Ik had reeds een vermoeden. Kwam door je eigen uitspraak over Meki.quote:Op maandag 26 september 2011 18:35 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Toch ernstig, een half uur geleden had je geen idee en nu adem ik ineens W_T.
Ken je die scene Waht, met Michael die zo'n suikerpretzel heeft gehaald en op dit nummer zo fanatiek contracten loopt te tekenenquote:
Meh, ik denk dat ik wel meer mensen ken die Meki kennen.quote:Op maandag 26 september 2011 18:39 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Ik had reeds een vermoeden. Kwam door je eigen uitspraak over Meki.
Haha zeker.quote:Op maandag 26 september 2011 18:39 schreef eriksd het volgende:
[..]
Ken je die scene Waht, met Michael die zo'n suikerpretzel heeft gehaald en op dit nummer zo fanatiek contracten loopt te tekenen
OH GAAN WE ELITAIR DOEN?quote:Op maandag 26 september 2011 18:39 schreef betyar het volgende:
JD.die is alleen geschikt voor in de cola.
Hoe vol was de trein?quote:Op maandag 26 september 2011 18:42 schreef Nautilus. het volgende:
Enfin, ik ging in de trein tegenover een kwikzilvertje van nog geen twintig jaar oud zitten, stond ze op.
Klopt, die ken jij als kloon zijnde ook. Dat is logisch.quote:Op maandag 26 september 2011 18:40 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Meh, ik denk dat ik wel meer mensen ken die Meki kennen.
Ter eigener spijt dat wel.
Jequote:
Heeft hij een kloon?!quote:Op maandag 26 september 2011 18:44 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Klopt, die ken jij als kloon zijnde ook. Dat is logisch.
quote:Op maandag 26 september 2011 18:45 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Je-smilies worden moe, flapdrol.
En het was een grapje, bedrijfspoedel.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik kan het hen niet kwalijk nemen. Ik zou eigenlijk ook moeten stoppen. Mijn obsessie met politiek en nieuws is niet gezond.quote:Op maandag 26 september 2011 18:45 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Heeft hij een kloon?!
Hmhm, waar zijn de goede dagen met IHVK, Meh7, Meki en Mutant.
Hm, de eerste en laatste zijn er nog, maar de rest is weg.
quote:
En ik een fles van jou.quote:Op maandag 26 september 2011 18:42 schreef eriksd het volgende:
Ik krijg nog een fles van Koos bedenk ik mij nu
KEKEKEKEKE!quote:Op maandag 26 september 2011 18:44 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Klopt, die ken jij als kloon zijnde ook. Dat is logisch.
Het is dan geen obsessie met politiek en nieuws, maar met ons.quote:Op maandag 26 september 2011 18:46 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Ik kan het hen niet kwalijk nemen. Ik zou eigenlijk ook moeten stoppen. Mijn obsessie met politiek en nieuws is niet gezond.
Wanneer?quote:Op maandag 26 september 2011 18:46 schreef GSbrder het volgende:
[..]
En ik een fles van jou.
Daarom graag asap een meet. Mijn likeur is op.
Neuh, ben sinds 2001 bezig met de strijd tegen ranzige rechtsmensen als Nikita, X-Ray en de hele bende. Ben het wel zat eigenlijk. Herhaling van zetten. Zelfde discussie.quote:Op maandag 26 september 2011 18:47 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Het is dan geen obsessie met politiek en nieuws, maar met ons.
Had eigenlijk gedacht dat je de stereotype kraag met mat en eeerrrrrr zou zijn, maar je bent eigenlijk een heel gewone jongen.quote:
Haha, ik heb nog nooit enige domme strijd gevoerd hier, enkel klooien met Koos door de jaren heen, dat is het enige consistente eigenlijk. Maar gelukkig is daar nog smakeloze vetklep Erik en knappe hunk GS bij om de rechtse circlejerk compleet te maken.quote:Op maandag 26 september 2011 18:48 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Neuh, ben sinds 2001 bezig met de strijd tegen ranzige rechtsmensen als Nikita, X-Ray en de hele bende. Ben het wel zat eigenlijk. Herhaling van zetten. Zelfde discussie.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |