beequeen het volgende:
Hij is dus ter plekke niet gereanimeerd. Er is alleen noodhulp geboden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |