quote:Op dinsdag 15 november 2011 19:08 schreef MrManuel het volgende:
En nog geen 6 weken later heeft je ex een nieuw vriendje..
BAM..
Dan zou ik bij mijzelf denken: Zou dat niet al langer gespeeld hebben? Zo ja, zie het als een verlossing, want ze zoekt het op terwijl ze een relatie heeft. Die nieuwe vriend ruilt ze ook weer in als ze iemand tegenkomt die weer voor even spannend is, omdat het nieuw is.quote:Op dinsdag 15 november 2011 19:54 schreef Octagon het volgende:
[..]
Been there, handled it... got the t-shirt
Heb het zelfs meegemaakt dat het geen 6 dagen later was... het is moeilijk, maar aan dood gaan doe je niet
so true!quote:Op dinsdag 15 november 2011 23:14 schreef Goddelijker het volgende:
[..]
[..]
Dan zou ik bij mijzelf denken: Zou dat niet al langer gespeeld hebben? Zo ja, zie het als een verlossing, want ze zoekt het op terwijl ze een relatie heeft. Die nieuwe vriend ruilt ze ook weer in als ze iemand tegenkomt die weer voor even spannend is, omdat het nieuw is.
Als het langer heeft gespeeld heeft ze keihard nog tegen me gelogen..quote:Op dinsdag 15 november 2011 23:14 schreef Goddelijker het volgende:
Dan zou ik bij mijzelf denken: Zou dat niet al langer gespeeld hebben? Zo ja, zie het als een verlossing, want ze zoekt het op terwijl ze een relatie heeft. Die nieuwe vriend ruilt ze ook weer in als ze iemand tegenkomt die weer voor even spannend is, omdat het nieuw is.
Hier je shit posten. We helpen je er wel doorheenquote:Op woensdag 16 november 2011 18:18 schreef guybrusche het volgende:
Ik meld mezelf ook maar weer. Na 4 maanden heb ik er nog steeds erg veel verdriet van.
Ook probeer ik haar te ontlopen, en heb haar nu ook al 3 maanden niet meer gezien.
Verder gaat mijn leven door, maar heb veel moeite om alles weer op te pakken.
Dacht ik de afgelopen weken goed bezig te zijn geweest, maar vandaag is het verdriet in alle hevigheid weer losgebarsten..
Hoe moet ik haar loslaten?
En hoest met jou tegenwoordig? Jij bent hier natuurlijk al 'n poosje, nu om advies te schenken?quote:Op woensdag 16 november 2011 18:58 schreef Wanderingwhy het volgende:
[..]
Hier je shit posten. We helpen je er wel doorheen
Houd er maar rekening mee dat 4 maanden ook nog maar kort is om een echte ex te kunnen vergeten..
Ook een nieuwe liefde gevonden? Ja - ik lees het af en toe hier nog weleens dat er mensen zijn die hun leven meer dan op de rails hebben gekregen en/of gelukkig zijn geworden met iemand die wel 100% voor ze gaat.quote:Op donderdag 17 november 2011 09:21 schreef Wanderingwhy het volgende:
@trekeennummertje; gaat prima hierHoe is het bij jou?
Was prettig vorig jaar om van me af te schrijven, ook al had ik geen standaard breakup. Daarnaast ook wel wat aan de adviezen gehad en er zelfs wat leuke contacten aan overgehouden!
En dat advies schenken? Dat valt wel mee hoor. Iedereen is anders, heeft een andere situatie en zal het ook weer op zijn/haar manier beleven en ermee omgaan.
Wel leuk om mensen na een tijdje terug te zien en dan te lezen dat ze weer helemaal happy of ergo, zwaar in love zijn!
Begrijp me niet verkeerd, het is je (en anderen) echt gegund maar ik vind het altijd wel heel opvallend dat degene die een nieuwe relatie krijgen vaak achteraf gaan redeneren in de trant van "ja, maar ik heb veel zaken veranderd, en dit zat er aan te komen want je moet je gewoon openstellen etc etc etc". En de mensen die niet dat geluk vinden? Die doen er gewoon niet genoeg aan ofzo?quote:Op donderdag 17 november 2011 12:27 schreef Ordos20 het volgende:
Dus al is het nog zo kut nu (ik kwam uit een vechtscheiding, waar ook na de scheiding nog volop gemanipuleerd wordt), als je wil veranderen, in stappen van hoe klein dan ook, dan komt het altijd wel weer goed
Au contraire: dat wil ik helemaal niet zeggen. Ik wil juist zeggen dat je de hoop nooit op moet geven. Wat voor mij werkte, werkt voor iemand anders totaal niet. En ik ga ook niet als een verhevene boven je staan om te zeggen dat je er niks/niet genoeg aan doet.quote:Op donderdag 17 november 2011 12:38 schreef Bittere_Bal het volgende:
[..]
Begrijp me niet verkeerd, het is je (en anderen) echt gegund maar ik vind het altijd wel heel opvallend dat degene die een nieuwe relatie krijgen vaak achteraf gaan redeneren in de trant van "ja, maar ik heb veel zaken veranderd, en dit zat er aan te komen want je moet je gewoon openstellen etc etc etc". En de mensen die niet dat geluk vinden? Die doen er gewoon niet genoeg aan ofzo?
Frustratie-modus uit
Eigenlijk is dat ook wel heel flauw: eerst afkappen, dan weer iets ondernemen, dan weer afkappen. Dat maakt de klap eigenlijk alleen nog maar harder.quote:Op donderdag 17 november 2011 12:54 schreef Cocosmacroon het volgende:
Nog even een update;
Vorige week is mijn relatie verbroken door mn vriendin. Dit na 6 jaar relatie en 4 jaar samenwonen. Afgelopen weekend is mijn vriendin compleet omgeslagen en wou er weer voor gaan. Gezellige dingen gedaan samen en het was weer goed![]()
Afgelopen maandag is ze er alsnog op teruggekomen en nu is het definitief over.
Inmiddels heb ik zoveel afgejankt dat ik geen tranen meer overheb en voel me bij vlagen eigenlijk best goed (terwijl ze op dit moment aan het inpakken is thuis). Wel schiet ik af en toe in de paniek en heb ik heel erg de drang om naar huis te gaan ook al weet ik dat daar niemand is en dat ik er niets te doen heb. Is dit herkenbaar voor iemand?
Had niet verwacht dat zoiets er zo erg in zou hakken
Ja dat klopt. Het ging haar na de eerste keer uitmaken een beetje te snel allemaal denk ik. Aan de ene kant probeer ik het te begrijpen, maar aan de andere kant is het wel fijn om er gewoon ff lekker boos over te zijn. Het is in ieder geval wel een matige aktie inderdaadquote:Op donderdag 17 november 2011 13:12 schreef Ordos20 het volgende:
[..]
Eigenlijk is dat ook wel heel flauw: eerst afkappen, dan weer iets ondernemen, dan weer afkappen. Dat maakt de klap eigenlijk alleen nog maar harder.
Tja, kwam er gisteren achter dat ze binnenkort jarig is. Ik denk omdat ik haar enerzijds wel oprecht een fijne verjaardag wil wensen, maar anderzijds heb ik ook weer zoiets van: al die tijd heb je, je (ik dus) niks meer van haar aangetrokken of überhaupt mee gepoogd contact te ondernemen / houden en dan nu opeens weer wel iemand feliciteren, enkel en alleen vanwege iemands geboortedatum.quote:Op donderdag 17 november 2011 12:42 schreef Wanderingwhy het volgende:
@trekeennummertje,
Waarom wil je haar feliciteren? Als ik het zo lees komt het niet over als normaal en ongedwongen. Dusse.....mooi moment om het nog wat meer los te laten
(maar als je juist een contactmoment zoekt???)
ze te lezen zitten we in hetzelfde schuitje. Sterkte in ieder geval!quote:Op donderdag 17 november 2011 13:27 schreef drucilla82 het volgende:
Ik meld me ook maar hier. Mijn relatie is een maand geleden verbroken. Na 7 jr samenwonen.
Het hakt er best wel in. Ik heb wel geaccepteerd dat het uit is.
Maar heb meer moeite met de toekomst. Ben niet alleen maar voel me wel enorm alleen. Kijk nu ook erg op tegen de komende maanden met feestdagen/verjaardag etc..
Mijn ex heeft geen liefdesgevoelens meer voor mij. We willen wel als vrienden verder, maar hoe wat en waar moet de toekomst maar bepalen.
die frustratie is nu juist datgene wat bij mij is overgebleven. Geen enkele leuke herinnering aan haar, het enige wat is overgebleven is een soort afgunst en pure kwaadheid. Lijkt mij zoveel makkelijker om het af te sluiten en door te gaan als je verliefd word op een ander (en je hebt de mazzel dat het ook eens wederzijds is..) en dat is precies wat er bij haar is gebeurd. En het feit dat ik daar niks aan kan veranderen, het grotendeels absoluut niet zelf in de hand hebt en het haar echt niet gun dat zij wel gelukkig in de liefde is frustreert me gigantisch en maakt me nou niet een leuker persoon.quote:Op donderdag 17 november 2011 13:10 schreef Ordos20 het volgende:
[..]
Au contraire: dat wil ik helemaal niet zeggen. Ik wil juist zeggen dat je de hoop nooit op moet geven. Wat voor mij werkte, werkt voor iemand anders totaal niet. En ik ga ook niet als een verhevene boven je staan om te zeggen dat je er niks/niet genoeg aan doet.
Ik gun het iedereen... nou ja, er blijven altijd uitzonderingsgevallen. Maar het punt is: hou gewoon hoop. Hoe hopeloos het ook mag lijken. En wordt niet gefrustreerd.
En ja ik bedoelde het goed.
Tsja, ik was binnen een maand dat ik het huis uit was al vervangen (de scheiding was nog niet eens compleet). Maar ik proef dat je je nog gewoon druk maakt om wat ZIJ doet, hoe het met HAAR gaat, en wat een ander WEL geboden wordt wat jouw ontzegt wordt.quote:Op donderdag 17 november 2011 13:54 schreef Bittere_Bal het volgende:
[..]
die frustratie is nu juist datgene wat bij mij is overgebleven. Geen enkele leuke herinnering aan haar, het enige wat is overgebleven is een soort afgunst en pure kwaadheid. Lijkt mij zoveel makkelijker om het af te sluiten en door te gaan als je verliefd word op een ander (en je hebt de mazzel dat het ook eens wederzijds is..) en dat is precies wat er bij haar is gebeurd. En het feit dat ik daar niks aan kan veranderen, het grotendeels absoluut niet zelf in de hand hebt en het haar echt niet gun dat zij wel gelukkig in de liefde is frustreert me gigantisch en maakt me nou niet een leuker persoon.
ja en nee, emoties lopen nog steeds veel door elkaar heen. Ik heb ook een raar soort van rechtvaardigheidsgevoel, teveel een neiging om te denken in iets verdienen of niet. Vind het alleen een zo'n oneerlijk iets dat twee personen (mijn ex en haar nieuwe vriend) beide de hele boel aan elkaar hebben lopen liegen maar wel aan het langste eind hebben getrokken. In karma geloof ik niet en het idee dat die twee allang alles zijn vergeten en het feit dat ze meerdere mensen heel erg pijn hebben gedaan een kleine voetnoot in hun leven is geworden maakt me heel cynisch. Ik heb alleen mezelf ermee maar het gevoel dat als ik het volledig 'loslaat' -oftewel haar niks meer kwalijk neem- komt ze er mee weg, en dat wil ik niet...quote:Op donderdag 17 november 2011 14:08 schreef Wanderingwhy het volgende:
@BB: ...lijkt dat je haar nog veel verwijt?
Hier ben ik erg bang voor, heel erg bewust van dat het op dit moment zeker niet gaat werken (relatie) maar anderzijds wordt het in mijn hoofd ook steeds meer de 'oplossing' voor dat heersende rotgevoel, soort van instant brenger van geluk wat mijzelf en mijn ex weer een beetje in balans zal brengen en haar minder degene die er het makkelijkst van af is gekomen..quote:Op donderdag 17 november 2011 14:07 schreef Ordos20 het volgende:
[..]
Tsja, ik was binnen een maand dat ik het huis uit was al vervangen (de scheiding was nog niet eens compleet). Maar ik proef dat je je nog gewoon druk maakt om wat ZIJ doet, hoe het met HAAR gaat, en wat een ander WEL geboden wordt wat jouw ontzegt wordt.
Weer verliefd worden met zo'n instelling kan verlichting bieden, maar is gedoemd om te falen. Want je gaat blijven vergelijken. Probeer het los te laten (de moeilijkste stap). Wanneer komt dat goed? geen idee. Er staat geen tijd voor. Maar zodra het WEL zo is, dan voel je dat ook meteen.
Dat kun je nu wel denken echter heeft ze al eerder haar vriend (jou) bedrogen en dan is de 2e keer imo makkelijker om het nóg een keer te doen. Ergo een onbetrouwbare vrouw en die valkuil komt die gast nog wel tegenquote:Op donderdag 17 november 2011 14:27 schreef Bittere_Bal het volgende:
[..]
ja en nee, emoties lopen nog steeds veel door elkaar heen. Ik heb ook een raar soort van rechtvaardigheidsgevoel, teveel een neiging om te denken in iets verdienen of niet. Vind het alleen een zo'n oneerlijk iets dat twee personen (mijn ex en haar nieuwe vriend) beide de hele boel aan elkaar hebben lopen liegen maar wel aan het langste eind hebben getrokken. In karma geloof ik niet en het idee dat die twee allang alles zijn vergeten en het feit dat ze meerdere mensen heel erg pijn hebben gedaan een kleine voetnoot in hun leven is geworden maakt me heel cynisch. Ik heb alleen mezelf ermee maar het gevoel dat als ik het volledig 'loslaat' -oftewel haar niks meer kwalijk neem- komt ze er mee weg, en dat wil ik niet...
Het is niet de oplossing. Ik trok in mijn tijd het vergelijk met de moeilijkere gevallen in het "Als versieren niet zo makkelijk gaat" topic. Ook daar waren een paar gevallen bij die er vanuit gingen dat het hebben van een vriendin ALLE problemen die ze hadden, op zou lossen. Dat heeft mij doen realiseren dat je eerst aan jezelf moet werken, en dan pas verder kan en mag kijken (met ook een beetje trial en error erbij).quote:Op donderdag 17 november 2011 14:30 schreef Bittere_Bal het volgende:
[..]
Hier ben ik erg bang voor, heel erg bewust van dat het op dit moment zeker niet gaat werken (relatie) maar anderzijds wordt het in mijn hoofd ook steeds meer de 'oplossing' voor dat heersende rotgevoel, soort van instant brenger van geluk wat mijzelf en mijn ex weer een beetje in balans zal brengen en haar minder degene die er het makkelijkst van af is gekomen..
Dat klinkt heel naar allemaal. Als je met niets uit een relatie stapt hoort je familie je zo goed mogelijk te helpen. Het komt wel goed. Na twee maanden al alle financiën op orde hebben is ook wel een grote opgave.. Succes iig!quote:Op donderdag 17 november 2011 17:11 schreef drucilla82 het volgende:
Nou pa en ma jullie worden bedankt![]()
Mijn ouders wrijven nu net extra in met mijn relatiebreuk.
Ik ga sinds deze week best wel veel naar vrienden toe. En zo vanavond ook weer. Dit om juist veel te praten en weer wat leuke dingen te gaan doen. Zodat ik niet hier zit en mijn eigen alleen voel.
Krijg ik van alles naar mijn kop gegooid, van zoals ga maar terug naar waar je vandaan komt. En het is maar goed dat hij je gedumpt heeft want je bent dit en dat.. Dit hadden ze 2 weken terug ook al gezegd. En je bent dom en bla bla bla
Oftewel pa is weer bezopen en ma die spoort zowiezo niet. Kan niet wachten tot ik hier weg ben.
Heb wel geen spaargeld enzo. maar dat komt allemaal wel. Inboedel is al een eind bij elkaar.
quote:Op donderdag 17 november 2011 17:11 schreef drucilla82 het volgende:
Nou pa en ma jullie worden bedankt![]()
Mijn ouders wrijven nu net extra in met mijn relatiebreuk.
Ik ga sinds deze week best wel veel naar vrienden toe. En zo vanavond ook weer. Dit om juist veel te praten en weer wat leuke dingen te gaan doen. Zodat ik niet hier zit en mijn eigen alleen voel.
Krijg ik van alles naar mijn kop gegooid, van zoals ga maar terug naar waar je vandaan komt. En het is maar goed dat hij je gedumpt heeft want je bent dit en dat.. Dit hadden ze 2 weken terug ook al gezegd. En je bent dom en bla bla bla
Oftewel pa is weer bezopen en ma die spoort zowiezo niet. Kan niet wachten tot ik hier weg ben.
Heb wel geen spaargeld enzo. maar dat komt allemaal wel. Inboedel is al een eind bij elkaar.
Als je gevoel gilt van: niet doen, doe het dan ook niet!quote:Op donderdag 17 november 2011 22:16 schreef Purdey het volgende:
Uiteindelijk vroeg hij me of ik zin had om weer eens iets te gaan doen samen. M'n hart is er goed genoeg voor, maar ik ben gewoon zo bang dat het poging nummer 2 tot totale zelfvernietiging gaat worden.
Ja dit roep ik op het moment ook nog, maar de realiteit is dat ik niet wil dat ze weggaat. Als ze nogmaals van mening zou veranderen, zou ik er tegen beter weten in wel op ingaan denk ik.quote:Op vrijdag 18 november 2011 08:12 schreef Mister_Bojangles het volgende:
Ik snap je wel hoor. 9 van de 10 (gedumpte) mensen roepen om het hardst dat ze hun ex nooit meer terug zullen nemen, totdat diezelfde ex opeens pogingen gaat ondernemen. Dan blijkt alles toch opeens heel anders in elkaar te zitten.
Wat mee alinea's had het wat overzichtelijker gemaakt, maar dit is ook een triest verhaal. Dat je relatie overgaat is 1 ding. Als het zo wisseld maakt het er niet makkelijker op. Ik hoop dat je het snel achter je kan laten en weer verder kan kijken. Je verdiend beter dan iemand die die op zo'n manier met je gevoelens omgaatquote:Op donderdag 17 november 2011 17:08 schreef Prinsesje4you het volgende:
Ook ik meld me en doe een duit in dit topic.
-verhaal-
In mijn post stond goed nieuws ; Namelijk dat ik na mijn relatie 1.5 jaar gelukkig vrijgezel ben (geweest), terwijl ik had gedacht dat ik diep ongelukkig zou wordenquote:Op vrijdag 18 november 2011 08:37 schreef Cocosmacroon het volgende:
[..]
Ja dit roep ik op het moment ook nog, maar de realiteit is dat ik niet wil dat ze weggaat. Als ze nogmaals van mening zou veranderen, zou ik er tegen beter weten in wel op ingaan denk ik.
Zijn er hier misschien ook nog mensen met goed nieuws? dat kan ik wel even gebruiken na al deze berichten
Alinea's gemaakt. Gister vlug opgeschreven, vandaar.quote:Op vrijdag 18 november 2011 08:44 schreef Cocosmacroon het volgende:
[..]
Wat mee alinea's had het wat overzichtelijker gemaakt, maar dit is ook een triest verhaal. Dat je relatie overgaat is 1 ding. Als het zo wisseld maakt het er niet makkelijker op. Ik hoop dat je het snel achter je kan laten en weer verder kan kijken. Je verdiend beter dan iemand die die op zo'n manier met je gevoelens omgaat
Ik hoorde van de vriendin van zn broer maandag dat hij toen nog steeds van plan was zaterdag met me aftespreken. Maar ik ga natuurlijk niet de hele zaterdag op meneer wachten. Aan de andere kant wil ik ook geen dwingend gevoel afgeven. Wat een gedoe..quote:Op vrijdag 18 november 2011 09:57 schreef Cocosmacroon het volgende:
Ik zou er achteraan zitten. Zo snel mogelijk je spullen terughalen zodat je zo snel mogelijk kan beginnen met alles verwerken. Succes ermee
Een hele belangrijke vraag: wat wil je zelf met hem nu? Als in verder gaan of niet?quote:Op vrijdag 18 november 2011 10:07 schreef Prinsesje4you het volgende:
[..]
Ik hoorde van de vriendin van zn broer maandag dat hij toen nog steeds van plan was zaterdag met me aftespreken. Maar ik ga natuurlijk niet de hele zaterdag op meneer wachten. Aan de andere kant wil ik ook geen dwingend gevoel afgeven. Wat een gedoe..
Ik was in het begin vooral heel boos, en ik kon me niet voorstellen dat ik ooit überhaupt nog met 'm zou praten. Kleine inkijk: Vriend was 29, zei hij, hij bleek achteraf 36. En daar bovenop bleek hij 'ineens' 2 dochters te hebben. Dit kwam allemaal pas uit na een half jaar samen te zijn geweest.quote:Op vrijdag 18 november 2011 08:12 schreef Mister_Bojangles het volgende:
Ik snap je wel hoor. 9 van de 10 (gedumpte) mensen roepen om het hardst dat ze hun ex nooit meer terug zullen nemen, totdat diezelfde ex opeens pogingen gaat ondernemen. Dan blijkt alles toch opeens heel anders in elkaar te zitten.
Het ligt er natuurlijk ook een beetje aan op wat voor manier jullie uit elkaar zijn gegaan..
Weet je trouwens zeker dat hij, met ''weer eens wat doen'' ook echt serieus iets bedoelt? Lijkt mij overigens wel, want anders zou je elkaar ook na dat jaar met rust laten..
Ik heb zelf ook geen idee of ik voor mezelf insta, mocht het straks opeens uitgaan tussen mijn ex en haar vriend en ze neemt weer contact op. Ergens denk ik inderdaad dat het weer de soep in zal lopen, aan de andere kant ; Ik heb nog steeds hele fijne herinneringen aan de tijd met haar. De vraag is of je zoiets nog zou kunnen herbeleven als je al een tijd uit elkaar bent...
Ergens zou ik toch die druk voelen : Ik moet wel veranderd zijn dit keer, anders loopt het hetzelfde. Maar ben ik verander & Wil ik wel veranderd zijn?
Ik weet niet hoe het met jou zit op liefdesgebied, maar die evt. hereniging met je ex staat natuurlijk ook iets nieuws enorm in de weg
Wat een verhaal zegquote:Op vrijdag 18 november 2011 10:37 schreef Purdey het volgende:
[..]
Ik was in het begin vooral heel boos, en ik kon me niet voorstellen dat ik ooit überhaupt nog met 'm zou praten. Kleine inkijk: Vriend was 29, zei hij, hij bleek achteraf 36. En daar bovenop bleek hij 'ineens' 2 dochters te hebben. Dit kwam allemaal pas uit na een half jaar samen te zijn geweest.
Weer eens wat doen. Zijn idee was bij hem thuis langs, maar mijn idee was meer iets drinken/eten. Ik vind bij hem thuis echt even te veel nog. Exact was het gisteren 1,5 jaar geleden allemaal, ironisch genoeg.
Die herinneringen waar jij het over hebt zijn nog het meest vervelend. Ik denk erg vaak terug aan hoe leuk we het hadden. Dezelfde humor, qua denkbeeld op hetzelfde niveau. Het klikte gewoon zo goed. En die herinneringen zorgen er voor dat ik weer ga twijfelen, terwijl de reden waarom het uitging niet een klein dingetje was.
Ik heb trouwens na hem nooit geen relatie meer gehad, heb weleens een date gehad in die 1,5 jaar, maar eigenlijk heb ik een muur om mezelf heen gebouwd waar niemand meer doorheen komt.
Wat denk je zelf? Misschien de leeftijd en de dochters?quote:Op vrijdag 18 november 2011 10:45 schreef Wanderingwhy het volgende:
[..]
Wat een verhaal zeg
Wat heeft de uiteindelijke breuk veroorzaakt?
zijn slechts kleine detailsquote:Op vrijdag 18 november 2011 10:51 schreef Purdey het volgende:
[..]
Wat denk je zelf? Misschien de leeftijd en de dochters?
Wat ik gewoon wil is dat hij eerlijk is naar zichzelf en mij toe. Zonder al dat jojo gedoe. Is hij echt 100% eerlijk en wil hij niks is het duidelijk maar dat idee heb ik dus niet.quote:Op vrijdag 18 november 2011 10:19 schreef Ordos20 het volgende:
[..]
Een hele belangrijke vraag: wat wil je zelf met hem nu? Als in verder gaan of niet?
Vos verliest wel z''n haren, niet z''n streken. Daarbij denk ik dat je constant achterdochtig zal zijn als hij iets verteld, wat is wel waar en wat niet. Wil en kan jij daarmee leven?quote:Op vrijdag 18 november 2011 10:51 schreef Cocosmacroon het volgende:
[..]
zijn slechts kleine details
maar als hij al over dit soort grote dingen liegt.. over hoeveel kleine dingen heeft hij dan wel niet gelogen..
Ik schat zo in dat je met zo iemand niet echt een basis hebt of krijgt waar je goed je relatie op kan bouwen.
Dat was niet mijn vraag. Wat wil JIJ nu met de situatie zoals ie nu is (en zoals we nu begrijpen uit je schrijven). Wil je blijven afwachten en jo-jo-en, of wil je duidelijkheid (die je dus niet mag verwachten, of pas na een tijd waarbij je eerst door een eigen dal moet voor je het gaat krijgen!)quote:Op vrijdag 18 november 2011 10:57 schreef Prinsesje4you het volgende:
[..]
Wat ik gewoon wil is dat hij eerlijk is naar zichzelf en mij toe. Zonder al dat jojo gedoe. Is hij echt 100% eerlijk en wil hij niks is het duidelijk maar dat idee heb ik dus niet.
Nee, ik wil wel duidelijk en het liefst al gister dan vandaag maar dan wel dat hij 100% oprecht is.quote:Op vrijdag 18 november 2011 11:00 schreef Ordos20 het volgende:
[..]
Dat was niet mijn vraag. Wat wil JIJ nu met de situatie zoals ie nu is (en zoals we nu begrijpen uit je schrijven). Wil je blijven afwachten en jo-jo-en, of wil je duidelijkheid (die je dus niet mag verwachten, of pas na een tijd waarbij je eerst door een eigen dal moet voor je het gaat krijgen!)
Krijg ik nu een tegenvraag als antwoord?quote:Op vrijdag 18 november 2011 10:51 schreef Purdey het volgende:
[..]
Wat denk je zelf? Misschien de leeftijd en de dochters?
quote:Op vrijdag 18 november 2011 13:03 schreef drucilla82 het volgende:
Ga dit weekend met ex overleggen of al mijn kostbare spullen die bij mijn ouders liggen naar hem kunnen als ik maandag nog geen huisje heb. Dan heb ik in ieder geval een gevoel dat die dingen veilig liggen. (Heb bij hem 1 kamer waar mijn spullen liggen.)
Wat begrijp je niet?quote:
Goed ik zou dat niet kunnen. Alhoewel mijn ouders niet meer leven, had ik mijn ouders meer vertrouwd dan mijn ex. Maar dat is dan weer een bepaalde POV. Hence mijn verbazing!quote:Op vrijdag 18 november 2011 13:12 schreef drucilla82 het volgende:
[..]
Wat begrijp je niet?
Misschien even korte uitleg: Bij mijn 'ouders' Heb ik zeer weinig ruimte, kan een bed en wat kleding kwijt. Dus heb bij mijn ex nog 1 kamer waar mijn gedeelte van de inboedel ligt.
De situatie is nu zodanig dat ik zo snel mogelijk weg wil/moet bij mijn 'ouders' omdat ik daar anders er onderdoor ga.
De spullen die ik dus daar heb wil ik wel veilig hebben liggen en dat is dus bij mijn ex. Hij is hierin heel betrouwbaar en hij laat ook niemand toe op die kamer waar mijn spullen liggen.
Je weet precies te verwoorden hoe het is, en voelt. Ergens heb je ook wel gelijk, alle lijken zijn uit de kast. Neemt niet weg alleen dat hij me blijkbaar niet vertrouwd. Ik zou nu wel weten wat ik aan hem heb. Buiten dat hij dingen verzweeg was het wel een leuke jongen, en in dat opzicht hem ik hem enorm gemist. Misschien dat ik alles op een rijtje kan zetten als we eens een heel goed gesprek gaan hebben. En dat we dan maar moeten zien waar het schip gaat stranden..quote:Op vrijdag 18 november 2011 11:36 schreef Wanderingwhy het volgende:
[..]
Krijg ik nu een tegenvraag als antwoord?
Van die leeftijd en de dochters wist je na een half jaar, maar je had toch een jaar iets met hem gehad. Is dat blijven wroeten dan?
Maar goed. Je geeft ook aan dat er heel fijne herinneringen zijn.
Waar ik het spoor bijster ben is dat het lijkt of jij er - terecht lijkt het zo - een einde aan gemaakt hebt en dat je er inmiddels wel anderhalf jaar aan hebt lopen denken. Klopt dat?
Mocht dat zo zijn, waarom ben je nu dan als de dood dat hij je hart breekt? Je weet toch alles nu. Hij wordt niet ineens weer tig jaar ouder....daarnaast lijkt het er wel op dat ie, alhoewel met een paar megablunders, hij jou nog steeds niet vergeten is en dus wel echte gevoelens voor je had c.q. heeft.
Afschieten, opknopen en tot nooit meer ziens!quote:Op vrijdag 18 november 2011 13:36 schreef formerjellybean het volgende:
hier ook heel even, na hele lange tijd.
Momenteel hele moeilijke periode gehad ex en ik gingen gewoon om met elkaar maar nu ik dus even heel veel moeite had met zieke ma en ik gewoon vertelde hoe het met haar ging.
Kreeg ik in eens een berichtje van boeit me eigenlijk niet wat je schrijft en stuur me emaar niets meer.
QFT, dit nummer heeft toentertijd wel even geholpen jaquote:
Wow, die hele post straalt zo hard uit hoe erg jij er nog mee bezig bent! Come on, get over it! Niet om stom te doen, maar je post beginnen met dag 50 is wel een beetje een teken dat je het je leven laat beheersen. Hoeveel leuke dingen had je wel niet kunnen doen in die 50 dagen om er een beetje overeen te komen?quote:Op vrijdag 18 november 2011 17:05 schreef QEX het volgende:
dag 50. Elke dag is anders. Verschillende gevoelens lopen door elkaar. Het ene moment woede over leugens en zo, andere moment gemis. Binnenkort een afspraak met (op papier nog niet) ex. Dubbel gevoel, zie er tegen op maar aan de andere kant wil ik hem ook graag weer zien. Hoe gaan jullie er mee om, wat doen jullie als je weet dat je hem/haar weer (moet) gaan zien omdat er nog dingen te regelen zijn. Of omdat je nu eenmaal kinderen samen hebt.
quote:Op vrijdag 18 november 2011 19:34 schreef QEX het volgende:
@shifto. zag toevallig dat het al 50 dgn is hoor.(omdat iemand er vandaag naar vroeg hoe lang geleden het is) Het is echt niet zo dat ik denk 'het is dag zoveel.' Heb veel dingen gedaan met vriendinnen, nog veel meer in de planning. Er moet helaas nog contact zijn (in mijn geval) En je kunt niet zomaar een knop omdraaien en tegen jezelf zeggen en nu ben je er klaar mee. (nou ja zeggen misschien wel, maar het werkt anders) Als het zo makkelijk was stond dit topic niet zo vol.
Volgens mijn huisarts duurt het gemiddeld 1-2 jaar om een scheiding te verwerken (soms korter soms langer) afhankelijk van de duur en de intensiteit van de relatie. Sommige van ons hebben dus nog een lange weg te gaan en zullen er misschien steun aan hebben hier hun verhaal kwijt te kunnen. (als sommige reacties achterwege blijven)quote:[b]Op [url=http://forum.fok.nl/topic/1738594/4/25#104546474]
(Soms heeft het jaren nodig om voldoende te slijten...)
Ik heb het idee dat ze me alleen herrinert als de persoon wie ik was in de laatste maanden, toen het slecht met alles ging, waar zij niet van af wist en weet; enerzijds wilde ik haar er niet mee belasten, maar raakte er zelf soort van in een dip van. Verhalen als vrienden die bij hun ouders eruit geschopt werden en één in particular 't slachtoffer werd van een lovergirl, andere relaties die stopte, zelfs een vriendin die vertelde dat ze verkracht was, zelf te weinig slaap hebben en stress (omdat andere ook met problemen kampen: ik voornamelijk ruzie thuis) voor al maanden lang. Uit die dip ben ik uiteindelijk uitgeklommen, maar het feit dat ze nog steeds doet alsof ik een onblij, depri / passief persoon ben, dat maakt me kwaad; ik denk dan sowieso dat het beter is haar voorlopig weer niet te spreken en de volgende keer maar gewoon vertellen als ze nog zo blijft doen.quote:Op zaterdag 19 november 2011 12:01 schreef Wanderingwhy het volgende:
Dus toch nog - wederzijds - restgevoelens. Dan is er nog geen 'normaal' gesprek mogelijk. Jammer. Wel positief dat je het geprobeerd hebt.
(Soms heeft het jaren nodig om voldoende te slijten...)
Oh, nee, die dingen heb ik hier ook nooit besproken. Een gast die ik kende raakte verloederd van zijn vrienden en uiteindelijk zelfs zijn eigen famillie, door een vriendin die hij kreeg die eigenlijk vastzat aan een loverboy; waarmee die gast die ik ken maar mee moest leren leven en zelfs abbonementen en leningen moest afsluiten van ze, maar dat geeft mij indirect ook weer stress;het is en blijft toch een vriend waar je het beste mee voor hebt. Dat (die hele situatie van hem) is gelukkig niet helemaal meer zo.quote:Op zaterdag 19 november 2011 15:21 schreef Wanderingwhy het volgende:
Eh....in je bovenstaande relaas het woord "lovergirl"....ben ik ff weg geweest of zo of wat heb ik gemist??
Die 'Belg' maakt toch mooie muziek héquote:
Hey Octo!quote:Op zaterdag 19 november 2011 18:29 schreef Octagon het volgende:
[..]
Die 'Belg' maakt toch mooie muziek hé
En lekker toepasselijk want geschreven nav een breuk.
Het gevoel van afschieten opknopen en tot nooit meer ziens heb ik . En over het helpen ok ik kan het begrijpen als die daar even moeite mee heeft maar gewoon een kwetsend berichtje met het boeit me allemaal niet wat je schrijft is het andere uiterste.quote:Op vrijdag 18 november 2011 16:36 schreef Affendart het volgende:
[..]
Afschieten, opknopen en tot nooit meer ziens!
Ik vind dat ondanks wat er ook gebeurd is je op dit soort momenten elkaar best kan helpen hierin! Of het nou ex is of niet.
Nou voorlopig heb ik even genoeg aan mezelf en ook qua facebook laat ik niets los over hem en doe net alsof die eigenlijk nooit bestaan heeft en eigenlijk bevalt me dat wel.quote:Op zaterdag 19 november 2011 23:49 schreef Wanderingwhy het volgende:
Iets met grenzen. Blijkbaar hebben weinig mensen hem ooit duidelijk gemaakt "tot hier en niet verder!" Nu hij die les van jou krijgt is ie aan het piepen als een klein kind. Chapeau!
Nu is het verder aan jou
Ik heb mijn ex net geblokkeerd op Facebook. Toen kon ik nog gewoon op zijn facebook, maar hij niet op die van mij. Blijkbaar is het zo dat als je iemand blokkeert op Facebook dat je dan echt helemaal niks meer kan zien, je kan nieteens op het facebookprofiel. Net na 10 minuten kon ik ook ineens niet meer op zijn Facebook; hij heeft mij dus ook meteen geblokkeerd haha. Het lijkt nu net alsof hij niet bestaat.quote:Op zondag 20 november 2011 12:37 schreef formerjellybean het volgende:
Maar even van me afschrijven hier , want ja ik blijf even pissig en ik moet het wel kwijt maar kan het ook niet naar hem uiten want ja voor mijn gevoel geef ik hem dan wat ik wil.
Het is even irritant want als zijn vriend reageert ergens dan zie ik dat ook .
Het liefst had ik een soort gummetje gehad die zijn bestaan uit zou wissen alsof hij nooit bestaan heeft. Ik gedraag me ook zo even.
Ergens krijg ik het vermoeden dat hij straks doet alsof er niets gebeurd is want ja zo is die.
Het verschil met de vorige keren is dat ik toen een excuus wilde , en nu wil ik dat zelfs niet meer.
Nee , want eigenlijk maar dat is meer voor mezelf wil ik me niet laten kennen en ik weet eigenlijk ook dat we elkaar niet kunnen ontlopen omdat we in hetzelfde dorp wonen en ik ook juist met mensen omga waar hij ook mee omgaat.quote:Op zondag 20 november 2011 20:10 schreef Faerie het volgende:
[..]
Ik heb mijn ex net geblokkeerd op Facebook. Toen kon ik nog gewoon op zijn facebook, maar hij niet op die van mij. Blijkbaar is het zo dat als je iemand blokkeert op Facebook dat je dan echt helemaal niks meer kan zien, je kan nieteens op het facebookprofiel. Net na 10 minuten kon ik ook ineens niet meer op zijn Facebook; hij heeft mij dus ook meteen geblokkeerd haha. Het lijkt nu net alsof hij niet bestaat.
Misschien wat voor jou?
Bleef het bij een keer bellen of heb je vaker niet opgenomen? Op zich wel prima inderdaad, voor je het weet zit je er weer middeninquote:Op maandag 21 november 2011 00:36 schreef Davboy het volgende:
Hmm... Ik werd 2 weken terug opeens door mijn ex gebeld! Heb niet opgenomen. Achteraf wel spijt want ik mis haar als de tyfus, maar wel beter denk ik:(
Hoe gaat het met de mede lot-genoten?
Die heb ik ook gepland staan. Als je een linkje wil stuur maar een pb.quote:Op zondag 20 november 2011 20:21 schreef formerjellybean het volgende:
[..]
. Dus even voor mezelf een cursusje loslaten eigenlijk.
Tja, ben weer een slapeloze nacht verder. Ergens vind ik dat ikzelf gestoord bezig ben, hij heeft nergens last van en gaat gewoon door met zijn leven dus waar ben ik mee bezig maar aan de andere kant moet het slijten.quote:Op maandag 21 november 2011 00:36 schreef Davboy het volgende:
Hmm... Ik werd 2 weken terug opeens door mijn ex gebeld! Heb niet opgenomen. Achteraf wel spijt want ik mis haar als de tyfus, maar wel beter denk ik:(
Hoe gaat het met de mede lot-genoten?
En toch moet ik er niet aan denken dat ik daar zolang mee bezig zou kunnen zijn.quote:Op zaterdag 19 november 2011 13:18 schreef QEX het volgende:
Volgens mijn huisarts duurt het gemiddeld 1-2 jaar om een scheiding te verwerken (soms korter soms langer) afhankelijk van de duur en de intensiteit van de relatie. Sommige van ons hebben dus nog een lange weg te gaan en zullen er misschien steun aan hebben hier hun verhaal kwijt te kunnen. (als sommige reacties achterwege blijven)
Huhuh.....quote:Op maandag 21 november 2011 10:21 schreef LostInSpace het volgende:
[..]
En toch moet ik er niet aan denken dat ik daar zolang mee bezig zou kunnen zijn.
Ik hoop er toch wel sneller vanaf te zijn.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |