quote:Op maandag 13 februari 2012 17:53 schreef BeamofLight het volgende:
Zou Labyad een fijn gesprek hebben gehad met de zojuist ontslagen trainer van sporting?
Niet meer up-to-date gehouden waarschijnlijk?quote:Op maandag 13 februari 2012 15:57 schreef Littlerabbit het volgende:
Het grote PSV topic #495 - Ried thuis, altijd lastig
Wat is er eigenlijk met deze OP gebeurd?
twitter:RikElfrink twitterde op maandag 13-02-2012 om 20:26:55Jong #PSV wint met 4-0 van Jong #Heracles. Goals van #Koch, #Depay, #Ritzmaier en #Bourdouxhe. reageer retweet
Maar bij PSV krijgen ze geen kans met een 4-0 voorsprong.quote:Op maandag 13 februari 2012 21:03 schreef mrstylo het volgende:
twitter:RikElfrink twitterde op maandag 13-02-2012 om 20:26:55Jong #PSV wint met 4-0 van Jong #Heracles. Goals van #Koch, #Depay, #Ritzmaier en #Bourdouxhe. reageer retweet
Bij PSV wel, bij Rutten niet.quote:Op maandag 13 februari 2012 23:52 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Maar bij PSV krijgen ze geen kans met een 4-0 voorsprong.
Ik vond het niet heel gek Wuytens erin kwam voor Labyadquote:Op dinsdag 14 februari 2012 00:03 schreef -_Guitarist_- het volgende:
[..]
Bij PSV wel, bij Rutten niet.
Na de twee wissels die we elke wedstrijd zien. Laat Willems dan 90 minuten staan en geef Depay of Ritzmaier minuten.quote:Op dinsdag 14 februari 2012 00:06 schreef rubbereend het volgende:
[..]
Ik vond het niet heel gek Wuytens erin kwam voor Labyad
Voor Rutten ook maar sporadisch.quote:Op dinsdag 14 februari 2012 00:03 schreef -_Guitarist_- het volgende:
[..]
Bij PSV wel, bij Rutten niet.
Als je ze niet de kans geeft weet je eigenlijk ook niet of ze het aankunnen.quote:Op dinsdag 14 februari 2012 00:25 schreef Lange_Lans het volgende:
Depay en ritzmaier zitten helaas nog niet hoog genoeg in de concentratie. Die moeten met name in dat stuk nog veel leren. Denk ik dat de uitleg van Fred zou zijn als je het hem zou vragen.
Rust gunnen lijkt me nog het belangrijkste argument. Met een 4-0 stand had hij al 2x moeten wisselen in de rust. Gewoon een Ritzmaier en Depay een helft de kans geven.quote:Op zondag 12 februari 2012 19:54 schreef ganzenherder het volgende:
[..]
Ja bij zo'n stand en met een Europese wedstrijd in het vooruitzicht was dit hét ideale moment om de basiskrachten wat rust te gunnen en wat jonge talenten speelminuten te geven....
Behalve voor Fredje...
Het is te hopen van wel.quote:Op dinsdag 14 februari 2012 00:51 schreef -_Guitarist_- het volgende:
Is Engelaar nou geblesseerd of niet?
Anders verwacht ik hem nog wel in de moeilijke uitwedstrijd tegen Trabzansporquote:
Hoewel zijn baard veel moslims doet schrikkenquote:Op dinsdag 14 februari 2012 00:57 schreef -_Guitarist_- het volgende:
[..]
Anders verwacht ik hem nog wel in de moeilijke uitwedstrijd tegen Trabzanspor
quote:Op dinsdag 14 februari 2012 00:59 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Hoewel zijn baard veel moslims doet schrikken
FUUUUUUUquote:Op dinsdag 14 februari 2012 00:51 schreef -_Guitarist_- het volgende:
Is Engelaar nou geblesseerd of niet?
Dat kan je na die 2 wedstrijdjes nog niet zeggenquote:Op dinsdag 14 februari 2012 01:03 schreef Doublepain het volgende:
Hutch is de oude hutch ook niet meer.
Engelaar?quote:Op dinsdag 14 februari 2012 01:05 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Hebben wij hard nodig in deze reeks
Oké, kan ritme zijn. Maar toch, ik had liever manolev.quote:Op dinsdag 14 februari 2012 01:04 schreef -_Guitarist_- het volgende:
[..]
Dat kan je na die 2 wedstrijdjes nog niet zeggen
Daarbij was hij baas op 't middenveld en stond hij nu back.
Dat doet Mano 20 keer per wedstrijdquote:Op dinsdag 14 februari 2012 01:06 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Oké, kan ritme zijn. Maar toch, ik had liever manolev.Vooral toen hij een mannetje voorbij wilde spelen, wat totaal mislukte.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |