Das ook weer waar!quote:Op woensdag 5 oktober 2011 20:45 schreef D. het volgende:
[..]
Normale vrouwen geven zich natuurlijk ook niet op he
Tim is ook ontzettend leuk, leuke moeder ook!quote:Op woensdag 5 oktober 2011 20:46 schreef Karina het volgende:
[..]
Geldt ook voor Tim. Ook een leuke vent.
quote:Op woensdag 5 oktober 2011 20:47 schreef D. het volgende:
[..]
Da's makkelijker als ze straks samen in bad gaan
Hij zal zich toch ook opgegeven hebben lijkt me? Of zou hij een figurant zijn, een Evert?quote:Op woensdag 5 oktober 2011 20:47 schreef roos85 het volgende:
[..]
Tim is ook ontzettend leuk, leuke moeder ook!
Maar Tim is toch als vervanger in het programma gekomen?
Dat verklaart wel dat 750 mannen verhaal wat helemaal uitgemolken werdquote:Op woensdag 5 oktober 2011 20:48 schreef Karina het volgende:
[..]
Hij zal zich toch ook opgegeven hebben lijkt me? Of zou hij een figurant zijn, een Evert?
Ze valt, na de 1e aflevering waarin ze de kandidaten keurde op uiterlijk terwijl ze zelf absoluut niet moeders mooiste is, wel mee.quote:
ik heb werkelijk blauw gelegen bij haar opmerkingen in de eerste aflevering, maar ze valt inderdaad erg meequote:Op woensdag 5 oktober 2011 20:52 schreef Day het volgende:
[..]
Ze valt, na de 1e aflevering waarin ze de kandidaten keurde op uiterlijk terwijl ze zelf absoluut niet moeders mooiste is, wel mee.
Ja, ze is wl 'normaal'. Moeder van die hork ook, alleen vrees ik dat ze voorlopig nog wel met 'm opgescheept zit.quote:Op woensdag 5 oktober 2011 20:53 schreef roos85 het volgende:
[..]
ik heb werkelijk blauw gelegen bij haar opmerkingen in de eerste aflevering, maar ze valt inderdaad erg meeik wil ook wel zo'n schoonmoeder!
Ik hoop zo op Elmer en Daniëlle!quote:Op woensdag 5 oktober 2011 20:58 schreef Day het volgende:
[..]
Ja, ze is wl 'normaal'. Moeder van die hork ook, alleen vrees ik dat ze voorlopig nog wel met 'm opgescheept zit.
Zit me nu al af te vragen welk van de uiteindelijke stelletjes nu nog bij elkaar zijn. Ik gok erop dat Lars alweer op jacht is.
inderdaadquote:Op woensdag 5 oktober 2011 21:00 schreef mootie het volgende:
[..]
Al is het alleen maar om Anneke te fokken
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |