Dit dus.quote:Op maandag 19 december 2011 21:56 schreef Cerbie het volgende:
Rotterdam. Daar wil ik nog niet dood gevonden worden.
Waarom ras erbij betrekken? Als je iets tegen die persoon hebt, kun je hem persoonlijk de grond in boren. Hij roeptoetert enorme racistische dingen, waarbij veel mensen in het publiek zich terecht zeer ongemakkelijk bij voelen.quote:
Ik geef de voorkeur aan Tatooine.quote:Op maandag 19 december 2011 21:56 schreef Cerbie het volgende:
Rotterdam. Daar wil ik nog niet dood gevonden worden.
Rotterdam wil jou ook zelfs dood niet hebben.quote:Op maandag 19 december 2011 21:56 schreef Cerbie het volgende:
Rotterdam. Daar wil ik nog niet dood gevonden worden.
Snooki wants smoosh smooshquote:Op maandag 19 december 2011 21:56 schreef KoosVogels het volgende:
De VS wordt ook louter bevolkt door Jersey Shore-achtige types.
Klinkt als een werkbare situatiequote:Op maandag 19 december 2011 21:57 schreef De_Nuance het volgende:
[..]
Rotterdam wil jou ook zelfs dood niet hebben.
Inderdaadquote:
Kerel, als ik echt zou denken dat Nederland vol zit met dat soort types had ik mezelf al lang van kant gemaakt. Maar elke uitvreter of crimineel is er één te veel.quote:Op maandag 19 december 2011 21:55 schreef De_Nuance het volgende:
Ik zeg dat Oh Oh Cherso en probleemwijken programma's zijn waar men zoveel mogelijk de debiliteit van mensen in beeld probeert te brengen. En debiliteit wordt aangemoedigd en de meest debiele stukken komen op TV.
Als dat jullie beeld van Nederland is be my guest, maar dat is mijn beeld van Nederland niet. En dan woon ik ook nog in het afvoerputje van Nederland schijnbaar.
Hierbij nodig ik je uit om eens van mijn familiefeesten te bezoeken.quote:Op maandag 19 december 2011 21:57 schreef Disana het volgende:
Ik kijk niet naar dat soort programma's omdat ik benauwd word bij de gedachte tussen zulk soort mensen te zitten. Gelukkig kom ik ze in het echt vrijwel nooit tegen.
Oosterparkwijk. Vooral in de tijd dat FC Groningen nog in het Oosterpark stadion speelde.quote:Op maandag 19 december 2011 21:57 schreef Disana het volgende:
Ik kijk niet naar dat soort programma's omdat ik benauwd word bij de gedachte tussen zulk soort mensen te zitten. Gelukkig kom ik ze in het echt vrijwel nooit tegen.
Maak de kat wat wijsquote:Op maandag 19 december 2011 21:58 schreef TitusPullo het volgende:
[..]
Hierbij nodig ik je uit om eens van mijn familiefeesten te bezoeken.
Je spreekt nu je afgelopen paar posts tegen.quote:Op maandag 19 december 2011 21:58 schreef waht het volgende:
[..]
Kerel, als ik echt zou denken dat Nederland vol zit met dat soort types had ik mezelf al lang van kant gemaakt. Maar elke uitvreter of crimineel is er één te veel.
Mijn algemene beeld over de bevolking is positief.
Heus, ze hebben zelfs dat accent.quote:
Ik vind dat niet helemaal Oh Oh Chersovolk.quote:Op maandag 19 december 2011 21:58 schreef StarGazer het volgende:
[..]
Oosterparkwijk. Vooral in de tijd dat FC Groningen nog in het Oosterpark stadion speelde.
Ik heb het dan ook niet specifiek over Oh Oh Chersovolk.quote:Op maandag 19 december 2011 22:00 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik vind dat niet helemaal Oh Oh Chersovolk.
Eenvoudig is niet hetzelfde als aso hè. Of schreeuwen en boeren ze erop los?quote:Op maandag 19 december 2011 22:00 schreef TitusPullo het volgende:
[..]
Heus, ze hebben zelfs dat accent.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |