Help jij ze even mee?quote:Op woensdag 15 februari 2012 02:59 schreef Drinky het volgende:
Koerden moeten gewoon terug naar hun eigen land!
Daar ga je fout in. De Koerden in Iran worden zwaar onderdrukt, en omdat verschillende opstanden in het verleden zijn neergeslagen, is het nu wat minder geworden.quote:Op woensdag 15 februari 2012 02:39 schreef AryaMehr het volgende:
Meeste Koerden in Iran koesteren geen separatistische gevoelens, dus dat zal er nooit van komen.
quote:Iran: Israël achter Thaise aanslag
Iran beschuldigt Israël van betrokkenheid bij de mislukte aanslag in Bangkok. Een regeringswoordvoerder in Teheran ontkent dat Iran enige rol heeft gespeeld bij de explosies van gisteren in de Thaise hoofdstad.
"Iran gelooft dat elementen van het zionistische regime verantwoordelijk zijn voor deze terreurdaden", zei de woordvoerder, verwijzend naar Israël. Dat land zegt juist aanwijzingen te hebben dat Iran achter de aanslag zit.
De Iraanse woordvoerder noemt die aantijging "ongegrond". "Pogingen van Israël om de goede relatie tussen Thailand en Iran te schaden, zullen geen resultaat opleveren", zei hij.
Bij de mislukte aanslag in Bangkok waren drie Iraniërs betrokken. Twee zijn gearresteerd, de derde wist naar Maleisië te ontkomen.
Tussen Iran en Israël groeien de spanningen, vooral vanwege het nucleaire programma van Iran. Israël zegt dat het land kernwapens probeert te maken. Iran houdt vol dat het nucleaire programma louter vreedzame doelen dient, zoals energieopwekking en medische toepassingen.
quote:UPDATE -- Iran's state TV confirms Iran cut oil exports to the Netherlands, Spain, Italy, France, Green & Portugal
Nee, dat was de E.U van plan maar volgens mij is dat nog niet in werking.quote:Op woensdag 15 februari 2012 13:22 schreef Breekfast het volgende:
[..]
Wij waren toch al eerder met hun olie te boycotten?
Check twitter en andere nieuwssites, het staat er vol mee.quote:
Zie dit via diverse nieuwsbureau's op (ik weet het....) twitter voorbij komen.quote:
Zie het nu in de ticker op Euronews en de BBC, zal wel kloppen danquote:Op woensdag 15 februari 2012 13:34 schreef IkWilbert het volgende:
[..]
Zie dit via diverse nieuwsbureau's op (ik weet het....) twitter voorbij komen.
Eigen topicquote:Op woensdag 15 februari 2012 13:41 schreef YazooW het volgende:
Wat betekent dit voor de brandstofprijzen hier?
quote:Op woensdag 15 februari 2012 13:44 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Eigen topic
Iran zet olie-export naar oa Nederland stop
Kunnen het hier dan over Israel / Iran houden
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |