Eens. Maken ze een fort van die Boerderij dat zou ook wel vet zijn. Loopgraven allesquote:Op vrijdag 4 november 2011 18:51 schreef MrSweets het volgende:
Hebben ze überhaupt enig idee waar ze nu heen gaan ? wat is hun plan om dit te overleven! daar moeten ze meer op focussen imo
naar een of ander fort gingen ze dacht ik maar eerst moeten ze dat kutkind nog terug vindenquote:Op vrijdag 4 november 2011 18:51 schreef MrSweets het volgende:
[..]
Dit ja! Er is een fucking zombie epidemie aan de gang en ze zitten al 3 dagen vast op een snelweg!
Hebben ze überhaupt enig idee waar ze nu heen gaan ? wat is hun plan om dit te overleven! daar moeten ze meer op focussen imo
Ik denk met wc papier.quote:Op vrijdag 4 november 2011 23:35 schreef drbarisart het volgende:
Waar vegen die mensen eigenlijk hun reet mee af?
De huid van het vermiste meisje.quote:Op vrijdag 4 november 2011 23:35 schreef drbarisart het volgende:
Waar vegen die mensen eigenlijk hun reet mee af?
Betere vraag: Waar vegen die zombies hun reet mee af?quote:Op vrijdag 4 november 2011 23:35 schreef drbarisart het volgende:
Waar vegen die mensen eigenlijk hun reet mee af?
Ze focussen nu wel meer op het tweede boekquote:Op vrijdag 4 november 2011 13:30 schreef Tim86 het volgende:
[..]
verhaal loopt echt flink anders so far.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Combineer je intelligentie met je humor...NU!!
Geheime strandvideo's met topless meiden, zomer 2010
Net als moslims met hun handquote:Op vrijdag 4 november 2011 23:35 schreef drbarisart het volgende:
Waar vegen die mensen eigenlijk hun reet mee af?
quote:Op zondag 6 november 2011 16:19 schreef NoBody122 het volgende:
Nog even, dan is het weer zover 14.gif
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
dat mes.quote:Op maandag 7 november 2011 13:11 schreef Mirel het volgende:
Ik dacht dat ze tenminste die mes zou gebruiken om het openen van de verpakking. Maar blijkbaar was het enige doel om voor 10 sec je te laten denken OH NEE GAAT ZE NU IEMAND DOODMAKEN
Precies wat ik dachtquote:Op maandag 7 november 2011 13:12 schreef jimjim1983 het volgende:
[..]
dat mes.
en ik dacht dat ze een abortus bij haarzelf wilde plegen
volgens mij amper 2 weken ofzoquote:Op maandag 7 november 2011 15:39 schreef GimmeGore het volgende:
Over wat voor tijdsbestek spelen seizoen 1 en 2 zich eigenlijk af?
Hoeveel tijd na het begin van seizoen 1 zitten we nu?
Leuke aflevering, ik wist gewoon dat Glenn die chick ging knallenquote:Op dinsdag 1 november 2011 20:50 schreef Snuf. het volgende:
Glenn moet er eigenlijk in blijven want hij heeft echt potentie, een beetje meer airtime geven alleen. Maar hij zal wel achterblijven bij die chick (of die gaat mee)
Spoilers teringlul, gebruik ze. Ik open dit topic en meteen weer de boel verneuken hoor.quote:Op maandag 7 november 2011 15:43 schreef Snuf. het volgende:
[..]
Leuke aflevering, ik wist gewoon dat Glenn die chick ging knallen
Ik snap alleen niet waarom ze per se die zombie uit de put moesten halen, ze zeiden toch dat er 6 putten waren..?
In het topic kijken voor je de episode hebt gezien is een gevalltje eigen schuld dikke bult..quote:Op maandag 7 november 2011 16:24 schreef Kutstudent het volgende:
[..]
Spoilers teringlul, gebruik ze. Ik open dit topic en meteen weer de boel verneuken hoor.
quote:Op maandag 7 november 2011 16:24 schreef Kutstudent het volgende:
[..]
Spoilers teringlul, gebruik ze. Ik open dit topic en meteen weer de boel verneuken hoor.
Not this shit againquote:Op maandag 7 november 2011 16:24 schreef Kutstudent het volgende:
[..]
Spoilers teringlul, gebruik ze. Ik open dit topic en meteen weer de boel verneuken hoor.
Doe eens normaal. Het is gebruikelijk op FOK! dat er geen spoilertags geplaatst worden als de uitzending geweest is.quote:Op maandag 7 november 2011 16:24 schreef Kutstudent het volgende:
[..]
Spoilers teringlul, gebruik ze. Ik open dit topic en meteen weer de boel verneuken hoor.
Ik kijk altijd hier: http://tvcountdown.com/?clearquote:
Oke thnx!quote:Op maandag 7 november 2011 17:10 schreef egeltje1985 het volgende:
[..]
Ik kijk altijd hier: http://tvcountdown.com/?clear
Je kunt een persoonlijke lijst maken met de series die je volgt.
Waarom in godsnaam?quote:Op maandag 7 november 2011 17:22 schreef sbientje het volgende:
ik vond dit juist de beste aflevering tot nu toe, van dit seizoen dan..
ja geen idee eigenlijk, wat minder gejank..quote:
Ah, laten we deze discussie voor de 7164959239234848237237e keer gaan houdenquote:Op maandag 7 november 2011 16:24 schreef Kutstudent het volgende:
[..]
Spoilers teringlul, gebruik ze. Ik open dit topic en meteen weer de boel verneuken hoor.
Dat was wel briljant ja. Glenn stond echt zo te kijken van "Nigga What?"quote:Op maandag 7 november 2011 18:59 schreef Baszh het volgende:
I hear you're fast on your feet and know how to get in and out
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |