Heb al gebeld de persoon die me terug zou bellen neemt niet op. Misschien dat ze straks ziet dat ik gebeld heb...quote:Op woensdag 1 februari 2012 18:15 schreef skinflint het volgende:
Niet afwachten, maar als ze je eind van de dag nog niet hebben gebeld zelf bellen. Ik heb tijdens mijn werkzoekperiode gemerkt dat mensen erg laks zijn met terugbellen (vooral uitzendbureau's).
quote:Omschrijving bijbaan
We zoeken een pas afgestudeerde jurist of rechtenstudent (geen HBO-er) die zich nergens te goed voor voelt, die administratieve werkzaamheden verricht, de bibliotheek bijhoudt, afspraken inplant voor de directeuren, de telefoon opneemt, het contractenregister bijhoudt, het kantoor opruimt, koffie zet voor gasten, planten water geeft, boodschappen doet etc. Als je die kleine klusjes goed doet krijg je steeds meer verantwoordelijkheid en mag je ook juridische klussen gaan doen (uitzoekwerk, mediationcontracten maken, formulieren invullen).
Het aantal uren en de werkdagen zijn in overleg, we zoeken iemand die op korte termijn beschikbaar is en bij voorkeur in de buurt woont.
Vereisten
Harde werker, commercieel, accentloos Nederlands spreken, goed kunnen spellen, typevaardigheid, representatief uiterlijk (rokers hoeven niet te reageren).
Je werkt in een internationale omgeving, dus het is een pre als je goed Engels of Duits spreekt.
Trefwoorden
jurist administratief rechten
Minimaal opleidingsniveau: » WO
Studierichting(en): » Juridisch | Rechten en Bestuurswetenschappen
Dienstverband: » Tijdelijk werk
» Vakantiewerk
» Vast werk
Bruto uurloon: minimumloon
Minimum leeftijd: geen
Minimum aantal dagen
per week :
2 dagen
Beschikbaarheid : » Door de week (overdag)
Verplichte dag : Geen verplichte dagen.
Rijbewijs noodzakelijk : nee
Die vacaturequote:Op donderdag 2 februari 2012 13:55 schreef alors het volgende:
Ik ben nog niet werkzoekend, maar ik kijk wel als een malle op tegen dat moment (over een halfjaar ben ik als het goed is afgestudeerd). Volgens mij is er geen topic voor absurde vacatures, dus dan hier maar. Een vacature die ik zo nu en dan weer tegenkom, al bijna een jaar, dus blijkbaar wil niemand of voldoet niemand aan de enorme eisen voor deze zeer verantwoordelijke baan
[..]![]()
![]()
En vergeet niet dat de gemiddelde roker er nog minder representatief uit ziet dan een zware lepra lijer.quote:Op donderdag 2 februari 2012 14:24 schreef Daboman het volgende:
Het is natuurlijk wel een enorme verantwoordelijkheid om mensen van koffie te voorzien of boodschappen te doen. Stel je toch eens voor dat de koffie op is. Dan ligt wel het hele bedrijf gelijk plat. Dat kost bergen met geld! En de gasten lopen weg! Uiteraard moet je wel WO niveau hebben om dat te kunnen bedenken of om de dichtstbijzijnde AH te kunnen vinden.
[/sarcasm]
Een WO'er die als voetveeg gebruikt word tegen een minimumloon.quote:Op donderdag 2 februari 2012 13:55 schreef alors het volgende:
Ik ben nog niet werkzoekend, maar ik kijk wel als een malle op tegen dat moment (over een halfjaar ben ik als het goed is afgestudeerd). Volgens mij is er geen topic voor absurde vacatures, dus dan hier maar. Een vacature die ik zo nu en dan weer tegenkom, al bijna een jaar, dus blijkbaar wil niemand of voldoet niemand aan de enorme eisen voor deze zeer verantwoordelijke baan
[..]![]()
![]()
quote:Op donderdag 2 februari 2012 13:55 schreef alors het volgende:
Ik ben nog niet werkzoekend, maar ik kijk wel als een malle op tegen dat moment (over een halfjaar ben ik als het goed is afgestudeerd). Volgens mij is er geen topic voor absurde vacatures, dus dan hier maar. Een vacature die ik zo nu en dan weer tegenkom, al bijna een jaar, dus blijkbaar wil niemand of voldoet niemand aan de enorme eisen voor deze zeer verantwoordelijke baan
[..]![]()
![]()
Godverdomme, lui die zich verwaand gedragen en dan nog nadrukkelijk zeggen geen hbo-ers te willen maar wo-ers die zich niet te goed voelenquote:Wij zijn een jurudisch adviesbureau uit Joure, gevestigd in een prachtig nieuw kantoor, voorzien van alle luxe. Onze dienstverlening bestaat uit interim management, mediation en detachering in heel Nederland.
Ik ben zelfs uitgenodigd voor plekken waar men 5 jaar ervaring vraagt en ik ben starterquote:Op donderdag 2 februari 2012 18:56 schreef Nezhi het volgende:
Net perongeluk gesolliciteerd op een vacature waar ze enkele jaren werkervaring voor nodig hadden. Nouja, het ligt in mijn straatje qua interesses en ik heb redelijk veel kennis. Misschien lukt het toch!
www.brabantwerkt.nlquote:Op donderdag 2 februari 2012 18:07 schreef Blind_Guardian het volgende:
Vandaag ingeschreven bij het UWV en uitkering aangevraagd. Verder nog op vacaturejacht geweest, maar de tering, wat zijn er nog steeds veel recruiters die het web vervuilen
Heeft iemand toevallig een linkje naar een recruiter-vrije vacaturesite?
Het ligt aan je werkervaring, je CV en je voorkomenquote:Op donderdag 2 februari 2012 19:02 schreef YebCar het volgende:
1 sollicitatiebrief gestuurd en te horen gekregen dat ik op gesprek mag komen
Voel me bevoordeeld, want ik zit niet echt bepaald zonder werk en lees dat hier veel mensen moeite hebben om een gesprek te krijgen.
maarja dat mag de pret niet drukken natuurlijk
dat is waarquote:Op donderdag 2 februari 2012 19:07 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Het ligt aan je werkervaring, je CV en je voorkomen. En natuurlijk aan de functie waarop je solliciteert.
Beetje te ver vanuit het Gooi, maar bedanktquote:
idd, hele grotequote:Op donderdag 2 februari 2012 13:55 schreef alors het volgende:
Ik ben nog niet werkzoekend, maar ik kijk wel als een malle op tegen dat moment (over een halfjaar ben ik als het goed is afgestudeerd). Volgens mij is er geen topic voor absurde vacatures, dus dan hier maar. Een vacature die ik zo nu en dan weer tegenkom, al bijna een jaar, dus blijkbaar wil niemand of voldoet niemand aan de enorme eisen voor deze zeer verantwoordelijke baan
[..]![]()
![]()
Ik sluit me aan bij skinflint, 2400 is onrealistisch. Ik ken geen enkele starter in m'n directe kring die dat verdient. Behalve ikzelf, maar ik heb dan ook in ploegendienst gewerkt en dan is het een compensatie voor het opofferen van je sociale leven en je ritme. Zonder de toeslag was het ook gewoon van de categorie startersalaris.quote:Op vrijdag 3 februari 2012 15:03 schreef Schuifpui het volgende:
Eens met Daboman. Als starter heb ik ook eerst opleiding, omdat het nou eenmaal veel relevanter is dan m'n werkervaring tot nu toe. Ik heb een redelijk standaard CV, bij enkele sollicitaties heb ik wat subtiele veranderingen aangebracht om m'n CV wat meer op de functie toe te spitsen, maar dat is echt maar heel klein. Foto doe ik nooit, wel staat het adres naar m'n linkedin profiel erop, waar wel een fototje te vinden is.
Ik ben dus starter, maar ga er wel vanuit rond de 2400 bruto te verdienen. Dat mag ook wel na zoveel jaar studie. 1900 bruto zou ik echt te weinig vinden en zelfs als een belediging opvatten.
Ik normaal ook, maar met de huidige markt is het niet onrealistisch helaas. Ik zat er als HBO-er ook boven hoor, bij mijn startersfunctie. Maar dat was ook wel een uitzondering denk ik. Maar als jij ook een positieve uitzondering bent op je concurrenten, dan kan het natuurlijk welquote:Op vrijdag 3 februari 2012 15:27 schreef Schuifpui het volgende:
We zullen zien, geen zin om er een hele discussie over te hebben. Het ligt daarnaast uiteraard om de directe groeimogelijkheden, of er verder nog opleiding bijzit en secundaire arbeidsvoorwaarden. Maar ik blijf erbij dat 1900 als afgestudeerde WO-er te weinig is.
hier een hbo'er , verdiende 2350 bij eerste baanquote:Op vrijdag 3 februari 2012 15:22 schreef Daboman het volgende:
[..]
Ik sluit me aan bij skinflint, 2400 is onrealistisch. Ik ken geen enkele starter in m'n directe kring die dat verdient. Behalve ikzelf, maar ik heb dan ook in ploegendienst gewerkt en dan is het een compensatie voor het opofferen van je sociale leven en je ritme. Zonder de toeslag was het ook gewoon van de categorie startersalaris.
Ter vergelijking, 2500 is zo ongeveer modaal. En 1900 moet je niet zien als een bedrag wat je de rest van je leven zal verdienen. Het heet niet voor niets een starters salaris.
Ik geef alleen maar aan dat het erg hoog is voor een starter. Als het bedrijf er zelf mee komt dan is dat natuurlijk mooi meegenomen, maar wanneer een net afgestudeerde zo'n bedrag op tafel legt dan maak je vaak de keus voor hen makkelijker (als in: die nemen we niet aan). Bovendien, als het een leuke functie betreft en ze zijn tevreden over je, dan zijn er altijd wel doorgroeimogelijkheden waarbij een hoger loon is gemoeid.quote:Op vrijdag 3 februari 2012 15:52 schreef Mentos79 het volgende:
[..]
hier een hbo'er , verdiende 2350 bij eerste baan
Nivo? 'T is slecht gesteld met het HBO-niveau van tegenwoordig. ¤1900 euro is prima.quote:Op vrijdag 3 februari 2012 15:59 schreef Mentos79 het volgende:
misschien dat op mbo nivo 1900 de start is maar op hbo nivo ligt het wat hoger
Goed punt, ik zal mezelf even verduidelijken. Ik praat niet over "specialistische" studies (en daar heb ik ook geen verstand van, laat ik dat gelijk gezegd hebben). Ik doel op de 90% van alle studenten die een "brede" studie doen. Je weet wel, een studie waarmee je later alle kanten op kanquote:Op vrijdag 3 februari 2012 17:34 schreef lyolyrc het volgende:
Ik denk toch dat KapiteinGasthof te weinig de zaken uitsplitst naar opleiding en sector. ¤ 1900 bruto per maand zou ik als WO-technicus ook een belediging vinden. Zeker aangezien ik het uurloon dat equivalent is met ¤ 1900 per maand nu al met ongeschoold werk krijg.
In een gesprek dat ik had met een detacheerder zijn ook de looneisen naar voren gekomen. Hij zei dat de meeste technische WO-starters met ¤ 2500 à 2700 bruto per maand starten.
Mag ik vragen wat voor functie bij wat voor een bedrijf je zoekt? En wat je werkervaring dan is? Want qua horeca kun je me niets wijs makenquote:Op vrijdag 3 februari 2012 19:39 schreef YebCar het volgende:
heb even mijn functie en schaal indeling opgezocht :
ik kom uit bij schaal 8 of 9 bij de horeca cao
8 ¤ 2.267,06 ¤ 2.843,97
9 ¤ 2.471,53 ¤ 3.162,51
dus globaal gezien tussen de 2267 - 3162 bruto per maand
betreft een leidinggevende functie met 1 iemand boven me en 30-40 onder mij. Hoop dat ik door mijn werkervaring dichter bij de 3000 bruto kom te zitten dan de 2250 bruto. (overigens geen mbo/hbo diploma)
is snap je vraag niet helemaal?quote:Op vrijdag 3 februari 2012 19:49 schreef KapiteinGasthof het volgende:
[..]
Mag ik vragen wat voor functie bij wat voor een bedrijf je zoekt? En wat je werkervaring dan is? Want qua horeca kun je me niets wijs maken
In mijn branche mag je jezelf in de handjes knijpen als je 2100 eruit weet te slepen als starter. Wel is er een degelijke stijging mogelijk. En ploegendienstcompensatie is ook niet onrealistisch in mijn zoekveld.quote:Op vrijdag 3 februari 2012 17:37 schreef KapiteinGasthof het volgende:
[..]
Goed punt, ik zal mezelf even verduidelijken. Ik praat niet over "specialistische" studies (en daar heb ik ook geen verstand van, laat ik dat gelijk gezegd hebben). Ik doel op de 90% van alle studenten die een "brede" studie doen. Je weet wel, een studie waarmee je later alle kanten op kan
Edit: en als aanvulling, ik doelde ook op functies waar ervaring voor vereist is.
Als ik je goed begrijp heb je geen opleiding en ben je bezig met werk zoeken in de horeca. Wat voor een vacature heb je op gereageerd en wat heb je al voor ervaring dat jij jezelf zo inschaalt. Gewoon benieuwdquote:
aha..op die manier:quote:Op vrijdag 3 februari 2012 19:57 schreef KapiteinGasthof het volgende:
[..]
Als ik je goed begrijp heb je geen opleiding en ben je bezig met werk zoeken in de horeca. Wat voor een vacature heb je op gereageerd en wat heb je al voor ervaring dat jij jezelf zo inschaalt. Gewoon benieuwd
Ik ben erg benieuwdquote:Op vrijdag 3 februari 2012 20:08 schreef YebCar het volgende:
[..]
aha..op die manier:
ik bedoel ... heb een gesprek voor een functie dat bij functiegroep:7,8 behoort
dat heb ik even opgezocht : http://www.referentiefunctieshoreca.nl/Referentiefuncties
ervaring is 4 jaar in dezelfde functiegroep (manager) en ben nu eigen ondernemer
Ik zeg alleen hoe ik de markt zie, ik val je niet aan hoorquote:Op vrijdag 3 februari 2012 20:19 schreef DanieI85 het volgende:
Mijn handen jeuken echt, maar ik hou het netjes. Blij zijn als HBO/WO starter met 1900 per maand. Echt onzin, ook voor brede studies.
Dat een paar lui ondermaats verdienen betekent niet dat iedereen zo weinig verdient in de economische banen.quote:Op zaterdag 4 februari 2012 01:24 schreef PeeJie_ het volgende:
Hmm en dan werd er een paar topics geleden de technische markt zo afgezeken omdat het slecht betaald. Even ter info, vanwaar ik zei zoek het eens ergens anders.. Ik ben 23 jaar, 1.5 jaar ervaring op kantoor als startend werkvoorbereider, daarvoor in de buitendienst gewerkt en nu een functie als meer/minderwerkcalculator bij een installatiebedrijf. Gezien de functie kan je wel zeggen dat ik weer opnieuw begin, want het is heel wat anders als wat ik heb gedaan. Me salaris ligt hoger als wat jullie hier aangeven + 13e maand + winstuitkering die minstens 1 maandsalaris bedraagt (staat vast) + reiskostenvergoeding + alle opleidingen volgen waar ik interesse in heb. En ik heb alleen me monteursdiploma's t/m niveau 4 MBO. En ik kon serieus bij 4 installatiebedrijven zo beginnen, als werkvoorbereider / ass. projectleider tegen vrijwel dezelfde voorwaarden. Ook in tijden van crisis dus.
Als hbo starter is een startsalaris van om en nabij de 2000 euro bruto per maand niet vreemd.quote:Op vrijdag 3 februari 2012 20:19 schreef DanieI85 het volgende:
Mijn handen jeuken echt, maar ik hou het netjes. Blij zijn als HBO/WO starter met 1900 per maand. Echt onzin, ook voor brede studies.
Waar moet je nog over denken dan?!quote:Op maandag 6 februari 2012 14:36 schreef Schuifpui het volgende:
Vanochtend op eerste gesprek geweest bij een bedrijf. Word ik net gebeld dat ze me wel willen hebben.![]()
Salaris is meer dan ok. Ik ga er nu goed over na denken en aan het eind van de week ga ik het laten weten. Kan in principe gelijk beginnen. Gaat wel heel snel allemaal.
Ik zou direct tekenen.quote:Op maandag 6 februari 2012 15:15 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Als hbo starter is een startsalaris van om en nabij de 2000 euro bruto per maand niet vreemd.
Klok en klepel?quote:Op vrijdag 3 februari 2012 14:30 schreef KapiteinGasthof het volgende:
Niet de nodige papieren voor een bepaalde functie? Afhankelijk van het vakgebied waar je in actief wilt zijn is het vaak mogelijk relatief goedkoop branche-erkende diploma's of certificaten te halen. Een beetje rondkijken naar dit soort zaken is nooit slecht. Ben je nog ergens aan het werk? Kijk dan of je werkgever ze kan betalen. Onder de nieuwe werkkostenregeling heeft een werkgever vaak de mogelijkheid om dat zonder extra kosten voor jou te doen.
Gefeliciteerd! Veel succes en plezier met je nieuwe baan!quote:Op dinsdag 7 februari 2012 07:45 schreef ThaBrain het volgende:
Ik ben aangenomen!!
Volgende week dinsdag kan ik beginnen
Nu nog het contract tekenen
quote:Op dinsdag 7 februari 2012 10:39 schreef DownToEarth het volgende:
Afgelopen zondag een sollicitatiebrief verstuurd. Kreeg vandaag een ontvangstbevestiging met alle namen van concurrent sollicitanten in de CC![]()
Meteen op Linkedin gekeken wat hun achtergrond is.
Ja, je moet in die brief toch enigszins aangeven waar je interesse in hebt. Anders solliciteer je in het luchtledige en kom je niet sterk over. (Denken potentiele werkgevers misschien dat ze een brief hebben ontvangen van iemand die 'moet' solliciteren vanuit een WW-situatie). Ik heb ook een tijd wat open sollicitaties verstuurd, helaas weinig succesvol. Het is toch een beetje schieten in het luchtledige. Enige voordeel dat je hebt: geen concurrenten.quote:Op dinsdag 7 februari 2012 10:50 schreef BrainTeaser het volgende:
Zijn er hier toevallig mensen met veel ervaring met open sollicitaties? Want ik merk dat ik het toch lastig vind..![]()
Das meer een blunder.quote:Op dinsdag 7 februari 2012 10:56 schreef Nezhi het volgende:
[..]vast foutje van de human resources persoon.
niet gelijk een mailtje naar de CC lijst gestuurd met de mededeling dat ze ergens anders op gesprek kunnen komen voor een vorstelijk salaris?quote:Op dinsdag 7 februari 2012 10:39 schreef DownToEarth het volgende:
Afgelopen zondag een sollicitatiebrief verstuurd. Kreeg vandaag een ontvangstbevestiging met alle namen van concurrent sollicitanten in de CC![]()
Meteen op Linkedin gekeken wat hun achtergrond is.
Jullie zijn allemaal afgewezen :-D Ga maar snel op zoek naar wat andersquote:Op dinsdag 7 februari 2012 11:05 schreef YebCar het volgende:
[..]
niet gelijk een mailtje naar de CC lijst gestuurd met de mededeling dat ze ergens anders op gesprek kunnen komen voor een vorstelijk salaris?
zoiets.quote:Op dinsdag 7 februari 2012 11:24 schreef DownToEarth het volgende:
[..]
Jullie zijn allemaal afgewezen :-D Ga maar snel op zoek naar wat anders
krijg je afwijzing per mail/post? of bij/na een gesprek?quote:Op dinsdag 7 februari 2012 13:16 schreef Daph_ het volgende:
Hier begint de paniek toch redelijk uit te breken nu het einde van het geld in zicht is. Afwijzing na afwijzing, zelfs bij winkels word ik afgewezen vanwege 'gebrek aan ervaring'. Ik word er onderhand zó ontzettend moedeloos van. Deze week maar weer een zooitje open sollicitaties eruit dan maar..
*diepe zucht*
En bij uitzendbureaus?quote:Op dinsdag 7 februari 2012 13:16 schreef Daph_ het volgende:
Hier begint de paniek toch redelijk uit te breken nu het einde van het geld in zicht is. Afwijzing na afwijzing, zelfs bij winkels word ik afgewezen vanwege 'gebrek aan ervaring'. Ik word er onderhand zó ontzettend moedeloos van. Deze week maar weer een zooitje open sollicitaties eruit dan maar..
*diepe zucht*
Ik had begrepen dat het voor de werkgever op nul zou uitkomenquote:Op maandag 6 februari 2012 17:04 schreef ejfaar het volgende:
[..]
Klok en klepel?
De werkkostenregeling is een regeling voor de belastingheffing. Dit betekent dat een werkgever gewoon moet betalen en dat het dus gewoon geld kost.
Schoonmaakwerk/Callcenters al overwogen? Daar is vaak altijd wel werk in.quote:Op dinsdag 7 februari 2012 13:16 schreef Daph_ het volgende:
Hier begint de paniek toch redelijk uit te breken nu het einde van het geld in zicht is. Afwijzing na afwijzing, zelfs bij winkels word ik afgewezen vanwege 'gebrek aan ervaring'. Ik word er onderhand zó ontzettend moedeloos van. Deze week maar weer een zooitje open sollicitaties eruit dan maar..
*diepe zucht*
Zo makkelijk is het ook weer niet om schoonmaakwerk te vinden, tenminste bij mij niet.quote:Op dinsdag 7 februari 2012 15:59 schreef LilDutchPrincess het volgende:
[..]
Schoonmaakwerk/Callcenters al overwogen? Daar is vaak altijd wel werk in.
En inderdaad, om moedeloos van te worden. Ik herken het helemaal. Kan ook niet zoveel vacatures vinden die passend zijn (wel nog een hele leuke lopen voor een tijdelijke functie), en bij winkels en dergelijke heb ik ook "te weinig ervaring". 3 jaar bij Hema gewerkt, maar blijkbaar is dat niet goed genoeg. Pfff.
Sterkte.
Schoonmaakwerk vind je inderdaad niet makkelijk, en om aan de kassa te zitten moet je tegenwoordig WO opleiding hebben. En het liefst gepromoveerd zijn op de functionaliteit van de kassa.quote:Op dinsdag 7 februari 2012 16:17 schreef FS1986NL het volgende:
[..]
Zo makkelijk is het ook weer niet om schoonmaakwerk te vinden, tenminste bij mij niet.![]()
Overal waar ik op gesolliciteerd heb qua schoonmaken zoeken ze echt mensen die al ervaring hebben met schoonmaken.
En callcenter werk is er inderdaad wel te vinden, maar de vraag is hoelang hou je het daar vol.
Ja dat slaat echt nergens op, dat je voor bepaald simpel werk al een HBO/WO diploma moet hebben.quote:Op dinsdag 7 februari 2012 16:27 schreef DownToEarth het volgende:
[..]
Schoonmaakwerk vind je inderdaad niet makkelijk, en voor aan de kassa te zitten moet je tegenwoordig WO opleiding hebben.
Als je naar salaris kijkt/vraagt dan weet je genoeg.quote:Op dinsdag 7 februari 2012 16:55 schreef FS1986NL het volgende:
[..]
Ja dat slaat echt nergens op, dat je voor bepaald simpel werk al een HBO/WO diploma moet hebben.
Die opleidingseis om achter de kassa te zitten hebben ze bewust gedaan om een bepaald slag mensen niet te hoeven weigeren met als risico dat je een aanklacht wegens discriminatie zou krijgen. Hou hier overigens met overige sollicitaties ook rekening mee. HBO niveau betekent niet dat je HBO gedaan hoeft te hebben..... het niveau kun je ook hebben zonder een HBO opleiding.quote:Op dinsdag 7 februari 2012 16:27 schreef DownToEarth het volgende:
[..]
Schoonmaakwerk vind je inderdaad niet makkelijk, en om aan de kassa te zitten moet je tegenwoordig WO opleiding hebben. En het liefst gepromoveerd zijn op de functionaliteit van de kassa.
Bedrijven mogen door de werkkostenregeling de opleiding in 'de vrije ruimte' stoppen. Als je dus niet te veel andere vergoedingen/verstrekkingen krijgt, dan is dit deel vrijgesteld van belastingheffing. Uiteraard betaald je werkgever wel gewoon de opleiding.quote:Op dinsdag 7 februari 2012 15:19 schreef KapiteinGasthof het volgende:
[..]
Ik had begrepen dat het voor de werkgever op nul zou uitkomenIk heb de vraag even bij de personeelsadministratie neergelegd, ik ben benieuwd!
Typische gedachte van een werkende. Die denkt dat je zomaar even bij de Jumbo kunt gaan werken. Dat kun je wel op je buik schrijven.quote:Op dinsdag 7 februari 2012 22:34 schreef skinflint het volgende:
Zin om je eens lekker te ergeren aan de standaard gedachte van de gemiddelde (werkende) Fok!ker dat elke werkloze wel zo weer aan de baan zou kunnen en niet moet zeuren?
http://frontpage.fok.nl/c(...)erken-werklozen.html
Mee eens. Zoals ik geloof ik ergens heb gezegd heb ik een ICT achtergrond, maar kom ik momenteel nergens aan de bak. Twee maanden terug liep ik een uitzendbureau binnen met de mededeling dat ik op zoek was naar eender wat voor soort werk dan ook, en het enige antwoord wat ik kreeg na een blik op mijn CV was dat ze niets voor mij konden betekenen.quote:Op woensdag 8 februari 2012 08:45 schreef DownToEarth het volgende:
[..]
Typische gedachte van een werkende. Die denkt dat je zomaar even bij de Jumbo kunt gaan werken. Dat kun je wel op je buik schrijven.
Ja, en dan komen ze vervolgens met de reden dat "je je anders gaat vervelen" of dat "je toch zo weer weg bent, omdat je een betere baan gevonden hebt".quote:Op woensdag 8 februari 2012 11:02 schreef Blind_Guardian het volgende:
[..]
Mee eens. Zoals ik geloof ik ergens heb gezegd heb ik een ICT achtergrond, maar kom ik momenteel nergens aan de bak. Twee maanden terug liep ik een uitzendbureau binnen met de mededeling dat ik op zoek was naar eender wat voor soort werk dan ook, en het enige antwoord wat ik kreeg na een blik op mijn CV was dat ze niets voor mij konden betekenen.
Ik denk dat er meer werkgevers van ongeschoold werk, geschoold personeel weigeren dan omgekeerd.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |