Niko stemde op Jochemquote:Op donderdag 10 november 2011 21:42 schreef Darkestrah het volgende:
[..]
Niko zijn geloofwaardigheid.
dat maakt wel dat ze geen b winnaar zal zijnquote:Op donderdag 10 november 2011 21:40 schreef Ties02 het volgende:
[..]
inderdaad, alleen omdat die ze die grot heeft voltooid
Volgens mij heeft Tanja nog munten.quote:Op donderdag 10 november 2011 21:58 schreef ThomasKuiper het volgende:
lekker volgende week op tanja stemme;), sowieso Niko en Jochem in de finale!!
quote:Op donderdag 10 november 2011 22:32 schreef Nickske1912 het volgende:
Die autistische blikken van Jochem zijn briljant!
Vooral bij deze viel ik van mijn stoel af van het lachen.
[ afbeelding ]
TT zegt genoeg.quote:Op donderdag 10 november 2011 22:39 schreef Redefine het volgende:
Uitzending niet gezien. nog de moeite waard om terug te kijken of zegt de TT al genoeg?
Ah, en dat terwijl het nog niet slechter dan de worst zou moeten kunnen. Ze maken er wel een potje van dit jaar de productie en de kandidaten.quote:
De opdracht was stukken beter (dat is ook niet zo moeilijk), maar de onverdiende winst voor Tanja verpestte alles weer. En het is net een vakantie.quote:Op donderdag 10 november 2011 22:43 schreef Redefine het volgende:
[..]
Ah, en dat terwijl het nog niet slechter dan de worst zou moeten kunnen. Ze maken er wel een potje van dit jaar de productie en de kandidaten.
Hij had alle recht om boos te zijn. Hij was veel sneller dan Tanja.quote:Op donderdag 10 november 2011 22:44 schreef Angelof9 het volgende:
Het leukste van Expeditie Robinson is achteraf hier jullie commentaar lezen. Ik zit echt te huilen van het lachen!
Niko is a sore loser, bah!
De presentator onpartijdig? Waarom? Laat ze maar met de billen bloot gaan.quote:Op donderdag 10 november 2011 21:38 schreef loezzzje het volgende:
[..]
ze moet toch onpartijdig zijnwaarom komt ze dan altijd met van die kutvragen.
Het stelt sowieso geen zak voor dit jaar. Ieder jaar lijkt er meer luxe te komen..gaat echt nergens over.quote:Op vrijdag 11 november 2011 00:00 schreef zoem het volgende:
Waardeloze proef, te veel voor de winnaars en die zwarte stemmen![]()
Fatsoenlijk slapen + eten + nog meer eten + shoppen + immuniteit... mag het iets minder redactie van ER?
Vroegâh deed je twee proeven: eentje voor eten en eentje voor immuniteit.
Volgende keer geen BN'ers please!quote:Op vrijdag 11 november 2011 08:24 schreef June. het volgende:
De Robinson's zijn eruit, ik vind het nu echt te saai worden. Ik stop met kijken en zie wel wie er uiteindelijk gewonnen heeft.. Volgende keer geen BN'ers please!
quote:Op donderdag 10 november 2011 22:34 schreef RvS-Coldplay het volgende:
Bah Bah, nu heb ik echt een hekel aan Tanja. In de grot was ze tof, maar NU! Bah
Hoop echt dat Niko wint, hij is de grootste baas van allemaal, heeft tot toe elke proef gewonnen of net op het randje verloren. Daarnaast maakt hij een goede combinatie van tactisch spel, maar blijft toch redelijk eerlijk. Hij verdient het 100%. Volgende week moet hij Tanja er keihard uitstemmen.
quote:Op donderdag 10 november 2011 22:19 schreef Madame_Paon het volgende:
Als Tanja wint, zouden ze haar het geld niet moeten geven.
Het is namelijk niet eerlijk verdiend.
quote:Op donderdag 10 november 2011 21:42 schreef Madame_Paon het volgende:
Volgende week die aandachtshoer eruit.
quote:Op donderdag 10 november 2011 22:33 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]![]()
En Tanja is echt een faalhaas. 59 seconden voorsprong krijgen, maar alsnog bijna verliezen.![]()
Hoezo onverdiende immuniteit.
quote:Op donderdag 10 november 2011 22:48 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
De opdracht was stukken beter (dat is ook niet zo moeilijk), maar de onverdiende winst voor Tanja verpestte alles weer. En het is net een vakantie.
[..]
Hij had alle recht om boos te zijn. Hij was veel sneller dan Tanja.
Tanja moet van de crewleden daar duidelijk blijven, al verdient ze het totaal niet.
Logisch ende alwaarquote:Op donderdag 10 november 2011 22:52 schreef Angelof9 het volgende:
Natuurlijk was hij sneller, hij is een man en Tanja is draadmager. Dus als ze 1 op 1 tegen elkaar hadden gemoeten zou dat totaal niet eerlijk zijn geweest. Bovendien, als Esther de 1ste ronde had gewonnen, zou de regel hetzelfde zijn geweest, dus het heeft niets met Tanja persoonlijk te maken.
En zoals Jochem zei, als ze allebei hun tijd uit de eerste ronde hadden ge-evenaard, zouden ze tegelijkertijd ge-eindigd zijn. Het was dus wel eerlijk en Niko moet niet zeuren.
Ik zeg nergens dat Tanja het niet verdiende alleen wel dat deze proef nooit eerlijk ging zijn ook al maak je hem 'eerlijk'.quote:Op vrijdag 11 november 2011 11:29 schreef Doodloper het volgende:
Ja, en ook zeiken op Tanja terwijl zij de proef niet heeft bedacht en uiteraard ook enkel voor winst gaat is ook niet fair.
Dat vind ik ook. Het feit dat ze BN'ers of BB'ers zijn zal wel een rol spelen. Doe mij maar weer onbekende personen.quote:Het is wat tam omdat de mensen op de een of andere manier niet echt heel uitgesproken zijn en niet al te heftig tegen elkaar. Ook al is er wat verontwaardiging etc. Ze zijn toch nog behoorlijk aardig en ingehouden.
Zeker, maar ik zie toch een mate van verslapping in het programma. Het lijkt wel alsof het programma dit jaar door SBS geproduceerd wordtquote:Ik denk dat er een soort van verzadiging optreedt. Alles is al een keer langs geweest in al die jaren.
Is dat zo? Beetje jammer danquote:Op vrijdag 11 november 2011 12:27 schreef Angelof9 het volgende:
Wat ook een rol speelt, is het feit dat die BN-ers bijna maar de helft van de tijd op het eiland zijn dan de onbekenden. Die moesten volgens mij 47 dagen zitten. Dus dan gebeurt er ook meer.
Volgens mij heb ik daar ooit wel eens wat over gezien, in oudere seizoenen. Dacht wel dat 't in een gat was ja!quote:Op vrijdag 11 november 2011 21:25 schreef Berend. het volgende:
Ik vraag me ook wel eens af, waar gaan ze naar de wc? Laten ze nooit zien.
Lijkt me niet dat ze een groot gat hebben waar ze in gaan poepen
Patrick die stond toch al zeikend die kip te slachten?quote:Op vrijdag 11 november 2011 21:25 schreef Berend. het volgende:
Ik vraag me ook wel eens af, waar gaan ze naar de wc? Laten ze nooit zien.
Lijkt me niet dat ze een groot gat hebben waar ze in gaan poepen
quote:Op vrijdag 11 november 2011 21:27 schreef KathyH. het volgende:
[..]
Volgens mij heb ik daar ooit wel eens wat over gezien, in oudere seizoenen. Dacht wel dat 't in een gat was ja!
Natuurlijk is hij sneller, dat is dan toch eerlijk?quote:Op donderdag 10 november 2011 22:52 schreef Angelof9 het volgende:
Natuurlijk was hij sneller, hij is een man en Tanja is draadmager. Dus als ze 1 op 1 tegen elkaar hadden gemoeten zou dat totaal niet eerlijk zijn geweest. Bovendien, als Esther de 1ste ronde had gewonnen, zou de regel hetzelfde zijn geweest, dus het heeft niets met Tanja persoonlijk te maken.
En zoals Jochem zei, als ze allebei hun tijd uit de eerste ronde hadden ge-evenaard, zouden ze tegelijkertijd ge-eindigd zijn. Het was dus wel eerlijk en Niko moet niet zeuren.
Waarom eerst 2 ploegen maken denk je?quote:Op zaterdag 12 november 2011 01:50 schreef Phaelanx_NL het volgende:
[..]
...
Ze zou verliezen en dat is niet eerlijk want hij is beter, dus doen we er maar het verschil in de tijd bij als voorsprong![]()
![]()
Dit dus.quote:Op donderdag 10 november 2011 22:52 schreef Angelof9 het volgende:
Natuurlijk was hij sneller, hij is een man en Tanja is draadmager. Dus als ze 1 op 1 tegen elkaar hadden gemoeten zou dat totaal niet eerlijk zijn geweest. Bovendien, als Esther de 1ste ronde had gewonnen, zou de regel hetzelfde zijn geweest, dus het heeft niets met Tanja persoonlijk te maken.
En zoals Jochem zei, als ze allebei hun tijd uit de eerste ronde hadden ge-evenaard, zouden ze tegelijkertijd ge-eindigd zijn. Het was dus wel eerlijk en Niko moet niet zeuren.
Ivm de proeven van vroeger bv; aan het balkje hangen.quote:
Coopertest ≠ Expeditie Robinson.quote:Op zaterdag 12 november 2011 03:28 schreef Musti het volgende:
Ik veronderstel nu dat je de coopertest niet kent!
Dan heb je de laatste jaren niet goed opgelet. Eten of hotel was een eenmalig event voor 1 of 2 mensen. Nu is het elke keer prijs.quote:Op vrijdag 11 november 2011 12:02 schreef Injetta het volgende:
Er zijn toch altijd beloningen geweest met 'luxe' en lekker eten.
Zelfs een nacht in een 5 sterrenhotel is al een paar keer voorbijgekomen.
Slapen in een hemelbed met champagne en van alles erop en eraan.
Ook wel een paar keer de hele groep die eten en drank kreeg. Er zijn zelfs familieleden overgevlogen voor contact. Dus het beeld dat het voorheen harder was, is volgens mij echt niet waar. Het was nieuw en we zijn er inmiddels aan gewend.
Ik vind het dit jaar juist behoorlijk magertjes. Ze hebben echt nauwelijks te eten. Ik vind de mensen extreem vermagerd in vergelijking met andere seizoenen.
Ik heb helemaal niet het idee dat het dit jaar anders dan andere jaren milder, luxer of wat dan ook is.
Het is wat tam omdat de mensen op de een of andere manier niet echt heel uitgesproken zijn en niet al te heftig tegen elkaar. Ook al is er wat verontwaardiging etc. Ze zijn toch nog behoorlijk aardig en ingehouden.
Ik denk dat er een soort van verzadiging optreedt. Alles is al een keer langs geweest in al die jaren.
Stelen van de cameramensen of van elkaar (denk aan ooit het bananenincident), ruzies, verbondjes sluiten, verraad, dieren vangen en doden, afvallers op een andere plek, gruwelijk eten, contact met thuis, uithoudingsproeven. Etc.
Zowel voor de deelnemers en de kijkers raken we niet meer zo geschokt van iets omdat het niet meer echt nieuw en onverwachts is.
De opwinding van de eerste seizoenen krijg je volgens mij nooit meer terug....
Die finale is toch niet weer zo'n lame liveshow in Panama Amsterdam hoop ik? Dat was saaaaaaaaaai vorig jaar...quote:Op zaterdag 12 november 2011 08:38 schreef Darkestrah het volgende:
Er zal toch eigenlijk wel een team van ER/RTL op internet nagaan hoe mensen dit jaar ervaren?
Nu is alles natuurlijk al opgenomen dus hier moeten we het mee doen, maar hier staat soms toch wel goede feedback voor volgend jaar.
Waarschijnlijk gaan ze dat overigens in de laatste live-uitzending mooi verwoorden als "Het was weer een spraakmakend jaar!"
Ja nu is hij immers de A dan wil je dat welquote:Op zaterdag 12 november 2011 12:53 schreef Gert het volgende:
Ongelooflijk dat Nico nog op sympathie kan rekenen. Diens ware aard is toch wel boven gekomen nu. Een leugenachtige, nare, egocentrische intrigant. Ik kan me nog herinneren dat hij met zijn maatje Kobe juist wèl de sterkste kandidaten het eerst wilde laten wegstemmen. En dan nu ineens zo groots doen over een A-finale.
Met Nico gebeurt er tenminste nog wat. En Nico doet het, in tegenstelling tot Kobe, wel heel goed in de proeven.quote:Op zaterdag 12 november 2011 12:53 schreef Gert het volgende:
Ongelooflijk dat Nico nog op sympathie kan rekenen. Diens ware aard is toch wel boven gekomen nu. Een leugenachtige, nare, egocentrische intrigant. Ik kan me nog herinneren dat hij met zijn maatje Kobe juist wèl de sterkste kandidaten het eerst wilde laten wegstemmen. En dan nu ineens zo groots doen over een A-finale.
Laat 'm lekker voor de spiegel gaan staan. Trekken, gelijk een sigaret.
Da's waar. Het is ook wel een goeie deelnemer voor het programma. Vind het alleen een zeer onprettig mens.quote:Op zaterdag 12 november 2011 15:18 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
Met Nico gebeurt er tenminste nog wat. En Nico doet het, in tegenstelling tot Kobe, wel heel goed in de proeven.
Eens.quote:Op zaterdag 12 november 2011 19:07 schreef Redefine het volgende:
En ik vind het bijzonder dom dat je sterke drank gaat drinken tijdens de expeditie. Niet echt ideaal voor je lichaam in die conditie.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |