Naja je kunt het ook zien als 'Zelfs Sylvana vindt mij een pauper'quote:Op donderdag 6 oktober 2011 22:10 schreef Redefine het volgende:
[..]
Ik ben inderdaad zo'n pauperIk voel me nu wel heel slecht nu een bijzonder belangrijke vrouw als Sylvana zo over me denkt
Pixar is wel even genoemd toch? Dat hij tussendoor daar had gewerkt. Kan ook dat ik het door de war haal met Een Vandaag.quote:Op donderdag 6 oktober 2011 22:43 schreef Bosbeetle het volgende:
Ik was even vergeten dat jobs ook CEO was van pixar ... waarom hebben ze het daar niet over gehad.
Dat de muis uitgevonden is toen Steve Jobs nog niet eens zonder hulp van anderen een appel kon eten doet verder niet ter zake natuurlijk.quote:Op donderdag 6 oktober 2011 21:16 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Zonder Apple geen computers, Apple heeft namelijk de muis uitgevonden aldus DWDD en het journaal.
Apple is precies hetgene wat er mis in Amerika. Consumenten die zich zwaar de schulden in werken om maar die dure gadgets te kunnen blijven betalen, terwijl Apple er met woekerwinsten vandoor gaat. In vergelijking met Apple is Microsoft een bijna nobel bedrijf.quote:Op donderdag 6 oktober 2011 19:43 schreef Elusive het volgende:
billgates heeft z'n halve vermogen weggeven aan goede doelen
steve jobs, ondanks apple's vermogen van 400 biljoen, heeft nog geen ene dollar uitgegeven aan charity
Mwah, op dat punt heeft ze wel gelijk natuurlijk. Het enige alternatief is om live optredens verschrikkelijk duur te maken, zodat de artiest er nog wat aan verdient.quote:Op vrijdag 7 oktober 2011 12:55 schreef pberends het volgende:
Sylvana: 99 cent voor een liedje is niets! gewoon betalen!
Vuile kuthoer, met jouw salaris is dat misschien niet veel, maar voor mensen met een lager inkomen misschien wel? Hoe laag is het IQ van dat mens? Ontsla die kut als tafeldame.
Totale onzin, muziekinkomsten gaan grotendeels naar de platenbazen, terwijl artiesten meer dan 90% van hun geld met optredens verdienen.quote:Op vrijdag 7 oktober 2011 13:18 schreef Krantenman het volgende:
[..]
Mwah, op dat punt heeft ze wel gelijk natuurlijk. Het enige alternatief is om live optredens verschrikkelijk duur te maken, zodat de artiest er nog wat aan verdient.
Of een "mecenas" te vinden (bij de oude Romeinen waren dat mensen uit de adel, nu zou dat dus ook kunnen, of je moet gaan werken met subsidies van de overheid waar uiteraard ook weer een heleboel protest tegen zal komen).
Ipod was de eerstequote:1 History
1.1 IXI
1.2 Audio Highway Listen Up
1.3 SaeHan/Eiger MPMan
1.4 Diamond Rio
1.5 HanGo Personal Jukebox
1.6 Creative NOMAD Jukebox
1.7 Apple iPod
1.8 Archos Jukebox Multimedia
1.9 Microsoft
1.10 Mobile phones
quote:Diamond Rio
The Rio PMP300 from Diamond Multimedia was introduced in September 1998, a few months after the MPMan, and also featured a 32 MB storage capacity. It was a success during the holiday season, with sales exceeding expectations.[15] Interest and investment in digital music were subsequently spurred from it.[16] Because of the player's notoriety as the target of a major lawsuit,[17] the Rio is erroneously assumed to be the first DAP.[18]
Het geld dat naar "de platenbazen" gaat, vloeit voor het grootste deel naar marketing. Er is een goede reden waarom we Madonna en Lady Gaga interessanter vinden dan een meisje dat in het Nederlands zingt. (Of in het Pools, of in het Russisch.)quote:Op vrijdag 7 oktober 2011 13:52 schreef pberends het volgende:
[..]
Totale onzin, muziekinkomsten gaan grotendeels naar de platenbazen, terwijl artiesten meer dan 90% van hun geld met optredens verdienen.
Alsof je met asociale media nog marketing nodig hebt.quote:Op vrijdag 7 oktober 2011 13:59 schreef Krantenman het volgende:
[..]
Het geld dat naar "de platenbazen" gaat, vloeit voor het grootste deel naar marketing. Er is een goede reden waarom we Madonna en Lady Gaga interessanter vinden dan een meisje dat in het Nederlands zingt. (Of in het Pools, of in het Russisch.)
Dat is eigenlijk waar het grote deel van het geld naartoe vloeit, als je werkelijk die markt van muziek gezond wil maken, dan zal je dat moeten aanpakken.
Wat het beste is voor de artiest is om de merchandise bij een concert te kopen.quote:Op vrijdag 7 oktober 2011 13:18 schreef Krantenman het volgende:
[..]
Mwah, op dat punt heeft ze wel gelijk natuurlijk. Het enige alternatief is om live optredens verschrikkelijk duur te maken, zodat de artiest er nog wat aan verdient.
Die hoer gaat van de ene Quote 500 kerel naar de andere, voor de liefde uiteraardquote:Op vrijdag 7 oktober 2011 12:55 schreef pberends het volgende:
Sylvana: 99 cent voor een liedje is niets! gewoon betalen!
Vuile kuthoer, met jouw salaris is dat misschien niet veel, maar voor mensen met een lager inkomen misschien wel? Hoe laag is het IQ van dat mens? Ontsla die kut als tafeldame.
Als je die pagina op een mac had gelezen, was je creatief genoeg om door te denken dat de iPod de eerste 1.8" 5GB mp3-speler was die daadwerkelijk te gebruiken is.quote:Op vrijdag 7 oktober 2011 13:55 schreef pberends het volgende:
http://en.wikipedia.org/wiki/Portable_media_player
[..]
Ipod was de eerste![]()
. Oh nee, bij lange na niet
.
[..]
Ik heb het niet gehoord in DWDD, volgens mij. Ook zit er nogal een verschil tussen "hij heeft er tussendoor even gewerkt", of "hij kocht het van George Lucas, en was CEO van Pixar, en zat later in de Board of Directors van Disney", maar het gaat alleen maar over die Apple-producten.quote:Op donderdag 6 oktober 2011 22:44 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Pixar is wel even genoemd toch? Dat hij tussendoor daar had gewerkt. Kan ook dat ik het door de war haal met Een Vandaag.
SOFTWARE NODIG OM IETS OP EEN MP3SPELER TE ZETTENquote:Op vrijdag 7 oktober 2011 16:07 schreef athlonkmf het volgende:
[..]
Als je die pagina op een mac had gelezen, was je creatief genoeg om door te denken dat de iPod de eerste 1.8" 5GB mp3-speler was die daadwerkelijk te gebruiken is.
Alle voorgaande apparaten kosten een vermogen, en hebben een slechte programma nodig om er uberhaupt muziek op te zetten.
De Diamond Rio werkte zelfs zo slecht, dat er aparte, door gebruikers gemaakte drivers en software was om er beetje charmant muziek op te zetten. Zwaar triest gewoon, en ja, ik had er een.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |