Vast, maar ik heb daar net zo'n verstand van als wat Virgil van dansen heeft.quote:Op zondag 27 november 2011 21:46 schreef Cee het volgende:
[..]
Je kunt de oude versies vast ergens --neerladen--.
Ja, idd, ook een hele goede suggestie. Misschien kunnen ze ook andere world dances doen. Voor de hiphoppers...Russische Kozakkendans...Dan raakt die Evgenia helemaal bezopen, zowel in woord als daad....Skat, staat de Vodka koud, skatje staat de Vodka koud...quote:Op zondag 27 november 2011 21:45 schreef Cee het volgende:
[..]
Hebben ze Bollywood al eens ooit gedaan in de NL/B versie? Die zijn bij vlagen heel tof om te zien in de US versie. En een Irish dancing lijkt me gaaf.
Veeel dusquote:Op zondag 27 november 2011 21:49 schreef Pheno het volgende:
[..]
Vast, maar ik heb daar net zo'n verstand van als wat Virgil van dansen heeft.
quote:
Ik zal hem even mailen.quote:
Er is een verschil tussen doen wat je leuk vind en daarnaast ander werk waar je je geld mee verdient en doen wat je leuk vindt en daar je geld mee verdienen. Charly zingt het liefst popmuziek maar verdient zijn brood met musicals. Dus vind ik het meer dan terecht dat hij op deze manier toch de mainstream pop-scene in probeert te komen.quote:Op zondag 27 november 2011 21:47 schreef HalloLobbes het volgende:
Niveau ligt wel erg hoog. Maar ik vind het nog steeds raar dat Anna mee moet doen met SYTYCD terwijl ze eigenlijk al een professional is. Is hetzelfde als met Charly Luske. Ook een professional die mee moet doen met TvoH. Ligt het toch misschien aan het anti-cultuur beleid van dit kabinet? What's next. Di-Rect die mee gaat doen met Holland got Talent?
Ja me too!quote:Op zondag 27 november 2011 21:50 schreef WillemijnB het volgende:
Ik kijk nu meer naar mijn tv dan naar mijn beeldscherm, is dat een goed teken?
Tim uit Groningen heeft gewonnenquote:Op zondag 27 november 2011 21:50 schreef IbeBen het volgende:
[..]haha! Welke provincie heeft er eigenlijk gewonnen? En is Topches weles bij Ivy Rotterdam geweest?
Grunn heeft gewonnen!quote:Op zondag 27 november 2011 21:50 schreef IbeBen het volgende:
[..]haha! Welke provincie heeft er eigenlijk gewonnen? En is Topches weles bij Ivy Rotterdam geweest?
nee hoorquote:Op zondag 27 november 2011 21:50 schreef Daph_ het volgende:
Ben ik de enige die bij latin niet zulke slome muziek wil horen?
Vodkatap?quote:
Ik denk het, aangezien de tango best vaak erg loom kan zijn.quote:Op zondag 27 november 2011 21:50 schreef Daph_ het volgende:
Ben ik de enige die bij latin niet zulke slome muziek wil horen?
Dat is het enige wat Nina mist wat mij betreft.quote:Op zondag 27 november 2011 21:50 schreef Ewelina het volgende:
Mooi, maar erg sensueel vind ik het niet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |