Als je het moeilijk vindt om ermee om te gaan, kan je het ook gewoon zeggen in plaats van het belachelijk proberen te maken.quote:Op donderdag 10 november 2011 12:19 schreef vandermar het volgende:
En stalker is waardeloos
Stalker is voor noobs, iets sneller kunnen lopen wanneer ADSKunnen campers sneller ADS van hoekje naar hoekje
BURNquote:Op donderdag 10 november 2011 12:21 schreef KoningStoma het volgende:
[..]
Als je het moeilijk vind om ermee om te gaan, kan je het ook gewoon zeggen in plaats van het belachelijk proberen te maken.
quote:Op donderdag 10 november 2011 12:21 schreef KoningStoma het volgende:
[..]
Als je het moeilijk vind om ermee om te gaan, kan je het ook gewoon zeggen in plaats van het belachelijk proberen te maken.
Altijd als je het niet met mij eens bent, dan zit je gewoon fout.quote:Op donderdag 10 november 2011 12:36 schreef BzP het volgende:
Ben het een x eens met stoma.
En wie zei dat marksman waardeloos was?
Marksman rules met een AR/Sniper
Ik zal het proberen.quote:Op donderdag 10 november 2011 12:21 schreef KoningStoma het volgende:
[..]
Als je het moeilijk vindt om ermee om te gaan, kan je het ook gewoon zeggen in plaats van het belachelijk proberen te maken.
Hier ben ik niet mee eens, w8 ff.. Dan zit ik foutquote:Op donderdag 10 november 2011 12:37 schreef KoningStoma het volgende:
[..]
Altijd als je het niet met mij eens bent, dan zit je gewoon fout.
Ik dacht ook dat het niks was toen ik het las.quote:Op donderdag 10 november 2011 12:39 schreef vandermar het volgende:
[..]
Ik zal het proberen.
Maar spreek jij die perks uit ofzo? Marksman klinkt waardeloos las ik.
quote:Geachte heer s0ul1991,
U heeft contact opgenomen omdat uw promocode voor de gratis 'Classic Call of Duty' game niet werkt. Wij begrijpen dat dit vervelend is.
Door een technische storing blijkt uw code niet werkzaam te zijn. Fabrikant Activision heeft de storing inmiddels opgelost en uw code gecontroleerd. Uw code is nu te gebruiken.
Wij wensen u veel speelplezier met uw game toe en onze welgemeende excuses voor het ongemak.
Met vriendelijke groet,
Judith
Vraag Judith om foto's van haar zelfquote:Op donderdag 10 november 2011 13:24 schreef s0ul1991 het volgende:
Voor de mensen waar de bol.com classic code niet werkte:
[..]
Ik heb 3 round burst wapens altijd onhandig gevonden.quote:Op donderdag 10 november 2011 13:55 schreef GlenSpey het volgende:
Wat is er toch zo geweldig aan Type 95? Het is een 3-round burst weapon, nog nooit heb ik mensen zo enthousiast over zo'n soort weapon gezien
Marksman is nutteloos als je te incapabel bent om goed te richten.quote:Op donderdag 10 november 2011 12:39 schreef vandermar het volgende:
[..]
Ik zal het proberen.
Maar spreek jij die perks uit ofzo? Marksman klinkt waardeloos las ik.
Ze gaan na 1 burst 7 van de 10x dood. de anderen 3x 2x burstenquote:Op donderdag 10 november 2011 13:55 schreef GlenSpey het volgende:
Wat is er toch zo geweldig aan Type 95? Het is een 3-round burst weapon, nog nooit heb ik mensen zo enthousiast over zo'n soort weapon gezien
Bij Bol.com of Wehkamp kopen en dan later met acceptgiro betalen !quote:Op donderdag 10 november 2011 13:52 schreef Skillstorm het volgende:
Wil het ook kopen maar krijg pas loon op 21ste gvd.
Hmm?....quote:Op donderdag 10 november 2011 14:09 schreef s0ul1991 het volgende:
[..]
Bij Bol.com of Wehkamp kopen en dan later met acceptgiro betalen !
Deed een m16 ook als je raak kunt schietenquote:Op donderdag 10 november 2011 14:02 schreef mash_ het volgende:
[..]
Ze gaan na 1 burst 7 van de 10x dood. de anderen 3x 2x bursten
Ja logisch toch.. Bij bol kopen en betaling via acceptgiro..quote:
Ja alleen schiet m16 zo traag als stront.quote:Op donderdag 10 november 2011 14:27 schreef BurnaBoy het volgende:
[..]
Deed een m16 ook als je raak kunt schieten
Hmm... oke ik zal het doen. Nu hopen dat ze niet lullig gaan doen op werk en die uren die ik in de vakantie heb gedraaid er uit laten ofzo.quote:Op donderdag 10 november 2011 14:31 schreef HeertjeB het volgende:
[..]
Ja logisch toch.. Bij bol kopen en betaling via acceptgiro..
Die kan je dus makkelijk over 2 weken pas gaan betalen!
18 jaar en werk niet zoveel. pik. Dus zorg verzekering ook betalen. Zou 190 euro moeten krijgen wat ruim voldoende moet zijn. En zorg toeslag aanvraag formulier heb ik pas gister verstuurd.quote:Op donderdag 10 november 2011 14:40 schreef HeertjeB het volgende:
We hebben het over +- 50 euro pikweet niet hoe oud je bent?
Goed bezig, voor pc of console?quote:Op donderdag 10 november 2011 14:42 schreef Skillstorm het volgende:
[..]
18 jaar en werk niet zoveel. pik. Dus zorg verzekering ook betalen. Zou 190 euro moeten krijgen wat ruim voldoende moet zijn. En zorg toeslag aanvraag formulier heb ik pas gister verstuurd.
Heb het wel al besteld.
Pc. Ben alleen nooit zo'n fan geweest van 'later betalen' en 'lenen' etc.quote:Op donderdag 10 november 2011 14:45 schreef HeertjeB het volgende:
[..]
Goed bezig, voor pc of console?
Goede instelling, echter voor mw3 mag je een uitzondering makenquote:Op donderdag 10 november 2011 14:47 schreef Skillstorm het volgende:
[..]
Pc. Ben alleen nooit zo'n fan geweest van 'later betalen' en 'lenen' etc.
Je moet gewoon gelijk raak schieten. Niks aan de handquote:Op donderdag 10 november 2011 14:32 schreef mash_ het volgende:
[..]
Ja alleen schiet m16 zo traag als stront.
Gelijk heb je, game-release shitstorm en dan verwachten ze dat ik tot de 21ste wacht. Ik verveel me dood hier.quote:Op donderdag 10 november 2011 14:50 schreef HeertjeB het volgende:
[..]
Goede instelling, echter voor mw3 mag je een uitzondering maken
Kampeersletje ben je!quote:Op donderdag 10 november 2011 14:53 schreef mash_ het volgende:
Net 43-3. 2x pavelolang leven de type 95
Ja, breng sloebers op ideeën met dit soort dingen... Voor je het weet leasen ze 15 tv's en 7 koelkasten over 5 jaar.quote:Op donderdag 10 november 2011 14:31 schreef HeertjeB het volgende:
[..]
Ja logisch toch.. Bij bol kopen en betaling via acceptgiro..
Die kan je dus makkelijk over 2 weken pas gaan betalen!
Ben benieuwd wat je er van vind.quote:Op donderdag 10 november 2011 15:07 schreef Timmos het volgende:
CM901 net goud gemaakt.. Nu de Type95 is proberen..
Geen 43-3 (ik speel dan ook niet met assaultquote:
Netjesquote:Op donderdag 10 november 2011 15:35 schreef Timmos het volgende:
[..]
Geen 43-3 (ik speel dan ook niet met assault).. Maar KD 2+.. Denk dat ik deze nu maar goud ga maken
..
IPV je killstreaks op te sparen kun je nu meerdere setjes killstreaks halen in 1 leven, mits je ze wel gebruikt in dat leven anders worden de slotjes gewoon overschreven...quote:Op donderdag 10 november 2011 15:53 schreef DSS24 het volgende:
Waarom verdwijnen mijn Care Packages?? (MW3)
Heeft iemand anders dit ook?
Mij is het 2x overkomen.
Okay het is dus verstandig om ze zo snel mogelijk te gebruiken.quote:Op donderdag 10 november 2011 15:59 schreef BzP het volgende:
[..]
IPV je killstreaks op te sparen kun je nu meerdere setjes killstreaks halen in 1 leven, mits je ze wel gebruikt in dat leven anders worden de slotjes gewoon overschreven...
Jip alleen killstreaks uit crates tellen niet voor je volgende streak, of als je weer spawnt dan telt een "non crate ks" van je vorige leven niet naar een streak in je nieuwe leven.quote:Op donderdag 10 november 2011 16:07 schreef DSS24 het volgende:
[..]
Okay het is dus verstandig om ze zo snel mogelijk te gebruiken.
de kills die er mee gehaald worden tellen toch ook weer mee naar de volgende killstreaks?
Okay duidelijk. Dat vind ik wel goed geregeld. Volgens mij was dit niet zo bij MW2 toch?quote:Op donderdag 10 november 2011 16:12 schreef BzP het volgende:
[..]
Jip alleen killstreaks uit crates tellen niet voor je volgende streak, of als je weer spawnt dan telt een "non crate ks" van je vorige leven niet naar een streak in je nieuwe leven.
Bij mw2 telde een crate niet naar je killstreak, maar je kon wel veel crates sparen en spammen..quote:Op donderdag 10 november 2011 16:16 schreef DSS24 het volgende:
[..]
Okay duidelijk. Dat vind ik wel goed geregeld. Volgens mij was dit niet zo bij MW2 toch?
Whut?quote:Op donderdag 10 november 2011 16:28 schreef gniffie het volgende:
Single Player uit. na 4 uutjes al, maar het was tof
Maar niet op Veteran, want dat is onmogelijk in 4 uurquote:Op donderdag 10 november 2011 16:28 schreef gniffie het volgende:
Single Player uit. na 4 uutjes al, maar het was tof
Het zorgt ervoor dat je op alle afstanden rode namen boven je vijanden ziet staan.quote:Op donderdag 10 november 2011 14:40 schreef FUUUU het volgende:
Kan iemand mij uitleggen wat Marksman precies voor je doet? De beschrijving is 'Identify targets at longer range' maar ik heb eigenlijk nog helemaal geen effect gemerkt? Wat ik hier uit de reactie's kan opmaken is dat de auto aim je helpt op lange afstanden?
Uitleg wordt op prijs gesteld.
Hardenedquote:Op donderdag 10 november 2011 16:44 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Maar niet op Veteran, want dat is onmogelijk in 4 uur
Ik doe het ''juist'' voor het verhaal maar ook vooral om de wapens te leren kennen.quote:Op donderdag 10 november 2011 16:46 schreef gniffie het volgende:
en uiteraard alle cut scenes geskipt, want het verhaal slaat toch nergens op
Online pre-orderenquote:Op donderdag 10 november 2011 15:32 schreef Skillstorm het volgende:
Hmm raar, er staat dat ik morgen een brief krijg en dat als ik pas betaald heb ik mijn game krijg oid. Kon ik het net zo goed bij de MM halen en wachten tot de 21ste. -.-
Bedankt!quote:Op donderdag 10 november 2011 16:45 schreef tuut-chips het volgende:
[..]
Het zorgt ervoor dat je op alle afstanden rode namen boven je vijanden ziet staan.
Dat met die autoquote:Op donderdag 10 november 2011 17:17 schreef Crazy-M het volgende:
2uur sp gespeeld. Wat een snelheid en actie. Dit is waarom ik mw speel. Nu net in parijs geland. Missie na zandstorm. En verhaal is wel goed.
Gvd krijg gewoon meer zin als ik dit zo lees. Hopelijk morgen binnen zoals ze beweren...quote:Op donderdag 10 november 2011 18:12 schreef GlenSpey het volgende:
Mijn support streak doet helemaal niks meer... heb de advanced uav, stealth bomber en escorted airdrop ingesteld maar krijg ze geen van allen, al de hele dag niet... Komt dit omdat ik dan nog een reward over heb van mijn assault streak? Merk ook dat als ik een 2e keer een care package krijg terwijl ik nog een eerdere care package bewaard heb deze gewoon verdwijnt...
die met dat bootje was helemaal vet. Stiekem zit je echt in het verhaal en de spanningquote:
Dat is ook mijn record, welke map?quote:Op donderdag 10 november 2011 18:20 schreef mash_ het volgende:
wave 22 in solo. Toch wel leuk om te doen!
Gewoon die eerste. in parijs.quote:Op donderdag 10 november 2011 18:30 schreef rickyszz het volgende:
[..]
Dat is ook mijn record, welke map?
Nicequote:Op donderdag 10 november 2011 18:38 schreef GlenSpey het volgende:
Ha, net voor het eerst een pavelow weten te bemachtigen (hoewel wel via een care package). Gelijk 40-15mijn beste score ooit in COD tot nog toe...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |