Jij niet nee, jij woont niet eens in Nederlandquote:Op zaterdag 3 december 2011 14:55 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
Je hebt gelijk, voor de gezondheidszorg betalen we helemaal geen premie,
Misschien iets langer dan 6 weken, maar iig minder lang dan 9 jaar. Helemaal voor kinderen onder de 18. De ruimte voor advocaten om het zo lang te kunnen rekken moet afgelopen zijn. Onmenselijk voor beide allochtoon en autochtoon.quote:Op zaterdag 3 december 2011 15:03 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Kortom, voortaan helemaal niet meer proberen te achterhalen of iemand liegt voor een verblijfsvergunning, maar gewoon binnen 6 weken over de grens zetten.
Helder, simpel, lekker kort. Binnen 6 weken staat iedereen buiten.
Ja, mee eens.quote:Op zaterdag 3 december 2011 16:18 schreef Individual het volgende:
[..]
Misschien iets langer dan 6 weken, maar iig minder lang dan 9 jaar. Helemaal voor kinderen onder de 18. De ruimte voor advocaten om het zo lang te kunnen rekken moet afgelopen zijn. Onmenselijk voor beide allochtoon en autochtoon.
Resultaat van teveel rechtenstudenten?quote:Op zaterdag 3 december 2011 16:23 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Ja, mee eens.
Maar er zit een hele industrie omheen die deze wanvertoning graag in stand houdt. En daar worden kinderen als Mauro de dupe van.
Weet je het wel zeker dat ik niet in NL premie betaal? En wat doet het er verder toe of mag je ook al geen mening hebben wat er in NL gebeurt als je niet in NL woont?quote:Op zaterdag 3 december 2011 16:04 schreef DutchErrorist het volgende:
[..]
Jij niet nee, jij woont niet eens in Nederland
Dat weet ik niet, denk zelf dat het te maken heeft met de mentaliteit van deze advocaten.quote:Op zaterdag 3 december 2011 16:39 schreef Individual het volgende:
[..]
Resultaat van teveel rechtenstudenten?
Ik weet niet wat jij aan het drammen bent maar fok jij je koeien en schapen voor het vlees wat je eet ook zelf en verbouw je je eigen groenten of ga je gewoon naar de winkel en betaal je ervoor?quote:
sjees zegquote:Op zaterdag 3 december 2011 11:37 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
Hoeveel Mauro's heb jij in huis?
bovendien snap ik nog steeds niet waarom er zo moeilijk gedaan wordquote:Op zaterdag 3 december 2011 16:57 schreef LXIV het volgende:
Het gaat er niet om of er gelogen en gefraudeerd wordt bij dit soort aanvragen. Dat wordt er eigenlijk altijd wel. Het zijn niet de armsten of vervolgden die de kans hebben naar Nederland te vluchten, maar juist de wat beter gesitueerden.
Het gaat er wel om of er in het thuisland sprake is van vervolging naar die persoon toe. Dat is het enige en eerste criterium om asiel te verkrijgen. Daar is bij Mauro nooit enige sprake van geweest. Daarom krijgt hij geen asiel. Er zijn geen andere redenen mogelijk. Dat hij een geinig koppie heeft of briljant is in informatica mag niet meetellen, dat zou juist discriminatie zijn.
Ja... nóg een generaal pardon! Dat lost alles op.quote:Op zaterdag 3 december 2011 16:44 schreef Flow3r het volgende:
Maar kort en goed; je kan het Mauro niet kwalijk nemen.
Wat mij betreft een generaal pardon voor alle Mauro's en dan de wet zodanig aanpassen dat deze situaties in de toekomst niet meer voor kunnen komen.
Nee hoor, die richten veel grotere schade aan. Asieladvocaat is ook niet echt leuk, het betaalt slecht en de rechter gedraagt zich niet erg onafhankelijk noch rechtvaardig.quote:Op zaterdag 3 december 2011 16:39 schreef Individual het volgende:
[..]
Resultaat van teveel rechtenstudenten?
quote:Op zaterdag 3 december 2011 16:58 schreef sp3c het volgende:
je snapt toch wel dat ze reageren op onderstaande onzin?
[..]
sjees zeg
Over onzin gesproken.quote:Op zaterdag 3 december 2011 11:04 schreef DutchErrorist het volgende:
De intolerante Fokkers zijn er ook weer. Alle beetjes menselijkheid worden gelijk weggegooid.
Dat is Nederland. Geld zat. Ik denk dat we voor de rest van die 5 miljard ook genoeg hebben.quote:Op zaterdag 3 december 2011 17:09 schreef LXIV het volgende:
Het hele idee achter het Generaal Pardon:
Sommige mensen hebben geen recht op asiel, maar hebben net zo lang doorgeprocedeerd als ze konden en verblijven de facto nu al jarenlang in Nederland, terwijl hun kinderen hier gewend zijn. Dat is schrijnend. Laten we één keer al die mensen een verblijfsvergunning geven en vanaf dan mensen die gewoon geen recht hebben hier te zijn terugsturen.
Ok, dat werd gedaan. (praktisch iedere GP-er ging meteen de bijstand in).
Toen waren er tóch nog heel veel mensen die dus niet onder het pardon vielen of opnieuw binnenkwamen. Die mochten van Links wederom niet teruggestuurd worden, want zo zielig en zulke leuke kinderen. Die bleven uiteindelijk ook weer jaren.
En nu dan weer een Generaal Pardon?
Het systeem is dus: een deel van de mensen die hier aanklopt mag sowieso blijven. Een deel mag wettelijk niet blijven. Dat wordt onderzocht door rechters en ambtenaren. Die moeten dan een paar jaar wachten om via een Generaal Pardon gelegitimeerd te worden. Ad infinitum.
Eigenlijk zouden ze jou een hark in je borstkas moeten rammen, maar ja, dat mag weer niet.quote:Op zaterdag 3 december 2011 10:45 schreef StateOfMind het volgende:
Eigenlijk zouden ze hem standrechtelijk moeten executeren om een voorbeeld te stellen, maar ja, dat mag weer niet.
Dat je er überhaupt nog op reageert zegquote:Op zaterdag 3 december 2011 17:24 schreef sp3c het volgende:
te ingewikkeld weer zeker ...
de vraag of iemand Mauro's in huis heeft is net zo onzinnig en irrelevant als de vraag of iemand er zelf al een paar op het vliegtuig heeft gezet
Het idee achter een generaal pardon, of een speciaal pardon doorgaans, is natuurlijk dat je een nieuwe manier van werken start omdat de vorige niet werkte, en dat je restanten uit het verleden in één keer afdoet. Dat is op zich heel zinnig. De vraag of de nieuwe manier van werken wel deugt is een heel andere en staat daar op zich los van.quote:Op zaterdag 3 december 2011 17:09 schreef LXIV het volgende:
Het hele idee achter het Generaal Pardon:
Sommige mensen hebben geen recht op asiel, maar hebben net zo lang doorgeprocedeerd als ze konden en verblijven de facto nu al jarenlang in Nederland, terwijl hun kinderen hier gewend zijn. Dat is schrijnend. Laten we één keer al die mensen een verblijfsvergunning geven en vanaf dan mensen die gewoon geen recht hebben hier te zijn terugsturen.
Ok, dat werd gedaan. (praktisch iedere GP-er ging meteen de bijstand in).
Toen waren er tóch nog heel veel mensen die dus niet onder het pardon vielen of opnieuw binnenkwamen. Die mochten van Links wederom niet teruggestuurd worden, want zo zielig en zulke leuke kinderen. Die bleven uiteindelijk ook weer jaren.
En nu dan weer een Generaal Pardon?
Het systeem is dus: een deel van de mensen die hier aanklopt mag sowieso blijven. Een deel mag wettelijk niet blijven. Dat wordt onderzocht door rechters en ambtenaren. Die moeten dan een paar jaar wachten om via een Generaal Pardon gelegitimeerd te worden. Ad infinitum.
De pvv die hem er uit wou hebben bedoel je?quote:Op zaterdag 3 december 2011 13:49 schreef kawotski het volgende:
Links Nederland vind het helemaal niet erg om voorgelogen en belazerd te worden.. Het is net als met de overheid, een ander betaalt wel.
Maar welke methode je ook kiest, er zullen altijd gaten inzitten. Dat is alweer gebleken. Wordt er voor een 100% waterdichte methode gekozen, dan gaat de EU wel weer dwarsliggen, of Links wegens onmenselijkheid. Waarop een beleid komt met meer mogelijkheden, waardoor mensen kunnen gaan procederen, waaruit uiteindelijk weer een Generaal Pardon volgt.quote:Op zaterdag 3 december 2011 18:24 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Het idee achter een generaal pardon, of een speciaal pardon doorgaans, is natuurlijk dat je een nieuwe manier van werken start omdat de vorige niet werkte, en dat je restanten uit het verleden in één keer afdoet. Dat is op zich heel zinnig. De vraag of de nieuwe manier van werken wel deugt is een heel andere en staat daar op zich los van.
Ik ook niet. Wel niet zeuren dan als alle sociale voorzieningen (incl. pensioen) per direct vervallen als de grenzen volledig opgeheven worden.quote:Op zaterdag 3 december 2011 18:26 schreef Strani het volgende:
Ik vind iemand uit een land trappen terwijl die persoon daar allang thuis is, nog altijd erger dan een leugentje. Maar goed, ik geloof dan ook niet in zoiets triviaals als landsgrenzen.
Dat is inderdaad het punt. Want open grenzen en een verzorgingsstaat gaan niet samen zolang er nog ongelijkheid op de wereld is.quote:Op zaterdag 3 december 2011 19:01 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Ik ook niet. Wel niet zeuren dan als alle sociale voorzieningen (incl. pensioen) per direct vervallen als de grenzen volledig opgeheven worden.
Iets zegt mij dat de SP-vrienden daar geen genoegen mee gaan nemen.quote:Op zaterdag 3 december 2011 19:07 schreef LXIV het volgende:
[..]
Dat is inderdaad het punt. Want open grenzen en een verzorgingsstaat gaan niet samen zolang er nog ongelijkheid op de wereld is.
Maar goed, open die grenzen dan, maar dan ook helemaal. Maar vanaf dat moment voor de Nederlandse werkeloze dezelfde rechten (geen) als voor de Afrikaanse werkeloze.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |