Als een golf voor jou gelijk staat aan een petje dan heb ik medelijden met je bescheiden belevingswereld. Succes ermee.quote:Op donderdag 26 januari 2012 23:52 schreef Biogarde het volgende:
[..]
Kijk maar uit dat je petje niet achter je zonneklep blijft hangen. Zou toch zonde zijn van die boom.
golf mk4quote:Op donderdag 26 januari 2012 23:58 schreef Bananenvlaflip het volgende:
[..]
Als een golf voor jou gelijk staat aan een petje dan heb ik medelijden met je bescheiden belevingswereld. Succes ermee.
Petjes en Marokkanen. Kom je auto eens uit, kijk eens om je heen en doe niet zo achterlijk wereldvreemd.quote:Op donderdag 26 januari 2012 23:58 schreef Bananenvlaflip het volgende:
[..]
Als een golf voor jou gelijk staat aan een petje dan heb ik medelijden met je bescheiden belevingswereld. Succes ermee.
Haal een honderdje of 15 uit je spaarpot en je koopt er één met Halfords accessoires.quote:
je moet ook een goede uit duitsland halen.quote:Op vrijdag 27 januari 2012 00:26 schreef Biogarde het volgende:
[..]
Haal een honderdje of 15 uit je spaarpot en je koopt er één met Halfords accessoires.
Dit, maar leen geregeld een Fiat Panda (nieuwe model) als ik echt moet rijdenquote:
Ik rij heel veel snelweg kilometers, zeker 50.000+ km per jaar. Veel 110 km/h en cruise control haal ik het met gemakquote:Op donderdag 26 januari 2012 23:10 schreef kedge het volgende:
[..]
1:20 verbruik ? Dat haalt mijn 1.9 TDI golf 5 nooit of ik moet achter de vrachtwagens blijven rijden.
Ja, klopt. Ik haalde met mijn Leon 1.9 TDi ook makkelijk dat soort verbruik bij snelweggebruik en op de CC. Ik heb een paar keer zelfs 1:22 gehaald en dat voor een auto van ruim 1200 kilo...quote:Op vrijdag 27 januari 2012 09:44 schreef Mattt het volgende:
[..]
Ik rij heel veel snelweg kilometers, zeker 50.000+ km per jaar. Veel 110 km/h en cruise control haal ik het met gemak. Ik heb de 105pk versie, jij dan?
Vriend!!! Al lid van het forum?quote:
Of je kabelboom.quote:Wel wat (kleine) mankementjes:
- achterruitverwarming doet het niet (kwestie van stekkerverbinding op de CEM schoonmaken)
Zonder grootlicht en claxon kom je niet door de APK, hoor. Ik heb wel een adresje voor je waar je goedkoop je 480 in onderhoud kunt doen.quote:- Grootlicht links doet het soms wel, soms niet
- Claxon werkt niet
Gaat volgende week voor de APK, ben benieuwd.
Jupz, zie http://www.volvo480forum.com/index.php/topic,5991.0.htmlquote:
Nee, ik heb de eind vorig jaar stekkeraansluiting op de CEM al losgehaald en hier contactspray opgespoten. Toen heeft de achterruitverwarming het weer een paar weken gedaan.quote:
Ja klopt, die claxon heb ik het autobedrijf (Volvo specialist in Huissen) ook gevraagd om te gaan fixen. Wat betreft het grootlicht, daarvan hoop ik dat die het gewoon zal doen die dag...:Pquote:Op vrijdag 27 januari 2012 10:00 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Zonder grootlicht en claxon kom je niet door de APK, hoor. Ik heb wel een adresje voor je waar je goedkoop je 480 in onderhoud kunt doen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |