fijn om te lezen! ik sta nu (bijna 38 weken) op 11 kilo'squote:Op donderdag 10 november 2011 09:26 schreef Cyntiaa het volgende:
Ik was 2 weken na Cas zijn geboorte die 10 aangekomen kg's ook weer kwijt
Aww...quote:Op donderdag 10 november 2011 09:07 schreef jessie het volgende:
Zo droomde ik dat ik de slijmprop verloor![]()
Maar behalve 1 van de meiden ziek thuis gaat het hier nog steeds goed.
Word er een beetje chagerijnig van.
Ik droom van een gewicht dat slechts 10kg boven de 55 ligtquote:Op donderdag 10 november 2011 11:05 schreef NotTheSame het volgende:
Ow god, over wegen gesproken... Ik DURF echt niet meer de weegschaal op... De vorige controle 2 weken geleden zat er al 17 kilo bij!
Nou mag ik wel wat kilotjes meer wegen, ik had voor m'n zwangerschap een serieus ondergewicht (zonder reden overigens), maar ik heb nog nooit de weegschaal boven de 55 kilo zien gaan, en daar zit ik nu al (dik) 10 kilo boven.
anders reken je t om naar stones.. klinkt echt veel plezierigerquote:Op donderdag 10 november 2011 11:14 schreef flugeltje het volgende:
Ik droom van een gewicht dat slechts 10kg boven de 55 ligt
Ja maar dan zou ik me dus de rest van de zwangerschap hebben opgevreten en misschien onnodig.quote:Op donderdag 10 november 2011 10:51 schreef Cooki het volgende:
Asy, wij hebben wel combitest gedaan, omdat we dan wisten of er volgens kansberekening een hoger risico was dan voor mn leeftijd relevant was... en van te voren wisten we dat we geen vwp oid zouden doen. combitest puur als voorbereiding op wat er ms aan zat te komenalsof de kans van 1op65 je feitelijk helpt, maar toch
quote:Op donderdag 10 november 2011 11:19 schreef Asyniur het volgende:
Dan geniet ik liever van de zwangerschap en wacht af wat er daarna op me af komt...
Hoezo?? er is bij mij niks over gezegd...(ja ik moet in het zh bevallen maar stel dat het zo snel gaat dat het thuis moet...)quote:Op donderdag 10 november 2011 11:31 schreef Deepfreeze het volgende:
Hier ook niet op de weegschaal bij de VK. Alleen even de melding dat ik even moest waarschuwen als ik richting de 100 ging, ivm verplicht een beneden bed voor de bevalling.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.wow 28 november echo, wat leuk&spannend![]()
Als je boven de 100kg bent, mogen de ambulancebroeders je officieel niet meer naar beneden tillen, arbo-dingetje sinds een paar jaar. Dus moet je er met de brandweer+brancard door een raam eruit. Als je het weet, dan moet je dat dus netjes melden. En willen ze een bed beneden, om snel weg te kunnen. Maar bij noodgevallen zullen de ambulancebroeder je niet boven laten verpieteren lijkt mequote:Op donderdag 10 november 2011 11:33 schreef bitterend het volgende:
Hoezo?? er is bij mij niks over gezegd...(ja ik moet in het zh bevallen maar stel dat het zo snel gaat dat het thuis moet...)
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.ik wil eigk nog wel n keer!![]()
![]()
![]()
[ Bericht 3% gewijzigd door -Caroline- op 10-11-2011 11:55:32 (oja spoilers :-X) ]
quote:Op donderdag 10 november 2011 11:54 schreef Cooki het volgende:
asy, de echomevrouw vd seo (tang trouwens hier in remunj) was bij 30 wk zeker dat ie omhoog gegroeid was..
![]()
een vlos stuurt vast wel door , dat geloof ik
Aah joh, dingen lopen zoals ze doen en niet nadenken over wat had kunnen zijn...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.ik wil eigk nog wel n keer!![]()
![]()
![]()
Dan wordt je gek.
Hoe weet je dat nou? Misschien was je anders wel zwanger geweest als je partner enkel door de deur beneden naar binnen gekomen was en jij op bed lagquote:Op donderdag 10 november 2011 11:25 schreef bitterend het volgende:
Ik moest trouwens wel lachen bij de intake...te dik (hoge bmi) zijn zou vruchtbaarheid verminderen, roken zou ook de sperma kwaliteit beïnvloeden...nou bij ons hebben die dingen totaaal geen invloed gehad.
Bitterend, ben daar maar heel blij mee danquote:Op donderdag 10 november 2011 11:25 schreef bitterend het volgende:
Ik moest trouwens wel lachen bij de intake...te dik (hoge bmi) zijn zou vruchtbaarheid verminderen, roken zou ook de sperma kwaliteit beïnvloeden...nou bij ons hebben die dingen totaaal geen invloed gehad.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |