Ja, net zoals bekend was dat dat met deze types niet zou gebeuren, die rammen alleen politiewagens....quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 13:17 schreef Pro_Shifty het volgende:
Ah. want van te voren was bekend dat er een burger zou overlijden?
Is de taak niet van de politiequote:Op dinsdag 25 oktober 2011 13:21 schreef fokthesystem het volgende:
[..]
Ik niet, ik wil garanties dat men als voorbeeldfunctionaris doet wat de opleiding leert: burgers beschermen tot de max.
"Spijkermatten worden niet gebruikt omdat ze levensgevaarlijk zijn. Je rijd er overeen en raakt de macht over je voertuig kwijt. De kans dat je dan iemand ramt is 10x groter dan wat er nu gebeurt is.quote:Op zondag 23 oktober 2011 14:27 schreef fokthesystem het volgende:
[..]
Wat mij niet bekend is of dit tankstation direct aan de snelweg ligt, echter die spijkermatten zijn gewoon te doen als ze nu ook al 3 maal een politiewagen ramden. Banden schieten, klem rijden..
POLITIEWAGENS ALS OBSTAKEL! maar nIEt burgers.
Zelfs in gun and trigger happy us of a zien we dat politie achtervolgingen gestaakt worden als de daders high speed een deel van de 'bewoonde wereld' in rijden.
Het is in deze een kwestie van NIET doen , je burgers als vangnet gebruiken, dit gaat ongetwijfeld tegen hun opleiding in.
Wat ik niet op mijn geweten had gehad als chef was een onschuldige dode om een tank benzine.
Verder is het tijd dat benzinestations hun verantwoording nemen, want dit is gewoon te makkelijk zo en het zijn niet de lieve doch arme burgers of 'gentleman thieves' die voor de politie stopen, welken dit doen.
Een beetje benzinedief gaat niet met zijn RDW-naamgeregistreerde kenteken wat litertjes gratis tanken, denk je wel?quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 13:28 schreef opgebaarde het volgende:
beetje offtopic, waarom kan in zijn algemeenheid er niks gedaan worden met de kentekens van benzine dieven? Dit is wel een aanname maar ik zie al die foto's van kentekens bij tankstations
En hij ontloopt zijn schuld ook niet, dat staat als een huis. Het wrikt hem in de file waar de man in stond, die was immers als onnatuurlijk obstakel gecreëerd door handelen van de politie. Automobilisten gebruiken als onwetende wegblokkades is moreel verwerpelijk en de politie mag ook wel enige blaam op zich nemen door te erkennen dat het fout kan (en is) (ge)gaan. Ik neem aan dat zij nooit een dode als resultaat gehad wilden hebben.quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 13:17 schreef Pro_Shifty het volgende:
[..]
Ah. want van te voren was bekend dat er een burger zou overlijden?
Ik denk dat je de schuld bij de verkeerde legt. Volgens mij is er geen politieauto een file in gereden, volgens mij was dat een verdachte die probeerde te ontkomen aan de politie. Je moet hem de huid vol schelden.
Heel verstandig; niet ingaan op argumenten die je toch niet kan weerleggen.quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 13:33 schreef fokthesystem het volgende:
Gezien de poll is op dit moment 52% boos op de politie !
Automobilist Maarssen rijdt op agenten in.
http://www.rtvutrecht.nl/nieuws/396124
MAARSSEN - De politie in Maarssen is nog altijd op zoek naar een
automobilist die twee agenten heeft mishandeld. Bij een controle reed
hij op ze in, waarbij een van hen meters werd meegesleurd.
Dat gebeurde vrijdagavond bij parkeergarage Bisonspoor. De politie loste
een schot, maar het is niet bekend of de auto is getroffen.
De agenten zijn wonderwel niet gewond geraakt.
En dan geen file opzetten, sancties!
Allemaal al weerlegd.quote:
Reeds, lees maar ff terug dan.quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 13:35 schreef El_Matador het volgende:
Heel verstandig; niet ingaan op argumenten die je toch niet kan weerleggen.
hahaquote:Op dinsdag 25 oktober 2011 13:31 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Een beetje benzinedief gaat niet met zijn RDW-naamgeregistreerde kenteken wat litertjes gratis tanken, denk je wel?
Je schoolpleinvriendjes kun je misschien dat soort onzin wijsmaken. Je hebt geen enkele reactie op mij gegeven, droeftoeter.quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 13:37 schreef fokthesystem het volgende:
[..]
Reeds, lees maar ff terug dan.
Jij begrijpt mij verkeerd, als een chirurg een patient opereert dan is het tussen de chirurg en de patient,er zijn geen derden bij betrokken, in dit geval maakt de politie gebruik van onwetende derden om een crimineel af te stoppen, dat bedoel ik dus met derden erin betrekken.quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 10:44 schreef El_Matador het volgende:
[..]
De risico-analyse dat een groepje criminelen zich bewust zou kapotrijden tegen een file is een waanzinnig scenario. De politie kon hier niets aan doen, maar in het huidige walgelijke links-denkende "ik ben nooit verantwoordelijk, maar mijn omgeving is dat" klimaat, is het nu eenmaal makkelijk om de daders niet onder de criminelen, maar onder anderen te zoeken.
De vergelijking met de chirurg gaat wel op. Wat nou geen derden? Zijn nabestaanden niet belangrijk?
Jij klinkt als de Turk die de dokter aanvalt omdat zijn vrouw op de OK is komen te overlijden. Kinderachtig en waanzinnig.
De politie "maakt geen gebruik van". De situatie op de weg had net zo goed natuurlijk ontstaan kunnen zijn. De politie gebruikt een middel, een uiterst middel, maar blijkbaar relevant (en nuttig, want de dieven zijn gepakt) middel om criminelen in te rekenen. Dat daar -PUUR EN ALLEEN DOOR DE CRIMINELEN ZELF- een dode bij gevallen is, is triest genoeg. Maar dat is slechts en alleen de verantwoordelijkheid van de criminelen zelf. ZIJ rijden in op een file, dat kan je in geen geval de politie verwijten.quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 14:01 schreef Tarado het volgende:
[..]
Jij begrijpt mij verkeerd, als een chirurg een patient opereert dan is het tussen de chirurg en de patient,er zijn geen derden bij betrokken, in dit geval maakt de politie gebruik van onwetende derden om een crimineel af te stoppen, dat bedoel ik dus met derden erin betrekken.
Het zou zinnig zijn als je zelf es zou nadenken, makker. En de verantwoordelijkheid es zou leggen bij diegene die die heeft, en niet bij allerlei niet terzake doende randfactoren.quote:Eerst lezen, dan nadenken en proberen wat zinnigs te schrijven, in die volgorde, succes!
Ben je nou zo dom? laat maar zitten ook "makker"quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 14:05 schreef El_Matador het volgende:
[..]
De politie "maakt geen gebruik van". De situatie op de weg had net zo goed natuurlijk ontstaan kunnen zijn. De politie gebruikt een middel, een uiterst middel, maar blijkbaar relevant (en nuttig, want de dieven zijn gepakt) middel om criminelen in te rekenen. Dat daar -PUUR EN ALLEEN DOOR DE CRIMINELEN ZELF- een dode bij gevallen is, is triest genoeg. Maar dat is slechts en alleen de verantwoordelijkheid van de criminelen zelf. ZIJ rijden in op een file, dat kan je in geen geval de politie verwijten.
[..]
Het zou zinnig zijn als je zelf es zou nadenken, makker. En de verantwoordelijkheid es zou leggen bij diegene die die heeft, en niet bij allerlei niet terzake doende randfactoren.
Welja. De acties die CRIMINELEN uitvoeren op persoonlijk conto van de agenten schrijven. Waarom niet. Er wordt nog niet genoeg links-gedraaid schuldvraag vermeden.quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 14:07 schreef bloodymary1 het volgende:
Ik ben benieuwd of de betreffende agenten die dit in werking hebben gezegd ook persoonlijk aansprakelijk gesteld kunnen worden. Ik mag het lijden.
Sterke repliek. Erg overtuigend. En trek je maar gauw terug op het schoolplein inderdaad.quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 14:08 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ben je nou zo dom? laat maar zitten ook "makker"
Chirurgen en ook mensen in allerlei beroepen kunnen aansprakelijk gesteld worden als ze een fout maken ja. Wist je dat niet?quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 14:11 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Chirurgen die -achteraf!- verkeerde inschattingen maken waardoor patienten overlijden? Hun leven lang laten boeten voor hun fouten.
Spoor jij wel?
De politie zorgt alleen voor filevorming, dat had ook door normaal verkeer kunnen gebeuren. Dat de politie dit in dit geval inzet als middel om twee 'brood'criminelen te pakken is op zich goed bedacht. Dat die 2 eikels in hun auto de file niet zien en vol achterop een andere auto knallen, daar kan de politie niets maar dan ook niets aan doen. Dat is gewoon links gelul, de ene keer dan doet de politie te weinig om de 'kleine en echte'' criminelen te pakken.quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 14:10 schreef bloodymary1 het volgende:
Als je als verkeersdeelnemer het verkeer in gevaar brengt kun je een boete krijgen. Op dat moment bracht de politie het verkeer ontzettend in gevaar. Ik kan er met mijn pet niet bij hoe je er bij komt op opzettelijk een file te veroorzaken.
quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 14:11 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Sterke repliek. Erg overtuigend. En trek je maar gauw terug op het schoolplein inderdaad.
nee dat is geen links gelul. als de politie expres mensen voor een schutter neerzet om hem te vertragen en hij schiet ze overhoop, dan zeg jij ook, ja normaal hadden er ook mensen kunnen lopen, links gelul dat het hun schuld is? actie reactie, en elke actie geeft je een bepaalde verantwoordelijkheid.quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 14:15 schreef Bastoenie het volgende:
[..]
De politie zorgt alleen voor filevorming, dat had ook door normaal verkeer kunnen gebeuren. Dat de politie dit in dit geval inzet als middel om twee 'brood'criminelen te pakken is op zich goed bedacht. Dat die 2 eikels in hun auto de file niet zien en vol achterop een andere auto knallen, daar kan de politie niets maar dan ook niets aan doen. Dat is gewoon links gelul, de ene keer dan doet de politie te weinig om de 'kleine en echte'' criminelen te pakken.
Helaas is er nu iemand door overleden, maar dat komt wel door die twee eikeltjes die niet even normaal voor hun tank benzine kunnen betalen. Als je kijkt naar Engeland en Amerika e.d. dan zie je dat dit vaak genoeg gebeurd. Helaas gaat het nu fout maar dat kan je de agenten niet aanrekenen, Nederland is wat dat betreft al veel te netjes voor dit soort tuig.
Inderdaad, en ook bij filevorming door normaal verkeer komt het vaak voor dat er al dan niet ernstige ongelukken gebeuren doordat er achterop een file wordt gereden. Alleen daarom mag de politie dat naar mijn mening niet inzetten.quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 14:15 schreef Bastoenie het volgende:
[..]
De politie zorgt alleen voor filevorming, dat had ook door normaal verkeer kunnen gebeuren.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |