Zo veel voor een blowjob?quote:Op dinsdag 14 februari 2012 11:32 schreef Snakey het volgende:
Ik heb een briefje van 50 euro in een love hartje ge-origamiet en op haar nachtkastje gelegd.
Die hoop ik nog te krijgen, maar ze heeft me hier ingeschreven Ik wil meewerken aan het wereldrecord pijpen van Hot Marijke dus het zal er wel niet inzitten vandaag.quote:
Krijg je wel gespierde kaken van..quote:Op dinsdag 14 februari 2012 11:37 schreef Snakey het volgende:
[..]
Die hoop ik nog te krijgen, maar ze heeft me hier ingeschreven Ik wil meewerken aan het wereldrecord pijpen van Hot Marijke dus het zal er wel niet inzitten vandaag.
Oef gewaagd, ik had denk ik scheidingspapieren gekregen wanneer ik smiddags weer was thuisgekomen naar zo'n actie.....quote:Op dinsdag 14 februari 2012 11:32 schreef Snakey het volgende:
Ik heb een briefje van 50 euro in een love hartje ge-origamiet en op haar nachtkastje gelegd.
Ik heb vanmorgen een kaart in haar tas gestopt , waar ze bij haar werk achterkwam.quote:Op dinsdag 14 februari 2012 10:43 schreef Fanta-stick het volgende:
Wat gaan jullie doen met v-day voor jullie meisjes?
Geen vermoeden?quote:Op dinsdag 14 februari 2012 11:52 schreef Xlarge het volgende:
[..]
Ik heb vanmorgen een kaart in haar tas gestopt , waar ze bij haar werk achterkwam.
En ik heb er 1 gekregen op mijn werk, echter niet van mijn vrouw.![]()
De persoon is nog onbekend
quote:Op dinsdag 14 februari 2012 12:09 schreef Geo4kant het volgende:
Inderdaad rot op met je commerciële valentijn rommel..dit is een topic voor ekte mannen. Die hout hakken bij -15, niet voor twijfelgevalletjes die heart
toast maken.
Kopje espresso.quote:Op dinsdag 14 februari 2012 09:45 schreef stoeltafel het volgende:
Gebruiken jullie een pre workout? Gisteren tijdens bootcamp een sample gebruikt van bodyenfitshop en ging echt lekker. Veel meer energie, kracht en de verzuring begon later.
Die cortisolpiek die je net hebt gekregen door te stressen over zoiets triviaals heeft inmiddels al je spieren afgebroken.quote:Op dinsdag 14 februari 2012 13:19 schreef Broodje_Zaad het volgende:
Klopt het echt wat er in de OP staat? Regel om af te vallen is 33/33/33 ?
't Is dus niet zoiets als 40/40/30 (waarin de laatste koolhydraten zijn)? Want anders kan ik alles dus gewoon op hetzelfde aantal Kcal in laten rekenen, snap je? (bijv. mijn lichaam zal 2300 kcal gebruiken als ik wil cutten, dan is het simpelweg 2300 / 3 = 766 kcal dus 766 kcal eiwit / vet / koolhydraten ?
Fuck it, ik doe wat meer onverzadigde vetten en eiwitten dan koolhydraten (dus zeg maar: 35 eiwit /35 vet /30 koolh)
Regel om af te vallen is kcal out > kcal in. Succes.quote:Op dinsdag 14 februari 2012 13:19 schreef Broodje_Zaad het volgende:
Klopt het echt wat er in de OP staat? Regel om af te vallen is 33/33/33 ?
't Is dus niet zoiets als 40/40/30 (waarin de laatste koolhydraten zijn)? Want anders kan ik alles dus gewoon op hetzelfde aantal Kcal in laten rekenen, snap je? (bijv. mijn lichaam zal 2300 kcal gebruiken als ik wil cutten, dan is het simpelweg 2300 / 3 = 766 kcal dus 766 kcal eiwit / vet / koolhydraten ?
Fuck it, ik doe wat meer onverzadigde vetten en eiwitten dan koolhydraten (dus zeg maar: 35 eiwit /35 vet /30 koolh)
quote:Op dinsdag 14 februari 2012 13:47 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Die cortisolpiek die je net hebt gekregen door te stressen over zoiets triviaals heeft inmiddels al je spieren afgebroken.
Doe dit 1x goed en je hebt er wat aan voor de rest van je leven. Hoe beter je hier in wordt, hoe makkelijker het schatten van onbekende gerechten e.d. wordt.quote:Op dinsdag 14 februari 2012 13:52 schreef Broodje_Zaad het volgende:
[..]
Dus nu ben ik bezig met een voedselschema, wat een fokking moeilijke puzzel is als ik alles moet uitchecken hoeveel eiwit etc. overal in zit
Je lichaam is nu in zijn ''spaarstand''.quote:Op dinsdag 14 februari 2012 13:52 schreef Broodje_Zaad het volgende:
[..]![]()
@ Luchtkoker, dat is duidelijk: Echter, eet ik volgens mij te weinig (bijv. 4 plakken brood smiddags en dan avondeten) Dus moet ik wel wat meer erbij kanen (ga 5x naar sportschool)
Dus nu ben ik bezig met een voedselschema, wat een fokking moeilijke puzzel is als ik alles moet uitchecken hoeveel eiwit etc. overal in zit
Daaromquote:Op dinsdag 14 februari 2012 13:54 schreef Fanta-stick het volgende:
[..]
Je lichaam is nu in zijn ''spaarstand''.
Heb je helemaal gelijk inquote:Op dinsdag 14 februari 2012 13:53 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Doe dit 1x goed en je hebt er wat aan voor de rest van je leven. Hoe beter je hier in wordt, hoe makkelijker het schatten van onbekende gerechten e.d. wordt.
Hoef je ook nooit meer op fora te posten van: is <voedsel item X> gezond of niet???
Ook al is het niet leuk, ontbijt! En het aantal carbs inname afbouwen in de loop van de dag.quote:Op dinsdag 14 februari 2012 13:59 schreef Broodje_Zaad het volgende:
[..]
DaaromDaar ben ik mij dan ook flink van bewust
I know right! Ontbijt vind ik sowieso niet leuk, al ligt t meer aan de hoeveelheid wat ik de rest van de dag kaan. Vaak 's avonds weer een boost qua koolhydraten (dat dus dodelijk is, denk aan bijvoorbeeld een bord vol met spaghetti / bami of één of andere ovenschotel met kaas en andere dodelijke meuk erdoor).quote:Op dinsdag 14 februari 2012 14:02 schreef Fanta-stick het volgende:
[..]
Ook al is het niet leuk, ontbijt! En het aantal carbs inname afbouwen in de loop van de dag.
Je kan het zo duur maken als je wilt, koekjes,snoep en frisdrankn is ook duur voor de weinig voedingsstoffen die er inzitten. Zie het als eeninvestering voor later, als je oud bent.quote:Op dinsdag 14 februari 2012 14:00 schreef Broodje_Zaad het volgende:
[..]
Heb je helemaal gelijk inAl vind ik het altijd wel fijn om wat van andere mensen hun voedselschema's af te spieken. Ik zit nu namelijk op: http://www.voedingswaardetabel.nl/voedingswaarde/K/default.aspx
En dat is een waar doolhof. Waarom hebben ze niet de optie dat je alle letters onder elkaar hebt? Nu moet ik bij elke letter kijken waar 't meeste eiwit etc. in zit
Ik moet trouwens ook zeggen dat ik erg goed moet kijken, aangezien ik soms hele dag weg ben en dus op mijn werk ook geen groente / vlees kan klaarmaken. Soms zit ik op school waardoor ik niet de hele dag kwark mee kan zeulen etc. Bovendien is 't best duurder als ik meer moet vreten. MAAR HEY, IK MOET GEWOON RAUSEN MIJN VRINDEN!
Dit staat in de OP en is best een dure aangelegenheid als ik het zo ziequote:Het verdelen van de maaltijden dient als volgt te zijn. Neem een eiwit/onverzadigd vet of eiwit/koolhydraat als maaltijd. Dit betekend bijvoorbeeld:
07:00 Ontbijt een pap van brinta met melk zonder suikers. Voeg eventueel klein beetje honing of kaneel toe voor smaak.
10:00 eet een omelet van 4-5 eieren.
12:00 wat vlees met groenten.
15:00 een lekkere vette vis
18:00 avondmaal van vlees met groenten en rest van koolhydraten aan aardappeltjes
21:00 een bak magere kwark met eventueel wat honing/kaneel voor smaak
Het dag totaal dient dan overeen te komen met de macro voedingsstoffen.
Vraag je ouders bijv. of ze rode saus met volkorenpasta willlen maken ipv a la carbonara.quote:Op dinsdag 14 februari 2012 14:03 schreef Broodje_Zaad het volgende:
[..]
I know right! Ontbijt vind ik sowieso niet leuk, al ligt t meer aan de hoeveelheid wat ik de rest van de dag kaan. Vaak 's avonds weer een boost qua koolhydraten (dat dus dodelijk is, denk aan bijvoorbeeld een bord vol met spaghetti / bami of één of andere ovenschotel met kaas en andere dodelijke meuk erdoor).
Maar dat maken mijn ouders nu klaar, derhalve maak ik nu mijn eigen schema met mijn eigen voeding
Koop het op de markt ei/kip/groente best goed te doen.quote:Op dinsdag 14 februari 2012 14:10 schreef Broodje_Zaad het volgende:
[..]
Dit staat in de OP en is best een dure aangelegenheid als ik het zo zie![]()
![]()
@ Corwinofamber, je hebt gelijk hoor. Hoewel ik meer een meso ben, is het wel erg hardcore om 195 g eiwit naar binnen te rossen
Heiligenschennis. Train harder of schep minder op van de carbonara wanneer je vet wordt ervan.quote:Op dinsdag 14 februari 2012 14:11 schreef Fanta-stick het volgende:
[..]
Vraag je ouders bijv. of ze rode saus met volkorenpasta willlen maken ipv a la carbonara.
Kijk, dit zijn de betere verhalen. Ik zit door 2/3 shakes per dag + kwark + brood meestal wel tegen de 200 gram aan, maar betwijfel sterk of dat nodig is. Soms lees je op BB.com over < 100 kg gasten die 400 gram per dag binnenkrijgen, elke twee uur kip.quote:Op dinsdag 14 februari 2012 14:27 schreef CorwinofAmber het volgende:
Vandaag kom ik toevallig aan de 200g eiwitten, maar dat is omdat we valentijn vieren en dus een fuck-off groot stuk vlees eten; waar we beide erg van houden.
Anders zit ik gemiddeld rond de 140g per dag op 94kg lichaamsgewicht en groei nog steeds als een gekke.
Gebruik dat spul altijd, prima amino's, lekkere smaken en goedkoper ga je het niet vinden in een NL shop.quote:Op dinsdag 14 februari 2012 14:30 schreef mister_popcorn het volgende:
Mensen alhier bekend met de whey poeier van fit en body shop?
http://www.bodyenfitshop.(...)fection_ingredienten
Ziet er goed uit. Ook cheap, 4 kg net geen 60 euro.
hoe lang ben je?quote:Op dinsdag 14 februari 2012 14:27 schreef CorwinofAmber het volgende:
Vandaag kom ik toevallig aan de 200g eiwitten, maar dat is omdat we valentijn vieren en dus een fuck-off groot stuk vlees eten; waar we beide erg van houden.
Anders zit ik gemiddeld rond de 140g per dag op 94kg lichaamsgewicht en groei nog steeds als een gekke.
Oh, dat je eiwitten niet af worden gebroken als spullen voor spieropbouw, maar juist om je lichaam van energie te voorzien (gluconeogenesis, waarbij je van eiwit bloedsuiker maakt).quote:
Dit is de tweede badkamer.quote:Op dinsdag 14 februari 2012 15:04 schreef CorwinofAmber het volgende:
Je hebt de badkamer opgeruimd, waarvoor kudo's; voor de rest moet je het effe aanwijzen, want ik zie het niet..
Ah okee. Ik dacht dat het dan gewoon overboord gezet werd in je pis. Dus in principe kan je jezelf 'overdosen' met teveel inname.quote:Op dinsdag 14 februari 2012 14:43 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Oh, dat je eiwitten niet af worden gebroken als spullen voor spieropbouw, maar juist om je lichaam van energie te voorzien (gluconeogenesis, waarbij je van eiwit bloedsuiker maakt).
Zie je ook in dit soort studies:
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19699838
Boven een bepaalde grens ga je niet harder spieren aanmaken, maar wordt ' overtollig' eiwit gewoon omgezet in energie en gebruikt of opgeslagen.
Urea (in je urine)quote:Op dinsdag 14 februari 2012 15:42 schreef Snakey het volgende:
[..]
Ah okee. Ik dacht dat het dan gewoon overboord gezet werd in je pis. Dus in principe kan je jezelf 'overdosen' met teveel inname.
Okee. Maar ik bedoelde zoals pantzer zei; alle proteine die niet gebruikt wordt wordt dan een dure carb, die voor sommigen onwelkom kan zijn.quote:Op dinsdag 14 februari 2012 15:45 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Urea (in je urine)
http://en.wikipedia.org/wiki/Urea
is idd een product van metabolisme van aminozuren.
Alle proteine die niet wordt gebruikt voor spiersynthese worth gebruikt/opgeslagen als energie ja.quote:Op dinsdag 14 februari 2012 15:49 schreef Snakey het volgende:
[..]
Okee. Maar ik bedoelde zoals pantzer zei; alle proteine die niet gebruikt wordt wordt dan een dure carb, die voor sommigen onwelkom kan zijn.
Kan ik dat zo stellen?
Gluconeogenese gebeurt naar mijn weten vooral als je bloedsuikerspiegel aan de lage kant is, anders wordt eiwit meer naar vet omgezet.quote:Op dinsdag 14 februari 2012 15:57 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Alle proteine die niet wordt gebruikt voor spiersynthese worth gebruikt/opgeslagen als energie ja.Kan na conversie opgeslagen worden als carb, maar na meer conversies ook als vet. Alhoewel het een beetje lastig is te zeggen dat een bepaalde triglyceride ooit voor bepaalde delen een aminozuur is geweest...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |