quote:Op zondag 1 januari 2012 13:03 schreef Oognip het volgende:
Ik ben benieuwd hoe ons huis er uit ziet en hoeveel drollen er in huis liggen waar Evi mee gespeeld heeftWe zijn 2 nachtjes weggeweest dus de boel is vast afgebroken door de kleine dame
Dat moet Pingoo geweest zijnquote:Op zondag 1 januari 2012 16:02 schreef Mama_Mia het volgende:
[..]gisterochtend hadden ze alleen je badkamerkastje opengebroken en lag je mascara ergens halverwege de keuken, die heb ik maar ff opgeruimd
Ik ben zo benieuwd of alles goed is gegaan! Ik hoop dat ze inmiddels ook lekker in de kittenkamer zitten!quote:Op woensdag 28 december 2011 17:58 schreef Oognip het volgende:
[..]
Mijne ook hoor
Maar ik vind het een geruststellende gedachte dat ze al wat meer ontspannen zijn en dat ze waarschijnlijk vanaf vrijdag in de kittenkamer bij de andere kittens komen. Dat is een stuk leuker voor ze
quote:Op zondag 1 januari 2012 16:18 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ik ben zo benieuwd of alles goed is gegaan! Ik hoop dat ze inmiddels ook lekker in de kittenkamer zitten!
Oh! Ik ga snel kijkenquote:Op zondag 1 januari 2012 16:37 schreef Oognip het volgende:
[..]
In het topic van Samzz (zij doet vrijwilligerswerk in het asiel) staat een update over ze
Mijn avonturen in het Dieren opvangcentrum
Zo snel mogelijkquote:
Ze zit nu naast me keihard te spinnenquote:Op maandag 2 januari 2012 22:23 schreef Mry het volgende:
Thee met honing!![]()
Ik zie het echt helemaal voor me! Evi vergeeft het je vast wel
Ja maar ja dat denk ik ook van de huidige foto..quote:Op woensdag 4 januari 2012 23:17 schreef Mama_Mia het volgende:
dat eerste plaatje zou je op de site moeten zetten, wat een geweldig leuke foto, hoe kan je daar nou niet voor smelten
Ik heb gister gekeken en toen stonden ze er nog niet op helaasquote:Op donderdag 5 januari 2012 06:43 schreef indaha het volgende:
Koop dan ook eens een grotere ton zeg![]()
Wat een lekker stel zo bij elkaarEvi is echt ingeburgerd bij jullie
![]()
Staan Joe en Odie al op de site ?
Och wat geweldig lief ditquote:Op woensdag 4 januari 2012 23:46 schreef Oognip het volgende:
De krabton raakt overvol
[ afbeelding ]
Ik hoop dat ze er snel op komen te staan!quote:Op donderdag 5 januari 2012 10:20 schreef Oognip het volgende:
[..]
Ik heb gister gekeken en toen stonden ze er nog niet op helaas
Is dat de verwarming? Sorry, op de foto is het niet zo duidelijkquote:Op donderdag 5 januari 2012 12:09 schreef Oognip het volgende:
Het arme dier heeft het koud
[ afbeelding ]
jaquote:Op donderdag 5 januari 2012 13:27 schreef sararaats het volgende:
[..]
Is dat de verwarming? Sorry, op de foto is het niet zo duidelijk
Maar wat een scheetje
Ik moest zo hiereom zo hard lachenquote:Op woensdag 4 januari 2012 23:46 schreef Oognip het volgende:
De krabton raakt overvol
[ afbeelding ]
Nee ik ben niet meer langs geweest, maar als het goed is gaat Samzz morgenquote:Op vrijdag 6 januari 2012 11:02 schreef BlueEyes het volgende:
Nou, schiet niet op met de adoptie van deze dame he...
Tot hoelang kan ze nog blijven bij je?
En nog bij de 2 heren geweest onlangs?
Dat snap ik helemaal. Ze heeft het zo naar dr zin met haar maatjes... daar moet ze gewoon bij blijven totdat ze een ander huisje krijgt.... waar ze dan hopelijk nieuwe vriendjes krijgt.quote:Op vrijdag 6 januari 2012 11:05 schreef Oognip het volgende:
[..]
Nee ik ben niet meer langs geweest, maar als het goed is gaat Samzz morgen
In principe mag Evi bij ons blijven tot ze een baasje heeft, alleen de kans dat ze in het asiel een baasje krijgt is groter... Daar komen natuurlijk meer bezoekers langs dan bij mij en grotere kans dat eventuele baasjes worden overgehaald doordat ze zien hoe leuk Evi is.
Maar ik kan het niet.
Zou ik ook een supermoeilijke keuze vinden..quote:Op vrijdag 6 januari 2012 11:05 schreef Oognip het volgende:
[..]
Nee ik ben niet meer langs geweest, maar als het goed is gaat Samzz morgen
In principe mag Evi bij ons blijven tot ze een baasje heeft, alleen de kans dat ze in het asiel een baasje krijgt is groter... Daar komen natuurlijk meer bezoekers langs dan bij mij en grotere kans dat eventuele baasjes worden overgehaald doordat ze zien hoe leuk Evi is.
Maar ik kan het niet.
Sjee, ik begrijp dat dat best dubbel is, moeilijk hoor!quote:Op vrijdag 6 januari 2012 11:05 schreef Oognip het volgende:
[..]
Nee ik ben niet meer langs geweest, maar als het goed is gaat Samzz morgen
In principe mag Evi bij ons blijven tot ze een baasje heeft, alleen de kans dat ze in het asiel een baasje krijgt is groter... Daar komen natuurlijk meer bezoekers langs dan bij mij en grotere kans dat eventuele baasjes worden overgehaald doordat ze zien hoe leuk Evi is.
Maar ik kan het niet.
Haha nee daar heb ik echt totaal geen last vanquote:Op vrijdag 6 januari 2012 11:13 schreef BlueEyes het volgende:
[..]
Sjee, ik begrijp dat dat best dubbel is, moeilijk hoor!
Helemaal als je ziet hoe fijn ze het bij jou heeft, maar dan ook weer dat ze in het asiel 'gezien' wordt en gekozen kan worden. Dat is natuurlijk anders dan op een foto op een site.
Ik zou dan op den duur denk ik heel erg aan een kitten gaan hechten en alles wat 'overblijft' zou dan bij mij blijven, de kneusjes ook, en dan is bij elke kitten wel een nieuwe goeie reden te bedenken dat ze bij mij zouden kunnen blijven..
De eerste paar dagen zal ze wel in de quarantaine geplaatst worden om te kijken of ze geen ziektes onder de leden heeft. Dan zit ze dus alleen in een hokje en na een paar dagen komt ze dan bij de andere kittens. Als we die quarantaine nou overslaan, zou de stap alweer iets makkelijker zijnquote:Op vrijdag 6 januari 2012 11:11 schreef Greys het volgende:
[..]
Zou ik ook een supermoeilijke keuze vinden..
Vooral omdat daar idd meer bezoekers langs komen en de kans op een baasje dus weer groter is. Mensen worden toch vaak aangetrokken door een bewegend 'live' katje ipv op een foto.
Zou ze daar alleen in een hokje komen of bij andere kittens? Want daar zou ze dan mss ook snel aan gewend zijn en mee kunnen spelen?Maar ik snap dat je het een lastige keuze vind hoor!
quote:Op maandag 9 januari 2012 10:58 schreef Netsplitter het volgende:
Ook hier maar ff een terugvindpoes.
Ik hoop met jullie meequote:Op maandag 9 januari 2012 16:40 schreef -moppie- het volgende:
[..]
En dat de baasjes haar een gouden mandje geven voor de rest van haar leven....
Dat zou fijn zijnquote:Op maandag 9 januari 2012 16:34 schreef Oognip het volgende:
Woensdag komt er iemand voor Evize heeft net zelf een katje geadopteerd bij een ander gezin en wil er nog 1 hebben.
Ik ook maar daarom ga ik wel eerlijk zijn over haar sloopgedrag. Maar het voelt goed dus het gaat vast goed komen.quote:Op maandag 9 januari 2012 16:40 schreef -moppie- het volgende:
[..]
En dat de baasjes haar een gouden mandje geven voor de rest van haar leven....
Ik ga mee duimen dat ze een lief baasje krijgtquote:Op maandag 9 januari 2012 16:56 schreef Oognip het volgende:
[..]
Ik ook maar daarom ga ik wel eerlijk zijn over haar sloopgedrag. Maar het voelt goed dus het gaat vast goed komen.
Ik ga haar wel missen ondanks alles
Die koppiesquote:Op dinsdag 10 januari 2012 22:14 schreef Oognip het volgende:
Pingoo en Evi in de wasmachine
[ afbeelding ]
quote:Op woensdag 11 januari 2012 16:42 schreef Mry het volgende:
Maar aan de andere kant, als die mensen geen klik voel dan is Evi waarschijnlijk ergens anders beter af!
Veel te hoge verwachtingen inderdaad.quote:Op woensdag 11 januari 2012 16:44 schreef Pisces29 het volgende:
Ah wat jammer zeg, ik heb zelf geen katten, geen idee hoe mensen een kitten uitkiezen, maar het klinkt haast wel als hoge verwachtingen ja...![]()
En dit:
[..]
Nou ja ze had natuurlijk wel een beetje een 'spannende' blik in haar ogen, maar das logisch. Anders was ze echt niet te zienquote:Op woensdag 11 januari 2012 17:01 schreef Mama_Mia het volgende:
Evi bangals die bang was geweest dan had je dr niet eens gezien, wat een maffe bezoekers.
Precies, dat is logisch, het zijn toch vreemde mensen die misschien ook wel naar vreemde kat ruiken, als ze dan om hen heen blijft hangen en aandacht vraagt is het zo ongeveer het beste waar je op kan hopen.quote:Op woensdag 11 januari 2012 17:14 schreef Oognip het volgende:
[..]
Nou ja ze had natuurlijk wel een beetje een 'spannende' blik in haar ogen, maar das logisch. Anders was ze echt niet te zien
zitten ze wel samen? Lijkt nl zo op de foto's van Joe....Odie dusquote:Op woensdag 11 januari 2012 21:19 schreef Oognip het volgende:
Joe en Odie staan op de site
Beetje jammer dat de namen zijn omgewisseld
http://www.docenschede.di(...)eldieren/kat/1/20084
http://www.docenschede.di(...)eldieren/kat/1/20083
Ja dat zag ik inderdaad ook! Ze zitten wel samen in een kamer, maar met andere katten er nog bij.quote:Op woensdag 11 januari 2012 21:23 schreef Zonnetje1981 het volgende:
[..]
zitten ze wel samen? Lijkt nl zo op de foto's van Joe....Odie dus
Ik gun het ze zo Oognip...tis dat ik niet in de buurt woon en mijn man niet nog een kat wil, al vond hij Joe, ja echt Joequote:Op woensdag 11 januari 2012 21:25 schreef Oognip het volgende:
[..]
Ja dat zag ik inderdaad ook! Ze zitten wel samen in een kamer, maar met andere katten er nog bij.
Ja klopt sorry. De namen en verhaaltjes kloppen, alleen de foto's zijn omgewisseld.quote:Op woensdag 11 januari 2012 21:30 schreef Mry het volgende:
Als ik zo de beschrijvingen lees, dan lijken het me eerder de verkeerde foto's dan de verkeerde namen toch?
Ik gooi er alvast een jompel tegenaanquote:Op woensdag 11 januari 2012 21:19 schreef Oognip het volgende:
Joe en Odie staan op de site
Beetje jammer dat de namen zijn omgewisseld
http://www.docenschede.di(...)eldieren/kat/1/20084
http://www.docenschede.di(...)eldieren/kat/1/20083
wat tof Oognip! Goed dat je dat gemeld hebt aan de baasjes van Lanaquote:Op donderdag 12 januari 2012 06:30 schreef Oognip het volgende:
Omdat ik een paar dagen geleden een mail van Lana heb gekregen waar in stond dat ze misschien een poesje erbij wilden, heb ik gister geantwoord dat Evi eventueel nog beschikbaar is. Niet om ze op te haasten, maar om ze te helpen.
Dat antwoord wacht ik af en anders is er nog een fok!ker die zich heeft gemeld voor Evi
Gelukkig voor Evi komt ze dus niet daar terecht.quote:Op woensdag 11 januari 2012 16:35 schreef Oognip het volgende:
Nou ze nemen haar niet
Evi kwam meteen op ze af en deed met ze knuffelen en spelen, maar die mensen vonden dat ze niet knuffelig genoeg wasen ze hadden het idee dat Evi hen ook niet leuk vond. Terwijl Evi de hele tijd bij ze in de buurt bleef.
Maar ja het andere kitten dat ze een aantal weken geleden hebben opgehaald kwam meteen op schoot en dat wilden ze hier ook.
Blij toe dat ze verder kijken. Maar ik baal wel, het is ook nooit goed zeg. Wat verwachten mensen wel niet als ze voor het eerst op bezoek komen
Ja, maar ze waren nog niet gecastreerd en gingen plassen in huis en waren wat te sloperig naar de zin van de baasjes dus toen moesten ze weer naar het asiel.quote:Op vrijdag 13 januari 2012 12:40 schreef Hilzillah het volgende:
Waarschijnlijk een stomme post... Maar Joe en Odie waren toch al geadopteerd?
Ik heb het nog niet gezien, maar volgens mij weet ik wat er anders isquote:Op zaterdag 14 januari 2012 11:04 schreef Oognip het volgende:
Zo ik heb de foto maar gewijzigd, voel me daar toch iets beter bij
Aaahwquote:Op vrijdag 13 januari 2012 13:06 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Ja, maar ze waren nog niet gecastreerd en gingen plassen in huis en waren wat te sloperig naar de zin van de baasjes dus toen moesten ze weer naar het asiel.![]()
Staat een stukje verderop in Oognips topic en ook in hun eigen topic, als je terug wil lezen.
Hopelijk is het perfecte mandje voor Evi nu heel dichtbij!
Zou je denken he? Maar goed daar dachten de vorige baasjes anders over helaas. Nu is het zaak dat ze alsnog een goed blijvend huisje krijgenquote:Op zaterdag 14 januari 2012 17:54 schreef Hilzillah het volgende:
[..]
AaahwEn dan zomaar naar het asiel.. dan probeer je toch eerst van alles? Mijn Furr monster heeft mijn gloedjenieuwe laminaat vloer met piesen totaal verziekt. Maar toch hou is van dat chagrijnige vloerslopende monster
Ik hoop het zo!!quote:Op zaterdag 14 januari 2012 20:20 schreef Oognip het volgende:
[..]
Zou je denken he? Maar goed daar dachten de vorige baasjes anders over helaas. Nu is het zaak dat ze alsnog een goed blijvend huisje krijgen
Lijkt mij idd ookquote:Op maandag 16 januari 2012 15:09 schreef oh-oh het volgende:
Die gaan toch niet serieus een nieuw konijn kopen voor de kat?
Kans is zo minimaal dat dat nog es zo goed gaat gaan
Nee ze zijn aan het werk dus ik zal het vanavond wel horenquote:Op maandag 16 januari 2012 15:05 schreef Ingetje79 het volgende:
Zijn ze er al uit? Kitten vs. konijn?
Maar goed, daar ben je dan zo achter, en zo duur is een knijn nou ook weer nietquote:
Tja ik weet hetquote:Op maandag 16 januari 2012 15:09 schreef oh-oh het volgende:
Die gaan toch niet serieus een nieuw konijn kopen voor de kat?
Kans is zo minimaal dat dat nog es zo goed gaat gaan
En als het niet gaat heb je alvast een goed stukje vleesquote:Op maandag 16 januari 2012 15:11 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Maar goed, daar ben je dan zo achter, en zo duur is een knijn nou ook weer niet
Fixedquote:Op maandag 16 januari 2012 15:13 schreef Ingetje79 het volgende:
[..]
En als het niet gaat heeft je kat alvast een goed stukje vlees
Jezus oh ohquote:Op maandag 16 januari 2012 15:20 schreef oh-oh het volgende:
Toen ik alleen Frits had dacht ik ook dat 1 hond wel zat was en kocht in een konijn voor hem als speelvriendje, dat liep echt niet goed af
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |