Nee, maar wat ik heb begrepen is dat de pleegouders van kind in kwestie een hele tijd hebben doorgeprocedeerd om de boel op te rekken.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 22:16 schreef Bastard het volgende:
[..]
Maar dat iemand door voorgaande kabinetten de mogelijkheid heeft om 8 jaar lang te jojo'en is wel ok?
*In Luanda, this category was replaced by a club sandwich and soda meal in the absence of any comparable fast food outlets.quote:EXPENDITURE, £ Luanda London Dublin Paris Rome Amsterdam
Rent of a luxury two bedroom unfurnished apartment (per month) 4480.46 2500 1050.83 1926.52 1576.25 1050.83
Cinema, international release, 1 seat 8.32 10.8 9.2 8.67 6.57 8.76
Music CD 18.66 14.99 14.01 14.01 19.18 15.75
1 issue of international daily newspaper 3.16 1.8 2.28 2.63 2.19 2.19
1 cup of coffee, including service 2.43 2.3 2.63 3.5 2.36 2.63
Fast food hamburger meal 11.20* 3.97 6.26 5.17 5.17 5.12
One litre of gasoline, unleaded 95 octane 0.35 1.13 1.12 1.22 1.16 1.28
Milk, pasteurized whole milk, above 2.5% fat (1lt / 33.8 oz) 2.11 0.76 0.85 1.18 1.44 0.87
Spaghetti, pasta (1000 gr / 35.3 oz) 5.25 2.38 2.78 1.73 1.44 1.91
Tja.. wat zou jij doen? Eerlijk, als de mogelijkheid geboden word, pak je dan die kans? Natuurlijk hou je rekening met... maar je hoopt toch, vecht toch?quote:Op woensdag 26 oktober 2011 22:21 schreef Doodloper het volgende:
[..]
Nee, maar wat ik heb begrepen is dat de pleegouders van kind in kwestie een hele tijd hebben doorgeprocedeerd om de boel op te rekken.
Ze hadden ook kunnen doorprocederen en ondertussen rekening kunnen houden met het ergste en alvast voorbereidingen treffen.
Klopt, doorvechten tot ik er bij neer zou vallen, maar in m'n achterhoofd zou ik er toch rekening mee houden dat ik misschien wel terug zou moeten.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 22:24 schreef Bastard het volgende:
[..]
Tja.. wat zou jij doen? Eerlijk, als de mogelijkheid geboden word, pak je dan die kans? Natuurlijk hou je rekening met... maar je hoopt toch, vecht toch?
Daar vallen wat mij betreft ook pubers onder.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 22:09 schreef Northside het volgende:
[..]
Wat versta jij precies onder kinderen?
Die lijn die jij voorstaat heeft de mogelijkheid om zo lang door te procederen.quote:Klopt, doorvechten tot ik er bij neer zou vallen, maar in m'n achterhoofd zou ik er toch rekening mee houden dat ik misschien wel terug zou moeten.
Ik vind het ook onwijs sneu voor die jongen en gun hem echt dat plekje hier in Nederland, maar het probleem is dat je één lijn moet trekken. Eén lijn met al die anderen die ook zo graag in Nederland willen wonen (of dat misschien al doen) en ook prima Nederlands (willen leren) spreken en zich ook prima (willen) inburgeren.
Met 14 ben je 3e jaars op de middelbare school ofzo?quote:Op woensdag 26 oktober 2011 22:50 schreef Gattaca het volgende:
Daar vallen wat mij betreft ook pubers onder.
Ik was als puber echt niet in de positie om zulke rechtszaken te kunnen begrijpen/behappen.
De politiek kan de komende dagen laten zien dat ze hun eigen regels serieus nemen ja.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 23:35 schreef Elfletterig het volgende:
Het CDA kan de komende dagen laten zien of ze nog een sociaal gezicht hebben of niet. Ik ben benieuwd.
Er zijn meerdere gronden waarop een uitzondering voor Mauro mogelijk is. Eén van die gronden benutten, wil niet zeggen dat je tornt aan regels.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 23:36 schreef Northside het volgende:
De politiek kan de komende dagen laten zien dat ze hun eigen regels serieus nemen ja.
Dan wordt Geert boos.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 23:42 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Er zijn meerdere gronden waarop een uitzondering voor Mauro mogelijk is. Eén van die gronden benutten, wil niet zeggen dat je tornt aan regels.
Nou, noem er maar een paar dan. Als er een legale oplossing was geweest, dan was die wel aangegrepen denk ik.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 23:42 schreef Elfletterig het volgende:
Er zijn meerdere gronden waarop een uitzondering voor Mauro mogelijk is. Eén van die gronden benutten, wil niet zeggen dat je tornt aan regels.
Ja, en?quote:Op woensdag 26 oktober 2011 23:35 schreef Northside het volgende:
[..]
Met 14 ben je 3e jaars op de middelbare school ofzo?
Geert is altijd boos, dus dat maakt toch geen verschil.quote:Dan wordt Geert boos.
Oh nee, absoluut. Zou het geweldig vinden. Het CDA dat tegen de PVV zegt: go fuck yourself. Top zou dat zijn.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 23:47 schreef Stupendous76 het volgende:
[..]
Geert is altijd boos, dus dat maakt toch geen verschil.
Het zou wel eens mooi zijn als Geert, net als de CDA-kamerleden, eindelijk eens wat zouden in plaats van alleen maar schreeuwen en janken dat het anders moet. Zij zitten daar om het anders te doen...
Wat is je klacht? Dat linkse partijen niet links genoeg zijn? Vreemd om uit jouw mond te horen. Laten we, om te beginnen, vaststellen dat de massa-immigratie een door rechts beleid veroorzaakt probleem is. Aan grote groepen migranten uit landen als Marokko en Turkije zijn niet of nauwelijks eisen gesteld. Dergelijke migranten zijn anno 2011 slecht ingeburgerd en dat zorgt voor problemen. Aan dat profiel voldoet Mauro totaal niet. Die jongen is hier perfect ingeburgerd en geworteld; spreekt zelfs met een Limburgse tongval.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 22:23 schreef El_Matador het volgende:
Als de linkse partijen werkelijk eerlijk links waren geweest, hadden ze de uitzetting van Mauro ondersteund.
Totaal niet relevant. De eventuele voordelen voor Angola staan niet ter discussie. Het draait om de vraag of je iemand die 8 jaar in Nederland is, nog kunt terugsturen naar een voor hem vreemd land. Hij spreekt amper de taal nog. Ze zullen niet veel aan hem hebben, voor zover dat überhaupt relevant is.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 22:23 schreef El_Matador het volgende:
Hoe de achtergrond van de jongen ook zij, in Angola kan hij met zijn waardevolle Nederlandse mbo-papiertje, nog waardevollere Nederlandse werk-ethiek en Nederlands enthousiasme zijn eigen landgenoten een betere toekomst bieden.
Nee, mensen als jij en populisten zoals dat PVV-gespuis zijn de weg kwijt. Ze hebben kennelijk niet de verstandelijke vermogens om groepen buitenlanders van elkaar te onderscheiden, situaties goed te beoordelen en menselijkheid te tonen. Wat je (bizarre) standpunt ook is; sta ervoor, maar houd op om je eigen tekortkomingen op andere mensen af te wentelen. Dat is simpelweg stuitend.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 22:23 schreef El_Matador het volgende:
Maar nee, links is volledig de weg kwijt. Een zelfdestructief zelfhatend en daardoor gefrustreerd op andersdenkenden reagerend veelkoppig monster. Liever Europa zo vol mogelijk laten stromen met zoveel mogelijk van de meest nutteloze of juist in eigen land waardevolle 7 miljard ("hoera" wat een mijlpaal) wereldbewoners dan werkelijk daaraan werken wat toch het linkse idee was; wereldvrede en arme negertjes helpen?
Wat een bekrompen en egocentrische blik op de wereld zeg. Natuurlijk kan Nederland niet de grenzen voor iedereen openstellen; dat gebeurt dan ook niet. Stop met overdramatiseren. Als ik morgen een buitenlandse vrouw trouw, komt ze ook naar Nederland; kun je niks aan veranderen. Hypocriet Wilders heeft nota bene ZELF een buitenlandse vrouw!quote:Op woensdag 26 oktober 2011 22:23 schreef El_Matador het volgende:
En de wereld was toch van iedereen? Waarom moet iedereen dan JUIST in ons piepkleine deltalandje wonen? Waarom moet 1/410e van de wereldbevolking nou juist op 1/10.000e van het aardoppervlak wonen?? En maar blijven spekken met uitkeringen en andere uithollingen van de waarde van een land. Wereldverbeteraars, flikker op.
Geert, de hypocriete populist met een buitenlandse vrouw. De man die met zijn anti-islam-agenda een hetze tegen alle niet-Nederlanders is begonnen en alles en iedereen op één hoop veegt, met zijn fractie vol halve criminelen. Die man toch?quote:
Schrijnende situatie. Kind is hier op 10-jarige leeftijd gekomen, is nu geworteld in Nederland, wat veel aanpassingsvermogen heeft gevergd. In Angola heeft hij niets meer te zoeken; spreekt de taal amper, kent de cultuur amper, heeft geen familie die voor hem kan zorgen, enzovoort. Verder is er nog een recht op een familieleven, zo werd vanavond bij P&W uitgelegd.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 23:46 schreef Northside het volgende:
Nou, noem er maar een paar dan. Als er een legale oplossing was geweest, dan was die wel aangegrepen denk ik.
Ik snap je punten en ben het in principe met je eens, ware het niet dat je puur in het belang van de rechtszekerheid (het weten waar je aan toe bent) één lijn moet trekken, en daar zo min mogelijk van moet afwijken.quote:
Er moet gewoon per situatie bekeken worden wat humaan is. Niemand mag per definitie blijven. Maar een jongen die hier al sinds zijn tiende is, na 8 jaar terugsturen naar een land waarmee hij niks meer heeft, terwijl hij compleet is geworteld in Nederland, is absurd. Het verbaast me eigenlijk vooral dat ik (en anderen) lange betogen moet(en) schrijven om mensen daarvan te overtuigen. Je zou verwachten dat ieder weldenkend mens gewoon snapt dat zoiets niet humaan is...quote:Op donderdag 27 oktober 2011 00:19 schreef Doodloper het volgende:
Ik snap je punten en ben het in principe met je eens, ware het niet dat je puur in het belang van de rechtszekerheid (het weten waar je aan toe bent) één lijn moet trekken, en daar zo min mogelijk van moet afwijken.
Als je nu tegen Mauro zegt "ja jij spreekt Nederland met een Limburgse tongval, blijf maar hier", waarom moeten de rest van de asielzoekers die aan dezelfde eisen voldoen dan wel terug?
Of vind je dat die ook mogen blijven?
Zo ja, dan snap ik je.
Zo nee, dan niet.![]()
Geert Wilders pleasen. De xenofobie van die man en zijn partij heeft dusdanige vormen aangenomen dat men niet meer in staat is om groepen migranten / nieuwkomers / vluchtelingen / buitenlanders van elkaar te onderscheiden en in te zien dat Mauro een prima ingeburgerde en gewortelde Nederlander is die prima aan de economie van dit land kan bijdragen.quote:Op donderdag 27 oktober 2011 00:21 schreef Ronaldsen het volgende:
Niemand heeft last van Mauro.
Mauro is niemand tot last.
...waar zijn we mee bezig
Ik snap het pas als Elfletterig met zijn grote smoel over anderen die asielzoekers in huis neemt en voedt.quote:Op donderdag 27 oktober 2011 00:19 schreef Doodloper het volgende:
[..]
Ik snap je punten en ben het in principe met je eens, ware het niet dat je puur in het belang van de rechtszekerheid (het weten waar je aan toe bent) één lijn moet trekken, en daar zo min mogelijk van moet afwijken.
Als je nu tegen Mauro zegt "ja jij spreekt Nederland met een Limburgse tongval, blijf maar hier", waarom moeten de rest van de asielzoekers die aan dezelfde eisen voldoen dan wel terug?
Of vind je dat die ook mogen blijven?
Zo ja, dan snap ik je.
Zo nee, dan niet.
Mauro heeft meer toe te voegen in Angola dan in Nederland. Hebben wij niet genoeg mbo'ers?quote:Op donderdag 27 oktober 2011 00:21 schreef Ronaldsen het volgende:
Niemand heeft last van Mauro.
Mauro is niemand tot last.
...waar zijn we mee bezig
Hij spreekt Nederlands, is ingeburgerd, zit gewoon op school, is hier opgegroeid.quote:Op donderdag 27 oktober 2011 01:01 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Mauro heeft meer toe te voegen in Angola dan in Nederland. Hebben wij niet genoeg mbo'ers?
17 miljoen en meer is iedereen tot last.
Zoals alle andere asielzoekers die 8 jaar op kosten van ons land kunnen groeien. Daar is ook niks mis mee, die groei is goed voor hem en dus ook voor Angola. Het is er -relatief- veilig, dus hoppa, we hebben je genoeg gepamperd en er staan nog 12.000 van jouw gevallen op de stoep.quote:Op donderdag 27 oktober 2011 01:03 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
Hij spreekt Nederlands, is ingeburgerd, zit gewoon op school, is hier opgegroeid.
Wat moet hij in hemelsnaam in Angola? Wat mij betreft is hij meer Nederlander dan Angolees.
Iemand die hier is opgegroeid, de taal spreekt en hier zijn vrienden en "familie" heeft wegsturen, dát is pas asociaal.quote:Op donderdag 27 oktober 2011 01:05 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Zoals alle anderen die 8 jaar op kosten van ons land kunnen groeien. Daar is ook niks mis mee, die groei is goed voor hem en dus ook voor Angola. Wakker de brain drain nog maar wat lekker aan. Daar zal je de vluchtelingenstroom echt mee stoppen.
Naief asociaal links.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |