Na 8 dagen in de volgende maand komt het definitieve bedrag beschikbaarquote:Op woensdag 1 februari 2012 12:17 schreef benx het volgende:
Wanneer word er vertelt wat je volgende uitbetaling is, eerste week van Feb?
Krijg je daar maar 25 euro commissie van?quote:Op woensdag 1 februari 2012 12:11 schreef maikel112 het volgende:
Kijken hoe lang het duurt voor deze afgekeurd wordt![]()
[ afbeelding ]
WAT? 88.2k ?quote:Op woensdag 1 februari 2012 12:11 schreef maikel112 het volgende:
Kijken hoe lang het duurt voor deze afgekeurd wordt![]()
[ afbeelding ]
quote:
Nee, het gaat erom dat iemand via zijn ad heeft besteld voor 88.2 k en deze fok-user krijgt maar 25 euro commissiequote:
Maar begrijp ik het goed dat zij dus in een impulsieve actie een groot aantal mensen hebben ingeschreven na het klikken op een banner? Damn, wat voor een bedrijf moet dat dan wel niet zijn... Als je zo'n belangrijke bestellingen doet, ga je toch gericht naar zulke sites?quote:Op woensdag 1 februari 2012 12:26 schreef maikel112 het volgende:
Ben er even ingedoken en het is besteld door een bedrijf dat circa 50 kantoren heeft, zou dus toch een reële bestelling kunnen zijn...
Dat kan ook gebeurd zijn, maar het kan zijn dat er wel OOIT op een banner van hem is geklikt. Met cookies e.d. is dan als nog te controleren hoe een bestelling later is binnen gekomen. Het hoeft niet zo gegaan te zijn dat er op een banner is geklikt, en er toen direct besteld is.quote:Op woensdag 1 februari 2012 13:26 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
Maar begrijp ik het goed dat zij dus in een impulsieve actie een groot aantal mensen hebben ingeschreven na het klikken op een banner? Damn, wat voor een bedrijf moet dat dan wel niet zijn... Als je zo'n belangrijke bestellingen doet, ga je toch gericht naar zulke sites?
Mee eens.quote:Op dinsdag 31 januari 2012 17:55 schreef JDx het volgende:
Idd, die onderaan keek ik overheen, bijna automatisch, die rechtsboven zag ik zelfs helemaal niet. Pas na een tijdje bestuderen van de site zag ik die opeens.
Ik zit ook al een paar dagen te wachten.quote:Op woensdag 1 februari 2012 14:17 schreef Woerd26 het volgende:
Argh, mijn youtube-filmpjes worden nu al een week beoordeeld. Hoe lang gaat dit nog duren...? Van één van de 3 heb ik vandaag een mailtje gekregen dat hij niet is goedgekeurd. Die anderen moeten wel lukken, als ze maar een keertje worden beoordeeld.
Klopt inderdaad, ging een tijd van 43 dagen overheen.quote:Op woensdag 1 februari 2012 13:52 schreef HalvinCarris het volgende:
[..]
Dat kan ook gebeurd zijn, maar het kan zijn dat er wel OOIT op een banner van hem is geklikt. Met cookies e.d. is dan als nog te controleren hoe een bestelling later is binnen gekomen. Het hoeft niet zo gegaan te zijn dat er op een banner is geklikt, en er toen direct besteld is.
Dat is inmiddels aangepast.quote:
Ziet er netjes uit!quote:Op woensdag 1 februari 2012 17:00 schreef Xebber het volgende:
[..]
Dat is inmiddels aangepast.
AfbeeldingsAds in de sidebar en footer, en tekstadvertenties vlak onder de slider op de homepage, onder de 'related content', ook op de homepage, en boven en onder de single content.
Website
Net gevraagd :quote:Op woensdag 1 februari 2012 21:27 schreef xaban06 het volgende:
Je krijgt toch een VPS, dan heb je alle soorten toegang, dus ook SSH en FTP lijkt mij?
Of kom je op een Shared VPS te draaien
Ik neem aan dat SVN =Subversion en dan begrijp ik dit wellicht niet, want waar zou de SVN repository dan moeten staan en hoe krijg je toegang tot een SVN client op je VPS? Dat ze geen FTP willen snap ik, maar waarom geen SSH ? De P in VPN staat immers voor private.quote:Op woensdag 1 februari 2012 21:20 schreef Razor21 het volgende:
Stand van zaken met mijn 2e verhuizing binnen één week. Alle vertrouwen in dat dit goed gaat komen.
Ik heb de dump van de database op een VPS gezet en met de code getest, dit werkt perfect. Ik ga morgen vroeg de boel activeren en verhuizen dan ben je live ! :-)
Dit zegt mij alleen niet zoveel :
Ik heb even bij YourHosting gekeken en ik kan overal in principe bij. Ik wil je wel adviseren om met SVN te gaan werken i.v.m. de code. Wij laten namelijk geen SSH/FTP/SFTP toe op ons netwerk.
?quote:Op woensdag 1 februari 2012 22:06 schreef Lastpost het volgende:
Die unlimited is natuurlijk een mooie wassen neus.
quote:
Ik neem aan dat ie daar op doelt. Natuurlijk kan niemand onbeperkte resources bieden.quote:UNLIMITED Domains
UNLIMITED Disk Space
UNLIMITED Bandwidth
Nee dat snap ik ook wel, maar het is genoeg voor wat ik wil.quote:Op woensdag 1 februari 2012 22:21 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
[..]
Ik neem aan dat ie daar op doelt. Natuurlijk kan niemand onbeperkte resources bieden.
quote:Op woensdag 1 februari 2012 21:29 schreef Razor21 het volgende:
[..]
Net gevraagd :
Je draait op ons cluster:
5 webservers met 4-cores+ 2048 MB ram. Nog 8 webservers op standby voor drukke periodes.
2 database servers
Alles dubbel (HA) in ons eigen netwerk.
Ik ben er in elk geval tevreden mee (toch gratis via Twitter gekregen). Die Yourhosting was ik binnen 1 dag alweer zat.
VPS zeg je toch? Dan moet je volledig root toegang hebben. Nou ja, succes ermeequote:Op vrijdag 27 januari 2012 11:28 schreef Razor21 het volgende:
[..]
Ze hebben mij benaderd. Post veel op Twitter helpt enorm!
En heb een speciale pagina ervoor gemaakt.
Over gehouden aan Twitter :
- 1 jaar lang gratis VPS hosting
Twitter is een behoorlijk krachtig medium. Je kunt er echt veel uithalen als je wilt.
Dat hoeft niet als het managed VPS is.quote:Op woensdag 1 februari 2012 22:32 schreef xaban06 het volgende:
[..]
[..]
VPS zeg je toch? Dan moet je volledig root toegang hebben. Nou ja, succes ermee
Om welke hoster hebben we het eigenlijk?
Snelheid is wel minder goed als je nederlandse websites host met buitenlandse hostingbedrijven. Hostgator's servers zitten namelijk in de US en je merkt dat verschil in snelheid wel.quote:Op woensdag 1 februari 2012 22:25 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Nee dat snap ik ook wel, maar het is genoeg voor wat ik wil.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zo Razor21 misschien kunnen we de conducteurs afluisteren" vervolgens hoor je keihard door die trein GRRGG...Hallo hier ...blalblalb @#$%%@.....en iedereen kijkt dan onze kant op ook mijn kant..
quote:Op woensdag 1 februari 2012 23:05 schreef Razor21 het volgende:
Wat ik ermee moet geen idee :
[ afbeelding ]
Maar de .nl versie is nu van mij.Netjes, 9900 is best goed (internationaal), ligt er ook aan wat voor content erop komt natuurlijk.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.If not now, then when.
Dit is enkel in Nederland internationaal geeft hij dit aan :quote:Op woensdag 1 februari 2012 23:08 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Netjes, 9900 is best goed (internationaal), ligt er ook aan wat voor content erop komt natuurlijk.
Laat maar, dat is meer om domeinen op te zoeken.quote:Op woensdag 1 februari 2012 23:10 schreef Razor21 het volgende:
[..]
Dit is enkel in Nederland internationaal geeft hij dit aan :
[ afbeelding ]
Op Nederland | Taal Nederlands 210 exactquote:Op woensdag 1 februari 2012 23:12 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Ja 9.900 internationaal. Ik heb van veel doorgespitte info geleerd dat je vaak goed moet kijken naar de exacte zoektermen en niet de brede.
En dan geen FTP verlenen, sjah. Het is maar net wat je wiltquote:Op woensdag 1 februari 2012 22:44 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Dat hoeft niet als het managed VPS is.
Ssh is ook prima mogelijk zonder root account. Sftp krijg je daar zo ongeveer gratis bij. De "gewone" ftp heeft echt security issues, dus ik begrijp best dat ze dat niet willen.quote:Op woensdag 1 februari 2012 23:21 schreef xaban06 het volgende:
[..]
En dan geen FTP verlenen, sjah. Het is maar net wat je wilt
Ja, leuk, maar ook geen SSH toegangquote:Op woensdag 1 februari 2012 23:24 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Ssh is ook prima mogelijk zonder root account. Sftp krijg je daar zo ongeveer gratis bij. De "gewone" ftp heeft echt security issues, dus ik begrijp best dat ze dat niet willen.
[offtopicquote:Op woensdag 1 februari 2012 21:32 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Ik neem aan dat SVN =Subversion en dan begrijp ik dit wellicht niet, want waar zou de SVN repository dan moeten staan en hoe krijg je toegang tot een SVN client op je VPS? Dat ze geen FTP willen snap ik, maar waarom geen SSH ? De P in VPN staat immers voor private.
Mwha SVN is ook niet alles. Je kunt beter met GIT werkenquote:Op donderdag 2 februari 2012 08:22 schreef ursel het volgende:
[..]
[offtopic]
Daarnaast ben ik zelf ook geen hele grote voorstander van om je productiesite uit te checken vanuit SVN.
Dat is echt geen probleem hoor, FOK doet dit ookquote:Op donderdag 2 februari 2012 08:22 schreef ursel het volgende:
[..]
[offtopic]
Daarnaast ben ik zelf ook geen hele grote voorstander van om je productiesite uit te checken vanuit SVN.
Je beschrijft precies waarom ik er geen voorstander van ben. Je dient er weer allerlei extra maatregelen voor te nemen.quote:Op donderdag 2 februari 2012 13:02 schreef Pizzalucht het volgende:
[..]
Dat is echt geen probleem hoor, FOK doet dit ook![]()
Moet je natuurlijk wel zorgen dat je toegang naar de .svn map dicht gooit(he GlowMouse?)
En je moet alles goed testen
Ja maar er zijn ook voordelen:quote:Op donderdag 2 februari 2012 13:06 schreef ursel het volgende:
[..]
Je beschrijft precies waarom ik er geen voorstander van ben. Je dient er weer allerlei extra maatregelen voor te nemen.![]()
Dat probleem ben ik momenteel aan het oplossen met de buildtools PHING en Jenkinsquote:Op donderdag 2 februari 2012 13:14 schreef Pizzalucht het volgende:
[..]
Ja maar er zijn ook voordelen:
je hebt altijd de laatste code beschikbaar online.
er is geen verwarring over welke code online staat.
je kunt makkelijk terug naar een oude versie.
je hebt geen last van lokaal/online verschil in code.
Hey thx kan ik wel wat mee.quote:Op donderdag 2 februari 2012 17:18 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Voor razor:
RTL verwijdert alle YouTube-filmpjes
Op een produktieserver moet je een export doen, geen checkout. Althans, dat vind ik.quote:Op donderdag 2 februari 2012 13:02 schreef Pizzalucht het volgende:
[..]
Dat is echt geen probleem hoor, FOK doet dit ook![]()
Moet je natuurlijk wel zorgen dat je toegang naar de .svn map dicht gooit
Welk materiaal?quote:Op donderdag 2 februari 2012 18:52 schreef benx het volgende:
Ik had nooit nooit moeten doen, ik was nog zo gewaarschuwd
xxxx - Fotopersbureau claimt dat het volgende materiaal inbreukmakend is.
Heb ik problemen of? Wat moet ik uit deze zin halen?
"Je kunt te maken krijgen met strenge juridische gevolgen als je ten onrechte of te kwader trouw een melding doet."
Nepvideo van TVOH met een stilstaande foto.quote:
Die video heb ik ook gezien. Je moet mensen ook niet proberen voor de gek te houden en verwachten dat je er geld mee kunt verdienenquote:Op donderdag 2 februari 2012 19:03 schreef benx het volgende:
[..]
Nepvideo van TVOH met een stilstaande foto.
DL380 als ik het zo uit mijn hoofd doequote:Op donderdag 2 februari 2012 17:32 schreef xaban06 het volgende:
HP DL180 zo te zien, nette servers. De 1U kan ik zo niet herkennen, zal wel snor zitten.
Ik weet het, was heel domquote:Op donderdag 2 februari 2012 19:06 schreef waaromniet1988 het volgende:
[..]
Die video heb ik ook gezien. Je moet mensen ook niet proberen voor de gek te houden en verwachten dat je er geld mee kunt verdienen
Nee, ik denk niet dat het zover zal gaan. Er is ook veel kritiek op RTL vanwege dat hele youtube-blokkeren gebeuren.quote:Op donderdag 2 februari 2012 19:09 schreef benx het volgende:
[..]
Ik weet het, was heel dom
Denk je dat dit nog een staartje krijgt ? Kan ik nog een geldclaim krijgen?
Kun je die hele mailwisseling / tekst eens posten? Als ik die zin zo lees lijkt het meer op een scam. Dat is toch is geen goed Nederlands?? Snap er geen vol van.quote:Op donderdag 2 februari 2012 18:52 schreef benx het volgende:
Ik had nooit nooit moeten doen, ik was nog zo gewaarschuwd
xxxx - Fotopersbureau claimt dat het volgende materiaal inbreukmakend is.
Heb ik problemen of? Wat moet ik uit deze zin halen?
"Je kunt te maken krijgen met strenge juridische gevolgen als je ten onrechte of te kwader trouw een melding doet."
Mails openbaar maken zonder toestemming is ook strafbaarquote:Op donderdag 2 februari 2012 19:34 schreef Razor21 het volgende:
[..]
Kun je die hele mailwisseling / tekst eens posten? Als ik die zin zo lees lijkt het meer op een scam. Dat is toch is geen goed Nederlands?? Snap er geen vol van.
Wel ff spannend om te volgen.
Ja ik zag het net al op de FP.quote:Op donderdag 2 februari 2012 19:24 schreef waaromniet1988 het volgende:
[..]
Nee, ik denk niet dat het zover zal gaan. Er is ook veel kritiek op RTL vanwege dat hele youtube-blokkeren gebeuren.
quote:Op donderdag 2 februari 2012 19:34 schreef Razor21 het volgende:
[..]
Kun je die hele mailwisseling / tekst eens posten? Als ik die zin zo lees lijkt het meer op een scam. Dat is toch is geen goed Nederlands?? Snap er geen vol van.
Wel ff spannend om te volgen.
Stel het gaat me verkeerd, hoe hoog kan een schadeclaim zijn? Het geld wat ik er mee verdient heb? 1000 euro? 10.000 euro?quote:Op donderdag 2 februari 2012 19:37 schreef Eierbal het volgende:
[..]
Mails openbaar maken zonder toestemming is ook strafbaar
Had toen alles van die advocaat online gezet : Advocaat Ome Willem bedreigt mij....quote:Op donderdag 2 februari 2012 19:37 schreef Eierbal het volgende:
[..]
Mails openbaar maken zonder toestemming is ook strafbaar
Heb er niet heel veel verstand van verder, maar heb wel eens gelezen over dit soort zaken. Als ze er echt een zaak van maken komt het meestal neer op de normale kosten van gebruik van de foto + schadevergoeding. Laatste heb ik wel eens richting de duizenden euro's zien gaan, maar lijkt me sterk dat dat nu ook zal gebeurenquote:Op donderdag 2 februari 2012 19:42 schreef benx het volgende:
[..]
Stel het gaat me verkeerd, hoe hoog kan een schadeclaim zijn? Het geld wat ik er mee verdient heb? 1000 euro? 10.000 euro?
Ik hoop het.quote:Op donderdag 2 februari 2012 20:10 schreef Eierbal het volgende:
[..]
Heb er niet heel veel verstand van verder, maar heb wel eens gelezen over dit soort zaken. Als ze er echt een zaak van maken komt het meestal neer op de normale kosten van gebruik van de foto + schadevergoeding. Laatste heb ik wel eens richting de duizenden euro's zien gaan, maar lijkt me sterk dat dat nu ook zal gebeuren
Nah, lijkt me eerder het fotopersbureauquote:Op donderdag 2 februari 2012 20:12 schreef benx het volgende:
[..]
Ik hoop het.
Zou het trouwens hier mee te maken kunnen hebben ?
RTL verwijdert alle YouTube-filmpjes
Ehm, je hoort ze naar waarheid in te vullen wanneer je een website hebt. Dan kun je met whois bijv. zien wie de eigenaar is.quote:Op donderdag 2 februari 2012 20:27 schreef xaban06 het volgende:
Plus, kunnen ze zomaar aan je gegevens komen, ik denk het niet?
het is een video op youtube volgens mij, niet op zijn website, of wel? Dan nog kan je van alles invullen bij de whoisquote:Op donderdag 2 februari 2012 20:28 schreef drumstickNL het volgende:
[..]
Ehm, je hoort ze naar waarheid in te vullen wanneer je een website hebt. Dan kun je met whois bijv. zien wie de eigenaar is.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |