Dit inderdaad, want het is een zeldzaamheid dat iemand duidelijk een antwoord geeft. Ik heb ook een flinke tijd zitten peinzen waarom iemand nu niet aan me wilden zeggen dat ze me niet leuk vond. Zeker wanneer je verliefd bent interpreteer je antwoorden die in jouw ogen gemakkelijk te overwinnen zijn gewoon niet als een direct antwoord. Nouja, dan heb je altijd de regel "Als het niet van harte gaat, dan gaat het niet."quote:Op zondag 5 februari 2012 01:49 schreef DigitalGirl het volgende:
Het niet krijgen van een antwoord is op zich al een antwoord. Alleen dat willen we liever niet horen.
Ik denk altijd na over het waarom, zo werk ik. Ik ben veel te relativerend om dat te kunnen.quote:Op zondag 5 februari 2012 01:55 schreef EricOscuro het volgende:
Het klinkt ridicuul, maar ben je onzeker dan heb je een oppepper nodig... je wild je gewild voelen.
Dus loop eerst eens door de hoerenbuurt... maak oogcontact. Ze willen je allemaal wel naar binnen lokken. Denk niet na over "het waarom" maar hou gewoon lekker het gevoel vast, van gewild te zijn. Daarna linea recta door naar de kroeg of dancing.
Beetje ridicuul? Misschien! Maar het menselijk brein werkt graag mee...
Dit.quote:Op zondag 5 februari 2012 01:58 schreef heloef het volgende:
[..]
Ik denk altijd na over het waarom, zo werk ik. Ik ben veel te relativerend om dat te kunnen.
Die ervaring heb ik ook toen ik het vroeger nog probeerde maar toch alleen maar afgewimpeldquote:Op zaterdag 4 februari 2012 21:31 schreef richard_prf het volgende:
Waarom kan G niet gewoon NEE zeggen zodat ik eindelijk mijn gebrokenkan verwerken?
ik stuur iets minder smsjes en zal wel emailen want zit al 6 smsjes over mijn abbo en die kosten 30 cent per stuk:|
Heb je de hele week geen tijd volgende week?
ehm vrijdag altijd thuis, donderdag bij L, woensdag soos, dinsdag waarsch eten bij een vriend en maandag moest ik thuis zijn voor mijn moeder dus doordeweeks gaat echt niet lukken..
vrijdag dan?
en het weekend is te duur..
training..
de week erna als het dan kan goed? wel weerde week voor de skivakantie.. dan is het altijd superdruk..
vermoeiend ben je![]()
hoe bedoel je?
Om een datum vast te zetten![]()
haha ja sorry ik heb t nu gewoon een beetje druk..
t is niet alsof je om de hoek woont..
haha t is jouw schuld
maar moet nu echt weg anders kom ik te laat!!
(K) doei doei
Kom gewoon straight to the point en zeg dat je niet wilt? Is het ook meteen duidelijk voor mij.
ik moet weg!!!!
doei doei
maakt het uit waarom je afgewezen word? Ik ben ook erg onzeker en ik vroeg ook altijd naar de reden van afwijzing. Zodat ik mijzelf nog ff lekker in de grond kon stampen. Maar sinds een jaar ben ik tot de conclusie gekomen dat het geen toegevoegde waarde vind. Ik ben afgewezen dus iets aan mij zal niet bevallen zijn. Jammer dan er is vast iemand die niet zo moeilijk doetquote:Op zondag 5 februari 2012 02:47 schreef richard_prf het volgende:
In dit geval ligt de afwijzing vrijwel zeker niet aan mijn uiterlijk aangezien ze zei dat ze me erg leuk vond kwa uiterlijk in Antwerpen... bovendien benaderde ze zelfs mij.
Mijn onzekere gedrag deed me de das om + hele domme andere fouten.
Dit inderdaad.quote:Op zondag 5 februari 2012 11:51 schreef Lot88 het volgende:
[..]
maakt het uit waarom je afgewezen word? Ik ben ook erg onzeker en ik vroeg ook altijd naar de reden van afwijzing. Zodat ik mijzelf nog ff lekker in de grond kon stampen. Maar sinds een jaar ben ik tot de conclusie gekomen dat het geen toegevoegde waarde vind. Ik ben afgewezen dus iets aan mij zal niet bevallen zijn. Jammer dan er is vast iemand die niet zo moeilijk doet
Joh, m'n eerste vriendinnetje had na 3 maanden ook genoeg van me omdat ik nogal kleverig was. Jij hebt gewoon het nadeel dat je wat later begonnen bent, maar je moet die leerervaringen nog door. Iedere relatie die op de klippen loopt leer je weer wat nieuws.quote:Op zondag 5 februari 2012 02:47 schreef richard_prf het volgende:
In dit geval ligt de afwijzing vrijwel zeker niet aan mijn uiterlijk aangezien ze zei dat ze me erg leuk vond kwa uiterlijk in Antwerpen... bovendien benaderde ze zelfs mij.
Mijn onzekere gedrag deed me de das om + hele domme andere fouten.
Als je geleerd hebt dat je onzekerheid je de das omgedaan heeft, is het enige wat je kunt doen dat of wegstoppen, of het jezelf afleren. Je onzekerheid z'n gang laten gaan (door te claimen, te controleren of jaloers te zijn) betekent gewoon dat je niks geleerd hebt. Sommige mensen leren het nooit helaas.quote:Op zondag 5 februari 2012 12:00 schreef Cassandra87 het volgende:
Dit inderdaad.
Maar aan de andere kant, als er vaak een afwijzing is wil je het op een gegeven moment toch weten, in de hoop iets te kunnen verbeteren..
Vind maar eens iemand die het direct in je gezicht zegt. Ironisch genoeg kun je de meeste informatie die je eruit haalt ook pas beoordelen wanneer je er geen zier meer om geeft (lees: hem/haar niet leuk meer vindt).quote:Op zondag 5 februari 2012 12:00 schreef Cassandra87 het volgende:
[..]
Dit inderdaad.
Maar aan de andere kant, als er vaak een afwijzing is wil je het op een gegeven moment toch weten, in de hoop iets te kunnen verbeteren..
quote:Op zondag 5 februari 2012 01:53 schreef twi het volgende:
[..]
Dit inderdaad, want het is een zeldzaamheid dat iemand duidelijk een antwoord geeft. Ik heb ook een flinke tijd zitten peinzen waarom iemand nu niet aan me wilden zeggen dat ze me niet leuk vond. Zeker wanneer je verliefd bent interpreteer je antwoorden die in jouw ogen gemakkelijk te overwinnen zijn gewoon niet als een direct antwoord. Nouja, dan heb je altijd de regel "Als het niet van harte gaat, dan gaat het niet."
Inderdaad want van fouten kun je leren.quote:Op zondag 5 februari 2012 12:00 schreef Cassandra87 het volgende:
[..]
Dit inderdaad.
Maar aan de andere kant, als er vaak een afwijzing is wil je het op een gegeven moment toch weten, in de hoop iets te kunnen verbeteren..
Dit is heel lastig en volgens mij een van de minst makkelijke dingen om af te leren. De ironie zit er in dat veel mensen die om die reden worden afgewezen of gedumpt, nog onzekerder worden in een volgende relatie met alle gevolgen van dienquote:Op zondag 5 februari 2012 12:07 schreef Catbert het volgende:
[..]
[..]
Als je geleerd hebt dat je onzekerheid je de das omgedaan heeft, is het enige wat je kunt doen dat of wegstoppen, of het jezelf afleren. Je onzekerheid z'n gang laten gaan (door te claimen, te controleren of jaloers te zijn) betekent gewoon dat je niks geleerd hebt. Sommige mensen leren het nooit helaas.
Het is ook niet zo zeer iets wat je kunt verbeteren bínnen de relatie dan wel voor een volgende keer.quote:Op zondag 5 februari 2012 12:09 schreef twi het volgende:
[..]
Vind maar eens iemand die het direct in je gezicht zegt. Ironisch genoeg kun je de meeste informatie die je eruit haalt ook pas beoordelen wanneer je er geen zier meer om geeft (lees: hem/haar niet leuk meer vindt).
[..]
Ja, maar eer je relevante vragen stelt danwel eerlijke antwoorden krijgt, duurt het dus wel een tijdje. Meestal tot het moment waarop het je niet meer interesseert.quote:Op zondag 5 februari 2012 12:37 schreef Cassandra87 het volgende:
Het is ook niet zo zeer iets wat je kunt verbeteren bínnen de relatie dan wel voor een volgende keer.
Dat is het puntquote:Op zondag 5 februari 2012 12:37 schreef Cassandra87 het volgende:
Dit is heel lastig en volgens mij een van de minst makkelijke dingen om af te leren. De ironie zit er in dat veel mensen die om die reden worden afgewezen of gedumpt, nog onzekerder worden in een volgende relatie met alle gevolgen van dien
Gelukkig werkt het ook wel de andere kant op: als je eenmaal wél succes hebt gehad, kan dat wel een booster zijn voor je zelfvertrouwen. Met succes bedoel ik dan niet per sé een relatie met iemand krijgen, want dat gebeurt inderdaad niet zomaar, maar wel dingen als complimenten krijgen, of merken dat je bij iemand in de smaak valt (op wat voor manier dan ook).quote:
Je moet je zelfvertrouwen inderdaad maar net ergens uit zien te halen. Ik krijg nog wel eens wat opmerkingen over mijn uitstraling en zo, maar volgens mij los je dat echt niet zomaar op door wat aan je uiterlijkheden aan te passen. Ook je persoonlijkheid speelt mee, en die verander je niet zomaar even. Vermoed ik.quote:Op maandag 6 februari 2012 18:26 schreef kutkloon7 het volgende:
[..]
Gelukkig werkt het ook wel de andere kant op: als je eenmaal wél succes hebt gehad, kan dat wel een booster zijn voor je zelfvertrouwen. Met succes bedoel ik dan niet per sé een relatie met iemand krijgen, want dat gebeurt inderdaad niet zomaar, maar wel dingen als complimenten krijgen, of merken dat je bij iemand in de smaak valt (op wat voor manier dan ook).
Heb je het al wel eens geprobeerd?quote:Op maandag 6 februari 2012 18:34 schreef Capstan het volgende:
[..]
Je moet je zelfvertrouwen inderdaad maar net ergens uit zien te halen. Ik krijg nog wel eens wat opmerkingen over mijn uitstraling en zo, maar volgens mij los je dat echt niet zomaar op door wat aan je uiterlijkheden aan te passen.
Die ene keer dat ik mijn kapper iets anders heb laten doen voelde ik me vreselijk. Daarom heb ik er ook niet zoveel zin meer in om al te veel te veranderen. Dan zou ik immers uit gaan stralen dat ik me niet prettig voel, en dat is ook weer niet het soort uitstraling dat je wilt hebben.quote:Op maandag 6 februari 2012 18:47 schreef kutkloon7 het volgende:
[..]
Heb je het al wel eens geprobeerd?
Je noemt nou ook wel een voorbeeld. En zelfs het ene kapsel is het andere nietquote:Op maandag 6 februari 2012 18:52 schreef Capstan het volgende:
[..]
Die ene keer dat ik mijn kapper iets anders heb laten doen voelde ik me vreselijk. Daarom heb ik er ook niet zoveel zin meer in om al te veel te veranderen. Dan zou ik immers uit gaan stralen dat ik me niet prettig voel, en dat is ook weer niet het soort uitstraling dat je wilt hebben.
Ja, oké, het is een wat simpel voorbeeld. Maar zou je het er niet mee eens zijn dat het allemaal veel meer uit jezelf moet komen dan uit een nieuw voorkomen/uiterlijk? Je uitstraling is immers veel meer dan hoe je er op het oog uitziet, en dat kweek je niet zomaar even.quote:Op maandag 6 februari 2012 18:56 schreef Cassandra87 het volgende:
[..]
Je noemt nou ook wel een voorbeeld. En zelfs het ene kapsel is het andere niet
Als ik mijn haar kort knip voel ik me een week vreselijk, daarna went het en voel ik mij beter
Je kan ook kleine stapjes doen. Een ander kapsel is misschien een wat te grote stap zo ineens. Je kan ook eerst iets anders doen.quote:Op maandag 6 februari 2012 19:13 schreef Capstan het volgende:
[..]
Ja, oké, het is een wat simpel voorbeeld. Maar zou je het er niet mee eens zijn dat het allemaal veel meer uit jezelf moet komen dan uit een nieuw voorkomen/uiterlijk? Je uitstraling is immers veel meer dan hoe je er op het oog uitziet, en dat kweek je niet zomaar even.
Anders had ik het al wel gedaan
Een uitstraling waarbij een vrouw al omkijkt na dat ze je in haar ooghoek heeft gespot is een zeldzaamheid. Oftewel, je moet sowieso wel iets hebben wilt een vrouw nog een keer, of iets beter, omkijken. Dan kom je er niet met een onzekere uitstraling, saaie kleding, weinig zelfvertrouwen en geen vlotte praatjes. Niet specifiek voor jou maar in het algemeen.quote:Op maandag 6 februari 2012 19:13 schreef Capstan het volgende:
[..]
Ja, oké, het is een wat simpel voorbeeld. Maar zou je het er niet mee eens zijn dat het allemaal veel meer uit jezelf moet komen dan uit een nieuw voorkomen/uiterlijk? Je uitstraling is immers veel meer dan hoe je er op het oog uitziet, en dat kweek je niet zomaar even.
Anders had ik het al wel gedaan
Andere boxerquote:Op maandag 6 februari 2012 19:20 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Je kan ook kleine stapjes doen. Een ander kapsel is misschien een wat te grote stap zo ineens. Je kan ook eerst iets anders doen.
Jij snapt hetquote:Op maandag 6 februari 2012 19:35 schreef Cassandra87 het volgende:
[..]
Een uitstraling waarbij een vrouw al omkijkt na dat ze je in haar ooghoek heeft gespot is een zeldzaamheid. Oftewel, je moet sowieso wel iets hebben wilt een vrouw nog een keer, of iets beter, omkijken. Dan kom je er niet met een onzekere uitstraling, saaie kleding, weinig zelfvertrouwen en geen vlotte praatjes. Niet specifiek voor jou maar in het algemeen.
De eerste indruk telt, of dit nu een knap uiterlijk of vlotte uitstraling is.
Dus het is het een of het ander vrees ik..
[..]
Andere boxer
Ik ben gewoon al mooi van mezelfquote:Op maandag 6 februari 2012 19:38 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Jij snapt hetde stap daarna andere sokken. Etc.
Dat is waar. Maar als je qua uiterlijk wel op zou vallen, en je blijkt dan met woorden helemaal niet uit de voeten te kunnen, heb je dan niet weer gewoon hetzelfde probleem?quote:Op maandag 6 februari 2012 19:35 schreef Cassandra87 het volgende:
[..]
Een uitstraling waarbij een vrouw al omkijkt na dat ze je in haar ooghoek heeft gespot is een zeldzaamheid. Oftewel, je moet sowieso wel iets hebben wilt een vrouw nog een keer, of iets beter, omkijken. Dan kom je er niet met een onzekere uitstraling, saaie kleding, weinig zelfvertrouwen en geen vlotte praatjes. Niet specifiek voor jou maar in het algemeen.
De eerste indruk telt, of dit nu een knap uiterlijk of vlotte uitstraling is.
Dus het is het een of het ander vrees ik..
[..]
Dat stuit toch wel op een zeker praktisch probleem...quote:Andere boxer
Nee maar heel eerlijk. Even los van internet en alles en het feit dat ik weet dat je een prima vent bent.quote:Op maandag 6 februari 2012 19:41 schreef Capstan het volgende:
[..]
Dat stuit toch wel op een zeker praktisch probleem...
Er is anders op zich best wel ruimte, om zonder je zelf als persoon voor onmogelijke uitdagingen te zetten, kleine veranderingen door te voerenquote:Op maandag 6 februari 2012 19:41 schreef Capstan het volgende:
[..]
Dat is waar. Maar als je qua uiterlijk wel op zou vallen, en je blijkt dan met woorden helemaal niet uit de voeten te kunnen, heb je dan niet weer gewoon hetzelfde probleem?
[..]
Dat stuit toch wel op een zeker praktisch probleem...
Dat zou ik bij mezelf ook niet weten. En al zouden er wel dingen zijn, dan zijn het negatieve dingen. En nu?quote:Op maandag 6 februari 2012 19:42 schreef Cassandra87 het volgende:
[..]
Nee maar heel eerlijk. Even los van internet en alles en het feit dat ik weet dat je een prima vent bent.
Als we dat niet hadden, en ik kende je niet, wát zou mij nog een keer doen omdraaien om een gesprek te beginnen?
Ja dat weet ik ook nietquote:Op maandag 6 februari 2012 19:44 schreef debeterebob het volgende:
[..]
Dat zou ik bij mezelf ook niet weten. En al weet ik het wel, dan zijn het negatieve dingen. En nu?
Eh, wat Bob zegt, eigenlijk. Ik weet het niet. Het lijkt alsof mensen mij niet kunnen leren kennen als het niet via internet is. Pas dan komen ze erachter dat veel aan mij best meevalt en "zien" ze dat in het echt ook.quote:Op maandag 6 februari 2012 19:42 schreef Cassandra87 het volgende:
[..]
Nee maar heel eerlijk. Even los van internet en alles en het feit dat ik weet dat je een prima vent bent.
Als we dat niet hadden, en ik kende je niet, wát zou mij nog een keer doen omdraaien om een gesprek te beginnen?
Ik vind vlot/spontaan overkomen eigenlijk belangrijker dan uiterlijk...quote:Op maandag 6 februari 2012 19:46 schreef Capstan het volgende:
[..]
Eh, wat Bob zegt, eigenlijk. Ik weet het niet. Het lijkt alsof mensen mij niet kunnen leren kennen als het niet via internet is. Pas dan komen ze erachter dat veel aan mij best meevalt en "zien" ze dat in het echt ook.
Ik zou je echt niet kunnen zeggen hoe dat in het echt zou moeten gaan
Ik zit me net te bedenken! Vroeger was ik heel relaxed en los en spontaan, en gewoon echt knettergek/prettig gestoord. Waarom zat ik toen, voor mijn ex, beter in mijn vel dan nu?quote:Op maandag 6 februari 2012 19:46 schreef Capstan het volgende:
[..]
Eh, wat Bob zegt, eigenlijk. Ik weet het niet. Het lijkt alsof mensen mij niet kunnen leren kennen als het niet via internet is. Pas dan komen ze erachter dat veel aan mij best meevalt en "zien" ze dat in het echt ook.
Ik zou je echt niet kunnen zeggen hoe dat in het echt zou moeten gaan
Oh, dat zeker. Wat ik aan mezelf het vervelendste vond heb ik al aangepakt, dus het kan wel.quote:Op maandag 6 februari 2012 19:43 schreef debeterebob het volgende:
[..]
Er is anders op zich best wel ruimte, om zonder je zelf als persoon voor onmogelijke uitdagingen te zetten, kleine veranderingen door te voeren
Misschien is dat ook wel zo. Maar dat leer je dus niet zomaarquote:Op maandag 6 februari 2012 19:49 schreef debeterebob het volgende:
[..]
Ik vind vlot/spontaan overkomen eigenlijk belangrijker dan uiterlijk...
Of je onzekerder bent kan ik niet goed beoordelen. Ik weet wel dat ik bij jou veel makkelijker dingen zou kunnen noemen die je speciaal of bijzonder maken dan bij mezelf. Maar dat zal altijd wel zo zijn.quote:Op maandag 6 februari 2012 19:50 schreef Cassandra87 het volgende:
[..]
Ik zit me net te bedenken! Vroeger was ik heel relaxed en los en spontaan, en gewoon echt knettergek/prettig gestoord. Waarom zat ik toen, voor mijn ex, beter in mijn vel dan nu?
En ik denk dat dat is omdat ik vroeger maar deed. Geen zorgen, geen verplichtingen, ik had plannen, ik voerde ze uit, ik had wat meegemaakt om over te vertellen en schijt aan de rest
Ik ben nu veel te huisje boompje beestje. Vaste relatie, hypotheek, vaste baan, ooohja en die kilo's extra
Maar misschien ben ik ook wel onzekerder omdat ik niet speciaal/bijzonder/weet ik t wat ben.. Een alledaags grijs muisje..
Haha valt heel erg mee hoorquote:Op maandag 6 februari 2012 19:52 schreef debeterebob het volgende:
Cassandra, je komt wel een stuk onzekerder over dan zeg 6 maand geleden, maar dat kan ook perceptie zijn...
Achja, het is ook wel goed om kritisch te zijn op jezelf maar het moet niet doorschieten in zelfhaat of iets in de trand. (maar daar heb je bij jou geen last van). Trouwens is er niks mis met je figuur.quote:Op maandag 6 februari 2012 19:54 schreef Cassandra87 het volgende:
[..]
Haha valt heel erg mee hoor
Ik vergelijk mij zelf met de 17-jarige Cassandra. Kijk, feit is dat ik niet tevreden ben met mijn figuur. Maar dat moet niet zo boeien, ik heb een vent die mij aantrekkelijk vindt, ik heb een leuke uitstraling en kan goed contacten leggen. Oftewel, wat in mijn hoofd zit strookt niet met de werkelijkheid en botst alleen door een beeld dat ik zelf vast houd
Het zit er tussen in. Zolang ik niet te lang voor de spiegel sta valt het meequote:Op dinsdag 7 februari 2012 13:27 schreef Kevin24 het volgende:
[..]
Achja, het is ook wel goed om kritisch te zijn op jezelf maar het moet niet doorschieten in zelfhaat of iets in de trand. (maar daar heb je bij jou geen last van). Trouwens is er niks mis met je figuur.
Ik kan mij volledig in jouw reactie herkennen! Maar je bent wel degelijk bijzonder anders was detroit niet voor je gevallenquote:Op dinsdag 7 februari 2012 16:17 schreef Cassandra87 het volgende:
[..]
Het zit er tussen in. Zolang ik niet te lang voor de spiegel sta valt het meeMaar als ik niet lekker n mijn vel zit ben ik vee te hard voor mijzelf.
En dat anderen iets niet zien, wil niet zeggen dat dat dan ook niet in mijn hoofd zit
Eigenlijk vind ik dit zo'n non-argument, maar goed...quote:Op dinsdag 7 februari 2012 18:55 schreef Lot88 het volgende:
[..]
Ik kan mij volledig in jouw reactie herkennen! Maar je bent wel degelijk bijzonder anders was detroit niet voor je gevallen
waarom? je valt toch voor iemand omdat die persoon iets heeft wat jou aantrekt?!quote:Op dinsdag 7 februari 2012 19:13 schreef debeterebob het volgende:
[..]
Eigenlijk vind ik dit zo'n non-argument, maar goed...
Dat maakt mij bijzonder voor Detroit, nog niet voor mijzelf en 99% van de buitenwereldquote:Op dinsdag 7 februari 2012 19:59 schreef Lot88 het volgende:
[..]
waarom? je valt toch voor iemand omdat die persoon iets heeft wat jou aantrekt?!
Als je qua uiterlijk (kleding, verzorgd, etc) positief opvalt, dan is de eerste indruk tenminste goed en leg je makkelijker contact.quote:Op maandag 6 februari 2012 19:41 schreef Capstan het volgende:
[..]
Dat is waar. Maar als je qua uiterlijk wel op zou vallen, en je blijkt dan met woorden helemaal niet uit de voeten te kunnen, heb je dan niet weer gewoon hetzelfde probleem?
Het volgende probleem is dan vaak dat 'ze' niet goed weten wat dan precies vlotte kleding is of wat goed staat.quote:Op dinsdag 7 februari 2012 20:11 schreef LostInSpace het volgende:
En eigenlijk raad ik iedere nerd hetzelfde aan. Koop gewoon 1 keer niet zo'n speeltje, maar koop eens wat vlottere kleding
Elke kerel zonder smaak heeft een homovriend nodigquote:Op dinsdag 7 februari 2012 21:20 schreef -Strawberry- het volgende:
Het volgende probleem is dan vaak dat 'ze' niet goed weten wat dan precies vlotte kleding is of wat goed staat.
Of een normale vriendin.quote:Op dinsdag 7 februari 2012 21:23 schreef Catbert het volgende:
[..]
Elke kerel zonder smaak heeft een homovriend nodig
Ja, maar dat is dan zo'n kip (huhu) / ei verhaal.quote:
Het kan, met wat moeite.quote:Op dinsdag 7 februari 2012 21:24 schreef Catbert het volgende:
[..]
Ja, maar dat is dan zo'n kip (huhu) / ei verhaal.
Door mijn gewichtsverlies heb ik toch nieuwe kleding nodig. Dus ik zal eens goed moeten kijken wat dat moet wordenquote:Op dinsdag 7 februari 2012 20:11 schreef LostInSpace het volgende:
En eigenlijk raad ik iedere nerd hetzelfde aan. Koop gewoon 1 keer niet zo'n speeltje, maar koop eens wat vlottere kleding
Dan heb je waarschijnlijk meer aan die homo.quote:
Ik kom welquote:Op dinsdag 7 februari 2012 22:17 schreef DigitalGirl het volgende:
Jullie moeten gewoon een shopmeet organiseren, -Strawberry- mee en er zijn vast nog wel een aantal andere te strikken.
Haha het kan op zich wel. Maar zoals ik al eerder zei: door mijn leeftijd wil ik misschien heel andere dingen dan de gemiddelde twintiger hierquote:Op dinsdag 7 februari 2012 22:29 schreef DigitalGirl het volgende:
Niemand die mijn enthousiasme deelt.
Mijn Modeadviseuse is mijn moederquote:Op dinsdag 7 februari 2012 21:23 schreef Catbert het volgende:
[..]
Elke kerel zonder smaak heeft een homovriend nodig
Maar je gaat nooit een winkel in? Je ziet nooit anderen lopen met een leuke combinatie waarvan jij denkt 'Goh, dat zou ik ook wel willen'?quote:Op woensdag 8 februari 2012 10:22 schreef Kevin24 het volgende:
[..]
Mijn Modeadviseuse is mijn moederScroll dan samen met haar wehkamp.nl en wat nog meer af op zoek naar nieuwe kleding. whehe.. Geen flauw idee of ik er een beetje 'goed' en 'hip' bij loop, volgens mij wel.
Niets mis met jouw kledingstijl. Maarre vreemd, heeft ze nooit vraagtekens waarom je niet zelf shopt?quote:Mijn Modeadviseuse is mijn moeder Scroll dan samen met haar wehkamp.nl en wat nog meer af op zoek naar nieuwe kleding. whehe.. Geen flauw idee of ik er een beetje 'goed' en 'hip' bij loop, volgens mij wel.
Ben al jaren niet meer in een kledingwinkel geweestquote:Op woensdag 8 februari 2012 10:34 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Maar je gaat nooit een winkel in? Je ziet nooit anderen lopen met een leuke combinatie waarvan jij denkt 'Goh, dat zou ik ook wel willen'?
Danku Dankuquote:Op woensdag 8 februari 2012 11:05 schreef Cassandra87 het volgende:
[..]
Niets mis met jouw kledingstijl. Maarre vreemd, heeft ze nooit vraagtekens waarom je niet zelf shopt?
we gaan binnenkort wel dagje shoppen samenquote:Op woensdag 8 februari 2012 13:03 schreef Kevin24 het volgende:
[..]
Ben al jaren niet meer in een kledingwinkel geweestTuurlijk heb ik dat wel eens maar dan na 5 minuten ben ik eht weer vergeten :x) ook wle handig hoor om een beetje vergeetachtig te zijn haha.
[..]
Danku DankuNouja, heb ze altijd voorgehouden dat dingen die ik niet 'durf' dat ik ze 'stom' en 'klote' vind. M'n ouders denken dus dat ik er een pokke hekel aan heb
(leuke is ook dat ik aan de rand van de stad woon
als ik wil sta ik in 20 stappen midden in het winkelcentrum!
kingtoppie, LostInSpace en Lokasenna willen ook meequote:Op woensdag 8 februari 2012 13:11 schreef Cassandra87 het volgende:
[..]
we gaan binnenkort wel dagje shoppen samendat gave vest heb je xeker ook nog niet besteld
Yes Ma'am. Dat gave vest heb ik idd niet besteld, me ma had kortingsbonnen voor een andere online shop dus zijn we daar naartoe gegaan via internet explorer.quote:Op woensdag 8 februari 2012 13:11 schreef Cassandra87 het volgende:
[..]
we gaan binnenkort wel dagje shoppen samendat gave vest heb je xeker ook nog niet besteld
I'm in... kan zelf ook wel wat kleding gebruiken.. volgens aardbei heb ik een verschrikkelijke smaak dus kan wel wat advies gebruikenquote:Op woensdag 8 februari 2012 16:36 schreef Cassandra87 het volgende:
Nou Richard je kan mee met de Shopmeet die bovenstaande users willen organiseren.
Ik ben niet zo'n erge voorstander voor een shopmeet, ik denk dat dat vooral voor mij confronterend is haha.
Kevin in het nieuw steken stond echter al een hele tijd op de planning lol
ik zou zeggen, organiseer watquote:Op woensdag 8 februari 2012 19:48 schreef richard_prf het volgende:
[..]
I'm in... kan zelf ook wel wat kleding gebruiken.. volgens aardbei heb ik een verschrikkelijke smaak dus kan wel wat advies gebruiken
Dat laat men aan jouw vakkundige handen over, zou zeggen Breda.quote:Op woensdag 8 februari 2012 20:20 schreef Cassandra87 het volgende:
[..]
ik zou zeggen, organiseer wat
Breda ligt niet echt centraal. Utrecht is beterquote:Op woensdag 8 februari 2012 20:27 schreef DigitalGirl het volgende:
[..]
Dat laat men aan jouw vakkundige handen over, zou zeggen Breda.
O, haiquote:Op woensdag 8 februari 2012 20:37 schreef Civilian het volgende:
Komt hier ook maar eens om de hoek kijken
Welkomquote:Op woensdag 8 februari 2012 20:37 schreef Civilian het volgende:
Komt hier ook maar eens om de hoek kijken
ik doe alleen geen meetquote:Op woensdag 8 februari 2012 20:27 schreef DigitalGirl het volgende:
[..]
Dat laat men aan jouw vakkundige handen over, zou zeggen Breda.
Krijgen eerder.. Versieren, of iets wat er ook maar een beetje mee te maken heeft, is niet mn sterkste puntquote:Op woensdag 8 februari 2012 20:55 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Welkom![]()
Enkel kijken? Of om tips te geven en krijgen?
Dan zit je hier goed.quote:Op woensdag 8 februari 2012 21:03 schreef Civilian het volgende:
[..]
Krijgen eerder.. Versieren, of iets wat er ook maar een beetje mee te maken heeft, is niet mn sterkste punt
Mijn mening is niet meteen de waarheid, maar ja...de dingen die je me liet zien waren behoorlijk lelijk.quote:Op woensdag 8 februari 2012 19:48 schreef richard_prf het volgende:
[..]
I'm in... kan zelf ook wel wat kleding gebruiken.. volgens aardbei heb ik een verschrikkelijke smaak dus kan wel wat advies gebruiken
Hoe 't niet moet.. Niet onzeker zijnquote:Op woensdag 8 februari 2012 21:07 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Dan zit je hier goed.Je kan ook tips geven hoe het niet moet
dat mag ook
Ik begrijp wat jij bedoeld dat heb ik zelf ook. Ik vind het gewoon moeilijk om te geloven dat ik wel een leuk en aardig persoon ben. Dat ik dingen goed kan vind ik moeilijk om te geloven.quote:Op woensdag 8 februari 2012 21:33 schreef Civilian het volgende:
[..]
Hoe 't niet moet.. Niet onzeker zijnMaar dat is nogal behoorlijk cliche..
Kben alleen niet zeker over mn uiterlijk ofzo, meer over andere dingen
Ja klopt, was in Hilversum toen.quote:Op woensdag 8 februari 2012 21:41 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Ik begrijp wat jij bedoeld dat heb ik zelf ook. Ik vind het gewoon moeilijk om te geloven dat ik wel een leuk en aardig persoon ben. Dat ik dingen goed kan vind ik moeilijk om te geloven.
Ik heb jou wel eens gemeet een paar jaar terug en ken jou ook wel uit singles.
Damn dat is 3 jaar terug.quote:Op woensdag 8 februari 2012 21:59 schreef Civilian het volgende:
[..]
Ja klopt, was in Hilversum toen.
Ach, ik geloof opzich wel dat ik een leuk en aardig persoon ben. Hetgene waar ik onzeker over ben is iets wat pas "later" aan de orde zou komen en daardoor ben ik behoorlijk terughoudend.
Ik heb niet de gedachte van "ach niemand vind/kan me leuk vinden". Ik zit meer met "kut, wat als ze me leuk vindt?"![]()
Is eens een keer een andere variatie van onzekerheid denk ik zo..
Breda > Utrecht imo... maar misschien komt dat omdat ik al 20 jaar woon in Utrecht. Ik kom ook al een jaar of 5 regelmatig in Breda. In Breda hangt er een gezelligere sfeer vind ikquote:Op woensdag 8 februari 2012 20:27 schreef DigitalGirl het volgende:
[..]
Dat laat men aan jouw vakkundige handen over, zou zeggen Breda.
Klinkt leuk, waar ga je dat doen? Succes.quote:Op woensdag 8 februari 2012 22:05 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Damn dat is 3 jaar terug.
Helaas heb ik dat ook. Maar dan vooral: ben ik wel goed genoeg. Wat zou ze van mijn "bagage" vinden.
Ik ga aanstaande dinsdag 14 feb speeddaten. Een kans om contact te leggen met leuke dames en belangrijker een leuke avond hebben.
Yessssss Richard houd dat vast! O en over sociale vaardigheden, daar zijn vast wel trainingen voor bij je lokale Psyq-vestiging/Riagg/etc.quote:Op woensdag 8 februari 2012 15:40 schreef richard_prf het volgende:
IK ben tevreden met mijn uiterlijk... ik zie er gezond en normaal uit dus alles is mogelijk. Ik merk ook dat mensen eerder een praatje maken vooral vrouwen.
Je moet dat gewoon leren door het te doen.quote:Op donderdag 9 februari 2012 23:31 schreef minnemin het volgende:
[..]
Yessssss Richard houd dat vast! O en over sociale vaardigheden, daar zijn vast wel trainingen voor bij je lokale Psyq-vestiging/Riagg/etc.
Klinkt voor een groot deel herkenbaar, al lijken mensen mij wel te vertrouwen. Vrolijk overkomen lukt ook wel prima bij me, alleen als het een stapje verder met serieuze/interessante gesprekken gaat voel ik me al snel te veel bij mensen. Misschien juist omdat ik anderen niet zo snel vertrouw, of me al snel ondergeschikt voel. Jammer, moet toch echt eens los proberen te laten wat andere mensen over me vinden, want heel veel verder dan voor de lol een flirterige opmerking maken richting vrouwen kom ik ook niet. Of als comfort-compliment, en dat brengt je al helemaal nergens, natuurlijk.quote:Op zaterdag 11 februari 2012 03:25 schreef geenvetzak het volgende:
Overigens mijn moeilijkheden op dit moment: nieuwe (en bekende) mensen lijken mij niet te kennen/vertrouwen. Ik heb het idee open en vrolijk over te komen, maar er blijft een afstand, en ik weet niet hoe ik die moet verkleinen. Qua motivatie zie ik nog weinig het nut in van actief bezig zijn en/of veel met andere mensen optrekken. Ten slotte nog niet zelfverzekerd genoeg om "serieus" te flirten met vrouwen, weet niet hoe ik om moet gaan met zowel toespelingen als afwijzingenDoe mijn best om laag-drempelig te beginnen, maar zie weinig mogelijkheid. Work in progress!!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Breda, dank jequote:Op donderdag 9 februari 2012 22:56 schreef richard_prf het volgende:
[..]
Klinkt leuk, waar ga je dat doen? Succes.
quote:Op zaterdag 11 februari 2012 09:50 schreef Cassandra87 het volgende:
Even crosspostSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Drama means nothing, it's part of the game.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |