quote:JJ van Gangelen: What happened with the penalty?
Guidetti: "I put it in the top corner. That's what I know happened with the penalty."
quote:Op vrijdag 10 februari 2012 14:34 schreef De_kromme het volgende:
Er moet ook nog gewerkt worden zo op zijn tijd, dat zouden jullie toch moeten weten als havenslaven?
[..]
Er werd al een week van tevoren gesproken over Bakkal als mogelijke opvolger, mocht Fer vertrekken. Dit is toch niet zo verwonderlijk? Dat Feijenoord die informatie niet naar buiten brengt, valt te begrijpen. Maar ga nou niet zeggen dat jullie hier niet al weken van tevoren hebben gediscussieerd over een mogelijke opvolger voor Fer.
Die HMF komt hier aan met 'Ja, die Bakkal kwam ineens out-of-the-blue opduiken'. Niemand had er op gerekend. Gewoon onzin dus, er is duidelijk over gesproken.
quote:Op vrijdag 10 februari 2012 14:35 schreef Caland het volgende:
[..]
Bron, nogmaals. Of heb je aids in je ogen?
quote:Op vrijdag 10 februari 2012 14:38 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Die gast kan je gewoon niet serieus nemen. Ik heb verdomme zijn verhaal 3 keer weerlegt, hij doet gewoon alsof er nooit iets gezegd is. Lijkt wel een christen die compleet kapotberedeneert wordt en gewoon alleen wil horen wat hij wil horen
Laatste posts.quote:Op vrijdag 10 februari 2012 14:39 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Tja, als je niet openstaat voor valide argumenten dan heb je vrij weinig te zoeken op een discussieforum....
Grapje op zijn tijd moet kunnen toch?quote:Op vrijdag 10 februari 2012 14:40 schreef NJ het volgende:
Ja, ga er lekker in de TT mee verder. Dan stopt ie zeker.
Maar vorig jaar was hij dat niet.quote:Op vrijdag 10 februari 2012 14:31 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Ja en nu is hij alles wat hij toen niet was... Daarom, 'als' 'tante' 'lul hebben' 'oom zijn'..
5 jaar zandbakken valt wel mee, alleen een jaartje bij dat jeugdelftal van zo'n olie-staatje toch?quote:Tsja, ik weet niet. Het enige wat die man écht gepresteerd heeft is alweer een decennium terug. Na 5 jaar zandbakken denk ik niet dat er ooit nog iets van je 'bekomt'.
Moet je zien hoe snel de Kuip om is, wanneer je met kerst 4e of 5e staat en het team lekker draait. Koeman kwam ook absoluut niet als held binnen hoor.quote:Euh, die man zit zo met Guidetti of Bakkal in de haren denk ik hoor. Maar buiten dat, het was nooit een succes geworden bij Feijenoord. Kuip had hem nooit geaccepteerd.
Ik geef toe, dat ik niet verwacht had, dat Koeman een stijgende lijn kon doortrekken. Maar ik vind nog steeds dat je het per jaar moet kijken. Had hem liever geen 3-jarig contract willen zien tekenen.quote:Je was er een paar maanden geleden nog stellig van overtuigd dat Koeman moest opzouten na dit jaar anders, ondanks dat we toen zevende stonden. (Was na het gelijkspel tegen ojox).
Trainer is een van de belangrijkste factoren in het maken van beslissingen welke spelers er komen, MITS er een uitermate goede wisselwerking tussen TD en trainer is. Precies waarom Co en Geel zo goed rendeerden: zelfde visie.
Op wie kwam Bakkal?quote:Op vrijdag 10 februari 2012 14:40 schreef NJ het volgende:
Ja, ga er lekker in de TT mee verder. Dan stopt ie zeker.
Op De_Kromme en Helpmefok. Het enige verschil was dat De_Kromme het op tijd aan zag komen en Helpmefok niet. Ten minste, ik geloof dat het daar om gaat.quote:
Weer zo'n geweldig argumentquote:Op vrijdag 10 februari 2012 14:42 schreef De_kromme het volgende:
Elk blind paard zag echt wel aankomen dat Bakkal een mogelijke opvolger zou zijn, nogmaals.. Wat een ophef om niks.
Idd.quote:Op vrijdag 10 februari 2012 14:33 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Ik geloof er niet in, jij wel. En dat is prima.
Tot zover niets.quote:Op vrijdag 10 februari 2012 14:42 schreef De_kromme het volgende:
Maanden? Waar heb je het over jongen? Ik heb het over een week. Het wordt steeds mooier hier.
quote:En waarom zou ik mijn tijd verspillen aan een bron te zoeken?
Sterker nog, ER IS GEEN BRON IN DE VOETBALWERELD die het daarover had.quote:Er is geen bron dat Feijenoord naar buiten heeft gebracht een week van tevoren naar buiten interesse te hebben in Bakkal, mocht Fer vertrekken.
Aldus De_Kromme, manager van Beyoncé, vinder van Messi, CL-winnaarmaker van ADO, messias.quote:Elk blind paard zag echt wel aankomen dat Bakkal een mogelijke opvolger zou zijn, nogmaals.. Wat een ophef om niks.
Bron?quote:Het ging hier over het feit dat HMF Bakkal 'absoluut' niet zag aankomen. En dat geratel dat het een meesterzet van Van Geel was is ook belachelijk. Als je de topics terugleest toendertijd, zal je vinden dat er daadwerkelijk over de komst van Bakkal gesproken werd (ja, zelfs een week voordat Fer vertrok).
NJ, jij snapt het.quote:Op vrijdag 10 februari 2012 14:42 schreef NJ het volgende:
[..]
Op De_Kromme en Helpmefok. Het enige verschil was dat De_Kromme het op tijd aan zag komen en Helpmefok niet. Ten minste, ik geloof dat het daar om gaat.
Dat dus. Het valt voor hem alleen niet te beargumenteren, want er is geen bron in de wereld die zijn verhaal ondersteunt. Ik heb mijn verhaal wel met een bron ondersteund, die verwijst naar Maandag 29 Augustus in de avond (60 uur voor verstrijken deadline dus in het 'slechtste' geval). Pas op díé dag kwam de hele Bakkal-discussie naar voren, en zelfs tóén zij Van Geel dat er 'vooralsnog niets speelde'.quote:Op vrijdag 10 februari 2012 14:45 schreef Dekatria het volgende:
Als je nou nog een beargumenteerde discussie was, oke... maar op deze manier is het gewoon vervelend getroll.
Aah ok, dan snap ik hetquote:Op vrijdag 10 februari 2012 14:42 schreef NJ het volgende:
[..]
Op De_Kromme en Helpmefok. Het enige verschil was dat De_Kromme het op tijd aan zag komen en Helpmefok niet. Ten minste, ik geloof dat het daar om gaat.
Toch jammer dit gebrek aan ambitiequote:Van Geel: "Als dit Feyenoord bij de top zes eindigt, is het prima"
De supporters van Feyenoord dromen stiekem van het kampioenschap, maar technisch directeur Martin van Geel tempert deze verwachtingen. De directie van de ploeg uit Rotterdam gaat de doelstelling niet bijstellen, waardoor een plek in de top zes genoeg is.
De ex-voetballer wil dat Feyenoord niet te euforisch wordt, want er komen nog belangrijke weken aan. "Het worden interessante weken. Wij doen niet mee aan opportunisme. Als dit Feyenoord bij de top-6 eindigt, is het prima. Daar had iedereen voor dit seizoen voor getekend.", aldus de technisch directeur.
Van Geel heeft al veel bereikt bij Feyenoord, mede dankzij hem is er veel veranderd. Hij heeft voor komend seizoen meerdere spelers binnengehaald zonder dat er een transfersom tegenover stond. Een andere reden waarom hij belangrijk is voor de Stadionclub is dat veel spelers hun contract hebben verlengd.
Dat weet ik wel zeker. Was natuurlijk ook zijn allerlaatste kans.quote:Op vrijdag 10 februari 2012 14:41 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Maar vorig jaar was hij dat niet.Hij heeft denk ik geleerd van z'n tijd bij AZ.
Metallurg Donetskquote:5 jaar zandbakken valt wel mee, alleen een jaartje bij dat jeugdelftal van zo'n olie-staatje toch?
Nee niet echt nee.quote:Maar ik ben het wel met je eens dat die man gewoon echt een ramp is qua keuze's maken.
Naat b.v. Portugal gaan, tussen al die driftige en bazige Portugese mannetjes daar, dat kan nooit goed gaan bij hem op langere termijn.
Je ziet het spelletje best goed. Alleen heb ik liever Koeman met deze resultaten aanhouden dan Adriaanse erin gooien (als Rotterdammer én om de huidige KGB te beschermen).quote:Echter, dat wil niet zeggen dat hij nooit meer ergens zou kunnen slagen. Het is een trainer en man met een handleiding, die hij zelf niet goed kent. Van Geel lijkt de enige die die handleiding heeft, dus vandaar dat ik dat duo bij Feyenoord toen helemaal niet zo'n gekke optie vond. Met bijna elke andere TD had ik hem direct afgestreept als mogelijke coach ja.
En terecht, die man heeft me een potje gemaakt van zijn carriére de laatste jarenquote:Moet je zien hoe snel de Kuip om is, wanneer je met kerst 4e of 5e staat en het team lekker draait. Koeman kwam ook absoluut niet als held binnen hoor.
Dat had niemand verwachtquote:Ik geef toe, dat ik niet verwacht had, dat Koeman een stijgende lijn kon doortrekken. Maar ik vind nog steeds dat je het per jaar moet kijken. Had hem liever geen 3-jarig contract willen zien tekenen.
Ik stel een TT change voor: "Plek zes is prima".quote:Op vrijdag 10 februari 2012 14:49 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Toch jammer deze gebrek aan ambitie
Is gewoon niet waar. Ik heb het even voor je teruggezochtquote:Op vrijdag 10 februari 2012 14:42 schreef De_kromme het volgende:
Maanden? Waar heb je het over jongen? Ik heb het over een week. Het wordt steeds mooier hier.
En waarom zou ik mijn tijd verspillen aan een bron te zoeken? Er is geen bron dat Feijenoord naar een week van tevoren naar buiten heeft gebracht interesse te hebben in Bakkal, mocht Fer vertrekken. Elk blind paard zag echt wel aankomen dat Bakkal een mogelijke opvolger zou zijn, nogmaals.. Wat een ophef om niks.
Het ging hier over het feit dat HMF Bakkal 'absoluut' niet zag aankomen. En dat geratel dat het een meesterzet van Van Geel was is ook belachelijk. Als je de topics terugleest toendertijd, zal je vinden dat er daadwerkelijk over de komst van Bakkal gesproken werd (ja, zelfs een week voordat Fer vertrok).
quote:Op maandag 29 augustus 2011 20:41 schreef Freudie het volgende:
Opvolger van fer: bakal, aldus snorrie
quote:Op maandag 29 augustus 2011 20:41 schreef Merkie het volgende:
Bakkal als opvolger van Fer als Fer weggaat... Vind ik best een goed idee eigenlijk!
quote:Op vrijdag 10 februari 2012 14:48 schreef De_kromme het volgende:
HMF, je hebt issues man. Het gaat erover dat jij Bakkal niet zag aankomen, dat kan, als blind paard zijnde.
Onze bronnen gaan niet over CONCRETE INTERESSE, onze bronnen gaan over wanneer men de optie ging bespreken.quote:Iedereen in de voetbalwereld sprak echter over de mogelijk dat Bakkal verhuurd kon worden aan Feijenoord, aangezien hij geen basisplaats had bij PSV en de tribune warm mocht houden. Ik heb inderdaad geen bron, zoals ik al eerder zei, dat Feijenoord concrete interesse toonde in Bakkal, boeiend?
Desondanks valt het voor jou blijkbaar niet meequote:Zo moeilijk is het allemaal niet.
Ik heb ook een hekel aan de woorden "is het prima' of "dan is het best" i.c.m. topsport.quote:Op vrijdag 10 februari 2012 14:49 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Toch jammer dit gebrek aan ambitie
En weer fucking hard gePWNT.quote:Op vrijdag 10 februari 2012 14:50 schreef ace_eleven het volgende:
[..]
Is gewoon niet waar. Ik heb het even voor je teruggezocht![]()
De eerste berichten rond het aantrekken van Bakkal op dit forum:
[..]
[..]
En nou opflikkeren met je kuthoofd, onruststoker, nare bloedzuiger
Salzburg lijkt me juist van een hoger niveau dan Metallurg.quote:Op vrijdag 10 februari 2012 14:49 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Dat weet ik wel zeker. Was natuurlijk ook zijn allerlaatste kans.
[..]
Metallurg Donetsk
Al-Sadd
Red Bull Salzburg
Olympisch elftal Qatar
Laten we zeggen dat Donetsk nog enige kwaliteit heeft, dan is hij al sinds 2007 tot 2011 bezig geweest bij nietszeggende zooi (Salzburg is nou natuurlijk ook niet echt je-van-het, al maakte hij ze wel kampioen geloof ik?).
[..]
Nee niet echt nee..
[..]
Je ziet het spelletje best goed. Alleen heb ik liever Koeman met deze resultaten aanhouden dan Adriaanse erin gooien (als Rotterdammer én om de huidige KGB te beschermen).
[..]
En terecht, die man heeft me een potje gemaakt van zijn carriére de laatste jaren
[..]
Dat had niemand verwacht.
Hij heeft overigens maar een jaarcontract getekend Ritmootje!
Moet je opletten: straks gaan die jongetjes er nog in geloven ook dat het prima is.... Echt een oliedomme uitspraakquote:Op vrijdag 10 februari 2012 14:51 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Ik heb ook een hekel aan de woorden "is het prima' of "dan is het best" i.c.m. topsport.
Jij hebt alle topics in die week daarvoor ook door gespit? Zo nee, heb je geen valide bron.quote:Op vrijdag 10 februari 2012 14:50 schreef ace_eleven het volgende:
[..]
Is gewoon niet waar. Ik heb het even voor je teruggezocht![]()
De eerste berichten rond het aantrekken van Bakkal op dit forum:
[..]
[..]
En nou opflikkeren met je kuthoofd, onruststoker, nare bloedzuiger
ja, maar als ze nu gaan roepen, ja, we gaan voor het kampioenschap, en je wordt uiteindelijk 5e, krijg je weer heel de wereld over je heen... Doelstelling lijkt me gewoon nog steeds 5e, en we lopen (zeer) goed op koers, alles erboven is gewoon mooi meegenomen (en wij als supporters mogen natuurlijk gewoon lekker hopen en volop naar boven kijken)quote:Op vrijdag 10 februari 2012 14:51 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Ik heb ook een hekel aan de woorden "is het prima' of "dan is het best" i.c.m. topsport.
Yup, heb ik zojuist gedaan. Niks gevonden.quote:Op vrijdag 10 februari 2012 14:53 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Jij hebt alle topics in die week daarvoor ook door gespit? Zo nee, heb je geen valide bron.
Bedankt voor de complimenten trouwens, maar ik zou toch echt HMF aanspreken op zijn kansloze gejammer. Ik geef gewoon aan dat het imo onzin is dat Bakkal compleet 'out of the blue' kwam aanzetten. Meningen mogen gewoon, toch?
Probeer het eens anders te zien: jarenlang riep men 'BESTUUR TEGEN DE MUUR' als het weer minder goed ging. Met twee verliespotten de komende wedstrijden kan je zo weer 7e staan. Gek hé, dat hij dat risico even probeert weg te strepen.quote:Op vrijdag 10 februari 2012 14:49 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Toch jammer dit gebrek aan ambitie
Ik post gewoon normaal mee hier, helaas moeten er mensen constant over ADO beginnen en op de man spelen. Helemaal niks aan de hand.quote:Op vrijdag 10 februari 2012 14:53 schreef Stokstaart het volgende:
Ik heb een NWS-ban, misschien kunnen ze De_Kromme een Feyenoord-topic ban geven.
Serieus: elke keer als die gast hier is dan is er gezeik
Ben je gek? Ik hoef mij niet te bewijzen hoor. Topics doorspitten om iemand die nooit zijn ongelijk toegeeft van informatie te voorzien? Waarom zou ik.quote:Op vrijdag 10 februari 2012 14:54 schreef Steven184 het volgende:
[..]
Yup, heb ik zojuist gedaan. Niks gevonden.
Jij wel? Zoja, heb je een link voor me?
Precies.quote:Op vrijdag 10 februari 2012 14:49 schreef Helpmefok het volgende:
Dat weet ik wel zeker. Was natuurlijk ook zijn allerlaatste kans.
Dat zegt dus meer over z'n kwaliteiten om een club of land te kiezen die bij hem past, dan over z'n kwaliteiten als trainer.quote:Metallurg Donetsk
Al-Sadd
Red Bull Salzburg
Olympisch elftal Qatar
Laten we zeggen dat Donetsk nog enige kwaliteit heeft, dan is hij al sinds 2007 tot 2011 bezig geweest bij nietszeggende zooi (Salzburg is nou natuurlijk ook niet echt je-van-het, al maakte hij ze wel kampioen geloof ik?).
Met deze resultaten wel ja.quote:Je ziet het spelletje best goed. Alleen heb ik liever Koeman met deze resultaten aanhouden dan Adriaanse erin gooien (als Rotterdammer én om de huidige KGB te beschermen).
Ja, dat is toch ook wat ik zeg?quote:Hij heeft overigens maar een jaarcontract getekend Ritmootje!
ja, heel de week ervoor bekeken ja, vanaf de 22e, [edit, was niet lief], kom nou zelf eens met een bron...quote:Op vrijdag 10 februari 2012 14:53 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Jij hebt alle topics in die week daarvoor ook door gespit? Zo nee, heb je geen valide bron.
Bedankt voor de complimenten trouwens, maar ik zou toch echt HMF aanspreken op zijn kansloze gejammer. Ik geef gewoon aan dat het imo onzin is dat Bakkal compleet 'out of the blue' kwam aanzetten. Meningen mogen gewoon, toch?
[..]
Ik weet niet hoor, ik heb het allang van me afgezet dat jij schijnbaar niet zag aankomen dat Bakkal binnen kwam wandelen bij Feijenoord. Wat boeit mij het ook eigenlijk?
Een mening is één ding, mij een blind paard noemen omdat jij loopt te liegen is een ander uiterste. Maar blijf in je droomwereld wonenquote:Op vrijdag 10 februari 2012 14:53 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Jij hebt alle topics in die week daarvoor ook door gespit? Zo nee, heb je geen valide bron.
Bedankt voor de complimenten trouwens, maar ik zou toch echt HMF aanspreken op zijn kansloze gejammer. Ik geef gewoon aan dat het imo onzin is dat Bakkal compleet 'out of the blue' kwam aanzetten. Meningen mogen gewoon, toch?
Niemand zag het aankomen, behalve De_"Jomanda"_Kromme.quote:[..]
Ik weet niet hoor, ik heb het allang van me afgezet dat jij schijnbaar niet zag aankomen dat Bakkal binnen kwam wandelen bij Feijenoord. Wat boeit mij het ook eigenlijk?
Neem jij eens de moeite om een bron te zoeken.... met je gelul dat 'elke idioot allang wist dat Bakkal al zou komen'..quote:Op vrijdag 10 februari 2012 14:53 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Jij hebt alle topics in die week daarvoor ook door gespit? Zo nee, heb je geen valide bron.
Bedankt voor de complimenten trouwens, maar ik zou toch echt HMF aanspreken op zijn kansloze gejammer. Ik geef gewoon aan dat het imo onzin is dat Bakkal compleet 'out of the blue' kwam aanzetten. Meningen mogen gewoon, toch?
[..]
Ik weet niet hoor, ik heb het allang van me afgezet dat jij schijnbaar niet zag aankomen dat Bakkal binnen kwam wandelen bij Feijenoord. Wat boeit mij het ook eigenlijk?
Het zijn nog steeds spelers met weinig tot geen ervaring en met een uitermate broos laagje zelfvertrouwen. Niks mis met realisme en een beetje in bescherming nemen van die gasten. We verwachten genoeg, maar eisen op dit moment een redelijke 6e plaats.quote:Op vrijdag 10 februari 2012 14:54 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Probeer het eens anders te zien: jarenlang riep men 'BESTUUR TEGEN DE MUUR' als het weer minder goed ging. Met twee verliespotten de komende wedstrijden kan je zo weer 7e staan. Gek hé, dat hij dat risico even probeert weg te strepen.
Om maar niet te spreken over het effect op deze spelers als ze onder extreme druk staan óf als de touwtjes te los gelaten worden.
Nee, de 'boodschap' op zich is goed. Hij moet alleen het woordje '6e plek is prima' weglaten, dat doet weer net eventjes pijn.
Mja, ik weet het niet. Teveel onder druk moet je ze denk ik ook weer niet zetten.quote:Op vrijdag 10 februari 2012 14:52 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Moet je opletten: straks gaan die jongetjes er nog in geloven ook dat het prima is.... Echt een oliedomme uitspraak
Dit dus, zo zie ik het ook.quote:Op vrijdag 10 februari 2012 14:56 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Het zijn nog steeds spelers met weinig tot geen ervaring en met een uitermate broos laagje zelfvertrouwen. Niks mis met realisme en een beetje in bescherming nemen van die gasten. We verwachten genoeg, maar eisen op dit moment een redelijke 6e plaats.
Ik kan je wel hebben kut-hageneesie, maar elke week 5 topics volgespamd over niet Feyenoord gerelateerde zaken en privé oorlogen leest gewoon niet lekker man.quote:Op vrijdag 10 februari 2012 14:54 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Ik post gewoon normaal mee hier, helaas moeten er mensen constant over ADO beginnen en op de man spelen. Helemaal niks aan de hand.
[..]
Ben je gek? Ik hoef mij niet te bewijzen hoor. Topics doorspitten om iemand die nooit zijn ongelijk toegeeft van informatie te voorzien? Waarom zou ik.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |