Eurosportplayer.nlquote:Op donderdag 19 januari 2012 12:56 schreef Peter_Aragorn het volgende:
Kunnen we het trouwens nog ergens online kijken?
Roddick was geblesseerd geraakt in de eerste set en zag nu het nut niet meer om door te spelen waarbij het risico om de blessure te verergeren aanwezig wasquote:Op donderdag 19 januari 2012 12:56 schreef kevinoz het volgende:
Waarom? (ik volg een spaanse stream dus snap er niks van)
quote:Op donderdag 19 januari 2012 02:07 schreef wimderon het volgende:
Lijkt nog steeds alsof er veel te veel spanning op staat bij Krajicek, dat zie je ook aan de reacties en de keuzes die ze maakt. Ze gaat ook te vaak onnodig voor de winner, terwijl Ivanovic echt wel fouten gaat maken in rally's waarin Krajicek de controle heeft.
Zat ik er toch niet ver naastquote:Op donderdag 19 januari 2012 02:18 schreef wimderon het volgende:
[..]
Ik heb het niet specifiek over de aard van de reacties, meer over het spel. Haar techniek is al niet de mooiste, maar het oogt regelmatig alsof er zo'n spanning op zit, waardoor ze totaal geen controle op de bal heeft.
Ik vind er tot nu toe weinig aan. De toppers hebben allemaal simpele overwinningen en er zitten weinig memorabele partijen bij volgens mij. Maar goed, volgende week wordt het vast wel interessant. Toch zie ik niet echt iemand anders dan Djokovic winnen als Djokovic blessurevrij blijft.quote:Op donderdag 19 januari 2012 22:45 schreef Norrage het volgende:
Is de AO een beetje leuk dit jaar? IK heb nog geen seconde gezien
[...]
Nalby - Isner? Die had ik gemistquote:Op donderdag 19 januari 2012 22:54 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Ik vind er tot nu toe weinig aan. De toppers hebben allemaal simpele overwinningen en er zitten weinig memorabele partijen bij volgens mij. Maar goed, volgende week wordt het vast wel interessant. Toch zie ik niet echt iemand anders dan Djokovic winnen als Djokovic blessurevrij blijft.
Federer.quote:Op donderdag 19 januari 2012 22:54 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Ik vind er tot nu toe weinig aan. De toppers hebben allemaal simpele overwinningen en er zitten weinig memorabele partijen bij volgens mij. Maar goed, volgende week wordt het vast wel interessant. Toch zie ik niet echt iemand anders dan Djokovic winnen als Djokovic blessurevrij blijft.
Eurosport is 'gewoon' een zender, heb je geen pakket voor nodig volgens mijquote:Op vrijdag 20 januari 2012 00:56 schreef theSummoner het volgende:
Ik wil zo live kijken, UPC beweert dat in m'n standaardpakket geen eurosport zit. Is er iemand met UPC die Eurosport (gratis) heeft en weet of dit klopt?
Ja ik heb standaard digitale TV aangesmeerd gekregen, dus heet het toch het standaardpakketquote:Op vrijdag 20 januari 2012 00:59 schreef Salamando het volgende:
[..]
Eurosport is 'gewoon' een zender, heb je geen pakket voor nodig volgens mij.
Heb 'm, dankquote:Op vrijdag 20 januari 2012 01:07 schreef BobW het volgende:
Ik dacht dat iedereen Eurosport 1 had. Eurosport 2 hebben sommigen ook nog, maar ik niet.
Goede streams op livescorehunter.com
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |