Ik geloof dat je duidelijk genoeg was in het vorige deel.quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 23:24 schreef waaromniet1988 het volgende:
Chris martin zegt na elke album dat het de laatste zal zijn, maar ik denk dat hij het dit keer echt meent.
Mylo Xyloto is matig, afgezien van Paradise en Charlie Brown
ja dat het matig is vind jij. Een ander vond VLV weer matig. We zullen t wel zien. Ik hoop het iig niet want ik hou van hunquote:Op dinsdag 18 oktober 2011 23:24 schreef waaromniet1988 het volgende:
Chris martin zegt na elke album dat het de laatste zal zijn, maar ik denk dat hij het dit keer echt meent.
Mylo Xyloto is matig, afgezien van Paradise en Charlie Brown
Dat is volgens mij directe CD kwaliteit ofzo?quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 23:26 schreef Brm-G het volgende:
Valt me een beetje tegen om heer eerlijk te zijn. Achjaaaa we moeten het er maar mee doen. Misschien klinkt het beter na een paar keer luisteren. Wat is trouwens het verschil met de FLAC versie en de MP3 versie die ik gedownload heb? Flac is 6x zo groot....
Al die riedeltjes, synths, etc die je hoort. Het is geen traditionele standaard formatie zang/gitaar/bas/drums meer.quote:Op woensdag 19 oktober 2011 04:01 schreef MacorgaZ het volgende:
Noem me een sukkel, maar wat bedoelen jullie precies met "overgeproduceerd"?![]()
En nu alweer offline!quote:
Nee hoor? Al zie ik veel klachten dat sommige het niet kunnen zien...quote:
De clip is in ieder geval een stuk beter/origineler dan dat verschrikkelijke nummer. Wel maakt deze clip duidelijk dat Coldplay streeft naar een soort wereldse grootsheid.quote:
Goeie PR weerquote:Op dinsdag 18 oktober 2011 23:21 schreef Apotheose het volgende:
trouwens: http://www.volkskrant.nl/(...)um-kunnen-zijn.dhtml
[..]![]()
Volgens mij riep ie ook al zoiets 3 jaar geleden. Zou het ook wel t laatste concert kunnen zijn toen hier in NL... Dus Chris, niet de moed opgeven
Clip is belachelijk trouwens, lachwekkend slechtquote:Op woensdag 19 oktober 2011 09:17 schreef CoJackso het volgende:
[..]
Je zou bijna hopen dat Chris Martin weer eens in een emotionele crisis terechtkomt zodat hij in staat is om kleine/intieme parels als Shiver en Amsterdam te schrijven.
Amsterdamquote:Op woensdag 19 oktober 2011 09:17 schreef CoJackso het volgende:
[..]
De clip is in ieder geval een stuk beter/origineler dan dat verschrikkelijke nummer. Wel maakt deze clip duidelijk dat Coldplay streeft naar een soort wereldse grootsheid.
Je zou bijna hopen dat Chris Martin weer eens in een emotionele crisis terechtkomt zodat hij in staat is om kleine/intieme parels als Shiver en Amsterdam te schrijven.
Wat vind je dan vernieuwend aan dit album? Ik vond het 'vernieuwende' geluid op Viva La Vida een stuk beter dan, hier kan ik niets vernieuwends ontdekken.quote:Op woensdag 19 oktober 2011 08:42 schreef CoExist het volgende:
[..]
Al die riedeltjes, synths, etc die je hoort. Het is geen traditionele standaard formatie zang/gitaar/bas/drums meer.
Sommige mensen verafschuwen dit dus... Ik vind het vernieuwend en gewaagd. U2 deed het mid-jaren '90 bijv. met het album "POP" wat hen destijds ook vele fans kostte. Maar ja, je maakt het nooit iedereen naar de zin toch?
Ik vind het persoonlijk een fijn album. En wat een ander vind kan me niet zoveel schelen. Waar maak je druk om eigenlijk, het is uiteindelijk maar gewoon muziek!
lolwutquote:Op woensdag 19 oktober 2011 04:01 schreef MacorgaZ het volgende:
Noem me een sukkel, maar wat bedoelen jullie precies met "overgeproduceerd"?![]()
Dat is ook nog maar 388238238 keer gezegdquote:Op woensdag 19 oktober 2011 15:43 schreef Asskicker14 het volgende:
Ik vind dat Coldplay een beetje lui is geworden qua songwriting, ze grijpen te makkelijk terug naar oh-oh-oh-oh's oh-hoo's en la-la-la's. Sommige lyrics zijn te cheesy voor woorden en zijn enkel geschreven met het oog op Top 40-succes dan dat er een betekenisvolle gedachte achter zit. Zoiets zou ondenkbaar zijn op Parachutes, Rush of Blood of X&Y.
Ze zijn te gretig om melodische anthem's te creeëren die het goed zouden doen in stadions op een U2-level maar daarmee doen ze afbreuk aan de kwaliteit die ze tot en met X&Y hadden en waar ze min of meer bekend om staan. Namelijk tracks zonder al te veel poespas erom heen met lyrics die een verhaal vertellen.
Nu ze een wereld-status hebben, lijkt het alsof het het doel is om alles groots en bombastisch te laten klinken, met overbodige toevoegingen zoals synthesizer effecten. In plaats van het als een middel te gebruiken om een doel te bereiken, het is alsof ze bij elk geproduceerd nummer hebben gedacht: 'Hmm...hoe kunnen we zo veel mogelijk geluidseffectjes erin stoppen?'
Begrijp me niet verkeerd. Het is nog steeds een degelijk tot goed album, maar het heeft niet die klassieke Coldplay-kwaliteit en de houdbaarheid van hun eerdere werk.
Vooruitgang betekent niet dat je minder moeite moet steken in songwriting en meer moeite moet steken in production.quote:Op woensdag 19 oktober 2011 16:18 schreef Apotheose het volgende:
ja dat het een ander geluid is als parachutes enzo... ja dat hoort een dove misschien nog wel. Maar om steeds hetzelfde riedeltje te zingen, zoals Caro Emerald (of hoe die muts ook maar mag heten), dan hoeft het van mij na 2 nummers al niet eens meer. Als een album je absolute voorkeur heeft dan is het nogal heel lastig om dat nog es te overtreffen denk ik.
Charlie Brown was specifiek geschreven voor die Yellow Submarine animatie-film en heette eerst Cartoon Head.quote:Chatting at their Bakery Studio in Hampstead – having just finalised the tracklisting over lunch - the band appear relaxed although admittedly nervous how the world will respond to a record which began life as a “quiet acoustic record”, at one point was intended to be a soundtrack to a Yellow Submarine-style animated film (abandoned because it would take five years to make) and now sees life as a progressive synth-infused pop “concept album” that still rocks; Buckland’s guitar is arguably more prominent than on previous outings.
Bassist Guy Berryman reveals: “It was going to be a kind of soundtrack album to a film we were writing which had a story through it and we got quite far down the line with designing characters and then we abandoned that idea and moved into a different direction, retaining elements of the acoustic album and the soundtrack album, so what we’ve ended up with is an album that we arrived at in quite an unusual sort of way. So it’s kind of a hotchpotch of all those different phases.”
Alle liedjes die Coldplay hebben geïnspireerd, waaronder Hallelujah van Leonard Cohen, Teardrop van Massive Attack, Comfortably Numb van Pink Floyd.quote:Op woensdag 19 oktober 2011 18:05 schreef Young_David het volgende:
Wat hebben al die songtitels met Coldplay te maken?
Blijkbaar niet bij het laatste album (en Viva la Vida)... Sowieso hoor ik al deze nummers niet terug bij de muziek van Coldplay.quote:Op woensdag 19 oktober 2011 19:10 schreef Asskicker14 het volgende:
[..]
Alle liedjes die Coldplay hebben geïnspireerd, waaronder Hallelujah van Leonard Cohen, Teardrop van Massive Attack, Comfortably Numb van Pink Floyd.
Cartoon Heart(s) toch ?quote:Op woensdag 19 oktober 2011 17:30 schreef Asskicker14 het volgende:
[..]
Charlie Brown was specifiek geschreven voor die Yellow Submarine animatie-film en heette eerst Cartoon Head.
Speed of sound!quote:
je luistert nu Paradisequote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.just give a second thought
what if we don't get caught...
Akoestisch is het juist het mooistquote:Op donderdag 20 oktober 2011 00:22 schreef CoExist het volgende:
Ze speelden "The Scientist" tijdens de laatste tour akoestisch... En daar werd ik dus niet zo blij van! Het is 1 van mijn favoriete Coldplay tracks.
quote:
ik lust ook wel een beschuitje met 'mquote:Op donderdag 20 oktober 2011 00:36 schreef DjinN het volgende:
[..]![]()
Ik moet zeggen dat Chris er wat looks betreft wel erg op vooruit is gegaanEerst was et zo'n mager en best schriel menneke, en nu lijkt ie eindelijk wat spieren gekweekt te hebben
Viel me op bij een van zijn laatste optredens die ik heb gezien
![]()
gast, hou eens op met je gemekker. Dat het jouw smaak niet is, wil niet zeggen dat ze de weg kwijt zijn. Doe eens niet zo bekrompenquote:Op donderdag 20 oktober 2011 00:25 schreef Seam het volgende:
[..]
Akoestisch is het juist het mooist![]()
Ik baal er nog steeds nog wel van dat Mylo Xyloto zo'n matig album geworden is, en die clip laat al helemaal zien dat ze de weg kwijt zijn. Ik ben nog wel benieuwd naar de B-kantjes, want Moving to Mars is met afstand hun mooiste nummer van deze sessie.
Ik mag toch heus wel wat kritiek leverenquote:Op donderdag 20 oktober 2011 10:04 schreef Neo-Mullen het volgende:
[..]
gast, hou eens op met je gemekker. Dat het jouw smaak niet is, wil niet zeggen dat ze de weg kwijt zijn. Doe eens niet zo bekrompen
je had al eerder kritiek en ik hoop dat je inziet dat tig keer je negatieve mening uiten niet bijdraagt aan een gezellig fantopic. Je bent nogal egoistisch als je denkt dat iedereen jouw mening zou moeten delen. Accepteer zoals het is en als het je niet aanstaat zijn we je hier liever rijk dan kwijt.quote:Op donderdag 20 oktober 2011 12:05 schreef Seam het volgende:
[..]
Ik mag toch heus wel wat kritiek leverenDaarnaast lijkt iedereen in de hemel te zijn met dit album en dat vind ik eerder jammer, aangezien ze de andere albums ook goed vonden en ik had verwacht dat mensen hier daarom ook wel wat kritiek zouden hebben
Je kan niet zeggen dat ze een ontoegankelijkere of vernieuwende weg ingeslagen zijn na Viva La Vida.
Sorry hoor, ik vind het best een aardig album en ik zie ook niet in waarom ik Coldplay zou bashen, maar als mensen dat wel willen doen is dat toch hun goed recht (als het tenminste op een fatsoenlijke manier beargumenteerd is).quote:Op donderdag 20 oktober 2011 12:20 schreef Neo-Mullen het volgende:
[..]
je had al eerder kritiek en ik hoop dat je inziet dat tig keer je negatieve mening uiten niet bijdraagt aan een gezellig fantopic. Je bent nogal egoistisch als je denkt dat iedereen jouw mening zou moeten delen. Accepteer zoals het is en als het je niet aanstaat zijn we je hier liever rijk dan kwijt.
Ik zeg dus niet dat je geen kritiek mag leveren, maar 1 keer is genoeg. Tis een fan- en geen bashtopic.
Misschien moet je m'n laatste zin nog eens doorlezen.quote:Op donderdag 20 oktober 2011 14:05 schreef Jivis het volgende:
[..]
Sorry hoor, ik vind het best een aardig album en ik zie ook niet in waarom ik Coldplay zou bashen, maar als mensen dat wel willen doen is dat toch hun goed recht (als het tenminste op een fatsoenlijke manier beargumenteerd is).
Is dit een fantopic trouwens? Ik zie 'Coldplay' in de topictitel staan, maar dat houdt toch eerder in dat hier gewoon over Coldplay gesproken mag worden en dat hoeft dan toch niet per se op een adorerende manier te zijn?
Natuurlijk, maar als mensen het album niks vinden mag dat ook gezegd worden. Daar kan dan weer op gereageerd worden door mensen die het hier niet mee eens zijn. Dan ontstaat er een discussie, ook niet een onbelangrijk onderdeel van een forum, dacht ik.quote:Op donderdag 20 oktober 2011 14:08 schreef Neo-Mullen het volgende:
[..]
Misschien moet je m'n laatste zin nog eens doorlezen.
Ik zie namelijk mensen die het album niet waarderen, prima, even goede vrienden. Maar ik zie diezelfde mensen na een aantal positieve reacties toch weer tevoorschijn komen om te benadrukken hoe slecht ze het album vinden. Alsof ze het niet aankunnen dat er wel liefhebbers zijn.
Verder hoop ik dat je het met me eens bent dat je in een artiesten/bandtopic liever positieve reacties herhaaldelijk ziet dan negatieve.
Zeggen dat Coldplay de weg kwijt is doormiddel van een nieuw geluid en een bepaalde clip is nou niet echt een vorm van discussie dunkt mij.quote:Op donderdag 20 oktober 2011 14:13 schreef Jivis het volgende:
[..]
Natuurlijk, maar als mensen het album niks vinden mag dat ook gezegd worden. Daar kan dan weer op gereageerd worden door mensen die het hier niet mee eens zijn. Dan ontstaat er een discussie, ook niet een onbelangrijk onderdeel van een forum, dacht ik.
Ik zal proberen mijn mening wat duidelijker toe te lichten dan. Ik ben altijd een groot fan geweest van het vroegere Coldplay, X & Y vond ik wisselvallig, maar had een aantal prachtige nummers. Viva La Vida vond ik in eerste instantie niks, maar naar verloop van tijd werd het misschien mijn favoriete album van hen. Ik vond met name de manier waarop werd afgeweken van traditionele songstructuren erg verfrissend en sfeervol (Escapist, Strawberry Swing, Lovers in Japan en Yes bijvoorbeeld). Ook de ambient stukjes (dankzij Brain Eno) waren erg goed, daarom keek ik erg naar dit album uit, omdat ik wist dat Eno een nog grotere rol zou krijgen.quote:Op donderdag 20 oktober 2011 14:36 schreef Neo-Mullen het volgende:
[..]
Zeggen dat Coldplay de weg kwijt is doormiddel van een nieuw geluid en een bepaalde clip is nou niet echt een vorm van discussie dunkt mij.
Tuurlijk, discussie is goed, en meningen moeten geuit worden. Echter is er een grens tussen kritiek en iets simpelweg de grond in boren en zeggen dat ze de weg kwijt zijn.
quote:Op donderdag 20 oktober 2011 00:01 schreef Apotheose het volgende:
[..]
je luistert nu Paradise
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.! haha ja die kwam idd voorbij
How can you know what things are worth if your hands don`t move `till you do a day`s work?
Ich veul mich net enne klok, want ich tik neet richtig
Een foto heb ik hier:quote:Op donderdag 20 oktober 2011 20:49 schreef CoExist het volgende:
Ja, bij de platenzaak was ik soms uren te vinden... lekker luisteren en het boekje van de CD doorbladeren. Om uiteindelijk toch een keuze te maken welke CD ik mee ging nemen van m'n zuurverdiende centen.
Die tijd is voorbij... we downloaden de complete discograpy van een artiest en flikkeren we de liedjes die we leuk vinden op onze MP3-player en shuffle-en vervolgens alles door elkaar. Niet echt waar albums voor bedoeld zijn denk ik. Maar goed ik dwaal af.
Ontopic! Ik vind de nieuwe Coldplay plaat leuk!![]()
@ Beaudelaire,
Is de CD een digipack vorm ofzo? Ik ben nu toch wel erg nieuwsgierig aan het worden!
Morgen eerst tot 15.00 uur werken en daarna een kapper afspraak en dan pas kan ik Mylo Xyloto ophalen...Gelukkig is m'n vriendin aan het werk dan dus kan ik 'm lekker luid opzetten en relaxed op de bank hangen en er naar luisteren!
Het is een plastic hoesje, zoals de meeste cd's.quote:Op donderdag 20 oktober 2011 22:16 schreef Brm-G het volgende:
Is het trouwens een plastic hoesje? Of een cardsleeve zoals de allereerste oplage van Viva la Vida?
EDIT: en zijn er nu 2 versies met verschillende cover art?
Ja, een hele uitgebreide versie. Ik heb alleen de standaard versie gezien, die je het meest in de winkels zult zien.quote:
Klopt, maar de card sleeve gaan echt heel snel kapot. Er komt erg snel een (klein) scheurtje in het karton.quote:Op donderdag 20 oktober 2011 22:47 schreef Brm-G het volgende:
Oke. Vind zo'n plastic hoesje toch minder mooi dan een card sleeve zoals ik die van viva la vida heb (zonder prospect march erbij)
Ik ook! Beetje vioolachtige geluid kan ik wel waarderen!quote:Op donderdag 20 oktober 2011 23:00 schreef Beaudelaire het volgende:
Ik vind het eerste nummer (titel van het album) echt heel mooi.
Als je die speciale hebt besteld via coldplay.com krijg je toch de MP3's op de realeasedatum???quote:Op donderdag 20 oktober 2011 23:28 schreef DjinN het volgende:
Ik moet nog eventjes wachtenHeb toch de special edition besteld
Vriendjelief krijgt de gewone morgen binnen, en ik moet nog even wachten op de mijne
Hij moet vanuit Japan komen dus het duurt nog ff maar dan heb ik wel wat
![]()
Nee, heb em niet via de coldplay site zelf besteld. Was op Bol.com aan het kijken. Daar stond de gewone cd, vinyl versie, en de speciale editie (neem aan dat dat ze daarmee de popup-versie bedoelen). De laatste heb ik besteldquote:Op donderdag 20 oktober 2011 23:30 schreef RvS-Coldplay het volgende:
[..]
Als je die speciale hebt besteld via coldplay.com krijg je toch de MP3's op de realeasedatum???
(Of heb je niet die POp-Up versie besteld??)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |