abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_103787241
Oeh biobim inderdaad :Y

Ik ga eens even kijken in de winkel naar alle varianten.

Dank dames :*
You make me dizzy, Miss Lizzy,
The way you rock'n'roll
Ik heb je lief mijn hele leven
pi_103787262
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2011 15:12 schreef Sjeen het volgende:
En anders is er altijd nog Brinta O+ Alhoewel ik niet weet vanaf welke leeftijd dat mag, vanwege het zout dat erin zit. Maar het is wel het minst gecompliceerd, de ingrediënten zijn volkorentarwemeel en zout :P
Wij gaven ook een tijdje Brinta 's avonds door de yoghurt :Y Volkoren en er zit geen troep in. Niet dat het hielp qua doorslapen hoor :+
<a href="http://lb4m.lilypie.com/IMTfp1.png" rel="nofollow" target="_blank">Niels</a> en <a href="http://lb1m.lilypie.com/Aonnp2.png" rel="nofollow" target="_blank">Sam</a>
  maandag 31 oktober 2011 @ 15:28:42 #103
38223 Takkembah
Beetje gek en raar
pi_103787664
EVen afgezien van de papoptie.... Kan ik niet overstappen / combi maken met bv nutrilon forte? Iemand daar ervaring mee?

Hij krijg nu inderdaad die 8 granenmuk twee schepjes.
Maar ik wil nirt te snel en teveel pap gaan geven om te verzadigen....

Om het doorslapen gaat het me nog NIET eens, ik bedoel, hij slaapt van 8-5... Een fles om 23 geven maakt niet uit, overigens. Die vreet hij slapend leeg en meldt zich dan nòg om 5, met honger.
Alexa en Seth zijn lief
See everything; overlook a great deal; correct a little
pi_103788471
Dat vaste slaapritme ken ik, Cas slaapt van 18:30/19:00 tot een uur of 03:00.

DML : Biobim wordt in veel zaken verkocht, bij ons o.a. in de eko winkel en wereldwinkel!
  maandag 31 oktober 2011 @ 15:53:52 #105
217224 Juud79
Ik zie rond in de wereld
pi_103788716
Ik heb me ook al eens verdiept in al die papjes, het is zo moeilijk om pap te krijgen die puur is. In bijna alle Nestle papjes, zit een zoetmaker (suiker, vanille, vruchtenextract) en dan zetten ze erop dat het geen suiker bevat, maar het is dus wel zoeter dan basic pap, waardoor ze dat later niet meer willen eten omdat het te vlak smaakt. Slimme verkooptrucjes noemen ze dat....

Bambix heeft basic pap die je met opvolgmelk/bv aan moet maken en rijstebloempap.
Biobim is ook prima, maar die hebben inmiddels ook een avondpapvariant met wat zoetmakers erin.
Veel supermarkten bijv Deka, AH, C1000, Aldi hebben ook hun eigen huismerk pap, dat is vaak een basic pap die je vanaf 8/9 maanden prima kan geven. Daar zitten er zelf tussen die helemaal geen zout bevatten.

Het is echt goed kijken en etiket lezen geblazen. :)

Die pyjamapap en ochtendpap en buikjespap vind ik echt de grootste nonsens die er bestaat. Dat is gewoon rommel wat je in je kind stopt. Het ziet er niet uit, ruikt muf, smaakt vies en er zit enorm veel rotzooi in en toevoegingen Vit en dergelijke wat je kind helemaal niet nodig heeft als het gewoon gezond eet.
pi_103788766
Heb je het bij huismerk dan nog over een kindervariant of bedoel je de volwassen pap dan?
You make me dizzy, Miss Lizzy,
The way you rock'n'roll
Ik heb je lief mijn hele leven
  maandag 31 oktober 2011 @ 15:59:06 #107
217224 Juud79
Ik zie rond in de wereld
pi_103788913
Volwassen pap DML, al is het een kwestie van kijken welke granen erin zitten.
  maandag 31 oktober 2011 @ 16:40:59 #108
185640 vrouwtje-theelepel
Vrouwtje-theelepel
pi_103790728
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2011 14:22 schreef Takkembah het volgende:
Iemand hier ervaring met hongerige baby's? Seth heeft altijd wel goed veel gegeten, maar het begint nu extreem te worden. Inmiddels is hij 5,5 maand, en krijgt nu 5*180(6), en twee keer wat fruit op een dag. Maar hij heeft hier niet meer genoeg aan, steeds vaker kom hij eerder voor de fles, en hij kan vaak NIET in slaap vallen door de honger.

Oo dit moment heeft hij dus om 4 8 13 al 180*6 gehad +fruit. En die komt weer om 17 en 20 + groenten en hij krijgt in die laatste fles ook nog rijstebloem. n. Hij krijgt hypoallergeen, ik weet dat dit licht verteerbaarder is dan anderen? Zou ik moeten proberen van voeding te wisselen?

Zucht. Is het duidelijk dat ik nie weet wat te doen?
Mijn seth heeft nutrillon AR, daar zit johannes broodpitmeel in maar dat vult volgens mij niet meer. Hij is 13 weken en drinkt 5 x 200 maar heeft er niet genoeg aan. Zodra hij 4 maanden is gaan we beginnen met groente en fruit. Wat jullie seth betreft zou ik gaan mengen met forte.
pi_103790957
johannesbroodpitmeel is puur tegen het spugen. Het maakt de voeding iets dikker maar meer niet.
Toen ean in het begin meer voedingen wilde dan dat ze mocht (ze mocht niet teveel aankomen in het begin) hebben wij de avondvoeding gemengd met een paar scheppen forte (50/50) en dit werkte wel naar ons idee.
pi_103795879
quote:
0s.gif Op zondag 30 oktober 2011 22:06 schreef Leandra het volgende:
SonealDottir kreeg met 4,5 mnd z'n haar eerste tand, 2 weken later de tweede en inmiddels is hij 11 9 mnd en heeft nog steeds alleen die 2 tandjes :D
opeens heeft ze een boventand :o

Geen wonder dat ze een beetje moeilijk was dit weekend...
Op 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
  maandag 31 oktober 2011 @ 18:59:48 #111
36072 Susie
Hatsjikiedeeeeeeee!
pi_103796761
:W Ik kom mij melden met onze Anouk, geboren op 24 oktober 2011! Voor de liefhebbers van spekkies (zoals ik O+ ) dan is mijn meissie een genot, bij geboorte 4790, nu inmiddels op 4540.
Ze doet het goed, helaas niet aan de borst (maar ik geef nog niet op), dus ik ben aan het kolven, wel nog even zoekende hoeveel ze precies wilt.

Bevallingsverhaal komt tzt in het topic die daarvoor bedoeld is... nu kom ik haar alleen maar even spammen! O+

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
O+
Ik zal voorlopig nog niet veel meeposten, aangezien ik nog erg rustig aan moet doen en zo achter de laptop zitten is al vermoeiend. Lurken doe ik dus wel via mobiel ;)

Kan iemand Anouk in de OP zetten? :*
Unlike those who hide the truth, i tell it like it is......
pi_103796978
Susie welkom met Anouk. Wat een prachtig meisje geniet ervan
  maandag 31 oktober 2011 @ 19:06:38 #113
337708 __Isis__
Met een knipoog ;)
pi_103797204
Ze is prachtig! O+
Twee harten, een liefde
Uit liefde, een hart
  maandag 31 oktober 2011 @ 19:43:40 #114
39145 Aventura
Relax, het is maar Fok
pi_103799632
Wat een mooierd! Dat gebreide dekentje, hoe lief.
  maandag 31 oktober 2011 @ 19:45:38 #115
185640 vrouwtje-theelepel
Vrouwtje-theelepel
pi_103799760
Wat een lekkere hapwangetjes! Ik vind bolle baby's ook heul skattig, misschien omdat ik er zelf 2 gehad heb.
  maandag 31 oktober 2011 @ 19:59:22 #116
128491 J-net
Prettig gestoord
pi_103800625
Welkom Susie en gefeliciteerd met je dochter!! Wat een heerlijk spekkie O+
~~~~~~Dream as if you 'll live forever, live like you 'll die today~~~~~
  maandag 31 oktober 2011 @ 20:02:25 #117
318546 Mevr_Mus
Met Mini_Musjes
pi_103800830
Susie gefeliciteerd! Wat een mooi meisje, die wangetjes O+
Oude (on)bekende.
pi_103800835
Welkom Susie en Anouk! Wat een heerlijk spekkie heb je daar zeg!!
Mama van Jaël (17-07-2009)
Mama van Sarah (05-03-2011)
pi_103801772
Welkom Susie, en hapwangetjes is inderdaad het juiste woord O+

Takkembah, Eva krijgt op het moment ook 2 schepjes forte in haar fles. Anders vreet ze de fles erbij op, ze redt het dan echt niet. Ze krijgt iedere 4,5 uur een fles.
We proberen fruit, maar daar is ze nog geen liefhebber van. Groenten daarentegen :9 Vooral worteltjes zijn favoriet, maar ook boontjes gaan er goed in.
Haar laatste fles krijgt ze 2 á 3 schepjes bambix rijstebloem naturel voor 4 maanden.

Hier ook een brakke nacht. Ze heeft geslapen tot 02.45 en was daarna af en aan wakker tot 04.30
Voor mij dus in die tijd niet echt slaap, want als ik net lag, begon ze weer. Vaak klagend huilen ivm een speen die kwijt is. Die die sufkop dan vaak in haar handje heeft, maar dat niet doorheeft omdat ze eigenlijk nog slaapt.
Uiteindelijk om 04.30 maar in de co-sleeper gelegd en toen sliep ze tot 07.10

Ik denk dat er ook een tandje bezig is. Het lijkt wel of de kraan bij d'r openstaat. Daarbij dus weer onrustige nachten en wat luieruitslag. Daarbij kauwt ze weer op alles wat ze tegenkomt, met een grote voorkeur voor haar eigen vinger of de poot van de wipstoel :X

Vanavond hebben we een belangrijk filmmoment niet op film vast kunnen leggen }:|
Eva lag op de grond, een meter of 4/5 van me vandaan. Ik riep 'kom je bij mama' en zo komt ze als een malle op me af O+ O+ Echt k*t dat we niet de camera bij de hand hadden. Maar ja, het was ook een beetje onverwacht.
Maar oooh O+
  maandag 31 oktober 2011 @ 20:20:12 #120
39145 Aventura
Relax, het is maar Fok
pi_103802029
@Jipster, ik lees nu over wat er aan de hand was tijdens je bevalling. Wat heftig zeg! Ik zou zeker achter een nacontrole-afspraak aan gaan. Mijn bevalling verliep ook niet vlekkeloos (maar niet zo precair als de jouwe), en ik heb veel aan het gesprdk met de gyn gehad. Ik kreeg het officiële bevallingsverslag mee (dat is niet die hele summiere met alleen de facts, maar die waarin van gebeurtenis tot gebeurtenis met tijdstip erbij beschreven wordt hoe het verliep). Misschien helpt dat je.

Wat een gedoe trouwens met die papjes. Je moet er bijna een studie van maken. Ik heb het niet zo op die kant-en-klare mierzoete papjes van Nutricia of Nestlé. Ik vind de promotie ook zó agressief. Kreeg gister een e-mailnieuwsbrief, ik denk via een van de dozen (lesson learnt: nooit je echte mailadres invullen), van een van die fabrikanten. De strekking was dat mijn baby nu weliswaar nog lang niet toe is aan bijvoeding of pap, maar dat ik me alvast in kan schrijven voor de nieuwsbrief, want dan krijg ik een reminder wanneer ik met hun product kan gaan beginnen. Vreselijk. Alsof het een volkomen logische stap, zo niet dé stap is om na 6 maanden klakkeloos op hun spul over te stappen.
pi_103802382
Na zes maanden? Vier maanden joh :{w
You make me dizzy, Miss Lizzy,
The way you rock'n'roll
Ik heb je lief mijn hele leven
  maandag 31 oktober 2011 @ 20:30:20 #122
38223 Takkembah
Beetje gek en raar
pi_103802660
Tja die papjes.... Laatst op een blgische site een grote reclame: OOK EEN NACHTJE DOORSLAPEN????? KOOP DAN DEZE ZOETE GEVULDE PAPMUK (geen idee welk merk het was)

Maar goed, hij heeft nu een schepje forte erbij gepakt. We zullen zien. En hij heeft vandaag ook een halve banaan en geprakte bonen op..... Tis NIET normaal wat dat ventje eet. Maar hij is ook erg actief. Hij kruipt al bijna. Stilliggen kennen mij kids niet :')
Alexa en Seth zijn lief
See everything; overlook a great deal; correct a little
pi_103803442
Die van mij ook niet :D
Is ook niet zo gek dat beweeglijke kindjes meer eten toch?
Ik kwam vorige week een collega van mijn vriend tegen met hun dochtertje. Is 4 weken jonger dan Eva. Die ligt alleen maar op haar rug naar boven te staren. De babygym is haar grote vriend. Af en toe rolt ze op haar buik om dan te bedenken dat ze er niets mee kan en weer gauw terugrolt.
Naja! En dan mijn woelwater ernaast, echt geen porum!
  maandag 31 oktober 2011 @ 20:52:35 #124
38223 Takkembah
Beetje gek en raar
pi_103804267
Die filmmomentjes komen nog veeeel meer danic O+

Ik herken je brakke nacht verhaal ook . Wellicht hebben die drukkerts meer te verwerken?

Seth heeft welgeteld drie keer onder de mobiel gelegen. Toen kwam ie omhoog en trok ie hem kapot :') .....

Anouk!!!! Wat een lekker spekkie ben je O+
Alexa en Seth zijn lief
See everything; overlook a great deal; correct a little
pi_103804433
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2011 20:52 schreef Takkembah het volgende:
Die filmmomentjes komen nog veeeel meer danic O+

Ik herken je brakke nacht verhaal ook . Wellicht hebben die drukkerts meer te verwerken?

Seth heeft welgeteld drie keer onder de mobiel gelegen. Toen kwam ie omhoog en trok ie hem kapot :') .....

Anouk!!!! Wat een lekker spekkie ben je O+
Denk ik wel alles wat ze ontdekken moet verwerkt worden :) En liggend ontdek je net iets minder dan bewegend door het hele huis. Sarah zat van de week op de onderste traptrede, raar kind.

Ik heb Sarah vanavond wakker in bed gelegd en ze is zonder protest gaan slapen, zomaar :o ik ben nog steeds een beetje in shock. Wist niet dat mijn Saartje dat ook kon.
Mama van Jaël (17-07-2009)
Mama van Sarah (05-03-2011)
  maandag 31 oktober 2011 @ 20:57:12 #126
36072 Susie
Hatsjikiedeeeeeeee!
pi_103804596
Bedankt voor het welkom hier! :*

@Aventura: niet zelf gedaan hoor, echt Hema ;) :D
Unlike those who hide the truth, i tell it like it is......
pi_103804741
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2011 20:52 schreef Takkembah het volgende:
Die filmmomentjes komen nog veeeel meer danic O+

Ik herken je brakke nacht verhaal ook . Wellicht hebben die drukkerts meer te verwerken?

Seth heeft welgeteld drie keer onder de mobiel gelegen. Toen kwam ie omhoog en trok ie hem kapot :') .....

Anouk!!!! Wat een lekker spekkie ben je O+
Eva snokt ook steeds de beestjes eraf die eraan hangen. Van dichtbij zijn ze veul mooier :')
pi_103805433
och susie ik word helemaal week van die foto van je mooie Anouk in dat leuke dekentje <3 wat ligt ze héérlijk te slapen zo O+ wat een lief beeld <3

en ik kreeg ook al zo'n lieve foto van de mooie kleine man van sandous te zien ergens, potver straks ga k nog rammelen :D dat kan ik heul niet gebruiken nu :+
:)
  maandag 31 oktober 2011 @ 21:15:29 #129
128491 J-net
Prettig gestoord
pi_103805884
Hier de mobiel uit voorzorg maar vast verwijderd, ik zag het kapot maken ook al gebeuren.

Mn lieve druktemakertje die echt bijna gaat kruipen, duurt echt jiet lamg meer vermoeden we.
~~~~~~Dream as if you 'll live forever, live like you 'll die today~~~~~
pi_103819824
ff vraagje, ik ben niet bekend met spugertjes, maar Lex geeft regelmatig mondjes terug.das prima, maar net kwam het er op een babyexorcist manier uit.. hij lijkt zich verder prima te voelen.. komt dit vaker voor? ik heb echt geen idee :P
  dinsdag 1 november 2011 @ 08:01:31 #131
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_103819840
Oscar heeft dat ook gehad. En best een paar keer ook. Dan leek het alsof hij zich verslikte ofzo en hoppakee, bijna de hele fles eruit, en idd ook met flinke golven.
Hij leek er verder weinig last van te hebben, als het eenmaal ook uit zijn neus gesijpeld was. :')

Is dat niet gewoon een van de reflexen van zo'n klein maagje?
Tenzij het natuurlijk heel veel vaker gebeurd. ;)
***
pi_103819856
dunno, elin spuugde nooit, gaf geen mondjes terug en heeft nog nooit overgegeven :')
pi_103820152
Had Eva laatst ook, KD. Normaal mondjes terug, nu lag het een halve meter verderop op m'n bed. En veel ook! Volgens de dokter moet ik t enkel in de gaten houden als t vaker gebeurt. Maar gelukkig is het vooralsnog bij deze ene keer gebleven.

Vannacht heeft Eva enorm goed geslapen, van 20:00 - 3.00 en van 3:45 - 8:00. :)
Ze had gisteren dan ook wel een hels dagje, bleef maar huilen en heeft totaal een uurtje geslapen ofzo.
Tralalalaaa
pi_103820162
:O Zo, heftig nachtje hier! 00:00 / 01:00 / 03:00 wakker.. Rond 03:00 uur huilen, niet te troosten... Iets verhoging dus een zetpil gedaan en toen nog 3 uurtjes kunnen slapen. Hopelijk tankt meneer even bij qua slaap op het kdv. Hij was wel weer enorm vrolijk.

Cas geeft heel af en toe ook een klein beetje terug, niet meer zoveel als eerst omdat hij nutriton door zijn fles krijgt. Met bv geen ervaring KD.
pi_103820240
nou, normaal laat ie wat uit zn bakkesje lopen, nu was t projectiel, maar voor t eerst, dus ik wacht wel af
pi_103820241
Sterkte vandaag Cyntiaa
TAP is Eva nu weer vrolijk?

Ean gaf in het begin helemaal niks terug qua voeding en op een gegeven moment begon het. Wij geven nu dus nutritron door de voeding maar laatst gaf ze ook een hele golf over. Ean en ik zaten beide helemaal onder en van het weekend ook weer. Volgens mij kan het 1x geen kwaad maar ik zou het wel in de gaten houden. Ean geeft vaak nog 3uur na een fles voeding terug.
pi_103820303
Als de tsunamis vaker voorkomen dan absoluut ff aan de bel trekken.

F_r Eva lijkt nu wel weer vrolijk gelukkig. Ik wist gisteren op den duur echt niet meer wat ik moest doen. Zondag hadden we een housewarming en verjaardag, misschien te druk voor haar oid?
Ze had geen verhoging en na t harde huilen waren t mopperhuiltjes.
Arm mupke.
Tralalalaaa
pi_103820916
Dottir spuugt heel veel. Meestal kleine golfjes, soms een tsunami. Zolang ze er zelf geen last van heeft, laten we het maar gaan. Alleen lastig dat er altijd veel reservekleren mee moeten omdat ze anders naar karnemelk stinkt.
Op 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
pi_103821006
quote:
0s.gif Op dinsdag 1 november 2011 07:59 schreef Kleurdoos het volgende:
ff vraagje, ik ben niet bekend met spugertjes, maar Lex geeft regelmatig mondjes terug.das prima, maar net kwam het er op een babyexorcist manier uit.. hij lijkt zich verder prima te voelen.. komt dit vaker voor? ik heb echt geen idee :P
Joep heeft dat véél gedaan,echt dat t nog over zn ledikantheen kwam.
Als hij verder net als anders is en goed poept,plastic etc was er aldus wijkvpk en arts niets aan de hand,en dat blijkt nu ook zo.
Sommige babys doen dat.
Kun je hem vaker verschonen ;-) outfits genoeg toch? ;-)
  dinsdag 1 november 2011 @ 09:20:30 #140
28677 Beessie-Jen
Meisjesmama!!!
pi_103821130
karnemelkbaby *check*

hier soms mondjes, soms golfjes, en heeeeeel zelden een tsunami ;) Maar ze groeit goed enzo, dus maak me er niet druk om... vind alleen melk in dr pasgewassen haartjes altijd zo jammer. De onze ruikt nooit lang lekker naar 'schoon'.

Liene is redelijk aan het terugschakelen, gister 5 en 8. vandaag 5:30 en 8:30 uur ;)

dikke :* voor de slechte nachten en zieke kindjes :*
05-12-2009 is ons lieve meisje geboren! Evie (L)
17-08-2011 Onze 2e prachtige meid maakt het gezinnetje compleet: Liene (L)
pi_103821598
Kd zo spuugt Matthias ook. Dan ligt ie gewoon lekker en ineens echt een dikke straal spuug zo een meter verder. Tis echt zo'n straal die je in films vaak ziet idd. En vaak komt het zijn neus nog uit.
Moet zeggen nu ie steeds meer op zijn buik slaapt spuugt ie vel minder. We merken ook dat ie nu aardig groeit. Maatje 50 is in ieder geval uit de kast!!

En even iets over mezelf onder spoiler!!
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Good mums have sticky floors, dirty ovens and happy kids!!
  dinsdag 1 november 2011 @ 09:46:39 #142
51684 The_Tankgirl
Kate Bush is the best
pi_103821816
Goede nacht gehad hier! Om 2:00 en om 7 uur wakker geworden. Nu doet Larissa weer een dutje ^O^ Echt zo'n verschil met een maandje geleden!

Ze heeft wel een temperamentje en huilt vaak uit frustratie, maar ze huilt niet meer van de pijn in ieder geval :)

Oh ja, Larissa kan nu al redelijk zelf zitten, maar ze wil niet meer in de wipstoel (wordt ze boos omdat ze niet rechtop kan zitten), of in de box (moet ze liggen, en dat wil ze al helemaaal niet meer). Tips? of is dit een tussenfase waar we even doorheen moeten bijten?

De wipstoel kan niet versteld worden, die staat altijd in een soort half lig modus.

Over papjes enzo:

ik vind het achteraf gezien niet waard om zo'n zwanger/babydoos te halen.
De eerste was wel interessant (die je rond 27 weken bij de prenatal moet halen). De tweede bevat eigenlijk alleen maar folders. En daarna krijg ik ook elke keer van die spam over opvolgmelk en liga en papjes }:|

Wil je daarentegen info hebben over flesvoeding t/m 6 maanden (om het achter de hand te houden als het kolven niet wil lukken), dan mogen ze niets adviseren van de overheid :{

Het erge is dat ik van de 2 vriendinnen die ik ken met een baby, te horen krijg: oh maar vanaf 4 maanden mag je al met een fruithapje beginnen hoor, dat staat toch op het potje? Dan zie je maar wat reclame doet met mensen :(

Kortgezegd: het advies dat je wilt hebben, krijg je niet, en het advies dat je NIET wilt hebben wordt door je strot gedouwd :P
Alle benodigdheden voor cupcakes, taarten en andere lekkere dingen :-9 www.bakgoed.nl
pi_103822085
Dat is balen MeNicole2 -O- Hier viel het reuze mee voor de " 1e keer". Hopelijk weet de huisarts meer!
pi_103822305
quote:
0s.gif Op dinsdag 1 november 2011 09:38 schreef MeNicole2 het volgende:
Kd zo spuugt Matthias ook. Dan ligt ie gewoon lekker en ineens echt een dikke straal spuug zo een meter verder. Tis echt zo'n straal die je in films vaak ziet idd. En vaak komt het zijn neus nog uit.
Moet zeggen nu ie steeds meer op zijn buik slaapt spuugt ie vel minder. We merken ook dat ie nu aardig groeit. Maatje 50 is in ieder geval uit de kast!!

En even iets over mezelf onder spoiler!!
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
ik zou je VK bellen. wie zegt dat het je ongesteldheid is?!
pi_103822350
Sorry ik kom even binnenvallen maar MeNicole...een kennis had ook veel bloedverlies nog bijna 2 maanden na de bevalling...hebben ze een stuk placenta vergeten weg te halen van de baarmoeder....dus idd even checken!!
**human milk for human babies**
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind.
pi_103822471
Welkom Susie! wat een spekkie inderdaad! haha
pi_103822484
quote:
0s.gif Op dinsdag 1 november 2011 10:09 schreef bitterend het volgende:
Sorry ik kom even binnenvallen maar MeNicole...een kennis had ook veel bloedverlies nog bijna 2 maanden na de bevalling...hebben ze een stuk placenta vergeten weg te halen van de baarmoeder....dus idd even checken!!
Ja dat heb ik toen met Leander ook gehad. Maar toen is het bloeden na de bevalling nooit gestopt zeg maar. Was er nu al bijna 3 weken vanaf. En ik weet zeker dat het ongesteldheid is. Paar dagen ervoor rugpijn enzo. Precies zoals altijd. Het begon ook normaal zeg maar. Maar sinds vannacht is het heel erg!!
Good mums have sticky floors, dirty ovens and happy kids!!
pi_103822528
quote:
0s.gif Op dinsdag 1 november 2011 10:15 schreef MeNicole2 het volgende:

[..]

Ja dat heb ik toen met Leander ook gehad. Maar toen is het bloeden na de bevalling nooit gestopt zeg maar. Was er nu al bijna 3 weken vanaf. En ik weet zeker dat het ongesteldheid is. Paar dagen ervoor rugpijn enzo. Precies zoals altijd. Het begon ook normaal zeg maar. Maar sinds vannacht is het heel erg!!
Bah :{ goed dat je ha/vk gaat bellen :*
**human milk for human babies**
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind.
pi_103822740
Heeft er iemand toevallig nog een antwoord op mijn vraag over wanneer er echt gewenning kan ontstaan bij een baby?
You make me dizzy, Miss Lizzy,
The way you rock'n'roll
Ik heb je lief mijn hele leven
pi_103823569
Ik heb je vraag gemist. Wat voor gewenning?
Op 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
  dinsdag 1 november 2011 @ 11:45:44 #151
318546 Mevr_Mus
Met Mini_Musjes
pi_103825282
Simon krijgt vanmiddag zijn eerste prikken... Zit gewoon met een knoop in m'n maag, bah :{ En ik van tevoren maar denken dat ik een moeder zou worden die bij dit soort dingen heel nuchter zou blijven :')
Oude (on)bekende.
pi_103825553
Matthias komt straks samen met zijn broers op de schoolfoto O+ En nu heeft ie een roze shirt aan en dat staat zo leuk O+ Straks hebben ze op de foto alle 3 roze aan.
Good mums have sticky floors, dirty ovens and happy kids!!
pi_103825691
quote:
1s.gif Op dinsdag 1 november 2011 10:55 schreef Vanyel het volgende:
Ik heb je vraag gemist. Wat voor gewenning?
+1
  dinsdag 1 november 2011 @ 12:07:16 #154
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_103826073
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2011 15:13 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Deze hebben wij heel lang gegeven:
http://www.nestlebaby.com(...)ng=1697&num=10&pci=3
Hier idem, en ik had in eerste instantie vooral de aanmaakvarianten van de diverse papsoorten, maar qua prijsverschil maakt het niet zo gek veel uit, zeker niet als je de variant hebt die met BV/KV aangemaakt moet worden en je daarvoor KV gebruikt.

We geven inmiddels niet dagelijks pap meer, dus voor ons is een kant en klaar papje niet alleen veel makkelijker, we weten ook zeker dat er geen open verpakking over de maximaal open te bewaren datum gaat.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
  dinsdag 1 november 2011 @ 12:13:09 #155
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_103826256
quote:
1s.gif Op maandag 31 oktober 2011 18:39 schreef Vanyel het volgende:
[..]
opeens heeft ze een boventand :o

Geen wonder dat ze een beetje moeilijk was dit weekend...
FOK!wet hè...
Maar dat is mooi, hoe gaat dat met de BV? Houdt ze gelijk al rekening met die nieuwe tand (waar de tong niet overheen valt tijdens het drinken) of moet ze nog een beetje wennen?
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
  dinsdag 1 november 2011 @ 12:13:51 #156
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_103826283
Suzie, gefeliciteerd met de geboorte van Anouk O+ en welkom.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
  dinsdag 1 november 2011 @ 12:15:45 #157
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_103826360
quote:
0s.gif Op dinsdag 1 november 2011 10:25 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
Heeft er iemand toevallig nog een antwoord op mijn vraag over wanneer er echt gewenning kan ontstaan bij een baby?
Ik weet niet wat voor gewenning je bedoelt, maar ik denk dat je door het gebruiken van vaste patronen wel heel snel gewenning krijgt, maar dat is volgens mij meer omdat hij het patroon leert herkennen.

Edit: Kwartet *O*
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_103826946
Susie wat een lekker spekkie, welkom O+

Over pap weet ik niks, Mette wilde geen pap. We hebben wel het een en ander geprobeerd destijds maar niks was goed. Dus dan maar niet.

Met Wies gaat alles goed. Ze is inmiddels helemaal gewend aan de flesvoeding. We zitten sinds een paar dagen op 5 voedingen en heeft ze een ritme gevonden (we doen aan kv op verzoek), net als haar grote zus regelt ze het goed zelf. Rond 12en gaat de laatste fles erin en dan rond 7 uur pas weer.
Ik mis de borstvoeding momentjes wel, dan frutte ze zo leuk met handjes aan me.
En al blijft ze doorslapen, de cosleeper koppelen we nog niet los, vind het nog veelste knus en fijn zo. Ik ben er nog lang niet geestelijk aan toe. Mijn minibaby is al bijna geen mini meer maar echt baby. Tjee, wat gaat het snel zeg deze keer.
Tijd voor wat anders.. maar wat dan..
pi_103827667
Hoe is het met Simon gegaan?
Wickie hoe is het nu met jou?

Ean krijgt door haar laatste fles 3 scheppen rijstebloem nu had ik laatst het bewaarblik bijgevuld en dacht wat ruik ik toch? Had ik rijstebloem met vanille. Nu heb ik van heel veel mensen wat pakken gekregen omdat ze het zelf niet meer gebruikten. En dat blijkt dus allemaal vanille te zijn. Nu heb ik nog 5 pakken vanille in de kast staan zie ik. En ik wilde haar liever nog geen smaakjes geven. Ik denk dat ik nog wat pakken naturel haal en ze dan maar ga mengen.
pi_103828585
quote:
0s.gif Op dinsdag 1 november 2011 12:15 schreef Leandra het volgende:

[..]

Ik weet niet wat voor gewenning je bedoelt, maar ik denk dat je door het gebruiken van vaste patronen wel heel snel gewenning krijgt, maar dat is volgens mij meer omdat hij het patroon leert herkennen.

Edit: Kwartet *O*
Ik doelde meer op gewenning als in 's nachts als ik huil mag ik bij papa en mama in bed.
You make me dizzy, Miss Lizzy,
The way you rock'n'roll
Ik heb je lief mijn hele leven
pi_103828633
quote:
0s.gif Op dinsdag 1 november 2011 12:58 schreef ferrari_rood het volgende:
Hoe is het met Simon gegaan?
Wickie hoe is het nu met jou?

Ean krijgt door haar laatste fles 3 scheppen rijstebloem nu had ik laatst het bewaarblik bijgevuld en dacht wat ruik ik toch? Had ik rijstebloem met vanille. Nu heb ik van heel veel mensen wat pakken gekregen omdat ze het zelf niet meer gebruikten. En dat blijkt dus allemaal vanille te zijn. Nu heb ik nog 5 pakken vanille in de kast staan zie ik. En ik wilde haar liever nog geen smaakjes geven. Ik denk dat ik nog wat pakken naturel haal en ze dan maar ga mengen.
Je geeft haar toch ook groente en fruit? Dat fruit is nog wel zoeter dan die vanille.
You make me dizzy, Miss Lizzy,
The way you rock'n'roll
Ik heb je lief mijn hele leven
pi_103828656
Wat ik begreep van een verpleegkundige in het zkh is dat je een baby tot 6 maand niet kunt verwennen.... Over gewenning weet ik eigenlijk nog weinig. Cas slaapt altijd in zijn eigen wieg, straks dus na de verhuizing in zijn eigen bed. Af en toe neem ik hem in de ochtend in bed, even een half uurtje ofzo *;
pi_103828694
quote:
1s.gif Op dinsdag 1 november 2011 13:31 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:

[..]

Je geeft haar toch ook groente en fruit? Dat fruit is nog wel zoeter dan die vanille.
Alleen groente nog
pi_103830209
quote:
14s.gif Op dinsdag 1 november 2011 12:13 schreef Leandra het volgende:

[..]

FOK!wet hè...
Maar dat is mooi, hoe gaat dat met de BV? Houdt ze gelijk al rekening met die nieuwe tand (waar de tong niet overheen valt tijdens het drinken) of moet ze nog een beetje wennen?
Dat gaat eigenlijk heel goed. Het is ook nog geen hele lange tand..
Vanmiddag bleek dat Dottir allergisch is voor meer dan alleen pindakaas (daar kwamen we vorige week achter). Heel zielig kindje met een dikke kop met bultjes, HEEL VEEL SNOT en slijm en zielig huilen. Toen ik haar in die bui aanlegde, beet ze wel even. Dat was niet zo aangenaam.

Nu ligt ze in de doek tegen me aan te slapen en bij te komen O+
Op 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
pi_103833428
Arme Dottir
  dinsdag 1 november 2011 @ 16:12:15 #166
217224 Juud79
Ik zie rond in de wereld
pi_103833899
Jeetje Vanyel, dat verwacht je dan niet toch niet he, dat ze alsnog allergisch blijkt te zijn.

Mevr_Mus, hoe is het gegaan bij het CB, ik was ook altijd nuchter, totdat het mijn eigen kind was, waar ze in gingen prikken... ;(
Maar t went wel moet ik zeggen, de eerste keer vond ik erger dan de tweede keer, morgen mag ik weer met haar, dan voorlopig de laatste.

Wickie, wat fijn dat het zo goed gaat met Wies, en groot gelijk dat je haar nog lekker bij je in de co-sleeper laat slapen, daar hoort ze toch ook. Ze is nog lang genoeg groot straks, de periode van dat echte kleine is maar zo kort, lekker van genieten en inhalen vd afgelopen weken. ;)

Verwennen kan idd absoluut niet bij een kleine baby, gewennen wel, al doe je daar ook weinig aan. Zo wil Lientje momenteel zelden gaan slapen zonder eerst even de borst te hebben gehad, al is t maar 2 minuten. Doe ik het niet is het huilen geblazen, doe ik het wel dan valt ze daarna pardoes in een diepe slaap.
Daar is ze aan gewend geraakt, net als 's nachts drinken, erg rot zo nu en dan, maar je doet er niets aan. :)
  dinsdag 1 november 2011 @ 16:24:56 #167
28677 Beessie-Jen
Meisjesmama!!!
pi_103834488
oo Mw Mus zo herkenbaar!! ik vind het ook nooit leuk als mijn meiden geprikt worden.. bleuh! en ik ben zelf IC-verpleegkundige en prik en poer met van alles in mensen ;) maja ben ook gewoon een mama he? ;) Ik hoop dat het goed is gegaan met Simon!

Wicks; blij dat het met Wies zo goed gaat zeg! en al op 5 voedingen, das wel heerlijk zeg! ik denk dat wij de meeste dagen nog wel op de 8-10 zitten hoor.. naja het belangrijkste is dat het snachts goed gaat ;) en overdag kan ik dr ook steeds vaker weg leggen en vermaakt ze zich ook soms al een poosje in de box. (ze begint ook echt te 'spelen' in de box, lachen en keuvelen tegen de mobile, en proberen te slaan tegen de boxspiraal).

en Vanyel; wat sneu dat Dottir zo ziekjes is... :*

Wij hebbn vandaag weer eens een goede dag; ben zo blij dat te kunnen zeggen, er begint echt een ritme te komen met mijn 2 meiden. En doordat ik snachts eindelijk slaap (sinds dec vorig jaar) voel ik me overdag al veel beter. Vanmorgen lekker met de meiden op stap geweest; en dat gaat ook steeds beter, eerst in de auto, toen Liene in de Bondolino en eindelijk ook Evie dus weer een beetje zich kunnen laten uitleven bij de kinderboerderij. :)
ben zo blij dat zulke dingen makkelijker worden, dat ik zie dat we ons alledrie enorm vermaken O+
05-12-2009 is ons lieve meisje geboren! Evie (L)
17-08-2011 Onze 2e prachtige meid maakt het gezinnetje compleet: Liene (L)
pi_103834784
*; Voor alle lieve kindjes! Balen van de allergische reactie, Vanyel!
Wij mogen vrijdag weer voor prikjes heen... Bah, nu al geen zin in! Gelukkig gaat (8> mee.
  dinsdag 1 november 2011 @ 16:41:51 #169
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_103835287
quote:
1s.gif Op dinsdag 1 november 2011 13:30 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:

[..]

Ik doelde meer op gewenning als in 's nachts als ik huil mag ik bij papa en mama in bed.
Dat is een lastige, ik denk niet dat het veel kwaad kan dat hij bij papa en mama in bed mag als er echt wat is, als het alleen maar huilen om het huilen is dan kan ik me voorstellen dat het op een gegeven moment huilen om bij papa en mama in bed te mogen wordt, maar vanaf wanneer dat is? Geen idee.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_103835341
Ik begreep je vraag ook niet zo goed, maar nu wel :P
Wij hebben het met Eva ook afgebouwt. Dat kostte even wat kromme tenen 's nachts, want even laten huilen. Maar na een weekend ging het al goed. We hebben haar nooit langer dan een kwartier laten huilen en dan nooit echt hard huilen, maar meer het klagen/mopperen.
Bij echt hard huilen gingen we wel gelijk
  dinsdag 1 november 2011 @ 16:43:16 #171
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_103835358
quote:
0s.gif Op dinsdag 1 november 2011 14:28 schreef Vanyel het volgende:

[..]

Dat gaat eigenlijk heel goed. Het is ook nog geen hele lange tand..
Vanmiddag bleek dat Dottir allergisch is voor meer dan alleen pindakaas (daar kwamen we vorige week achter). Heel zielig kindje met een dikke kop met bultjes, HEEL VEEL SNOT en slijm en zielig huilen. Toen ik haar in die bui aanlegde, beet ze wel even. Dat was niet zo aangenaam.

Nu ligt ze in de doek tegen me aan te slapen en bij te komen O+
Ai, das minder, en al die tijd heeft ze nooit last gehad als jij die dingen at?
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_103837182
quote:
1s.gif Op dinsdag 1 november 2011 16:43 schreef Leandra het volgende:

[..]

Ai, das minder, en al die tijd heeft ze nooit last gehad als jij die dingen at?
Niet dat me ooit is opgevallen. Maar het is wel een spuugkindje dat vrijwel geen dag voorbij gaat zonder een golf hier of daar en ze heeft ook altijd wel wat plekjes op haar huid (en krabt haar hoofdhuid aan gort).
Kan prima niks zijn, maar ik vraag me dat nu wel een beetje af. Aan de andere kant schrokken we nogal van onze opgezwollen bultjesbaby, maar is ze verder altijd de blijheid zelve, dus heel slecht verging het haar totnogtoe niet.
Op 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
  dinsdag 1 november 2011 @ 17:24:57 #173
185640 vrouwtje-theelepel
Vrouwtje-theelepel
pi_103837314
@kd, je moet dat projectiel spugen wel goed in de gaten houden. Als het bij af en toe blijft is het niet erg. Seth spuugde vanag zn geboorte kleine beetjes mondjes. Opeens begon hij zo 1 of 2 keer daags te projectielen, maar bleef goed groeien. Opeens vanaf een week of 5 deed hij het met al zijn flessen en plaste hij hele kleine beetjes tot niet en bleek het dus pylorus te zijn. Komt bijna alleen voor bij jongens en openbaard zich tussen de 3 en 6 weken.
  Moderator dinsdag 1 november 2011 @ 17:33:41 #174
5428 crew  miss_sly
pi_103837693
quote:
1s.gif Op dinsdag 1 november 2011 13:30 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:

[..]

Ik doelde meer op gewenning als in 's nachts als ik huil mag ik bij papa en mama in bed.
Ik denk dat dat ook afhankelijk is van het kind. Ik weet ook dat er veel ouders zijn die het niet doen, vanwege de angst voor gewenning. Wij hebben er nooit een punt van gemaakt, maar dat is ook omdat we met z'n drieen in bed nog heel prima slapen. Senna gaat niet keten of vervelen, maar lekker slapen en we slapen dan dus alledrie gewoon lekker verder. Vanaf het begin (nou ja, eerste tijd niet natuurlijk, want veel te klein nog) heeft ze dus regelmatig bij ons in bed geslapen, maar ik merk nooit dat ze daar op uit is. Tegenwoordig slaapt ze steeds vaker de hele nacht in haar eigen bed zonder zelfs maar wakker te worden, maar bijvoorbeeld afgelopen nacht heeft ze bij ons geslapen.

Hier dus geen gewenning en geen huilen/zeuren om maar bij ons te mogen slapen. En stiekem vind ik het ook wel gezellig, dus wij hebben er ook helemaal geen probleem mee :)
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
  dinsdag 1 november 2011 @ 17:40:12 #175
217224 Juud79
Ik zie rond in de wereld
pi_103837965
Ik vind het ook heerlijk dat mijn mupke bij ons slaapt, fijn bij elkaar, voor ons hoort het zo en voelt dit als de enige juiste manier om te slapen met een jonge baby.

Ik opperde vorige week om Lientje eens een nachtje op haar eigen kamer te laten slapen, om te kijken of er verschil was wat betreft de nachtvoedingen. Manlief riep meteen, neuh dat vind ik niet nodig, laat haar maar fijn bij ons. :') O+

We laten haar wel eens na de laatste voeding op haar eigen kamertje liggen, maar dan komt ze ook gewoon na 2/3 uurtjes weer.
En de rest vd nacht ligt ze tussen ons in, tegen mij aan (zelfbediening) of in de co-sleeper, net waar ze wil liggen en dus rustig slaapt.
pi_103838753
kijk wat een verschil :o

zit 3 weken tussen deze foto's

spekkies O+


(Hij had net zn druppels gehad, vind ie heerlijk.. wanted morrrrrreee)

pi_103839618
Wat lijkt ie sprekend op Elin op de onderste foto :o
  dinsdag 1 november 2011 @ 18:19:35 #178
318546 Mevr_Mus
Met Mini_Musjes
pi_103839675
Dat spek staat Lex goed O+
Oude (on)bekende.
  dinsdag 1 november 2011 @ 18:20:35 #179
39145 Aventura
Relax, het is maar Fok
pi_103839710
Op die bovenste foto vind ik Lex een beetje een alientje :@ :D Hij is mooi opgeknapt!
pi_103840201
Puck slaapt in zijn bedje naast ons. Geen eigen kamer dus bij huilen gaat hij tussen ons in want het alarm ligt anders wel heel dichtbij ;)
Ik vind het prima maar er zijn nachten dat hij dan gaat liggen muiten en het bij ons eindigen wordt steeds vaker en breekt op. Puck slaapt nooit door. Meerdere keren per nacht zijn we met hem bezig.
We vroegen ons opeens af vanaf wanneer hij dat besef kan hebben. Huilen is bij mama liggen.
You make me dizzy, Miss Lizzy,
The way you rock'n'roll
Ik heb je lief mijn hele leven
pi_103840440
quote:
0s.gif Op dinsdag 1 november 2011 18:18 schreef p_iglet het volgende:
Wat lijkt ie sprekend op Elin op de onderste foto :o
is ook 2 druppels water, alleen qua karakter een heel verschil :)
pi_103840478
quote:
0s.gif Op dinsdag 1 november 2011 18:20 schreef Aventura het volgende:
Op die bovenste foto vind ik Lex een beetje een alientje :@ :D Hij is mooi opgeknapt!
ik vind het net een reptieltje :')

enne piglet, dat pakje wat ie aanheeft.. kidscase O+
pi_103842759
Haha ik zag het, de rode die joris heeft bevalt ook super.
pi_103843751
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Good mums have sticky floors, dirty ovens and happy kids!!
pi_103844077
quote:
0s.gif Op dinsdag 1 november 2011 19:37 schreef MeNicole2 het volgende:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dus toch de placenta? :*
**human milk for human babies**
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind.
  Frontpage Koningin/Leukste user IRL dinsdag 1 november 2011 @ 20:50:06 #186
147316 crew  DJMO
#trut
pi_103847943
sterkte MeNicole!

even zonder verder bij te lezen .. sinds vanmorgen probeert geert te praten :o en we hebben op zeker één keer een duidelijke mamam gehoord O+


Ik sta echt versteld. Jan was echt niet zó snel met "kletsen"
Ik heb er één en ik ben er trots op
"Tussen droom en daad staan wetten in de weg, en praktische bezwaren" "The needs of the many outweigh the needs of the crew"

Terugblik op tachtig kilometer lopen - Westerborkpad
- My 5 minutes of fame - Heldin
DTS - Foto's en verslagen
pi_103848525
Sterkte MeNicole!

En Vanyel, wat vervelend dat er nu allerlei allergische reacties opduiken zeg..
pi_103849612
Menicole beterschap en goed dat je aan de bel getrokken hebt.
pi_103849651
Sterkte MeNicole!

KD, wat een verschil! Echt nu krieltje eerst en nu ziet ie er echt lekker gezond uit! O+
Mooi dat verschil zo te zien O+
  dinsdag 1 november 2011 @ 21:26:36 #190
39145 Aventura
Relax, het is maar Fok
pi_103849950
Balen MeNicole, lijkt me best eng. Hoe ist nu?

Ik vind Geert toch zó'n schatje! Echt heel leuk. Onze knul babbelt ook al heel wat af. Hij heeft nu naast de m ook de b ontdekt, mbebebebe is nu helemaal de bom. Ik merk dat hij probeert terug te praten. Een keer heb ik al een lach gehoord, die was tot nu toe geluidloos.
pi_103849976
Ik lees over slapen in bed, ik vraag me af hoe doen jullie dat? Ligt je baby hoger dan jij? Of ligt je baby ergens op? Ik wilde vorige week 's middags even rusten met J. naast me maar ik vond het een beetje eng... :D
pi_103851525
oh djmo wat schattig :D
hier hoor ik ook heel regelmatig heel gericht mama en papa en dada (dagdag) met de zwaaiwapper erbij. Maar ik wil er nog niet aan, mijn kind is nog een baby en baby's praten niet :6 dus ik zit lekker in ontkenning :+

Slapen in bed, ik lig om jongste heen gekruld, dus mijn benen opgetrokken en dan ligt ze zo in mijn kommetje zeg maar. Onder een eigen dekentje en ik heb het dus loeikoud want overal tochtkieren en gaten... maar oh het is zo knus, zo'n hoofdje wat zich dan nog even tegen je aan vleit O+

We zijn vandaag in het ziekenhuis geweest voor de zweetproef. Wat een gedoe weer.
Ze wilde eerst een been pakken want arm was niet groot/dik genoeg, toen toch maar de arm, toen weer been, toen het prik-opperhoofd erbij gesleept en afijn uiteindelijk toch maar op de arm. Mn arme prul reageerde helemaal paniekerig toen de verpleegster haar armpje vastpakte, het moest ook op dezelfde arm als waar ze eerst geprikt was. Arm ding, zo sneu, en dat moet dan ook nog es 15 minuten door dat mens vastgehouden worden ;(
ze waren lief voor dr hoor, daar niet van, maar het is zo sneu. Het heeft duidelijk toch wel een beetje een indruk achtergelaten die vorige keer prikken.
Nouja goed, uiteindelijk dat ding erop, ze trok het bandje heul stevig aan, toen na een minuut of wat dr armpje steeds blauwer werd heb k maar even gevraagd of dat hoort :') "ja het hoort goed strak te zitten hoor!" oh ok... maar t hoort niet af te sterven toch? "eh nee das niet de bedoeling nee... :@ " :D
Toen mochten de meisjes een uurtje los, heb ze maar meegenomen naar de kinderafdeling, daar hebben ze een flinke bult speelgoed. Liep de kinderarts nog tegen het lijf. Die riep gelijk heeey de zusjes! hoe is het? heel geinteresseerd enzo heel lief. Ze vroeg een beetje geschrokken of we op de spoedpoli waren. Was wel verbaasd ik had eerlijk gezegd niet verwacht dat ze de meisjes zo off-spreekuur zou (her)kennen.

En eindgoed al goed, na een uur was er gelukkig net voldoende zweet verzameld en mocht ie af.
Over 2 weken de uitslag.
:)
  dinsdag 1 november 2011 @ 21:54:58 #193
39145 Aventura
Relax, het is maar Fok
pi_103851827
Onze baby slaapt niet bij ons in bed. We hebben twee verschillende matrassen, dus hij kan niet tussen ons in (dat vind ik sowieso eng). Mijn helft is gewoon te klein, ik zou geen oog dicht doen, dan zou ik echt stokstijf blijven liggen uit angst bovenop hem te kopen liggen. Bovendien maakt Ventje best veel geluidjes, als hij wakker is maar ook als hij slaapt. Ik word er zelfs al wakker van als hij in zijn eigen kamertje ligt, dus laat staan als hij bij mij zou liggen. Na een paar weken, toen hij niet meer 's nachts kwam, verhuisde hij naar zijn eigen ledikantje in zijn eigen kamertje (waar ik zo in kan kijken vanuit waar ik lig). Vaak ligt hij na zijn ochtendvoeding nog wel lekker bij ons in bed. Afgelopen weekend hebben we zowel zaterdag als zondag lekker tot een uur of 11 met hem 'uitgeslapen'. Zo gezellig! Als hij wat ouder is, mag hij wat mij betreft gewoon lekker bij ons kruipen als hij dat wil. Ik kijk gewoon hoe het zich ontwikkelt. Beetje zoals het nu bij Miss Sly gaat.
pi_103851989
ohja ik moet er wel nog bijzeggen dat wij inmiddels een 1.80 breed bed hebben.
Jongste lag op een eigen matrasje tussen ons in in ons oude bed (140) maar dat was geen succes verhaal. Ik geloof dat B. en ik beide nog zo'n 50 cm hooguit over hadden om op te liggen. Weet je wel hoe breed mn rug is man pfff :{w da past nie jongûh
:)
  dinsdag 1 november 2011 @ 21:58:47 #195
217224 Juud79
Ik zie rond in de wereld
pi_103852077
Hier ook een kommetje, kind in haar eigen slaapzak, zo blijft ze altijd warm en het voorkomt veel bewegen door het bed.

Als ze heel iniminie zijn vind ik het enger slapen dan nu. Sinds een week of drie kan ze zelf goed gaan liggen en haar hoofd altijd goed draaien en ze miept en schreeuwt meteen als er iets is.

@mignonne, ik word er haast verdrietig van, paniek bij je kleine, wat enorm zielig en wat zal je hart breken zo nu en dan als je dat ziet.
  dinsdag 1 november 2011 @ 22:00:09 #196
28677 Beessie-Jen
Meisjesmama!!!
pi_103852184
Nicole; heel veel sterkte; heftig zeg!! :*

ahh Mignonne zo sneu voor je kleintje.. en kan me voorstellen dat ze toch wat angstig is geworden door het prikgebeuren de vorige keer :* .

liene slaap alleen soms smiddags een uurtje in mijn arm op bed, of smorgens snoozen we nog ff samen na de voeding. vind dat heel gezellig en knus; en geniet er echt van.. O+ maar als ik echt moet slapen lukt dat niet.. dus snachts geen mini in mijn bed..
05-12-2009 is ons lieve meisje geboren! Evie (L)
17-08-2011 Onze 2e prachtige meid maakt het gezinnetje compleet: Liene (L)
  dinsdag 1 november 2011 @ 22:01:15 #197
39145 Aventura
Relax, het is maar Fok
pi_103852250
Ons bed is volgens bij ook wel 180 cm, maar mijn man is nogal groot ook. Toen ventje net was geboren stuurde ik manlief vaak naar het logeerbed zodat ik lekker met ventje in het grote bed kon :P Maar uiteindelijk dus in zijn eigen bed, beter voor mijn nachtrust en huwelijk :P

Mignonne ik lees nu over je meisjes, wat een drama zeg. Hopelijk zijn de onderzoeken nu voorlopig even voorbij.
pi_103852264
mja dat is het ook juud, en deze test doet geen pijn, daar voel je helemaal niets van dus het was echt de herinnering zeg maar. Ze zat ook prima op schoot te keuvelen naar die verpleegster maar toen ze dat armpje pakte was t mis.

Ik weet niet of ik nou nog de foto had laten zien van een dag ná het prikken?



t is vandaag nog steeds niet weg :') ze hebben flink moeten wroeten.
:)
pi_103852341
maar omdat ze ook heel vaak heel veel lacht, nog even deze twee. En dan ben ik weer klaar :P



:)
pi_103852437
Wat duurde de test bij jullie lang zeg Mignonne, bij ons moesten we "maar" een half uurtje wachten om te kijken of er voldoende was. Wat sneu voor je meisje :* ik hoop heel erg op een goede uitslag

En Elin O+

Over samen slapen, de eerste paar weken heeft Jelle 's nachts op zijn buik op mijn buik geslapen. Daarna sliep hij eigenlijk altijd in z'n eigen bed, pas heeft hij eens bij ons geslapen toen hij niet lekker was en toen sliep hij in z'n slaapzak tussen ons in.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')