abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_104193900
quote:
0s.gif Op donderdag 10 november 2011 09:26 schreef Cyntiaa het volgende:
Ik was 2 weken na Cas zijn geboorte die 10 aangekomen kg's ook weer kwijt :)
fijn om te lezen! ik sta nu (bijna 38 weken) op 11 kilo's :Y

Ohh inepintje ik ben jaloers! ik wil ook zo'n iemand!
**human milk for human babies**
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind.
pi_104193951
quote:
0s.gif Op donderdag 10 november 2011 09:07 schreef jessie het volgende:

Zo droomde ik dat ik de slijmprop verloor :')
Maar behalve 1 van de meiden ziek thuis gaat het hier nog steeds goed.
Word er een beetje chagerijnig van.
Aww... :* pannenkoeken met ananas maken vanavond en dan een linke potje sex? *)
**human milk for human babies**
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind.
pi_104194207
Innepin, wat goed!
Grappig hoe zoiets soms toch goed kan uitpakken ;)

Jessie, fijn dat het goed gaat. Veel langer dan een week gaat het niet meer duren toch?

Ik heb medelijden met muppet. Ben verkouden. En bij elke onverwachte nies stuitert de kleine in mijn buik. Krijg wel venijnige trappen terug als wraak :P
  donderdag 10 november 2011 @ 10:31:34 #154
12913 GreatWhiteSilence
Bite me! (Not you, Annicka!)
pi_104194247
@ Fee-nix: Annicka is nu 2 jaar en 11 maanden en hopelijk kunnen we ook nog een flinke tijd tandemen. Stiekem hoop ik dat m'n kleine gratenpakhuis nog wat extra aankomt van de vette melk: het is een mager ding, ook al ziet ze er prima uit verder. :P Wat haar leeftijd zal zijn als ze stopt? Geen idee.

Ze kwam trouwens daarnet bij de peuterspeelochtend van het verzorgingshuis wel aan met een babypop en een flesje. En die moest ik geven want de baby had dorst en huilde... Ik heb haar maar meteen verteld dat ONZE baby de borst zal krijgen... :P
Man, unlike the animals, has never learned that the sole purpose of life is to enjoy it. (Samuel Butler)
  donderdag 10 november 2011 @ 10:38:37 #155
127966 Marrije
ja, met dubbel r
pi_104194427
Oreo, gefeliciteerd!

Innepin, misschien, als je pijnvrij blijft nu, dat hij bij de volgende behandeling wel zegt dat je lichaam klaar is om te bevallen. Volgens hem dan, dus dat ie dan wel wat voor je kan doen. Of ga je niet meer naar m toe als je pijnvrij blijft?

Net een doosje Toffifee op gegeten :9

Poezebeest, ik hoop dat alles goed gaat.
pi_104194500
* bitterend hoopt dat alles goed gaat met Poezebeest en dr mini
**human milk for human babies**
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind.
  donderdag 10 november 2011 @ 10:43:17 #157
14811 Asyniur
Nu met 2 jommetjes <3
pi_104194562
innepin, wat fijn zeg!
Misschien dat ik ook maar eens ga aankloppen dan bij de fysio c.q acupuncturist hier in de straat...

Zwangerschapskilo's: bij Harry +24. Voordat ik zwanger werd van nummer 2 was ik 3 kilo lichter dan het startgewicht bij Harry. Nu zit ik op +10 kilo maar eerlijk gezegd kijk ik ook nergens naar. Vind het wel best zo. Na de bevalling val ik weer wat af door de bv en de rest zal ook wel volgen net als toen.

Combinatietest: voordat ik zwanger was van nummer 2 waren we/ik er zeker van dat we een combinatietest zouden doen om dezelfde reden als Orea/Inca/etc. Eenmaal zwanger realiseerde ik me dat het 'maar' een kansberekening is. Als de kans erg klein is, prima. Maar wat als de kans groot is? Dan kom je op een punctie uit. Punctie brengt risico's met zich mee (miskraam) en daarnaast kan die punctie ook pas vrij laat worden uitgevoerd (ik geloof rond 16 weken). De uitslag krijg je letterlijk pas wéken later, als je op ongeveer 19-20 weken zwangeschap zit. No way dat ik dan nog een zwangerschap kan afbreken... :N
Dus toen hebben we besloten om het toch maar niet te doen.

Ik ben ook benieuwd naar Poezebeest
pi_104194752
Asy, wij hebben wel combitest gedaan, omdat we dan wisten of er volgens kansberekening een hoger risico was dan voor mn leeftijd relevant was... en van te voren wisten we dat we geen vwp oid zouden doen. combitest puur als voorbereiding op wat er ms aan zat te komen :@ alsof de kans van 1op65 je feitelijk helpt, maar toch :Y
  donderdag 10 november 2011 @ 10:56:25 #159
348178 NotTheSame
& Never Be The Same Again
pi_104194886
Mogguh!

Innepin, wat fijn dat je zoveel baat hebt bij de acupunctuur! Hopelijk helpt het ook voor het bevallen!

Fee-nix, wat een droom! Ik droom ook regelmatig dat Draak er al is maar dat ik er niks van gemerkt heb! Das echt een hele vreemde gewaarwording haha!

GWS, respect voor jou dat je al zo lang kan/mag voeden!!! Ik ben echt benieuwd naar je verhaal, hopelijk staat het in het decembernummer, dan kan ik het lekker lezen tijdens m'n verlof ;) !

Net weer even door de supermarkt gewaggeld... Tjonge, ze zeggen wat van 'de jeugd van tegenwoordig', nou, ik had net herrie met een bejaarde man :o .

Ik ben namelijk niet zo snel meer met het in- en uitladen van m'n karretje (tja, die buik zit nou eenmaal in de weg, can't help it!). Staat ie bij het uitladen tegen m'n karretje aan te beuken, en bij het uitladen en betalen stond meneer al achter me te beuken om zo snel mogelijk z'n eigen boodschappen in te laden. Okee, dan kan ik m'n mond dus niet houden en heb hem vriendelijk gevraagd of hij even afstand wilde houden. Krijg ik me toch een scheldkannonade van dat zilveruitje :o ! Gelukkig nam de cassière het voor me op en maande em tot rust. Om daarna rustig een 'knecht' te bellen die mijn boodschappen in m'n auto zet. Die kop van die klojo toen hij dat hoorde, masterlijk gewoon >:) !
  donderdag 10 november 2011 @ 10:56:45 #160
36072 Susie
Hatsjikiedeeeeeeee!
pi_104194895
Beetje laat, maar Orea van harte gefeliciteerd! *O*
Unlike those who hide the truth, i tell it like it is......
  donderdag 10 november 2011 @ 10:58:28 #161
36072 Susie
Hatsjikiedeeeeeeee!
pi_104194933
NTS! _O- En... zilveruitje! _O-
Unlike those who hide the truth, i tell it like it is......
pi_104194943
Asy, het is dan ook laat om de zwangerschap af te breken en ik denk dat ik dat ook niet kan (tenzij echt niet levensvatbaar) máár, als er iets met het kindje is, weet ik dat het liefst wel zo vroeg mogelijk, om ons erop voor te bereiden :)

Maar dat is gewoon heel persoonlijk!

En dank voor alle felicitaties O+ *O* zo tof om hier weer te mogen posten O+

En ja, Poezebeest... hoe zou het met haar en haar kleintje zijn?
pi_104194993
Goedemorgen. Nog geen poezebeest nieuws zie ik?

Wij hebben ook geen combitest laten doen. We zien na de geboorte wel of ze echt gezond is (van wat we op de normale echo's dan al gezien hebben). Ik houd wel in mijn achterhoofd dat je altijd voor verrassingen kan komen te staan.

Orea, zo leuk dat we ook nu toch weer even samen zwanger zijn O+ *O* Alleen liever niet dat je weer in het ziekenhuis belandt met je hydro's. Die moeten zich gewoon koest houden!

Ik heb me net voor de eerste keer in de zwangerschap gewogen (batterijen van de weegschaal waren leeg). Zit er gewoon al 13 kilo bij :@ Bij Hannah was ik in totaal maar 4 aangekomen.
Ik vreet ook alles wat los en vast zit dus echt gek is het niet.
De vorige keer ben ik met het geven van de borstvoeding veel afgevallen :)
  donderdag 10 november 2011 @ 11:05:00 #164
348178 NotTheSame
& Never Be The Same Again
pi_104195105
Ow god, over wegen gesproken... Ik DURF echt niet meer de weegschaal op... De vorige controle 2 weken geleden zat er al 17 kilo bij :X !

Nou mag ik wel wat kilotjes meer wegen, ik had voor m'n zwangerschap een serieus ondergewicht (zonder reden overigens), maar ik heb nog nooit de weegschaal boven de 55 kilo zien gaan, en daar zit ik nu al (dik) 10 kilo boven :o .
  donderdag 10 november 2011 @ 11:14:42 #165
68625 flugeltje
Live vanuit Tilburg...
pi_104195382
quote:
0s.gif Op donderdag 10 november 2011 11:05 schreef NotTheSame het volgende:
Ow god, over wegen gesproken... Ik DURF echt niet meer de weegschaal op... De vorige controle 2 weken geleden zat er al 17 kilo bij :X !

Nou mag ik wel wat kilotjes meer wegen, ik had voor m'n zwangerschap een serieus ondergewicht (zonder reden overigens), maar ik heb nog nooit de weegschaal boven de 55 kilo zien gaan, en daar zit ik nu al (dik) 10 kilo boven :o .
Ik droom van een gewicht dat slechts 10kg boven de 55 ligt :+
Op donderdag 12 oktober 2006 09:27 schreef SCH het volgende:
flugeltje is een kloon van yvonne toch?
  donderdag 10 november 2011 @ 11:14:47 #166
36072 Susie
Hatsjikiedeeeeeeee!
pi_104195385
* Susie durft nog niet op de weegschaal te staan.... bang voor het werk wat dat met zich mee gaat brengen...
Unlike those who hide the truth, i tell it like it is......
pi_104195437
NTS: herkenbaar hoor ...ik had de weegschaal nog nooit op n 7.. zien staan... bij lucas heb ik de 8 .. langs zien komen...
nu gelukkig weer op 5...

NTS is t de bedoeling dat je je bij de controle laat wegen, ik heb dat nooit gehoeven en ga ik ook nooit doen, tenzij ze me dwingen >:)
(ik was laatst bij een dokter en die wilde ff wegen ivm besproken effect vd medicijnen... ik zei: dat doe ik wel thuis, was goed pfieuw :P )

en: zilveruitje, die ga ik onthouden :s)
omg je hebt die kassiere vast ook n leuk moment bezorgd ^O^
pi_104195457
Ik ben op de weeggeschal gaan staan omdat mams me vroeg hoeveel ik was aangekomen, anders had ik het de hele zwangerschap niet eens gedaan - aan gedacht. Boeit me echt niet...
**human milk for human babies**
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind.
pi_104195505
quote:
6s.gif Op donderdag 10 november 2011 11:14 schreef flugeltje het volgende:
Ik droom van een gewicht dat slechts 10kg boven de 55 ligt :+
anders reken je t om naar stones.. klinkt echt veel plezieriger :Y
dan ben je nu bv 8 stones of zo..
of stoned, wat je wil
ff googlen

Bitterend, maar als t niet boeit, is t ook anders, toch? ;)
  donderdag 10 november 2011 @ 11:19:15 #170
14811 Asyniur
Nu met 2 jommetjes <3
pi_104195507
quote:
0s.gif Op donderdag 10 november 2011 10:51 schreef Cooki het volgende:
Asy, wij hebben wel combitest gedaan, omdat we dan wisten of er volgens kansberekening een hoger risico was dan voor mn leeftijd relevant was... en van te voren wisten we dat we geen vwp oid zouden doen. combitest puur als voorbereiding op wat er ms aan zat te komen :@ alsof de kans van 1op65 je feitelijk helpt, maar toch :Y
Ja maar dan zou ik me dus de rest van de zwangerschap hebben opgevreten en misschien onnodig.

NTS :D

Maar de kansberekening is puur en alleen voor 2 soorten trisomie en down (toch?). Beiden trisomies zijn niet/nauwelijks met het leven verenigbaar en down is voor ons geen reden om iets te ondernemen. Dus het enige waar je je op kan voorbereiden is dat je kindje misschien redelijk kort na de geboorte overlijd of dat het mogelijk down heeft...
Dan geniet ik liever van de zwangerschap en wacht af wat er daarna op me af komt...

En ik heb het net even teruggezocht: ik ben nu 3 kilo zwaarder dan bij Harry rond dezelfde termijn :X
Ow en ik moet elke controle bij de vk op de weegschaal }:|

Cooki, jij bent ook hartstikke mooi slank O+
  donderdag 10 november 2011 @ 11:20:36 #171
250838 Fee-nix
fire, ashes, brand new me
pi_104195529
Innepin wat fijn!

GWS ja respect dat je zo lang kan en wil voeden zeg!

NTS _O- briljant! En lieve cassiere zeg O+ .

Even gekeken op t lijstje van de vk (moet elke controle op de weegschaal) en ik ben nu (28 wk 4 d) 7,2 kilo aangekomen. Wel netjes dacht ik :). Bij Jesper zaten er aan t eind 13 kilo's bij. Was ik ook allemaal weer kwijt. En door sporten zelfs nog 2 extra kwijt ofzo.
  donderdag 10 november 2011 @ 11:22:13 #172
14811 Asyniur
Nu met 2 jommetjes <3
pi_104195580
Ow GWS, wat ik nog wilde vragen: doen jouw borsten/tepels niet onwijs zeer door de zwangerschap?
pi_104195654
Gek, ik moet nooit op de weegschaal bij de vk...ze vroeg bij de intake hoeveel ik woog (90 kilo's) en ze zei dat het ideal was dat ik 15 kilo's max ging aankomen...paar weken geleden belde mam met "je moet uitkijken dat je niet te veel aankomt" en vroeg hoeveel ik woog...101.4 dus netjes...

Ik moest trouwens wel lachen bij de intake...te dik (hoge bmi) zijn zou vruchtbaarheid verminderen, roken zou ook de sperma kwaliteit beïnvloeden...nou bij ons hebben die dingen totaaal geen invloed gehad.
**human milk for human babies**
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind.
pi_104195682
quote:
2s.gif Op donderdag 10 november 2011 11:19 schreef Asyniur het volgende:
Dan geniet ik liever van de zwangerschap en wacht af wat er daarna op me af komt...
^O^

eensch hoor, en achteraf is t bizar te denken dat ik (doet niets af aan of n ander te wel kan hoor) me kan voorbereiden op iets dergelijks :N
pi_104195745
Tja, ik zou het wel fijn vinden te weten dat er íets is, denk ik.. ipv er total verrast door te zijn net na de geboorte :)

Zijn er nog meer dames die onder controle lopen bij de gyn? (vrijwillig that is? ;)) ik wel dit keer!
28 november eerste echo, ben erg benieuwd...
  donderdag 10 november 2011 @ 11:29:19 #176
348178 NotTheSame
& Never Be The Same Again
pi_104195781
Cooki, bij ons is een standaard controle: bloeddruk, urine, wegen en hartje luisteren. Ik moet dus elke keer op dat pokkeding staan... Thuis heb ik em heeeeeel diep in de kast opgeborgen. Het is dat manlief nog wel eens de weegschaal wil gebruiken anders had er zelfs nooit een gekocht.
Morgen overigens weer controle, dan moet ik dat ding weer onder ogen zien }:| .

Draak is volgens mij oorlogje aan het spelen in m'n buik. Zo heb ik een halve minuut geen beweging, en van het een op het andere moment lijkt er wel een mitrailleur af te gaan in m'n buik _O- !
pi_104195834
Hier ook niet op de weegschaal bij de VK. Alleen even de melding dat ik even moest waarschuwen als ik richting de 100 ging, ivm verplicht een beneden bed voor de bevalling.
Maar ik sta er thuis ook vooral op, om te kijken of ik wel genoeg groei. In het begin bij Chris zo'n 4-5 kilo afgevallen, deze keer maar 2 en langer stabiel gebleven. Dus uiteindelijk nog hetzelfde verhaal..
  donderdag 10 november 2011 @ 11:31:34 #178
250838 Fee-nix
fire, ashes, brand new me
pi_104195844
Orea in principe mocht ik bij de vk tot 36 weken, maar heb me gisteren al laten overdragen aan t ziekenhuis. Ivm veel vragen en omdat ik toch in het ziekenhuis moet bevallen heb ik het idee dat het zinvoller is als ik ook daar m'n gesprekken heb. Dus volgende afspraak heb ik bij gyn/vk in het ziekenhuis.
pi_104195847
NTS urine bij elke vk controle??
**human milk for human babies**
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind.
pi_104195891
Urine kijken ze ook niet na. Hier alleen bloeddruk en hartje luisteren/buik voelen. We staan zo weer buiten ;)
  donderdag 10 november 2011 @ 11:33:05 #181
250838 Fee-nix
fire, ashes, brand new me
pi_104195900
quote:
0s.gif Op donderdag 10 november 2011 11:31 schreef bitterend het volgende:
NTS urine bij elke vk controle??
Dit! Heb ik nog nooit van gehoord. Ze zijn wel grondig in ieder geval!
pi_104195910
quote:
0s.gif Op donderdag 10 november 2011 11:31 schreef Deepfreeze het volgende:
Hier ook niet op de weegschaal bij de VK. Alleen even de melding dat ik even moest waarschuwen als ik richting de 100 ging, ivm verplicht een beneden bed voor de bevalling.

Hoezo?? er is bij mij niks over gezegd...(ja ik moet in het zh bevallen maar stel dat het zo snel gaat dat het thuis moet...)
**human milk for human babies**
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind.
pi_104195937
Orea, ja ik zou t om dezelfde reden als jij ook fijn vinden om te weten, maar met de huidige combitest weet je t toch niet? en vwp ging je niet doen toch? :*
hoewel je kind je ook kan verrassen na de geboorte door vb kaal te zijn ipv bos haar :+ maar das wel van een heel andere orde :@

@vrijwillig bij gyn
en ik ben erg voor, lees maar als je wil:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
wow 28 november echo, wat leuk&spannend ^O^
pi_104195941
Ja! hier ook alleen bloeddruk, groei van buik en ligging van baby controleren, hartje luisteren en doei! :W
**human milk for human babies**
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind.
  donderdag 10 november 2011 @ 11:36:07 #185
250838 Fee-nix
fire, ashes, brand new me
pi_104196008
Jemig Cooki, goede beslissing dan idd om bij de gyn te blijven!
pi_104196158
cooki komen ze niet met een echo achter hoe je placenta ligt?
**human milk for human babies**
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind.
pi_104196174
Cooki, kan me voorstellen dat je dan prettiger bij de gyn zit!

quote:
0s.gif Op donderdag 10 november 2011 11:33 schreef bitterend het volgende:
Hoezo?? er is bij mij niks over gezegd...(ja ik moet in het zh bevallen maar stel dat het zo snel gaat dat het thuis moet...)
Als je boven de 100kg bent, mogen de ambulancebroeders je officieel niet meer naar beneden tillen, arbo-dingetje sinds een paar jaar. Dus moet je er met de brandweer+brancard door een raam eruit. Als je het weet, dan moet je dat dus netjes melden. En willen ze een bed beneden, om snel weg te kunnen. Maar bij noodgevallen zullen de ambulancebroeder je niet boven laten verpieteren lijkt me ;)
pi_104196198
Fee-nix, ja achteraf, maar eigk was t door mn eigen bangigheid: ivm schildklier was ik bij thomas (10jr geleden) medisch, dus gyn en zh bevalling enzo..
vertellen ze me nu, 8,5 jaar later dat ik ook thuis mag bevallen.. dat zat zo niet in mn systeem.. dat ik dat niet durfde :@ )
en die gyn.. dat ze dat gemist had.. ik was blij met oppergyn... hoewel t wel heel raar verhaal blijft voor me... hoe kan je dan nou niet zien? }:|

Bitterend: ik heb denk ik 10 echos gehad
sorry ik doe graag spoilers ivm too much info / voor als je t niet wil lezen enzo
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_104196274
omg DF _O- ik zie het voor mij...die obese mensen in Amerika die moeten worden bevrijd met de brandweer om naar het zh te kunnen!
Ik zou niet uit het raam passen hier _O- we wonnen in een mini arbeiders huisje uit de jaren 30 :D :D
**human milk for human babies**
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind.
  donderdag 10 november 2011 @ 11:44:42 #190
348178 NotTheSame
& Never Be The Same Again
pi_104196321
Pfffff, Cooki, wat een verhaal! Dan zit je inderdaad prettiger bij de gyn denk ik!

Bitterend en Fee-nix, hier zit de urinecheck standaard bij elke controle. Net zoals ik vanaf twee weken geleden elke controle geprikt ga worden op ijzer, maar dat heeft er waarschijnlijk mee te maken dat bij de vorige controle m'n ijzer veel te laag was.
  donderdag 10 november 2011 @ 11:46:03 #191
14811 Asyniur
Nu met 2 jommetjes <3
pi_104196369
Ja dát dus Cooki. Dat ze het niet eerder gezien hebben... Stom!
Bij Harry wist ik bij de 20 wekenecho dat de placenta achter en hoog lag. Ben benieuwd waar hij nu ligt. Volgens de vlos voor...

Ow en ik kan niet boven door de raam met een brancard. Daar is het raam te smal voor ben ik bang :D
Dus dan moet ik maar onder de 100 kg blijven ;)

Maar Cooks, ik denk dat als je een vlos had gehad, dat die je vel eerder terug had gestuurd om zeker te weten of de placenta goed lag. Een vlos wil namelijk echt geen risico's lopen hoor! :N
pi_104196378
NTS vreemd, als je geen klachten hebt en je bloeddruk is netjes dan is urine controle overbodig lijkt me??
**human milk for human babies**
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind.
  donderdag 10 november 2011 @ 11:50:43 #193
348178 NotTheSame
& Never Be The Same Again
pi_104196543
Ik heb er geen idee van Bitterend. Het zal wel een dubbelcheck zijn ofzo. Zo'n potje vol piesen is het werk ook niet (het geeft alleen soms zo'n rommel }:| ).
  donderdag 10 november 2011 @ 11:52:51 #194
14811 Asyniur
Nu met 2 jommetjes <3
pi_104196626
Beter mikken NTS :P
(heb je mee geplast voor MvM? Dan kun je dat kannetje gebruiken hè? ;) )

Ow en ik hoef ook niet elke keer mijn urine te laten checken. Alleen bloeddruk, gewicht en hartje beeb O+
pi_104196662
Haha als ik urine moet laten checken door de ha op ontsteking plaats ik het potje echt op het plasbuis...zo gaat het direct in...mikken kan ik niet, wordt alles nat :D
**human milk for human babies**
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind.
pi_104196671
asy, de echomevrouw vd seo (tang trouwens hier in remunj :X ) was bij 30 wk zeker dat ie omhoog gegroeid was.. 8)7
een vlos stuurt vast wel door , dat geloof ik :Y
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
ik wil eigk nog wel n keer! :D :P O+ :')

[ Bericht 3% gewijzigd door -Caroline- op 10-11-2011 11:55:32 (oja spoilers :-X) ]
  donderdag 10 november 2011 @ 12:00:24 #197
14811 Asyniur
Nu met 2 jommetjes <3
pi_104196910
quote:
0s.gif Op donderdag 10 november 2011 11:54 schreef Cooki het volgende:
asy, de echomevrouw vd seo (tang trouwens hier in remunj :X ) was bij 30 wk zeker dat ie omhoog gegroeid was.. 8)7
een vlos stuurt vast wel door , dat geloof ik :Y
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
ik wil eigk nog wel n keer! :D :P O+ :')
Aah joh, dingen lopen zoals ze doen en niet nadenken over wat had kunnen zijn...
Dan wordt je gek.
  donderdag 10 november 2011 @ 12:00:44 #198
35189 Troel
scherp en bot
pi_104196922
quote:
0s.gif Op donderdag 10 november 2011 11:25 schreef bitterend het volgende:

Ik moest trouwens wel lachen bij de intake...te dik (hoge bmi) zijn zou vruchtbaarheid verminderen, roken zou ook de sperma kwaliteit beïnvloeden...nou bij ons hebben die dingen totaaal geen invloed gehad.

Hoe weet je dat nou? Misschien was je anders wel zwanger geweest als je partner enkel door de deur beneden naar binnen gekomen was en jij op bed lag :+

Misschien was de spermakwaliteit ook wel een stuk minder, maar was het nog goed genoeg om zwanger te worden?
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
pi_104196981
ja eens, ik besef mn geluk echt wel :Y
en over de rest: :W

maar ivm volgende keer (bij andere zwangeren dan he) heb ik nog wel ff soort van stennis gemaakt over de situatie, in de hoop dat iemand er iets mee doet :Y niet om te zwartepieten, maar als leermomentje :')
pi_104197106
quote:
0s.gif Op donderdag 10 november 2011 11:25 schreef bitterend het volgende:
Ik moest trouwens wel lachen bij de intake...te dik (hoge bmi) zijn zou vruchtbaarheid verminderen, roken zou ook de sperma kwaliteit beïnvloeden...nou bij ons hebben die dingen totaaal geen invloed gehad.
Bitterend, ben daar maar heel blij mee dan
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')