Wie is volgens jou de klant van deze private gevangenisondernemingen? Wie gaat betalen voor de geleverde dienst "opsluiten en bewaken van veroordeelden" ?quote:Op dinsdag 6 december 2011 20:35 schreef cempexo het volgende:
[..]
je snapt je eigen tekst niet...lees die nog eens aandachtig door...
de vrije markt zorgt voor zichzelf, die hebben in financieel opzicht de overheid niet nodig...dat is nou juist het doel
quote:Op dinsdag 6 december 2011 10:10 schreef cempexo het volgende:
[..]
De klant is niet de overheid maar de gevangene.
Dat meen je niet. Waar is de marktwerking? Kan de gedetineerde straks kiezen bij welke gevangenis hij klant wil zijn? Kan de gedetineerde onderhandelen over de prijs?quote:Op dinsdag 6 december 2011 10:10 schreef cempexo het volgende:
[..]
De klant is niet de overheid maar de gevangene. De maatschappij levert ook de gevangene en neemt ze ook weer op...of niet
In de praktijk werkt dat andersom. Als het recidive percentage stijgt, hebben ze meer geld nodig. Als je ze dat niet geeft, verhongeren ze de gevangenen.quote:Op dinsdag 6 december 2011 18:33 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
Ok - voor de mensen die achteraan hebben gestaan toen OLH begrijpend lezen en een stel hersens aan het uitdelen was:
De beheerder die de tender wint, maakt pas winst zodra het recidive cijfer omlaag gaat. Zo gebruik je de kracht en de innovativiteit van de markt om problemen op te lossen.
De overheid heeft zichzelf het recht op het gevangeniswezen toegeeigend, en maakt er een puinhoop van. Hoog recidive, inefficient beleid. Veel slechter dan het nu is, kan het niet worden. Laat de markt toe, geef mensen met goede ideeen toegang.
De kosten worden doorberekend naar de klant en dat is ..... de overheid ( = de belastingbetaler).quote:Op dinsdag 6 december 2011 14:51 schreef cempexo het volgende:
[..]
dus....als een bedrijf een taak van de overheid definitief overneemt dan stop de overheid geen geld erin voor jouw opsomming van bonussen en vette salarissen !!
Wie anders dan de overheid gaat de gevangenissen betalen?quote:Op dinsdag 6 december 2011 20:35 schreef cempexo het volgende:
die hebben in financieel opzicht de overheid niet nodig
Stemmen mag je als ex-gevangene ook niet in de VS.quote:Op dinsdag 6 december 2011 09:04 schreef Papierversnipperaar het volgende:
Four states – Florida, Iowa, Kentucky and Virginia – continue to withhold the vote from anyone convicted of a criminal offence. In Florida, offenders who have completed their sentences have to wait at least five years before they can even apply to restore their right to register to vote.
Across the US, more than 5 million Americans are denied the right to vote on grounds that they were convicted of a felony, 4 million of whom have fully completed their sentence and almost half of whom are black or Hispanic.
De overheid is niet de klant, dat is de maatschappij. Onafhankelijke rechtbanken sturen de boeven.quote:Op dinsdag 6 december 2011 23:26 schreef deelnemer het volgende:
[..]
De kosten worden doorberekend naar de klant en dat is ..... de overheid ( = de belastingbetaler).
Die zijn er reeds. Het gaat nu nog om de exploitatie van de gebouwen en inventaris. De gebouwen mogen/moeten worden overgenomenquote:Op woensdag 7 december 2011 00:06 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Wie anders dan de overheid gaat de gevangenissen betalen?
Diegene die de klant stuurt. Je denkt steeds maar in huidige termen van aanpakquote:Op dinsdag 6 december 2011 21:07 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Wie is volgens jou de klant van deze private gevangenisondernemingen? Wie gaat betalen voor de geleverde dienst "opsluiten en bewaken van veroordeelden" ?
Je vertelt voortdurend dat we het verkeerd zien, maar vertel nou eens joe we het dan wel moeten zien.quote:Op woensdag 7 december 2011 06:01 schreef cempexo het volgende:
[..]
Diegene die de klant stuurt. Je denkt steeds maar in huidige termen van aanpak
dat kun je vinden in mijn postingsquote:Op woensdag 7 december 2011 06:34 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Je vertelt voortdurend dat we het verkeerd zien, maar vertel nou eens joe we het dan wel moeten zien.
Nou nee. Als ik je vraag wie die private gevangenisonderneming gaat betalen voor de geleverde dienst "opsluiten en bewaken van veroordeelden" is het antwoord:quote:Op woensdag 7 december 2011 07:29 schreef cempexo het volgende:
[..]
dat kun je vinden in mijn postings
Dan weet ik nog steeds niets. Wie is dan de klant, en wie is degene die de klant stuurt? Is dat de maatschappij, de overheid, een private rechtbank? Wie gaat betalen?quote:Degene die de klant stuurt.
dat weet ik ook niet...diegene die de klant stuurt betaalt.quote:Op woensdag 7 december 2011 07:46 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Nou nee. Als ik je vraag wie die private gevangenisonderneming gaat betalen voor de geleverde dienst "opsluiten en bewaken van veroordeelden" is het antwoord:
[..]
Dan weet ik nog steeds niets. Wie is dan de klant, en wie is degene die de klant stuurt? Is dat de maatschappij, de overheid, een private rechtbank? Wie gaat betalen?
Ook dan, de rekeningen komen altijd bij de overheid te liggen. Die is degene die plaatsen in de gevangenis inkoopt. Niemand anders.quote:Op woensdag 7 december 2011 05:59 schreef cempexo het volgende:
[..]
Die zijn er reeds. Het gaat nu nog om de exploitatie van de gebouwen en inventaris. De gebouwen mogen/moeten worden overgenomen
Dan ga je van de huidige situatie uit. De rechtbank veroordeelt en dat is een onderdeel van de overheid. Kan best wezen dat er een tussenstation wordt bedacht. Bv een voorselectie van boeven die niet terug willen/kunnen naar de maatschappij en diegene die dart vermogen wel hebben. Dat zul je moeten uittestenquote:Op woensdag 7 december 2011 09:48 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Ook dan, de rekeningen komen altijd bij de overheid te liggen. Die is degene die plaatsen in de gevangenis inkoopt. Niemand anders.
Als je het ook niet weet wat bazel je dan? Ik kan me niet bedenken dat iemand anders dan de samenleving/maatschappij/overheid die dienst afneemt.quote:Op woensdag 7 december 2011 08:07 schreef cempexo het volgende:
[..]
dat weet ik ook niet...diegene die de klant stuurt betaalt.
Nou moet je niet persoonlijk gaan worden.quote:een private rechtbank in een democratisch land bestaat niet...welke schoolopleiding heb je gehad?
De maatschappij zijn wij allemaal. Als de maatschappij betaalt, dan is dat de overheid. Het onderscheidt dat je maakt tussen maatschappij en overheid bestaat in deze niet.quote:Op woensdag 7 december 2011 05:58 schreef cempexo het volgende:
[..]
De overheid is niet de klant, dat is de maatschappij. Onafhankelijke rechtbanken sturen de boeven.
Natuurlijk hebben die de overheid wel nodig. Niemand anders gaat die gevangenissen betalen. En dus iemand anders draait op voor dikke winstuitkeringen.quote:Op dinsdag 6 december 2011 20:35 schreef cempexo het volgende:
[..]
je snapt je eigen tekst niet...lees die nog eens aandachtig door...
de vrije markt zorgt voor zichzelf, die hebben in financieel opzicht de overheid niet nodig...dat is nou juist het doel
Juistquote:Op dinsdag 6 december 2011 23:26 schreef deelnemer het volgende:
[..]
De kosten worden doorberekend naar de klant en dat is ..... de overheid ( = de belastingbetaler).
En wie stuurt die klant dan? Wie betaalt uiteindelijk de rekening? Ik zou het knap vinden als je op een andere eindbetaler dan de belastingbetaler uitkomt.quote:Op woensdag 7 december 2011 06:01 schreef cempexo het volgende:
[..]
Diegene die de klant stuurt. Je denkt steeds maar in huidige termen van aanpak
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |