Was volledig ontopic ja maar wat het precies was weet ik niet meer, maar goed vrouwen maken nu eenmaal weleens een foutje.quote:Op woensdag 30 november 2011 17:20 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
Ik las het net.. Heb in dat topic veel offtopic reacties verwijderd. Weet je nog wat jouw reactie was? Als het volledig on topic was, excuus
Mij ook eigenlijkquote:Op woensdag 30 november 2011 17:43 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
valt me tegen dat de reeks pas nu gezet is
Klopt.quote:Op woensdag 30 november 2011 18:12 schreef Paul-89 het volgende:
[..]
Was volledig ontopic ja maar wat het precies was weet ik niet meer, maar goed vrouwen maken nu eenmaal weleens een foutje.
Geprobeerd. Ik sloeg mis.quote:Op woensdag 30 november 2011 18:22 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
geef jezelf een corrigerende tik dan.
Nooit helaas.quote:Op woensdag 30 november 2011 22:48 schreef Caland het volgende:
Wanneer krijgt tong eens een keer een VBL ban voor die onophoudelijke stroom aan pure kanker?
Nee, dit is voor feedback.quote:Op woensdag 30 november 2011 23:12 schreef Caland het volgende:
Ik zeur er wel over. Daar is dit topic toch ook gewoon voor?
quote:Op woensdag 30 november 2011 18:23 schreef Buitendam het volgende:
Paul Elstak verzorgt de achtergrond ambiance, heb ik gehoord.
Omdatquote:Op donderdag 1 december 2011 10:06 schreef Dj_Day-V het volgende:
Waarom wordt een posts zoals dit verwijdert:
[..]
-------------
Iemand die een logische verklaring kan geven? Ik dank u zeer...
Sorry hoor maar dan kan je 100den posts per dag verwijderen.quote:Op donderdag 1 december 2011 10:11 schreef Happel het volgende:
[..]
Omdatniks toevoegt in een topic.
Oh, was het een grapje van Buitendam? Hilarisch.quote:Op donderdag 1 december 2011 10:15 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Sorry hoor maar dan kan je 100den posts per dag verwijderen.
Het grote PSV topic #520 Met knikkende knieën naar Rotterdam!
Die reacties op Buitendam. Verwijder je al deze smiley posts ook even? Voegen niets toe.
Ga je die smilies nog verwijderen? Voegen niets toequote:Op donderdag 1 december 2011 10:17 schreef Happel het volgende:
[..]
Oh, was het een grapje van Buitendam? Hilarisch.
Dan had ik het dus niet moeten verwijderen. Excuus.
Anders blijf je nog doorhuilen nadat hij al heeft toegegeven het niet te hadden moeten verwijderen. Hoe oud ben je?quote:Op donderdag 1 december 2011 10:20 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Ga je die smilies nog verwijderen? Voegen niets toe
Ze voegen niets toe toch? Grapje of serieus maakt niet uit.quote:Op donderdag 1 december 2011 10:23 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
Anders blijf je nog doorhuilen nadat hij al heeft toegegeven het niet te hadden moeten verwijderen. Hoe oud ben je?
Jij voegt weinig toe, ik verwijder jouw posts voortaan wel. Nog meer te miepen?quote:Op donderdag 1 december 2011 10:20 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Ga je die smilies nog verwijderen? Voegen niets toe
Aldus de grootste troll op fokquote:Op donderdag 1 december 2011 12:44 schreef Dj_Day-V het volgende:
idd, jammer dat figuren zoals Helpmefok het moeten verpesten voor de rest.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Kan deze klootzak alsjeblieft een ban krijgen? Het hele livetopic wordt verneukt.quote:
En meer van dit soort teringonzin. Geldt trouwens ook voor die 'Smoofie'. Ban dit soort debielen toch gewoon eens. Ik heb geloof ik letterlijk 10 reports gemaakt alleen al van die Ajacied4lf. En nee, hij heeft niets tegen 'mijn clubje persoonlijk', mijn club speelt niet eens. Hij verneukt 't gewoon compleet.quote:Op zaterdag 3 december 2011 22:05 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Echt he. Jullie werden ook geholpen bij de 10-0. Anders was het 20-0 geworden.
quote:Op woensdag 30 november 2011 22:48 schreef Caland het volgende:
Wanneer krijgt tong eens een keer een VBL ban voor die onophoudelijke stroom aan pure kanker?
Prima dat je dat vindtquote:Op zaterdag 3 december 2011 22:28 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Kan deze klootzak alsjeblieft een ban krijgen? Het hele livetopic wordt verneukt.
Live Eredivisieverslagen #118 Ajax :')
[..]
En meer van dit soort teringonzin. Geldt trouwens ook voor die 'Smoofie'. Ban dit soort debielen toch gewoon eens. Ik heb geloof ik letterlijk 10 reports gemaakt alleen al van die Ajacied4lf. En nee, hij heeft niets tegen 'mijn clubje persoonlijk', mijn club speelt niet eens. Hij verneukt 't gewoon compleet.
O en ik kan ook een kanonnensgroot lijstje maken voor die DJ-day-v. Wat een broodmongool is dat zeg.
quote:Op donderdag 1 december 2011 12:44 schreef Dj_Day-V het volgende:
idd, jammer dat figuren zoals Helpmefok het moeten verpesten voor de rest.
Dat zijn grotendeels reacties op jouw getroll. Ik ken deze users aardig en weet van IN IEDER GEVAL Caland en Muto dat ze niet 'trollen', maar alleen ' terugtrollen'.quote:Op zaterdag 3 december 2011 22:32 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Prima dat je dat vindtmaar zoek ook meteen de posts van Muto, Caland en inZanity eruit
Of doe je dat niet omdat het Feyenoorders zijn?
Ik moest serieus hard lachen om deze reactiequote:
Ik was er nog niet toen de wedstrijd begon want toen was ik net klaar met werken, dat klopt. Misschien oordeel ik dus iets te snel. Heb overigens ook inZanity op drie dingen geprobeerd te reporten en 1 van Caland maar die post was alweer wegquote:Op zaterdag 3 december 2011 22:36 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Grappig. Want dit houdt in dat je alleen mijn posts hebt zitten lezenwant als je even de hele topic doorkijkt, en ziet hoe het is begonnen, zal je er anders over denken
Je hebt het nog erger gemaakt .. Mij vergelijken met Ajacied422quote:Op zaterdag 3 december 2011 22:39 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Ik was er nog niet toen de wedstrijd begon want toen was ik net klaar met werken, dat klopt. Misschien oordeel ik dus iets te snel. Heb overigens ook inZanity op drie dingen geprobeerd te reporten en 1 van Caland maar die post was alweer weg.
Het zou verdomme gewoon zo leuk zijn als het eens gezellig er aantoe kon gaan in de Livetopics, zonder het onderlinge getroll van allerlei schorriemorrie.
Tegenwoordig wijken Feijenoorders massaal uit naar het EIGEN topic om de wedstrijd te bespreken, omdat de Livetopics kapotgetrollt worden. Daar moet écht verandering in komen...
Op zich vind ik jou en Ajacied422 namelijk de leukste Ajaxsupporters. Jullie doen tenminste af en toe echt je best om ook iets inhoudelijk toe te voegen en zijn alleen 'echt' vervelend rondom de klassieker, waar je dan ook alle recht toe hebt.
Weer vriendjes?
Ik was niet irritant tijdens de Klassieker? Zat ik alleen maar de wedstrijd op de bank te kijkenquote:Op zaterdag 3 december 2011 22:39 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Ik was er nog niet toen de wedstrijd begon want toen was ik net klaar met werken, dat klopt. Misschien oordeel ik dus iets te snel. Heb overigens ook inZanity op drie dingen geprobeerd te reporten en 1 van Caland maar die post was alweer weg.
Het zou verdomme gewoon zo leuk zijn als het eens gezellig er aantoe kon gaan in de Livetopics, zonder het onderlinge getroll van allerlei schorriemorrie.
Tegenwoordig wijken Feijenoorders massaal uit naar het EIGEN topic om de wedstrijd te bespreken, omdat de Livetopics kapotgetrollt worden. Daar moet écht verandering in komen...
Op zich vind ik jou en Ajacied422 namelijk de leukste Ajaxsupporters. Jullie doen tenminste af en toe echt je best om ook iets inhoudelijk toe te voegen en zijn alleen 'echt' vervelend rondom de klassieker, waar je dan ook alle recht toe hebt.
Weer vriendjes?
Als ik zeg dat hij een troll is, Dan post hij altijd:quote:Op zaterdag 3 december 2011 22:28 schreef Helpmefok het volgende:
O en ik kan ook een kanonnensgroot lijstje maken voor die DJ-day-v. Wat een broodmongool is dat zeg.
Vóór de klassieker wel. Daarom ook "rondom" de klassieker ;Pquote:Op zondag 4 december 2011 07:30 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ik was niet irritant tijdens de Klassieker? Zat ik alleen maar de wedstrijd op de bank te kijken
Geen enkele mod hier is voor PSV, dus dat klopt al niet.quote:Op zondag 4 december 2011 15:34 schreef Helpmefok het volgende:
Ik vind het echt HEEL onnodig datdeze post steeds wordt weggehaald:
zondag 4 december 2011 @ 15:17 • 236
Helpmefok
Jammer dat sommige mods zo verschrikkelijk partijdig zijn.
Maar serieus, Davy, geo3kant en buitendam, en ook die vent met de christiano Ronaldo avatar: jullie zeiden allemaal "ik spreek je na de wedstrijd wel". Nou, ik wacht?
Ik had nl. Een afspraak met deze heren. Dit is geen trollen, dit is gelijk halen. En terecht, want dat zouden zij ook gedaan hebben.
Stop dus met die partijdigheid alsjeblieft.
Sorry maar je hoort de individuele reactie te beoordelen. Met deZe is NIETS mis.quote:Op zondag 4 december 2011 15:36 schreef GGMM het volgende:
[..]
Geen enkele mod hier is voor PSV, dus dat klopt al niet.
Verder ben je constant bezig met het uitlokken van andere VBL-ers, het gaat nergens over. Dat geflame van je voegt niks toe.
Dat doe ik ook, en dit is ook puur uitdagen.quote:Op zondag 4 december 2011 15:51 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Sorry maar je hoort de individuele reactie te beoordelen. Met deZe is NIETS mis.
Sorry, maar:quote:Op zondag 4 december 2011 15:53 schreef GGMM het volgende:
[..]
Dat doe ik ook, en dit is ook puur uitdagen.
Geen afspraak gezien, boeit me ook niet, dan PM je ze maar als je het zo nodig kwijt moet. Ik laat de sfeer van een topic niet verpesten door dit gelul. Niemand zit net na een verliespartij te wachten op dat getroll van jou.quote:Op zondag 4 december 2011 16:52 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Sorry, maar:
A) Dit is geen uitdagen, dit is terugkomen op een eerder gemaakte afspraak.
B) Waarom is er iets mis met het gelijkhalen van mijn gelijk bij DIE INDIVIDUEN die akkoord waren met die afspraak?
C) Hoe hebben 'anderen' hier last van?
D) Als DJ-day-V vervelend doet, of die Steven, dan grijpen jullie NOOIT in. Dat is geen janken, dat is een FEIT. En als ik ze daar dan één keer op wijs met NORMALE woorden zonder gescheld of wat dan ook, krijg IK op mijn donder en wordt mijn post weggehaald?
Het is dat ik vandaag erg onder de indruk was van het eerbetoon aan een medesupporter, anders zou het woord 'onterecht' versterkt zijn met een bepaalde vervelende ziekte.
Ik bespreek zijn ban niet, ik vraag alleen waar de scheidslijn ligt omdat die voor mij de afgelopen dagen niet echt duidelijk was doordat ik bepaalde PSV-minded users ongestraft redelijk ver zag gaan en een user als Helpmefok dan weer wél gestraft wordt.quote:
Dank je voor de uitleg.quote:Op zondag 4 december 2011 17:32 schreef Jojoortje het volgende:
De notes worden bij elkaar opgeteld en volgens mij zat die Helpmefok, ook in andere topics te trollen.
Die lijn is af en toe moeilijk te benoemen, want wij zien niet iedere trollpost. Maar sommige kunnen wel tegen een ban aan zitten die zich als een debiel hebben gedragen.
(Maar ik was er vanmiddag niet bij, dus heb sowieso niet veel gelezen)
http://www.fok.nl/shop/notes.phpquote:Op zondag 4 december 2011 17:50 schreef Muto het volgende:
Hoeveel notes heb ik, lieve Jojoortje? Of ken je dat niet zin?
Kun je zelf zien. Klik boven op abonnementen en dan op notes opvragen.quote:Op zondag 4 december 2011 17:50 schreef Muto het volgende:
Hoeveel notes heb ik, lieve Jojoortje? Of ken je dat niet zin?
quote:
Je kunt ook positieve notes hebben .. ik heb 18 positieve notesquote:Op zondag 4 december 2011 17:52 schreef kapiteintje het volgende:
6 notes hier! Braafste jongetje van de klas.
Ja zo'n DJ Davy bijvoorbeeld. Wat een nutteloze user is dat.quote:Op zondag 4 december 2011 17:23 schreef Caland het volgende:
Beetje kansloos om hem dan te bannen terwijl ik deze week nog wel ergere PSV-trolletjes heb gezien.
Meld trollposts dan hier voortaan aub.quote:Op zondag 4 december 2011 18:28 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
Ja zo'n DJ Davy bijvoorbeeld. Wat een nutteloze user is dat.
Godsamme.quote:Op zondag 4 december 2011 18:28 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
Ja zo'n DJ Davy bijvoorbeeld. Wat een nutteloze user is dat.
Waar zie je of ze pos/neg zijn dan?quote:Op zondag 4 december 2011 18:25 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
[..]
Je kunt ook positieve notes hebben .. ik heb 18 positieve notes
Spit dit lijstje maar door.quote:Op zondag 4 december 2011 18:29 schreef GGMM het volgende:
[..]
Meld trollposts dan hier voortaan aub.
Een beetje moderator kijkt toch zelf ook in club en livetopics door? Proactief modden is je vreemd?quote:Op zondag 4 december 2011 18:29 schreef GGMM het volgende:
[..]
Meld trollposts dan hier voortaan aub.
Ik ga niet zitten jagen. Report posts maar gewoon zelf als je troll- of baggereacties ziet.quote:Op zondag 4 december 2011 18:30 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Spit dit lijstje maar door.
http://www.fok.nl/gm/spytool.php?van=DJ_Day-V&over=&spy=1
Zeer handig om 'trollvermeldingen te analyseren
teruglezen hoort ook bij modsquote:Op zondag 4 december 2011 18:32 schreef GGMM het volgende:
[..]
Ik ga niet zitten jagen. Report posts maar gewoon zelf als je troll- of baggereacties ziet.
Niet op die manierquote:
Kijk ik vaak zat ja, blijkbaar wordt er behoorlijk wat gemist als ik jou zo hoor. Vandaar dat ik voorstel voortaan gelijk een TR te maken of hier te komen, ipv achteraf te zeggen dat hij zo ontzettend getrolled heeft.quote:Op zondag 4 december 2011 18:31 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
Een beetje moderator kijkt toch zelf ook in club en livetopics door? Proactief modden is je vreemd?
Prima.quote:Op zondag 4 december 2011 18:34 schreef GGMM het volgende:
[..]
Niet op die manier
[..]
Kijk ik vaak zat ja, blijkbaar wordt er behoorlijk wat gemist als ik jou zo hoor. Vandaar dat ik voorstel voortaan gelijk een TR te maken of hier te komen, ipv achteraf te zeggen dat hij zo ontzettend getrolled heeft.
Omdat je posts dezelfde strekking hebben als bovenstaande.quote:Op zondag 4 december 2011 20:23 schreef Ajacied422 het volgende:
Waarom worden mij posts gewijzigd/weggehaald?
Dat Eminem geval kan niet normaal discussieren. Die haalt Ajax erbij terwijl we het over fucking PSV hebben. Sowieso kunnen de PSV'ers niet goed argumenteren vind ik.
?quote:Op zondag 4 december 2011 20:23 schreef GGMM het volgende:
[..]
Omdat je posts dezelfde strekking hebben als bovenstaande.
Pot, ketel.
Nee, dat doe je niet. Je speelt op de man en generaliseert. Discussieer over PSV zelf, niet over de mensen in dat topic; dat gaat helemaal nergens over namelijk.quote:Op zondag 4 december 2011 20:24 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
?
Ik argumenteer goed? Ik post normaal?
Onzin GGMM, het gaat er vandaag gewoon inhoudelijk aan toe. Het kan aan mij liggen, maar het riekt een beetje naar partijdigheid wat dat betreft. PSV-trolls worden systematisch niet bestraft, waar dat bij anderen wel gebeurt. Sorry, moest dit ff kwijt. Zo denken veel users er over.quote:Op zondag 4 december 2011 20:26 schreef GGMM het volgende:
[..]
Nee, dat doe je niet. Je speelt op de man en generaliseert. Discussieer over PSV zelf, niet over de mensen in dat topic; dat gaat helemaal nergens over namelijk.
Ja, net zoals veel users vanmiddag precies het tegenovergestelde dachten. Wat dat betreft doe je het nooit goed.quote:Op zondag 4 december 2011 20:31 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Onzin GGMM, het gaat er vandaag gewoon inhoudelijk aan toe. Het kan aan mij liggen, maar het riekt een beetje naar partijdigheid wat dat betreft. PSV-trolls worden systematisch niet bestraft, waar dat bij anderen wel gebeurt. Sorry, moest dit ff kwijt. Zo denken veel users er over.
Geef die neuzen ook een corrigerende tik. Die krijgen alleen maar bijval van de mods. Terwijl ze niet een discussie kunnen aangaan. Ze wimpelen alles snel af als troll. Gebrek aan argumentenquote:Op zondag 4 december 2011 20:26 schreef GGMM het volgende:
[..]
Nee, dat doe je niet. Je speelt op de man en generaliseert. Discussieer over PSV zelf, niet over de mensen in dat topic; dat gaat helemaal nergens over namelijk.
quote:Op zondag 4 december 2011 20:34 schreef GGMM het volgende:
[..]
Ja, net zoals veel users vanmiddag precies het tegenovergestelde dachten. Wat dat betreft doe je het nooit goed.
Persoonlijke troep wordt gewoon verwijderd, die discussie tussen Ajacied422 en Eminem ging nergens over en liep puur uit op op de man spelen.
Precies, vanaf dat moment ben ik gaan verwijderen. Van zowel jou als Eminem.quote:Op zondag 4 december 2011 20:35 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Hij ging wel ergens over. Totdat Ajax erbij gehaald werd.
Dat bedoel ik dus. Omdat er gebrek aan argumentatie is. Halen ze er een totaal ander onderwerp bij. PSV en Ajax liggen hemelsbreed zo'n 100 a 200 kilometer uit elkaar dus ik snap niet hoe je dat erbij kunt halenquote:Op zondag 4 december 2011 20:36 schreef GGMM het volgende:
[..]
Precies, vanaf dat moment ben ik gaan verwijderen. Van zowel jou als Eminem.
Niet over andere users praten. Praat alleen voor jezelf.quote:Op zondag 4 december 2011 20:31 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Onzin GGMM, het gaat er vandaag gewoon inhoudelijk aan toe. Het kan aan mij liggen, maar het riekt een beetje naar partijdigheid wat dat betreft. PSV-trolls worden systematisch niet bestraft, waar dat bij anderen wel gebeurt. Sorry, moest dit ff kwijt. Zo denken veel users er over.
Ik ook niet. Vandaar dat ik het verwijderde.quote:Op zondag 4 december 2011 20:38 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Dat bedoel ik dus. Omdat er gebrek aan argumentatie is. Halen ze er een totaal ander onderwerp bij. PSV en Ajax liggen hemelsbreed zo'n 100 a 200 kilometer uit elkaar dus ik snap niet hoe je dat erbij kunt halen
Waar het niveau dus aan schort de laatste tijd:quote:Op zondag 4 december 2011 20:39 schreef GGMM het volgende:
[..]
Ik ook niet. Vandaar dat ik het verwijderde.
Bij sommige users, verspreid over heel VBL, idd.quote:Op zondag 4 december 2011 20:40 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Waar het niveau dus aan schort de laatste tijd:
Argumentatie. Goede argumentatie.
En daar komen juist vele trolls uit.quote:Op zondag 4 december 2011 20:40 schreef GGMM het volgende:
[..]
Bij sommige users, verspreid over heel VBL, idd.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |