Moet je niet in Skyrim zijn vrees ik. Vond er eentje die aan je omschrijving voldoet maar ben vergeten welke het is.quote:Op donderdag 10 november 2011 01:15 schreef emokid het volgende:
Wat is een grote, leuke en bruisende stad? Ik heb alleen maar deprimerende dorpjes gezien en Windhelm zuigt ook.
Ho ho ho! Er is geen legitieme reden om niét in Skyrim te zijn, laten we eerlijk blijven.quote:Op donderdag 10 november 2011 01:17 schreef Aneurysma het volgende:
[..]
Moet je niet in Skyrim zijn vrees ik.
Sleep tight! And don't let the bedbugs put their foot up your ass!quote:Op donderdag 10 november 2011 01:26 schreef Luchtkoker het volgende:
Nou ik ga maar slapen, hoop dat de release morgen toch om 00:00 is, ondanks dat Steam aangeeft 01:00Dan kan ik iig nog ff 2 uurtjes pakken ofzo.. Meh.
Veel plezier, Skyrimmers.
Sorry.quote:Op donderdag 10 november 2011 01:26 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Ho ho ho! Er is geen legitieme reden om niét in Skyrim te zijn, laten we eerlijk blijven.
May Sithis guide you.quote:Op donderdag 10 november 2011 01:26 schreef Luchtkoker het volgende:
Nou ik ga maar slapen, hoop dat de release morgen toch om 00:00 is, ondanks dat Steam aangeeft 01:00Dan kan ik iig nog ff 2 uurtjes pakken ofzo.. Meh.
Veel plezier, Skyrimmers.
Misschien is gta iv iets voor jequote:Op donderdag 10 november 2011 01:15 schreef emokid het volgende:
Wat is een grote, leuke en bruisende stad? Ik heb alleen maar deprimerende dorpjes gezien en Windhelm zuigt ook.
Dat vraagt om nadere toelichting.quote:Op donderdag 10 november 2011 01:34 schreef Seam het volgende:
Haha zojuist hilarische momenten gehad met Brelyna en haar spells
Als je de eerste quest van de Mage College gedaan hebt in Saarthel kun je van andere guildleden quests aannemen. Die van haar heeft te maken met nieuwe spells uitproberenquote:Op donderdag 10 november 2011 01:36 schreef Aneurysma het volgende:
[..]
Dat vraagt om nadere toelichting.
Zwaar kansloze opmerking dit.quote:Op donderdag 10 november 2011 01:34 schreef Zolder het volgende:
[..]
Misschien is gta iv iets voor je
http://games.fok.nl/column/472442/1/1/50/releasedata-boeien.htmlquote:Op donderdag 10 november 2011 08:12 schreef drumstickNL het volgende:
Hij komt toch pas morgen uit, hoe kan het dat jullie al spelen?
Bij Riverwood zit een toren met een paar bandits, daar dacht ik al dat er iets niet in orde was met de texturesquote:Op donderdag 10 november 2011 01:15 schreef Aneurysma het volgende:
http://www.gamebandits.co(...)fault-low-res-21451/
???
Heb hier niks van gemerkt..
Jammer dat je dat nooit ziet jaquote:Op donderdag 10 november 2011 08:45 schreef Jesse_ het volgende:
Wat zat er trouwens in de patch die ik direct moest installeren? (360)
Meteen naar Riverwood gegaan, daar 1 quest aangepakt en afgemaakt. daarna was ik lvl 5quote:Op donderdag 10 november 2011 09:21 schreef Mopst3r het volgende:
Gaan jullie gelijk naar Riverwood of eerst nog even levelen in de startingzone??
Nicequote:Op donderdag 10 november 2011 09:25 schreef Nick-GizMo het volgende:
[..]
Meteen naar Riverwood gegaan, daar 1 quest aangepakt en afgemaakt. daarna was ik lvl 5
Pc-gamers ook aangezien de AUS releasedate al gepasseerd is, wel even VPN gebruiken op Steam.quote:Op woensdag 9 november 2011 21:50 schreef Simsfan88 het volgende:
[..]
Wordt zo'n beetje overal verkocht in Nederland. Mensen met een X360 of PS3 kunnen hem al spelen.
Die white wash vloer.quote:Op donderdag 10 november 2011 08:34 schreef Nick-GizMo het volgende:
[..]
Bij Riverwood zit een toren met een paar bandits, daar dacht ik al dat er iets niet in orde was met de textures
Ja diequote:
Is al lang duidelijkheid en in elk deel meerdere malen gepost. Vanaf vanacht 01:00 kun je aan de slag... Interessanter vind ik de vraag over een high res texture pack. In july gaven ze aan dat deze er zou zijn (bron: http://www.pcgamer.com/20(...)-upgraded-interface/ maar verder hoor ik daar niks meer over.quote:Op donderdag 10 november 2011 09:51 schreef Simsfan88 het volgende:
Is er nu nog steeds geen duidelijkheid vanaf wanneer het voor de PC te spelen is? 11-11 is namelijk al heel wat eerder in andere tijdzones dan bij ons, dus ik hoop het toch wel vanavond te kunnen spelen. Morgen werken
Klopt. Dat zag er echt niet uit. Ik had een Oblivion flashback.quote:Op donderdag 10 november 2011 09:47 schreef Nick-GizMo het volgende:
[..]
Ja die. Maar het zag er opzich niet uit
Als je met de controller kunt spelen en niet per se liever met toetsenbord + muis speelt, kun je 'm prima op X360 kopen.quote:Op donderdag 10 november 2011 09:52 schreef DownBusiness het volgende:
Zal ik hem op de Xbox kopen of PC? (PC is niet zo heeel krachtig, speel BF3 op low/lowmedium)
Ik heb me totaal niet verdiept in dit spel en alhoewel ik 250+ uur in Oblivion en uitbreidingen heb gestoken kwam deze release mij als onverwacht!!
Ik heb gewoon een pre-order die ook 3 dagen eerder kwam, perfect dus.quote:Op donderdag 10 november 2011 09:58 schreef Sjapoela het volgende:
Ik lees nu al een tijdje mee, en het valt me op dat hier en op Tweakers veel kansloze figuren zijn. Skyrim pre-orderen, en omdat je hem door fouten van winkelketens daar 2 () dagen eerder kan halen, cancel je de pre-order maar...
Om de reden dat die keten waar je hem besteld heb zich wel aan de afspraken houd.
BF3 release was precies hetzelfde. Fijn voor zo'n winkel, die zelf een x aantal pre-orders besteld had...
Anyway, veel zin in Skyrim!
Vrij logisch, mensen kunnen niet wachten, en zoals gewoonlijk heb je het sneller zonder pre-order. Ook al zouden winkels niet het embargo aan hun laars hebben gelapt overigens. Pre-order is vaak faal. Preorder-winkel faalt, of post faalt, maar er gaat altijd wel iets misquote:Op donderdag 10 november 2011 09:58 schreef Sjapoela het volgende:
Ik lees nu al een tijdje mee, en het valt me op dat hier en op Tweakers veel kansloze figuren zijn. Skyrim pre-orderen, en omdat je hem door fouten van winkelketens daar 2 () dagen eerder kan halen, cancel je de pre-order maar...
Om de reden dat die keten waar je hem besteld heb zich wel aan de afspraken houd.
BF3 release was precies hetzelfde. Fijn voor zo'n winkel, die zelf een x aantal pre-orders besteld had...
Anyway, veel zin in Skyrim!
Inderdaad. Daarom alleen maar SE/CE's pre orderenquote:Op donderdag 10 november 2011 10:06 schreef Pheno het volgende:
[..]
Vrij logisch, mensen kunnen niet wachten, en zoals gewoonlijk heb je het sneller zonder pre-order. Ook al zouden winkels niet het embargo aan hun laars hebben gelapt overigens. Pre-order is vaak faal. Preorder-winkel faalt, of post faalt, maar er gaat altijd wel iets mis
Spot on. Elke keer verbaas ik me over ditzelfde fenomeen.quote:Op donderdag 10 november 2011 10:06 schreef Pheno het volgende:
[..]
Vrij logisch, mensen kunnen niet wachten, en zoals gewoonlijk heb je het sneller zonder pre-order. Ook al zouden winkels niet het embargo aan hun laars hebben gelapt overigens. Pre-order is vaak faal. Preorder-winkel faalt, of post faalt, maar er gaat altijd wel iets mis
Ja, webshop waar ik besteld heb heeft ook leverproblemen. Teveel orders, te weinig exemplaren en niet iedereen krijgt hem op tijd. Vind het zelf geen groot probleem, ik kom het weekend wel door.quote:Op donderdag 10 november 2011 10:05 schreef Nick-GizMo het volgende:
[..]
Ik heb gewoon een pre-order die ook 3 dagen eerder kwam, perfect dus.
En ja, het is idd een beetje kansloos om meteen je pre-order te cancellen en dan snel naar de winkel gaan
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |