quote:
Travis is eigenlijk Brother Sam die zichzelf heeft gesminkt als blanke.quote:Op zondag 4 december 2011 21:10 schreef Morendo het volgende:
Ik denk dat er een soort plottwist zit aan te komen waarbij Gellar en die Hanks een en dezelfde persoon zijn. Ik denk dat de professor dood is, opgesloten in een ijskast in de kelder van dat kerkje ofzo, en dat kleine Hanks een beetje schizofreen is. Ik kan het verkeerd hebben, zit pas bij aflevering drie van dit seizoen.
Ik verwacht eigenlijk dat Travis een typetje van Wendy van Dijk is.quote:Op zondag 4 december 2011 21:25 schreef Stefan het volgende:
[..]
Travis is eigenlijk Brother Sam die zichzelf heeft gesminkt als blanke.
Helemaal mee eens, vermaak me prima op wat minpuntjes na..quote:Op woensdag 30 november 2011 04:25 schreef Tim86 het volgende:
Anyway, ik vermaak me verder goed met dit seizoen, vooral omdat ik het hele Doomsday idee wel interessant vind. Paar duidelijke minpunten voor mij though:
-het feit dat de plottwist (zo werd het nu gebracht tenminste) ongelooflijk duidelijk was met een dode Gellar..je moet echt blind zijn geweest als je daar niet na een paar eps achter was..
-Dexter die niet meer gaat killen omdat hij het moet als psycho..hij gaat echt nog maar achter 1 persoon per seizoen aan ofzo..waar is die drang gebleven?
-Debiele subverhaaltjes..Dexter's roadtrip, de doldwaze avonturen van Batista en Quinn
Tegen die tijd is die meid zo straalbezopen dat ze ECHT niet meer weet wie d'r eerder aan de deur kwam, als ze zich dat überhaupt kan herinneren.quote:Op maandag 5 december 2011 12:33 schreef Dos37 het volgende:
Nou vinden ze die "hoer" als ze een beetje research gaan doen dan weten ze toch dat Dexter een uur daarvoor naar haar op zoek was bij het huis van die kerel van haar.
Vergeven is inderdaad een groot punt dit seizoen... maar zelfs als Dexter Travis niet vermoord, gaat die het seizoen toch echt niet overlevenquote:Op zondag 4 december 2011 12:58 schreef Splackavellie02 het volgende:
Heeft niemand het idee dat Dexter aan het eind van het seizoen Travis niet vermoord, omdat het niet "Travis" was die die moorden pleegde? Het hele seizoen hint al naar een nieuwe Dexter met een geweten.
Dit is ook al 20x voorbij gekomen. Holly had maar 1 persoon gehoord die tegen een ander praatte en hem 'professor' noemde, dus ging ze er vanuit dat er 2 waren.quote:Op maandag 5 december 2011 17:33 schreef NatteKrant het volgende:
Beetje jammer dat Holly het tijdens een verhoor na haar vrijlating het heeft over twee personen, younger guy en professor...
Verder vermaak ik mij ook weer prima met dit seizoen, topserie!
Alsof dat soort momenten eerder in de serie niet volledig genegeerd werden....quote:Op maandag 5 december 2011 12:33 schreef Dos37 het volgende:
Nou vinden ze die "hoer" als ze een beetje research gaan doen dan weten ze toch dat Dexter een uur daarvoor naar haar op zoek was bij het huis van die kerel van haar.
Ook in de eerste aflevering van het seizoen, waar hij een ambulance belt en vervolgens die broeders doet verdwijnen.quote:Op maandag 5 december 2011 17:57 schreef Selestha het volgende:
Als iemand zn stem herkent van het 911 bandje is Dexter fucked, want dan weet Deb opeens wat zijn ''private business'' is.
Verder echt een saaie aflevering.
Ja da's waar ja. Het wordt hoog tijd dat Dex eens in de penarie komt, dat kan de boel nog een béétje redden.quote:Op maandag 5 december 2011 18:04 schreef Baszh het volgende:
[..]
Ook in de eerste aflevering van het seizoen, waar hij een ambulance belt en vervolgens die broeders doet verdwijnen.
Inderdaad, viel me ook al op, maar was zij niet toevallig ook bij die boot net van een feestje toen hij haar de eerste keer probeerde te ontvoeren?quote:Op maandag 5 december 2011 18:22 schreef shiznuts het volgende:
Dat die zus van Batista niet vroeg aan Dexter "Wat is er met hem?Wat heb je in godsnaam tegen hem gezegd?
"... i.p.v. daarvan kon het haar niks schelen, begreep ze de boel volkomen en bood ze haar sitservice aan.
Beetje onwaarschijnlijk dat Travis weet in te breken, dezelfde hints als opperbreinie en criminal investigator Dexter weet te volgen en er ook achter komt dat ze op een boot zit inderdaad. Allemaal binnen no-time. En wat was die awkward scène als preview voor volgende week tussen Deb en Dex? Gaan ze zoenen?![]()
![]()
Of ze waren haar gevolgd van haar huis, waar Dexter dus gewoon te laat wasquote:Op maandag 5 december 2011 18:25 schreef shiznuts het volgende:
Ah, mkai, true story.Dus zoekt 'ie haar daar gewoon nog een keer... met succes.
Al is dat haast net zo onwaarschijnlijk toevallig.
En met je eigen mobiel bellen naar 911 is ook al zo handig.quote:Op maandag 5 december 2011 17:57 schreef Selestha het volgende:
Als iemand zn stem herkent van het 911 bandje is Dexter fucked, want dan weet Deb opeens wat zijn ''private business'' is.
Verder echt een saaie aflevering.
ik denk niet dat ze quinn eruit schrijven, zijn character heeft wel mogelijkheden. die computernerd is een freak or psycho or whatever... mogelijk volgende season?quote:Op maandag 5 december 2011 18:13 schreef Morendo het volgende:
Zijn de schrijvers trouwens bezig Quinn uit de serie te schrijven? En zou die computernerd nog een gevaarlijke, duistere kant hebben?
We zullen je gaan missen.quote:Op maandag 5 december 2011 21:56 schreef Norrage het volgende:
Sorry hoor, mijn laatste post in het dexter topic. (totdat ze leuke seizoenen wellicht gaan herhalen op tv)
Mwah, ze was al langer van haar huis af. Heel onwaarschijnlijk verhaal.quote:Op maandag 5 december 2011 18:27 schreef Baszh het volgende:
[..]
Of ze waren haar gevolgd van haar huis, waar Dexter dus gewoon te laat was
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 4% gewijzigd door Mirel op 06-12-2011 09:18:03 ]When all else fails, you always have delusion.
quote:Op maandag 5 december 2011 23:26 schreef Mirel het volgende:
speculatie over volgende slachtoffer:Zou zonde zijn... Ik wacht nog steeds op de sexscene tussen haar en Deb. Prima milf hoorSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op maandag 5 december 2011 23:26 schreef Mirel het volgende:
speculatie over volgende slachtoffer:Dat lijkt mij wel duidelijk.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Die Lebenslust bringt dich um.
quote:Op maandag 5 december 2011 23:26 schreef Mirel het volgende:
speculatie over volgende slachtoffer:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.|| “There are three things all wise men fear: the sea in storm, a night with no moon, and the anger of a gentle man.” ― Patrick Rothfuss, The Wise Man's Fear ||
quote:Op maandag 5 december 2011 23:57 schreef GooseFM het volgende:
[..]Nope, alleen dit gevonden op redditSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.When all else fails, you always have delusion.
Ja inderdaad, gebeurd er tenminste nog een keer iets in de laatste aflevering, is het weer niet goedquote:Op dinsdag 6 december 2011 00:56 schreef pugehenis het volgende:
Wat loopt iedereen trouwens te zeiken hier. Ik vond het een spannende aflevering. Bouwt lekker op naar de laatste.
Eh... het is natuurlijk ook terug te kijken en te freezen (720p for best effect). De 'shrink' is de main character op het schilderij 'wormwood', hetgeen na een kwartier in de aflevering te zien is.quote:
Schilderij kan net zo goed Deb's gezicht zijn imo.quote:Op dinsdag 6 december 2011 01:20 schreef shiznuts het volgende:
[..]
Eh... het is natuurlijk ook terug te kijken en te freezen (720p for best effect). De 'shrink' is de main character op het schilderij 'wormwood', hetgeen na een kwartier in de aflevering te zien is.
Wel apart dat het schilderij dan al een afbeelding van die 'shrink' heeft. De enige die die kent is Debra... schilderij was af voordat men Batista's badge als 'sign' gebruikte. En Debra reageerde al geschokt op het zijn in de kerk. Zij is natuurlijk eigenlijk de doomsdaykiller (mental case). Logisch.
Dat zou nog wel een aardige twist zijn, als dat klopt.quote:Op maandag 5 december 2011 23:56 schreef shiznuts het volgende:
Sterker nog, Travis zwemt ook al een tijdje in een paar plastic zakken in de oceaan rond.
Gevolg van Dexter's dark passenger en het bekend raken met alle passages van de Bijbel door brother Sams toevoeging in Dexters leven. De rest speelt allemaal in Dexters hoofd. Daarom is het doelwit nu ook 'the station'. Het eeuwige gevecht dat altijd weer om de mensen om Dexter heen draait.
quote:
quote:Op maandag 5 december 2011 23:26 schreef Mirel het volgende:
speculatie:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.When all else fails, you always have delusion.
Ik zie een nieuw talent voor de schrijversgroep van Dexterquote:Op maandag 5 december 2011 23:56 schreef shiznuts het volgende:
Sterker nog, Travis zwemt ook al een tijdje in een paar plastic zakken in de oceaan rond.
Gevolg van Dexter's dark passenger en het bekend raken met alle passages van de Bijbel door brother Sams toevoeging in Dexters leven. De rest speelt allemaal in Dexters hoofd. Daarom is het doelwit nu ook 'the station'. Het eeuwige gevecht dat altijd weer om de mensen om Dexter heen draait.
Ik denk niet dat zij dat sowieso zou wetenquote:Op dinsdag 6 december 2011 12:06 schreef Stefan het volgende:
Wat een prutsdetective is Dexter ook. Issie bij die dochter, vraagt ie niet eens wat de naam van haar vaders boot is.
Who de fuck is Mitchell nou weerquote:Op dinsdag 6 december 2011 15:14 schreef Robophatt het volgende:
[..]
Ik zie een nieuw talent voor de schrijversgroep van Dexter
Ik vermaak me trouwens prima met dit seizoen hoor. Vind het Bijbelse thema wel interessant.
Moet wel zeggen dat Mitchell me steeds meer aan Gollum (LOTR) doet denken. Zeker toen hij tegen die onzichtbare Gellar aan het praten was, in het begin van de laatste aflevering.
Mijn glazenbol zit nog in de vaatwasser, maar wat is BSG?quote:Op dinsdag 6 december 2011 15:52 schreef planethugo het volgende:
leuke verwijzing naar BSG trouwens: 'old man'
Battlestar Galacticaquote:Op dinsdag 6 december 2011 23:06 schreef THeeF het volgende:
[..]
Mijn glazenbol zit nog in de vaatwasser, maar wat is BSG?
Denken?quote:Op dinsdag 6 december 2011 23:08 schreef Stefan het volgende:
Op IMDB is het gesprek van de dag dat mensen denken dat Dexter en Debra een relatie krijgen
Ze zijn niet bloodrelated... en Dex is Debs 'safe place'...quote:Op maandag 5 december 2011 18:22 schreef shiznuts het volgende:
[..]
En wat was die awkward scène als preview voor volgende week tussen Deb en Dex? Gaan ze zoenen?![]()
![]()
Waren ze niet toch allebei kinderen van Harry? Want hij had een relatie met Dexters' moeder, die toen informante was voor de politie (en daarom vermoord). Deb was nog eens alle dames waar Harry mogelijk een relatie mee had aan het onderzoeken, en was net bij de foto van Dexters' moeder beland. Met die verhaallijn is ook niets meer gedaan, bedenk ik me net. Maar ze kunnen dus halfbroer- en zus zijn, als ik het me goed herinner.quote:Op dinsdag 6 december 2011 23:15 schreef shiznuts het volgende:
Ze zijn niet bloodrelated... en Dex is Debs 'safe place'...
Met die verhaallijn werd wel wat gedaan, uiteindelijk pakte Deb haar onderzoek weer op en ontdekte ze dat Laura twee zoontjes had, Brian/Rudy en Dexterquote:Op dinsdag 6 december 2011 23:29 schreef Laureline het volgende:
[..]
Waren ze niet toch allebei kinderen van Harry? Want hij had een relatie met Dexters' moeder, die toen informante was voor de politie (en daarom vermoord). Deb was nog eens alle dames waar Harry mogelijk een relatie mee had aan het onderzoeken, en was net bij de foto van Dexters' moeder beland. Met die verhaallijn is ook niets meer gedaan, bedenk ik me net. Maar ze kunnen dus halfbroer- en zus zijn, als ik het me goed herinner.
Nee, in seizoen 1 kwam de échte vader van Dexter en Brian voor. Hij had Dexter een keer bloed gegeven na een ongeluk en Brian had hem stiekem vermoord.quote:Op dinsdag 6 december 2011 23:29 schreef Laureline het volgende:
[..]
Waren ze niet toch allebei kinderen van Harry? Want hij had een relatie met Dexters' moeder, die toen informante was voor de politie (en daarom vermoord). Deb was nog eens alle dames waar Harry mogelijk een relatie mee had aan het onderzoeken, en was net bij de foto van Dexters' moeder beland. Met die verhaallijn is ook niets meer gedaan, bedenk ik me net. Maar ze kunnen dus halfbroer- en zus zijn, als ik het me goed herinner.
Ja een cable-repair guy ofzoiets inderdaad.quote:Op dinsdag 6 december 2011 23:36 schreef Laureline het volgende:
Okee, toch geen familie dus! Hij is alleen halfbroer van de Ice Truck Killer. En ik herinner me nu idd die moord, toen deed Brian zich voor als een onderhoudsman ofzo, toch?
Maar waarom ging Deb dan ook alweer op zoek naar die moeder van Dexter (waarvan ze niet wist dat het zijn moeder was)?
Er loopt een aantal Dexter 'fans' rond die een zo in beton gegoten idee hebben over wat Dexter is dat ze alles wat niet precies zo is slecht vinden.quote:Op dinsdag 6 december 2011 00:58 schreef Tanin het volgende:
[..]
Ja inderdaad, gebeurd er tenminste nog een keer iets in de laatste aflevering, is het weer niet goed
Weet het ook niet meer zeker, maar volgens mij had ze iets in het archief gevonden ofzo over een informante waarmee Harry wel heel erg close was. Dus ging ze op zoek naar meer info over haar, en dat bleek dus de ma van Dexter en Brian te zijn.quote:Op dinsdag 6 december 2011 23:36 schreef Laureline het volgende:
Okee, toch geen familie dus! Hij is alleen halfbroer van de Ice Truck Killer. En ik herinner me nu idd die moord, toen deed Brian zich voor als een onderhoudsman ofzo, toch?
Maar waarom ging Deb dan ook alweer op zoek naar die moeder van Dexter (waarvan ze niet wist dat het zijn moeder was)?
Sorry ben momenteel wat series/films door elkaar aan het kijken, ga je namen door elkaar halenquote:
Die van Lilly?quote:
Nee Marshall Mathers natuurlijk!quote:
Je kan best gelijk hebben, maar ik snap je redenatie niet, kun je die uitleggen?quote:Op dinsdag 6 december 2011 23:42 schreef HiZ het volgende:
[..]
Er loopt een aantal Dexter 'fans' rond die een zo in beton gegoten idee hebben over wat Dexter is dat ze alles wat niet precies zo is slecht vinden.
Het is trouwens natuurlijk wel duidelijk dat de schrijvers van Dexter NIET die psychiater bedoelden met dat schilderij. Anders hadden ze Deb niet zo 'onverklaarbaar' ziek laten worden in die kerk. Het klopt ook met wat Travis zegt als ie Angel's shield pakt.
quote:
Deb is de agent waarmee die zus had gepraat en die later 'de hoer' werd. Daarnaast zei Travis dat hij 'daar heen' moest toen hij Angel's shield zag.quote:Op woensdag 7 december 2011 01:36 schreef Tanin het volgende:
[..]
Je kan best gelijk hebben, maar ik snap je redenatie niet, kun je die uitleggen?
Is 'Wormwood' niet logischer ?quote:
Good callquote:Op woensdag 7 december 2011 08:51 schreef Platina het volgende:
Ik ga eens un wilde speculatie doen. Ik denk dat die stagiair iets ontdenkt van Dexter zijn duistere kant. DIe zoekmachine van hem zou wel eens de zoekgegevens kunnen opslaan....
Of Deb valt stiekum op die psychiater, en herkent haar gezicht in dat schilderij, en voelt zich daarom kut.quote:Op woensdag 7 december 2011 09:44 schreef HiZ het volgende:
[..]
Deb is de agent waarmee die zus had gepraat en die later 'de hoer' werd. Daarnaast zei Travis dat hij 'daar heen' moest toen hij Angel's shield zag.
Kan, kanquote:Op woensdag 7 december 2011 13:25 schreef Platina het volgende:
Ik denk dat het schilderij gewoon een hint is van de schrijvers naar het publiek. Lijkt me niet dat er verder naar gezocht moet worden.
Tenzij het de psychiater van Travis blijkt te zijn.
Ik denk niet dat iemand die denkt een direct lijntje met god te hebben veel behoefte heeft aan gesprekken met een psychiater.quote:
Hmm dan gewoon een stille hint van de makers naar de kijkers. Kan me niet indenken dat Travis het specifiek op die psychiater of Deb voorzien heeft.quote:Op woensdag 7 december 2011 18:27 schreef shiznuts het volgende:
Passed away couple of years ago... http://dexter.wikia.com/wiki/Benjamin_Carlson
LaGuertaquote:Op woensdag 7 december 2011 19:43 schreef shiNinG_staR het volgende:
Vond deze aflevering wel weer erg spannend, benieuwd hoe dat gaat aflopen met Miami Metro. Er zal vast - voor de kijkcijfers - een dode vallen.
De volgende ep heet "talk to the hand".quote:Op woensdag 7 december 2011 19:43 schreef shiNinG_staR het volgende:
En achter die stagiair schuilt meer.
Een wat?quote:Op woensdag 7 december 2011 21:25 schreef Gebraden_Wombat het volgende:
Zou wel tof zijn als iemand op het bureau een Edgar-dood zou sterven.
Een wat?quote:Op woensdag 7 december 2011 23:02 schreef HiZ het volgende:
Die stagiaire is volgens mij gewoon een red herring.
In tegenstelling tot een 'Edgar-dood' is die nogal eenduidig te googlen...quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.The ripple effect starts with making a splash ~ Life is not a dish of copy pasta ~ ⳽ᖾiz
Ik snap niet waar iedereen over valt met dat politie bellen, hij had een andere (prepaid) telefoon bij zich die hij gebruikte, moeten we dan echt te zien krijgen dat hij deze koopt en na het gebruik weggooit? Ja hij gebruikte zijn eigen stem maar de politie gaat niet gelijk hun eigen personeel langs om te kijken wie het is geweest.quote:Op donderdag 8 december 2011 09:15 schreef MikeyMo het volgende:
Idd wel suf hoe weinig moeite Dexter nu doet om zijn identiteit geheim te houden. Bellen met een vervormde stem vanaf een payphone teveel werk? Ik had overigens verwacht dat de ep meer zou draaien om Dexter die opgesloten zou zitten in een kelder terwijl MPD in de buurt zou komen, maar hij brak zo uit
Verder is Batista ook wel een sukkel eerste klas. Was gewoon weggegaan toen je die boeken zag staan en haal back-up, of volg protocol en doe niets zonder assistentie
Dat van die prepaid telefoon vind ik zeer aannemelijk, maar als ze die tape bij zijn collega's afspelen dan wordt hij zo herkend. Imo hadden de schrijvers dit was geloofwaardiger moeten aanpakken.quote:Op donderdag 8 december 2011 10:50 schreef Shogo het volgende:
[..]
Ik snap niet waar iedereen over valt met dat politie bellen, hij had een andere (prepaid) telefoon bij zich die hij gebruikte, moeten we dan echt te zien krijgen dat hij deze koopt en na het gebruik weggooit? Ja hij gebruikte zijn eigen stem maar de politie gaat niet gelijk hun eigen personeel langs om te kijken wie het is geweest.
Onzin.quote:Op donderdag 8 december 2011 09:15 schreef MikeyMo het volgende:
[..]
Verder is Batista ook wel een sukkel eerste klas. Was gewoon weggegaan toen je die boeken zag staan en haal back-up, of volg protocol en doe niets zonder assistentie
Normaal zijn Batista daar ook niet alleen naar binnen gaan maar samen met zijn partner Quinn. Waarschijnlijk probeert hij hem nog steeds te dekken en is hij daarom alleen gegaan. Volgende plottwist is dus ook waarschijnlijk dat Quinn moet uitleggen waar hij was toen Batista werd uitgeschakeld...quote:Op donderdag 8 december 2011 09:15 schreef MikeyMo het volgende:
Idd wel suf hoe weinig moeite Dexter nu doet om zijn identiteit geheim te houden. Bellen met een vervormde stem vanaf een payphone teveel werk? Ik had overigens verwacht dat de ep meer zou draaien om Dexter die opgesloten zou zitten in een kelder terwijl MPD in de buurt zou komen, maar hij brak zo uit
Verder is Batista ook wel een sukkel eerste klas. Was gewoon weggegaan toen je die boeken zag staan en haal back-up, of volg protocol en doe niets zonder assistentie
Noem je het een plottwist wanneer Quinn EINDELIJK eens verantwoording moet gaan afleggen voor zijn onproffesionele gedrag, lijkt me gewoon logisch gevolg, en ja, door dekking van Baptista is dat wat uitgesteld, maar het genomen risico door zonder partner op pad te gaan wordt zo natuurlijk wel duidelijk.quote:Op donderdag 8 december 2011 13:52 schreef NelisZ het volgende:
[..]
Normaal zijn Batista daar ook niet alleen naar binnen gaan maar samen met zijn partner Quinn. Waarschijnlijk probeert hij hem nog steeds te dekken en is hij daarom alleen gegaan. Volgende plottwist is dus ook waarschijnlijk dat Quinn moet uitleggen waar hij was toen Batista werd uitgeschakeld...
Ja en Travis heeft haar toen ook gezien.quote:Op donderdag 8 december 2011 16:25 schreef shiznuts het volgende:
Eh... Deb was toch ook in haar eentje langs het huis van Travis gegaan toen alleen zijn zus bleek thuis te zijn?
En toenquote:Op vrijdag 9 december 2011 16:36 schreef ClapClapYourHands het volgende:
Misschien gaat die nerd wel een DNA test doen met de hand van de ice truck killer en een haar van Dexter
Ohja het was de hand ván de icetruck killer?quote:Op vrijdag 9 december 2011 16:36 schreef ClapClapYourHands het volgende:
Misschien gaat die nerd wel een DNA test doen met de hand van de ice truck killer en een haar van Dexter
Quinn de dramaqueen blijftquote:Op donderdag 8 december 2011 10:50 schreef Shogo het volgende:
[..]
Ik snap niet waar iedereen over valt met dat politie bellen, hij had een andere (prepaid) telefoon bij zich die hij gebruikte, moeten we dan echt te zien krijgen dat hij deze koopt en na het gebruik weggooit? Ja hij gebruikte zijn eigen stem maar de politie gaat niet gelijk hun eigen personeel langs om te kijken wie het is geweest.
Ik vond het weer top. Het is nu een stuk spannender dan toen Gellar zogenaamd nog bestond.quote:
Fuck pad toch?quote:Op dinsdag 6 december 2011 12:06 schreef Stefan het volgende:
Wat een prutsdetective is Dexter ook. Issie bij die dochter, vraagt ie niet eens wat de naam van haar vaders boot is.
Altijd zo droog als Travis/Gellar weer iemand voor hoer uitmaakt.quote:
Sorry, maar bij een Edgar-dood op kantoor moet ik eerder aan Debiteuren Crediteuren denken.quote:
Samen met Lost één van de slechtste series ooit.quote:Op donderdag 8 december 2011 09:42 schreef Gebraden_Wombat het volgende:
Ok niet iedereen kijkt 24 natuurlijk.
Uhuhquote:Op vrijdag 9 december 2011 21:09 schreef pberends het volgende:
[..]
Samen met Lost één van de slechtste series ooit.
quote:Op vrijdag 9 december 2011 21:03 schreef pberends het volgende:
"Come on, Holly. Give me something I can use."
[ afbeelding ]
"Something else."
Haha, geweldig!quote:Op vrijdag 9 december 2011 21:02 schreef pberends het volgende:
[ afbeelding ]
"Hey, Gellar. It's the end times, huh?
Time for God's wrath.
Well, I got some God's wrath...
Right here!
Oh, yeah! End times!"
[ afbeelding ]
Travis.
Kijk in de OP... en dan op de Wikipedia list of episodes pagina.quote:
Beter gaan ze weer verder met Lost.quote:Op vrijdag 9 december 2011 21:09 schreef pberends het volgende:
[..]
Samen met Lost één van de slechtste series ooit.
Beter niet. Ik was blij dat het eindelijk afgelopen was.quote:Op zaterdag 10 december 2011 19:35 schreef tralalala het volgende:
[..]
Beter gaan ze weer verder met Lost.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |