maar dat mag niet van danny anders verdienen we geld aan de gebruikers van FOK! en dat vind danny niet leukquote:Op zondag 9 oktober 2011 21:18 schreef Oceanview het volgende:
[..]
Als je er google ads op had gedaan had je nu al ¤5
Hoezo.quote:Op zondag 9 oktober 2011 21:19 schreef Dalando het volgende:
[..]
maar dat mag niet van danny anders verdienen we geld aan de gebruikers van FOK! en dat vind danny niet leuk
Geef maar toe, hij heeft je gehosseld.quote:Op zondag 9 oktober 2011 21:16 schreef monkyyy het volgende:
[..]
Maar jij vindt mij dus een kwaliteits-user?
quote:Op zondag 9 oktober 2011 21:19 schreef #ANONIEM het volgende:
[..]
Maar jij maakte ook een fout.Jij benoemde alleen H2CO3 en HCO3-, maar je had ook CO32- moeten benoemen.
Dat is een andere buffer. Als de oplossing zuurder was geweest, dan was het een HCO3-/CO3 2- buffer geweestSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Who motivates the motivator?
okequote:Op zondag 9 oktober 2011 21:20 schreef Patje1987 het volgende:
Dalando geen tijd gehad vandaag, verjaardag enzo.
het is nog niet afquote:
quote:Op zondag 9 oktober 2011 21:21 schreef Spouwerranger het volgende:
[..]
Nou en. NU AL DE MOOISTE SITE EVAAH
Wow, bijna wel!quote:Op zondag 9 oktober 2011 21:20 schreef Pizza_Pepperoni het volgende:
[..]
Geef maar toe, hij heeft je gehosseld.
Ja, maar wat nou als je bloed te basisch wordt? Dan krijg je toch HCO3- + OH- -> CO32- + H20 en dan is CO32- toch weer een buffer voor als je bloed te zuur wordt?quote:Op zondag 9 oktober 2011 21:20 schreef Spouwerranger het volgende:
[..]
Dat is een andere buffer. Als de oplossing zuurder was geweest, dan was het een HCO3-/CO3 2- buffer geweest
je date?quote:Op zondag 9 oktober 2011 21:25 schreef 92Merel het volgende:
Awh, toch iets minder smooth geregeld.
Jongen wil geen contact meer hebben.
Klopt, maar als je bloed zou basisch wordt, ben je allang dood voordat die buffer kan ontstaanquote:Op zondag 9 oktober 2011 21:25 schreef #ANONIEM het volgende:
[..]
Ja, maar wat nou als je bloed te basisch wordt? Dan krijg je toch HCO3- + OH- -> CO32- + H20 en dan is CO32- toch weer een buffer voor als je bloed te zuur wordt?
wat een nerdquote:Op zondag 9 oktober 2011 21:25 schreef 92Merel het volgende:
Awh, toch iets minder smooth geregeld.
Jongen wil geen contact meer hebben.
ligt vast aan jouquote:Op zondag 9 oktober 2011 21:25 schreef 92Merel het volgende:
Awh, toch iets minder smooth geregeld.
Jongen wil geen contact meer hebben.
Oh, laat dan maar.quote:Op zondag 9 oktober 2011 21:26 schreef Spouwerranger het volgende:
[..]
Klopt, maar als je bloed zou basisch wordt, ben je allang dood voordat die buffer kan ontstaan
Oh die daan van vakantie toch?quote:Op zondag 9 oktober 2011 21:25 schreef 92Merel het volgende:
Awh, toch iets minder smooth geregeld.
Jongen wil geen contact meer hebben.
niet is grmquote:
Nee, vakantiejongen waarmee ik daarna nog dates heb gehad. Zou er zaterdag weer een hebben, maar gezegd dat ik eigenlijk met iemand anders bezig was en dat ik daar wat meer mee gemeen had.quote:
juistquote:Op zondag 9 oktober 2011 21:27 schreef 92Merel het volgende:
[..]
niet is grm
[..]
Nee, vakantiejongen waarmee ik daarna nog dates heb gehad. Zou er zaterdag weer een hebben, maar gezegd dat ik eigenlijk met iemand anders bezig was en dat ik daar wat meer mee gemeen had.
Zei hij dat hij ook een ander meisje was tegen gekomen, dus ik blij omdat het dan niet zo'n pijn doet, maar hij wil geen contact meer hebben verder..
Ja.quote:
Klopt helemaal.quote:
NEE ! Dat was totaal geen vakantieliefde.quote:Op zondag 9 oktober 2011 21:26 schreef Spouwerranger het volgende:
[..]
Oh die daan van vakantie toch?
Je hebt wel gelijk hoor. Je kunt bijvoorbeeld ook titraties, op die manier, uitvoeren met buffers. Maar dan ga je met kleurstoffen die reageren op zuurheid, geloof ik. Weet niet zeker meerquote:
Dat is onwaar,quote:Op zondag 9 oktober 2011 21:27 schreef 92Merel het volgende:
[..]
niet is grm
[..]
Nee, vakantiejongen waarmee ik daarna nog dates heb gehad. Zou er zaterdag weer een hebben, maar gezegd dat ik eigenlijk met iemand anders bezig was en dat ik daar wat meer mee gemeen had.
Zei hij dat hij ook een ander meisje was tegen gekomen, dus ik blij omdat het dan niet zo'n pijn doet, maar hij wil geen contact meer hebben verder..
Geen idee, ik zie bijna nooit posts van jou, maar als ik ze zie dan trekt iedereen zijn gulp open en gaat zich bij jou inlikken. Of jij ziet dat als "uitgekotst", maar ik zie dat als bekendheid en gerespecteerd lid. Iemand die hier eigenlijk niet thuis hoort.quote:Op zondag 9 oktober 2011 21:16 schreef monkyyy het volgende:
Maar jij vindt mij dus een kwaliteits-user?
Oh, dit is weer een andere scharrel wil je zeggen?quote:Op zondag 9 oktober 2011 21:27 schreef 92Merel het volgende:
[..]
NEE ! Dat was totaal geen vakantieliefde.
Dat zijn indicatoren, dat weet ik dan weer wel.quote:Op zondag 9 oktober 2011 21:28 schreef Spouwerranger het volgende:
[..]
Je hebt wel gelijk hoor. Je kunt bijvoorbeeld ook titraties, op die manier, uitvoeren met buffers. Maar dan ga je met kleurstoffen die reageren op zuurheid, geloof ik. Weet niet zeker meer
Waarom niet grafisch re of gra rekenmachine. Als je echt volledig wilt zijn, moet het GFRKM zijnquote:
Oké, ik ga hier maar niet op in.quote:Op zondag 9 oktober 2011 21:29 schreef Oceanview het volgende:
Als ik op 4vmbo GR mocht gebruiken he dan was het zo makkelijk.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |