SPOILER: AlgemeenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: TrainingsmethodenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: OefeningenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Een goed trainingsschema bestaat voor een groot gedeelte uit de grote compound oefeningen zoals squats, deadlifts, bench press, overhead presses, bent over rows etc. De rest van je trainingsschema kan je opvullen met andere (zoals isolatie) oefeningen.SPOILER: VoedingOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: RustOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: SupplementatieOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Vitamines en mineralenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: SteroidenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Handige en informatieve linkjesOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Tot SlotOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: FAQOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Ter afsluiting nog een aantal foto's van de top 3 van de Mr. Olympia 2011Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.* Deze openingspost is ooit gestart door Mr.J op GoT. Na 2 jaar in deze vorm te zijn gebruikt heeft LedZep deze uitgebreid en waar nodig verbeterd., na nog eens 2 jaar heeft CarbonC een kleine revisie/uitbreiding/update doorgevoerd. In 2011 heeft Yuri_Boyka de OP onderverdeeld in spoilers.
![]()
Gebruikt iemand wel eens 2 dumbells om de ab wheel na te bootsen ?
http://www.beastskills.com/tutorials/tutorials/37
Als ik dit doe krijg ik enorm last van m'n onderrug, niet de pijn die je krijgt als je je rug traint maar echt een stekende pijn.![]()
Pretty feelsbadman.jpg dat ik helemaal geen handstand kan. Laatste keer dat ik dat gedaan heb was op de middelbare school, omdat dat verplicht was bij gym. Was tegen de muur aan, met een mat tegen de muur en op de grond.
Ik zou het nu tegen de muur kunnen proberen, maar durf niet op mijn handen te springen, weinig zin in een faceplant. En vanuit stilstand lukt het ook niet echt. Help?![]()
Hoe moeilijk is een handstand tegen de muur. Je bent toch niet motorisch gestoord ofzo.
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo![]()
Tegen de muur is het wel het makkelijkst om te leren inderdaad. Wanneer je de eerste keren 'bang' bent kan het handig zijn om je door iemand te laten helpen die je benen vasthoudt.quote:Op dinsdag 6 december 2011 20:05 schreef Panzermaus het volgende:
Pretty feelsbadman.jpg dat ik helemaal geen handstand kan. Laatste keer dat ik dat gedaan heb was op de middelbare school, omdat dat verplicht was bij gym. Was tegen de muur aan, met een mat tegen de muur en op de grond.
Ik zou het nu tegen de muur kunnen proberen, maar durf niet op mijn handen te springen, weinig zin in een faceplant. En vanuit stilstand lukt het ook niet echt. Help?
Beide handen op de grond, genoeg druk zetten zodat je niet door je armen zakt. Zwaai eerst één been een stuk omhoog, dan het andere er achteraan. Herhaal dit een aantal keren tot het vertrouwd voelt. Je kan je benen dan steeds hoger zwaaien totdat je daadwerkelijk in handstand staat.
Ik kon het tot een aantal jaar geleden ook niet, heb het zelf uiteindelijk op een oud matras en tegen de muur mezelf aangeleerd, omdat ik ook bang was om te vallen. Matras bleek totaal niet nodig want je gaat echt niet door je armen zakken.![]()
Thanks man, ik ga het deze week proberen. Moet toch wel snel te leren zijn lijkt me, qua kracht is er niets mis. Moet puur even over die mental barrier heen, kan me nog herinneren dat ik mezelf niet omhoog durfde te gooien en shit en uiteindelijk in een brughouding op de grond stond.quote:Op dinsdag 6 december 2011 20:30 schreef Johnny.D het volgende:
[..]
Tegen de muur is het wel het makkelijkst om te leren inderdaad. Wanneer je de eerste keren 'bang' bent kan het handig zijn om je door iemand te laten helpen die je benen vasthoudt.
Beide handen op de grond, genoeg druk zetten zodat je niet door je armen zakt. Zwaai eerst één been een stuk omhoog, dan het andere er achteraan. Herhaal dit een aantal keren tot het vertrouwd voelt. Je kan je benen dan steeds hoger zwaaien totdat je daadwerkelijk in handstand staat.
Ik kon het tot een aantal jaar geleden ook niet, heb het zelf uiteindelijk op een oud matras en tegen de muur mezelf aangeleerd, omdat ik ook bang was om te vallen. Matras bleek totaal niet nodig want je gaat echt niet door je armen zakken.![]()
![]()
Succes, je hebt het zo onder de knie! Lenigheid van je benen is wel handig trouwens, daardoor wordt die 'zwaai' wat makkelijker.quote:Op dinsdag 6 december 2011 20:40 schreef Panzermaus het volgende:
[..]
Thanks man, ik ga het deze week proberen. Moet toch wel snel te leren zijn lijkt me, qua kracht is er niets mis. Moet puur even over die mental barrier heen, kan me nog herinneren dat ik mezelf niet omhoog durfde te gooien en shit en uiteindelijk in een brughouding op de grond stond.![]()
Bedoel je een handstand pushup? Trouwens niet hetzelfde, bij de pushup tellen je armen niet mee.quote:Op dinsdag 6 december 2011 20:37 schreef Stereotomy het volgende:
Als je BW kunt pressen overhead kun je toch ook handstand?![]()
Ik kreeg net een mailtje van B&F shop over ursobolic acid. Het klinkt, zoals gewoonlijk, te mooi om waar te zijn. Het lijkt ook alleen bij muisjes getest te zijn, geen idee hoeveel het bestaande onderzoek dus zegt over menselijke spiergroei. Iemand die hier meer over weet?quote:In Wetenschappelijk onderzoek naar Ursobolic Acid dat werd ondersteund door de US National Insitute for Health en verscheidene Academische Centra aan de Universiteit van Ioawa werd aangetoond (Juni 2011) dat Ursobolic Acid spiergroei met 15% kan versnellen. Nog interessanter is dat Ursobolic Acid gelijktijdig vetverlies krachtig stimuleert, tot 33%!
![]()
Winsttrekkende eikels zijn het ookquote:Op dinsdag 6 december 2011 20:52 schreef DerSkunk het volgende:
Ik kreeg net een mailtje van B&F shop over ursobolic acid. Het klinkt, zoals gewoonlijk, te mooi om waar te zijn. Het lijkt ook alleen bij muisjes getest te zijn, geen idee hoeveel het bestaande onderzoek dus zegt over menselijke spiergroei. Iemand die hier meer over weet?
[..]
Confidence through competence![]()
Ik vergeet bij een bestelling dat kutvinkje wel een uit te klikken, dan krijg ik die bagger ook weer binnen.![]()
![]()
Hehe ik zag net dat die vermeende werkbare stof eigenlijk ursolic acid heet. Waarschijnlijk klonk ursobolic anabolischer ofzo![]()
![]()
Die physiques van Sneijder en Jantje
Op woensdag 30 juni 2010 20:32 schreef afcajos het volgende:
Verrassend. Een topic over het regelen van te jonge smatjes en C_N en Lakitu zijn er als de kippen bij.![]()
Dit is te triestquote:Op dinsdag 6 december 2011 20:52 schreef DerSkunk het volgende:
Ik kreeg net een mailtje van B&F shop over ursobolic acid. Het klinkt, zoals gewoonlijk, te mooi om waar te zijn. Het lijkt ook alleen bij muisjes getest te zijn, geen idee hoeveel het bestaande onderzoek dus zegt over menselijke spiergroei. Iemand die hier meer over weet?
[..]
Of toch du vader?![]()
Zakje Animal pack & glucosamine in de ochtend. In de avond los vit B, vit C en glucosamine. Voor t slapen gaan wat ZMA.quote:Op dinsdag 6 december 2011 15:22 schreef Snakey het volgende:
Zeg, nemen jullie eigenlijk multi vitaminen? Je weet wel, met 80.000 groenten en fruit er in enzo.
Of gewoon een Davitamonnetje er in af en toe en gaan?
Maar serieus. Is het onzin om die multies te slikken, of niet?
Voor zover ik weet is het geen verkeerde keuze als je fanatiek sport.Godfather Bodybuilding topic reeks![]()
Bijna alle opzichzelfstaande onderzoeken (En daarmee bedoel ik: niet door de producent uitgevoerde) naar vitamine pillen wijst uit dat ze niet werken simpelweg omdat je vitaminen niet in een pil kunt stoppen.quote:Op dinsdag 6 december 2011 21:14 schreef Mr.J het volgende:
[..]
Zakje Animal pack & glucosamine in de ochtend. In de avond los vit B, vit C en glucosamine. Voor t slapen gaan wat ZMA.
Voor zover ik weet is het geen verkeerde keuze als je fanatiek sport.
Er zullen heus wel middelen zijn die voor een kleine boost aan vitaminen kunnen zorgen in de vorm van een injectie of poedertje maar het beste en makkelijkste blijft gewoon groente en fruit kauwen. Zo ranzig is het niet eens.
-|||---ლ(╹◡╹ლ)---|||-![]()
Dat is niet waar. Ze werken wel, maar vaak niet zo effectief als een equivalente dosis uit echt voedsel.quote:Op dinsdag 6 december 2011 21:44 schreef drumstickNL het volgende:
[..]
Bijna alle opzichzelfstaande onderzoeken (En daarmee bedoel ik: niet door de producent uitgevoerde) naar vitamine pillen wijst uit dat ze niet werken simpelweg omdat je vitaminen niet in een pil kunt stoppen.Confidence through competence![]()
Iets wat ik me afvroeg trouwens, voegen visoliecaps nog wel wat toe als je elke dag veel pindakaas eet, qua vetzuren etc? Moet zeggen dat ik nu wel wat kcals aan het schrappen ben door de helft te vervangen met kipfilet.![]()
![]()
Na meer dan een maand SL zit ik op de volgende stats:
Gewicht en lengte: 79kg en 1,79m.
Squat: 5x5 x 85
BP: 3x5 x 75
OP: 3x5 x 57,5
BR: 5x5 x 75
DL: 3x5 x 102,5
Foto's van mijn huidige fysiek:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Met de overhead press heb ik momenteel de meeste moeite. Zat vorige week op twee dagen in mijn schema, en heb geen vooruitgang kunnen boeken. Morgen is hij na enkele dagen rust weer aan de beurt, hopelijk gaat het dan beter!![]()
Meeste synthetische varianten nemen ongeveer even goed op, sommige zelfs beter (D en B5, B6, B9 en B12) en sommige slechter, waaronder vitamine E. Mocht nu wel het geval zijn dat ze allemaal echt kut opnemen, dan is een oplossing vrij simpel: supplementeer een grotere hoeveelheid, multivitaminen kosten een drol.quote:Op dinsdag 6 december 2011 21:54 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Dat is niet waar. Ze werken wel, maar vaak niet zo effectief als een equivalente dosis uit echt voedsel.
De gezondheidsbevorderende effecten van multivitaminen staat ter discussie, maar men moet er rekening mee houden dat de onderzoeken vrijwel altijd gericht zijn op 'normale' mensen, en niet op (kracht)sporters met een hogere behoefte aan bepaalde vitaminen en mineralen.![]()
Het probleem is dat de meeste onderzoeken door de producenten gefinancierd worden evenals de preparaten voor het onderzoek. Misschien dat je bij een tekort aan vitamines dit kan compenseren dmv pillen.quote:Op dinsdag 6 december 2011 21:54 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Dat is niet waar. Ze werken wel, maar vaak niet zo effectief als een equivalente dosis uit echt voedsel.
Het zou voor bodybuilders juist wel bekend moeten zijn dat lang niet alle middelen echt werken.
-|||---ლ(╹◡╹ლ)---|||-![]()
De vraag is niet zo zeer of vitaminepillen werken, maar of meer vitaminen een prestatiebevorderend effect heeft.![]()
Een duidelijke nee van mijn kant maar als iemand zin heeft om het te proberen dan ben ik benieuwd naar de resultaten.quote:Op dinsdag 6 december 2011 22:17 schreef Diabox het volgende:
De vraag is niet zo zeer of vitaminepillen werken, maar of meer vitaminen een prestatiebevorderend effect heeft.
-|||---ლ(╹◡╹ლ)---|||-![]()
quote:Op dinsdag 6 december 2011 22:03 schreef Johnny.D het volgende:
Na meer dan een maand SL zit ik op de volgende stats:
Gewicht en lengte: 79kg en 1,79m.
Squat: 5x5 x 85
BP: 3x5 x 75
OP: 3x5 x 57,5
BR: 5x5 x 75
DL: 3x5 x 102,5
Foto's van mijn huidige fysiek:Goed bezig man, je UB lijkt eng veel op dat van mij. Wat deed je voor SL?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Met de overhead press heb ik momenteel de meeste moeite. Zat vorige week op twee dagen in mijn schema, en heb geen vooruitgang kunnen boeken. Morgen is hij na enkele dagen rust weer aan de beurt, hopelijk gaat het dan beter!
OHP stall je snel op inderdaad, geloof dat seto hem heeft vervangen heeft door pushpress om dezelfde reden.![]()
Paprikapoeder en peper op de kipfilet. Elke dag droge kipfilet gaat gauw vervelen.quote:Op dinsdag 6 december 2011 21:57 schreef Panzermaus het volgende:
Iets wat ik me afvroeg trouwens, voegen visoliecaps nog wel wat toe als je elke dag veel pindakaas eet, qua vetzuren etc? Moet zeggen dat ik nu wel wat kcals aan het schrappen ben door de helft te vervangen met kipfilet.Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo![]()
quote:Op dinsdag 6 december 2011 22:03 schreef Johnny.D het volgende:
Na meer dan een maand SL zit ik op de volgende stats:
Gewicht en lengte: 79kg en 1,79m.
Squat: 5x5 x 85
BP: 3x5 x 75
OP: 3x5 x 57,5
BR: 5x5 x 75
DL: 3x5 x 102,5
Foto's van mijn huidige fysiek:Waarom loopt je BP zo achter?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Met de overhead press heb ik momenteel de meeste moeite. Zat vorige week op twee dagen in mijn schema, en heb geen vooruitgang kunnen boeken. Morgen is hij na enkele dagen rust weer aan de beurt, hopelijk gaat het dan beter![i]Doordeweeks werken, in het weekend aan de coke[/i]
The Ultimate Predictor 2011/2012 Champ!![]()
quote:Op dinsdag 6 december 2011 22:03 schreef Johnny.D het volgende:
Na meer dan een maand SL zit ik op de volgende stats:
Gewicht en lengte: 79kg en 1,79m.
Squat: 5x5 x 85
BP: 3x5 x 75
OP: 3x5 x 57,5
BR: 5x5 x 75
DL: 3x5 x 102,5
Foto's van mijn huidige fysiek:Deload een week OP, en ipv 2,5 kg toevoegen 1,25 zou het plateau moeten doorbreken volgens mehdiSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Met de overhead press heb ik momenteel de meeste moeite. Zat vorige week op twee dagen in mijn schema, en heb geen vooruitgang kunnen boeken. Morgen is hij na enkele dagen rust weer aan de beurt, hopelijk gaat het dan beter!![]()
Shit is niet alleen goed vanwege de gezonde vetten maar ook vanwege deze dingen:quote:Op dinsdag 6 december 2011 21:57 schreef Panzermaus het volgende:
Iets wat ik me afvroeg trouwens, voegen visoliecaps nog wel wat toe als je elke dag veel pindakaas eet, qua vetzuren etc? Moet zeggen dat ik nu wel wat kcals aan het schrappen ben door de helft te vervangen met kipfilet.
- Optimaliseren de balans van vetzuren in het lichaam
- Hart en Bloedvaten: choresterolverlagend, bloeddrukverlagend, houden het bloed dun
- Bevorderen het natuurlijke afweersysteem, onstekingswerend, anti-allergische werking
- Reguleren de hormoonhuishouding
- Bevorderen de glucose- en vetstofwisseling
- Bevorderen sterke botten en soepele gewrichten
- Stimuleren de hersenfuncties (neurologisch)
- Stimuleren het gezichtsvermogen
- Bevorderen geestelijke balans
etc
etcIf not now, then when.![]()
Waag ik te betwijfelen voor vitamines omdat er geen patenten op vitamines rusten, dus niemand heeft er echt veel $$$ aan.quote:Op dinsdag 6 december 2011 22:14 schreef drumstickNL het volgende:
[..]
Het probleem is dat de meeste onderzoeken door de producenten gefinancierd worden
Op doodnormale vitamine supplementen wordt weinig marge behaald.Confidence through competence![]()
Gast, dat komt dus door die vetten.quote:Op woensdag 7 december 2011 00:08 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Shit is niet alleen goed vanwege de gezonde vetten maar ook vanwege deze dingen:
- Optimaliseren de balans van vetzuren in het lichaam
- Hart en Bloedvaten: choresterolverlagend, bloeddrukverlagend, houden het bloed dun
- Bevorderen het natuurlijke afweersysteem, onstekingswerend, anti-allergische werking
- Reguleren de hormoonhuishouding
- Bevorderen de glucose- en vetstofwisseling
- Bevorderen sterke botten en soepele gewrichten
- Stimuleren de hersenfuncties (neurologisch)
- Stimuleren het gezichtsvermogen
- Bevorderen geestelijke balans
etc
etcConfidence through competence![]()
okquote:Op woensdag 7 december 2011 00:10 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Gast, dat komt dus door die vetten.If not now, then when.![]()
Wat denk je waardoor dat lijstje komt dudequote:Op woensdag 7 december 2011 00:08 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Shit is niet alleen goed vanwege de gezonde vetten maar ook vanwege deze dingen:
- Optimaliseren de balans van vetzuren in het lichaam
- Hart en Bloedvaten: choresterolverlagend, bloeddrukverlagend, houden het bloed dun
- Bevorderen het natuurlijke afweersysteem, onstekingswerend, anti-allergische werking
- Reguleren de hormoonhuishouding
- Bevorderen de glucose- en vetstofwisseling
- Bevorderen sterke botten en soepele gewrichten
- Stimuleren de hersenfuncties (neurologisch)
- Stimuleren het gezichtsvermogen
- Bevorderen geestelijke balans
etc
etc.
[i]Doordeweeks werken, in het weekend aan de coke[/i]
The Ultimate Predictor 2011/2012 Champ!![]()
Oh Stereo was me voor.[i]Doordeweeks werken, in het weekend aan de coke[/i]
The Ultimate Predictor 2011/2012 Champ!![]()
Ja kutkop, maar ik dacht misschien dat Panzer niet wist dat Omega 3 naast de goede vetten ook hele goede werkingen heeft op verschillende vlakken.quote:Op woensdag 7 december 2011 00:10 schreef Jajong het volgende:
[..]
Wat denk je waardoor dat lijstje komt dude.
If not now, then when.![]()
De goede vetten zorgen voor de goede werkingen....quote:Op woensdag 7 december 2011 00:11 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Ja kutkop, maar ik dacht misschien dat Panzer niet wist dat Omega 3 naast de goede vetten ook hele goede werkingen heeft op verschillende vlakken.Confidence through competence![]()
Hou je bek jonge kankerjoego.quote:Op woensdag 7 december 2011 00:11 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Ja kutkop, maar ik dacht misschien dat Panzer niet wist dat Omega 3 naast de goede vetten ook hele goede werkingen heeft op verschillende vlakken.[i]Doordeweeks werken, in het weekend aan de coke[/i]
The Ultimate Predictor 2011/2012 Champ!![]()
bla bla bla je begrijpt wat ik probeer over te brengen neem ik aan.quote:Op woensdag 7 december 2011 00:12 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
De goede vetten zorgen voor de goede werkingen....quote:
If not now, then when.![]()
Nee, want dat was z'n vraag niet.quote:Op woensdag 7 december 2011 00:12 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
bla bla bla je begrijpt wat ik probeer over te brengen neem ik aan.
Confidence through competence![]()
Hij vraagt of ze nog wat extra's toevoegen aan ze dagelijkse voeding of niet dan? Nou dan geef ik toch simpelweg antwoord.quote:Op woensdag 7 december 2011 00:13 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Nee, want dat was z'n vraag niet.If not now, then when.![]()
Hij maakt zich zorgen over de verhoudingen verschillende vetzuren.quote:Op woensdag 7 december 2011 00:14 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Hij vraagt of ze nog wat extra's toevoegen aan ze dagelijkse voeding of niet dan? Nou dan geef ik toch simpelweg antwoord.
Confidence through competence![]()
quote:Op woensdag 7 december 2011 00:14 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Hij maakt zich zorgen over de verhoudingen verschillende vetzuren.Ja.quote:voegen visoliecaps nog wel wat toe als je elke dag veel pindakaas eet, qua vetzuren etc?If not now, then when.![]()
Is het niet zo dat je ontzettend gaat meuren van die visolie?"End this war against drugs. Legalise the drug against wars."
-
[b]Op donderdag 28 september 2006 09:12 schreef Rio het volgende:[/b]
Uiteindelijk is dit een star_gazer-krijgt-een-keiharde-lul-van-zichzelf-omdat-hij-zichzelf-verheven-voelt topic.![]()
Zo'n kerel op mijn werk dept zijn brood in olijfolie elke pauze, hij drinkt het zelfs gewoon uit de fles.![]()
Neuh, geen ervaring mee, maar die smaak is niet te harden.quote:Op woensdag 7 december 2011 00:43 schreef star_gazer het volgende:
Is het niet zo dat je ontzettend gaat meuren van die visolie?![]()
Een capsule smaakt naar niks. Aangezien je die gewoon doorslikt.quote:Op woensdag 7 december 2011 01:00 schreef Fanta-stick het volgende:
[..]
Neuh, geen ervaring mee, maar die smaak is niet te harden.[i]Doordeweeks werken, in het weekend aan de coke[/i]
The Ultimate Predictor 2011/2012 Champ!![]()
Als je een binnenmondse boer laat wel.quote:Op woensdag 7 december 2011 01:17 schreef Jajong het volgende:
[..]
Een capsule smaakt naar niks. Aangezien je die gewoon doorslikt.![]()
Je moet 't ook tegelijk met een maaltijd eten, dan heb je daar geen (minder) last van.quote:Op woensdag 7 december 2011 01:43 schreef Fanta-stick het volgende:
[..]
Als je een binnenmondse boer laat wel.[i]Doordeweeks werken, in het weekend aan de coke[/i]
The Ultimate Predictor 2011/2012 Champ!![]()
Zon capsule is mijn lunch.quote:Op woensdag 7 december 2011 01:46 schreef Jajong het volgende:
[..]
Je moet 't ook tegelijk met een maaltijd eten, dan heb je daar geen (minder) last van.![]()
Ja, wat Fanta al zegt, als je een boer laat dan komt de vislucht naar boven OOK als je het tijdens een maaltijd hebt gegeten. Ook al neem je hem 's morgens in met eten en je laat 's avonds een boer dan merk je het nog.quote:Op woensdag 7 december 2011 00:43 schreef star_gazer het volgende:
Is het niet zo dat je ontzettend gaat meuren van die visolie?
Maar je gaat niet meuren als in stinken.If not now, then when.![]()
Mwah, je merkt echt wel een verschil als je 'm tegelijk met een flinke maaltijd neemt. Ik iig wel.quote:Op woensdag 7 december 2011 02:20 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Nee, wat Fanta al zegt, als je een boer laat dan komt de vislucht naar boven OOK als je het tijdens een maaltijd hebt gegeten. Ook al neem je hem 's morgens in met eten en je laat 's avonds een boer dan merk je het nog.[i]Doordeweeks werken, in het weekend aan de coke[/i]
The Ultimate Predictor 2011/2012 Champ!![]()
Klopt als je hem zonder eten neemt of op een lege maag dan merk je het wel sterker dan als je wat gegeten hebt, maar je merkt het wel en het is niet van "OOH NET ZO LEKKER".quote:Op woensdag 7 december 2011 02:20 schreef Jajong het volgende:
[..]
Mwah, je merkt echt wel een verschil als je 'm tegelijk met een flinke maaltijd neemt. Ik iig wel.If not now, then when.![]()
True het zuigt wel
[i]Doordeweeks werken, in het weekend aan de coke[/i]
The Ultimate Predictor 2011/2012 Champ!![]()
Boh gek, ik eet liever een blikje tonijn in olijfolie en voor het slapen gaan een handje ongezouten pinda's voor mijn vetten
"End this war against drugs. Legalise the drug against wars."
-
[b]Op donderdag 28 september 2006 09:12 schreef Rio het volgende:[/b]
Uiteindelijk is dit een star_gazer-krijgt-een-keiharde-lul-van-zichzelf-omdat-hij-zichzelf-verheven-voelt topic.![]()
Heb deze week voor het eerst sinds een paar week alles weer op orde, incl. slaap. Maandag ook meer warmups erbij, en laagste positie van pushup vasthouden tussen sets benchen. Ging lekker, 3*5*67 kg gedaan, hopen dat ik het weer lineair kan houden.
Vandaag OHP, zwaarste wat ik gekomen ben is 3x5x47 poosje terug. Ik denk niet dat ik daar al op terug ben, maar wil nog graag blijven OHP'en. Vandaag resetten naar 3x5x43 en dan elke week 2 kg erbij?
Vind het wel jammer, want t/m 47 kg ging het gewoon lineair.Nog tips?
![]()
Prestatiebevorderend niet direct.quote:Op dinsdag 6 december 2011 22:20 schreef drumstickNL het volgende:
[..]
Een duidelijke nee van mijn kant maar als iemand zin heeft om het te proberen dan ben ik benieuwd naar de resultaten.
Wel voor je algemene gesteldheid.Godfather Bodybuilding topic reeks![]()
Dat zal wel door de pindakaas komen.quote:Op dinsdag 6 december 2011 22:34 schreef Panzermaus het volgende:
[..]
Goed bezig man, je UB lijkt eng veel op dat van mij. Wat deed je voor SL?
OHP stall je snel op inderdaad, geloof dat seto hem heeft vervangen heeft door pushpress om dezelfde reden.![]()
Voor SL zoals ik eerder zei nooit krachttraining gedaan, het zwaarste wat ik had waren 2 dumbells met een max van 20kg. Tot een jaar of zes terug heb ik ook nooit echt aan sport gedaan, maar toen kreeg ik interesse in vechtsport. Daardoor een jaar o.a. Taekwondo gedaan, en daarnaast nog wat tricking/parkour maar daar ben ik niet echt verder mee gegaan. Ooit nog een keer volgens het 'become a spartan' schema getraind, en het laatste wat ik gedaan heb is 'Rushfit', van George Saint Pierre.Wat zou een normaler gewicht zijn binnen mijn stats? Ik had tot 2 maanden terug nog nooit een BP gedaan, dus ik verwacht dat het wel recht trekt. Verder geen idee waardoor het achter zou kunnen lopen.quote:Ok thanks, mocht het zo tijdens de training niet beter gaan zal ik dit volgende week proberen.quote:Op dinsdag 6 december 2011 23:05 schreef mtchel112 het volgende:
[..]
Deload een week OP, en ipv 2,5 kg toevoegen 1,25 zou het plateau moeten doorbreken volgens mehdi![]()
![]()
Ik heb vandaag 8x kipfilet op grof volkoren zonder toevoegingen, wat een verademing na een paar maanden enkel pindakaas.quote:Op dinsdag 6 december 2011 22:43 schreef fathank het volgende:
[..]
Paprikapoeder en peper op de kipfilet. Elke dag droge kipfilet gaat gauw vervelen.As we speak haphaphap.
Maar zal dat inderdaad onthouden, heb eerder ook wel eens een likje grove mosterd erop gedaan. Eerder deed ik mijn kwark ook altijd met kaneelpoeder, maar nu eet ik het gewoon zonder op. Alles went.Ah nice, dan heb jij wel wat meer ervaring dan ik.quote:Op woensdag 7 december 2011 08:55 schreef Johnny.D het volgende:
[..]
Dat zal wel door de pindakaas komen. [ afbeelding ]
Voor SL zoals ik eerder zei nooit krachttraining gedaan, het zwaarste wat ik had waren 2 dumbells met een max van 20kg. Tot een jaar of zes terug heb ik ook nooit echt aan sport gedaan, maar toen kreeg ik interesse in vechtsport. Daardoor een jaar o.a. Taekwondo gedaan, en daarnaast nog wat tricking/parkour maar daar ben ik niet echt verder mee gegaan. Ooit nog een keer volgens het 'become a spartan' schema getraind, en het laatste wat ik gedaan heb is 'Rushfit', van George Saint Pierre.
[..]Ik weet nog dat ik die foto van jou hier eerder dit jaar heb gepost, aangezien zoiets toen al mijn streven op korte termijn was. Grappig.
Ben wel jelly op je OHP, vind dat dikke schouders heel veel voor je fysiek doen. Heb je tot nu toe de hele tijd lineair kunnen toevoegen?Nog iets, SL is toch 5x5? Ik zie bij je nummers voor bench 3x5 staan?
![]()
![]()
Zijn inderdaad goede vetten.quote:Op woensdag 7 december 2011 03:28 schreef star_gazer het volgende:
Boh gek, ik eet liever een blikje tonijn in olijfolie en voor het slapen gaan een handje ongezouten pinda's voor mijn vetten
Maar voor je omega 6-3 balans zal het niks uithalen...![]()
hoppa volgende week al aan PR's beginnen waar ik voor de zomer aan zatBenieuwd hoeveel weken ik het volhou
Op woensdag 30 juni 2010 20:32 schreef afcajos het volgende:
Verrassend. Een topic over het regelen van te jonge smatjes en C_N en Lakitu zijn er als de kippen bij.![]()
Dan doe je hem fout, het is een moeilijke oefening om goed onder de knie te hebben.quote:Op dinsdag 6 december 2011 19:54 schreef obsama het volgende:
Gebruikt iemand wel eens 2 dumbells om de ab wheel na te bootsen ?
http://www.beastskills.com/tutorials/tutorials/37
Als ik dit doe krijg ik enorm last van m'n onderrug, niet de pijn die je krijgt als je je rug traint maar echt een stekende pijn.![]()
Is wel veel man. In Animal pack zit al een gram vit. C en ruim voldoende B12 en B6. Vitamines overdoseren lijkt me ook niet goed.quote:Op dinsdag 6 december 2011 21:14 schreef Mr.J het volgende:
[..]
Zakje Animal pack & glucosamine in de ochtend. In de avond los vit B, vit C en glucosamine. Voor t slapen gaan wat ZMA.
Voor zover ik weet is het geen verkeerde keuze als je fanatiek sport.![]()
Jantje gaan ze als bokser in een film laten spelen vanwege zijn goede fysiekquote:Op dinsdag 6 december 2011 21:08 schreef Chuck_Norris het volgende:
Die physiques van Sneijder en Jantje![]()
![]()
B en C = wateroplosbaar dus pis je d'r allemaal weer uit als het goed is...quote:Op woensdag 7 december 2011 15:30 schreef 16meter het volgende:
[..]
Is wel veel man. In Animal pack zit al een gram vit. C en ruim voldoende B12 en B6. Vitamines overdoseren lijkt me ook niet goed.
Met name B6 overdoseren is wel gevaarlijk trouwens.quote:Although vitamin B6 is a water-soluble vitamin and is excreted in the urine, doses of pyridoxine in excess of the RDI over long periods of time thus result in painful and ultimately irreversible neurological problems.
http://ods.od.nih.gov/factsheets/vitaminb6
[ Bericht 6% gewijzigd door Stereotomy op 07-12-2011 15:41:02 ]Confidence through competence![]()
Ukiddin?quote:Op woensdag 7 december 2011 15:31 schreef ZetaOS het volgende:
[..]
Jantje gaan ze als bokser in een film laten spelen vanwege zijn goede fysiek![]()
Verschilt per Vitamine, Vit C was wel te doen geloof ik. Bij C maakte het volgens mij ook niet uit.quote:Op dinsdag 6 december 2011 21:54 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Dat is niet waar. Ze werken wel, maar vaak niet zo effectief als een equivalente dosis uit echt voedsel.
Ik begin steeds meer in het idee dat ik alles maar uit gewoon voedsel moet halen geloven.![]()
OH LAWD.quote:Smit is niet van plan om zijn eetgewoonten aan te passen. "Dat vind ik onzin. In het verleden heb ik ook al een paar keer een sixpack gehad, dus ik weet dat het haalbaar is."![]()
morgen weer borstkas triceps alles, ik wil ook shinen met die boks fysiek
maar niet van dat rare eten enzo allemaal dat is bullshit![]()
quote:Op woensdag 7 december 2011 15:41 schreef 16meter het volgende:
morgen weer borstkas triceps alles, ik wil ook shinen met die boks fysiek![]()
![]()
Ook geen whey en andere doping toch?quote:Op woensdag 7 december 2011 15:41 schreef 16meter het volgende:
morgen weer borstkas triceps alles, ik wil ook shinen met die boks fysiek
maar niet van dat rare eten enzo allemaal dat is bullshit![]()
quote:Smit is niet van plan om zijn eetgewoonten aan te passen. "Dat vind ik onzin. In het verleden heb ik ook al een paar keer een sixpack gehad, dus ik weet dat het haalbaar is."Ik ben benieuwd.
-|||---ლ(╹◡╹ლ)---|||-![]()
4 uur cardio'en per dag zonder eetgewoontes aan te passen lijkt haalbaar voor z'n doelenquote:
Confidence through competence![]()
Believe meh die gaat echt wel dieten...die praatjes zijn alleen maar voor de shine. Maar geliefde lisa zal braaf zijn rijst met kip klaarmaken.quote:![]()
Het lijkt me ook sterk dat je je hoofdrolspeler voor je nieuwe boksfilm maar een beetje laat aankloten op eigen verantwoordelijkheid.
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo![]()
Joop Kasteel gaat hem begeleiden, dus die zal wel beginnen over voeding.quote:Op woensdag 7 december 2011 16:37 schreef Diabox het volgende:
Jan Smit traint bij FPA, dus zal ongetwijfeld goede begeleiding krijgen.
[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 07-12-2011 16:48:37 ]![]()
Waarom krijgt Jan Smit begeleiding van Joop Kasteelquote:Op woensdag 7 december 2011 16:48 schreef ZetaOS het volgende:
[..]
Joop Kasteel gaat hem begeleiden, dus die zal wel beginnen over voeding.![]()
Waarom niet iemand die het het wel waard is
![]()
![]()
OHP heb ik tot aan vorige week lineair kunnen toevoegen, maar dat zegt toch niet zo veel? Vandaag overigens de OHP 3x5x59,5 gedaan, met veel moeite. Volgende week maandag is hij weer aan de beurt, denk erover om toch te deloaden.quote:Op woensdag 7 december 2011 10:52 schreef Panzermaus het volgende:
[..]
Ah nice, dan heb jij wel wat meer ervaring dan ik.Ik weet nog dat ik die foto van jou hier eerder dit jaar heb gepost, aangezien zoiets toen al mijn streven op korte termijn was. Grappig.
Ben wel jelly op je OHP, vind dat dikke schouders heel veel voor je fysiek doen. Heb je tot nu toe de hele tijd lineair kunnen toevoegen?Nog iets, SL is toch 5x5? Ik zie bij je nummers voor bench 3x5 staan?
Wat betreft 3x5 ipv 5x5, je hebt gelijk. Ik heb het na enige tijd trainen aangepast, DL doe ik 3x5 ipv 1x5, en BP en OHP 3x5 ipv 5x5. Dit omdat dit mij beter aanvoelde. Wat zijn jouw stats nu eigenlijk dan?![]()
![]()
Onzin dus, heb je het boek wel gelezen?quote:Op woensdag 7 december 2011 17:14 schreef Johnny.D het volgende:
[..]
OHP heb ik tot aan vorige week lineair kunnen toevoegen, maar dat zegt toch niet zo veel? Vandaag overigens de OHP 3x5x59,5 gedaan, met veel moeite. Volgende week maandag is hij weer aan de beurt, denk erover om toch te deloaden.
Wat betreft 3x5 ipv 5x5, je hebt gelijk. Ik heb het na enige tijd trainen aangepast, DL doe ik 3x5 ipv 1x5, en BP en OHP 3x5 ipv 5x5. Dit omdat dit mij beter aanvoelde. Wat zijn jouw stats nu eigenlijk dan?If not now, then when.![]()
quote:Op dinsdag 6 december 2011 20:52 schreef DerSkunk het volgende:
Ik kreeg net een mailtje van B&F shop over ursobolic acid. Het klinkt, zoals gewoonlijk, te mooi om waar te zijn. Het lijkt ook alleen bij muisjes getest te zijn, geen idee hoeveel het bestaande onderzoek dus zegt over menselijke spiergroei. Iemand die hier meer over weet?
[..]Uit den ouden doosch:quote:Op dinsdag 6 december 2011 22:09 schreef Diabox het volgende:
[..]
Meeste synthetische varianten nemen ongeveer even goed op, sommige zelfs beter (D en B5, B6, B9 en B12) en sommige slechter, waaronder vitamine E. Mocht nu wel het geval zijn dat ze allemaal echt kut opnemen, dan is een oplossing vrij simpel: supplementeer een grotere hoeveelheid, multivitaminen kosten een drol.
De gezondheidsbevorderende effecten van multivitaminen staat ter discussie, maar men moet er rekening mee houden dat de onderzoeken vrijwel altijd gericht zijn op 'normale' mensen, en niet op (kracht)sporters met een hogere behoefte aan bepaalde vitaminen en mineralen.Jouw opinie?quote:Op donderdag 29 november 2007 16:30 schreef LedZep het volgende:
[..]
Ja, maar vaak zijn er minime verschillen tussen de chemische variant en de natuurlijke variant, die een groot effect hebben wat betreft anti-oxidantale werking. Dat is vooral bij vit E het geval.
Bij andere vitamines, waaronder D maar ook B-complexen, beta-carotoon en vit C, ligt het verschil voornamelijk in de 'omhulsels' van de vitaminen. Om het eenvoudig te houden, dit zijn een soort verbindingen die de opname van de moleculen versnellen. Deze verbindingen (bv diverse mineralen of soms zelfs zeer kleine hoeveelheden vetten) zijn natuurlijk van aard en zorgen voor optimale opname, je zou kunnen zeggen een hoog rendement.
Huismerken en budget merken hebben in het beste geval een chemische verbinding om de opname te verbeteren, maar die is niet zo krachtig als de natuurlijke varianten, omdat die duur in productie zijn. Overgrote deel van de supplementen bezit die gekoppelde verbindingen trouwens helemaal niet.
Dat is meteen de reden waarom ze zo goedkoop zijn. De opname van de vitamines is echter vele malen lager dan de hoeveelheid die op het potje staat (rest wordt weer uitgescheiden), dus de dosis wordt zodoende nóg lager.
Mijn gevoel: Vitamine D (vetoplosbaar) wordt beter opgenomen indien het "opgelost is" in vetzuren. Veel Vitamine D supplementen bevatten Vitamine D gewonnen uit schapenwol.Body and Fit Shop legt de lat erg laag v.w.b. de produkten die ze aanbieden. Ik zat wat te zoeken op een test-booster (quote:Op dinsdag 6 december 2011 20:52 schreef DerSkunk het volgende:
Ik kreeg net een mailtje van B&F shop over ursobolic acid. Het klinkt, zoals gewoonlijk, te mooi om waar te zijn. Het lijkt ook alleen bij muisjes getest te zijn, geen idee hoeveel het bestaande onderzoek dus zegt over menselijke spiergroei. Iemand die hier meer over weet?
[..]) en kwam er achter dat ze er een aanboden met ingedienten die aantoonbaar gevaarlijk waren. Dat spul was ook op geen enkele andere webshop te koop, ook niet in de super uitgebreide bodybuilding.com shop.
Ik koop alleen maar spullen bij B&F shop die bij bb.com staan en daar goede beoordelingen hebben, de A-merken dus.
Overall vind ik XXL Nutrition duidelijk beter. Al hadden die lange tijd geen goede vitamine D. Nu wel dus, zie ik net.
--
Ik vind Vitamine D een van de meest aan te raden supplementen. Er zijn de laatste tijd steeds meer onderzoeken gepubliceerd waarin de positieve effecten van voldoende Vitamine D niveau aangetoond worden, waaronder verminderde kans op darmkanker en verminderde kans op depressieve klachten bij bejaarden. Zeker in de winter maak je er op onze breedtegraad te weinig van aan. En dan heb ik het nog niet over dat we tegenwoordig nauwelijks meer buiten zijn (huis-auto-kantoor-auto-huis).![]()
Even over Joop Kasteel, hij staat iedere Maand weer irritant met Bier en drank in de M&Fquote:Op woensdag 7 december 2011 16:51 schreef Diabox het volgende:
[..]
Waarom krijgt Jan Smit begeleiding van Joop Kasteel![]()
Waarom niet iemand die het het wel waard is
En Harry de Jonge begint daar nu ook mee. Weg met die ouwe knarren uit de M&F en nieuwe Atleten er in die nog wel Fresh zijn!![]()
Ik ben alleen bekend met z'n bereikte prestaties, maar zonde dan.quote:Op woensdag 7 december 2011 17:53 schreef ZetaOS het volgende:
[..]
Even over Joop Kasteel, hij staat iedere Maand weer irritant met Bier en drank in de M&F
En Harry de Jonge begint daar nu ook mee. Weg met die ouwe knarren uit de M&F en nieuwe Atleten er in die nog wel Fresh zijn!![]()
quote:Op woensdag 7 december 2011 17:16 schreef seto het volgende:
Als je 3x5 DL doet ipv 1x5 doe je ze niet zwaar genoeg.Schijnbaar niet goed genoeg, heb het nagezocht en 3x5 DL is dus overkill in combinatie met 5x5 Squat 3 keer per week, dat wist ik niet.quote:Op woensdag 7 december 2011 17:27 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Onzin dus, heb je het boek wel gelezen?![]()
Zo, wat heerlijk om weer getraind te hebbenVoelde me wel een ekte ecto door het vele machinewerk maar het was heerlijk om weer even te trainen, al merk ik wel dat het weer even gaat duren voordat ik op mijn oude niveau zit
Maar goed, dat is niet gek na drie maanden vrijwel niets uitgevoerd te hebben.
Morgen nog een keer full-body en vanaf maandag weer met mijn schema beginnen (die ik dit weekend nog even samen moet gaan stellen trouwens)
![]()
Nope. Maar het was echt druk, er was vrijwel geen ruimte om met dumbells te werken en wilde alle spiergroepen pakken dus heb even wat machines meegepaktquote:Op woensdag 7 december 2011 18:26 schreef 16meter het volgende:
waarom veel met machines? toch niet om 'rustig op te bouwen'Niet helemaal mijn ding, maar goed.
![]()
+1 . Enige vitamine die ik ook zonder meer zou supplementeren. Het beste ook in te nemen net na een maaltijd waar ook vet in zat. Dingen als Vitamine C en A en K e.d. krijg je toch wel genoeg binnen, B en E kunnen meer kwaad dan goed doen als je ze teveel binnenkrijgt.quote:Op woensdag 7 december 2011 17:31 schreef CarbonC het volgende:
Mijn gevoel: Vitamine D (vetoplosbaar) wordt beter opgenomen indien het "opgelost is" in vetzuren. Veel Vitamine D supplementen bevatten Vitamine D gewonnen uit schapenwol.
[..]
--
Ik vind Vitamine D een van de meest aan te raden supplementen. Er zijn de laatste tijd steeds meer onderzoeken gepubliceerd waarin de positieve effecten van voldoende Vitamine D niveau aangetoond worden, waaronder verminderde kans op darmkanker en verminderde kans op depressieve klachten bij bejaarden. Zeker in de winter maak je er op onze breedtegraad te weinig van aan. En dan heb ik het nog niet over dat we tegenwoordig nauwelijks meer buiten zijn (huis-auto-kantoor-auto-huis).![]()
Op woensdag 30 juni 2010 20:32 schreef afcajos het volgende:
Verrassend. Een topic over het regelen van te jonge smatjes en C_N en Lakitu zijn er als de kippen bij.![]()
Als je net begint kan het misschien wel (jij hebt sowieso al meer kracht dan de gemiddelde beginner), maar zodra de gewichten steeds hoger worden lukt het je ook gewoon echt niet meer om 3 sets DL te doen na zwaar squattenquote:Op woensdag 7 december 2011 18:24 schreef Johnny.D het volgende:
[..]
[..]
Schijnbaar niet goed genoeg, heb het nagezocht en 3x5 DL is dus overkill in combinatie met 5x5 Squat 3 keer per week, dat wist ik niet.![]()
![]()
Ik doe geen maxen nu, zwaarste wat ik tot nu toe gedaan heb op SS is 70 kg bench, 100 kg squat, 110 kg deadlift, 47 kg overhead press, 80 kg pendlay row. December 2011 als 57 kg ecto begonnen in een healthgym en wat aangerommeld tot juni 2011, vanaf daar SS met bp/sq/dl/etc, nu 77 kg.quote:Op woensdag 7 december 2011 17:14 schreef Johnny.D het volgende:
[..]
OHP heb ik tot aan vorige week lineair kunnen toevoegen, maar dat zegt toch niet zo veel? Vandaag overigens de OHP 3x5x59,5 gedaan, met veel moeite. Volgende week maandag is hij weer aan de beurt, denk erover om toch te deloaden.
Wat betreft 3x5 ipv 5x5, je hebt gelijk. Ik heb het na enige tijd trainen aangepast, DL doe ik 3x5 ipv 1x5, en BP en OHP 3x5 ipv 5x5. Dit omdat dit mij beter aanvoelde. Wat zijn jouw stats nu eigenlijk dan?
Vanavond weer OHP, heb jij een herkenningspunt op de bar hoe wijd je je grip doet?quote:!
![]()
Dat is wel een erg indrukwekkende vooruitgang die je bereikt hebt zeg!quote:Op woensdag 7 december 2011 19:01 schreef Panzermaus het volgende:
[..]
Ik doe geen maxen nu, zwaarste wat ik tot nu toe gedaan heb op SS is 70 kg bench, 100 kg squat, 110 kg deadlift, 47 kg overhead press, 80 kg pendlay row. December 2011 als 57 kg ecto begonnen in een healthgym en wat aangerommeld tot juni 2011, vanaf daar SS met bp/sq/dl/etc, nu 77 kg.
Vanavond weer OHP, heb jij een herkenningspunt op de bar hoe wijd je je grip doet?OHP heb ik ~50cm tussen mijn handen, geen herkenningspunt op de bar.
![]()
Dit moet 2010 zijn denk ik?quote:Op woensdag 7 december 2011 19:01 schreef Panzermaus het volgende:
[..]
Ik doe geen maxen nu, zwaarste wat ik tot nu toe gedaan heb op SS is 70 kg bench, 100 kg squat, 110 kg deadlift, 47 kg overhead press, 80 kg pendlay row. December 2011 als 57 kg ecto begonnen in een healthgym en wat aangerommeld tot juni 2011, vanaf daar SS met bp/sq/dl/etc, nu 77 kg.
Vanavond weer OHP, heb jij een herkenningspunt op de bar hoe wijd je je grip doet?
[..]!
maarja, wel nice.-|||---ლ(╹◡╹ლ)---|||-![]()
In juni begonnen met 77kg 15% vet, nu 85kg met 13%, doel is om op 95kg met 10% te komen. Doe geen cardio in de sportschool voor het vetpercentage, dat blijft hopelijk goed bijtrekken alleen al dankzij de goede voeding.![]()
Gewoon Seated doen en dan alsof je gaat BP'en. Dus zo'n 90 graden hoek bij je elleboog.quote:Op woensdag 7 december 2011 19:01 schreef Panzermaus het volgende:
Vanavond weer OHP, heb jij een herkenningspunt op de bar hoe wijd je je grip doet?Op woensdag 30 juni 2010 20:32 schreef afcajos het volgende:
Verrassend. Een topic over het regelen van te jonge smatjes en C_N en Lakitu zijn er als de kippen bij.![]()
Jah, dat had ik vanmorgen. En dan eerst om me heen kijken waar die lucht vandaan kwam.quote:Op woensdag 7 december 2011 01:43 schreef Fanta-stick het volgende:
[..]
Als je een binnenmondse boer laat wel.![]()
![]()
Bleh, ik kan hier zo slecht tegen eh, gebeurt me al de tweede keer in korte tijd.Is het 17:00 en ga je naar huis, zit je bijna te stuiteren in de bus, ben je thuis, ga je eten, al wat suffer. En dan kom je daar rond 19:30 in zo'n warmgestookte muffe & halfverlaten sportschool, kerstbomen en zachtjes kerstmuziek. Nou, dan val ik gewoon bijna in slaap en kan ik de focus er niet meer bij krijgen.
Zelfs oordopjes met schreeuwerige metal in mijn oren mocht niet baten, gewoon alsof ik nodig moet slapen. Terwijl ik gisteren om 22:00 in mijn nest lag, vanochtend om 6:30 eruit. Ik voel me net een winterslaapdier.Even de sadness van deze ectostreek wegeten en morgen kijken of ik tijd kan vinden voor een rebound.
Ah, ja. Ik vind seated overhead press wel tof, maar hecht meer waarde aan alle goodness die je krijgt als je het staand doet.quote:Op woensdag 7 december 2011 20:09 schreef Chuck_Norris het volgende:
[..]
Gewoon Seated doen en dan alsof je gaat BP'en. Dus zo'n 90 graden hoek bij je elleboog.![]()
![]()
Misschien dit iets voor jou?
CRACK!: Te sterk om legaal te zijn! Crack zal je direct meer energie, concentratie, pomp, kracht en dus maximale spiermassa geven vanaf de eerste dosering. Ben jij klaar voor een energie en kracht explosie te ervaren die zo sterk is, dat je er bang van wordt? Ben jij klaar om door je plateaus te knallen? Ben jij klaar voor een concentratie en focus die zo sterk is, dat de rest van de wereld in slow motion lijkt te bewegen? Ben jij klaar om “hard te gaan” in de sportschool? Ben jij klaar om jezelf naar je grenzen te pushen en er dan dwars door heen te knallen? Ben jij echt klaar voor Crack!?Op woensdag 30 juni 2010 20:32 schreef afcajos het volgende:
Verrassend. Een topic over het regelen van te jonge smatjes en C_N en Lakitu zijn er als de kippen bij.![]()
Moet eerst mijn winstrol kuur afmaken voor ik aan die shit begin.
Heb mijn winterslaaphoofd net ook een cheeseburger opgewarmd met plastic verpakking en al. WHAT IS WRONG WITH ME.![]()
Volgens mij ben je ongesteld. Straks komt er nog melk uit je tepels en begin je weer over je ass.In theory there is no difference between theory and practice. In practice there is.![]()
Ik ben nu echt begonnen met stronglifts. Maar tijdens de barbell row merk ik veel meer spanning op mijn benen en lijkt het wel of ik mijn benen train..?
Iemand enig idee wat ik fout zou kunnen doen, misschien rug niet recht genoeg?![]()
Vrienden van me gebruiken dat inderdaad, eentje zei dat hij echt helemaal strak stond en zelfs uren na de training nog té hyper was. Klinkt niet echt heel chillquote:Op woensdag 7 december 2011 21:44 schreef Chuck_Norris het volgende:
Misschien dit iets voor jou?
CRACK!: Te sterk om legaal te zijn! Crack zal je direct meer energie, concentratie, pomp, kracht en dus maximale spiermassa geven vanaf de eerste dosering. Ben jij klaar voor een energie en kracht explosie te ervaren die zo sterk is, dat je er bang van wordt? Ben jij klaar om door je plateaus te knallen? Ben jij klaar voor een concentratie en focus die zo sterk is, dat de rest van de wereld in slow motion lijkt te bewegen? Ben jij klaar om “hard te gaan” in de sportschool? Ben jij klaar om jezelf naar je grenzen te pushen en er dan dwars door heen te knallen? Ben jij echt klaar voor Crack!?
Heb zelf een keer Unleashed gebruikt (kreeg een sample bij m'n pot whey), dat was wel nice
Of toch du vader?![]()
quote:Op woensdag 7 december 2011 21:50 schreef slacker_nl het volgende:
Volgens mij ben je ongesteld. Straks komt er nog melk uit je tepels en begin je weer over je ass.Is na een maandje wel over, is gewoon omdat je nog te tight (quote:Op woensdag 7 december 2011 21:57 schreef borstmelk het volgende:
Ik ben nu echt begonnen met stronglifts. Maar tijdens de barbell row merk ik veel meer spanning op mijn benen en lijkt het wel of ik mijn benen train..?
Iemand enig idee wat ik fout zou kunnen doen, misschien rug niet recht genoeg?) bent. Voel je het in je hamstrings?
![]()
in mijn hamstrings inderdaad. Het is alleen wat lastig tijdens mijn training. Omdat het dan net lijkt alsof ik wat fout doe.quote:Op woensdag 7 december 2011 21:58 schreef Panzermaus het volgende:
[..]
[..]
Is na een maandje wel over, is gewoon omdat je nog te tight () bent. Voel je het in je hamstrings?
![]()
Kleine correctie, niet precies mijn hamstrings, meer de voorkant van mijn benen ( ben even de naam kwijt)
![]()
Quadriceps.quote:Op woensdag 7 december 2011 22:03 schreef borstmelk het volgende:
Kleine correctie, niet precies mijn hamstrings, meer de voorkant van mijn benen ( ben even de naam kwijt)
Of toch du vader?![]()
Deze SL training ging ook niet lekker teringzooi. Komt denk ik ook omdat ik te laat ben gaan slapen zondag, maandag en dinsdag.If not now, then when.![]()
Ik kon de eerste keer met Crack in iedergeval niet goed slapen.quote:Op woensdag 7 december 2011 21:57 schreef Luchtkoker het volgende:
[..]
Vrienden van me gebruiken dat inderdaad, eentje zei dat hij echt helemaal strak stond en zelfs uren na de training nog té hyper was. Klinkt niet echt heel chill
Heb zelf een keer Unleashed gebruikt (kreeg een sample bij m'n pot whey), dat was wel nice
Kutspul eigenlijk, gebruik het ook niet meer.![]()
Ook weleens mogen proberen via een collega die lyrisch was. Voor mij : 0,0 effect, niets.quote:Op woensdag 7 december 2011 21:57 schreef Luchtkoker het volgende:
[..]
Vrienden van me gebruiken dat inderdaad, eentje zei dat hij echt helemaal strak stond en zelfs uren na de training nog té hyper was. Klinkt niet echt heel chill
Heb zelf een keer Unleashed gebruikt (kreeg een sample bij m'n pot whey), dat was wel nice![]()
Bankdrukkenwe don't let bygones be bygones we buy guns and squeeze like a python until the night come typical flow to keep you n*ggas on the tip of your toes lo and behold make your temple explode![]()
Ik zou alleen voetballen en spinnen.quote:Op woensdag 7 december 2011 23:01 schreef Fanta-stick het volgende:
Welke oefeningen kun je maar beter laten zitten als je een overbelastte schouder hebt?![]()
quote:Op woensdag 7 december 2011 23:07 schreef Weissman het volgende:
[..]
Ik zou alleen voetballen en spinnen.![]()
![]()
Ik wou ook zeggen dat je je voeding niet hoeft aan te passen maar dat heeft er weinig mee te makenquote:![]()
![]()
O.a. de raises?quote:Op woensdag 7 december 2011 23:01 schreef Fanta-stick het volgende:
Welke oefeningen kun je maar beter laten zitten als je een overbelastte schouder hebt?![]()
Ja maar mij lijkt het als ik het dan ff voor me zie dat je met bijna alle oefeningen voor je bovenlichaam je schouders belast.quote:![]()
Kwam dit tegen, kunnen jullie vast wel waarderen (I sure could): http://www.totalprosports(...)rls-with-6-packs-21/In theory there is no difference between theory and practice. In practice there is.![]()
gwn lekker curle je weet tog is tog eigelijk alles wat je nodig hebt en je kan ook nog wel btje crunches doen voor een 6pack hahahha tog wel nicequote:Op woensdag 7 december 2011 23:42 schreef Fanta-stick het volgende:
[..]
Ja maar mij lijkt het als ik het dan ff voor me zie dat je met bijna alle oefeningen voor je bovenlichaam je schouders belast.Of toch du vader?![]()
Je zou natuurlijk ook wijs kunnen zijn en de schouders totale rust kunnen geven. Imo moet je echt uitkijken met een blessure in dat gebied, spreek uit ervaring.quote:Op woensdag 7 december 2011 23:42 schreef Fanta-stick het volgende:
[..]
Ja maar mij lijkt het als ik het dan ff voor me zie dat je met bijna alle oefeningen voor je bovenlichaam je schouders belast.![]()
Ligt aan je klachten, maar dippen is killing voor je schoudergewricht/kapsel, en dan met name aan de achterkant/bovenkant van je schouderkop.quote:Op woensdag 7 december 2011 23:01 schreef Fanta-stick het volgende:
Welke oefeningen kun je maar beter laten zitten als je een overbelastte schouder hebt?
Verder is het altijd kut want met heel veel oefeningen gebruik je toch ook je schouders.
[ Bericht 3% gewijzigd door RaymondK op 08-12-2011 08:59:25 ]![]()
Welk gedeelte? Voorste koppen? Dan bijv plat bankdrukken even laten schieten.quote:Op woensdag 7 december 2011 23:01 schreef Fanta-stick het volgende:
Welke oefeningen kun je maar beter laten zitten als je een overbelastte schouder hebt?Godfather Bodybuilding topic reeks![]()
Nee joh, als squatten per definitie goed is voor een overbelaste knie, kan soortgelijk belasten van de schouder ook goed voor dat gewricht zijn.quote:Op donderdag 8 december 2011 07:01 schreef H1N1 het volgende:
[..]
Je zou natuurlijk ook wijs kunnen zijn en de schouders totale rust kunnen geven. Imo moet je echt uitkijken met een blessure in dat gebied, spreek uit ervaring.Confidence through competence![]()
Gewoon een weekje rustenquote:Op woensdag 7 december 2011 23:01 schreef Fanta-stick het volgende:
Welke oefeningen kun je maar beter laten zitten als je een overbelastte schouder hebt?
Learn, share and learn some more.![]()
Je hoort het fanta, handstand pushups voor jou.;)quote:Op donderdag 8 december 2011 10:07 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Nee joh, als squatten per definitie goed is voor een overbelaste knie, kan soortgelijk belasten van de schouder ook goed voor dat gewricht zijn.![]()
Een vriend van mij kwam aanzetten met een potje Aminozuren, dit heeft toch dezelfde werking als Wheyshake eigenlijk maar word sneller opgenomen? Kun je deze 2 naast elkaar gebruiken? Ik drink nu 3x op een dag een shake en dan wil ik eigenlijk de shake die ik na het trainen pak vervangen door een aminozuur drankje.![]()
Van mijn deltoids naar mijn trapezius.quote:Op donderdag 8 december 2011 08:35 schreef Mr.J het volgende:
[..]
Welk gedeelte? Voorste koppen? Dan bijv plat bankdrukken even laten schieten.![]()
Eiwitten zijn opgebouwd uit aminozuren. Whey wordt heel snel opgenomen door het lichaam, dus of dit sneller is betwijfel ik zeer. Heb je linkje van wat het is?quote:Op donderdag 8 december 2011 12:11 schreef SunTzu het volgende:
Een vriend van mij kwam aanzetten met een potje Aminozuren, dit heeft toch dezelfde werking als Wheyshake eigenlijk maar word sneller opgenomen? Kun je deze 2 naast elkaar gebruiken? Ik drink nu 3x op een dag een shake en dan wil ik eigenlijk de shake die ik na het trainen pak vervangen door een aminozuur drankje.![]()
Ik las net dit:quote:Op donderdag 8 december 2011 12:32 schreef Autobandje het volgende:
[..]
Eiwitten zijn opgebouwd uit aminozuren. Whey wordt heel snel opgenomen door het lichaam, dus of dit sneller is betwijfel ik zeer. Heb je linkje van wat het is?
http://www.giantpt.com/vo(...)-doen-ze-deel-1.html
En die vriend van mij heeft deze:
http://www.mdyshop.nl/product/53/liquid-amino-500-ml
Na een beetje rondgooglen op forum.bodynet zeggen ze dat aminozuur alleen voor herstel is en wheyshake ook nog een verdere aanvulling op je voeding dus dat je beter wheyshake kunt pakken... Iemand die dit verder kan bevestigen?![]()
Ik blijf het zeggen, maar zwemmen / sauna / pijnstiller is een goede combo.quote:Op donderdag 8 december 2011 12:11 schreef Fanta-stick het volgende:
[..]
Van mijn deltoids naar mijn trapezius.
En voordat eoa nitwit weer komt bla bla pijnstillers neem je toch ook niet als je been gebroken is; zolang je kan typen is er niets aan de hand. Iedereen heeft pijntjes en traint ermee. Je zal nooit 100% heel zijn, tenzij je een hele maand rust pakt.
Daarnaast goed bekijken wat je verkeerd of te weinig doet in de gym:
1) Doe je voldoende push ups en face pulls?
2) Techniek van benchen ok? (Tuck je blades goed.)
3) verhouding tussen push en pull oefeningen? Sommige coaches adviseren een 1:3 ratio!
4) schouder oefeningen op apparaten? Elimineren.
5) Oefeningen met onnodige stress op schouders. zoals behind the neck pull of behind neck mp? Elimineren.
6) Met squatten misschien een wijdere grip proberen?
7) Optrekken voldoende?
8) Warming up voor benchen / mp's in orde? Zorg voor warme schouders, mbv gewichten en of elastieken. Thibs doet zelf altijd voor benchen volle bak mp's. Zweert erbij. Tate doet voor elke UB training opwarmen met high reps lat pulls. (Ik zelf combineer beide, alleen geen volle bak mp's maar halve bak)
Verder kan je ook nog specialere schouder oefeningen bekijken, maar denk dat die meer zijn voor mensen die hun schouders bijzonder veel gebruiken, zoals het (reeds uitgemolken) voorbeeld van een pitcher. Anyways, kijk maar wat je ermee doet!
En voor wat het waard is, ik volg alle bovenstaande punten op squatten na, en heb geen schouder pijnen.hij kan altijd nog bacardi gaan serveren in het cafe van Lock, Stock and Two Smoking Barrels![]()
Ooit van de Rotator Cuff gehoord?quote:Op donderdag 8 december 2011 12:11 schreef Fanta-stick het volgende:
[..]
Van mijn deltoids naar mijn trapezius.
Doe die zelf altijd voordat ik ga benchen (als warming-up) en nog nooit last van mijn schouder gehad.Learn, share and learn some more.![]()
Zwaar overtrokken. Train vaak genoeg weken lang zonder pijntjes.quote:Op donderdag 8 december 2011 12:39 schreef mister_popcorn het volgende:
[..]
Iedereen heeft pijntjes en traint ermee. Je zal nooit 100% heel zijn, tenzij je een hele maand rust pakt.
edit: 1) Doe je voldoende push ups en face pulls?
Waarom zou je push ups moeten doen?![]()
Niet alleen pushups. Ook PRISONER SQUATS JUMPING JACKS WINDMILLS WINDWIPERS gewoon 20 minuten warmup tot failure.![]()
Ok, duidelijk. Bedankt.
Meestal doe ik TURKISH GET-UP, HANG CLEAN, RENEGADE ROW, FIGURE 8 TO A HOLD, LONG CYCLE PRESS, PARA PRESS en STOMP JERK met heel licht gewicht. Dan is m'n UB helemaal opgewarmd. Nog nooit blessures en shit gehad.
[ Bericht 48% gewijzigd door 16meter op 08-12-2011 16:36:46 ]![]()
Boys ik kom hier normaal nooit maar nu moet het even. Ik doe sinds kort ook deadlifts en squats naast andere oefeningen, maar geen SS. Maar rippletits zegt dus dat je 1x5 deadlifts moet doen omdat weetikveel. Ik doe nu 3x5 is dat te veel?
oke grOp maandag 7 juni 2010 23:23 schreef Skylark. het volgende:
Nu je op de webcam door Elia met "Ryan ik wil je pijpen" en door Giovanni van Bronckhorst met "LAKITU LAKITU" gequote wordt leg ik me nederig aan je voeten. _O_![]()
Gelijk zwaar doen? ik ben met de bar begonnen en gewoon elke workout 10kg erbij gedaanquote:
edit: nee niet waar, de laatste keer 7,5Op maandag 7 juni 2010 23:23 schreef Skylark. het volgende:
Nu je op de webcam door Elia met "Ryan ik wil je pijpen" en door Giovanni van Bronckhorst met "LAKITU LAKITU" gequote wordt leg ik me nederig aan je voeten. _O_![]()
Thanks voor de tips, staan interessante dingen tussen.quote:Op donderdag 8 december 2011 12:39 schreef mister_popcorn het volgende:
[..]
Ik blijf het zeggen, maar zwemmen / sauna / pijnstiller is een goede combo.
En voordat eoa nitwit weer komt bla bla pijnstillers neem je toch ook niet als je been gebroken is; zolang je kan typen is er niets aan de hand. Iedereen heeft pijntjes en traint ermee. Je zal nooit 100% heel zijn, tenzij je een hele maand rust pakt.
Daarnaast goed bekijken wat je verkeerd of te weinig doet in de gym:
1) Doe je voldoende push ups en face pulls?
2) Techniek van benchen ok? (Tuck je blades goed.)
3) verhouding tussen push en pull oefeningen? Sommige coaches adviseren een 1:3 ratio!
4) schouder oefeningen op apparaten? Elimineren.
5) Oefeningen met onnodige stress op schouders. zoals behind the neck pull of behind neck mp? Elimineren.
6) Met squatten misschien een wijdere grip proberen?
7) Optrekken voldoende?
8) Warming up voor benchen / mp's in orde? Zorg voor warme schouders, mbv gewichten en of elastieken. Thibs doet zelf altijd voor benchen volle bak mp's. Zweert erbij. Tate doet voor elke UB training opwarmen met high reps lat pulls. (Ik zelf combineer beide, alleen geen volle bak mp's maar halve bak)
Verder kan je ook nog specialere schouder oefeningen bekijken, maar denk dat die meer zijn voor mensen die hun schouders bijzonder veel gebruiken, zoals het (reeds uitgemolken) voorbeeld van een pitcher. Anyways, kijk maar wat je ermee doet!
En voor wat het waard is, ik volg alle bovenstaande punten op squatten na, en heb geen schouder pijnen.
Probleem is niet dat er iets fout is gegaan tijdens het trainen( as far as I know) maar dat ik gisteren hard gevallen/gegooid ben bij mma.![]()
quote:Op donderdag 8 december 2011 16:26 schreef Panzermaus het volgende:
Niet alleen pushups. Ook PRISONER SQUATS JUMPING JACKS WINDMILLS WINDWIPERS gewoon 20 minuten warmup tot failure.
Confidence through competence![]()
Goed opwarmen, gewoon volle bak gaan. Dan een minuutje rusten en een slokje drinken nemen, daarna met je workout beginnen.quote:
Je wilt echt niet dat er shit snapt in je schouders ofzo. Dan zit je voor de rest van je leven gebakken.![]()
Als je warm-up 'to failure' is dan zit je je spieren alweer te verzuren, heeft niks met warming-up meer te maken dan![]()
![]()
Ja daarom kan je ook gewoon 2e hands schoenen van 5 euro dragen tijdens het liftenquote:Op donderdag 8 december 2011 17:30 schreef Kikkerpr1ns het volgende:
Tering weightlifting schoenen zijn duur![]()
Anders ga je serieus in op die troll.quote:Op donderdag 8 december 2011 17:31 schreef Autobandje het volgende:
Als je warm-up 'to failure' is dan zit je je spieren alweer te verzuren, heeft niks met warming-up meer te maken dan![]()
![]()
Ik stond net onder de douche, en wat ik altijd onder de douche doe is calf raises, langzaam, snel, op 1 voet, met pauze bovenaan, etc etc, tot het brandt en dan nog een keer.![]()
En toen vroeg ik me dit af.
Skip naar 3:50. Wat heb je hier nu voor nodig dan? Dat gaat toch veel verder dan calf muscles? Ja, coordinatie. Of moet je hier gewoon heel LIGHT WEIGHT BUDDY voor zijn?Precies, is gewoon vragen om problemen. Waar is Jac0bus trouwens, laatste keer dat hij hier postte had hij een wristroller gemaakt. Misschien was nu toe aan NEXT LEVEL SHIT en is hij om het leven gekomen bij het maken van een foamroller ofzo?quote:Op donderdag 8 december 2011 16:47 schreef 16meter het volgende:
[..]
Goed opwarmen, gewoon volle bak gaan. Dan een minuutje rusten en een slokje drinken nemen, daarna met je workout beginnen.
Je wilt echt niet dat er shit snapt in je schouders ofzo. Dan zit je voor de rest van je leven gebakken.![]()
![]()
Hij is sowieso al een tijd niet op FOK! geweest.quote:Op donderdag 8 december 2011 18:01 schreef Panzermaus het volgende:
Precies, is gewoon vragen om problemen. Waar is Jac0bus trouwens, laatste keer dat hij hier postte had hij een wristroller gemaakt. Misschien was nu toe aan NEXT LEVEL SHIT en is hij om het leven gekomen bij het maken van een foamroller ofzo?![]()
Adidas Power Perfect II zijn niet zo duur.quote:Op donderdag 8 december 2011 17:30 schreef Kikkerpr1ns het volgende:
Tering weightlifting schoenen zijn duur![]()
Eindelijk is m'n rug weer pijnvrij. Morgen maar eens rustig beginnen met deadliften, kijken hoe het aanvoelt onder belasting.Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo![]()
Wat had je gedaan dan?quote:Op donderdag 8 december 2011 20:12 schreef fathank het volgende:
Eindelijk is m'n rug weer pijnvrij. Morgen maar eens rustig beginnen met deadliften, kijken hoe het aanvoelt onder belasting.Hoi, ik ben robuust89 en ik ben nieuw!![]()
Not sure if...quote:Op donderdag 8 december 2011 18:01 schreef Panzermaus het volgende:
Ik stond net onder de douche, en wat ik altijd onder de douche doe is calf raises, langzaam, snel, op 1 voet, met pauze bovenaan, etc etc, tot het brandt en dan nog een keer.![]()
Als je met je enkels tegen elkaar calf raises doet voel je ze meer.quote:Op donderdag 8 december 2011 18:01 schreef Panzermaus het volgende:
Ik stond net onder de douche, en wat ik altijd onder de douche doe is calf raises, langzaam, snel, op 1 voet, met pauze bovenaan, etc etc, tot het brandt en dan nog een keer.![]()
En toen vroeg ik me dit af.
Skip naar 3:50. Wat heb je hier nu voor nodig dan? Dat gaat toch veel verder dan calf muscles? Ja, coordinatie. Of moet je hier gewoon heel LIGHT WEIGHT BUDDY voor zijn?
[..]
Precies, is gewoon vragen om problemen. Waar is Jac0bus trouwens, laatste keer dat hij hier postte had hij een wristroller gemaakt. Misschien was nu toe aan NEXT LEVEL SHIT en is hij om het leven gekomen bij het maken van een foamroller ofzo?![]()
over calf raises gesproken, m'n broer zei dat je smal, breed, en tenen naar binnen en buiten moet doen om alle spieren in je kuiten goed aan te spreken ofzo..
klinkt als bro science.. of heeft dit nut?![]()
Lijkt me hetzelfde als verschillende oefeningen voor je triceps doen zodat je alle koppen aanspreekt.quote:Op donderdag 8 december 2011 22:01 schreef 16meter het volgende:
over calf raises gesproken, m'n broer zei dat je smal, breed, en tenen naar binnen en buiten moet doen om alle spieren in je kuiten goed aan te spreken ofzo..
klinkt als bro science.. of heeft dit nut?
Imo: geen bro science..![]()
Ik smeer het op m'n buik voor meer definitie in m'n abs. U mad ?quote:Op donderdag 8 december 2011 21:44 schreef Fanta-stick het volgende:
Jongens begin maar met tandpasta eten.
Bevat tegenwoordig proteinen.![]()
Is bij mijn weten gewoon waar.quote:Op donderdag 8 december 2011 22:01 schreef 16meter het volgende:
over calf raises gesproken, m'n broer zei dat je smal, breed, en tenen naar binnen en buiten moet doen om alle spieren in je kuiten goed aan te spreken ofzo..
klinkt als bro science.. of heeft dit nut?
Vandaag ook weer lekker geknald, ben blij dat de DL's er weer in zitten.[i]Doordeweeks werken, in het weekend aan de coke[/i]
The Ultimate Predictor 2011/2012 Champ!![]()
Ik geloof niet in losse Amino tabs.quote:Op donderdag 8 december 2011 12:32 schreef Autobandje het volgende:
[..]
Eiwitten zijn opgebouwd uit aminozuren. Whey wordt heel snel opgenomen door het lichaam, dus of dit sneller is betwijfel ik zeer. Heb je linkje van wat het is?
Whey is de betere keuze.
Jammer dat Whey vaak insuline pieken geven, maar dat is een andere discussie.![]()
Het is Alfa, daaromquote:Op donderdag 8 december 2011 16:24 schreef 16meter het volgende:
Ok, maar waarom zou ze je moeten doen?![]()
![]()
Twee vraagjes:
• Wat doen jullie voor buik? Ik kan vanwege diastasis niet crunchen (wordt het erger van), dus ik doe eigenlijk alleen maar planks en side bends. Iemand nog een leuke oefening waarbij ik niet hoef te crunchen?
• Ik doe iets fout in m;n dips, maar ik weet niet wat. Ik voel altijd een spiertje in m'n nek aan de linkerkant... Doet tering pijn, maar ik kan m'n sets wel afmaken. Moet je nou vooruit kijken of naar beneden?"End this war against drugs. Legalise the drug against wars."
-
[b]Op donderdag 28 september 2006 09:12 schreef Rio het volgende:[/b]
Uiteindelijk is dit een star_gazer-krijgt-een-keiharde-lul-van-zichzelf-omdat-hij-zichzelf-verheven-voelt topic.![]()
Ik heb dit ook enigszins (zie mijn video's)quote:Op vrijdag 9 december 2011 01:21 schreef star_gazer het volgende:
Twee vraagjes:
• Wat doen jullie voor buik? Ik kan vanwege diastasis niet crunchen (wordt het erger van), dus ik doe eigenlijk alleen maar planks en side bends. Iemand nog een leuke oefening waarbij ik niet hoef te crunchen?
• Ik doe iets fout in m;n dips, maar ik weet niet wat. Ik voel altijd een spiertje in m'n nek aan de linkerkant... Doet tering pijn, maar ik kan m'n sets wel afmaken. Moet je nou vooruit kijken of naar beneden?
Zelfs einde van de cut, volle 6pack vond ik mijn buik toch nog vol. Nee geen HGH.
Ik gang gewoon aan de pullups en breng mijn benen helemaal tot boven mijn hoofd, ik doe nooit Crunches te licht te en snel verkeerd uitgevoerd.![]()
Vooruit kijkenquote:Op vrijdag 9 december 2011 01:21 schreef star_gazer het volgende:
Twee vraagjes:
• Wat doen jullie voor buik? Ik kan vanwege diastasis niet crunchen (wordt het erger van), dus ik doe eigenlijk alleen maar planks en side bends. Iemand nog een leuke oefening waarbij ik niet hoef te crunchen?
• Ik doe iets fout in m;n dips, maar ik weet niet wat. Ik voel altijd een spiertje in m'n nek aan de linkerkant... Doet tering pijn, maar ik kan m'n sets wel afmaken. Moet je nou vooruit kijken of naar beneden?
[ Bericht 0% gewijzigd door RaymondK op 09-12-2011 07:46:22 ]![]()
Zo, vanmorgen een rondje gedaan met een trainer. Gewoon om naar m'n form te kijken en de puntjes op de i te zetten. Was best goed om te doen, van die kleine correcties maakt dat de form net effe wat beter wordt. En dat voel je best goed eigenlijk.
Ik begon nog wat te klagen over de rest van m'n buikje, waarop hij zei dat ik een typische audi heb.![]()
WTF, audi? Daarmee bedoelen ze dus een verkeerde lichaamshouding waardoor je een soort van voorkant als een audi krijgt. Zo'n ronde naar voren afgewerkte vorm.Ik moet dus rechter op gaan staan. m'n schouders wat verder naar achter en me aanwennen m'n buik net iets in te houden. Niet echt helemaal inhouden uiteraard, maar net dat het m'n houding corrigeert. Ben benieuwd hoe me dat af gaat met zo'n 10 - 12 uur per dag achter een computer. De neiging om in elkaar gezakt te gaan zitten is behoorlijk groot.
![]()
Ken de naam niet, maar de spiderman ofzoquote:Op vrijdag 9 december 2011 01:21 schreef star_gazer het volgende:
Twee vraagjes:
• Wat doen jullie voor buik? Ik kan vanwege diastasis niet crunchen (wordt het erger van), dus ik doe eigenlijk alleen maar planks en side bends. Iemand nog een leuke oefening waarbij ik niet hoef te crunchen?
• Ik doe iets fout in m;n dips, maar ik weet niet wat. Ik voel altijd een spiertje in m'n nek aan de linkerkant... Doet tering pijn, maar ik kan m'n sets wel afmaken. Moet je nou vooruit kijken of naar beneden?.
Ellebogen op de grond( plankhouding) en je benen intrekken omstebeurt. Indraaien met 1 hand, doe je dat wel eens.![]()
Bij het lopen heb ik inmiddels wel een goede houding, maar achter mijn computer lukt het me ook gewoon niet, zak altijd op een gegeven moment in. Wel jammerquote:Op vrijdag 9 december 2011 09:59 schreef Snakey het volgende:
Zo, vanmorgen een rondje gedaan met een trainer. Gewoon om naar m'n form te kijken en de puntjes op de i te zetten. Was best goed om te doen, van die kleine correcties maakt dat de form net effe wat beter wordt. En dat voel je best goed eigenlijk.
Ik begon nog wat te klagen over de rest van m'n buikje, waarop hij zei dat ik een typische audi heb.![]()
WTF, audi? Daarmee bedoelen ze dus een verkeerde lichaamshouding waardoor je een soort van voorkant als een audi krijgt. Zo'n ronde naar voren afgewerkte vorm.Ik moet dus rechter op gaan staan. m'n schouders wat verder naar achter en me aanwennen m'n buik net iets in te houden. Niet echt helemaal inhouden uiteraard, maar net dat het m'n houding corrigeert. Ben benieuwd hoe me dat af gaat met zo'n 10 - 12 uur per dag achter een computer. De neiging om in elkaar gezakt te gaan zitten is behoorlijk groot.
![]()
![]()
Ik moet soms lange stukken/contracten lezen waarbij de neiging al snel is om in te zakken, zonder dat je merkt eigenlijk. Het maakt dan ook niet uit of ik het op m'n scherm lees of het uitprint. Binnen een minuut of 10 moet ik mezelf weer corrigeren.quote:Op vrijdag 9 december 2011 10:28 schreef Autobandje het volgende:
[..]
Bij het lopen heb ik inmiddels wel een goede houding, maar achter mijn computer lukt het me ook gewoon niet, zak altijd op een gegeven moment in. Wel jammer![]()
Heb ik ook, was een tijdje naar een cesar/mensendieck therapeut daarvoor geweest. Niks nieuws gehoord daar, maar door het ueberhaupt gáán naar de sessies ben ik me bewuster van m'n houding geworden en doe ik het een stuk minder achter de computer nu.
Tevens voetenbankje gekochtzodat ik wat beter met m'n rug tegen de leuning zit.
Maar naar voren hangen is wel mijn standaard houding. Heb bij squat en deadlift ook grootse moeite om rug recht te houden omdat dat niet automatisch gaat.Confidence through competence![]()
In het begin kan je wel 3x5 doen met die pussyweights. Maar zodra je hoger komt doe je gewoon 2 warmup sets met steeds meer gewicht en dan je 1x5 op normaal gewicht. Zo deed ik het. Want 1x5 met 30 kg in het begin vond ik een beetje loos.quote:Op donderdag 8 december 2011 16:38 schreef Lakitu het volgende:
Boys ik kom hier normaal nooit maar nu moet het even. Ik doe sinds kort ook deadlifts en squats naast andere oefeningen, maar geen SS. Maar rippletits zegt dus dat je 1x5 deadlifts moet doen omdat weetikveel. Ik doe nu 3x5 is dat te veel?
oke grOp woensdag 30 juni 2010 20:32 schreef afcajos het volgende:
Verrassend. Een topic over het regelen van te jonge smatjes en C_N en Lakitu zijn er als de kippen bij.![]()
Mijn fysio heeft iets soortgelijks verteld, no bro science.quote:Op donderdag 8 december 2011 22:01 schreef 16meter het volgende:
over calf raises gesproken, m'n broer zei dat je smal, breed, en tenen naar binnen en buiten moet doen om alle spieren in je kuiten goed aan te spreken ofzo..
klinkt als bro science.. of heeft dit nut?
[ Bericht 0% gewijzigd door slacker_nl op 09-12-2011 11:42:32 ]In theory there is no difference between theory and practice. In practice there is.![]()
Klinkt natuurlijk en probeer het maar eens, het voelt inderdaad anders, zal waarschijnlijk de spieren ook anders hitten dan. Geen probleem, altijd Holiday On Ice a-gogo als ik onder de douche calf raises doe.quote:Op donderdag 8 december 2011 22:01 schreef 16meter het volgende:
over calf raises gesproken, m'n broer zei dat je smal, breed, en tenen naar binnen en buiten moet doen om alle spieren in je kuiten goed aan te spreken ofzo..
klinkt als bro science.. of heeft dit nut?![]()
Vanmorgen ook naar mijn form gekeken met squaten, wat bij mij met m'n been lachen is natuurlijk.quote:Op vrijdag 9 december 2011 10:41 schreef Stereotomy het volgende:
Maar naar voren hangen is wel mijn standaard houding. Heb bij squat en deadlift ook grootse moeite om rug recht te houden omdat dat niet automatisch gaat.![]()
Zodra mijn form fout is ben ik helemaal uit balans en sta ik te wapperen als een rietje in de wind.Ik MOET het goed en erg geconcentreerd doen, anders gaat het helemaal mis. Maar zodra ik goed sta is m'n techniek okee. Met m'n rug heb ik niet zo veel moeite, als ik die iets te veel buig ben ik ook gelijk uit balans en val ik bijna naar voren.
Er kwam uit de sessie vanmorgen ook duidelijk naar voren dat ik aan m'n mentaal moet werken tijdens m'n workouts. Ik ben veel te snel mijn concentratie kwijt waardoor ik niet 100% goed train. Het zijn kleine dingetjes, maar het moet allemaal net effe wat scherper. En wat minder gewicht zodat ik de bedoelde spier beter aanspreek.![]()
![]()
Ik heb soms ook dat ik denk dat ik op ben, maar probeer dan nog altijd bar te verkruimelen met mijn handen en echt keihard duwen, en krijg er dan nog gewoon een foutloze rep uit.Ik heb echt het gevoel dat die dingen het verschil maken.
![]()
Dat maakt volgens mij een enorm verschil.quote:Op vrijdag 9 december 2011 11:04 schreef Panzermaus het volgende:
Ik heb soms ook dat ik denk dat ik op ben, maar probeer dan nog altijd bar te verkruimelen met mijn handen en echt keihard duwen, en krijg er dan nog gewoon een foutloze rep uit.Ik heb echt het gevoel dat die dingen het verschil maken.
Maar zoals vanmorgen, even zo zwaar mogelijk bench press, en dan bij de laatste twee voel ik m'n triceps gaan branden en ben ik gelijk alle concentratie op mijn borst kwijt en moet ik bijna opgeven om m'n triceps. Wat ook gelijk aangeeft dat ik m'n tricpes harder moet trainen uiteraard.![]()
![]()
We moeten eigenlijk allemaal in zon achtbaan stoel gaan zitten...als we computeren. Zit je recht en voorover leunen gaat gewoon niet.quote:Op vrijdag 9 december 2011 10:36 schreef Snakey het volgende:
[..]
Ik moet soms lange stukken/contracten lezen waarbij de neiging al snel is om in te zakken, zonder dat je merkt eigenlijk. Het maakt dan ook niet uit of ik het op m'n scherm lees of het uitprint. Binnen een minuut of 10 moet ik mezelf weer corrigeren.![]()
Mentaal bedoel je?quote:Op vrijdag 9 december 2011 11:27 schreef seto het volgende:
Ik stond gister voor het eerst vast onder de stang met squattenGoed idee.quote:Op vrijdag 9 december 2011 11:29 schreef Fanta-stick het volgende:
[..]
We moeten eigenlijk allemaal in zon achtbaan stoel gaan zitten...als we computeren. Zit je recht en voorover leunen gaat gewoon niet.![]()
![]()
quote:Op vrijdag 9 december 2011 12:03 schreef CarbonC het volgende:
Naakte bodybuilder bezorgt koppeltje schrik van hun levenquote:Het kostte uiteindelijk vier agenten en vier sets handboeien om de man te kunnen arresteren. De politie vermoedt dat de agressieveling stijf stond van de steroïden.![]()
![]()
Er was toch ook zo'n Engelse bodybuilder die mensen ging dwingen te squatten op straat enzo? Ben de naam even kwijt![]()
![]()
Hoe heb je het opgelost? Stang op de steunen laten kletteren?
Lijkt me echt niet zo'n leuk moment
Confidence through competence![]()
Nooit aan gedacht eigenlijk. Maar ik kan dan ook niet te zwaar gaan.quote:Op vrijdag 9 december 2011 12:11 schreef seto het volgende:
Stond gelukkig in het rek. Ik was er eerst altijd bang voor maar het valt reuze mee.
Wat doe je? Je op je kont laten zakken?![]()
![]()
Zal wel door de whey komen, ik hoor daar altijd slechte verhalen over.quote:Op vrijdag 9 december 2011 12:03 schreef CarbonC het volgende:
Naakte bodybuilder bezorgt koppeltje schrik van hun levenI just had to get that stress off my chest like breast reduction.![]()
Langzaam helemaal naar beneden zakken tot de stang op de steunen lag en er toen onderuit gekropenquote:Op vrijdag 9 december 2011 12:15 schreef Stereotomy het volgende:
Hoe heb je het opgelost? Stang op de steunen laten kletteren?
Lijkt me echt niet zo'n leuk moment![]()
![]()
quote:Op vrijdag 9 december 2011 12:18 schreef seto het volgende:
[..]
Langzaam helemaal naar beneden zakken tot de stang op de steunen lag en er toen onderuit gekropen
Confidence through competence![]()
Zou ik niet doen. Het risico dat de bar even fijn over je ruggegraat naar beneden gaat lijkt me veel te groot.quote:Op vrijdag 9 december 2011 12:24 schreef seto het volgende:
[..]
Ja was ook de eerste keer gast, volgende keer gooi ik hem wel van mijn rug af![]()
sdiafjdijfidjadfijidjafquote:Op vrijdag 9 december 2011 12:26 schreef Snakey het volgende:
[..]
Zou ik niet doen. Het risico dat de bar even fijn over je ruggegraat naar beneden gaat lijkt me veel te groot.![]()
![]()
Hoeveel gewicht was je aan het squatten, seto?Bodybuilder? Ik denk eerder aan een strongman ofzo.quote:Op vrijdag 9 december 2011 12:03 schreef CarbonC het volgende:
Naakte bodybuilder bezorgt koppeltje schrik van hun leven![]()
![]()
Gast, je hebt gewoon APT (Anterior Pelvic Tilt); ook wel lower cross syndrome genoemd. Komt omdat we tegenwoordig onnatuurlijk veel zitten, waardoor je hip flexors (psoas) te kort en sterk zijn, terwijl je glutes te zwak zijn. Hierdoor gaat je bekken naar voren hangen, waardoor je ass naar achteren steekt en je buik naar voren. Antwoord? Breed squatten en (vooral) je hip flexors oprekken.quote:Op vrijdag 9 december 2011 09:59 schreef Snakey het volgende:
Zo, vanmorgen een rondje gedaan met een trainer. Gewoon om naar m'n form te kijken en de puntjes op de i te zetten. Was best goed om te doen, van die kleine correcties maakt dat de form net effe wat beter wordt. En dat voel je best goed eigenlijk.
Ik begon nog wat te klagen over de rest van m'n buikje, waarop hij zei dat ik een typische audi heb.![]()
WTF, audi? Daarmee bedoelen ze dus een verkeerde lichaamshouding waardoor je een soort van voorkant als een audi krijgt. Zo'n ronde naar voren afgewerkte vorm.Ik moet dus rechter op gaan staan. m'n schouders wat verder naar achter en me aanwennen m'n buik net iets in te houden. Niet echt helemaal inhouden uiteraard, maar net dat het m'n houding corrigeert. Ben benieuwd hoe me dat af gaat met zo'n 10 - 12 uur per dag achter een computer. De neiging om in elkaar gezakt te gaan zitten is behoorlijk groot.
Hier is een prachtig topic over het fixen van APT op bodybuilding.com.
[ Bericht 5% gewijzigd door star_gazer op 09-12-2011 13:04:33 ]"End this war against drugs. Legalise the drug against wars."
-
[b]Op donderdag 28 september 2006 09:12 schreef Rio het volgende:[/b]
Uiteindelijk is dit een star_gazer-krijgt-een-keiharde-lul-van-zichzelf-omdat-hij-zichzelf-verheven-voelt topic.![]()
Thanks, heb het zelf ook een klein beetje. Ziet er interessant, volgende keer eens gaan proberen dan maar.quote:Op vrijdag 9 december 2011 12:53 schreef star_gazer het volgende:
[..]
Gast, je hebt gewoon APT (Anterior Pelvic Tilt); ook wel lower cross syndrome genoemd. Komt omdat we tegenwoordig onnatuurlijk veel zitten, waardoor je hip flexors (psoas) te kort en sterk zijn, terwijl je glutes te zwak zijn. Hierdoor gaat je bekken naar voren hangen, waardoor je ass naar achteren steekt en je buik naar voren. Antwoord? Breed squatten en (vooral) je hip flexors oprekken.
Hier is een prachtig topic over het fixen van APT op bodybuilding.com.I just had to get that stress off my chest like breast reduction.![]()
Verdomd. Nooit van gehoord, maar zo logisch. Thanks, ik ga maar eens wat stretches doen.quote:Op vrijdag 9 december 2011 12:53 schreef star_gazer het volgende:
[..]
Gast, je hebt gewoon APT (Anterior Pelvic Tilt); ook wel lower cross syndrome genoemd. Komt omdat we tegenwoordig onnatuurlijk veel zitten, waardoor je hip flexors (psoas) te kort en sterk zijn, terwijl je glutes te zwak zijn. Hierdoor gaat je bekken naar voren hangen, waardoor je ass naar achteren steekt en je buik naar voren. Antwoord? Breed squatten en (vooral) je hip flexors oprekken.
Hier is een prachtig topic over het fixen van APT op bodybuilding.com.![]()
![]()
Thanks, sounds very logical and helpful my friend.quote:Op vrijdag 9 december 2011 12:53 schreef star_gazer het volgende:
[..]
Gast, je hebt gewoon APT (Anterior Pelvic Tilt); ook wel lower cross syndrome genoemd. Komt omdat we tegenwoordig onnatuurlijk veel zitten, waardoor je hip flexors (psoas) te kort en sterk zijn, terwijl je glutes te zwak zijn. Hierdoor gaat je bekken naar voren hangen, waardoor je ass naar achteren steekt en je buik naar voren. Antwoord? Breed squatten en (vooral) je hip flexors oprekken.
Hier is een prachtig topic over het fixen van APT op bodybuilding.com.![]()
Heb zelf ook een lichte APT en heb wel gemerkt dat het beter is geworden sinds ik voor en na mijn workouts de hip flexors oprekHelemaal weg is het niet, maar daarvoor zou ik het waarschijnlijk iedere dag moeten doen en een andere baan moeten zoeken
Ik sta in iedere geval een stuk rechter tegenwoordig; lijk daardoor ook net iets langer, wat wel nuttig is met mijn zielige 1m73
"End this war against drugs. Legalise the drug against wars."
-
[b]Op donderdag 28 september 2006 09:12 schreef Rio het volgende:[/b]
Uiteindelijk is dit een star_gazer-krijgt-een-keiharde-lul-van-zichzelf-omdat-hij-zichzelf-verheven-voelt topic.![]()
Wie was hier toch ook al weer zo'n fan van foam rolling?
Lijkt me gezien die tips wel aardig om eens te proberen.I just had to get that stress off my chest like breast reduction.![]()
quote:Op vrijdag 9 december 2011 13:53 schreef Seam het volgende:
Wie was hier toch ook al weer zo'n fan van foam rolling?
Lijkt me gezien die tips wel aardig om eens te proberen.quote:Op donderdag 8 december 2011 18:01 schreef Panzermaus het volgende:
Waar is Jac0bus trouwens, laatste keer dat hij hier postte had hij een wristroller gemaakt. Misschien was nu toe aan NEXT LEVEL SHIT en is hij om het leven gekomen bij het maken van een foamroller ofzo?![]()
was volgens mij iets waaruit bleek dat die dingen helemaal niet zo goed zijn :pquote:Op vrijdag 9 december 2011 13:53 schreef Seam het volgende:
Wie was hier toch ook al weer zo'n fan van foam rolling?
Lijkt me gezien die tips wel aardig om eens te proberen.![]()
Kidkash meen ik.quote:Op vrijdag 9 december 2011 13:53 schreef Seam het volgende:
Wie was hier toch ook al weer zo'n fan van foam rolling?
Lijkt me gezien die tips wel aardig om eens te proberen.Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo![]()
Jep ik heb er zelf 1 gekocht vorige week voor thuis, ik zweer erbij maar goed ik ren ook veel op het veld en heb daar veel fysiek contact waar de spieren in mn rug nogal onder te lijden hebben dus voor dat soort momenten is het wel een uitkomst.
Ik heb ook wel eens vast gezeten onder de stang met Squatten, mooi moment, gaf meteen aan waar ik was, leerzaam vooralIm a bad man....but i forgive myself
Luck is for losers![]()
Ligt er aan waar je het voor gebruikt lijkt me. Ik zat laatst wat vast in mijn rug, masseren met een foam rol loste het in een paar minuten op.quote:Op vrijdag 9 december 2011 14:39 schreef mtchel112 het volgende:
[..]
was volgens mij iets waaruit bleek dat die dingen helemaal niet zo goed zijn :p![]()
![]()
Blijft echt de mooiste fysiek.quote:Op vrijdag 9 december 2011 16:40 schreef 16meter het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
De onovertroffen koning.(no homo)
No homo![]()
![]()
Die enorme V-vorm![]()
Vind die enorme buiken van tegenwoordig echt niks...Confidence through competence![]()
Yep.quote:Op vrijdag 9 december 2011 21:08 schreef BeamofLight het volgende:
Onderrug spierpijn na DL is goed,no?![]()
Laat iemand even meekijken. DL zou op meer plekken 'zeer' moeten doen dan alleen je onderrug. Misschien is je form niet goed, maar dat is nogal moeilijk te zeggen op een forum.quote:Op vrijdag 9 december 2011 21:26 schreef BeamofLight het volgende:
Twijfel altijd tussen bad form en goede spierpijn![]()
![]()
Hoe kan het trouwens dat sommige mensen maar 4 abs hebben zoals Arnold, sommige 6 en zelfs sommige 8?If not now, then when.![]()
Goeie vraag. Geen idee.quote:Op vrijdag 9 december 2011 23:10 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Hoe kan het trouwens dat sommige mensen maar 4 abs hebben zoals Arnold, sommige 6 en zelfs sommige 8?![]()
ROIDZ BRAHquote:Op vrijdag 9 december 2011 23:10 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Hoe kan het trouwens dat sommige mensen maar 4 abs hebben zoals Arnold, sommige 6 en zelfs sommige 8?[i]Doordeweeks werken, in het weekend aan de coke[/i]
The Ultimate Predictor 2011/2012 Champ!![]()
En nog steeds een iele noob.quote:Op vrijdag 9 december 2011 23:16 schreef Panzermaus het volgende:
Genetics. Ik ben trouwens 12 MONTHS IN nu.[i]Doordeweeks werken, in het weekend aan de coke[/i]
The Ultimate Predictor 2011/2012 Champ!![]()
Congratzz!quote:Op vrijdag 9 december 2011 23:16 schreef Panzermaus het volgende:
Genetics. Ik ben trouwens 12 MONTHS IN nu.
If not now, then when.![]()
Just kidding brah. Laat eens wat before and after pics zien dan[i]Doordeweeks werken, in het weekend aan de coke[/i]
The Ultimate Predictor 2011/2012 Champ!![]()
FUCKING GET AT ME, geen zin om meer te posten nu. Before foto's moet je even zoeken.fok.nl'en, die heb ik hier niet zo.quote:Op vrijdag 9 december 2011 23:19 schreef Jajong het volgende:
Just kidding brah. Laat eens wat before and after pics zien dan![]()
![]()
Looking good, ik kan me the Machinist foto's van eerst nog wel herinnerenquote:Op vrijdag 9 december 2011 23:27 schreef Panzermaus het volgende:
[..]
FUCKING GET AT ME, geen zin om meer te posten nu. Before foto's moet je even zoeken.fok.nl'en, die heb ik hier niet zo.
[ afbeelding ].
[i]Doordeweeks werken, in het weekend aan de coke[/i]
The Ultimate Predictor 2011/2012 Champ!![]()
Panzer je bent vet geworden man! Voor jouw doen tenminste, uberecto
[ Bericht 29% gewijzigd door Ethanolic op 09-12-2011 23:37:49 ]Deathlift or Die.![]()
Ow wacht even hoor, ik glij bijna van de bank.quote:Op vrijdag 9 december 2011 23:27 schreef Panzermaus het volgende:
[..]
FUCKING GET AT ME, geen zin om meer te posten nu. Before foto's moet je even zoeken.fok.nl'en, die heb ik hier niet zo.
[ afbeelding ]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op vrijdag 9 december 2011 23:42 schreef Fanta-stick het volgende:
Mooie abs...richting streeffysiek.![]()
If not now, then when.![]()
Thanks bro, lijk een stuk voller dan een halfjaartje terug.quote:Op vrijdag 9 december 2011 23:31 schreef Ethanolic het volgende:
Panzer je bent vet geworden man! Voor jouw doen tenminste, uberecto
Had veel eerder willen beginnen. Tevens strong bulking abs.![]()
![]()
Waar zijn je borstharen?quote:Op vrijdag 9 december 2011 23:46 schreef Panzermaus het volgende:
[..]
Thanks bro, lijk een stuk voller dan een halfjaartje terug.
[ afbeelding ]
Had veel eerder willen beginnen. Tevens strong bulking abs.If not now, then when.![]()
Ik ben al aan het kijken met een loep of ik sporen van melk zie.quote:
Owja en Panzer, pics van je asser?![]()
Panzer draagt zijn kraan links.quote:Op vrijdag 9 december 2011 23:46 schreef Panzermaus het volgende:
[..]
Thanks bro, lijk een stuk voller dan een halfjaartje terug.
[ afbeelding ]
Had veel eerder willen beginnen. Tevens strong bulking abs.Confidence through competence![]()
Nog niet mijn community man, ergens verwacht ik ook nog wel dat ik 1 a 2 cm zal groeien. Heb mijn puberty gewoon te lang verwaarloosd met amper slapen, slecht eten en GEEN PINDAKAAS.quote:Gaat het laatste halfjaar hard, moet mijn kin nu echt beginnen bij te houden enzo. Cute.
![]()
En span nu eens aan?quote:Op vrijdag 9 december 2011 23:27 schreef Panzermaus het volgende:
[..]
FUCKING GET AT ME, geen zin om meer te posten nu. Before foto's moet je even zoeken.fok.nl'en, die heb ik hier niet zo.
[ afbeelding ]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
gay.nl/pianomuisquote:Op vrijdag 9 december 2011 23:48 schreef Fanta-stick het volgende:
[..]
Ik ben al aan het kijken met een loep of ik sporen van melk zie.
Owja en Panzer, pics van je asser?Ik heb geen kraan meer man, nadeel van al die pindakaas, alles schrompelt helemaal weg.quote:Op vrijdag 9 december 2011 23:51 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Panzer draagt zijn kraan links.quote:Op vrijdag 9 december 2011 23:52 schreef IrCute het volgende:
[..]
En span nu eens aan?Nee man, dan moet ik alles blurren.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
Panzer respect man voor je doorzettingsvermogen en discipline. Een ekte ekte ecto die niet denkt dat die alles is met een schrielig lichaampje en abs maar gewoon gaat bikkelen als een baas.If not now, then when.![]()
Ik verwacht binnenkort eentje van jou.quote:Op zaterdag 10 december 2011 00:20 schreef Fanta-stick het volgende:
Altijd interessant zulke filmpjes.
Ik verwacht binnenkort eentje van Panzermaus.If not now, then when.![]()
Hahah...heb geen before pics.:Pquote:Op zaterdag 10 december 2011 00:23 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Ik verwacht binnenkort eentje van jou.![]()
Oude foto's sowieso wel!quote:Op zaterdag 10 december 2011 00:24 schreef Fanta-stick het volgende:
[..]
Hahah...heb geen before pics.:PIf not now, then when.![]()
Ik weet niet meer waar ik die foto van mijn benen hebquote:.
Want ik ben nu aan het zoeken tussen oude vakantiepics.![]()
![]()
2 jaar geleden.
1 maandje geleden volgens mij.
Niet echt duidelijk, beetje gekeken naar soortgelijke pose.![]()
Ow die mannenbenenfoto.quote:Op zaterdag 10 december 2011 00:57 schreef Fanta-stick het volgende:
[ afbeelding ] 2 jaar geleden.
[ afbeelding ] 1 maandje geleden volgens mij.
Niet echt duidelijk, beetje gekeken naar soortgelijke pose.
Wat zijn je doelen?If not now, then when.![]()
Zag 'r uit als een schattig leuk meisje. Waarom ben je gaan bodybuilden?quote:Op zaterdag 10 december 2011 00:57 schreef Fanta-stick het volgende:
[ afbeelding ] 2 jaar geleden.
[ afbeelding ] 1 maandje geleden volgens mij.
Niet echt duidelijk, beetje gekeken naar soortgelijke pose.![]()
Thanks bro...quote:Op zaterdag 10 december 2011 01:01 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Ow die mannenbenenfoto.
Wat zijn je doelen?
Uhm ja...vooral kracht en daarna pas het esthetische...ja gewoon meer definitie.
![]()
En jij bent?quote:Op zaterdag 10 december 2011 01:02 schreef Varkensbiefstuk het volgende:
[..]
Zag 'r uit als een schattig leuk meisje. Waarom ben je gaan bodybuilden?
Bodybuilden, tja het ging mij meer om kracht enzo en lekker die pump jeweettoch.
Maarja het gaat ook groeien he die spiertjes.![]()
Dus een lager bf? Maar gewoon normaal mooi slank lichaam of echt zoals die filmpjes die je had gepost?quote:Op zaterdag 10 december 2011 01:03 schreef Fanta-stick het volgende:
[..]
Thanks bro...
Uhm ja...vooral kracht en daarna pas het esthetische...ja gewoon meer definitie.
If not now, then when.![]()
Zoals die filmpjes...maar dan iets meer vet op de buik ik wil geen 8 pack...dan heb je dat vrouwelijke buikje niet meer youknow.quote:Op zaterdag 10 december 2011 01:05 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Dus een lager bf? Maar gewoon normaal mooi slank lichaam of echt zoals die filmpjes die je had gepost?![]()
iknowquote:Op zaterdag 10 december 2011 01:05 schreef Fanta-stick het volgende:
[..]
Zoals die filmpjes...maar dan iets meer vet op de buik ik wil geen 8 pack...dan heb je dat vrouwelijke buikje niet meer youknow.
If not now, then when.![]()
Jep, ik vind het persoonlijk ook mooier als je wat voller bent. Slank lichaam maar wel gewoon mooie vormen. Anders lijkt het net of je tegen een man aan zit te kijken met zo'n gespierd vrouwen lichaam onder de youknow.quote:Op zaterdag 10 december 2011 01:09 schreef Fanta-stick het volgende:
[..]
Maarja als je zo laag in bf gaat moet je wel veel inleveren.
If not now, then when.![]()
Hahah als je zak over hoofd van een bodybuildster doet...weet je niet of het een vent is.quote:Op zaterdag 10 december 2011 01:14 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Jep, ik vind het persoonlijk ook mooier als je wat voller bent. Slank lichaam maar wel gewoon mooie vormen. Anders lijkt het net of je tegen een man aan zit te kijken met zo'n gespierd vrouwen lichaam onder de youknow.![]()
quote:Op zaterdag 10 december 2011 01:15 schreef Fanta-stick het volgende:
[..]
Hahah als je zak over hoofd van een bodybuildster doet...weet je niet of het een vent is.Hahaha
If not now, then when.![]()
Dat had een vriend met Amber Rose...quote:
''Ja ze is wel mooi maar als je ' s ochtends wakker wordt en ze ligt met haar rug naar je toe..
!!!''
![]()
Hahah of "Ja het douchen is wel leuk maar altijd voor het douchen gaat ze samen met mij lopen posen voor de spiegel.quote:Op zaterdag 10 december 2011 01:17 schreef Fanta-stick het volgende:
[..]
Dat had een vriend met Amber Rose...
''Ja ze is wel mooi maar als je ' s ochtends wakker wordt en ze ligt met haar rug naar je toe..
!!!''
"
If not now, then when.![]()
Guiltyquote:Op zaterdag 10 december 2011 01:38 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Hahah of "Ja het douchen is wel leuk maar altijd voor het douchen gaat ze samen met mij lopen posen voor de spiegel."
![]()
![]()
Hmm. Oké jij bent een uitzondering aangezien je er nog! niet uitziet als een vrouwelijke buffel.quote:If not now, then when.![]()
Aint gonna happen...ga ook niet te zwaar trainen.quote:Op zaterdag 10 december 2011 01:44 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Hmm. Oké jij bent een uitzondering aangezien je er nog! niet uitziet als een vrouwelijke buffel.![]()
Ga elkaar anders lekker DM'en ofzo.[i]Doordeweeks werken, in het weekend aan de coke[/i]
The Ultimate Predictor 2011/2012 Champ!![]()
U go girl.quote:Op zaterdag 10 december 2011 01:45 schreef Fanta-stick het volgende:
[..]
Aint gonna happen...ga ook niet te zwaar trainen.
If not now, then when.![]()
Nou meid, en jij noemde jezelf dikquote:Op zaterdag 10 december 2011 00:57 schreef Fanta-stick het volgende:
[ afbeelding ] 2 jaar geleden.
[ afbeelding ] 1 maandje geleden volgens mij.
Niet echt duidelijk, beetje gekeken naar soortgelijke pose.![]()
![]()
Die foto is misleidend.quote:Op zaterdag 10 december 2011 01:53 schreef Geo3kant het volgende:
[..]
Nou meid, en jij noemde jezelf dikIf not now, then when.![]()
Ik niet. Was een reactie van zon gozer hier op het forumquote:Op zaterdag 10 december 2011 01:53 schreef Geo3kant het volgende:
[..]
Nou meid, en jij noemde jezelf dik. Ik noem geen namen
.
![]()
Hmm, misschien was het die gast die mij je seksi pics DMde dan.quote:Op zaterdag 10 december 2011 01:56 schreef Fanta-stick het volgende:
[..]
Ik niet. Was een reactie van zon gozer hier op het forum. Ik noem geen namen
.
Verder nu wel goede beentjes![]()
![]()
Ow lawd.quote:Op zaterdag 10 december 2011 02:01 schreef Geo3kant het volgende:
[..]
Hmm, misschien was het die gast die mij je seksi pics DMde dan.
Verder nu wel goede beentjes![]()
![]()
quote:Op vrijdag 9 december 2011 23:42 schreef Fanta-stick het volgende:
Mooie abs...richting streeffysiek.
![]()
De nieuwe definitie van het woord "Griekse God" is Arnold Schwarzenegger.quote:If not now, then when.
Forum Opties Forumhop: Hop naar: