Succes!quote:Op maandag 3 oktober 2011 13:55 schreef sterrenmunt het volgende:
woei, ik ga hier weer heeeeel langzaamaan meeschrijven. En deze kloon deed het nog, handig.
Welkom terug! Leuk dat jullie er weer voor gaan...quote:Op maandag 3 oktober 2011 13:55 schreef sterrenmunt het volgende:
woei, ik ga hier weer heeeeel langzaamaan meeschrijven. En deze kloon deed het nog, handig.
We hebben een dochter, heel lief meisje, en we willen graag een tweede kindje mocht het lukken. We hadden in gedachten om ergens volgend jaar te stoppen met de pil maar ik voel me zo rot bij de pil dat ik, na gesprek met man, direct ben gestopt. Meer om beter in mijn vel te zitten maar mocht ik zwanger raken is het helemaaaal geen probleem.
Dit keer in eerste instantie zonder allerlei ovulatietesten en ook nog geen verplicht gesex op due dates etc.
Dus ik dacht, laat ik me hier eens melden, zit nog een beetje te twijfelen of ik nu ook meteen aan het foliumzuur moet.
quote:Op zondag 22 maart 2009 22:33 schreef Poppejans het volgende:
Nog steeds hetzelfde knalpositief hier hoor. Ik heb zaterdagavond pas voor het eerst getest, zou dan maandagmiddag de test weer lichter moeten kleuren?
quote:
quote:Op zondag 22 maart 2009 22:36 schreef Poppejans het volgende:
Ja, dat kan maar zo (maar dat dacht ik vorige maand ook, maar deze keer met knaltesten die ik echt nog nooit eerder gehad heb)
Nou, bij maandagmiddag en avond nog positief ga ik dinsdagochtend zwangerschapstest doen hoor
quote:Op maandag 23 maart 2009 08:44 schreef Poppejans het volgende:
Vanmorgen met ochtendurine nog steeds echt een knalpositieve test hoor (maar begreep dat dat wel eens vals kon zijn als je t met ochtendurine doet), ik heb een mooi rijtje onder elkaar geplakt nu, en nergens zit verschil in.
Ik zou bijna mijn man vragen of hij eens zo'n testje wil doen om te zien dat ze niet nep zijn of dat ik een lichting gekregen heb met fabrieksfout..
Ik ga zo op naar een drogisterij![]()
Morgenvroeg CB testen
Hoe is het bij de anderen hier?? Er zijn er toch meerdere die in spanning zitten?
quote:Op maandag 23 maart 2009 13:37 schreef Poppejans het volgende:
Kom net met 2 CB testen thuis, zit er bij de post ook al de zwtesten van babyboomshop,
Ik kon de verleiding niet weerstaan om net even met zon goedkoop testje te testen
[ afbeelding ]
IK BEN ZWANGER!!!! na 9 maanden geen ongesteldheid, niks, voor het allereerst in mn leven
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
nu inmiddels meer opgedroogd is de testlijn even dik als de controle
Pies nou gewoon effe over die test heen, ben je meteen van de spanning af ookquote:Op maandag 3 oktober 2011 19:34 schreef Tante_Soesa het volgende:
Ooohh Poppejans! Wat lief dat je die berichtjes erbij hebt gezocht! Dit maakt mij nog nerveuzer haha! Ik twijfel nog even door
Precies Tante_Soesa! Ik vind je PUPO hoorquote:Op maandag 3 oktober 2011 19:35 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Pies nou gewoon effe over die test heen, ben je meteen van de spanning af ook
Dat dus!quote:Op maandag 3 oktober 2011 19:35 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Pies nou gewoon effe over die test heen, ben je meteen van de spanning af ook
Ja maar al ie is negatief, dan weet je het maar.quote:Op maandag 3 oktober 2011 19:41 schreef Tante_Soesa het volgende:
Haha, dat klinkt goed. Maar...ik ben eigenlijk nog niet eens overtijd he. Ik zit mezelf volgens mij alleen maar gek te maken zo...De enige reden dat ik zo zit te hyperen is dat ik eigenlijk nooit een hele duidelijke ovulatietest heb gehad (PCOS) en nu ineens wel (2e ronde medicatie). Wat fijn dat ik dit allemaal hier kwijt kan
![]()
. Als ik weer naar het toilet moet doe ik denk ik een testje...(ooohh, wat ben ik bang voor een negatieve test)
Nou ik heb getest vanaf dag 8 en nog steeds elke dag een licht tweede streepje. En elke dag redelijk rond hetzelfde tijdstip dus denk niet dat ik hem gemist heb. Had vroeger veel cyclussen van 30/31 dagen, dus wie weet deze keer weer. Dan zou m'n eisprong echt wel vandaag moeten zijn. Zo niet is m'n cyclus misschien gewoon van slag (2e ronde na pilstop). Dan baal ik er echt van! Weet ook niet goed of ik dan doorga met testen. Afwachten dus.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 03:20 schreef Sethiwe het volgende:
KatyM duurt ook wel lang voor je, kan je hem niet gemist hebben? Vorige week dacht je toch dat die al was? Of was je toen ook al aan het testen, dat weet ik even niet meer![]()
Even daarop inhakend: ik heb meteen tijdens de eerste poging 2 streepjes geplast. Maar, ik ben inderdaad wel zo'n 8 maanden daarvoor al met de pil gestopt. Anders betwijfel ik ook of het zo snel 'gelukt' zou zijn.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 12:18 schreef Oksel het volgende:
Interessant..
http://www.zwangerschapsp(...)schap-na-pilgebruik/
Toch even mezelf quotenquote:Op dinsdag 4 oktober 2011 11:24 schreef KatyM het volgende:
[..]
Nou ik heb getest vanaf dag 8 en nog steeds elke dag een licht tweede streepje. En elke dag redelijk rond hetzelfde tijdstip dus denk niet dat ik hem gemist heb. Had vroeger veel cyclussen van 30/31 dagen, dus wie weet deze keer weer. Dan zou m'n eisprong echt wel vandaag moeten zijn. Zo niet is m'n cyclus misschien gewoon van slag (2e ronde na pilstop). Dan baal ik er echt van! Weet ook niet goed of ik dan doorga met testen. Afwachten dus.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |