Ja, je kan ook prima drugs verkopen en winkels overvallen en goed terecht komen met een mooi huis en een mooie mercedes.quote:Op vrijdag 3 februari 2012 11:54 schreef KoosVogels het volgende:
Maar goed, je kan prima in aanraking komen met de politie en uiteindelijk goed terechtkomen.
Zeer zeker.quote:Op vrijdag 3 februari 2012 11:54 schreef KoosVogels het volgende:
Maar goed, je kan prima in aanraking komen met de politie en uiteindelijk goed terechtkomen.
U heeft gelijk, mijn waarde waht. Daarom mag het SCP ook wel een beetje meer info gevenquote:Op vrijdag 3 februari 2012 11:56 schreef waht het volgende:
Je hebt kutgeintjes en je hebt misdaden, beste Koos.
Natuurlijk heeft het wel te maken met cultuurverschillen. Je plaatst mensen uit een cultuur waar ze gewend zijn aan de harde hand en sociale controle namelijk in een cultuur zonder die harde hand en met minder sociale controle.quote:Op vrijdag 3 februari 2012 12:08 schreef eriksd het volgende:
Mijn pa kwam vaak in Afrika, o.a. Marokko en daar zijn het bijzonder aardige mensen die gewoon dat geetter niet toleren, zodoende was het volgens hem daar prettig toeven. Heeft dus (in before islamofoobverwijten) geen reet te maken met godsdienst of wat dan ook maar wel met cultuurverschillen.
quote:Op vrijdag 3 februari 2012 12:01 schreef Picchia het volgende:
Overigens is het recidive cijfer van veroordeelde criminelen in Nederland iets van 70% en hoger bij jongeren, dus een groot aandeel van de criminelen leren wel van hun fouten.
Dit is gewoon onzin. Hiermee verklaar je het verschil tussen Marokkanen , Antillianen, Surinamers en Turken ook niet.quote:Op vrijdag 3 februari 2012 12:10 schreef Picchia het volgende:
[..]
Natuurlijk heeft het wel te maken met cultuurverschillen. Je plaatst mensen uit een cultuur waar ze gevoelig zijn voor de harde hand namelijk in een cultuur zonder die harde hand.
Dan ligt het toch aan vadertje Nederland?quote:Op vrijdag 3 februari 2012 12:10 schreef Picchia het volgende:
[..]
Natuurlijk heeft het wel te maken met cultuurverschillen. Je plaatst mensen uit een cultuur waar ze gewend zijn aan de harde hand en sociale controle namelijk in een cultuur zonder die harde hand en met minder sociale controle.
Het kan best zo zijn dat Berbers, Antilianen en Surinamers een minder "ambitieuze cultuur" hebben dan de Turken bijvoorbeeld.quote:Op vrijdag 3 februari 2012 12:12 schreef De_Nuance het volgende:
[..]
Dit is gewoon onzin. Hiermee verklaar je het verschil tussen Marokkanen , Antillianen, Surinamers en Turken ook niet.
Ze komen alle vier uit een andere cultuur, dus verschillen zullen er zijn. Zo simpel is het.quote:Op vrijdag 3 februari 2012 12:12 schreef De_Nuance het volgende:
[..]
Dit is gewoon onzin. Hiermee verklaar je het verschil tussen Marokkanen , Antillianen, Surinamers en Turken ook niet.
Het ligt aan de combinatie van Marokkanen en Nederland.quote:Op vrijdag 3 februari 2012 12:13 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
Dan ligt het toch aan vadertje Nederland?
Daar valt inderdaad geen reeel verband uit te trekken. Andersom trouwens ook niet.quote:Op vrijdag 3 februari 2012 12:14 schreef KoosVogels het volgende:
ZW, er is natuurlijk niet per se minder criminaliteit in een land zonder uitgebreid sociaal vangnet. Als je dat tenminste suggereert...
Dat. Echter is het dan dus niet de oplossing om alles maar op Marokkanen af te gaan. De staat Nederland mag ook een best naar zichzelf kijken - en kijken welke randvoorwaarden men schept waardoor jongeren makkelijk in de criminaliteit belanden.quote:Op vrijdag 3 februari 2012 12:16 schreef Picchia het volgende:
Het ligt aan de combinatie van Marokkanen en Nederland.
Ja dat klopt, maar je harde hand-model slaat nergens op.quote:Op vrijdag 3 februari 2012 12:16 schreef Picchia het volgende:
[..]
Ze komen alle vier uit een andere cultuur, dus verschillen zullen er zijn. Zo simpel is het.
Tja, wij mogen ze niet slaan en de ouders slaan alleen binnenshuis.quote:Op vrijdag 3 februari 2012 12:08 schreef eriksd het volgende:
Mijn pa kwam vaak in Afrika, o.a. Marokko en daar zijn het bijzonder aardige mensen die gewoon dat geetter niet toleren, zodoende was het volgens hem daar prettig toeven. Heeft dus (in before islamofoobverwijten) geen reet te maken met godsdienst of wat dan ook maar wel met cultuurverschillen.
Preventie is zonder meer nodig. Naar mijn mening schiet dit echter veel te ver door en worden jongeren niet voldoende geprikkeld om op het juiste pad te blijven.quote:Op vrijdag 3 februari 2012 12:19 schreef KoosVogels het volgende:
Nederland zet vooral in op preventie en minder op repressie. Vind ik persoonlijk geen slechte insteek. Zware straffen worden naar mijn idee vooral uitgedeeld ter genoegdoening, terwijl je er verder weinig mee opschiet.
Ik benoemde slechts één element uit een de Marokkaanse cultuur. Het was niet mijn bedoeling op een opsomming te maken van alle mogelijke factoren die iemand kunnen beïnvloeden om zich crimineler te gaan gedragen. Dan kun je eindeloos doorgaan: opvoeding / aanwezigheid van de ouders, taalbeheersing / opleiding, levensovertuiging, peer pressure / jongerencultuur, economische omstandigheden, strafmaat en wie weet wat nog meer.quote:Op vrijdag 3 februari 2012 12:20 schreef De_Nuance het volgende:
[..]
Ja dat klopt, maar je harde hand-model slaat nergens op.
Tot nu toe zijn de meeste voorstellen van ministers een beetje trekken aan een dood paard gebleken. De integratie vordert wel , maar ik betwijfel of de overheid daarbij een vinger in de pap heeft gehad. Ik denk eerder dat zij juist een remmende werking heeft gehad.quote:Op vrijdag 3 februari 2012 12:19 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
Dat. Echter is het dan dus niet de oplossing om alles maar op Marokkanen af te gaan. De staat Nederland mag ook een best naar zichzelf kijken - en kijken welke randvoorwaarden men schept waardoor jongeren makkelijk in de criminaliteit belanden.
De VVD-PVV werken idd niet aan constructieve voorstellen.quote:Op vrijdag 3 februari 2012 12:33 schreef Picchia het volgende:
[..]
Tot nu toe zijn de meeste voorstellen van ministers een beetje trekken aan een dood paard gebleken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |