Ik vind het serieus. Phil Collins klinkt op die plaat meer als Peter Gabriel dan Peter Gabriel.quote:
Dat laatste weet ik dus echt niet. Ook niet van bands die ikquote:Op donderdag 29 december 2011 21:54 schreef MaJo het volgende:
[..]
Op die manierVan heel veel bands weet ik dat ook niet hoor, ik ken ook heel veel titels niet en als ik het hoor denk ik "oh ja". Net als met dit nummer wat nu gedraaid wordt
Maar als het gaat om bands die ik goed ken dan weet ik zelfs de volgorde van de nummers op de cd, zoals bij the Beatles bijvoorbeeld![]()
Misschien ben ik in de war, dacht dat ik hem gisteren had gehoordquote:Op donderdag 29 december 2011 21:54 schreef Scorpion_17 het volgende:
[..]
Iedereen doet t staat toch standaard tussen 1900 en 2000?
Net als de zin: There is time to kill today.quote:Op donderdag 29 december 2011 21:54 schreef het_fokschaap het volgende:
is het nou tellende kraaien of kraaien tellen ?
Ja kloptquote:Op donderdag 29 december 2011 21:55 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Roken is slecht, vooral voor de gordijnen.
Aldus Willem.
Is wel handig als mensen een bepaald nummer willen horen, dan roep ik "dat is nummer 5". Ik ben soms echt een halve autistquote:Op donderdag 29 december 2011 21:55 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
Dat laatste weet ik dus echt niet. Ook niet van bands die ikvind..
quote:Op donderdag 29 december 2011 21:55 schreef Nizno het volgende:
goed ik ga afsluiten........ nog 5 min tot mn vrijheid!
Morgen nog ff werken van 9 tot 16 ofzo en dan....... zit het er op voor dit jaar
Van sommige nummers weet ik zelfs bij het zien van de artiest en titel dat ik ze goed vind, maar niet direct hoe ze ook alweer gingenquote:Op donderdag 29 december 2011 21:54 schreef MaJo het volgende:
[..]
Op die manierVan heel veel bands weet ik dat ook niet hoor, ik ken ook heel veel titels niet en als ik het hoor denk ik "oh ja". Net als met dit nummer wat nu gedraaid wordt
Maar als het gaat om bands die ik goed ken dan weet ik zelfs de volgorde van de nummers op de cd, zoals bij the Beatles bijvoorbeeld![]()
Een halve? Want het is eigenlijk nummer 10?quote:Op donderdag 29 december 2011 21:56 schreef MaJo het volgende:
Is wel handig als mensen een bepaald nummer willen horen, dan roep ik "dat is nummer 5". Ik ben soms echt een halve autist
quote:Op donderdag 29 december 2011 21:56 schreef MaJo het volgende:
[..]
Is wel handig als mensen een bepaald nummer willen horen, dan roep ik "dat is nummer 5". Ik ben soms echt een halve autist
Oh nee dat heb ik nietquote:Op donderdag 29 december 2011 21:56 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Van sommige nummers weet ik zelfs bij het zien van de artiest en titel dat ik ze goed vind, maar niet direct hoe ze ook alweer gingen
Nee, stoppen is stoerder dan nooit begonnen zijnquote:Op donderdag 29 december 2011 21:57 schreef Diaan73 het volgende:
Ik heb nog nooit gerookt. Ben ik dan nog stoerder?
heel af en toe een trekje... maar dat is max. 20x geweest denk ik
Oh oké, ik dacht dat het een geintje was. Want Gabriel heeft meer talent in zijn pink dan... etc.quote:Op donderdag 29 december 2011 21:55 schreef Tijn het volgende:
Ik vind het serieus. Phil Collins klinkt op die plaat meer als Peter Gabriel dan Peter Gabriel.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |