Snap ik en het is hartstikke logisch. Het is dan ook geen verwijtquote:Op woensdag 14 december 2011 00:51 schreef cafpow het volgende:
@Elisab met 40 sur afstand doel ik op dat die oom 40 uur van de rest van de familie zitten, aan de andere kant van dat land...omdat het een groot land is is dat 40 uur met de bus(je hebt geen trein vervoer.
En dat het boos zijn en jaloers zijn niks helpt besef ik ook. Maar je kan die emoties ook niet uitschakelen. En dat het zaken tussen mijn ma en haar generatie zijn besef ik wel, maar ik ben de enige die zij heeft om erover te praten. En zij praat op dusdanige manier dat ik haar emoties zowat overneem.
En tja dat ik er niet bij ben is idd normaal maar ik zat tot meer dan een half jaar geleden in een enorme put en ik begon eindelijk wat grip te krijgen en dat ben ik in een halve week kwijt en ik neig die put van toen alleen nog dieper te maken ...pffff
En nu zit ik hier en kan niet slapen omdat de gedachten echt alle kanten uitgaan..en ik geen rust vind...
Ongeveer een uurtje, was niet zo moeilijkquote:Op woensdag 14 december 2011 10:45 schreef sweetdancegirl het volgende:
600 vragen? Hoelang ben je wel niet bezig geweest?
Mijn hemel, ik was 2 wkn geleden bezig met een paar lijstjes van ongeveer 15 vragen..dat keer 6 en ik was he-le-maal gesloopt.quote:Op woensdag 14 december 2011 12:16 schreef Sylvana het volgende:
[..]
Ongeveer een uurtje, was niet zo moeilijk
Tja dat verschilt bij iedereen natuurlijk. Ik heb er niet zo'n moeite mee. Alleen met de aanvuloefening was ik wel even bezig, dat vond ik we lastig.quote:Op woensdag 14 december 2011 14:30 schreef sweetdancegirl het volgende:
[..]
Mijn hemel, ik was 2 wkn geleden bezig met een paar lijstjes van ongeveer 15 vragen..dat keer 6 en ik was he-le-maal gesloopt.
en nu? Nu haal je het net niet binnen die 1,5 jaar?quote:Op woensdag 14 december 2011 15:08 schreef Madame_Paon het volgende:
Godver.
"Studeren in je eigen tempo".
NIET DUS.
Je kunt het maar één keer (tegen betaling) verlengen en dan heb je alsnog in totaal maar iets van 1,5 jaar om de opleiding af te ronden.
Daarna moet je alles opnieuw betalen.
En er is maar 2x per jaar een examen, en je móet het examen halen, anders krijg je geen diploma. En als je zakt, moet je een half jaar wachten voordat je het opnieuw kunt proberen. En als je dan wéér zakt, moet je weer een half jaar wachten.
Ik heb er meer dan 1,5 jaar niet eens aan kunnen werken, dus de hele opleiding moet opnieuw betaald worden (gelukkig wel met korting).quote:Op woensdag 14 december 2011 15:21 schreef Nyota het volgende:
[..]
en nu? Nu haal je het net niet binnen die 1,5 jaar?
quote:Op woensdag 14 december 2011 15:22 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
Ik heb er meer dan 1,5 jaar niet eens aan kunnen werken, dus de hele opleiding moet opnieuw betaald worden (gelukkig wel met korting).
Dat noem ik dus níet "studeren in je eigen tempo".
LOI zeker? Ik vroeg laatst ook of ik weer in kon stappen, dat kon maar dan moest ik wel het hele lesgeld weer betalen, met 20% korting maar dat is alsnog 80% van het totale lesgeld wat je weer moet neerleggen. Was toen ook wel even teleurgesteldquote:Op woensdag 14 december 2011 15:08 schreef Madame_Paon het volgende:
Godver.
"Studeren in je eigen tempo".
NIET DUS.
Je kunt het maar één keer (tegen betaling) verlengen en dan heb je alsnog in totaal maar iets van 1,5 jaar om de opleiding af te ronden.
Daarna moet je alles opnieuw betalen.
En er is maar 2x per jaar een examen, en je móet het examen halen, anders krijg je geen diploma. En als je zakt, moet je een half jaar wachten voordat je het opnieuw kunt proberen. En als je dan wéér zakt, moet je weer een half jaar wachten.
Jep, LOI ... en het is blijkbaar niet eens een opleiding, maar slechts een cursus, dus op veel plekken zal ik hoe dan ook niet worden aangenomen.quote:Op woensdag 14 december 2011 15:43 schreef MaJo het volgende:
[..]
LOI zeker? Ik vroeg laatst ook of ik weer in kon stappen, dat kon maar dan moest ik wel het hele lesgeld weer betalen, met 20% korting maar dat is alsnog 80% van het totale lesgeld wat je weer moet neerleggen. Was toen ook wel even teleurgesteld
Het zijn meestal curcussen ja, met uitzondering van een paar nieuwe studies. Goede graadmeter is de site van DUO, daar staan alle erkende opleidingen op (NTI wordt vaak wel weer erkend). Maar dat is wel balen zegquote:Op woensdag 14 december 2011 15:59 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
Jep, LOI ... en het is blijkbaar niet eens een opleiding, maar slechts een cursus, dus op veel plekken zal ik hoe dan ook niet worden aangenomen.
Bij een baan. Maar ik zal sowieso niet fulltime kunnen werken, in ieder geval niet zoals het er nu uitziet.quote:Op woensdag 14 december 2011 16:08 schreef MaJo het volgende:
[..]
Het zijn meestal curcussen ja, met uitzondering van een paar nieuwe studies. Goede graadmeter is de site van DUO, daar staan alle erkende opleidingen op (NTI wordt vaak wel weer erkend). Maar dat is wel balen zegWat voor cursus doe je?
Edit: en bedoel je aangenomen bij een baan of een vervolgopleiding? In het eerste geval zullen ze niet al te moeilijk doen lijkt meIn het tweede geval ligt het wat lastig inderdaad...
Tot nu toe heb ik echt alleen maar teleurstellingen gehad. Een meisje van een paar maanden geleden ging het goed mee, waarna ze me afkeurde op mijn uiterlijk en nu zag ik vandaag een foto van haar met iemand anders. Maargoed ik woon in noord-brabant, een dorpje onder eindhoven. Ik heb overigens niet het idee dat dit dorp mij nog iets gaat opleveren. Ik heb nu echt even een paar dagen dat ik helemaal weggezakt ben. Daarbij wil ik graag contacten hebben in mijn omgeving, via internet is dat toch vrij moeilijk te vinden, hoe ik het tenminste ervaren heb.quote:Op dinsdag 13 december 2011 22:17 schreef DeZoektocht het volgende:
[..]
Je moet gewoon flink in de vergaarbak zoeken voordat je mensen vind met wie het klikt
Dat is via internet echt niet anders als in RL.
Gewoon blijven doen, elke ervaring is leerzaam of je nou een leuk contact hebt of niet.
waar woon je ergens als ik zo vrij mag zijn?
Ho stop! Stapje terugquote:Op woensdag 14 december 2011 15:59 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
Jep, LOI ... en het is blijkbaar niet eens een opleiding, maar slechts een cursus, dus op veel plekken zal ik hoe dan ook niet worden aangenomen.
Met al mijn psychische problemen en het feit dat ik waarschijnlijk op z'n hoogst parttime zal kunnen werken, zijn mijn kansen op een baan nóg kleiner ...quote:Op woensdag 14 december 2011 17:28 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Ho stop! Stapje terug
Opleiding is maar een deel van het verhaal. Je moet natuurlijk wel voldoende basiskennis hebben, maar daarna doen persoonlijkheid, bereidheid, inzet en motivatie een stúk meer dan een papiertje hoor
Gewoon doorgaan en zo lekker optimistisch blijven als een paar dagen geleden. Extra cursusgeld, maandje korter of langer; allemaal dingen buiten jou & bijzaak.
You go girl
R&P's persoonlijke cheerleader.quote:
maar het feit dat je toch een studie doet ondanks je problemen pleit dan weer voor je.quote:Op woensdag 14 december 2011 17:35 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
Met al mijn psychische problemen en het feit dat ik waarschijnlijk op z'n hoogst parttime zal kunnen werken, zijn mijn kansen op een baan nóg kleiner ...
[..]
R&P's persoonlijke cheerleader.
En als je morgen onder een F16 komt, ga je helemaal nooit meer werkenquote:Op woensdag 14 december 2011 17:35 schreef Madame_Paon het volgende:
Met al mijn psychische problemen en het feit dat ik waarschijnlijk op z'n hoogst parttime zal kunnen werken, zijn mijn kansen op een baan nóg kleiner ...
Zal ik zo'n leuk pakje kopenquote:R&P's persoonlijke cheerleader.
sexy....quote:Op woensdag 14 december 2011 17:42 schreef ElisaB het volgende:
[..]
En als je morgen onder een F16 komt, ga je helemaal nooit meer werken![]()
en dan ga je ook nog dood
Het optimisme van een paar dagen terug, dáár moet je van gaan houden. Je hebt wat uitdagingen, maar dat wil niet zeggen dat je van niets niet nog een hele hoop kunt maken! Ik denk niet dat je de baan van Mark Rutte moet ambieren, of straaljagerpiloot moet willen worden, maar blijf jezelf ontwikkelen en zoek naar iets dat bij je past. Je kan meer dan je denkt
[..]
Zal ik zo'n leuk pakje kopen
[ afbeelding ]
Uiteraardquote:Op woensdag 14 december 2011 17:45 schreef Murmeli het volgende:
sexy....
maar wij zijn veel knapper dat dat meisje van die foto toch?
quote:Op woensdag 14 december 2011 17:46 schreef ElisaB het volgende:
[..]
UiteraardEn dat pakje staat ons ook stúkken beter natuurlijk. Maar het gaat ff om het idee; de echte kjoetness moet je er even bijdenken
quote:
Niks mis met parttime werken. Wel minder geld natuurlijk, maar wel tijd over voor jezelf. Hard nodig bij werk met psychische (tsss ik weet t niet eens meer te schrijven)klachten..quote:Op woensdag 14 december 2011 17:35 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
Met al mijn psychische problemen en het feit dat ik waarschijnlijk op z'n hoogst parttime zal kunnen werken, zijn mijn kansen op een baan nóg kleiner ...
Hoezo zou er overheen gelezen worden?quote:Op donderdag 15 december 2011 15:41 schreef Spacekitten het volgende:
ik meld me ook ff, ookal wordt er waarschijnlijk overheen gelezen..., heb het helemaal gehad hier, vorige week begon het met het overlijden van mijn laatste ratje waardoor ik na 6 jaar zonder huisdieren zit, nu is het verhuizing van werkplek en afscheid van een stel van mijn directe collega's. Echt teveel veranderingen in 1 week tijd, wil gewoon ff helemaal niets meer voelen en meekrijgen!
Misschien is het wel goed om er juist wel bij stil te staan Cafpow.quote:Op donderdag 15 december 2011 17:31 schreef cafpow het volgende:
@sweetdancegirl, wel fijn dat er zoveel begrip is.
@Sylvana
mooi dat het beter gaat, nu wel houden zo he. EN klinkt lekker het proeven van kerstspulletjes.
@Murmeli/MaJo
Klink ook goed hoor.
@nyota
wat gebeurd er als je even je bed in kruipt en een dutje doet? Voel je je daarna al iets positiever? Want dat ik heb ik heel vaak dat ik na activiteiten zo moe ben dat ik helemaal depressief word.
@Spacekitten,
Balen zoveel veranderingen tegelijk, dat kan heel hevig zijn ook al zijn het hele kleine veranderingen.
Nu een updatje vanuit mijn kant, zolang ik op school valt mijn stemming wel mee, vooral omdat ik dan afleiding heb. Maar thuis zak ik gewoon weer weg, en eigenlijk zak ik al een beetje weg bij het idee dat ik naar huis kan.
Dit heeft ook weer temaken met de situatie van mijn oma, die alleen slechter word. Ze heeft weinig hersenactiviteit en bepaalde organen beginnen ook minder goed te werken. Nu word ze van de IC voor hersenbloedingen overgeplaatst naar een normale zaal, en het is puur afwachten. En hoogstwaarschijnlijk wachten tot HETmoment is aangebroken.
En hierdoor heb ik helemaal geen zin in weekend, ik wil gewoon naar school kunnen, doorwerken om afleiding te hebben.
En maandag heb ik ook nog eens hertentamen van Nederlands...en dan nog eens om 5 uur 's middags
Tja, het is niet echt vluchten, want ik sta er zowieso 's avonds bij stil. Maar het is ook zo onreel doordat ik niet fysiek aanwezig ben. En door die afstand lijkt het net of er niks aan de hand is.quote:Op donderdag 15 december 2011 17:40 schreef DeZoektocht het volgende:
[..]
Misschien is het wel goed om er juist wel bij stil te staan Cafpow.
Je moet wel zorgen dat afleiding niet veranderd in ontvluchten hoor.
Sterkte met de hele situatie, hoop dat mocht er geen kans op herstel van je Oma zijn dat ze dan in ieder geval niet veel hoeft te lijden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |