Dat kan een werkgever wmb ook niet maken om dat te zeggen.quote:Op dinsdag 31 januari 2012 11:38 schreef klumsy het volgende:
Vind het niet echt een keus de medische molen die we in "moeten"
Hoezo gelooft hij niet in thuiswerkenquote:Op dinsdag 31 januari 2012 11:39 schreef Kolonia het volgende:
[..]
Nee, dat ook niet.
Thuiswerken heb ik op de vrije dag na mijn punctie wel gedaan, maar de baas gelooft niet in thuiswerken dus die dag blijft gewoon als vrije dag staan.
Heel klein ja.quote:Op dinsdag 31 januari 2012 11:45 schreef _Ophelia_ het volgende:
Hoezo gelooft hij niet in thuiswerkenDat is toch de ideale oplossing?
Werk je bij een klein bedrijf?
Nee, dan neem ik een vrije dag.quote:Op dinsdag 31 januari 2012 11:23 schreef Kolonia het volgende:
Hoe werk je om een punctie heen dan?
Ga je met je verdoofde hoofd in de auto zitten?
Jesus... alsof je het vrijwillig voor je lol doet allemaal... Leuk ook dat ze dat achteraf op je bordje gooien...quote:Op dinsdag 31 januari 2012 11:11 schreef Kolonia het volgende:
Ik werd gister op het matje geroepen door mijn werkgever omdat ik de dag van de punctie als ziekuren in de agenda had gezet.
Aangezien het "mijn eigen keus"is moest ik maar een vrije dag nemen.
Hebben jullie ook van die geweldig meelevende werkgevers? En hoe ga je daarmee om?
Dan heb je geluk, ik werk onder de Horeca CAO en heb recht op... niksquote:Op dinsdag 31 januari 2012 13:12 schreef Gerberaatje het volgende:
[..]
Jesus... alsof je het vrijwillig voor je lol doet allemaal... Leuk ook dat ze dat achteraf op je bordje gooien...
Ik kreeg er bijzonder verlof voor... In mijn CAO is sowieso opgenomen dat je 2 uur (!!) per dag recht hebt op gespecialiseerd dokters bezoek. Daar viel dit ook onder. Bij de punctie kreeg ik de hele dag, en bij een terugplaatsing het deel van de dag waar de terugplaatsing in viel.
Dat had ik ookquote:Op dinsdag 31 januari 2012 13:12 schreef Gerberaatje het volgende:
[..]
Jesus... alsof je het vrijwillig voor je lol doet allemaal... Leuk ook dat ze dat achteraf op je bordje gooien...
Ik kreeg er bijzonder verlof voor... In mijn CAO is sowieso opgenomen dat je 2 uur (!!) per dag recht hebt op gespecialiseerd dokters bezoek. Daar viel dit ook onder. Bij de punctie kreeg ik de hele dag, en bij een terugplaatsing het deel van de dag waar de terugplaatsing in viel.
Ook jammer dat je dan niet een leidinggevende/werkgever hebt die probeert mee te denkenquote:Op dinsdag 31 januari 2012 13:33 schreef bianca en michael het volgende:
[..]
Dan heb je geluk, ik werk onder de Horeca CAO en heb recht op... niks
Ik bèn de leidinggevende dus plan mezelf inquote:Op dinsdag 31 januari 2012 14:12 schreef Gerberaatje het volgende:
[..]
Ook jammer dat je dan niet een leidinggevende/werkgever hebt die probeert mee te denkenhet is wat Klumsy hierboven ergens al schrijft, als je iets breekt bij het sporten of wintersport en daardoor niet kunt werken, 'mag' je je ook gewoon ziekmelden...
Ik werkte nu bij deze terugplaatsingen al parttime en ben van mening als je parttime werkt dat je doktersbezoek zoveel mogelijk in je eigen tijd plant. Echter, dat is lastig met dingen als folikelmetingen en terugplaatsingen (en ook puncties, al heb ik daar nu niet mee te maken gehad deze rondes)die kan je niet zomaar even verplaatsen.. en dat was dan ook geen enkel probleem. Probeerde wel altijd de allereerste afspraak op de dag te krijgen, ook omdat ik een flink stuk moest rijden..
Als een poging was 'mislukt' nam ik wel altijd gewoon vrij. Dat was mijn eigen keuze om daarvoor thuis te blijven. En afgelopen ronde met de positieve test was ik ook iets te hyper om te kunnen werken dus die heb ik ook gewoon vrijgenomen.
Al zijn soms regels regels, ik vind het niet helemaal netjes van de baas van Koloon om het op zo'n manier te brengen. Al helemaal niet in de wachtweken waarin ze al genoeg aan haar hoofd heeft. Daarbij is de punctie een medische behandeling en daarvoor mag je je gewoon ziekmeldenzonder opgaaf van reden aan je werkgever.
Lolquote:Op dinsdag 31 januari 2012 11:51 schreef Ticootje het volgende:
Sommige werkgevers hebben gewoon liever dat ze zien dat iemand aanwezig is ofzo... Zodat je onder zn neus kan fok!en... :p
Ha LB,quote:Op dinsdag 31 januari 2012 23:39 schreef LadyBlack het volgende:
Oef, dat is veel bijlezen. Wat ik onthouden heb:
Ophelia, dat je nu minder voelt dan de vorige keer hoeft geen slecht teken te zijn he![]()
En Kolonia, wat horkerig van je baas... of je ziekte-uren moet schrijven wil ik me buiten houden want geen verstand van, maar het presenteren als een keus is gewoon lomp. Zoals al meer mensen zeiden, je wordt niet gedwongen, maar je doet het ook niet voor je lol
Bianca, het is toch losgekomen dus? Goed dat je daarvoor thuis was... Sterkte nog maar weer
Hou ik van, knuffelen en kroelenquote:Op woensdag 1 februari 2012 11:33 schreef droomvrouwtje het volgende:
Even nog een dikke knuffel voor jouw Bianca
Ik weet het alles kan van alles (of niets) betekenen, zo vermoeiend.quote:Op dinsdag 31 januari 2012 23:39 schreef LadyBlack het volgende:
Ophelia, dat je nu minder voelt dan de vorige keer hoeft geen slecht teken te zijn he![]()
Ah nee toch.....quote:Op woensdag 1 februari 2012 18:45 schreef Kolonia het volgende:
Bianca.
Fijn dat het zo snel kan Poezebeest!
De vorige keer moest je zo lang wachten, nu ben je misschien over een paar maanden alweer zwanger.
IVF nr2 is officieel mislukt...
Neequote:Op woensdag 1 februari 2012 18:45 schreef Kolonia het volgende:
Bianca.
Fijn dat het zo snel kan Poezebeest!
De vorige keer moest je zo lang wachten, nu ben je misschien over een paar maanden alweer zwanger.
IVF nr2 is officieel mislukt...
Hebben ze je getest of de kans op herhaling aanwezig is?quote:Op woensdag 1 februari 2012 20:29 schreef Poezebeest het volgende:
Koloon; dat is niet het nieuws wat ik hoopte te lezenSterkte! Had je nog cryo's of moet je helemaal opnieuw?
Ladyblack; hier zwangerschapsvergiftiging, bevallen met 35 weken met spoedkeizersnee, angst voor herhaling is groot. Wil ik ook bespreken met gyn. Maar denk dat die angst er over 2 of 3 jaar ook is. Ik wil graag 2 kindjes en zwanger zijn vind ik stom, dus dan zsm er vanaf zijn
Nee, kan dat dan? Hebben ze niks over gezegd.quote:Op woensdag 1 februari 2012 20:54 schreef ferrari_rood het volgende:
[..]
Hebben ze je getest of de kans op herhaling aanwezig is?
Mmm, niks over gehoord, zal het op mijn lijst met vragen zetten voor de gyn. Was er bij jou iets uitgekomen?quote:Op woensdag 1 februari 2012 21:30 schreef ferrari_rood het volgende:
Ja. Bij mij hebben ze 15 buisjes bloed afgenomen om te kijken of ik een stollingsafwijking had.
Voortvarende pbquote:Op woensdag 1 februari 2012 16:17 schreef Poezebeest het volgende:
Bianca: even eenvoor jou. En veel succes morgen!
Ik heb vanmiddag de "stoute" schoenen aangetrokken en naar het z'huis gebeld wanneer ik weer zou mogen starten met een traject voor een brusje. Ze houden een half jaar aan na een ks, wat ik al wel verwacht had. Vervolgens zei ze dat er sowieso een wachtlijst is van 4 tot 6 maandenvanaf het eerste gesprek en dat ik het beste nu al een afspraak kon maken. Vervolgens werd ik doorverbonden naar de afsprakenbalie en die zei dat we eind februari al terecht konden, ik heb de afspraak maar gemaakt
Ze zei er daarna wel bij dat de 4 tot 6 maanden wachttijd was vanwege de prikinstructie en aangezien ik die niet meer hoef omdat we net uit een traject komen, we sneller aan de beurt zouden zijn. Dat hoeft van mij niet zo zeer, eerst maar eens in gesprek met de gyn en dan zien we wel verder.
Bij mijn nicht is er wel een test uitgevoerd (haar eerste kindje is met 30 weken geboren en een week later overleden) daaruit kwam wel een verhoogd risico, maar ook het advies om binnen de 1,5 jaar weer zwanger te raken, ivm bepaalde anti stoffen (ofzo) die dan nog aanwezig zijn.. Het lichaam herkent e.e.a. dan nog.quote:Op woensdag 1 februari 2012 21:22 schreef Poezebeest het volgende:
[..]
Nee, kan dat dan? Hebben ze niks over gezegd.
Nee ik voel niks. Vorige keer wel, maar toen maakte ik mezelf alleen maar gek. Daar heb ik wel van geleerd.quote:Op donderdag 2 februari 2012 14:57 schreef Cathmar het volgende:
Het wordt nog een lange week wachten Sorboo. Ik kijk de uren en dagen ook echt vooruit. En voel je ook vanalles? Buikpijn, misselijk.. ik maak mezelf vanalles wijs.
Anyway, ik hoop dat je zwagers moeder het mag meemaken!
Wat heftig zeg! Dat zijn dan weer niet de verhalen die ik wil horen, ben zo bang dat er iets met mijn kindje zou gebeuren. Ik doe de behandeling weer in Nijmegen en de vorige keer mocht ik na de eerste echo terug naar het z'huis hier in de buurt, terwijl ik het liefst in Nijmegen had willen blijven, ze zijn zo geweldig daar, maar 45 min rijden met weeën leek me niet handig. Wellicht kan ik er nu wel onder controle blijven en dan op het eind terug naar z'huis hier of ook daar bevallen, ik ga nl gewoon voor de ks hoor!quote:Op donderdag 2 februari 2012 13:25 schreef Gerberaatje het volgende:
[..]
Bij mijn nicht is er wel een test uitgevoerd (haar eerste kindje is met 30 weken geboren en een week later overleden) daaruit kwam wel een verhoogd risico, maar ook het advies om binnen de 1,5 jaar weer zwanger te raken, ivm bepaalde anti stoffen (ofzo) die dan nog aanwezig zijn.. Het lichaam herkent e.e.a. dan nog.
Bij haar 2e zwangerschap is ze met 34 weken geloof ik opgenomen omdat ze weer symptomen had, en met 37,5 week is haar 22 dochter geboren.
Ze heeft nog een 3e dochter gekregen, hoe dat eigenlijk gegaan is qua opname en HELPP durf ik niet te zeggen..
Zij stond onder controle in Nijmegen. Ik weet niet in welke regio jij zit. Maar er zijn zeker mogelijkheden, dus ik zou het eens in de groep grooien
Koloon, GVDSterkte met weer een teleurstelling
Zo ga ik ook zomaar zwanger worden, volgens zoveel mensen. Want ze kennen zoveel mensen die na een vruchtbaarheidsbehandeling zomaar zwanger worden. En als ik dan zeg dat het bij ons echt niet zo zal gebeuren, dan vinden ze ook nog eens dat ik ongelijk hebquote:Op donderdag 2 februari 2012 17:21 schreef Poezebeest het volgende:
[..]
LB; zulke goedbedoelde adviezen heb ik ook vaak gehad. Je moet er niet teveel mee bezig zijn, dan komt het vanzelf wel inclusief de voorbeelden van mensen die na het stoppen van een traject onverwachts zwanger worden. Ik werd daar ook altijd zo ontzettend moe van en ook wel boos, want dan had ik het gevoel dat er niet naar mij werd geluisterd aangezien je met 0 zaadcellen kunt wachten en loslaten tot je een ons weegt, maar daar echt niet zwanger van wordt. Knuffel voor jou
LB, je zou ze gewoon willen schoppen af en toe hèquote:Op donderdag 2 februari 2012 17:05 schreef LadyBlack het volgende:
Verder ben ik vandaag even goed op mn hart gestampt, hoewel het goedbedoeld was; ik had gehoord dat een vriend in augustus een kindje verwacht, dus had een mailtje gestuurd en werd vandaag aangesproken op facebook. Even over gehad, en toen vroeg hij naar mij, dus ik legde de situatie uit. En na een tijdje kwam er 'ik kan je helaas niet zoveel tips geven want bij ons ging het eigenlijk vanzelf, maar gewoon gezond eten, foliumzuur slikken en er niet teveel mee bezig zijn'. Ohja, en je moest er ook geestelijk helemaal klaar voor zijn had ie wel eens gehoord.
Verdomme
Zie het positief, nadat ze dus bij haar eerste de HELPP ondekte, is het bij de 2e en 3e goed gegaan, juist door de goede controles!quote:Op donderdag 2 februari 2012 17:21 schreef Poezebeest het volgende:
[..]
Wat heftig zeg! Dat zijn dan weer niet de verhalen die ik wil horen, ben zo bang dat er iets met mijn kindje zou gebeuren. Ik doe de behandeling weer in Nijmegen en de vorige keer mocht ik na de eerste echo terug naar het z'huis hier in de buurt, terwijl ik het liefst in Nijmegen had willen blijven, ze zijn zo geweldig daar, maar 45 min rijden met weeën leek me niet handig. Wellicht kan ik er nu wel onder controle blijven en dan op het eind terug naar z'huis hier of ook daar bevallen, ik ga nl gewoon voor de ks hoor!
Sorbootje; wat een klote situatie! Ik ga heel hard duimen dat deze poging slaagt én de moeder van je zwager het goede nieuws nog mee krijgt.
LB; zulke goedbedoelde adviezen heb ik ook vaak gehad. Je moet er niet teveel mee bezig zijn, dan komt het vanzelf wel inclusief de voorbeelden van mensen die na het stoppen van een traject onverwachts zwanger worden. Ik werd daar ook altijd zo ontzettend moe van en ook wel boos, want dan had ik het gevoel dat er niet naar mij werd geluisterd aangezien je met 0 zaadcellen kunt wachten en loslaten tot je een ons weegt, maar daar echt niet zwanger van wordt. Knuffel voor jou
Geen stollingsafwijking maar wel een verhoogd risico i.v.m. de termijn waarop het bij mij mis ging.quote:Op woensdag 1 februari 2012 21:57 schreef Poezebeest het volgende:
[..]
Mmm, niks over gehoord, zal het op mijn lijst met vragen zetten voor de gyn. Was er bij jou iets uitgekomen?
Vrijdag. Nog een week dus.quote:Op donderdag 2 februari 2012 17:00 schreef LadyBlack het volgende:
Oef, daar wordt t natuurlijk nog wel even extra beladen van SorboIk duim, en ook voor jou Cathmar! Wanneer kunnen jullie testen?
quote:Op vrijdag 3 februari 2012 22:43 schreef Poezebeest het volgende:
Incantrix; hoop dat jij hier toch wel zwanger en wel weg bent voordat ik weer ga beginnen
Meis toch, een hele dikke knuffel voor jouquote:Op vrijdag 3 februari 2012 22:49 schreef Incantrix het volgende:
[..]
We zullen zien.. Op het moment voelt dat heel heel ver weg
@Kolonia Ja, dat kan. Zo worden natuurlijke twee eiige tweelingen geboren, wat DV al zei. Bovendien kan het dat er twee eitjes dichtbij elkaar zitten met rijping, maar dat er maar 1 springt. Ze hebben een echo gemaakt dus het was heel duidelijk te zien.quote:Op zaterdag 4 februari 2012 00:28 schreef Kolonia het volgende:
@kahlie,
Hoe kan je zus nu twee follikels in een eierstok hebben in een natuurlijke cyclus?
Weet je dat wel zeker?
Op die 'je moet er niet teveel mee bezig zijn' antwoordde ik dat iemand die een Harley wenst, ook bij elke motor opkijkt, en er boeken over leest, etc etc.quote:Op donderdag 2 februari 2012 17:27 schreef Kyara het volgende:
LadyBlack,![]()
Daar kun je echt even goed van slag van raken. En inderdaad, "je moet er niet teveel mee bezig zijn" is zo'n lompe opmerking van mensen die echt niet weten wat het betekent als je in de mmm zit.![]()
Poezebeest, wat spannend dat je al een afspraak hebt binnenkort!
Dat kan gewoon, er rijpen vaak meerdere eitjes.quote:Op zaterdag 4 februari 2012 00:28 schreef Kolonia het volgende:
@kahlie,
Hoe kan je zus nu twee follikels in een eierstok hebben in een natuurlijke cyclus?
Weet je dat wel zeker?
Maar als je er niet teveel over nadenkt verschijnt die Harley zomaar op een dag voor je deurquote:Op zaterdag 4 februari 2012 19:55 schreef McLaura het volgende:
[..]
Op die 'je moet er niet teveel mee bezig zijn' antwoordde ik dat iemand die een Harley wenst, ook bij elke motor opkijkt, en er boeken over leest, etc etc.
Nou, precies!quote:Op zaterdag 4 februari 2012 20:13 schreef _Ophelia_ het volgende:
[..]
Maar als je er niet teveel over nadenkt verschijnt die Harley zomaar op een dag voor je deur
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |