Beter toch. Die néger zorgt er eigenhandig voor dat heel die partij naar de klote gaat.quote:Op dinsdag 1 november 2011 12:32 schreef eriksd het volgende:
Dat het CDA er een potje van maakt in dezen is duidelijk.
Man man man, wat een gedraai.
Ja, dat las ik ja. Maar ik vraag me af of de PVV zich gecommiteerd heeft om te stemmen vóór de studievisum motie. Ze kunnen ook afstemmen om problemen in de coalitie te voorkomen.quote:Op dinsdag 1 november 2011 12:40 schreef eriksd het volgende:
Huh?
Je bent niet op de hoogte van het feit dat dit bekonkeld is met instemming van PVV en VVD?
Erik, waarom maak je je zo druk om die blije negert?quote:Op dinsdag 1 november 2011 12:42 schreef eriksd het volgende:
Ohjee, spannend zeg.
En ondertussen maar klagen over dat de procedures zo lang zijn.
Mee eens!quote:Op dinsdag 1 november 2011 12:45 schreef eriksd het volgende:
Het individuele geval kan mij vrij weinig schelen. Dit halfbakken oplossing die er nu ligt vind ik niets, had hem dan gewoon hier gelaten. Dit is natuurlijk helemaal niets.
Maar dat is nou juist waar het deze weken allemaal om draait. Blijkbaar hebben slechts weinig problemen met streng beleid dat wordt opgesteld door onze regering. Echter, wanneer de consequenties van dat beleid duidelijk worden en zelfs een gezicht krijgen, hangt de vlag er plots heel anders bij. Dan roept Nederland dat Mauro moet blijven.quote:Op dinsdag 1 november 2011 12:45 schreef eriksd het volgende:
Ik vind het opvallend dat je nooit iemand hoort over hoe hard beleid uit kan pakken, totdat het opeens een gezichtje krijgt en mensen die je nooit hoort over enige beleidsmatige aangelegenheid, opeens het hoogste woord hebben.
twitter:fritswester twitterde op dinsdag 01-11-2011 om 12:48:10Wat een onzin #Mauro. CDA noemt het nu een studievisum, maar in de praktijk is het een tijdelijke verblijfsvergunning, aldus asieladvocaten. reageer retweet
Mee eens. Het Congres was dan natuurlijk ook een wanvertoning. Het is niet meer dan een poging je eigen geweten te sussen met een halfbakken resolutie. Overigens zeer tekenend voor het huidige CDA.quote:Op dinsdag 1 november 2011 12:50 schreef eriksd het volgende:
Kan, dat is een andere discussie.
Ik stoor mij gewoon aan het gedraai waar het CDA vandaag echt de kroon spant. Ik heb hier, ondanks de impopulariteit, consequent een standpunt verkondigd, en doe dat ook gewoon tegen mensen, waar je dan ook een negatieve respons krijgt. Prima, verschil van mening moet kunnen.
Als je dan vindt dat hij moet blijven, wat Ferrier en Koppejan en eigenlijk Leers en het CDA vinden, sta daar dan gewoon voor. Van dit soort gekonkel wordt niemand wijzer.
Neveneffect was geweest dat duidelijk was geworden wat Geert echt belangrijk had gevonden: stabiel beleid of een showtje over de rug van 1 persoon.
Deze hele week was een grote aanfluiting voor het gros van de partijen. Enige constante factor was zo'n beetje Van der Staaij.
Als het huidige beleid betekent dat je perfect Nederlands sprekende en geïntegreerde mensen weg moet sturen klopt het beleid niet. Of moet een minister nog actiever met z'n discretionaire bevoegdheid om durven gaan.quote:Op dinsdag 1 november 2011 12:47 schreef KoosVogels het volgende:
Ja, dat is hypocriet, maar je kunt je ook afvragen of dan wel het juiste beleid wordt gevoerd.
Volgens mij kan dat niet omdat daar geen parlementaire steun voor nodig is.quote:Op dinsdag 1 november 2011 12:56 schreef KoosVogels het volgende:
De oppositie moet dat visum-voorstel ook gewoon afschieten.
Dit is een zeer welkom rookgordijn.quote:Op dinsdag 1 november 2011 12:37 schreef alors het volgende:
Ik las dat zij het niet gaan dwarsbomen... Maarja waarom hoor je niet over het Europese Hof?
En dan ook nog iets wat ze niet vergelijkbaar in Angola hebben, dus urhm, Fries ofzo?quote:
Dan zijn ze goed op weg, doelstelling is 0.quote:Op dinsdag 1 november 2011 16:02 schreef Verbal het volgende:
Dat wordt 7 zetels in de volgende peiling...
V.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |