Ik zat net te bedenken, ik heb nog niemand gehoord dat ze niet up zijnquote:Op dinsdag 27 december 2011 17:06 schreef Ceased2Be het volgende:
Mijn god wat een stelletje eindgebruikers hier
?quote:Op dinsdag 27 december 2011 17:06 schreef Ceased2Be het volgende:
Mijn god wat een stelletje eindgebruikers hier
dan doen ze toch ookquote:Op dinsdag 27 december 2011 17:07 schreef GuybrushT het volgende:
was idd handiger geweest om dit ff 's nachts te doen.... Maar ja.
Als ik onderhoud moet doen aan een systeem en zeg dat het tussen 13:00 en 15:00 gebeurd kan ik m'n klok erop gelijk zetten dat de mensen al om 14:55 gaan zeiken dat ik nog niet klaar ben.quote:
het punt is dat ze dat ook doen alleen is het voor ons geen nachtquote:Op dinsdag 27 december 2011 17:08 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
Als ik onderhoud moet doen aan een systeem en zeg dat het tussen 13:00 en 15:00 gebeurd kan ik m'n klok erop gelijk zetten dat de mensen al om 14:55 gaan zeiken dat ik nog niet klaar ben.
Vandaar dat ik het zware onderhoud 's-nachts doe dan zijn de meeste van die k*tgebruikers tenminste niet wakker.
Met zon wereldwijd project en een grote spelersbase in de EU mogen ze er wat mij betreft wel rekening mee houden.quote:Op dinsdag 27 december 2011 17:09 schreef Friday12 het volgende:
[..]
het punt is dat ze dat ook doen alleen is het voor ons geen nacht
en ik denk niet dat ze een team in de eu hebben zitten
Die heb ik gewoon gedownload hier... geen probleem.quote:Op dinsdag 27 december 2011 17:11 schreef Fir3fly het volgende:
Dat is misschien nog wel het vervelendste, ze zijn erg op de US gefocust. Ik wil graag die Android app voor de security key gebruiken maar helaas...
die werkt gewoon ik gebruik het al een weekquote:Op dinsdag 27 december 2011 17:11 schreef Fir3fly het volgende:
Dat is misschien nog wel het vervelendste, ze zijn erg op de US gefocust. Ik wil graag die Android app voor de security key gebruiken maar helaas...
http://www.swtor.com/server-statusquote:Op dinsdag 27 december 2011 17:11 schreef LeaderRoel het volgende:
Hey de site doet het weer, misschien nu ook het spel?
Servers staan toch in Ierland? Weet niet hoe ze het daar gegroepeerd hebben, maar als er genoeg geklaagd wordt komt er vanzelf wel een apart onderhoudswindow voor Europa.quote:Op dinsdag 27 december 2011 17:09 schreef Friday12 het volgende:
[..]
het punt is dat ze dat ook doen alleen is het voor ons geen nacht
en ik denk niet dat ze een team in de eu hebben zitten
De vorige keer was maintenance voor ons van 1 tot 6 uur 's nachts. Daar klaagden de US-spelers ontiegelijk veel over, vooral omdat het voor hun toen vroeg in de avond was. Dus das not ietsje erger dan op de middag.quote:Op dinsdag 27 december 2011 17:13 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
Servers staan toch in Ierland? Weet niet hoe ze het daar gegroepeerd hebben, maar als er genoeg geklaagd wordt komt er vanzelf wel een apart onderhoudswindow voor Europa.
En dat vind ik weer bloedirritant want dan speel ik vooral; het is heel simpel met onderhoud... je doet het NOOIT goed. Het moet gebeuren en dus doe je het maar op het moment dat de statistieken het aangeven dat de minste mensen er last van hebben.quote:Op dinsdag 27 december 2011 17:16 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
De vorige keer was maintenance voor ons van 1 tot 6 uur 's nachts. Daar klaagden de US-spelers ontiegelijk veel over, vooral omdat het voor hun toen vroeg in de avond was. Dus das not ietsje erger dan op de middag.
Geen idee of dat de reden is dat deze maintenance overdag is voor ons, maar goed.
quote:Op dinsdag 27 december 2011 17:12 schreef Friday12 het volgende:
[..]
http://www.swtor.com/server-status
quote:Due to extremely high volumes of website traffic, you have been placed in a queue to access the page you requested. This is not an error page and you do not need to refresh your browser. This page will refresh automatically and take you into the site when there is room available.
yup las t net zelf.quote:Op dinsdag 27 december 2011 17:33 schreef Ceased2Be het volgende:
Volgens de officiële twitter:
We'll be extending the #SWTOR maintenance, no current ETA. We will let you know when the servers are live. Thank you for your patience.
Er zijn ook MMO's die onderhoud voor Europese en Amerikaanse servers splitsen. Dat zouden ze hier ook moeten doen.quote:Op dinsdag 27 december 2011 17:18 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
En dat vind ik weer bloedirritant want dan speel ik vooral; het is heel simpel met onderhoud... je doet het NOOIT goed. Het moet gebeuren en dus doe je het maar op het moment dat de statistieken het aangeven dat de minste mensen er last van hebben.
En niemand wordt blij van onderhoud wat uitloopt, niet in de minste plaats de mensen die het uitvoeren. En dat vertel ik uit ervaring.
Klopt en daar zitten de mensen ook op fora te zeiken dat het lang duurt.quote:Op dinsdag 27 december 2011 17:35 schreef pjats het volgende:
[..]
Er zijn ook MMO's die onderhoud voor Europese en Amerikaanse servers splitsen. Dat zouden ze hier ook moeten doen.
ze zijn net begonnen komt vanzelf wel mensen moeten echt alles 100% perfect hebben hequote:Op dinsdag 27 december 2011 17:35 schreef pjats het volgende:
[..]
Er zijn ook MMO's die onderhoud voor Europese en Amerikaanse servers splitsen. Dat zouden ze hier ook moeten doen.
Wat mij betreft niet, maar er zijn wel dingen die je kan zien aankomen. Als ze dit de week na de vakantie hadden gedaan of in de vroege ochtend voor ons was er veel minder gezeik geweest en aangezien je niet voor zowel de US als EU een gunstig tijdstip kan vinden om tegelijk de servers plat te leggen kan je dat dan beter splitsen. Daar hoef je echt niet helderziend voor te zijn.quote:Op dinsdag 27 december 2011 17:38 schreef Friday12 het volgende:
[..]
ze zijn net begonnen komt vanzelf wel mensen moeten echt alles 100% perfect hebben he
Wat heeft iedereen het de hele tijd over vakantie dan?quote:Op dinsdag 27 december 2011 17:41 schreef Sjiznit het volgende:
[..]
Wat mij betreft niet, maar er zijn wel dingen die je kan zien aankomen. Als ze dit de week na de vakantie hadden gedaan of in de vroege ochtend voor ons was er veel minder gezeik geweest en aangezien je niet voor zowel de US als EU een gunstig tijdstip kan vinden om tegelijk de servers plat te leggen kan je dat dan beter splitsen. Daar hoef je echt niet helderziend voor te zijn.
Knap bedrijf wat onderhoud kan doen waarbij je echt de volle 100% uptime behoud.quote:Op dinsdag 27 december 2011 17:46 schreef Catch_me het volgende:
Nou ja je betaalt toch veel geld voor zo'n MMO. EA vroeg netjes 50 euro voor deze game dus dan verwacht je wel dat je de volle 30 'gratis' kan gebruiken.
Ondertussen zitten we al bijna in 2012 en zijn er tientallen MMO's gereleased, waarom blijven ze dezelfde fouten maken?!
Volgens mij niet een officiële vrije week voor iedereen nee. Wel zijn alle scholen tussen kerst en oud en nieuw dicht en hebben een groot aantal bedrijven verplichte bedrijfssluiting nu.quote:Op dinsdag 27 december 2011 17:47 schreef byah het volgende:
[..]
Wat heeft iedereen het de hele tijd over vakantie dan?
Het is toch geen officiële vakantieweek ofzo?
Op de site stond al weken dat deze maintenance gepland was.quote:Op dinsdag 27 december 2011 17:55 schreef Catch_me het volgende:
100% uptime zal je niet kunnen garanderen. Geintjes zoals vandaag met die maintance hadden ze allang buiten de piektijden gepland kunnen hebben en ook nog eens gesplitst tussen EU/USA.
quote:Gawd... The amount of WHINING that occurs because the SWTOR maintenance is:
A) Taking longer than expected
B) Occuring during a prime time for <insert region>
C) Happening on all servers at once
is just incredible. Guys, this is how maintenance works in an MMO. Someone, somewhere will be affected. This is probably you as well. Live with it or go back to single player games.
Demanding AND GETTING a free day for it goes to show what idiots some people are, and what an awesome company Bioware is.
Nou maar goed dat het ook een singleplayer game is dan.quote:Op dinsdag 27 december 2011 18:10 schreef Ceased2Be het volgende:
Hoor net half dat de downtime gecompenseerd wordt?
[..]
Dit dus. Ik wil m'n euro terug huilies.quote:Op dinsdag 27 december 2011 18:17 schreef Ceased2Be het volgende:
Nee die gratis dag zet zoden aan de dijk... ze hadden ook 50 cent terug kunnen storten op je account hiervoor
dit, als je leven uit swtor bestaat atm zou ik toch even achter je oren krabbenquote:Op dinsdag 27 december 2011 18:19 schreef Ceased2Be het volgende:
Ik hoef helemaal niets voor de rest, komende half jaar is betaald en ik heb ondertussen de was gedaan en opgehangen, de afwas weggewerkt en gekookt.
Downtime ftw!
Jij weet al na een krappe week dat deze game de moeite waard blijft, voor tenminste een half jaarquote:Op dinsdag 27 december 2011 18:19 schreef Ceased2Be het volgende:
Ik hoef helemaal niets voor de rest, komende half jaar is betaald en ik heb ondertussen de was gedaan en opgehangen, de afwas weggewerkt en gekookt.
Downtime ftw!
Ik zie mezelf dit wel een behoorlijke poos spelen, heb nu al meer een band met m'n character dan m'n Lotro character waar ik de afgelopen 4 jaar ettelijke weken aan in-game speeltijd aan heb besteed.quote:Op dinsdag 27 december 2011 18:21 schreef Catch_me het volgende:
[..]
Jij weet al na een krappe week dat deze game de moeite waard blijft, voor tenminste een half jaar?
Dungeons aan het doen in WoW xdquote:Op dinsdag 27 december 2011 19:00 schreef Leanishibe het volgende:
[..]
Gelukkig hebben we nog deals op Steam!
Jedi knight collectie op steamquote:Op dinsdag 27 december 2011 19:00 schreef Leanishibe het volgende:
[..]
Gelukkig hebben we nog deals op Steam!
XD Xp lOlz!quote:
Kapotgespeeld vroegahquote:Op dinsdag 27 december 2011 19:04 schreef CaptainObvious39 het volgende:
[..]
Jedi knight collectie op steam
twitter:SWTOR twitterde op dinsdag 27-12-2011 om 19:00:46#SWTOR servers are still in maintenance with no ETA. We will give you another update by 1pm CST. Thank you for your patience. reageer retweet
Nog 1 uur dus ofzo? En dan? Nog 4 uren wachten?quote:Op dinsdag 27 december 2011 19:07 schreef LeaderRoel het volgende:
Wat is dezetwitter:SWTOR twitterde op dinsdag 27-12-2011 om 19:00:46#SWTOR servers are still in maintenance with no ETA. We will give you another update by 1pm CST. Thank you for your patience. reageer retweet
niemand weet hequote:Op dinsdag 27 december 2011 19:08 schreef Leanishibe het volgende:
[..]
Nog 1 uur dus ofzo? En dan? Nog 4 uren wachten?
Wat is Dragonage 2?quote:Op dinsdag 27 december 2011 18:24 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
Ik zie mezelf dit wel een behoorlijke poos spelen, heb nu al meer een band met m'n character dan m'n Lotro character waar ik de afgelopen 4 jaar ettelijke weken aan in-game speeltijd aan heb besteed.
Plus een half jaar was het meest voordelige om aan te schaffen en dan hoef ik even niet op de afschrijvingen te letten.
Plus het is Bioware... die heb ik de afgelopen 10+ jaar nog nooit op een flop betrapt (en ja ik heb alles van ze gespeeld).
Nog 1 uur. Dat was het nieuws van 12 PM CSTquote:Op dinsdag 27 december 2011 19:08 schreef Leanishibe het volgende:
[..]
Nog 1 uur dus ofzo? En dan? Nog 4 uren wachten?
O ik heb me daar goed mee vermaakt, maar wel heel anders dan DA1. Flop zou ik het niet willen noemen.quote:
Ik lees nu uit berichten van dit topic dat het om 8 uur *hopelijk* gefixed is?quote:
lichtelijk hinderlijk.quote:
Nee er komt om 20u een nieuwe updatequote:Op dinsdag 27 december 2011 19:16 schreef 2Happy4U het volgende:
[..]
Ik lees nu uit berichten van dit topic dat het om 8 uur *hopelijk* gefixed is?
EDIT: nvm, dan geven ze ons een update
Aan de andere kant is de frustratie zeker zo vermakelijkquote:
Screw that. Ik ga Alderaan reddenquote:Op dinsdag 27 december 2011 19:32 schreef Friday12 het volgende:
moet je dat gehuil zien op die servers
2 uur extend willen ze meteen en dag extra gametime stelletje debielenquote:Op dinsdag 27 december 2011 19:32 schreef Sjiznit het volgende:
[..]
Screw that. Ik ga Alderaan redden
Daarom zit ik op een light population server, tabee, ik ga lekker spelen.quote:
daarom heb jij ellelange pvp queues, geen mensen voor FP's en OPS, een vercrackte galactic market door magere economie etc etcquote:Op dinsdag 27 december 2011 19:48 schreef 2Happy4U het volgende:
[..]
Daarom zit ik op een light population server, tabee, ik ga lekker spelen.
Ik vind altijd wel iemand voor dingen hoor, zelfs om 3 uur 's nachts heb ik binnen 10 minuten een groepje voor FPsquote:Op dinsdag 27 december 2011 19:50 schreef leeell het volgende:
[..]
daarom heb jij ellelange pvp queues, geen mensen voor FP's en OPS, een vercrackte galactic market door magere economie etc etc
Op jezelf klikken eerst (portretje). Self-target staat misschien ook wel tussen de Key-bindings.quote:Op dinsdag 27 december 2011 21:23 schreef CaptainObvious39 het volgende:
Hoe selfspel je?, zoals je zou doen in WoW met alt + spell.
quote:Op dinsdag 27 december 2011 22:25 schreef Prullenbak6 het volgende:
Zal ik deze kopen voor 12k credits?
http://db.darthhater.com/(...)ard/#dissasembles-to
Loop nog rond met lvl 15 chest piece![]()
Ben nu lvl 23 en heb 50k aan credits, maar op level 25 moet ik ook nog speeder + training betalen.
Dus wat zal ik doen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |