Danny Blind en geld waren de oorzaken.quote:Op dinsdag 22 november 2011 18:24 schreef HuffTheTalbot het volgende:
[..]
Rond die tijd was Ajax toch de beste club ter wereld, dus waarom verkassen? Bosman of geen Bosman.
Hij wekt wel stevig verwachtingen. Hij blijft maar "Ajax terug aan de Europese top" roepen...quote:Op dinsdag 22 november 2011 18:22 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Als cruijff's plan doorgaat zullen we in de toekomst hopelijk gewoon weer technische spelers opleiden
Inderdaad, eindelijk iemand die dat ook weetquote:Op dinsdag 22 november 2011 18:24 schreef vincerusso het volgende:
[..]
Danny Blind en geld waren de oorzaken.
Hoe zorgt ajax ervoor dat die talenten blijven dan, als hun ouders 5 ton per jaar wordt geboden om naar manchester te verhuizen? Wettelijk gezien kan je een jeugdspeler namelijk geen contract aanbieden voordat ze de leeftijd van 16 jaar hebben bereikt. Dus als Ajax echte talenten opleidt en ze echt goed worden, zijn ze bij ajax weg vóór hun 16e.quote:
Nee.quote:Op dinsdag 22 november 2011 18:26 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Hoe zorgt ajax ervoor dat die talenten blijven dan, als hun ouders 5 ton per jaar wordt geboden om naar manchester te verhuizen? Wettelijk gezien kan je een jeugdspeler namelijk geen contract aanbieden voordat ze de leeftijd van 16 jaar hebben bereikt. Dus als Ajax echte talenten opleidt en ze echt goed worden, zijn ze bij ajax weg vóór hun 16e.
Argumenten?quote:
Geld, uitdagendere competities, aangenamer klimaat, enz.quote:Op dinsdag 22 november 2011 18:24 schreef HuffTheTalbot het volgende:
[..]
Rond die tijd was Ajax toch de beste club ter wereld, dus waarom verkassen? Bosman of geen Bosman.
Als Ajax weer de beste jeugdopleiding te wereld krijgt. Samen met een 1e team die om de 2 jaar CL speelt blijven ze. De kans dat je dan de Ajax jeugdopleiding doorloopt en via het 1e naar een topclub kan is dan vele male groter dan via Man. Shity etc. kan doorbreken omdat die clubs niet op de jeugdopleiding zijn ingericht..quote:
En als ze dat niet hebben blijven ze gewoon bij Ajax hoor..quote:Op dinsdag 22 november 2011 18:30 schreef vincerusso het volgende:
[..]
als ze uit een laag sociaal milieu komen en de ouders in geldnood zitten zijn ze zo weg hoor
Echte supertalenten kan je toch niet behouden maar die hebben ook eigenlijk geen opleiding nodig, maar het gaat erom dat alle spelers uit de jeugd een betere basistechniek krijgen en weten wat ze moeten doen als ze in het veld staan, daar ontbreekt het nu gewoon aan, techniek en handelingssnelheidquote:Op dinsdag 22 november 2011 18:26 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Hoe zorgt ajax ervoor dat die talenten blijven dan, als hun ouders 5 ton per jaar wordt geboden om naar manchester te verhuizen? Wettelijk gezien kan je een jeugdspeler namelijk geen contract aanbieden voordat ze de leeftijd van 16 jaar hebben bereikt. Dus als Ajax echte talenten opleidt en ze echt goed worden, zijn ze bij ajax weg vóór hun 16e.
tuurlijk , want bij Ajax breken ze altijd gegarandeerd door...quote:Op dinsdag 22 november 2011 18:43 schreef TakAFCA het volgende:
[..]
En als ze dat niet hebben blijven ze gewoon bij Ajax hoor..
TUurlijk kun je supertalenten houden, de meeste jongeren hebben nu ook wel gehoord dat ze bij city en Chelsea geen kans maken.quote:Op dinsdag 22 november 2011 18:44 schreef Tarado het volgende:
[..]
Echte supertalenten kan je toch niet behouden maar die hebben ook eigenlijk geen opleiding nodig, maar het gaat erom dat alle spelers uit de jeugd een betere basistechniek krijgen en weten wat ze moeten doen als ze in het veld staan, daar ontbreekt het nu gewoon aan, techniek en handelingssnelheid
Money , Money , Moneyquote:Op dinsdag 22 november 2011 18:46 schreef Smoofie het volgende:
[..]
TUurlijk kun je supertalenten houden, de meeste jongeren hebben nu ook wel gehoord dat ze bij city en Chelsea geen kans maken.
Het punt is als je echt goed bent maak je bij city en chelsea ook echt kans.quote:Op dinsdag 22 november 2011 18:46 schreef Smoofie het volgende:
[..]
TUurlijk kun je supertalenten houden, de meeste jongeren hebben nu ook wel gehoord dat ze bij city en Chelsea geen kans maken.
Die jongens krijgen geen kans bij city of chelsea.quote:Op dinsdag 22 november 2011 18:51 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Het punt is als je echt goed bent maak je bij city en chelsea ook echt kans.
Dus jongens die dat geloven of jongens die echt zo goed zijn gaan gewoon, met een paar miljoen voor hun ouders, naar chelsea en city.
ajax zal die spelers nooit houden en dus ook nooit terugkeren aan de europese top. dat is een illusie die cruijff heeft.
dat weet jij, dat weet ik, maar onder invloed van die miljoentjes gaan ze toch echtquote:Op dinsdag 22 november 2011 18:58 schreef TakAFCA het volgende:
[..]
Die jongens krijgen geen kans bij city of chelsea.
Want bij die 2 clubs krijgt de eigen jeugd ook amper een kans.
Hee BoWaquote:Op dinsdag 22 november 2011 19:08 schreef de_boswachter het volgende:
Al nieuws over de opstelling van Ajax?
Nee, alleen dat Ligeon niet bij de wedstrijdselectie zit.quote:Op dinsdag 22 november 2011 19:08 schreef de_boswachter het volgende:
Al nieuws over de opstelling van Ajax?
Dat las ik al jaquote:Op dinsdag 22 november 2011 19:15 schreef Olep het volgende:
[..]
Nee, alleen dat Ligeon niet bij de wedstrijdselectie zit.
Maar die hoeven dan ook geen jeugdspelers te kopen heh,quote:Op dinsdag 22 november 2011 19:02 schreef Maanvis het volgende:
[..]
dat weet jij, dat weet ik, maar onder invloed van die miljoentjes gaan ze toch echt.
Bovendien zijn er genoeg clubs die veel geld hebben die wel een goeie jeugdopleiding hebben. Zie barcelona.
http://ajax1.nl/archief/vermoedelijke-opstelling-ajax-tegen-lyon/quote:Op dinsdag 22 november 2011 19:22 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Dat las ik al ja
Zie nergens een opstelling
3 punten, moet kunnen!quote:Op dinsdag 22 november 2011 19:25 schreef Olep het volgende:
[..]
http://ajax1.nl/archief/vermoedelijke-opstelling-ajax-tegen-lyon/
Is de vermoedelijke opstelling, maar ik ga er van uit dat het daar op lijkt.
Grappige mod.quote:
quote:Mativ:
22 november 2011 om 17:41
Ik zie toch liever een Lukoki op links dan Ebecilio.
– Cillessen
- Van der wiel – Vertonghen – Ooijer – Alderweireld
– Enoh
– Anita – Janssen
– Eriksen
- Lukoki – Lodeiro – Sulejmani
Messi hebben ze anders wel gekocht hoor.quote:Op dinsdag 22 november 2011 19:22 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Maar die hoeven dan ook geen jeugdspelers te kopen heh,
Miljoentjes..quote:Op dinsdag 22 november 2011 19:02 schreef Maanvis het volgende:
[..]
dat weet jij, dat weet ik, maar onder invloed van die miljoentjes gaan ze toch echt.
Bovendien zijn er genoeg clubs die veel geld hebben die wel een goeie jeugdopleiding hebben. Zie barcelona.
quote:Op dinsdag 22 november 2011 19:45 schreef Smoofie het volgende:
Net zoals Bruma, hij had bijv. bij Feye of Ajax al 100 wedstrijden achter de rug nu, CL en EL ervaring. Nu heeft hij 3 wedstrijden voor Chelsea en een paar voor HSV...geen CL of EL. Zó zeg..
Sjeker, sjeker! al kan ik ook wel genieten van een 1-1, des te frustrerender voor Lyoooon.quote:Op dinsdag 22 november 2011 20:07 schreef ajacied4lf het volgende:
KAMIOENEN!Vandaag Lyon kapotspelen!
enquote:Op dinsdag 22 november 2011 20:16 schreef Salt_Seafood het volgende:
WIJ ZIJN AJAX, WIJ ZIJN DE BESTE!
Bruma bij Ajax?quote:Op dinsdag 22 november 2011 19:45 schreef Smoofie het volgende:
Net zoals Bruma, hij had bijv. bij Feye of Ajax al 100 wedstrijden achter de rug nu, CL en EL ervaring. Nu heeft hij 3 wedstrijden voor Chelsea en een paar voor HSV...geen CL of EL. Zó zeg..
12.quote:Op dinsdag 22 november 2011 20:31 schreef Saekerhett het volgende:
Vermeer op goal
Hoeveel blunders zou die vanavond maken?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |