FOK!forum / Nieuws & Achtergronden / Prins Johan Friso bedolven onder lawine in Lech #11
Kikkerenvrijdag 17 februari 2012 @ 22:12
Prins Friso in levensgevaar na ski-ongeluk
Laatste update: 17 februari 2012 18:51 info

LECH - Prins Johan Friso is vrijdag tijdens het skiën bedolven onder een lawine. Hij verkeert in levensgevaar, heeft de Rijksvoorlichtingsdienst (RvD) laten weten.

Friso.jpeg

Prins Friso in levensgevaar na ski-ongeluk Fotoserie Video
De 43-jarige is na het ongeval gereanimeerd en naar het Landeskrankenhaus in Innsbruck gebracht.
De Oostenrijkse krant OE24 schrijft op zijn website dat er sprake zou zijn van een schedelbasisfractuur. De RvD meldt dat artsen pas over enkele dagen een prognose kunnen stellen van de toestand van de prins.
Een woordvoerder van het ziekenhuis bevestigt aan NU.nl de melding van de RvD dat Friso "stabiel maar niet buiten levensgevaar" is. Verder laat de zegsman eveneens niets los over de exacte toestand van de prins.
Koningin Beatrix en echtgenote Mabel zijn in het ziekenhuis aanwezig. Friso's broers kroonprins Willem-Alexander en prins Constantijn vliegen vrijdagavond naar Oostenrijk. Alle publieke toegangen van het hospitaal zijn dicht.

'Zelf veroorzaakt'
Prins Johan Friso en zijn groep skiërs hebben de lawine ''met grote waarschijnlijkheid'' zelf veroorzaakt. Dat heeft de burgemeester van Lech, Ludwig Muxel, gezegd tegen de Oostenrijkse publieke omroep ÖRF.
Volgens een vriend die met prins Friso aan het skiën was, zou de prins vrijdagmiddag bij het skiën geen veiligheidssysteem hebben gedragen. Dat meldt het NOS Journaal. De vriend had dit wel bij zich, waardoor hij alarm kon slaan door het systeem in zijn rugzak te activeren.
De burgemeester van Lech laat aan NU.nl weten dat de bewuste lawine rond 12.15 uur is ontstaan bij Litzen-Zugertobel. De prins werd dankzij een zogenoemde lawinepieper snel gevonden en is binnen 20 minuten per helikopter naar het ziekenhuis gebracht.

Buiten piste
Het ongeluk vond plaats in zogenaamd vrij skigebied, buiten de piste. In Lech was vrijdag een waarschuwing voor lawines van kracht, van het niveau 4 ('groot') op een schaal van 5.
Er is een ''dringend'' advies gegeven de skipistes niet te verlaten, omdat anders lawines kunnen worden veroorzaakt. De waarschuwing was afgegeven door de deelstaat Tirol, die repte over een ''hachelijke'' situatie, aldus de Oostenrijkse krant Kurier op haar website.
Volgens de Nederlandse berg- en skigids Edward Bekker is het niet ongebruikelijk dat groepen zonder gids bij dit lawineniveau vertrekken. "Je hoort wel vaker berichten over dat soort ondernemingen. Toch nemen ook mensen met veel ervaring een gids mee."
De prins was met enkele anderen aan het skiën, zij zijn geen leden van de koninklijke familie en bleven ongedeerd.
Het gebied waar het ongeluk is gebeurd:

Lawines
In de afgelopen dagen heeft het zwaar gesneeuwd in de Oostenrijkse Alpen. Daardoor groeit het gevaar van lawines.
In de afgelopen twee dagen viel volgens een woordvoerder van de ANWB 60 tot 70 centimeter sneeuw in het gebied waar de koninklijke familie op vakantie is. Dat pak kwam bovenop de sneeuw die al eerder viel.
Meestal kost het twee dagen om de enige toegangsweg tot Lech weer veilig en begaanbaar te maken. ''Vrijdag is er geen sneeuw gevallen en ook zaterdag wordt geen sneeuw verwacht'', zei hij. ''Zondag gaat het weer sneeuwen.''
Lech is onder Nederlanders een populair skioord. Wintersporters die deze voorjaarsvakantie naar de Alpen afreizen, werd eerder deze week al aangeraden rekening te houden met sneeuw en gladde wegen.

Bron: Nu.nl

Om meer nieuws te vinden:
http://www.google.nl/sear(...)3d9&biw=1280&bih=907

Liveblog RTL
SuperrrTuxxxvrijdag 17 februari 2012 @ 22:12
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:11 schreef Glazenmaker het volgende:

[..]

President Bush, Stalin en Mubarak hebben mij ook nooit zonder respect behandeld. Toch dankzij hun acties heb ik geen respect voor ze. Achterlijk gedrag op een berg waar je anderen mee in gevaar brengt is erg onrespectvol naar de reddingswerkers. Nederlanders hebben toch al een zelfmoord imago in die regio's omdat ze bovengemiddeld vaak dit soort stunts uithalen. Iets met enorme zelfoverschatting.
Ja want mensen maken nooit fouten natuurlijk, die moeten zich gedragen als een robot met absolute perfectie.
diertjuhvrijdag 17 februari 2012 @ 22:13
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:11 schreef kwiwi het volgende:

[..]

geen probleem, dat mag sowieso wel weggevaagd worden.
Prima, maar dan zorg ik ff dat ik dan weg ben :D
Speculariumvrijdag 17 februari 2012 @ 22:16
Nou staat de tv hier op 2, maar het lijkt weer op een in memoriam filmpje.
ElizabethRvrijdag 17 februari 2012 @ 22:17
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:11 schreef Glazenmaker het volgende:

[..]

President Bush, Stalin en Mubarak hebben mij ook nooit zonder respect behandeld. Toch dankzij hun acties heb ik geen respect voor ze. Achterlijk gedrag op een berg waar je anderen mee in gevaar brengt is erg onrespectvol naar de reddingswerkers. Nederlanders hebben toch al een zelfmoord imago in die regio's omdat ze bovengemiddeld vaak dit soort stunts uithalen. Iets met enorme zelfoverschatting.
Als jij loopt te wandelen op een cliff en een hart infarct krijgt, 40 meter naar beneden dondert op scherpe rotsen en het overleeft, vind ik jou erg onrespectvol naar de reddingwerkers toe. Hoe durf je die mensen hun leven in de waagschaal te laten stellen!!

:')

Verder is je vergelijking totaal absurd. En je bent een jaloerse droeftoeter. Jaloers op iemand die goed boert, qua familie, en qua werk. :W
Staalvrijdag 17 februari 2012 @ 22:17
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:15 schreef MaLo het volgende:
Daling is begonnen.
Onee, dat heet: daling is ingezet :Y
Het zal een heel domme vraag zijn maar ik kan niet 10 topics teruglezen.

Waar wachten jullie precies op?
Staalvrijdag 17 februari 2012 @ 22:19
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:18 schreef n00b13 het volgende:

[..]

Op bedtijd.
Okay, dacht even dat Friso overgevlogen zou worden want daar hoor ik niets over. Nou zegt dat ook niks natuurlijk.

[ Bericht % gewijzigd door yvonne op 17-02-2012 23:09:01 ]
diertjuhvrijdag 17 februari 2012 @ 22:19
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:18 schreef MaLo het volgende:

[..]

Niet lachen :').

Op het vliegtuig dat WimLex en consorten naar St Gallen heeft gevlogen, en nu leeg terugvliegt naar Schiphol
_O-
Staalvrijdag 17 februari 2012 @ 22:20
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:18 schreef MaLo het volgende:

[..]

Niet lachen :').

Op het vliegtuig dat WimLex en consorten naar St Gallen heeft gevlogen, en nu leeg terugvliegt naar Schiphol
:D!

Prachtig en leuk van FOK! ook.
JerryLeevrijdag 17 februari 2012 @ 22:20
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:19 schreef GSMboy het volgende:

[..]

Bijtanken, morgen Rutte's vrouw naar London vervoeren voor haar wekelijkse shop-dagje.
Rutte's vrouw :@

Ik heb wat gemist geloof ik :?
Bennyvrijdag 17 februari 2012 @ 22:20
Waarom heeft hij trouwens een stop gemaakt op Brussel Airport?
Elvivrijdag 17 februari 2012 @ 22:20
asdfghjklkjhgfd.png

:')
spoilertvrijdag 17 februari 2012 @ 22:21
quote:
11s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:20 schreef iBenny het volgende:
Waarom heeft hij trouwens een stop gemaakt op Brussel Airport?
De 3e broer en fam ophalen
RemcoW23vrijdag 17 februari 2012 @ 22:21
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:20 schreef Elvi het volgende:
[ afbeelding ]

:')
Die zag ik idd ook voorbij komen.
GSMboyvrijdag 17 februari 2012 @ 22:21
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:19 schreef SuperrrTuxxx het volgende:

[..]

Weet ik niet? Stop ze in een leuk hotelletje, ze hebben toch geld zat.
En wat als ze het vliegtuig niet kwijt kunnen?
Veiligheidsredenen, dan het vliegtuig terug gaan naar Nederland als de Koninklijke familie voor min. xx dagen op bestemming verblijft?
happylivingvrijdag 17 februari 2012 @ 22:21
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:18 schreef Piles het volgende:

[..]

Mja, hoe lang wil je de crew enzo laten wachten daar?
Wachten zal goedkoper zijn denk ik als heen en weer vliegen.
diertjuhvrijdag 17 februari 2012 @ 22:21
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:20 schreef kwiwi het volgende:

[..]

Dit is een serieuze aangelegenheid hoor :{
Ja, daar heb je volkomen gelijk in ^O^ en dat valt ook te merken aan jullie reacties ;)
Boca_Ratonvrijdag 17 februari 2012 @ 22:21
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:20 schreef Glazenmaker het volgende:

[..]

Ik weet niet of je ooit bent wezen skien maar je hebt alle tijd om te bespreken wat je gaat doen. Ze stonden niet opeens op de berg van ''oepsie''. Bovendien wordt overal aangegeven hoe groot het gevaar op een lawine is.
Je hebt gelijk. En als je het zó brengt, blijf je respectvol. ^O^

Er zijn mensen die geschokt zijn door vandaag (inclusief mezelf).
Glazenmakervrijdag 17 februari 2012 @ 22:21
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:17 schreef ElizabethR het volgende:

[..]

Als jij loopt te wandelen op een cliff en een hart infarct krijgt, 40 meter naar beneden dondert op scherpe rotsen en het overleeft, vind ik jou erg onrespectvol naar de reddingwerkers toe. Hoe durf je die mensen hun leven in de waagschaal te laten stellen!!

:')

Verder is je vergelijking totaal absurd. En je bent een jaloerse droeftoeter. Jaloers op iemand die goed boert, qua familie, en qua werk. :W
Goede vergelijking!!!! Ik boer goed genoeg om zelf ieder jaar lekker buiten de piste te kunnen gaan :W
GSMboyvrijdag 17 februari 2012 @ 22:21
quote:
11s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:20 schreef iBenny het volgende:
Waarom heeft hij trouwens een stop gemaakt op Brussel Airport?
Mensen ophalen
n00b13vrijdag 17 februari 2012 @ 22:21
Gewoon vliegtuig daar laten staan en partytent eroverheen.
GSMboyvrijdag 17 februari 2012 @ 22:22
WAHAHAHA, hij gaat LANGS Lelystad :') :') :D :D :'( :D!!!!!!111 eins!!!!
Pilesvrijdag 17 februari 2012 @ 22:22
Ik hoor 'm O+ Op de radio tenminste. Heb even gemist naar welke baan ie gaat.
Miniemvrijdag 17 februari 2012 @ 22:22
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:21 schreef b4kl4p het volgende:
Crew wil ook carnaval begrijp dat dan.
Nu snap ik het ook :D
GSMboyvrijdag 17 februari 2012 @ 22:22
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:22 schreef Piles het volgende:
Ik hoor 'm O+ Op de radio tenminste. Heb even gemist naar welke baan ie gaat.
Waar en hoe luister je? :P
gebrokenglasvrijdag 17 februari 2012 @ 22:23
Zo ver is Oostenrijk nu ook niet, 't zal denk ik wat anders zijn als zo'n incident in zuid-afrika was geweest.
Pilesvrijdag 17 februari 2012 @ 22:23
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:22 schreef GSMboy het volgende:

[..]

Waar en hoe luister je? :P
Scanner. Hij gaat naar 18R, Polderbaan :)
n00b13vrijdag 17 februari 2012 @ 22:23
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:22 schreef Piles het volgende:
Ik hoor 'm O+ Op de radio tenminste. Heb even gemist naar welke baan ie gaat.
Radiootje gehackt?
SuperrrTuxxxvrijdag 17 februari 2012 @ 22:23
Sinds wanneer heeft Rutte een vrouw trouwens?
Pilesvrijdag 17 februari 2012 @ 22:23
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:23 schreef n00b13 het volgende:

[..]

Radiootje gehackt?
Hacken? Nee hoor, gewoon gekocht in de winkel :)
RemcoW23vrijdag 17 februari 2012 @ 22:23
Alle media naar 18R dan! :D
Miniemvrijdag 17 februari 2012 @ 22:23
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:23 schreef Piles het volgende:

[..]

Scanner. Hij gaat naar 18R, Polderbaan :)
Scanner? :P
Olevrijdag 17 februari 2012 @ 22:23
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:21 schreef GSMboy het volgende:

[..]

Mensen ophalen
ws Constantijn
MrBadGuyvrijdag 17 februari 2012 @ 22:24
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:23 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
Sinds wanneer heeft Rutte een vrouw trouwens?
??? Heeft ie niet.
Bennyvrijdag 17 februari 2012 @ 22:24
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:21 schreef spoilert het volgende:

[..]

De 3e broer en fam ophalen
Aaaah! Thanks..
GSMboyvrijdag 17 februari 2012 @ 22:24
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:23 schreef Miniem het volgende:

[..]

Scanner? :P
scanner.jpg
hans1988vrijdag 17 februari 2012 @ 22:24
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:23 schreef Piles het volgende:

[..]

Scanner. Hij gaat naar 18R, Polderbaan :)
Ik mis de link naar de webcam nog :D
SuperrrTuxxxvrijdag 17 februari 2012 @ 22:24
quote:
1s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:23 schreef Ole het volgende:

[..]

ws Constantijn
En zijn paard.
Miniemvrijdag 17 februari 2012 @ 22:24
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:24 schreef GSMboy het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
grapjas.
Staalvrijdag 17 februari 2012 @ 22:24
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:23 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
Sinds wanneer heeft Rutte een vrouw trouwens?
jpjedivrijdag 17 februari 2012 @ 22:24
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:24 schreef hans1988 het volgende:

[..]

Ik mis de link naar de webcam nog :D
RemcoW23vrijdag 17 februari 2012 @ 22:24
AFL329 vliegt er vlak voor.. Gaat ook naar Schiphol, komt vanuit het koude Rusland :D

Geinig dit.
Pilesvrijdag 17 februari 2012 @ 22:24
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:23 schreef Miniem het volgende:

[..]

Scanner? :P
418DM864jRL._SL500_AA300_.jpg
GSMboyvrijdag 17 februari 2012 @ 22:24
Op welke freq. luister je eigenlijk en welke scanner?
hugsy33vrijdag 17 februari 2012 @ 22:24
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:23 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
Sinds wanneer heeft Rutte een vrouw trouwens?
huh?
gebrokenglasvrijdag 17 februari 2012 @ 22:25
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:23 schreef Piles het volgende:

[..]

Scanner. Hij gaat naar 18R, Polderbaan :)
Ja dat is de enige landingsbaan momenteel die open is.
http://www.lvnl.nl/nl/airtraffic
n00b13vrijdag 17 februari 2012 @ 22:25
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:23 schreef Piles het volgende:

[..]

Scanner. Hij gaat naar 18R, Polderbaan :)
cam op die baan?
Wijnand_Bierensteinvrijdag 17 februari 2012 @ 22:25
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:17 schreef spoilert het volgende:

[..]

Vertel...
Vast een organisatie die belast is met het beveiligen van o.a. luchthavens?
SuperrrTuxxxvrijdag 17 februari 2012 @ 22:25
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:24 schreef MrBadGuy het volgende:

[..]

??? Heeft ie niet.
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:19 schreef GSMboy het volgende:

[..]

Bijtanken, morgen Rutte's vrouw naar London vervoeren voor haar wekelijkse shop-dagje.
Arizonavrijdag 17 februari 2012 @ 22:25
Ik ga er vandoor! Bedankt voor de leuke avond, ondanks het trieste onderwerp.

Hopelijk de komende dagen goed nieuws over Friso in dit topic!

:)
Miniemvrijdag 17 februari 2012 @ 22:25
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:24 schreef RemcoW23 het volgende:
AFL329 vliegt er vlak voor.. Gaat ook naar Schiphol, komt vanuit het koude Rusland :D

Geinig dit.
Zag het ook net idd
Glazenmakervrijdag 17 februari 2012 @ 22:25
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:21 schreef Boca_Raton het volgende:

[..]

Je hebt gelijk. En als je het zó brengt, blijf je respectvol. ^O^

Er zijn mensen die geschokt zijn door vandaag (inclusief mezelf).
Waarom moet ik hier nou respectvol over doen? Pleb Jantje die zonder autogordels even lekker 120 gaat rijden op een mistige besneeuwde snelweg en door de vooruitvliegt word standaart genomineerd voor een darwin award en een mongool genoemd. Meneer Friso doet hetzelfde op een piste en dan respect respect respect.
GSMboyvrijdag 17 februari 2012 @ 22:26
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:25 schreef Glazenmaker het volgende:

[..]

Waarom moet ik hier nou respectvol over doen? Pleb Jantje die zonder autogordels even lekker 120 gaat rijden op een mistige besneeuwde snelweg en door de vooruitvliegt word standaart genomineerd voor een darwin award en een mongool genoemd. Meneer Friso doet hetzelfde op een piste en dan respect respect respect.
:')
Staalvrijdag 17 februari 2012 @ 22:26
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:25 schreef SuperrrTuxxx het volgende:

[..]

[..]

Dat is zijn moeder.
Gitank2vrijdag 17 februari 2012 @ 22:26
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:23 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
Sinds wanneer heeft Rutte een vrouw trouwens?
Had hij al lang, maar is nu uit de kast (© Mark Rutte is lesbisch)
Boca_Ratonvrijdag 17 februari 2012 @ 22:27
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:25 schreef Glazenmaker het volgende:

[..]

Waarom moet ik hier nou respectvol over doen? Pleb Jantje die zonder autogordels even lekker 120 gaat rijden op een mistige besneeuwde snelweg en door de vooruitvliegt word standaart genomineerd voor een darwin award en een mongool genoemd. Meneer Friso doet hetzelfde op een piste en dan respect respect respect.
Dan doe je het maar niet voor jezelf, dan doe je het maar voor ánderen. Qua argumenten vind ik dat je gelijk hebt, maar iemand uitschelden die in levensgevaar verkeert, dan ben je verkeerd bezig. Ik stoor me er aan dat je dat niet lijkt aan te voelen.
gebrokenglasvrijdag 17 februari 2012 @ 22:27
Hij blijft maar naar West gaan. wordt het niet tijd dat ie afbuigt naar Zuid?
n00b13vrijdag 17 februari 2012 @ 22:27
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:26 schreef b4kl4p het volgende:
Oh volgens mij gaat hij eerst Rutte's vrouw in Londen afleveren.
daarom vliegt hij nu op 1044 meter?
spoilertvrijdag 17 februari 2012 @ 22:27
quote:
3s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:25 schreef Wijnand_Bierenstein het volgende:

[..]

Vast een organisatie die belast is met het beveiligen van o.a. luchthavens?
Nee, ik heb geen enkele band met I-sec of G4S of een van de andere bedrijven.
Pilesvrijdag 17 februari 2012 @ 22:27
210 graden nu, 180 knopen, cleared approach rwy 18R :)
Miniemvrijdag 17 februari 2012 @ 22:27
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:27 schreef gebrokenglas het volgende:
Hij blijft maar naar West gaan. wordt het niet tijd dat ie afbuigt naar Zuid?
Ja nu.
n00b13vrijdag 17 februari 2012 @ 22:28
Gedraaid, nu vol naar de grond.
Deisyyvrijdag 17 februari 2012 @ 22:28
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:27 schreef gebrokenglas het volgende:
Hij blijft maar naar West gaan. wordt het niet tijd dat ie afbuigt naar Zuid?
Pfff, net op tijd.
StephanLvrijdag 17 februari 2012 @ 22:28
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:27 schreef Piles het volgende:
210 graden nu, 180 knopen, cleared approach rwy 18R :)
Daar komt de draai _O_
Kikkerenvrijdag 17 februari 2012 @ 22:28
Ik wil een cam!
n00b13vrijdag 17 februari 2012 @ 22:28
cam? iemand?
Pilesvrijdag 17 februari 2012 @ 22:28
Als ze naar Schiphol-Oost moeten hebben ze nog een eind te taxien trouwens :')
SuperrrTuxxxvrijdag 17 februari 2012 @ 22:28
Oke, zometeen allemaal klappen voor de piloot!! :')
gebrokenglasvrijdag 17 februari 2012 @ 22:28
Tjsa, de cam. Maar wat wordt zijn parking?
hans1988vrijdag 17 februari 2012 @ 22:28
volgens mij zit gewoon iedereen hier het vliegtuigje te volgen he :')
Leandravrijdag 17 februari 2012 @ 22:28
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:27 schreef gebrokenglas het volgende:
Hij blijft maar naar West gaan. wordt het niet tijd dat ie afbuigt naar Zuid?
Dat heeft hij inmiddels ook gedaan.... zie, ze lezen mee :Y
gebrokenglasvrijdag 17 februari 2012 @ 22:29
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:29 schreef b4kl4p het volgende:
Toch wel netjes hoe ze dat kunnen allemaal met die planes he
:D
GSMboyvrijdag 17 februari 2012 @ 22:29
OH NOES, er staat een ander vliegtuig op de baan :o
spoilertvrijdag 17 februari 2012 @ 22:29
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:28 schreef Piles het volgende:
Als ze naar Schiphol-Oost moeten hebben ze nog een eind te taxien trouwens :')
Dit was nooit gebeurt als de Koninklijke Famillie aanboord zat. Dan was het de 18C, Y-platform en gelijk de A4 op.
Pilesvrijdag 17 februari 2012 @ 22:29
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:28 schreef gebrokenglas het volgende:
Tjsa, de cam. Maar wat wordt zijn parking?
Ik ga proberen het te horen :P
RemcoW23vrijdag 17 februari 2012 @ 22:29
500meter hoogte nog maar.. VROEM. Hij gaat ook een stuk minder hard. Einde komt in zicht *O*
gebrokenglasvrijdag 17 februari 2012 @ 22:30
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:29 schreef GSMboy het volgende:
OH NOES, er staat een ander vliegtuig op de baan :o
Ja dat ding uit Rusland
GSMboyvrijdag 17 februari 2012 @ 22:30
6KM
n00b13vrijdag 17 februari 2012 @ 22:30
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:29 schreef GSMboy het volgende:
OH NOES, er staat een ander vliegtuig op de baan :o
Frontaalbotsing.
GSMboyvrijdag 17 februari 2012 @ 22:30
4KM!!!!!!!
Pilesvrijdag 17 februari 2012 @ 22:30
Cleared to land!
spoilertvrijdag 17 februari 2012 @ 22:30
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:29 schreef Piles het volgende:

[..]

Ik ga proberen het te horen :P
Victor cros W5 en dan via Q naar hangaar 73?
SuperrrTuxxxvrijdag 17 februari 2012 @ 22:30
Hij parkeert hem in die andere? :o
patatvrijdag 17 februari 2012 @ 22:30
Mooie bocht! ^O^
Wijnand_Bierensteinvrijdag 17 februari 2012 @ 22:30
NOS op 3 heeft onze webcam beelden gejat :D

Stelletje FOK!ers daar
hans1988vrijdag 17 februari 2012 @ 22:30
dat russiche vliegtuig is wel keihard de grond ingevlogen :')

Altitude: -225 ft (-69 m)
GSMboyvrijdag 17 februari 2012 @ 22:31
2KM!!!
ElizabethRvrijdag 17 februari 2012 @ 22:31
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:21 schreef Glazenmaker het volgende:

[..]

Goede vergelijking!!!! Ik boer goed genoeg om zelf ieder jaar lekker buiten de piste te kunnen gaan :W
Moest je onder een lawine komen, reken niet op respectvolle hulpverleners :P
SuperrrTuxxxvrijdag 17 februari 2012 @ 22:31
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:30 schreef hans1988 het volgende:
dat russiche vliegtuig is wel keihard de grond ingevlogen :')

Altitude: -225 ft (-69 m)
_O-
Pilesvrijdag 17 februari 2012 @ 22:31
Niet schrikken, hij landt naast de baan :P
spoilertvrijdag 17 februari 2012 @ 22:31
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:30 schreef Wijnand_Bierenstein het volgende:
NOS op 3 heeft onze webcam beelden gejat :D

Stelletje FOK!ers daar
MIJN webcam pic (was voor jullie hoor) :P
GSMboyvrijdag 17 februari 2012 @ 22:31
Here he comes, and.....
BOOM!!!

Airplane-Crash.jpg
Ritmovrijdag 17 februari 2012 @ 22:31
:')

Hebben jullie niets beters te doen op de vrijdagavond?

En nee, ik spaar mezelf vanavond even voor carnaval, de komende 3 dagen
#ANONIEMvrijdag 17 februari 2012 @ 22:31
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:30 schreef hans1988 het volgende:
dat russiche vliegtuig is wel keihard de grond ingevlogen :')

Altitude: -225 ft (-69 m)
Schiphol ligt onder de zeespiegel.
n00b13vrijdag 17 februari 2012 @ 22:31
Touchdown.
Miniemvrijdag 17 februari 2012 @ 22:32
Gelant!
Pilesvrijdag 17 februari 2012 @ 22:32
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:30 schreef hans1988 het volgende:
dat russiche vliegtuig is wel keihard de grond ingevlogen :')

Altitude: -225 ft (-69 m)
Luchtdruk-dingetje :P
spoilertvrijdag 17 februari 2012 @ 22:32
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:31 schreef Ritmo het volgende:
:')

Hebben jullie niets beters te doen op de vrijdagavond?

En nee, ik spaar mezelf vanavond even voor carnaval, de komende 3 dagen
Nee, zelfde reden
jpjedivrijdag 17 februari 2012 @ 22:32
quote:
10s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:32 schreef Miniem het volgende:
Gelant!
:')
hans1988vrijdag 17 februari 2012 @ 22:32
quote:
6s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:31 schreef ..-._---_-.- het volgende:

[..]

Schiphol ligt onder de zeespiegel.
zucht :')
Miniemvrijdag 17 februari 2012 @ 22:33
Welk vliegtuigje zal ik nou eens gaan volgen.
JamFlavavrijdag 17 februari 2012 @ 22:33
Wat is er met dat vliegtuig dan?
#ANONIEMvrijdag 17 februari 2012 @ 22:33
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:32 schreef hans1988 het volgende:

[..]

zucht :')
PI !
n00b13vrijdag 17 februari 2012 @ 22:33
Beste mensen van NOS op 3,

Willen jullie onze usernames noemen in het jounaal? Dat lijkt me tof.

Dankjewel!
GSMboyvrijdag 17 februari 2012 @ 22:33
Hij staat op de Driemerenweg :')
Miniemvrijdag 17 februari 2012 @ 22:33
hij vliegt nog 220km/h op 8 meter hoogte :o
Schroevendraaiervrijdag 17 februari 2012 @ 22:33
Ik snap het niet. Waarom moet dit nou zo'n breaking news zijn?

Kijk als er nou een groot ongeluk/natuurramp is gebeurd dan snap ik het wel. Maar wanneer een of andere BN'er onder wat sneeuw gaat liggen is het plotseling groot nieuws... :|W
Pilesvrijdag 17 februari 2012 @ 22:33
B95 gaat ie heen, gate op Centrum dus :)
SuperrrTuxxxvrijdag 17 februari 2012 @ 22:33
En weg!
spoilertvrijdag 17 februari 2012 @ 22:33
quote:
10s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:33 schreef Miniem het volgende:
Welk vliegtuigje zal ik nou eens gaan volgen.
De KL 1761 naar Bremen :7 _O-
gebrokenglasvrijdag 17 februari 2012 @ 22:34
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:33 schreef Piles het volgende:
B95 gaat ie heen, gate op Centrum dus :)
tof, dat je dat allemaal kunt volgen
GSMboyvrijdag 17 februari 2012 @ 22:34
quote:
Search

Callsign, flight no, or reg.
:'(
spoilertvrijdag 17 februari 2012 @ 22:34
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:33 schreef Piles het volgende:
B95 gaat ie heen, gate op Centrum dus :)
Platform-stand
hans1988vrijdag 17 februari 2012 @ 22:34
quote:
6s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:33 schreef spoilert het volgende:

[..]

De KL 1761 naar Bremen :7 _O-
Ben ik al mee bezig :D
happylivingvrijdag 17 februari 2012 @ 22:34
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:31 schreef GSMboy het volgende:
Here he comes, and.....
BOOM!!!

[ afbeelding ]
_O- _O-
RemcoW23vrijdag 17 februari 2012 @ 22:35
quote:
10s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:33 schreef Miniem het volgende:
Welk vliegtuigje zal ik nou eens gaan volgen.
http://www.flightradar24.com/UAE38

Die moet nog wel even denk ik :D
gebrokenglasvrijdag 17 februari 2012 @ 22:35
ok, goed nieuws:
Politici laten carnaval schieten vanwege prins Friso

Minister van Infrastructuur en Milieu Melanie Schultz van Haegen (VVD), minister voor Immigratie en Asiel Gerd Leers (CDA) en staatssecretaris van Financiën Frans Weekers (VVD) hebben afgezegd vanwege het ski-ongeval van prins Friso vrijdagmiddag, meldt de gemeente.

De kabinetsleden vinden het ongepast om een 'feestelijke en humoristische bijeenkomst' bij te wonen nu prins Friso in levensgevaar verkeert. Het stadsbestuur en carnavalsvereniging De Tempeleers respecteren hun beslissing

(nu.nl)
Pilesvrijdag 17 februari 2012 @ 22:35
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:34 schreef b4kl4p het volgende:

[..]

Me too, hij gaat wss naar Lelystad eerst, dan Enschede
De vertrekroutes lopen heel anders dan de aankomstroutes :P

Zat net wel een Alitalia op de verkeerde route hoorde ik _O- Maar die is niet te zien op de radar.
spoilertvrijdag 17 februari 2012 @ 22:35
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:34 schreef b4kl4p het volgende:

[..]

Me too, hij gaat wss naar Lelystad eerst, dan Enschede
Arnhem en dan via een sluiproute naar bremen (om al die wintersporters te ontwijken) :Y
gebrokenglasvrijdag 17 februari 2012 @ 22:36
Op NED1 komen de hele avond flitsjournaals.
Lavenderrvrijdag 17 februari 2012 @ 22:37
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:35 schreef gebrokenglas het volgende:
ok, goed nieuws:
Politici laten carnaval schieten vanwege prins Friso

Minister van Infrastructuur en Milieu Melanie Schultz van Haegen (VVD), minister voor Immigratie en Asiel Gerd Leers (CDA) en staatssecretaris van Financiën Frans Weekers (VVD) hebben afgezegd vanwege het ski-ongeval van prins Friso vrijdagmiddag, meldt de gemeente.

De kabinetsleden vinden het ongepast om een 'feestelijke en humoristische bijeenkomst' bij te wonen nu prins Friso in levensgevaar verkeert. Het stadsbestuur en carnavalsvereniging De Tempeleers respecteren hun beslissing

(nu.nl)
Ja, netjes.
Pikkebaasvrijdag 17 februari 2012 @ 22:37
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:36 schreef gebrokenglas het volgende:
Op NED1 komen de hele avond flitsjournaals.
Handig toch, weet je waar ze staan te controleren !
gebrokenglasvrijdag 17 februari 2012 @ 22:37
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:36 schreef b4kl4p het volgende:
Frankfurt wordt een masacre, check die collision courses
Gelukkig hebben we TCAS
spoilertvrijdag 17 februari 2012 @ 22:37
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:36 schreef b4kl4p het volgende:
Frankfurt wordt een masacre, check die collision courses
Complete chaos....
GSMboyvrijdag 17 februari 2012 @ 22:37
quote:
14s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:37 schreef gebrokenglas het volgende:

[..]

Gelukkig hebben we TCAS
Hoe?
Boca_Ratonvrijdag 17 februari 2012 @ 22:37
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:35 schreef gebrokenglas het volgende:
ok, goed nieuws:
Politici laten carnaval schieten vanwege prins Friso

Minister van Infrastructuur en Milieu Melanie Schultz van Haegen (VVD), minister voor Immigratie en Asiel Gerd Leers (CDA) en staatssecretaris van Financiën Frans Weekers (VVD) hebben afgezegd vanwege het ski-ongeval van prins Friso vrijdagmiddag, meldt de gemeente.

De kabinetsleden vinden het ongepast om een 'feestelijke en humoristische bijeenkomst' bij te wonen nu prins Friso in levensgevaar verkeert. Het stadsbestuur en carnavalsvereniging De Tempeleers respecteren hun beslissing

(nu.nl)
Begrijpelijk...
Wijnand_Bierensteinvrijdag 17 februari 2012 @ 22:37
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:27 schreef spoilert het volgende:

[..]

Nee, ik heb geen enkele band met I-sec of G4S of een van de andere bedrijven.
Gelukkig voor je, lijkt me soms wel geestdodend.

Ben je een blauwe?
n00b13vrijdag 17 februari 2012 @ 22:37
ik ga, het was weer leuk.
spoilertvrijdag 17 februari 2012 @ 22:37
quote:
14s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:37 schreef gebrokenglas het volgende:

[..]

Gelukkig hebben we TCAS
Moeten de piloten het wel opvolgen.....
Pilesvrijdag 17 februari 2012 @ 22:38
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:37 schreef spoilert het volgende:

[..]

Moeten de piloten het wel opvolgen.....
TCAS is nooit een twijfelgeval als het goed is. Dat is zo'n beetje het enige wat je echt direct moet opvolgen :D
spoilertvrijdag 17 februari 2012 @ 22:38
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:38 schreef b4kl4p het volgende:
Wat is TCAS
traffic collision avoidance system
Miniemvrijdag 17 februari 2012 @ 22:38
Volgens mij hebben veel Fokkers een nieuwe hobby _O-
hans1988vrijdag 17 februari 2012 @ 22:39
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:38 schreef Miniem het volgende:
Volgens mij hebben veel Fokkers een nieuwe hobby _O-
Ach het vult de avond he :')
Pilesvrijdag 17 februari 2012 @ 22:39
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:39 schreef b4kl4p het volgende:

[..]

Ah dus bij Frankfurt zit iedereen momenteel in loopings, en vage achtbochtjes.
Ik hoop niet dat ze TCAS daar nodig hebben, dan heb ik er weinig vertrouwen in :P
gebrokenglasvrijdag 17 februari 2012 @ 22:39
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:38 schreef b4kl4p het volgende:
Wat is TCAS
Traffic collision avoidance system
spoilertvrijdag 17 februari 2012 @ 22:40
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:38 schreef Miniem het volgende:
Volgens mij hebben veel Fokkers een nieuwe hobby _O-
Een hobby geschikt voor Authisten... O-)
sl44vrijdag 17 februari 2012 @ 22:40
Is het niet opmerkelijk dat er nog niemand van het Universitair Medisch Centrum leiden of amsterdam of van het bronovo ziekenhuis op weg is naar lech? gezien dat de enige 3 ziekenhuizen zijn waar de oranjes zich laten behandelen.

Zou dat toch een teken zijn dat het is afgelopen?
SuperrrTuxxxvrijdag 17 februari 2012 @ 22:40
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:38 schreef Miniem het volgende:
Volgens mij hebben veel Fokkers een nieuwe hobby _O-
Gewoon vanuit je zolderkamer, handig toch?
gebrokenglasvrijdag 17 februari 2012 @ 22:41
quote:
6s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:40 schreef spoilert het volgende:

[..]

Een hobby geschikt voor Authisten... O-)
Nouja 't is wel handig, dat flightradar ding.
Als er een vliegtuig boven je zit, kun je even checken wat voor een het is, hoe hoog ie zit, waar ie heen gaat enzovoort.
spoilertvrijdag 17 februari 2012 @ 22:41
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:40 schreef sl44 het volgende:
Is het niet opmerkelijk dat er nog niemand van het Universitair Medisch Centrum leiden of amsterdam of van het bronovo ziekenhuis op weg is naar lech? gezien dat de enige 3 ziekenhuizen zijn waar de oranjes zich laten behandelen.

Zou dat toch een teken zijn dat het is afgelopen?
Er ging een man of 20 in St gallen het vliegtuig uit, wellicht ook een paar artsen?
happylivingvrijdag 17 februari 2012 @ 22:41
Iedereen nog veel plezier met vliegtuigjes. Ik ben rustig nu die weer veilig op de grond staat dus stop ermee. :O
Mulavrijdag 17 februari 2012 @ 22:41
Mabels vader is op 18 februari overleden. Dat is morgen. :{
GSMboyvrijdag 17 februari 2012 @ 22:42
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:40 schreef sl44 het volgende:
Is het niet opmerkelijk dat er nog niemand van het Universitair Medisch Centrum leiden of amsterdam of van het bronovo ziekenhuis op weg is naar lech? gezien dat de enige 3 ziekenhuizen zijn waar de oranjes zich laten behandelen.

Zou dat toch een teken zijn dat het is afgelopen?
Ook daar in de bergen hebben ze goede artsen :). Ik denk niet dat de artsen van het Bronovo in dienst zijn van de Koninklijke familie.
RemcoW23vrijdag 17 februari 2012 @ 22:42
quote:
1s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:41 schreef Mula het volgende:
Mabels vader is op 18 februari overleden. Dat is morgen. :{
Dan kun je het maar beter op 1 dag hebben he? de 18e en de 21e ofzo das ook weer zo kut..

Liever niet, maar als het dan toch moet.
gebrokenglasvrijdag 17 februari 2012 @ 22:42
Die Oostenrijkers hebben lijkt me geen hulp nodig. Ondanks de overweldige hoeveelheid lawinedeskundigen in Nederland (alle nieuwsrubrieken zaten er vol mee) hebben ze dat in Oostenrijk denk ik vaker bij de hand.
spoilertvrijdag 17 februari 2012 @ 22:42
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:41 schreef gebrokenglas het volgende:

[..]

Nouja 't is wel handig, dat flightradar ding.
Als er een vliegtuig boven je zit, kun je even checken wat voor een het is, hoe hoog ie zit, waar ie heen gaat enzovoort.
Het was spottend, ik woon onder een route die door vertrekende vliegtuigen wotdt gerbuik, ik kijk ook regelmatig B-)
Haaibaaikevrijdag 17 februari 2012 @ 22:42
Straks bij P&W ook over Prins Friso.
spoilertvrijdag 17 februari 2012 @ 22:44
quote:
2s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:42 schreef Haaibaaike het volgende:
Straks bij P&W ook over Prins Friso.
En een lawinemeteoroloog _O-
GSMboyvrijdag 17 februari 2012 @ 22:44
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:44 schreef spoilert het volgende:

[..]

En een lawinemeteoroloog _O-
Tof beroep he
gebrokenglasvrijdag 17 februari 2012 @ 22:44
Dat er nog steeds niet meer nieuws is....
spoilertvrijdag 17 februari 2012 @ 22:45
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:44 schreef GSMboy het volgende:

[..]

Tof beroep he
Zeker, vooral de kansen op de Nederlandse arbeidsmarkt.
MrBadGuyvrijdag 17 februari 2012 @ 22:45
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:44 schreef GSMboy het volgende:

[..]

Tof beroep he
Die is speciaal voor deze dag opgeleid :Y
Boca_Ratonvrijdag 17 februari 2012 @ 22:45
quote:
1s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:41 schreef Mula het volgende:
Mabels vader is op 18 februari overleden. Dat is morgen. :{
:o Mén, scary dit...
sl44vrijdag 17 februari 2012 @ 22:46
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:42 schreef GSMboy het volgende:

[..]

Ook daar in de bergen hebben ze goede artsen :). Ik denk niet dat de artsen van het Bronovo in dienst zijn van de Koninklijke familie.
Nee klopt niet in dienst maar de oranjes laten zich alleen behandelen in deze 3 ziekenhuizen en dan bij artzen die ze al jaren kennen.

Zo heeft beatrix lang geleden een arts geweigerd in leiden omdat het niet de arts was die de oranjes altijd behandelde.(die moest op zijn vrije dag naar het ziekenhuis komen om het probleem van hare majesteit op te lossen).
Smoofievrijdag 17 februari 2012 @ 22:46
Dus hersendood of niet, that's the question.

100 punten.
RemcoW23vrijdag 17 februari 2012 @ 22:46
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:45 schreef b4kl4p het volgende:
De KLM1761 is zojuist Duitsland binnengevlogen.
Neerhalen!
Leandravrijdag 17 februari 2012 @ 22:46
quote:
1s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:41 schreef Mula het volgende:
Mabels vader is op 18 februari overleden. Dat is morgen. :{
Sjezus... ik vond 2 van die bizarre ongelukken al naar zat, maar dan ook nog eens op vrijwel dezelfde datum :{
GSMboyvrijdag 17 februari 2012 @ 22:46
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:46 schreef RemcoW23 het volgende:

[..]

Neerhalen!
Je UI past er goed bij :')
Smoofievrijdag 17 februari 2012 @ 22:46
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:45 schreef b4kl4p het volgende:
De KLM1761 is zojuist Duitsland binnengevlogen.
BLITZKRIEG!
spoilertvrijdag 17 februari 2012 @ 22:47
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:45 schreef b4kl4p het volgende:
De KLM1761 is zojuist Duitsland binnengevlogen.
Oeh, ik was hem alweer vergeten. Deze week kunnen we natuurlijk ook de gipsvluchten gaan volgen...
RemcoW23vrijdag 17 februari 2012 @ 22:47
Heeft Unibet al een weddenschap online of dat ie het wel of niet haalt?
SuperrrTuxxxvrijdag 17 februari 2012 @ 22:47
Het licht is uit op st gallen.
GSMboyvrijdag 17 februari 2012 @ 22:47
quote:
6s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:47 schreef spoilert het volgende:

[..]

Oeh, ik was hem alweer vergeten. Deze week kunnen we natuurlijk ook de gipsvluchten gaan volgen...
En rouwkist vluchten
Smoofievrijdag 17 februari 2012 @ 22:47
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:47 schreef RemcoW23 het volgende:
Heeft Unibet al een weddenschap online of dat ie het wel of niet haalt?
9/2
hans1988vrijdag 17 februari 2012 @ 22:47
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:45 schreef b4kl4p het volgende:
De KLM1761 is zojuist Duitsland binnengevlogen.
:D
Staalvrijdag 17 februari 2012 @ 22:47
quote:
1s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:41 schreef Mula het volgende:
Mabels vader is op 18 februari overleden. Dat is morgen. :{
Dat is wel akelig inderdaad.

Ergens heb ik het idee, 40 cm sneeuw... dat het allemaal wel meevalt met Friso en dat de onduidelijkheid er voor zorgt dat het opgeblazen wordt.

Hoop het in ieder geval.
gebrokenglasvrijdag 17 februari 2012 @ 22:48
Een mooie tweet van André Rouvoet
Heb besloten vanavond geen enkel actualiteitenprogr of talkshow over skiën, lawines of trauma's te bekijken #deskundologen #nonnieuws #Friso

En ergens anders een tweet:
Brabants Dagblad meldt dat het ongeluk van Friso geen gevolgen heeft voor carnaval in Tilburg.
Pikkebaasvrijdag 17 februari 2012 @ 22:48
Willem Holleeder belt dat er iets is met de sneeuwscooter die hij van me heeft geleend en dat 'ie even moet 'afkoelen'. Vreemd. Is toch best koud daar....
Flappe-du-Pommevrijdag 17 februari 2012 @ 22:48
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:48 schreef b4kl4p het volgende:

[..]

Ga daar maar niet vanuit. RVD brengt het graag zo positief mogelijk.
spoilertvrijdag 17 februari 2012 @ 22:48
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:47 schreef GSMboy het volgende:

[..]

En rouwkist vluchten
Hoewel ik de man niet persoonlijk ken, hoop ik niet dat het zo'n vlucht wordt.
GSMboyvrijdag 17 februari 2012 @ 22:49
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:48 schreef spoilert het volgende:

[..]

Hoewel ik de man niet persoonlijk ken, hoop ik niet dat het zo'n vlucht wordt.
Ik ook niet... Hopelijk kan de beste man gezellig weer over een paar weken in de PH-KBX mee naar Nederland, om te toosten met de familie dat hij nog leeft.
RemcoW23vrijdag 17 februari 2012 @ 22:49
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:48 schreef b4kl4p het volgende:

[..]

Ga daar maar niet vanuit. RVD brengt het graag zo positief mogelijk.
Nou als coma het meest positieve is wat ze kunnen bedenken.... :D

Die zijn de begrafenis alvast aan het regelen zeker, hebben wat tijd nodig voordat het officieel gepubliceerd wordt :P.
hans1988vrijdag 17 februari 2012 @ 22:49
KLM1761 is begonnen aan zn daling! :o
GSMboyvrijdag 17 februari 2012 @ 22:50
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:49 schreef hans1988 het volgende:
KLM1761 is begonnen aan zn daling! :o
NOES!!!!!!!!!!!!!!
Boca_Ratonvrijdag 17 februari 2012 @ 22:50
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:49 schreef hans1988 het volgende:
KLM1761 is begonnen aan zn daling! :o
Ga ergens anders lege vliegtuigjes volgen. :{w
hans1988vrijdag 17 februari 2012 @ 22:50
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:50 schreef GSMboy het volgende:

[..]

NOES!!!!!!!!!!!!!!
JAWOHL!!!!!!!!
gebrokenglasvrijdag 17 februari 2012 @ 22:50
Pownews nu, op de NED3.

sjongejonge
RemcoW23vrijdag 17 februari 2012 @ 22:50
Hoezo leeg? Waar staat dat?
gebrokenglasvrijdag 17 februari 2012 @ 22:50
ow, het nieuws over Friso is bij hun al voorbij.
Haaibaaikevrijdag 17 februari 2012 @ 22:50
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:44 schreef spoilert het volgende:

En een lawinemeteoroloog _O-
En Jeroen Snel
Boca_Ratonvrijdag 17 februari 2012 @ 22:50
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:50 schreef b4kl4p het volgende:

[..]

Ga ergens anders ongesteld zitten zijn.
Ik vind jou werkelijk een respectloze knurft.
Smoofievrijdag 17 februari 2012 @ 22:51
19/2 dat hij hersendood is. Bets are on.
GSMboyvrijdag 17 februari 2012 @ 22:51
Oeh, bijna bij Bremen, en dan?
Bennyvrijdag 17 februari 2012 @ 22:51
WTF is dit nou weer voor topic geworden :') ? We zijn maar vliegtuigen gaan kieken?
gebrokenglasvrijdag 17 februari 2012 @ 22:51
Hart van Nederland!
RemcoW23vrijdag 17 februari 2012 @ 22:51
quote:
7s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:51 schreef Smoofie het volgende:
19/2 dat hij hersendood is. Bets are on.
Mag ik de Nederlandse schrijfstijl van noteringen pls :D Ik ben echt slecht in US-style :P.
GSMboyvrijdag 17 februari 2012 @ 22:51
quote:
2s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:51 schreef iBenny het volgende:
WTF is dit nou weer voor topic geworden :') ? We zijn maar vliegtuigen gaan kieken?
Gewoon, omdat het kan.
MrBadGuyvrijdag 17 februari 2012 @ 22:51
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:48 schreef b4kl4p het volgende:

[..]

Ga daar maar niet vanuit. RVD brengt het graag zo positief mogelijk.
Dat denk ik ook. Als hij bij bewustzijn zou zijn geweest of als er ander (licht) positief nieuws was dan zouden ze dat al naar buiten hebben gebracht. Ze weten zelf ook wel dat mensen nu van het ergste uit gaan en ze doen niks om dat beeld ook maar iets positiever te maken.
gebrokenglasvrijdag 17 februari 2012 @ 22:51
quote:
2s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:51 schreef iBenny het volgende:
WTF is dit nou weer voor topic geworden :') ? We zijn maar vliegtuigen gaan kieken?
Bij gebrek aan nieuw nieuws.....
SuperrrTuxxxvrijdag 17 februari 2012 @ 22:52
quote:
2s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:51 schreef iBenny het volgende:
WTF is dit nou weer voor topic geworden :') ? We zijn maar vliegtuigen gaan kieken?
Vertel dan iets nieuws over Friso.
Boca_Ratonvrijdag 17 februari 2012 @ 22:53
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:51 schreef MrBadGuy het volgende:

[..]

Dat denk ik ook. Als hij bij bewustzijn zou zijn geweest of als er ander (licht) positief nieuws was dan zouden ze dat al naar buiten hebben gebracht. Ze weten zelf ook wel dat mensen nu van het ergste uit gaan en ze doen niks om dat beeld ook maar iets positiever te maken.
Is mijn indruk ook dat de RVD het zo positief mogelijk houdt.
GSMboyvrijdag 17 februari 2012 @ 22:53
klm-vliegtuig.jpg
_O_
Bennyvrijdag 17 februari 2012 @ 22:53
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:51 schreef gebrokenglas het volgende:

[..]

Bij gebrek aan nieuw nieuws.....
Ik gok dat er pas morgenochtend meer verteld zal worden.
Haaibaaikevrijdag 17 februari 2012 @ 22:53
quote:
2s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:51 schreef iBenny het volgende:
WTF is dit nou weer voor topic geworden :') ? We zijn maar vliegtuigen gaan kieken?
Benny :?
spoilertvrijdag 17 februari 2012 @ 22:53
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:53 schreef Boca_Raton het volgende:

[..]

Is mijn indruk ook dat de RVD het zo positief mogelijk houdt.
Dat idee heb ik ook, al hoop ik oprecht dat het mee zal vallen
gebrokenglasvrijdag 17 februari 2012 @ 22:54
quote:
2s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:53 schreef iBenny het volgende:

[..]

Ik gok dat er pas morgenochtend meer verteld zal worden.
Mogelijk. Maar dan snap ik niet dat heel NED1 vol zit met flitsnieuws over deze kwestie. Als er toch niks te melden is?!?!
Lavenderrvrijdag 17 februari 2012 @ 22:54
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:53 schreef Boca_Raton het volgende:

[..]

Is mijn indruk ook dat de RVD het zo positief mogelijk houdt.
Is mijn indruk ook.
GSMboyvrijdag 17 februari 2012 @ 22:54
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:52 schreef SuperrrTuxxx het volgende:

[..]

Vertel dan iets nieuws over Friso.
Er is nu ook een twee-in-één pak:
110832551b89d0cc7f320_.jpg
Smoofievrijdag 17 februari 2012 @ 22:55
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:54 schreef b4kl4p het volgende:

[..]

Waar kan ik wedden?
Bij je lokale maffia.
kwiwivrijdag 17 februari 2012 @ 22:55
quote:
7s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:55 schreef Smoofie het volgende:

[..]

Bij je lokale maffia.
Dan is het geen kansspel meer :')
Boca_Ratonvrijdag 17 februari 2012 @ 22:55
Dit topic wordt nu grotendeels helaas overgenomen door FOK!s grootste pubers die graag lege vliegtuigjes volgen en weddenschappen afsluiten over de dood van Friso.

Ik hou 't voor gezien nu.
yvonnevrijdag 17 februari 2012 @ 22:56
quote:
7s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:54 schreef Smoofie het volgende:

[..]

Als je nu wed dat hij hersendood is krijg je je inzet + 19/2 x je inzet terug.
Doe normaal
hans1988vrijdag 17 februari 2012 @ 22:56
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:55 schreef b4kl4p het volgende:
We zijn er bijna, we zijn er bijna
_O-
yvonnevrijdag 17 februari 2012 @ 22:57
Schei es uit met dat geouwehoer?
Ga ergens anders slowchatten.
RemcoW23vrijdag 17 februari 2012 @ 22:57
quote:
7s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:54 schreef Smoofie het volgende:

[..]

Als je nu wed dat hij hersendood is krijg je je inzet + 19/2 x je inzet terug.
9.50

Best hoge notering voor hersendood.. Ik doe er een tientje op :D Value!

Ik doe er ook eentje voor jullie:

Overlijden Friso:
Zal het gebeuren voor 1 april 2012?

Ja 1.75
Nee 2.20
nubreektmijnklompvrijdag 17 februari 2012 @ 22:57
Hij wordt kunstmatig in leven gehouden, dat betekend gewoon een coma toch? En dat z'n lichamelijke functies nog niet sterk genoeg zijn om het zelf te kunnen.
RemcoW23vrijdag 17 februari 2012 @ 22:57
Oh sorry Yvonne, zie nu jouw bericht op Smoofie.. ;(
RemcoW23vrijdag 17 februari 2012 @ 22:58
quote:
16s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:57 schreef nubreektmijnklomp het volgende:
Hij wordt kunstmatig in leven gehouden, dat betekend gewoon een coma toch? En dat z'n lichamelijke functies nog niet sterk genoeg zijn om het zelf te kunnen.
Ja en gekoeld ofzo toch? Om het brein te laten rusten?
Smoofievrijdag 17 februari 2012 @ 22:58
quote:
13s.gif Op vrijdag 17 februari 2012 22:56 schreef yvonne het volgende:

[..]

Doe normaal
Sorry, maar zoals je ziet ben ik wel positief dat hij het haalt.
nubreektmijnklompvrijdag 17 februari 2012 @ 22:58
Wat lullen jullie trouwens stom over hersendood :'). Omdat een iemand op twitter dat zei en al die telegraafstyle kranten het over hebben genomen?
yvonnevrijdag 17 februari 2012 @ 22:58
En dicht en blijft dicht