FOK!forum / Relaties & Psychologie / [Als versieren niet zo makkelijk gaat] #461 nog niet duidelijk
#ANONIEMmaandag 14 november 2011 @ 16:51
123prep.jpg
Wat?

Deze reeks is niet zozeer puur gericht op de daadwerkelijke methodiek van het versieren, maar op de mentale problematiek van de mensen die maken dat ze dus sowieso al een achterstand lopen als het gaat om het benaderen van vrouwen (of mannen).

Wat bedoel je daarmee?

Sommige mensen zouden nog liever bungee-jumpen dan dat ze een vrouw/man aanspreken. Mensen met een sociale achterstand of een anderzijds verwaarloosd leven waardoor ze niet eens meer al te sterk in hun schoenen staan. Nieuw contact met andere mensen is té eng.

Maar je wil toch versieren?

Er is in de reeks al advies gegeven over het echte versieren. Dat je het als bovenstaand persoon, of als je je uiterlijk niet enorm mee hebt, niet moet proberen in het 'echte' uitgaansleven. Onzekerheid wordt bij dat soort gelegenheden enorm snel opgepikt.

Hoe ontmoet ik dan nieuwe mensen?

Ga weg bij je ouders om ergens te studeren / werken. Het liefst in een flatje, leer stapsgewijs je buren kennen, ga op een sport, ga elke week een paar keer naar de bibliotheek met wat huiswerk of een boek. Er kan dan vanalles gebeuren, en zeg nou zelf, dat is toch veel productiever dan uitgaan. Twee vliegen in één klap.

Om zelfverzekerder over te komen en te worden zijn er de volgende tips:

1. Loop rechtop.

2. Kijk niet steeds naar de grond.

3. Begin met iedereen oogcontact te maken. Bij de kassa bijvoorbeeld als je je wisselgeld terug krijgt. Vergeet dan niet een klein beetje te lachen natuurlijk, zo vriendelijk mogelijk.

4. Grijp geen vrouwen bij edele delen want dan krijg je patsen.

5. Wil je oefenen met conversaties, maar heb je écht geen mogelijkheid om vrouwen aan te spreken, ga dan een winkel binnen met een vrouwelijke bediende en stel haar wat vragen over producten. Ze hangt aan je lippen, want ze heeft weinig keus.

6. Eet elke dag een stengel selderij.

7. Vriendschappen met vrouwen zijn zeer welkom. Zo leer je ze kennen, studiemateriaal voor mogelijke relaties. Ga niet lopen huilen als een vrouw je enkel als vriend ziet. Gebruik dat.

8. Online versieren is een leuke eerste stap. Wees daar niet bang voor, ze kunnen je niet zien.

Enkele pointers voor online versieren:

1. Gebruik altijd hoofdletters en andere regels van punctuatie.

2. Matig uw gebruik van en de duim omhoog posticon en gebruik deze wijselijk op momenten waar u echt even ietwat superieur, alwetend en denigrerend wil overkomen. Dit zal uw alpha-status op FOK verhogen en waarschuwt andere mannelijke users ervoor dat ze niks met u moeten starten, want u bent verbaal zeer behendig.

3. Dat is het eigenlijk wel. Alle bommen los als je online bent, wees alleen niet zielig.

Uitgebreide info over eenzaamheid en onzekerheid:

SPOILER
De mentale problematiek van de categorie gebruikers die we hier willen helpen. Die hebben baat bij advies over hoe ze hun houding moeten verbeteren, hun visie.

De visie is vaak dat vrouwen superieur zijn, dat ze je heel snel zullen afsnauwen als je iets fout doet en dat je dus enorm huiverig voor ze moet zijn. De vrouw wordt gezien als iets onbereikbaars, zo schoon, edel en zacht. Hoe kan een vrouw, zo perfect, oog hebben voor iets dat imperfect is. Vooral vanwege wat mentale problemen wordt dit gevoel alleen maar versterkt, mooie vrouwen zijn enkel voor macho mannen in soap-series, niet voor losers met depressie, enz.

Het enige nuttige wat we hier over kunnen zeggen is dat je er niet te zwaar aan moet tillen. Er zijn een aantal ervaringen in het leven, sommige minder positief dan andere, die je doen inzien wat er echt belangrijk is, die je doen inzien voor welke dingen je echt bang moet zijn. Dan wordt het al gauw een stuk makkelijker om vrouwen te zien als 'normale' mensen, wat ze ook zijn. Ze poepen om de dag, hebben zeer vervelende gebruiken en enkel als ze een zeer mooi innerlijk hebben mag je ze naar mijn mening enorm overwaarderen op een idealistisch en romantische manier. Dat is dan ook gelijk een veilig iets om te doen, omdat zulke vrouwen lief tegen je zullen blijven.

Relativeren is wellicht het woord dat ik zoek. Diep relativeren als het om vrouwen gaat.

Zo'n houding heeft wel wat zelfverzekerdheid nodig. Niet op- en top arrogantie, maar wees eens blij met jezelf. Je hebt misschien een zwaar leven achter de rug, geef jezelf een klop op de schouders dat je nog steeds kan lopen en nog niet bezweken bent. Vrouwen hebben hier vaak een zwak voor, maar enkel als je dit niet constant loopt te ventileren. Het is nergens voor nodig om zelfs online, waar je jezelf en je emoties makkelijk kan bedekken, jezelf te gedragen als emotioneel wrak. Ik kan bijvoorbeeld zware problemen hebben gehad in m'n leven, geen hond die het ziet mocht dat zo zijn. Dat helpt dan weer, dat helpt enorm, bouw jezelf opnieuw op met je verworven resilience. Heb wat trots, realiseer je dat het leven kut is, maar dat je pas van deze aardkloot af wil als je eindelijk eens goed geneukt hebt en niet eerder, om het plat te zeggen.

Door te blijven hangen in je problemen, en terwijl ik dit typ klinkt het al heel gauw cliché, ga je nooit vooruit denken. Zo blijf je je minderwaardig voelen, terwijl je dat juist niet bent. Je hebt al meer bagage dan menig mooie vrouw, meer levenservaring, zij vaak nog niet. Gedraag je dan ook zo. 99 problems and a bitch ain't one.

Zijn er vragen, stel ze, desnoods via PM of DM.

Er zijn best wel veel mensen in Nederland die aan eenzaamheid lijden. Mensen die dingen hebben meegemaakt, waardoor ze moeilijk sociale en intieme contacten kunnen opbouwen. Sommige mensen werden zwaar gepest voor wat voor reden dan ook, en nu hebben ze zware onzekerheden die hen belemmerd in hun dagelijkse leven. Andere mensen hebben een hele nare thuis en familie situatie gehad, waardoor ze nooit de vaardigheden hebben kunnen leren om echte vrienden te maken en liefde te vinden. Misschien kregen ze een ziekte, misschien lag het gewoon aan hen manier van denken, misschien was het een combinatie van verschillende oorzaken.

Gelukkig kunnen mensen die IRL niet durven om mensen aan te spreken of om hulp te zoeken voor hun problemen, dat nog steeds anoniem via het internet doen. Daarom dacht ik dat we een topic konden maken voor mensen die aan extreme eenzaamheid leiden en dat ze hier hun ervaringen, problemen en levensverhaal konden zetten en erover praten. En dan kunnen mensen die er zin in hebben, advies en inzicht geven over hun situatie en heel misschien kunnen de mensen die aan eenzaamheid leiden een manier vinden om hun vicieuze cirkel te doorbreken.

Een sociaal netwerk opbouwen lijkt mij een centraal thema voor deze reeks. Het is een goede oplossing voor eenzaamheid. En als je je niet eenzaam voelt, is het waarschijnlijk ook de moeite waard.

De aard van dat sociale contact is van belang. Staat in het contact het contact zelf centraal of staat een activiteit centraal en is het contact een spin-off. Als het contact centraal staat zijn er natuurlijk allerlei gradaties mogelijk in de mate van nabijheid / intimiteit.

Hechte vriendschappen ontstaan alleen over langere tijd en moet je onderhouden. Intieme vriendschapen kunnen ook op korte termijn ontstaan met geestverwanten.
NOTE: Dit topic is niet gemaakt voor alleen één persoon. Het wordt verwacht dat je ook ruimte laat voor andere mensen die hun ervaringen (en oplossingen) willen delen. Als niemand met anders iets te zeggen heeft, mag je dan wel doorgaan met wat jij wil zeggen. Maar als je merkt dat er een nieuweling erbij komt, geef hem de ruimte om ook zijn verhaal te doen.

Er is een meet op komst, aanmelden kan hier: Meet Aanmeld topic versieren op latere leeftijd

De reeks is hernoemd naar "Als versieren niet zo makkelijk gaat" omdat dit de lading beter dekt dan de vorige topic titel.

De OP vind je hier

Daar gaan we weer!
kreemaandag 14 november 2011 @ 16:51
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 16:48 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

Dit gaat de bijlessen engels wel heeel ver voorbij
en is ook gewoon strafbaar en zo dude
Btw dit was via msn hè :')
rhubarbjemaandag 14 november 2011 @ 16:51
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 16:51 schreef kree het volgende:

[..]

Btw dit was via msn hè :')
ook strafbaar
ook_gekmaandag 14 november 2011 @ 16:52
Het bericht dat je wilde plaatsen:
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 16:48 schreef Sinji het volgende: [..] Sorry man. Sterkte
Dank u :P
kreemaandag 14 november 2011 @ 16:52
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 16:50 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

Nee jij begrijpt het niet
dit is echt een brug te ver
het feit dat het gewoon fucking strafbaar is zou al een belletje moeten doen rinkelen

dit is echt geen verschil van mening iets, dit is een dude!!!!!! denk eens na!!!!!! iets
Wat is er strafbaar aan?
Lokasennamaandag 14 november 2011 @ 16:52
quote:
99s.gif Op maandag 14 november 2011 16:48 schreef Kaneelstokje het volgende:

[..]

Hehehe
fapfapfapfap

[..]

Je krijgt een panda punt als je een maand achtereen geen sex hebt gehad.
De eerste (12 × 18) + 2 = 218 maanden van mijn leven zijn wel genoeg voor een panda, toch?
Supersoepmaandag 14 november 2011 @ 16:53
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 16:50 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

Nee jij begrijpt het niet
dit is echt een brug te ver
het feit dat het gewoon fucking strafbaar is zou al een belletje moeten doen rinkelen

dit is echt geen verschil van mening iets, dit is een dude!!!!!! denk eens na!!!!!! iets
De fuck is strafbaar aan chatten met een 15-jarige? Ik vind het ook te jong voor een 28-jarige, maar om hem nu hierop steeds aan te vallen gaat me net iets te ver eigenlijk. Ook al is er lichtelijk seksueel materiaal aanwezig geweest in de gesprekken. :') Kom op hoor.

Beetje gedoe om niks, wees blij dat hij haar heeft duidelijk gemaakt dat hij er niks mee wil. Heel wat mannen die daar de discipline niet voor kunnen opbrengen aangezien een 15-jarige tegenwoordig redelijk lichamelijk rijp kan zijn.
Myraelamaandag 14 november 2011 @ 16:53
Royall sadness, laptop is leeg dus ik FOK! Mobiel verder :')
rhubarbjemaandag 14 november 2011 @ 16:53
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 16:52 schreef kree het volgende:

[..]

Wat is er strafbaar aan?
Jij als meerder jarige mag een meisje dat minderjarig is niet op een seksuele manier benaderen of aanzetten tot seksuele handelingen of gesprekken of iets dergelijks
zelfs niet via msn
#ANONIEMmaandag 14 november 2011 @ 16:53
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 16:52 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

De eerste (12 × 18) + 2 = 218 maanden van mijn leven zijn wel genoeg voor een panda, toch?
Die tellen dus niet hè.

Gaat pas in nadat je ontmaagd bent.
Newbie114maandag 14 november 2011 @ 16:54
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 16:53 schreef moneyfornothing het volgende:

[..]

Die tellen dus niet hè.

Gaat pas in nadat je ontmaagd bent.
Anders had ik er ook meer dan genoeg.
Lokasennamaandag 14 november 2011 @ 16:54
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 16:53 schreef moneyfornothing het volgende:

[..]

Die tellen dus niet hè.

Gaat pas in nadat je ontmaagd bent.
Shit, dan heb ik geen punten. Kan ik ook panda's kopen op de zwarte markt?
kreemaandag 14 november 2011 @ 16:54
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 16:53 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

Jij als meerder jarige mag een meisje dat minderjarig is niet op een seksuele manier benaderen of aanzetten tot seksuele handelingen of gesprekken of iets dergelijks
zelfs niet via msn
Hoho ik zette haar niet tot aan, ze kwam er zelf mee.
En trouwens het was niet eens seksueel, dat maken jullie er allemaal weer van.
Lokasennamaandag 14 november 2011 @ 16:54
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 16:54 schreef Newbie114 het volgende:

[..]

Anders had ik er ook meer dan genoeg.
Minder dan ik :')
benzinmaandag 14 november 2011 @ 16:54
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 16:52 schreef Lokasenna het volgende:

De eerste (12 × 18) + 2 = 218 maanden van mijn leven zijn wel genoeg voor een panda, toch?
Ik wil overigens wel echt graag een panda, dat zou het coolste huisdier ooit zijn :D
Kaneelstokjemaandag 14 november 2011 @ 16:54
quote:
10s.gif Op maandag 14 november 2011 16:49 schreef Newbie114 het volgende:

[..]

Vanaf welke leeftijd telt dat?

Nu kom ik niets te kort :7
Geen idee. Vanaf je 16de denk ik. Dan mag je batsen wat je wilt volgens de wet.

quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 16:52 schreef kree het volgende:

[..]

Wat is er strafbaar aan?
Grooming is sinds dit jaar strafbaar geloof ik.

quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 16:52 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

De eerste (12 × 18) + 2 = 218 maanden van mijn leven zijn wel genoeg voor een panda, toch?
Hehehe, allicht. Ik denk dat je 24 punten ofzo hebt.
Overigens heb ik iemand gevonden om naar de mwf te gaan!
Lokasennamaandag 14 november 2011 @ 16:54
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 16:54 schreef benzin het volgende:

[..]

Ik wil overigens wel echt graag een panda, dat zou het coolste huisdier ooit zijn :D
Dit bedoel ik ja.
rhubarbjemaandag 14 november 2011 @ 16:55
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 16:54 schreef kree het volgende:

[..]

Hoho ik zette haar niet tot aan, ze kwam er zelf mee.
En trouwens het was niet eens seksueel, dat maken jullie er allemaal weer van.
omdat jij de meerderjarige bent zal het altijd aanzetten vanuit jouw kant zijn als je niet onmiddelijk de stekker uit je laptop trekt

zelfde met een auto - fietser ongeluk
auto is altijd strafbaar
Supersoepmaandag 14 november 2011 @ 16:55
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 16:53 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

Jij als meerder jarige mag een meisje dat minderjarig is niet op een seksuele manier benaderen of aanzetten tot seksuele handelingen of gesprekken of iets dergelijks
zelfs niet via msn
Als hij haar achter de bosjes sleurt voor een pijpbeurt, dan heb je een punt. Maar om dit nu op te rakelen als het gaat om wat lichte seksuele opmerkingen, nou. Pak me maar op omdat ik vast wel eens homo-erotische opmerkingen richting Heloef heb verstuurd. Om maar te zwijgen van newbie en lokasenna, want wet is nu eenmaal wet. Of wordt het een morele zaak omdat 28 een categorie hoger is? Dan gaat het niet meer om ''strafbaar'' in ieder geval, maar om moreel handelen en dat doet Kree toch ook weer niet zó verkeerd.
Cactus1maandag 14 november 2011 @ 16:56
quote:
2s.gif Op maandag 14 november 2011 16:54 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Dit bedoel ik ja.
Misschien kunnen we met het topic alle panda punten opsparen en er 1 in China kopen en dan delen we hem. Mag iedereen hem een maand per jaar :7
Sinjimaandag 14 november 2011 @ 16:56
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 16:54 schreef benzin het volgende:

[..]

Ik wil overigens wel echt graag een panda, dat zou het coolste huisdier ooit zijn :D
tumblr_ksfv32LUC61qz4h2fo1_400.jpg
rhubarbjemaandag 14 november 2011 @ 16:56
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 16:54 schreef benzin het volgende:

[..]

Ik wil overigens wel echt graag een panda, dat zou het coolste huisdier ooit zijn :D
neem een pandahond
http://agirlandherdogs.hubpages.com/hub/panda-dog
kreemaandag 14 november 2011 @ 16:56
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 16:55 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

omdat jij de meerderjarige bent zal het altijd aanzetten vanuit jouw kant zijn als je niet onmiddelijk de stekker uit je laptop trekt

zelfde met een auto - fietser ongeluk
auto is altijd strafbaar
Ja sorry hoor, maar ik vindt het gelul van je.
Ik heb gelijk aangegeven dat ik niks wil.
En nu wordt er gedaan alsof ik nog wat wil met haar.

Nou niet dus.
Catbertmaandag 14 november 2011 @ 16:56
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 16:54 schreef benzin het volgende:
Ik wil overigens wel echt graag een panda, dat zou het coolste huisdier ooit zijn :D
Het eet, schijt en slaapt. Nou, daar heb ik er al een van thuis...

quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 16:55 schreef rhubarbje het volgende:
omdat jij de meerderjarige bent zal het altijd aanzetten vanuit jouw kant zijn als je niet onmiddelijk de stekker uit je laptop trekt
Dat is ook een beetje overdreven. of het idd 'te ver' ging volgends de wet kan alleen een rechter aan de hand van de chatlogs beoordelen, wij niet.
rhubarbjemaandag 14 november 2011 @ 16:57
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 16:55 schreef Supersoep het volgende:

[..]

Als hij haar achter de bosjes sleurt voor een pijpbeurt, dan heb je een punt. Maar om dit nu op te rakelen als het gaat om wat lichte seksuele opmerkingen, nou. Pak me maar op omdat ik vast wel eens homo-erotische opmerkingen richting Heloef heb verstuurd. Om maar te zwijgen van newbie en lokasenna, want wet is nu eenmaal wet. Of wordt het een morele zaak omdat 28 een categorie hoger is? Dan gaat het niet meer om ''strafbaar'' in ieder geval, maar om moreel handelen en dat doet Kree toch ook weer niet zó verkeerd.
kerel ik verzin dit niet dit is strafbaar

bij loka en newbie zal de wet daar niks mee doen omdat loka zelf net 18 is
maar stel de ouders willen het daar op gooien kan dat gewoon
rhubarbjemaandag 14 november 2011 @ 16:57
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 16:56 schreef kree het volgende:

[..]

Ja sorry hoor, maar ik vindt het gelul van je.
Ik heb gelijk aangegeven dat ik niks wil.
En nu wordt er gedaan alsof ik nog wat wil met haar.

Nou niet dus.
oke wat in de wet staat is gelul
wat jij wil

hou die oogkleppen lekker op verder
Cactus1maandag 14 november 2011 @ 16:57
quote:
Whahahaha die is lelijk _O-
Lokasennamaandag 14 november 2011 @ 16:58
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 16:57 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

kerel ik verzin dit niet dit is strafbaar

bij loka en newbie zal de wet daar niks mee doen omdat loka zelf net 18 is
maar stel de ouders willen het daar op gooien kan dat gewoon
Nee hoor, 16 is legaal.
rhubarbjemaandag 14 november 2011 @ 16:58
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 16:58 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Nee hoor, 16 is legaal.
owja sorry
arme newbie ik dacht dat ie jonger was haha
rhubarbjemaandag 14 november 2011 @ 16:58
quote:
10s.gif Op maandag 14 november 2011 16:57 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Whahahaha die is lelijk _O-
ooh ik vind ze vet cute
Myraelamaandag 14 november 2011 @ 16:59
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 16:56 schreef Catbert het volgende:

[..]

Het eet, schijt en slaapt. Nou, daar heb ik er al een van thuis...


inderdaad een vent :r
-Strawberry-maandag 14 november 2011 @ 16:59
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 16:55 schreef Supersoep het volgende:

[..]

Als hij haar achter de bosjes sleurt voor een pijpbeurt, dan heb je een punt. Maar om dit nu op te rakelen als het gaat om wat lichte seksuele opmerkingen, nou. Pak me maar op omdat ik vast wel eens homo-erotische opmerkingen richting Heloef heb verstuurd. Om maar te zwijgen van newbie en lokasenna, want wet is nu eenmaal wet. Of wordt het een morele zaak omdat 28 een categorie hoger is? Dan gaat het niet meer om ''strafbaar'' in ieder geval, maar om moreel handelen en dat doet Kree toch ook weer niet zó verkeerd.
Vanaf 16 is het niet meer strafbaar geloof ik.
#ANONIEMmaandag 14 november 2011 @ 16:59
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 16:57 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

kerel ik verzin dit niet dit is strafbaar

bij loka en newbie zal de wet daar niks mee doen omdat loka zelf net 18 is
maar stel de ouders willen het daar op gooien kan dat gewoon
Er is alleen niks gebeurd tussen hen dat strafbaar is.
Supersoepmaandag 14 november 2011 @ 16:59
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 16:57 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

kerel ik verzin dit niet dit is strafbaar

bij loka en newbie zal de wet daar niks mee doen omdat loka zelf net 18 is
maar stel de ouders willen het daar op gooien kan dat gewoon
De wet zal er bij loka en newbie niks mee doen, de ouders van dat meisje zullen er ook niks mee doen want er is geen fuck gebeurd. Ga jezelf druk maken om niks ofzo. :')

Ik geloof hem wel dat het één gesprek was met licht-erotische context. Nou nou nou. Volgens mij kom je op Facebook wel wat ergers tegen als 15-jarige als je je inbox opent vol met berichtjes van sneue 40 plussers.
rhubarbjemaandag 14 november 2011 @ 17:00
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 16:56 schreef Catbert het volgende:

[..]

Het eet, schijt en slaapt. Nou, daar heb ik er al een van thuis...

[..]

Dat is ook een beetje overdreven. of het idd 'te ver' ging volgends de wet kan alleen een rechter aan de hand van de chatlogs beoordelen, wij niet.
Dat klopt natuurlijk
maar hij beseft gewoon niet dat ie echt te ver gaat en ik dacht misschien valt het kwartje als ie snapt dat het gewoon strafbaar is
want voor de letter van de wet is het dat
in hoeverre hij te ver is gegaan bepaald de rechter dan

maar je moet al niet in situaties komen waarbij dat een vraag is :?
kreemaandag 14 november 2011 @ 17:00
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 16:57 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

oke wat in de wet staat is gelul
wat jij wil

hou die oogkleppen lekker op verder
Ok er staat in de wet dat je alleen maar mag chatten met iemand van je eigen leeftijd?
Sorry maar je hebt ongelijk in dit geval.
-Strawberry-maandag 14 november 2011 @ 17:00
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 16:56 schreef Catbert het volgende:

[..]

Het eet, schijt en slaapt. Nou, daar heb ik er al een van thuis...

[..]

Dat is ook een beetje overdreven. of het idd 'te ver' ging volgends de wet kan alleen een rechter aan de hand van de chatlogs beoordelen, wij niet.
Hij heeft de schijn tegen omdat hij dus contact houdt.

Maar zo te horen viel het met die seksueel getinte gesprekken wel mee.
Newbie114maandag 14 november 2011 @ 17:00
Weet er iemand wat er gebeurt als cafeïne 2 maanden over datum is?
Provinciaaltjemaandag 14 november 2011 @ 17:01
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 16:59 schreef Supersoep het volgende:

[..]

Nou nou nou. Volgens mij kom je op Facebook wel wat ergers tegen als 15-jarige als je je inbox opent vol met berichtjes van sneue 40 plussers.
Yeah right !
kreemaandag 14 november 2011 @ 17:01
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 16:59 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Vanaf 16 is het niet meer strafbaar geloof ik.
Dan heb je het over seks en dat is helemaal niet het geval geweest.
Supersoepmaandag 14 november 2011 @ 17:01
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 16:59 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Vanaf 16 is het niet meer strafbaar geloof ik.
Nee, 16 dan. Dus heb je het sowieso over het verschil 15-16. Niet echt reden om zo uit je dak te gaan hier terwijl er ook nog eens niks substantieels gebeurd is tussen die twee.

Kree moet nog veel leren en bepaalde dingen herzien, maar dat pedo-gezeik slaat nergens op.
rhubarbjemaandag 14 november 2011 @ 17:01
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 16:59 schreef Supersoep het volgende:

[..]

De wet zal er bij loka en newbie niks mee doen, de ouders van dat meisje zullen er ook niks mee doen want er is geen fuck gebeurd. Ga jezelf druk maken om niks ofzo. :')

Ik geloof hem wel dat het één gesprek was met licht-erotische context. Nou nou nou. Volgens mij kom je op Facebook wel wat ergers tegen als 15-jarige als je je inbox opent vol met berichtjes van sneue 40 plussers.
dus is het oke?
Lokasennamaandag 14 november 2011 @ 17:01
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 16:59 schreef Supersoep het volgende:

[..]

De wet zal er bij loka en newbie niks mee doen, de ouders van dat meisje zullen er ook niks mee doen want er is geen fuck gebeurd. Ga jezelf druk maken om niks ofzo. :')

Ik geloof hem wel dat het één gesprek was met licht-erotische context. Nou nou nou. Volgens mij kom je op Facebook wel wat ergers tegen als 15-jarige als je je inbox opent vol met berichtjes van sneue 40 plussers.
De wet zegt dat het niemand een fuck kan schelen wie je neukt als je al 16 bent :s)
Catbertmaandag 14 november 2011 @ 17:01
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:00 schreef rhubarbje het volgende:
Dat klopt natuurlijk
maar hij beseft gewoon niet dat ie echt te ver gaat en ik dacht misschien valt het kwartje als ie snapt dat het gewoon strafbaar is
want voor de letter van de wet is het dat
in hoeverre hij te ver is gegaan bepaald de rechter dan

maar je moet al niet in situaties komen waarbij dat een vraag is :?
Je moet geen willekeurige dingen gaan roepen om maar je punt te maken. Dat is is gewoon extreem dom. prima dat jij het te ver vindt gaan, dat vind ik ook, maar ik ga geen dingen roepen die gewoon niet waar zijn.

quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:01 schreef rhubarbje het volgende:
dus is het oke?
Nee. Maar het is gelul dat het strafbaar is.
Lokasennamaandag 14 november 2011 @ 17:01
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:00 schreef Newbie114 het volgende:
Weet er iemand wat er gebeurt als cafeïne 2 maanden over datum is?
Gaat dat over datum dan?
rhubarbjemaandag 14 november 2011 @ 17:01
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:00 schreef kree het volgende:

[..]

Ok er staat in de wet dat je alleen maar mag chatten met iemand van je eigen leeftijd?
Sorry maar je hebt ongelijk in dit geval.
ik heb het al uitgelegd wat strafbaar is
jij weet of je daar aan voldoet of niet

maar ik zal er over ophouden want je hebt echt een enorme plaat je voor je kop
WokkelKardinaalmaandag 14 november 2011 @ 17:01
je moet geen sexting doen met kleine meisjes.
't is verkeerd.
Supersoepmaandag 14 november 2011 @ 17:02
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:01 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

dus is het oke?
Wat is okay? Kan mij het schelen dat hij met een 15-jarige praat. Hij heeft toch duidelijk gemaakt aan haar dat er niks inzit tussen ze? Verder zal hij niet genoeg sociale contacten hebben om haar totaal te negeren. Natuurlijk moet hij opassen, maar er is verder niet zoveel aan de hand.
rhubarbjemaandag 14 november 2011 @ 17:02
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:01 schreef Catbert het volgende:

[..]

Je moet geen willekeurige dingen gaan roepen om maar je punt te maken. Dat is is gewoon extreem dom. prima dat jij het te ver vindt gaan, dat vind ik ook, maar ik ga geen dingen roepen die gewoon niet waar zijn.
het is niet willekeurig

ik heb die chatlogs niet en weet dus niet wat er gebeurd is
ik stel alleen dat als de dingen die ik hier voorbij gekomen zijn gebeurd zijn dat ie dan gewoon strafbaar is
Supersoepmaandag 14 november 2011 @ 17:02
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:01 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

ik heb het al uitgelegd wat strafbaar is
jij weet of je daar aan voldoet of niet

maar ik zal er over ophouden want je hebt echt een enorme plaat je voor je kop
Jij nu ook een beetje. Je draaft door.
-Strawberry-maandag 14 november 2011 @ 17:02
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:01 schreef Supersoep het volgende:

[..]

Nee, 16 dan. Dus heb je het sowieso over het verschil 15-16. Niet echt reden om zo uit je dak te gaan hier terwijl er ook nog eens niks substantieels gebeurd is tussen die twee.

Kree moet nog veel leren en bepaalde dingen herzien, maar dat pedo-gezeik slaat nergens op.
Ik vind dat pedo-gezeik ook nergens op slaan. Maar ik vind het leeftijdverschil wel te groot en ik snap niet dat kree behoefte heeft om contact met haar te houden.
Cactus1maandag 14 november 2011 @ 17:03
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:02 schreef rhubarbje het volgende:

het is niet willekeurig

ik heb die chatlogs niet en weet dus niet wat er gebeurd is
ik stel alleen dat als de dingen die ik hier voorbij gekomen zijn gebeurd zijn dat ie dan gewoon strafbaar is
Mijn post was onzin over dat rukken op haar tietjes hoor. Had nog wat olie hier over en vond het wel vermakelijk :Y)
Catbertmaandag 14 november 2011 @ 17:03
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:02 schreef rhubarbje het volgende:
het is niet willekeurig

ik heb die chatlogs niet en weet dus niet wat er gebeurd is
ik stel alleen dat als de dingen die ik hier voorbij gekomen zijn gebeurd zijn dat ie dan gewoon strafbaar is
Dat weet je dus niet want je hebt de chatlogs niet gezien. En op basis wat hier gezegd is, is het gewoon niet strafbaar als het inderdaad kort was en hij het de kop ingedrukt heeft zoals hij verteld heeft.
rhubarbjemaandag 14 november 2011 @ 17:04
quote:
10s.gif Op maandag 14 november 2011 17:03 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Mijn post was onzin over dat rukken op haar tietjes hoor. Had nog wat olie hier over en vond het wel vermakelijk :Y)
ah ja dat had ik dus niet helemaal door :P

dan kan ik er inderdaad niks over zeggen want ik weet niet wat er voor gevallen is tussen die 2

for the record: afrukken op 15jarige tietjes is wel degelijk strafbaar
(en pushen richting dat soort handelingen ook)
kreemaandag 14 november 2011 @ 17:04
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:01 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

ik heb het al uitgelegd wat strafbaar is
jij weet of je daar aan voldoet of niet

maar ik zal er over ophouden want je hebt echt een enorme plaat je voor je kop
Neuh ik weet het precies wat er in de wet staat.
En dat is seks niet met iemand als jonger dan 16

Maar snap al niet eens dat dit hier aangeroepen op.
Doe me maar een quote van mezelf wat op iets anders wijst.....

Het is nooit meer geweest als chatten en haar verliefdheid heb ik gelijk afgewezen.
Wat een rare gedachtens hebben jullie ook hier.

Zegt misschien nog wel meer over jullie als over mij.
Sinjimaandag 14 november 2011 @ 17:04
quote:
10s.gif Op maandag 14 november 2011 17:03 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Mijn post was onzin over dat rukken op haar tietjes hoor. Had nog wat olie hier over en vond het wel vermakelijk :Y)
Jij deugniet
rhubarbjemaandag 14 november 2011 @ 17:05
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:03 schreef Catbert het volgende:

[..]

Dat weet je dus niet want je hebt de chatlogs niet gezien. En op basis wat hier gezegd is, is het gewoon niet strafbaar als het inderdaad kort was en hij het de kop ingedrukt heeft zoals hij verteld heeft.
ik had dus niet begrepen dat er helemaal niet gerukt was

maar inderdaad dan heb ik er geen zicht op wat er zich precies heeft afgespeeld
kreemaandag 14 november 2011 @ 17:05
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:02 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Ik vind dat pedo-gezeik ook nergens op slaan. Maar ik vind het leeftijdverschil wel te groot en ik snap niet dat kree behoefte heeft om contact met haar te houden.
Gewoon omdat ik leuk met haar kan praten.
Moet je daar altijd dezelfde leeftijd voor hebben dan?
-Strawberry-maandag 14 november 2011 @ 17:05
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:01 schreef kree het volgende:

[..]

Dan heb je het over seks en dat is helemaal niet het geval geweest.
Ik heb het niet over seks, maar over seksueel getinte chats.

Als je als volwassen vent contact zoekt met minderjarige meisjes in een online chatbox ben je ook illegaal bezig en kan je worden opgepakt. Bijvoorbeeld. Ik zeg niet dat jij zou moeten worden opgepakt hoor, maar illegaal is het wel gewoon.
Kaneelstokjemaandag 14 november 2011 @ 17:05
quote:
10s.gif Op maandag 14 november 2011 17:04 schreef Sinji het volgende:

[..]

Jij deugniet
Wanneer zag jij je meisje weer?
(Even weg van die ranzige pedo praat)
Cactus1maandag 14 november 2011 @ 17:05
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:04 schreef rhubarbje het volgende:

ah ja dat had ik dus niet helemaal door :P

dan kan ik er inderdaad niks over zeggen want ik weet niet wat er voor gevallen is tussen die 2

for the record: afrukken op 15jarige tietjes is wel degelijk strafbaar
(en pushen richting dat soort handelingen ook)
Dat wil niet zeggen dat ik dus niet weet of het niet gebeurd is. Ik zie Kree er wel voor aan. Lekker beetje fappen op die pronte, wulpse borstjes :9
rhubarbjemaandag 14 november 2011 @ 17:05
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:05 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Ik heb het niet over seks, maar over seksueel getinte chats.

Als je als volwassen vent contact zoekt met minderjarige meisjes in een online chatbox ben je ook illegaal bezig en kan je worden opgepakt. Bijvoorbeeld. Ik zeg niet dat jij zou moeten worden opgepakt hoor, maar illegaal is het wel gewoon.
inderdaad
er hoeven geen expliciet seksuele handelingen verricht te zijn om het strafbaar te maken
-Strawberry-maandag 14 november 2011 @ 17:06
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:05 schreef kree het volgende:

[..]

Gewoon omdat ik leuk met haar kan praten.
Moet je daar altijd dezelfde leeftijd voor hebben dan?
Geestelijke leeftijd denk ik wel. Maar wellicht is dat het geval.
rhubarbjemaandag 14 november 2011 @ 17:06
quote:
10s.gif Op maandag 14 november 2011 17:05 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Dat wil niet zeggen dat ik dus niet weet of het niet gebeurd is. Ik zie Kree er wel voor aan. Lekker beetje fappen op die pronte, wulpse borstjes :9
wie niet, wie niet
damn you wet!
Sinjimaandag 14 november 2011 @ 17:06
quote:
99s.gif Op maandag 14 november 2011 17:05 schreef Kaneelstokje het volgende:

[..]

Wanneer zag jij je meisje weer?
(Even weg van die ranzige pedo praat)
Morgenabend, ik laat er geen gras over groeien (maarja, makkelijk praten want het is bijna WINTER bwahahaha)
Cactus1maandag 14 november 2011 @ 17:06
quote:
10s.gif Op maandag 14 november 2011 17:04 schreef Sinji het volgende:

Jij deugniet
Vinnikgewoonleuksoms :@
Myraelamaandag 14 november 2011 @ 17:06
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:00 schreef Newbie114 het volgende:
Weet er iemand wat er gebeurt als cafeïne 2 maanden over datum is?
Raakt dat over da datum? Snel? Ij slik pillen met cafeine, nooit op datum gelet. :')
formerjellybeanmaandag 14 november 2011 @ 17:07
quote:
10s.gif Op maandag 14 november 2011 16:56 schreef Sinji het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
ahhhhhhhhh O+
Provinciaaltjemaandag 14 november 2011 @ 17:07
quote:
1s.gif Op maandag 14 november 2011 17:06 schreef Myraela het volgende:

[..]

Raakt dat over da datum? Snel? Ij slik pillen met cafeine, nooit op datum gelet. :')
Als ze over de datum zijn ben je binnen een week dood
Kaneelstokjemaandag 14 november 2011 @ 17:07
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:06 schreef Sinji het volgende:

[..]

Morgenabend, ik laat er geen gras over groeien (maarja, makkelijk praten want het is bijna WINTER bwahahaha)
If there's gras on the field, play ball!
Kut, toch weer fout grap.

Succes!
benzinmaandag 14 november 2011 @ 17:08
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:07 schreef formerjellybean het volgende:

[..]

ahhhhhhhhh O+
Hijs lief he? O+

Ik wil echt zo'n panda :D
Catbertmaandag 14 november 2011 @ 17:08
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:04 schreef kree het volgende:
Zegt misschien nog wel meer over jullie als over mij.
Nee, dat is een enorme dooddoener. Dat jij het contact niet afgekapt bent nadat ze je seksueel benaderde zegt een hoop over jou, sorry. Ik ben het er wel mee eens dat dat verhaal van Rhu enorm overdreven is, maar zoals je ziet is daar verder niemand het met haar het over eens.
kreemaandag 14 november 2011 @ 17:08
Nouja laten we er maar over ophouden.
Anders geeft iemand me maar aan bij de politie, heb niks verkeerds gedaan.

En anders zoekt iemand eens op wat ik nou precies zei, want de gedachte is heel anders nu hier alsdat het was.

succes, reageer er alleen nog maar op als iemand met dat logje komt
-Strawberry-maandag 14 november 2011 @ 17:08
quote:
1s.gif Op maandag 14 november 2011 17:06 schreef Myraela het volgende:

[..]

Raakt dat over da datum? Snel? Ij slik pillen met cafeine, nooit op datum gelet. :')
Waarom dat dan?
WokkelKardinaalmaandag 14 november 2011 @ 17:08
U kunt uw puntjes inruilen voor diverse verzamelpandaatjes
SPOILER
pandas.jpg
rhubarbjemaandag 14 november 2011 @ 17:08
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:08 schreef Catbert het volgende:

[..]

Nee, dat is een enorme dooddoener. Dat jij het contact niet afgekapt bent nadat ze je seksueel benaderde zegt een hoop over jou, sorry. Ik ben het er wel mee eens dat dat verhaal van Rhu enorm overdreven is, maar zoals je ziet is daar verder niemand het met haar het over eens.
Ik ging af op het rukken vandaar
Lokasennamaandag 14 november 2011 @ 17:09
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:08 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Waarom dat dan?
Energie enzo.
Ik heb het al teveel, ik moet het niet proberen, maar veel mensen helpt het de dag door te komen :P
Cactus1maandag 14 november 2011 @ 17:09
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:08 schreef WokkelKardinaal het volgende:
U kunt uw puntjes inruilen voor diverse verzamelpandaatjes
SPOILER
Ik wil ze allemaal *O* Ik heb bijna 2 punten. Ik spaar nog even door :Y)
Catbertmaandag 14 november 2011 @ 17:09
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:05 schreef rhubarbje het volgende:
inderdaad
er hoeven geen expliciet seksuele handelingen verricht te zijn om het strafbaar te maken
Zal best, maar wat hij beschrijft is heel wat anders dan kerels die zelf contact zoeken. Dus stop die hooivork en je fakkel maar even terug de schuur in, vandaag ff geen lynchpartij.

quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:08 schreef rhubarbje het volgende:
Ik ging af op het rukken vandaar
Je was dus de enige die niet doorhad dat dat een troll was. Misschien ff tot 10 tellen voordat je op die kast klimt dan.
-Strawberry-maandag 14 november 2011 @ 17:09
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:09 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Energie enzo.
Ik heb het al teveel, ik moet het niet proberen, maar veel mensen helpt het de dag door te komen :P
Als je echt leeft op caffeine gaat dat geheid een keer fout lijkt me.
rhubarbjemaandag 14 november 2011 @ 17:10
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:09 schreef Catbert het volgende:

[..]

Zal best, maar wat hij beschrijft is heel wat anders dan kerels die zelf contact zoeken. Dus stop die hooivork en je fakkel maar even terug de schuur in, vandaag ff geen lynchpartij.
jahaaaa ik heb toch al gezegd dat ik af ging op dingen die niet klopten :') djeez

en verder maakt het niet uit wie er contact zoekt hoor
Newbie114maandag 14 november 2011 @ 17:10
quote:
1s.gif Op maandag 14 november 2011 17:06 schreef Myraela het volgende:

[..]

Raakt dat over da datum? Snel? Ij slik pillen met cafeine, nooit op datum gelet. :')
Cafeïne zelf niet, dacht ik, maar mijn energieshotjes uit Duitsland waar ik vanavond op moet leven omdat ik anders sowieso hallucinaties van vermoeidheid ga krijgen, wel, en weet niet of die veilig zijn om te drinken (als je er 20 drinkt ga je dood btw)
Newbie114maandag 14 november 2011 @ 17:11
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:09 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Als je echt leeft op caffeine gaat dat geheid een keer fout lijkt me.
Dit ja, maat van mij deed dat eerst, toen stopte die ermee, heeft hij 36 uur liggen slapen...
formerjellybeanmaandag 14 november 2011 @ 17:11
Lieve kree , kruip en eens uit de slachtofferrol en pak problemen nou eens gewoon aan want ze blijven steeds opduiken, als jezelf nou eens gewoon wat meer dingen aanpakte en niet steeds zat wat moet ik nou doen komt het ook niets steeds terug.
Catbertmaandag 14 november 2011 @ 17:11
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:10 schreef rhubarbje het volgende:
jahaaaa ik heb toch al gezegd dat ik af ging op dingen die niet klopten :') djeez
Bied dan ook gewoon netjes je excuses aan ofzo?

quote:
en verder maakt het niet uit wie er contact zoekt hoor
Tuurlijk wel. Het is geen grooming als je met een meid aan het chatten bent en zij over seks begint en je er dan verder niks mee doet. Grooming houdt in dat kerels meisjes benaderen met als doel ze dan later te neuken. Dat is heel wat anders dan wat Kree vertelt.
-Strawberry-maandag 14 november 2011 @ 17:11
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:10 schreef Newbie114 het volgende:

[..]

Cafeïne zelf niet, dacht ik, maar mijn energieshotjes uit Duitsland waar ik vanavond op moet leven omdat ik anders sowieso hallucinaties van vermoeidheid ga krijgen, wel, en weet niet of die veilig zijn om te drinken (als je er 20 drinkt ga je dood btw)
Kan je dan niet beter gewoon even gaan slapen, als het zo ernstig met je vermoeidheid is?
Lokasennamaandag 14 november 2011 @ 17:12
Ik krijg nu zin om te slapen. Ik val om hier.
Cactus1maandag 14 november 2011 @ 17:12
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:11 schreef Catbert het volgende:

Bied dan ook gewoon netjes je excuses aan ofzo?

Je kunt ook te ver gaan, grapjas _O-
Sinjimaandag 14 november 2011 @ 17:12
Kree heeft geen behoefte aan verandering. Want kree is eerlijk en iedereen oneerlijk ^O^
Myraelamaandag 14 november 2011 @ 17:12
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:08 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Waarom dat dan?
Afslankpillen waar het best sterk in zit
kreemaandag 14 november 2011 @ 17:12
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:11 schreef formerjellybean het volgende:
Lieve kree , kruip en eens uit de slachtofferrol en pak problemen nou eens gewoon aan want ze blijven steeds opduiken, als jezelf nou eens gewoon wat meer dingen aanpakte en niet steeds zat wat moet ik nou doen komt het ook niets steeds terug.
Ja gaan we weer voor de 3e keer.
Ik begon er niet over, maar wordt wel aangesproken op wat ik deed.
Terwijl het eigenlijk niks vreemds is.

Nu ga ik erop in en dan zit ik ineens weer in de slachtoffer rol

Raar toch?
Cactus1maandag 14 november 2011 @ 17:12
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:09 schreef Catbert het volgende:

Je was dus de enige die niet doorhad dat dat een troll was. Misschien ff tot 10 tellen voordat je op die kast klimt dan.
Zij was ook de enige die het verhaal nog niet kende. Dus doe eens relaxt Harry.
Newbie114maandag 14 november 2011 @ 17:13
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:11 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Kan je dan niet beter gewoon even gaan slapen, als het zo ernstig met je vermoeidheid is?
Nee, want over 10 minuten gaan we eten en om 18:00 moet ik present zijn op mijn werk... Gaat niet goed komen, morgenochtend.
rhubarbjemaandag 14 november 2011 @ 17:13
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:11 schreef Catbert het volgende:

[..]

Bied dan ook gewoon netjes je excuses aan ofzo?

[..]

Tuurlijk wel. Het is geen grooming als je met een meid aan het chatten bent en zij over seks begint en je er dan verder niks mee doet. Grooming houdt in dat kerels meisjes benaderen met als doel ze dan later te neuken. Dat is heel wat anders dan wat Kree vertelt.
want? ik heb kree toch ook nooit uitgescholden of zo?
ik ging uit van een hypothetische situatie en die had ik fout door een misverstand

als je er niks mee doet ben je sowieso niet strafbaar
ik refereerde aan strawberry die een situatie schetste of wat het ook was en daarin maakt het geen reet uit wie er begint
Catbertmaandag 14 november 2011 @ 17:13
quote:
3s.gif Op maandag 14 november 2011 17:12 schreef Cactus1 het volgende:
Zij was ook de enige die het verhaal nog niet kende. Dus doe eens relaxt Harry.
Ik ben ook erg relaxt hoor, Henriette :)

quote:
10s.gif Op maandag 14 november 2011 17:12 schreef Cactus1 het volgende:
Je kunt ook te ver gaan, grapjas _O-
Hoezo? Als je eerst roept dat iemand strafbaar bezig is en blijkt dat hij het fout heeft vind ik dat wel zo netjes om gewoon ff 'sorry' te zeggen. Dat blijven volhouden is net zo triest als chatten met een 15-jarige. Je moet ook gewoon kunnen zeggen "Sorry, misverstand, mea culpa".
formerjellybeanmaandag 14 november 2011 @ 17:13
Niet specifiek over dit maar over het andere feit blijft je zit met een probleem je blijft erover doorgaan en doet er niets aan ja dat is een slachtofferrol.
Sinjimaandag 14 november 2011 @ 17:13
quote:
14s.gif Op maandag 14 november 2011 17:12 schreef Myraela het volgende:

[..]

Afslankpillen waar het best sterk in zit
Nooooo. Simpele formule: Verbrand meer dan dat je inneemt. Klaar :7
Cactus1maandag 14 november 2011 @ 17:14
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:13 schreef Catbert het volgende:

Ik ben ook erg relaxt hoor, Henriette :)
Ik geloof je niet. Je hebt al een maand niet geneukt. Zullen we elkaar van die panda-punt afhelpen? Ik ben meerder jarig en heb ook lekkere tietjes :9
rhubarbjemaandag 14 november 2011 @ 17:15
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:09 schreef Catbert het volgende:

[..]

Je was dus de enige die niet doorhad dat dat een troll was. Misschien ff tot 10 tellen voordat je op die kast klimt dan.
Ik zat niet op de kast, ik gaf weer wat er kan gebeuren in die hypothetische situatie die ik dus fout had ingeschat

ken het hele verhaal niet, alleen de ophef er om heen de hele tijd dan vind ik het niet gek dat ik er vanuit ging dat er ook iets ergs was gebeurd
en verder ben ik ook nog andere dingen aan het doen en lees je wel eens ergens over heen
rhubarbjemaandag 14 november 2011 @ 17:15
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:13 schreef Newbie114 het volgende:

[..]

Nee, want over 10 minuten gaan we eten en om 18:00 moet ik present zijn op mijn werk... Gaat niet goed komen, morgenochtend.
wat voor werk doe je dan?
formerjellybeanmaandag 14 november 2011 @ 17:15
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:12 schreef Lokasenna het volgende:
Ik krijg nu zin om te slapen. Ik val om hier.
Ik heb mijn stressslaap vanmiddag gehad , ik had hem heel hard nodig. Woensdag gaat mam weer naar de dokter en dan horen we meer. Ik was er gisteren en ze ademt heel raar dat schijnt dus door dat hart te komen .
Myraelamaandag 14 november 2011 @ 17:15
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:13 schreef Sinji het volgende:

[..]

Nooooo. Simpele formule: Verbrand meer dan dat je inneemt. Klaar :7
Erg simpel ja, nuttige informatie die ik nog nooit eerder heb gehoord.
Catbertmaandag 14 november 2011 @ 17:15
quote:
10s.gif Op maandag 14 november 2011 17:14 schreef Cactus1 het volgende:
Ik geloof je niet. Je hebt al een maand niet geneukt. Zullen we elkaar van die panda-punt afhelpen? Ik ben meerder jarig en heb ook lekkere tietjes :9
Aanlokkelijk aanbod maar de pijpbeurten afgelopen weken helpen me er toch doorheen :) Maar je staat bij deze op m'n 'todo' lijst :)
rhubarbjemaandag 14 november 2011 @ 17:16
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:13 schreef Catbert het volgende:

[..]

Ik ben ook erg relaxt hoor, Henriette :)

[..]

Hoezo? Als je eerst roept dat iemand strafbaar bezig is en blijkt dat hij het fout heeft vind ik dat wel zo netjes om gewoon ff 'sorry' te zeggen. Dat blijven volhouden is net zo triest als chatten met een 15-jarige. Je moet ook gewoon kunnen zeggen "Sorry, misverstand, mea culpa".
ik heb toch gezegd misverstand?
ik vind misverstanden niet per definitie iets waarbij ik nou sorry voor moet zeggen hoor :')

maar what ever
sorry het spijt me
wie wil er de bos bloemen? Jij of kree? want jij doet er moeilijker over nu dan kree
-Strawberry-maandag 14 november 2011 @ 17:16
quote:
14s.gif Op maandag 14 november 2011 17:12 schreef Myraela het volgende:

[..]

Afslankpillen waar het best sterk in zit
Ik heb nog nooit gehoord dat zulke pillen werken, of je moet echt laxeermiddelenspul gebruiken. Maar dat is al helemaal ongezond.
rhubarbjemaandag 14 november 2011 @ 17:16
quote:
9s.gif Op maandag 14 november 2011 17:15 schreef Myraela het volgende:

[..]

Erg simpel ja, nuttige informatie die ik nog nooit eerder heb gehoord.
oh maar myraela die pillen zijn wel echt heel slecht voor je hoor!
zonde
Sinjimaandag 14 november 2011 @ 17:16
quote:
9s.gif Op maandag 14 november 2011 17:15 schreef Myraela het volgende:

[..]

Erg simpel ja, nuttige informatie die ik nog nooit eerder heb gehoord.
:9
Provinciaaltjemaandag 14 november 2011 @ 17:17
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:15 schreef Catbert het volgende:

[..]

Maar je staat bij deze op m'n 'todo' lijst :)
Jij hebt al wel foto's gezien ?
Cactus1maandag 14 november 2011 @ 17:17
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:15 schreef Catbert het volgende:

Aanlokkelijk aanbod maar de pijpbeurten afgelopen weken helpen me er toch doorheen :) Maar je staat bij deze op m'n 'todo' lijst :)
Jij hebt echt een lot uit de loterij getroffen. Bij deze trek in mijn aanbod weer in dan, want ik wil niet tussen een goede relatie komen. :*
kreemaandag 14 november 2011 @ 17:17
Nouja we laten het maar effe gaan.
Ik weet dat ik niks fout doe en niks strafbaars ook.

En het zal wel weer terugkomen dit (zo'n spijt dat ik het nikszeggende logje heb geplaatst wat totaal uit z''n verband is getrokken)
Maar goed daar kom ik nu niet meer vanaf.

En btw ze zit nu op msn :')
Zal ik maar zeggen ik wil nooit meer met je wil praten omdat je jonger bent? :')

Niet dus, zie er geen reden toe.
heloefmaandag 14 november 2011 @ 17:17
quote:
14s.gif Op maandag 14 november 2011 16:43 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Dus wees lief voor de ander en jezelf :*
Okee :*
Catbertmaandag 14 november 2011 @ 17:18
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:17 schreef Provinciaaltje het volgende:
Jij hebt al wel foto's gezien ?
Nee, ik heb haar ook nog niet in een categorie ingedeeld?
Cactus1maandag 14 november 2011 @ 17:19
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:16 schreef rhubarbje het volgende:

ik heb toch gezegd misverstand?
ik vind misverstanden niet per definitie iets waarbij ik nou sorry voor moet zeggen hoor :')

maar what ever
sorry het spijt me
wie wil er de bos bloemen? Jij of kree? want jij doet er moeilijker over nu dan kree
Ik wil wel een bos bloemen. Ik heb immers eerlijk opgebiecht dat het niet waar was wat ik zei. Ik ben de held van de dag dus. :7
Myraelamaandag 14 november 2011 @ 17:19
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:16 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Ik heb nog nooit gehoord dat zulke pillen werken, of je moet echt laxeermiddelenspul gebruiken. Maar dat is al helemaal ongezond.
Het is een beetje mindplay vooral, voor mijn eigen gemoedstoestand.

Weinig afslankmiddelen die ik niet heb gebruikt.
Cactus1maandag 14 november 2011 @ 17:19
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:17 schreef Provinciaaltje het volgende:

Jij hebt al wel foto's gezien ?
Alleen van mijn tieten, maar dat was blijkbaar al goed gekeurd. 8-)
heloefmaandag 14 november 2011 @ 17:20
Ik werd trouwens vrijdagnacht continu naar me geloerd door zo'n mokkel van zo'n boerenkalender. :')
Sinjimaandag 14 november 2011 @ 17:20
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:17 schreef kree het volgende:
Nouja we laten het maar effe gaan.
Ik weet dat ik niks fout doe en niks strafbaars ook.

En het zal wel weer terugkomen dit (zo'n spijt dat ik het nikszeggende logje heb geplaatst wat totaal uit z''n verband is getrokken)
Maar goed daar kom ik nu niet meer vanaf.

En btw ze zit nu op msn :')
Zal ik maar zeggen ik wil nooit meer met je wil praten omdat je jonger bent? :')

Niet dus, zie er geen reden toe.
Je laat in ieder geval nooit merken dat je spijt hebt, want 9 van de 10 keer begin je zelf erover. Maar doe je ding, over 3 jaar is ze achttien en kun je haar huisje boompje beesten
Catbertmaandag 14 november 2011 @ 17:20
quote:
14s.gif Op maandag 14 november 2011 17:19 schreef Cactus1 het volgende:
Alleen van mijn tieten, maar dat was blijkbaar al goed gekeurd. 8-)
Heb ik foto's van jouw tieten gezien? Ze zijn niet blijven hangen (huhu) vrees ik.
benzinmaandag 14 november 2011 @ 17:20
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:15 schreef Catbert het volgende:

[..]

Aanlokkelijk aanbod maar de pijpbeurten afgelopen weken helpen me er toch doorheen :) Maar je staat bij deze op m'n 'todo' lijst :)
Scherpe woordgrap :D
Newbie114maandag 14 november 2011 @ 17:21
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:15 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

wat voor werk doe je dan?
fAfwasser-horeca dusx ben voor 2300 ook nog niet klaar
kreemaandag 14 november 2011 @ 17:21
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:20 schreef Sinji het volgende:

[..]

Je laat in ieder geval nooit merken dat je spijt hebt, want 9 van de 10 keer begin je zelf erover. Maar doe je ding, over 3 jaar is ze achttien en kun je haar huisje boompje beesten
Gelul ik begon er helemaal niet over elke keer :{
Cactus1maandag 14 november 2011 @ 17:21
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:20 schreef Catbert het volgende:

Heb ik foto's van jouw tieten gezien? Ze zijn niet blijven hangen (huhu) vrees ik.
Oh wacht, dat was jij niet. Sorry, my bad. *)
Catbertmaandag 14 november 2011 @ 17:21
quote:
10s.gif Op maandag 14 november 2011 17:20 schreef benzin het volgende:
Scherpe woordgrap :D
Eindelijk :)

quote:
10s.gif Op maandag 14 november 2011 17:21 schreef Cactus1 het volgende:
Oh wacht, dat was jij niet. Sorry, my bad. *)
Ik vrees dat je het kwa tieten niet gaat winnen van m'n vriendin op dit moment, hoogstens op het flamoesfront...
Myraelamaandag 14 november 2011 @ 17:22
quote:
14s.gif Op maandag 14 november 2011 17:20 schreef heloef het volgende:
Ik werd trouwens vrijdagnacht continu naar me geloerd door zo'n mokkel van zo'n boerenkalender. :')
Die met lang bruin haar was wel chill
Sinjimaandag 14 november 2011 @ 17:22
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:21 schreef kree het volgende:

[..]

Gelul ik begon er helemaal niet over elke keer :{
9 van de 10.
rhubarbjemaandag 14 november 2011 @ 17:22
quote:
14s.gif Op maandag 14 november 2011 17:19 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Ik wil wel een bos bloemen. Ik heb immers eerlijk opgebiecht dat het niet waar was wat ik zei. Ik ben de held van de dag dus. :7
boeket-met-hart-en-bruine-beer.jpg

whaha dat beertje deed het hem voor mij :P
heloefmaandag 14 november 2011 @ 17:22
Neeeeeeee gaat het weer over kree en zijn chimeid? _O-
Cactus1maandag 14 november 2011 @ 17:22
quote:
10s.gif Op maandag 14 november 2011 17:20 schreef benzin het volgende:

Scherpe woordgrap :D
Ik ken alleen to do en weet niet wat todo is. Enlighten me pls. :)
Cactus1maandag 14 november 2011 @ 17:23
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:21 schreef Catbert het volgende:

Ik vrees dat je het kwa tieten niet gaat winnen van m'n vriendin op dit moment, hoogstens op het flamoesfront...
Kom maar terug als ze zijn uitgezakt dan nadat ze geen melk meer produceren. Dan win ik het met vlag en wimpel w/
Myraelamaandag 14 november 2011 @ 17:23
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:21 schreef kree het volgende:

[..]

Gelul ik begon er helemaal niet over elke keer :{
Je noemt het wel regelmatig iets er over. Meestal met de opmerking dat je de discusdie niet wilt beginnen maar zo werkt het niet op fok
Cactus1maandag 14 november 2011 @ 17:24
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:22 schreef rhubarbje het volgende:

[ afbeelding ]

whaha dat beertje deed het hem voor mij :P
Dank je O+ O+
ook_gekmaandag 14 november 2011 @ 17:24
Iemand nog spannende dingen mee gemaakt in het weekend, of zat iedereen tot diep in de nacht op fok?
benzinmaandag 14 november 2011 @ 17:24
quote:
14s.gif Op maandag 14 november 2011 17:22 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Ik ken alleen to do en weet niet wat todo is. Enlighten me pls. :)
"Een to-do lijst is onmisbaar op kantoor wanneer je elke dag meerdere taken uit moet voeren." Het is een lijst met actiepunten die je nog moet doen. To do dus *)

Vond je dan niet vreemd toen ik laatst zei dat ik mijn todo-lijst ging afwerken? :')
formerjellybeanmaandag 14 november 2011 @ 17:24
oh hoe is het met dat andere meisje blijft ze nog steeds smsen })
heloefmaandag 14 november 2011 @ 17:25
quote:
1s.gif Op maandag 14 november 2011 17:22 schreef Myraela het volgende:

[..]

Die met lang bruin haar was wel chill
Inderdaad, leuk mens wel.
Alleen die redhead zat naar me te kijken.

Vraag me af waarom :')
Lokasennamaandag 14 november 2011 @ 17:25
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:24 schreef ook_gek het volgende:
Iemand nog spannende dingen mee gemaakt in het weekend, of zat iedereen tot diep in de nacht op fok?
Ik heb gebatst dit weekend.
Cactus1maandag 14 november 2011 @ 17:25
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:24 schreef benzin het volgende:

"Een to-do lijst is onmisbaar op kantoor wanneer je elke dag meerdere taken uit moet voeren." Het is een lijst met actiepunten die je nog moet doen. To do dus *)

Vond je dan niet vreemd toen ik laatst zei dat ik mijn todo-lijst ging afwerken? :')
Ja, dat to-do had ik wel meegekregen, maar dat was de grap dus ook? :? Ik dacht dat todo misschien ook nog iets betekende.
Myraelamaandag 14 november 2011 @ 17:26
quote:
14s.gif Op maandag 14 november 2011 17:25 schreef heloef het volgende:

[..]

Inderdaad, leuk mens wel.
Alleen die redhead zat naar me te kijken.

Vraag me af waarom :')
Je bent spang.
Newbie114maandag 14 november 2011 @ 17:26
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:25 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Ik heb gebatst dit weekend.
+1
Cactus1maandag 14 november 2011 @ 17:26
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:25 schreef Lokasenna het volgende:

Ik heb gebatst dit weekend.
Tof om te zeggen he? :D
formerjellybeanmaandag 14 november 2011 @ 17:26
quote:
14s.gif Op maandag 14 november 2011 17:25 schreef heloef het volgende:

[..]

Inderdaad, leuk mens wel.
Alleen die redhead zat naar me te kijken.

Vraag me af waarom :')
Ze vond je leuk daarom }:|
benzinmaandag 14 november 2011 @ 17:26
quote:
14s.gif Op maandag 14 november 2011 17:25 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Ja, dat to-do had ik wel meegekregen, maar dat was de grap dus ook? :? Ik dacht dat todo misschien ook nog iets betekende.
Ja, to do van het doen met. Datgene wat je in bed doet weetjewel :9

I'd like to do her *)
kreemaandag 14 november 2011 @ 17:26
quote:
10s.gif Op maandag 14 november 2011 17:22 schreef heloef het volgende:
Neeeeeeee gaat het weer over kree en zijn chimeid? _O-
JA :')

En wel een manier om topics snel vol te krijgen |:(
WokkelKardinaalmaandag 14 november 2011 @ 17:27
quote:
10s.gif Op maandag 14 november 2011 17:26 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Tof om te zeggen he? :D
Myraelamaandag 14 november 2011 @ 17:27
Oh college is voorbij, groetjes
Sinjimaandag 14 november 2011 @ 17:27
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:26 schreef kree het volgende:

[..]

JA :')

En wel een manier om topics snel vol te krijgen |:(
Stiekum geniet je er wel van he. Wees eens eerlijk
Cactus1maandag 14 november 2011 @ 17:27
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:26 schreef benzin het volgende:

Ja, to do van het doen met. Datgene wat je in bed doet weetjewel :9
Ja, de grap was dus al duidelijk. Ik kom op zijn nog af te werken-lijst. Maar ik dacht dat het daarnaast misschien nog iets betekende.
Lokasennamaandag 14 november 2011 @ 17:27
quote:
10s.gif Op maandag 14 november 2011 17:26 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Tof om te zeggen he? :D
Best wel ja :7
Maar ik ga nu naar huis, tot zo mensen.
Catbertmaandag 14 november 2011 @ 17:28
quote:
14s.gif Op maandag 14 november 2011 17:23 schreef Cactus1 het volgende:
Kom maar terug als ze zijn uitgezakt dan nadat ze geen melk meer produceren. Dan win ik het met vlag en wimpel w/
Eerst maar ff zien waar het heengaat (het zuiden, huhu) inderdaad. Als ik dan samen met de rest van Fok om je foto's ga bedelen weet je hoe diep ik gezakt ben :)
Cactus1maandag 14 november 2011 @ 17:28
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:27 schreef WokkelKardinaal het volgende:

[..]

Jij mag binnenkort :*
Newbie114maandag 14 november 2011 @ 17:28
Ik ga eten. Als het goed is dan.
WokkelKardinaalmaandag 14 november 2011 @ 17:28
quote:
10s.gif Op maandag 14 november 2011 17:28 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Jij mag binnenkort :*
misschien vanavond maar ik weet dat zit er vast niet in ;(
Cactus1maandag 14 november 2011 @ 17:29
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:28 schreef Catbert het volgende:

Eerst maar ff zien waar het heengaat (het zuiden, huhu) inderdaad. Als ik dan samen met de rest van Fok om je foto's ga bedelen weet je hoe diep ik gezakt ben :)
Bespaar je die vernedering dan. Als ik wil dat je ze ziet, stuur ik ze vanzelf wel. Deal? :7
Cactus1maandag 14 november 2011 @ 17:29
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:28 schreef WokkelKardinaal het volgende:

misschien vanavond maar ik weet dat zit er vast niet in ;(
Wie stond er vanavond ook alweer op het menu dan?
kreemaandag 14 november 2011 @ 17:29
quote:
5s.gif Op maandag 14 november 2011 17:27 schreef Sinji het volgende:

[..]

Stiekum geniet je er wel van he. Wees eens eerlijk
Hou wel van discussie ja, en om maar jullie kortzichtige gedachten maar ten ongelijk te bewijzen
Catbertmaandag 14 november 2011 @ 17:29
quote:
10s.gif Op maandag 14 november 2011 17:28 schreef Cactus1 het volgende:
Jij mag binnenkort :*
Als je Benzin, Kree, MLIG en Schenkstroop nou ook ff afwerkt kunnen we meteen dit topic sluiten :)

quote:
10s.gif Op maandag 14 november 2011 17:29 schreef Cactus1 het volgende:
Bespaar je die vernedering dan. Als ik wil dat je ze ziet, stuur ik ze vanzelf wel. Deal? :7
Isgoed. Moet ik ze dan ook terugsturen of mag ik ze houden?
Provinciaaltjemaandag 14 november 2011 @ 17:30
quote:
11s.gif Op maandag 14 november 2011 17:29 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Wie stond er vanavond ook alweer op het menu dan?
Wokkels ?
benzinmaandag 14 november 2011 @ 17:30
quote:
10s.gif Op maandag 14 november 2011 17:27 schreef Cactus1 het volgende:

Maar ik dacht dat het daarnaast misschien nog iets betekende.
Helaas was de grap ook weer niet zo diep. Ik leg nooit meer een grap aan je uit ;(
Sinjimaandag 14 november 2011 @ 17:30
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:24 schreef ook_gek het volgende:
Iemand nog spannende dingen mee gemaakt in het weekend, of zat iedereen tot diep in de nacht op fok?
Uit geweest met een prachtige meid in alle facetten van het bijvoeglijk naamwoord

SPOILER
n4md.jpg
WokkelKardinaalmaandag 14 november 2011 @ 17:30
quote:
11s.gif Op maandag 14 november 2011 17:29 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Wie stond er vanavond ook alweer op het menu dan?
vanavond zij, maar dat gaat wss niet lukken wegens allerlei verplichtingen aan beide kanten
Cactus1maandag 14 november 2011 @ 17:31
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:29 schreef kree het volgende:

Hou wel van discussie ja, en om maar jullie kortzichtige gedachten maar ten ongelijk te bewijzen
Vind je het fijn dat je de enige bent die het normaal vindt en verder iedereen het abnormaal vindt? Krijg je daar een beetje tinteling in je piemel van? :7
heloefmaandag 14 november 2011 @ 17:31
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:24 schreef ook_gek het volgende:
Iemand nog spannende dingen mee gemaakt in het weekend, of zat iedereen tot diep in de nacht op fok?
Ik zat vrijdag tot diep in de nacht te chatten met een gestoord mens bij 3FM.
kreemaandag 14 november 2011 @ 17:32
quote:
7s.gif Op maandag 14 november 2011 17:31 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Vind je het fijn dat je de enige bent die het normaal vindt en verder iedereen het abnormaal vindt? Krijg je daar een beetje tinteling in je piemel van? :7
Er is nog geen goede reden gekomen waarom het abnormaal is.
Cactus1maandag 14 november 2011 @ 17:32
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:29 schreef Catbert het volgende:

Als je Benzin, Kree, MLIG en Schenkstroop nou ook ff afwerkt kunnen we meteen dit topic sluiten :)

Isgoed. Moet ik ze dan ook terugsturen of mag ik ze houden?
Ik werk niet voor het leger des heils. Ik heb nog maar 1 fokker in mijn leven geneukt, voor zover ik het weet. En was ook niet van plan daar nog één aan toe te voegen.

Je mag 'm houden of terug sturen, maar niet doorsturen.
benzinmaandag 14 november 2011 @ 17:32
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:29 schreef Catbert het volgende:

[..]

Als je Benzin, Kree, MLIG en Schenkstroop nou ook ff afwerkt kunnen we meteen dit topic sluiten :)
Yes :9

Ik heb een goede referentie:
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 18:09 schreef Moonwalk het volgende:
BENZIN je bent om op te vreten O+ !! Als je niet te jong was had ik je zo versierd en mee genomen O+
SPOILER
Ja, dit is een verkapte dit-compliment-mag-nog-wel-een-paar-keer-gepost-worden-post :+
Catbertmaandag 14 november 2011 @ 17:33
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:24 schreef ook_gek het volgende:
Iemand nog spannende dingen mee gemaakt in het weekend, of zat iedereen tot diep in de nacht op fok?
Vrijdagavond gehockeyt en bier wezen drinken bij een paar vrienden, zaterdag- en zondagavond vooral melk zitten voeren en kleertjes zitten verschonen. :O
Cactus1maandag 14 november 2011 @ 17:33
quote:
16s.gif Op maandag 14 november 2011 17:30 schreef benzin het volgende:

Helaas was de grap ook weer niet zo diep. Ik leg nooit meer een grap aan je uit ;(
Idd, want ik snapte 'm al lang, maar vond 'm niet zo scherp, dus vroeg me af of jij er wat anders in zag dan ik. Blijkbaar ben ik zulke humor gewend en is dat een normale opmerking geworden.
Cactus1maandag 14 november 2011 @ 17:34
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:30 schreef WokkelKardinaal het volgende:

vanavond zij, maar dat gaat wss niet lukken wegens allerlei verplichtingen aan beide kanten
Zij :? A?
Catbertmaandag 14 november 2011 @ 17:34
quote:
14s.gif Op maandag 14 november 2011 17:32 schreef Cactus1 het volgende:
Ik werk niet voor het leger des heils. Ik heb nog maar 1 fokker in mijn leven geneukt, voor zover ik het weet. En was ook niet van plan daar nog één aan toe te voegen.
Je scoort er wel karmapunten mee he. Zou mooi zijn als we eens van dat gezeik van Schenkstroop af zouden zijn. Heel Fok was je dankbaar!

quote:
Je mag 'm houden of terug sturen, maar niet doorsturen.
Net was het "ze", nu "'em"? Dus ik krijg maar een tiet? Ben je een unitiet?

quote:
10s.gif Op maandag 14 november 2011 17:33 schreef Cactus1 het volgende:
Idd, want ik snapte 'm al lang, maar vond 'm niet zo scherp, dus vroeg me af of jij er wat anders in zag dan ik. Blijkbaar ben ik zulke humor gewend en is dat een normale opmerking geworden.
Ik weet hier nooit of een grap te obvious is of dat mensen 'em niet snappen :(
Cactus1maandag 14 november 2011 @ 17:34
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:32 schreef kree het volgende:

Er is nog geen goede reden gekomen waarom het abnormaal is.
Laat het reden genoeg zijn dat iedereen dat hier vindt.
Catbertmaandag 14 november 2011 @ 17:36
quote:
14s.gif Op maandag 14 november 2011 17:34 schreef Cactus1 het volgende:
Laat het reden genoeg zijn dat iedereen dat hier vindt.
Je moet het wel wetenschappelijk onderbouwen met dubbelblind onderzoek gepubliceerd in nature, anders geldt het niet. Itt tot z'n eigen "ja maar dat vind ik zo" :)
Cactus1maandag 14 november 2011 @ 17:36
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:34 schreef Catbert het volgende:

Je scoort er wel karmapunten mee he. Zou mooi zijn als we eens van dat gezeik van Schenkstroop af zouden zijn. Heel Fok was je dankbaar!

Ik denk dat Schenkstroop me niet wil. Hij denkt vast dat het een grap is en een afwijzing is erg, maar afgewezen worden door Schenk zou einde van de wereld betekenen. Dus daar waag ik me niet aan :7
WokkelKardinaalmaandag 14 november 2011 @ 17:36
quote:
5s.gif Op maandag 14 november 2011 17:34 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Zij :? A?
ja, maar dat gaat em dus wss niet worden
Kaneelstokjemaandag 14 november 2011 @ 17:36
Wie of wie is Schenkstroop?
Cactus1maandag 14 november 2011 @ 17:37
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:36 schreef Catbert het volgende:

Je moet het wel wetenschappelijk onderbouwen met dubbelblind onderzoek gepubliceerd in nature, anders geldt het niet. Itt tot z'n eigen "ja maar dat vind ik zo" :)
Te vermoeiend ;) ;) ;)
heloefmaandag 14 november 2011 @ 17:37
quote:
14s.gif Op maandag 14 november 2011 17:26 schreef Myraela het volgende:

[..]

Je bent spang.
Ze had een bepaalde blik in der ogen, ik kon het niet zo goed plaatsen. Nog nooit gezien eerder. :')
ook_gekmaandag 14 november 2011 @ 17:37
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:33 schreef Catbert het volgende:

[..]

Vrijdagavond gehockeyt en bier wezen drinken bij een paar vrienden, zaterdag- en zondagavond vooral melk zitten voeren en kleertjes zitten verschonen. :O
Hoe gaat het met de kleine? Slaap het lekker door?

En hoe ist met moeders?

En ben jij al beetje gewend aan het feit dat je nu vader bent?
Catbertmaandag 14 november 2011 @ 17:37
quote:
14s.gif Op maandag 14 november 2011 17:36 schreef Cactus1 het volgende:
Ik denk dat Schenkstroop me niet wil. Hij denkt vast dat het een grap is en een afwijzing is erg, maar afgewezen worden door Schenk zou einde van de wereld betekenen. Dus daar waag ik me niet aan :7
Zou best een aardige prank zijn; een meid die iets te veel naast haar schoenen is gaan lopen laten afwijzen door Schenk. "Nah, je hebt lelijke knieen en een paardebek" ^O^
Cactus1maandag 14 november 2011 @ 17:37
quote:
99s.gif Op maandag 14 november 2011 17:36 schreef Kaneelstokje het volgende:
Wie of wie is Schenkstroop?
Kom je uit een ei? :D
Sinjimaandag 14 november 2011 @ 17:38
quote:
99s.gif Op maandag 14 november 2011 17:36 schreef Kaneelstokje het volgende:
Wie of wie is Schenkstroop?
Als je hem een keer tegenkomt vergeet je hem niet meer (in negatieve zin). Wat een gast :')
Kaneelstokjemaandag 14 november 2011 @ 17:38
quote:
5s.gif Op maandag 14 november 2011 17:37 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Kom je uit een ei? :D
Ja, zoals ieder dier.
kreemaandag 14 november 2011 @ 17:38
quote:
14s.gif Op maandag 14 november 2011 17:34 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Laat het reden genoeg zijn dat iedereen dat hier vindt.
Tis me nog niet duidelijk waarom, misschien heb ik dan een plank voor m'n kop.

Maar simpel. Gewoon chatten met iemand die een stuk jonger is....
Is daar wat mis mee?

(en ja ze was een beetje flirterig maar verder is er toch niks gebeurt, heb dat altijd afgehouden)
Cactus1maandag 14 november 2011 @ 17:38
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:37 schreef Catbert het volgende:

Zou best een aardige prank zijn; een meid die iets te veel naast haar schoenen is gaan lopen laten afwijzen door Schenk. "Nah, je hebt lelijke knieen en een paardebek" ^O^
Ik ben wel oprecht benieuwd hoe hij eruit ziet. Ik denk dat hij helemaal niet zo lelijk is.
formerjellybeanmaandag 14 november 2011 @ 17:39
EN NU DOE JE HET TOCH ECHT ZELF EI |:(
Catbertmaandag 14 november 2011 @ 17:39
quote:
1s.gif Op maandag 14 november 2011 17:37 schreef ook_gek het volgende:
Hoe gaat het met de kleine? Slaap het lekker door?
Super, thanks :) Ja, ze slaapt erg goed. Ze huilt alleen als ze honger heeft, en dan tank je d'r af en dan slaapt ze lekker verder. Alleen hadden we haar gisteravond iets te snel volgegooid en toen kwam alles d'r weer uit. Natuurlijk net toen ze bij mij op schoot zat :D Was wel zielig, kwam door d'r neus naar buiten...

quote:
En hoe ist met moeders?
Prima :) We werken een beetje in shifts, dus we slapen allebij genoeg.

quote:
En ben jij al beetje gewend aan het feit dat je nu vader bent?
Tja, wat is gewend :) Het verandert je leven enorm maar het is ook gewoon erg leuk. Het is echt een schatje :)
Supersoepmaandag 14 november 2011 @ 17:40
quote:
14s.gif Op maandag 14 november 2011 17:32 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Ik werk niet voor het leger des heils. Ik heb nog maar 1 fokker in mijn leven geneukt, voor zover ik het weet. En was ook niet van plan daar nog één aan toe te voegen.

Je mag 'm houden of terug sturen, maar niet doorsturen.
Flepke?
Kaneelstokjemaandag 14 november 2011 @ 17:40
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:38 schreef Sinji het volgende:

[..]

Als je hem een keer tegenkomt vergeet je hem niet meer (in negatieve zin). Wat een gast :')
Hehehe. Ok.
rhubarbjemaandag 14 november 2011 @ 17:40
heeft iemand die schenkstroop wel echt gemeet?
Sinjimaandag 14 november 2011 @ 17:41
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:38 schreef kree het volgende:

[..]

Tis me nog niet duidelijk waarom, misschien heb ik dan een plank voor m'n kop.

Maar simpel. Gewoon chatten met iemand die een stuk jonger is....
Is daar wat mis mee?

(en ja ze was een beetje flirterig maar verder is er toch niks gebeurt, heb dat altijd afgehouden)
Je begint nu zelf wéer de discussie uit te lokken. Goede zelfkennis.
Catbertmaandag 14 november 2011 @ 17:41
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:38 schreef kree het volgende:
Tis me nog niet duidelijk waarom, misschien heb ik dan een plank voor m'n kop.
Dat is wel duidelijk.

quote:
Maar simpel. Gewoon chatten met iemand die een stuk jonger is....
Is daar wat mis mee?
Dat geeft op zich al aan dat je niet erg volwassen bent. Maar het gaat er vooral om dat je door blijft gaan nadat ze seksueel getinte chats begon. Dan moet je het gewoon afkappen.

quote:
10s.gif Op maandag 14 november 2011 17:38 schreef Cactus1 het volgende:
Ik ben wel oprecht benieuwd hoe hij eruit ziet. Ik denk dat hij helemaal niet zo lelijk is.
Ik ook. Ik heb tijden gedacht dat het gewoon een troll met erg veel geduld was overigens.
kreemaandag 14 november 2011 @ 17:42
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:41 schreef Sinji het volgende:

[..]

Je begint nu zelf wéer de discussie uit te lokken. Goede zelfkennis.
Omdat ik het nog steeds niet eens ben met jullie.
Maar zal er wel over ophouden nu.

Want ik kan dit blijven vertellen en dan vinden jullie het nog raar.
Misschien iets mis met iemands anders mening accepteren ofzo.
Of het raar vinden?
Sinjimaandag 14 november 2011 @ 17:42
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:40 schreef rhubarbje het volgende:
heeft iemand die schenkstroop wel echt gemeet?
Voor zover ik weet zijn er geen prostituees op FOK?
Cactus1maandag 14 november 2011 @ 17:42
quote:
99s.gif Op maandag 14 november 2011 17:38 schreef Kaneelstokje het volgende:

[..]

Ja, zoals ieder dier.
Typ een in de zoekfunctie van Fok 'schenkstroop' en lees een willekeurig topic door, dan weet je wie het is.
Cactus1maandag 14 november 2011 @ 17:43
quote:
17s.gif Op maandag 14 november 2011 17:40 schreef Supersoep het volgende:

Flepke?
Die is dood denk ik :7
Supersoepmaandag 14 november 2011 @ 17:43
quote:
10s.gif Op maandag 14 november 2011 17:43 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Die is dood denk ik :7
Dan ben je flink tekeer gegaan, zeg. Arme jongen.
rhubarbjemaandag 14 november 2011 @ 17:44
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:42 schreef Sinji het volgende:

[..]

Voor zover ik weet zijn er geen prostituees op FOK?
ach als we een beetje een afspiegeling zijn van de samenleving zitten ze ook hier :P

een knappe studente met een geheime bijbaan
of een bijstandsmoeder met een zolderkamer
Cactus1maandag 14 november 2011 @ 17:44
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:41 schreef Catbert het volgende:

Ik ook. Ik heb tijden gedacht dat het gewoon een troll met erg veel geduld was overigens.
Zolang houdt niemand het vol. Maar toch maakt het me niet minder nieuwsgierig.
Sinjimaandag 14 november 2011 @ 17:44
quote:
10s.gif Op maandag 14 november 2011 17:43 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Die is dood denk ik :7
Wurgseks is bad mkaay
Cactus1maandag 14 november 2011 @ 17:45
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:43 schreef Supersoep het volgende:
Dan ben je flink tekeer gegaan, zeg. Arme jongen.
Hij zei dat ie me wel aankon ;(
ook_gekmaandag 14 november 2011 @ 17:47
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:39 schreef Catbert het volgende:

[..]

Super, thanks :) Ja, ze slaapt erg goed. Ze huilt alleen als ze honger heeft, en dan tank je d'r af en dan slaapt ze lekker verder. Alleen hadden we haar gisteravond iets te snel volgegooid en toen kwam alles d'r weer uit. Natuurlijk net toen ze bij mij op schoot zat :D Was wel zielig, kwam door d'r neus naar buiten...

Af tanken :D

quote:
Prima :) We werken een beetje in shifts, dus we slapen allebij genoeg.

nou dat klinkt helemaal top!

quote:
Tja, wat is gewend :) Het verandert je leven enorm maar het is ook gewoon erg leuk. Het is echt een schatje :)
En is het echt waar wst ze zeggen? Het is het mooiste wat je ooit zal overkomen?


Op wie lijkt ze het meest? :D
Catbertmaandag 14 november 2011 @ 17:47
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:44 schreef rhubarbje het volgende:
ach als we een beetje een afspiegeling zijn van de samenleving zitten ze ook hier :P
Fok is sowieso geen afspiegeling van de samenleving, maar er is in ieder geval 1 user die in porno gespeeld heeft.
Sinjimaandag 14 november 2011 @ 17:48
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:47 schreef Catbert het volgende:

[..]

Fok is sowieso geen afspiegeling van de samenleving, maar er is in ieder geval 1 user die in porno gespeeld heeft.
Hoe is dat Catbert?
Moonwalkmaandag 14 november 2011 @ 17:49
Hoi, daar ben ik weer. Live vanuit de sportschool
magnetronkoffiemaandag 14 november 2011 @ 17:50
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:44 schreef Sinji het volgende:

[..]

Wurgseks is bad mkaay
Is zeker bad

Tevens hallo :W
Kaneelstokjemaandag 14 november 2011 @ 17:50
Is dat degene die wortels in zichzelf zat te stoppen?

Apart figuur trouwens, die Schenkstroot. Frustratie druipt er van af. Dat krijg je, met zoveel pandapunten.
Catbertmaandag 14 november 2011 @ 17:50
quote:
1s.gif Op maandag 14 november 2011 17:47 schreef ook_gek het volgende:
Af tanken :D
Lijkt het wel op. Nog net ff een paar druppels extra erbij knijpen ;)

quote:
En is het echt waar wst ze zeggen? Het is het mooiste wat je ooit zal overkomen?
Sowieso het heftigste, en totdat ik 20 miljoen win ook wel het mooiste ;) Maar ff serieus; ik vind het wat cliche, het is best zwaar enzo hoor dus als mensen roepen dat het alleen maar leuk is enzo dan hebben ze ten eerste een ideale baby en ten tweede verzwijgen ze nog maar even dat het ook gewoon een hoop gedoe is (de kleine heeft er geen boodschap aan dat je ergens om 14:00 ofzo moet zijn). Maar het is het zeker allemaal waard, want het is enorm leuk om voor zo'n kleintje te zorgen :)

Nu nog ff een WoW-account voor d'r regelen zodat ze tot d'r 28e maagd blijft ^O^

quote:
Op wie lijkt ze het meest? :D
M'n vriendin, gelukkig :P
Catbertmaandag 14 november 2011 @ 17:51
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:48 schreef Sinji het volgende:
Hoe is dat Catbert?
Bedoel je wie?
Kaneelstokjemaandag 14 november 2011 @ 17:51
quote:
1s.gif Op maandag 14 november 2011 17:49 schreef Moonwalk het volgende:
Hoi, daar ben ik weer. Live vanuit de sportschool
Ah leuk. Ga je nog een lekker stukje vlees grillen straks?
rhubarbjemaandag 14 november 2011 @ 17:52
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:51 schreef Catbert het volgende:

[..]

Bedoel je wie?
volgens mij mis je een grapje
ook_gekmaandag 14 november 2011 @ 17:52
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:47 schreef Catbert het volgende:

[..]

Fok is sowieso geen afspiegeling van de samenleving, maar er is in ieder geval 1 user die in porno gespeeld heeft.
:D wie dan :D
WokkelKardinaalmaandag 14 november 2011 @ 17:53
ik wil vanavond porno repeteren maar ze wil niet ;(
rhubarbjemaandag 14 november 2011 @ 17:54
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:53 schreef WokkelKardinaal het volgende:
ik wil vanavond porno repeteren maar ze wil niet ;(
heeft ze hoofdpijn?
Catbertmaandag 14 november 2011 @ 17:54
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:52 schreef rhubarbje het volgende:
volgens mij mis je een grapje
Nee hoor, ik vond het alleen geen dijenkletser.

quote:
1s.gif Op maandag 14 november 2011 17:52 schreef ook_gek het volgende:
:D wie dan :D
Erodome. Die is er behoorlijk open over ook. Zie haar geen volle zalen trekken maargoed, ieder z'n smaak.
Moonwalkmaandag 14 november 2011 @ 17:55
quote:
99s.gif Op maandag 14 november 2011 17:51 schreef Kaneelstokje het volgende:

[..]

Ah leuk. Ga je nog een lekker stukje vlees grillen straks?
Kipfilet met mozarella op de grill met groente omnomnom
benzinmaandag 14 november 2011 @ 17:55
quote:
1s.gif Op maandag 14 november 2011 17:49 schreef Moonwalk het volgende:
Hoi, daar ben ik weer. Live vanuit de sportschool
Hee! Heb net je complimentje aan mijn nog een keer gequote; kan niet vaak genoeg worden herhaald :+
magnetronkoffiemaandag 14 november 2011 @ 17:56
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:55 schreef benzin het volgende:

[..]

Hee! Heb net je complimentje aan mijn nog een keer gequote; kan niet vaak genoeg worden herhaald :+
Welk compliment? Dat je een lekker ding bent?
ook_gekmaandag 14 november 2011 @ 17:56
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:50 schreef Catbert het volgende:

[..]

Lijkt het wel op. Nog net ff een paar druppels extra erbij knijpen ;)

[..]

Sowieso het heftigste, en totdat ik 20 miljoen win ook wel het mooiste ;) Maar ff serieus; ik vind het wat cliche, het is best zwaar enzo hoor dus als mensen roepen dat het alleen maar leuk is enzo dan hebben ze ten eerste een ideale baby en ten tweede verzwijgen ze nog maar even dat het ook gewoon een hoop gedoe is (de kleine heeft er geen boodschap aan dat je ergens om 14:00 ofzo moet zijn). Maar het is het zeker allemaal waard, want het is enorm leuk om voor zo'n kleintje te zorgen :)

Nu nog ff een WoW-account voor d'r regelen zodat ze tot d'r 28e maagd blijft ^O^

[..]

M'n vriendin, gelukkig :P
Leuk te lezen! Ik man me er zelf niks bij indenken om vader te worden :D

Zie me zelf totaal niet als vader, en denk dat ik daar totaal niet voor geschikt ben. Al is me hele omgeving het daar mee oneens :D

Maar goed, ik zal zeggen... Geniet er goed van want voor je het weet staat ze ergens op de bar in een disco ;)
Kaneelstokjemaandag 14 november 2011 @ 17:56
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:54 schreef Catbert het volgende:

[..]

Nee hoor, ik vond het alleen geen dijenkletser.

[..]

Erodome. Die is er behoorlijk open over ook. Zie haar geen volle zalen trekken maargoed, ieder z'n smaak.
Erodome, die was redelijk actief in SEX toen ik eerst op FOK! zat. Is daar een filmpje van? Ben wel benieuwd hoe ze eruit ziet.

quote:
1s.gif Op maandag 14 november 2011 17:55 schreef Moonwalk het volgende:

[..]

Kipfilet met mozarella op de grill met groente omnomnom
Dat klinkt niet verkeerd.
benzinmaandag 14 november 2011 @ 17:57
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:56 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Welk compliment? Dat je een lekker ding bent?
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 18:09 schreef Moonwalk het volgende:
BENZIN je bent om op te vreten O+ !! Als je niet te jong was had ik je zo versierd en mee genomen O+
O+
ook_gekmaandag 14 november 2011 @ 17:57
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:54 schreef Catbert het volgende:


Erodome. Die is er behoorlijk open over ook. Zie haar geen volle zalen trekken maargoed, ieder z'n smaak.
Dan gaat ik in deze mee met jou smaak :P
magnetronkoffiemaandag 14 november 2011 @ 17:57
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:57 schreef benzin het volgende:

[..]

[..]

O+
Haha, die ja!

Ik vond mijn complimenten ook erg leuk al ben je waarschijnlijk wel knapper dan ik :P
WokkelKardinaalmaandag 14 november 2011 @ 17:58
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:57 schreef benzin het volgende:

[..]

[..]

O+
nu is't nog je ego dat gepijpt wordt, wacht maar tot er iemand echt aan sabbelt :*
ook_gekmaandag 14 november 2011 @ 17:59
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:57 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Haha, die ja!

Ik vond mijn complimenten ook erg leuk al ben je waarschijnlijk wel knapper dan ik :P
:D

Wanneer komt er een, dit vind ik leuk knopje? Want die had ik bijndeze reactie willen gebruiken :P
Catbertmaandag 14 november 2011 @ 18:01
quote:
1s.gif Op maandag 14 november 2011 17:56 schreef ook_gek het volgende:
Leuk te lezen! Ik man me er zelf niks bij indenken om vader te worden :D

Zie me zelf totaal niet als vader, en denk dat ik daar totaal niet voor geschikt ben. Al is me hele omgeving het daar mee oneens :D
Oh, dat komt goed hoor. D'r gaat een knop om 't moment dat de kleine op de buik van je vriendin ligt. Heel grappig dat dat zo geregeld is kennelijk. Opeens 'klik' is er iets wat het belangrijkste is in je leven.

quote:
Maar goed, ik zal zeggen... Geniet er goed van want voor je het weet staat ze ergens op de bar in een disco ;)
:D

quote:
99s.gif Op maandag 14 november 2011 17:56 schreef Kaneelstokje het volgende:
Erodome, die was redelijk actief in SEX toen ik eerst op FOK! zat. Is daar een filmpje van? Ben wel benieuwd hoe ze eruit ziet.
Was zo'n handyman filmpje, weet niet meer welke. Maar je mist niks, ze past prima tussen al die oostblokkers die ze daarvoor inhuren.
heloefmaandag 14 november 2011 @ 18:01
Oh god een oude schoolvriend die eerst vertelt over zijn eigen seksleven en dan gaat vragen over het mijne. :')
Catbertmaandag 14 november 2011 @ 18:02
Oh wacht, Google FTW: http://torrentz.eu/cb6ef01ccb75a98db4e223ea7af6512b49f62219

Als je google imagesearch gebruikt op erodome fok is het die foto op chatgirl.nl
Capstanmaandag 14 november 2011 @ 18:02
Goedenavond, allemaal! Hoe gaat het hier?
magnetronkoffiemaandag 14 november 2011 @ 18:03
quote:
14s.gif Op maandag 14 november 2011 18:01 schreef heloef het volgende:
Oh god een oude schoolvriend die eerst vertelt over zijn eigen seksleven en dan gaat vragen over het mijne. :')
Ow, dat probleem had ik ook. ben blij dat dat niet meer is pfew
Myraelamaandag 14 november 2011 @ 18:04
quote:
14s.gif Op maandag 14 november 2011 18:01 schreef heloef het volgende:
Oh god een oude schoolvriend die eerst vertelt over zijn eigen seksleven en dan gaat vragen over het mijne. :')
Had hij wel een boeiend seksleven dan? :')
magnetronkoffiemaandag 14 november 2011 @ 18:04
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 18:02 schreef Capstan het volgende:
Goedenavond, allemaal! Hoe gaat het hier?
Ik kom ook net binnenvallen. Gaat wel lekker, heb net gegeten
benzinmaandag 14 november 2011 @ 18:04
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:58 schreef WokkelKardinaal het volgende:

[..]

nu is't nog je ego dat gepijpt wordt, wacht maar tot er iemand echt aan sabbelt :*
:D

quote:
Mag je dat wel kijken van Mrs. Catbert?
Kaneelstokjemaandag 14 november 2011 @ 18:04
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 18:01 schreef Catbert het volgende:

[..]

Oh, dat komt goed hoor. D'r gaat een knop om 't moment dat de kleine op de buik van je vriendin ligt. Heel grappig dat dat zo geregeld is kennelijk. Opeens 'klik' is er iets wat het belangrijkste is in je leven.

[..]

:D

[..]

Was zo'n handyman filmpje, weet niet meer welke. Maar je mist niks, ze past prima tussen al die oostblokkers die ze daarvoor inhuren.
Heeft er hier iemand wel eens in een (pro)porn film gespeeld

Ze heeft best veel gedaan. En kennelijk heeft Admiraal Anaal ook eens meegespeeld in een filmpje. Hehehe.
rhubarbjemaandag 14 november 2011 @ 18:05
wat eten jullie allemaal vroeg
dan heb ik om een uur of 9 weer honger
Capstanmaandag 14 november 2011 @ 18:06
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 18:04 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Ik kom ook net binnenvallen. Gaat wel lekker, heb net gegeten
Dat moet ik nog gaan doen. Maar ik wilde toch eerst even hier goedenavond zeggen :')
Catbertmaandag 14 november 2011 @ 18:06
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 18:04 schreef benzin het volgende:
Mag je dat wel kijken van Mrs. Catbert?
Als ze me zelf dat filmpje zou zien kijken zou ze me waarschijnlijk iets beters laten downloaden.
heloefmaandag 14 november 2011 @ 18:07
quote:
14s.gif Op maandag 14 november 2011 18:04 schreef Myraela het volgende:

[..]

Had hij wel een boeiend seksleven dan? :')
3 chicks geneukt en 5 vriendinnen gehad.
Ja iets boeiender dan het mijne is het wel. :')
rhubarbjemaandag 14 november 2011 @ 18:08
quote:
14s.gif Op maandag 14 november 2011 18:07 schreef heloef het volgende:

[..]

3 chicks geneukt en 5 vriendinnen gehad.
Ja iets boeiender dan het mijne is het wel. :')
ach wie weet zijn het er zo 'veel' omdat ie waardeloos is
en rennen ze naar 1 keer meteen weg waardoor ie opzoek moet naar de volgende

beter laat beginnen dan heloef en het goed aan pakken :P
Moonwalkmaandag 14 november 2011 @ 18:09
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:55 schreef benzin het volgende:

[..]

Hee! Heb net je complimentje aan mijn nog een keer gequote; kan niet vaak genoeg worden herhaald :+
Mag hoor :) je bent nog steeds om op te vreten
heloefmaandag 14 november 2011 @ 18:09
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:58 schreef WokkelKardinaal het volgende:

[..]

nu is't nog je ego dat gepijpt wordt, wacht maar tot er iemand echt aan sabbelt :*
Ik zit op dit moment te luisteren naar een nummer dat Girls Suck heet.
De ironie. :')
magnetronkoffiemaandag 14 november 2011 @ 18:09
DM gesprekkie was gaaf, Benzin! ;)
Myraelamaandag 14 november 2011 @ 18:10
quote:
14s.gif Op maandag 14 november 2011 18:07 schreef heloef het volgende:

[..]

3 chicks geneukt en 5 vriendinnen gehad.
Ja iets boeiender dan het mijne is het wel. :')
Zeg dat de meiden aan je voeten liggen maar je gewoon moeite hebt met kiezen, jewaits.
Moonwalkmaandag 14 november 2011 @ 18:11
quote:
99s.gif Op maandag 14 november 2011 17:56 schreef Kaneelstokje het volgende:

[..]

Erodome, die was redelijk actief in SEX toen ik eerst op FOK! zat. Is daar een filmpje van? Ben wel benieuwd hoe ze eruit ziet.

[..]

Dat klinkt niet verkeerd.
En als toetje ga ik op een lekker kaneelstokje kauwen
Axel1988maandag 14 november 2011 @ 18:11
Hallo iedereen :)
magnetronkoffiemaandag 14 november 2011 @ 18:11
Axel! :D
Capstanmaandag 14 november 2011 @ 18:11
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 18:11 schreef Axel1988 het volgende:
Hallo iedereen :)
Hoi!
Supersoepmaandag 14 november 2011 @ 18:11
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 17:57 schreef benzin het volgende:

[..]

[..]

O+
quote:
1s.gif Op maandag 14 november 2011 18:09 schreef Moonwalk het volgende:

[..]

Mag hoor :) je bent nog steeds om op te vreten
Zo jong is hij niet. Niet door laten afschrikken.
Axel1988maandag 14 november 2011 @ 18:12
quote:
14s.gif Op maandag 14 november 2011 18:07 schreef heloef het volgende:

[..]

3 chicks geneukt en 5 vriendinnen gehad.
Ja iets boeiender dan het mijne is het wel. :')
Waarom hebben 2 van zijn vriendinnen geen seks met hem gehad? :?
Catbertmaandag 14 november 2011 @ 18:12
:W
Kaneelstokjemaandag 14 november 2011 @ 18:12
quote:
1s.gif Op maandag 14 november 2011 18:11 schreef Moonwalk het volgende:

[..]

En als toetje ga ik op een lekker kaneelstokje kauwen
Dat klinkt als een topavond.
Misschien dat ik een lekker stukje ga wandelen op de maan vandaag.
Kaneelstokjemaandag 14 november 2011 @ 18:12
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 18:12 schreef Axel1988 het volgende:

[..]

Waarom hebben 2 van zijn vriendinnen geen seks met hem gehad? :?
Omdat ze een slijmspoor achterlieten. :'(
magnetronkoffiemaandag 14 november 2011 @ 18:13
quote:
9s.gif Op maandag 14 november 2011 18:11 schreef Supersoep het volgende:

[..]

[..]

Zo jong is hij niet. Niet door laten afschrikken.
Je weet maar nooit. Wie weet op de volgende meet Benzin en Moonwalk *;
;D
Axel1988maandag 14 november 2011 @ 18:13
Toevallig iemand hier die veel verstand heeft van auto's?
Axel1988maandag 14 november 2011 @ 18:13
quote:
99s.gif Op maandag 14 november 2011 18:12 schreef Kaneelstokje het volgende:

[..]

Omdat ze een slijmspoor achterlieten. :'(
He gadver, daar zou ik ook op afknappen idd...
Catbertmaandag 14 november 2011 @ 18:13
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 18:12 schreef Axel1988 het volgende:
Waarom hebben 2 van zijn vriendinnen geen seks met hem gehad? :?
Serieus? We gaan een ander afzeiken om iemand zich beter te laten voelen? Iemand anders naar beneden schoppen wordt je zelf niet beter van ofzo?

quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 18:13 schreef Axel1988 het volgende:
Toevallig iemand hier die veel verstand heeft van auto's?
Wat is veel? Dump je probleem maar. Na al het pedogebeuren kan dat er ook wel bij :P
magnetronkoffiemaandag 14 november 2011 @ 18:13
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 18:13 schreef Axel1988 het volgende:
Toevallig iemand hier die veel verstand heeft van auto's?
Nee, echt totaal niet sorrie
Capstanmaandag 14 november 2011 @ 18:14
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 18:13 schreef Axel1988 het volgende:
Toevallig iemand hier die veel verstand heeft van auto's?
Ik weet welke ik mooi vind en hoe een slecht gespannen v-snaar klinkt, maar dat was het wel :P
Myraelamaandag 14 november 2011 @ 18:14
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 18:13 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Je weet maar nooit. Wie weet op de volgende meet Benzin en Moonwalk *;
;D
Ik wil benzin. ;(
magnetronkoffiemaandag 14 november 2011 @ 18:15
quote:
14s.gif Op maandag 14 november 2011 18:14 schreef Myraela het volgende:

[..]

Ik wil benzin. ;(
Dan moeten jullie hem delen :P
Kaneelstokjemaandag 14 november 2011 @ 18:15
quote:
14s.gif Op maandag 14 november 2011 18:14 schreef Myraela het volgende:

[..]

Ik wil benzin. ;(
Ich brauche Zeit, kein Heroin
kein Alkohol, kein Nikotin
Brauch keine Hilfe, kein Koffein
doch Dynamit und Terpentin
Ich brauche Öl für Gasolin
explosiv wie Kerosin
mit viel Oktan und frei von Blei
einen Kraftstoff wie Benzin
Moonwalkmaandag 14 november 2011 @ 18:15
Ik heb op dit moment oogcontact en glimlachen met twee verschillende mannen hier :P
magnetronkoffiemaandag 14 november 2011 @ 18:16
quote:
99s.gif Op maandag 14 november 2011 18:15 schreef Kaneelstokje het volgende:

[..]

Ich brauche Zeit, kein Heroin
kein Alkohol, kein Nikotin
Brauch keine Hilfe, kein Koffein
doch Dynamit und Terpentin
Ich brauche Öl für Gasolin
explosiv wie Kerosin
mit viel Oktan und frei von Blei
einen Kraftstoff wie Benzin
Haha, mooie van Rammstein
magnetronkoffiemaandag 14 november 2011 @ 18:17
quote:
1s.gif Op maandag 14 november 2011 18:15 schreef Moonwalk het volgende:
Ik heb op dit moment oogcontact en glimlachen met twee verschillende mannen hier :P
Dan zal je vast wel vrij knap zijn, nietwaar Moonwalk? :P
Moonwalkmaandag 14 november 2011 @ 18:17
Ik ben te oud voor benzin maar anders had ik hem gelijk gekocht
kreemaandag 14 november 2011 @ 18:17
Ik ben effe weg hoor.

Ga ik nog maar eens sociaal bezig zijn zo meteen, maar eerst nog effe eten.

Lees het straks wel weer
Axel1988maandag 14 november 2011 @ 18:17
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 18:13 schreef Catbert het volgende:
Serieus? We gaan een ander afzeiken om iemand zich beter te laten voelen? Iemand anders naar beneden schoppen wordt je zelf niet beter van ofzo?
Geen idee waar dit over gaat. Ik lees alleen dat iemand 3 meiden geneukt heeft en 5 vriendinnen gehad heeft.

quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 18:13 schreef Catbert het volgende:
Serieus? We gaan een ander afzeiken om iemand zich beter te laten voelen? Iemand anders naar beneden schoppen wordt je zelf niet beter van ofzo?
Den wagen begint te stotteren bij gas geven boven de 2000 toeren in de 3de t/m 5de versnelling. Ik probeer op het moment wat info te werven op verschillende sites hierover; om te voorkomen dat ik bij de garage afgezet wordt.
Lokasennamaandag 14 november 2011 @ 18:17
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 18:13 schreef Axel1988 het volgende:
Toevallig iemand hier die veel verstand heeft van auto's?
Ja, MLiG.
benzinmaandag 14 november 2011 @ 18:18
quote:
14s.gif Op maandag 14 november 2011 18:14 schreef Myraela het volgende:

[..]

Ik wil benzin. ;(
We kunnen nog net 20-11-2011 trouwen O+
magnetronkoffiemaandag 14 november 2011 @ 18:18
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 18:17 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Ja, MLiG.
Maar MLiG is meestal foetsiepoef
Lokasennamaandag 14 november 2011 @ 18:19
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 18:18 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Maar MLiG is meestal foetsiepoef
Hij is er wel vaak hoor, hij post alleen bijna nooit :)
Supersoepmaandag 14 november 2011 @ 18:19
quote:
1s.gif Op maandag 14 november 2011 18:17 schreef Moonwalk het volgende:
Ik ben te oud voor benzin maar anders had ik hem gelijk gekocht
Je kan hem altijd nog gebruiken als speeltje. Zal hij niet zo erg vinden.
Myraelamaandag 14 november 2011 @ 18:19
quote:
10s.gif Op maandag 14 november 2011 18:18 schreef benzin het volgende:

[..]

We kunnen nog net 20-11-2011 trouwen O+
Ik regel een jurk, regel jij de rest? O+
benzinmaandag 14 november 2011 @ 18:19
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 18:16 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Haha, mooie van Rammstein
Mijn naam komt er vandaan. Ben overigens niet echt een Rammstein-fan, maar ik had een naam nodig terwijl dat nummer speelde ^O^
Kaneelstokjemaandag 14 november 2011 @ 18:19
quote:
1s.gif Op maandag 14 november 2011 18:15 schreef Moonwalk het volgende:
Ik heb op dit moment oogcontact en glimlachen met twee verschillende mannen hier :P
Hehehe, goed bezig.
Ben je wel eens versierd in de sportschool?
Moonwalkmaandag 14 november 2011 @ 18:19
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 18:17 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Dan zal je vast wel vrij knap zijn, nietwaar Moonwalk? :P
Nee ik ben normaal, maar wel leuk en lief en schijn "wat" te hebben . Verder niet megaknap of fotomodel ofzo :') maar ben ook niet ontevreden
magnetronkoffiemaandag 14 november 2011 @ 18:19
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 18:19 schreef benzin het volgende:

[..]

Mijn naam komt er vandaan. Ben overigens niet echt een Rammstein-fan, maar ik had een naam nodig terwijl dat nummer speelde ^O^
Ach vandaar hehe
Lokasennamaandag 14 november 2011 @ 18:20
Ik ga nu even een enorme sinterklaas van chocolade naar binnen werken :9
magnetronkoffiemaandag 14 november 2011 @ 18:20
quote:
1s.gif Op maandag 14 november 2011 18:19 schreef Moonwalk het volgende:

[..]

Nee ik ben normaal, maar wel leuk en lief en schijn "wat" te hebben . Verder niet megaknap of fotomodel ofzo :') maar ben ook niet ontevreden
Beetje zoals ik dus?
Lokasennamaandag 14 november 2011 @ 18:20
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 18:19 schreef benzin het volgende:

[..]

Mijn naam komt er vandaan. Ben overigens niet echt een Rammstein-fan, maar ik had een naam nodig terwijl dat nummer speelde ^O^
Tof nummer wel ^O^
magnetronkoffiemaandag 14 november 2011 @ 18:20
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 18:20 schreef Lokasenna het volgende:
Ik ga nu even een enorme sinterklaas van chocolade naar binnen werken :9
Weet je wat lekker is? Die truffel kruidnoten van Bolletje :P
benzinmaandag 14 november 2011 @ 18:20
quote:
14s.gif Op maandag 14 november 2011 18:19 schreef Myraela het volgende:

[..]

Ik regel een jurk, regel jij de rest? O+
Een mooie smoking en de mooiste locatie van Rotterdam O+
Kaneelstokjemaandag 14 november 2011 @ 18:20
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 18:20 schreef Lokasenna het volgende:
Ik ga nu even een enorme sinterklaas van chocolade naar binnen werken :9
Noemen jullie dat zo tegenwoordig?
Vroeger heette dat gewoon jungle fever.
Moonwalkmaandag 14 november 2011 @ 18:21
Ik heb trouwens ondekt dat ik een beetje van slag raak als er een bepaalde instructeur aanwezig is. Ik ga eens onderzoeken of hy vrijgezel is :)
Axel1988maandag 14 november 2011 @ 18:21
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 18:20 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Weet je wat lekker is? Die truffel kruidnoten van Bolletje :P
Dat zijn toch die dingen waarbij je de 1ste seconde denkt van: "wtf, waarom eet ik een hondenbrok?"... en daarna van... ow damn, dit is wel echt lekker
Lokasennamaandag 14 november 2011 @ 18:21
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 18:20 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Weet je wat lekker is? Die truffel kruidnoten van Bolletje :P
Als ik wat lekkers wil koop ik wel weer merkdingen. Nu is het belangrijker dat het ding 300 gram weegt :+
magnetronkoffiemaandag 14 november 2011 @ 18:23
quote:
1s.gif Op maandag 14 november 2011 18:21 schreef Moonwalk het volgende:
Ik heb trouwens ondekt dat ik een beetje van slag raak als er een bepaalde instructeur aanwezig is. Ik ga eens onderzoeken of hy vrijgezel is :)
Hoe zijn je flirtskillz trouwens?
magnetronkoffiemaandag 14 november 2011 @ 18:23
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 18:21 schreef Axel1988 het volgende:

[..]

Dat zijn toch die dingen waarbij je de 1ste seconde denkt van: "wtf, waarom eet ik een hondenbrok?"... en daarna van... ow damn, dit is wel echt lekker
Neu hoor, zijn eigenlijk meteen lekker :)
dawgmaandag 14 november 2011 @ 18:24
quote:
1s.gif Op maandag 14 november 2011 18:21 schreef Moonwalk het volgende:
Ik heb trouwens ondekt dat ik een beetje van slag raak als er een bepaalde instructeur aanwezig is. Ik ga eens onderzoeken of hy vrijgezel is :)
onderzoeken nog wel. :+
Moonwalkmaandag 14 november 2011 @ 18:24
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 18:20 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Beetje zoals ik dus?
Ik lijk helemaal niet op jou :p en ik heb geen tekort aan mannen die me benaderen maar dat hebben veel vrouwen niet. Ik weet niet hoe dat bij jou zit :) ik heb eerder last van mannen met gladde praatjes
Capstanmaandag 14 november 2011 @ 18:25
quote:
1s.gif Op maandag 14 november 2011 18:19 schreef Moonwalk het volgende:

[..]

Nee ik ben normaal, maar wel leuk en lief en schijn "wat" te hebben . Verder niet megaknap of fotomodel ofzo :') maar ben ook niet ontevreden
Toch weer mensen nieuwsgierig maken, hè? :P
heloefmaandag 14 november 2011 @ 18:25
quote:
14s.gif Op maandag 14 november 2011 18:10 schreef Myraela het volgende:

[..]

Zeg dat de meiden aan je voeten liggen maar je gewoon moeite hebt met kiezen, jewaits.
Hij vind het wel verrassend dat het nog niet is gebeurd. :')
magnetronkoffiemaandag 14 november 2011 @ 18:25
quote:
1s.gif Op maandag 14 november 2011 18:24 schreef Moonwalk het volgende:

[..]

Ik lijk helemaal niet op jou :p en ik heb geen tekort aan mannen die me benaderen maar dat hebben veel vrouwen niet. Ik weet niet hoe dat bij jou zit :) ik heb eerder last van mannen met gladde praatjes
Ik heb soms nog wel een vrouw die te oud/lelijk is en een enkele keer nog een man.
Wat die mannen betreft is gelukkig wel minder geworden naarmate ik ouder geworden ben, vroeger werk ik er gek van!
kreemaandag 14 november 2011 @ 18:25
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 18:25 schreef Capstan het volgende:

[..]

Toch weer mensen nieuwsgierig maken, hè? :P
Moonwalk is leuk O+
-Strawberry-maandag 14 november 2011 @ 18:25
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 18:19 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Hij is er wel vaak hoor, hij post alleen bijna nooit :)
Kan ook zijn dat hij in bed ligt te slapen. Maar hij lurkt meer dan hij post, idd.
Moonwalkmaandag 14 november 2011 @ 18:26
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 18:24 schreef dawg het volgende:

[..]

onderzoeken nog wel. :+
Ja, ik ga het niet aan de balie vragen :+
heloefmaandag 14 november 2011 @ 18:26
quote:
14s.gif Op maandag 14 november 2011 18:14 schreef Myraela het volgende:

[..]

Ik wil benzin. ;(
Mijn hart is gebroken.
Lokasennamaandag 14 november 2011 @ 18:26
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 18:25 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Ik heb soms nog wel een vrouw die te oud/lelijk is en een enkele keer nog een man.
Wat die mannen betreft is gelukkig wel minder geworden naarmate ik ouder geworden ben, vroeger werk ik er gek van!
Ik zou het niet eens zo erg vinden als lesbiennes op me zouden vallen denk ik :@
Capstanmaandag 14 november 2011 @ 18:26
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 18:25 schreef kree het volgende:

[..]

Moonwalk is leuk O+
Ja, dat hoor ik van jou en dat hoor ik van haar, maar ik zie geen bewijs :P
magnetronkoffiemaandag 14 november 2011 @ 18:26
quote:
9s.gif Op maandag 14 november 2011 18:26 schreef heloef het volgende:

[..]

Mijn hart is gebroken.
Kunnen jullie geen omgangsregeling bedenken dan?
benzinmaandag 14 november 2011 @ 18:27
quote:
1s.gif Op maandag 14 november 2011 18:09 schreef Moonwalk het volgende:

Mag hoor :) je bent nog steeds om op te vreten
Kan je DMs ontvangen in de sportschool? :+
magnetronkoffiemaandag 14 november 2011 @ 18:27
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2011 18:26 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Ik zou het niet eens zo erg vinden als lesbiennes op me zouden vallen denk ik :@
Maar deze werden zelfs handtastelijk, wat als autist helemaal niet tof is
Kaneelstokjemaandag 14 november 2011 @ 18:27
quote:
1s.gif Op maandag 14 november 2011 18:26 schreef Moonwalk het volgende:

[..]

Ja, ik ga het niet aan de balie vragen :+
Hoe ga je het dan uitzoeken?