Het kolftopic deel 3quote:Op woensdag 15 februari 2012 08:03 schreef Bleie het volgende:
Is er ook een kolftopic? Ik zie t zo gauw miet, en weet niet hoe ik moet zoeken oo mn ipad.
Thuis bevallen, onmiddelijk aan de borst (eerste borstvoeding na ...uur staat doorstreept in het verslag.quote:Op dinsdag 14 februari 2012 20:45 schreef WupWup het volgende:
Het kan nog makkelijker
Thuis bevallen, binnen een half uur lag ze aan, even een overproductie gehad die opgelost kon worden met blokvoeden en nu met 2 jaar en 3 maanden drinkt ze nog. Kunstvoeding heeft ze in totaal nog geen 20 keer gehad, tussen 7 en 11 maanden als ik het niet meer bij elkaar gekolfd kreeg.
En ik weet heel erg zeker dat mijn uitgebreide voorbereiding hier in grote mate aan bij heeft gedragen.
Dan had hij eerder af moeten buigen.. Hij groeide nl in het begin mooi op de lijn mee..!quote:Op woensdag 15 februari 2012 08:49 schreef DaviniaHR het volgende:
Evenstar Aviva begon op +2 en zit nu op -1 lijn.
Mss was zijn gewicht eigenlijk te hoog, omdat je zoveel rust hebt moeten houden?
maar maar maar het is jouw derdequote:Op woensdag 15 februari 2012 08:55 schreef Bass-Miss het volgende:
[..]
Thuis bevallen, onmiddelijk aan de borst (eerste borstvoeding na ...uur staat doorstreept in het verslag.) Nog maar 4 maanden nu, maar ik zou het vreemd vinden moesten er problemen komen.
Hier ook hoor. Meteen aan de borst en toen ik na anderhalf terug kwam van de O.K. meteen weer.quote:Op woensdag 15 februari 2012 13:34 schreef Bleie het volgende:
Mijn kinderen zijn beide in het zh geboren (poliklinisch), en lagen ook direct aan de borst.
Ja ik ben een watjequote:Op woensdag 15 februari 2012 13:56 schreef bitterend het volgende:
Het is mij ook niet verteld maar ik heb wel doorgezet.
Nee, je bent absoluut geen watje! Het lijkt me dat je sowieso al voldoende in de kreukels lag.quote:
Het is goed Pessiequote:Op woensdag 15 februari 2012 16:38 schreef pessie het volgende:
[..]
Nee, je bent absoluut geen watje! Het lijkt me dat je sowieso al voldoende in de kreukels lag.
Mijn eerste dronk ook meteen en was vervolgens 4,5 jaar niet meer te stoppen.quote:
Dan vraag ik mij af, waarom heb je daar zelf niet naar gevraagd, bijvoorbeeld hier?quote:Op woensdag 15 februari 2012 13:49 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
[..]
Hier ook hoor. Meteen aan de borst en toen ik na anderhalf terug kwam van de O.K. meteen weer.
Ook geen last van stuwing en de bv kwam meteen op gang.
Als mij was verteld over de zuigkracht en dat het nare gevoel van een kleintje die aan je tepel zuigt gewenning kost en tijdelijk is, dan had ik waarschijnlijk wel doorgezet.
Omdat ik hier al jaren meelas en een kennis bij ons thuis nog een privé voorlichting heeft gegeven en niemand het noemde. Ik dacht serieus dat het aan mij lag, lage pijngrens, watje of zo en durfde het gewoon weg niet te vragen.quote:Op woensdag 15 februari 2012 16:47 schreef Pvoesss het volgende:
[..]
Dan vraag ik mij af, waarom heb je daar zelf niet naar gevraagd, bijvoorbeeld hier?
Jij hebt serieus geen gram tact in je zitten he?! Je zegt even in andere bewoording dat men Dom is dat ze dat niet ff zelf bedenken..quote:Op woensdag 15 februari 2012 17:26 schreef Juud79 het volgende:
Maar je hoeft toch geen intellectueel te zijn om te bedenken dat je tepels moeten wennen als er opeens een baby 10/12 keer per dag gedurende 10/15 minuten per borst aan drinkt.
Dat lijkt me nogal logisch....
Wennen is iets anders dan elke keer met tranen in je ogen en stampende voeten jezelf te moeten verbijten omdat het zo verrekte pijn doet.quote:Op woensdag 15 februari 2012 17:26 schreef Juud79 het volgende:
Maar je hoeft toch geen intellectueel te zijn om te bedenken dat je tepels moeten wennen als er opeens een baby 10/12 keer per dag gedurende 10/15 minuten per borst aan drinkt.
Dat lijkt me nogal logisch....
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |