Oprechte interesse is niet vals.quote:
Ik ben eerlijk en oprecht.quote:Op woensdag 14 september 2011 10:43 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Oprechte interesse is niet vals.
Als jij het zou zeggen, ex falso sequitur quodlibet, zou jouw opmerking gegrond zijn.
Bwaha, iedereen die haat op dit kabinet is een PVVerquote:Op woensdag 14 september 2011 10:44 schreef KoosVogels het volgende:
D66-kiezer steeds positiever over kabinet, PVV'ers juist niet
Ik heb daar nog twee of drie videobanden van in mijn kast. Ik heb alleen geen videospeler.quote:Op woensdag 14 september 2011 10:43 schreef eriksd het volgende:
Vroeger had je nog zo'n lange Jerry Springer compilatie op YT.
Eerlijk en oprecht ongeinteresseerdquote:
Jawel. Maar teveel juristen in een familie is zo ongezellig.quote:
Denk niet dat het kabinet de eurocrisis overleeft.quote:Op woensdag 14 september 2011 10:44 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Bwaha, iedereen die haat op dit kabinet is een PVVer
Da's weer een ander uiterste natuurlijk.quote:Op woensdag 14 september 2011 10:46 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Jawel. Maar teveel juristen in een familie is zo ongezellig.
Zo'n Bram Moszkowicz bende.
Welk een optimismequote:Op woensdag 14 september 2011 10:47 schreef Reya het volgende:
Geen regering, geen voorzitter van het constitutioneel hof, binnenkort geen premier...België wordt nog eens het libertarisch paradijs.
Een libertarisch paradijs met de hoofdstad van de EUSSR. Best hilarisch.quote:Op woensdag 14 september 2011 10:47 schreef Reya het volgende:
Geen regering, geen voorzitter van het constitutioneel hof, binnenkort geen premier...België wordt nog eens het libertarisch paradijs.
We zullen zien.quote:Op woensdag 14 september 2011 10:47 schreef Reya het volgende:
Geen regering, geen voorzitter van het constitutioneel hof, binnenkort geen premier...België wordt nog eens het libertarisch paradijs.
quote:Following new legislation in Hottubs, 'Anarchy in Hottubs!' is a popular TV program in foreign countries.
O, daar pas ik prima bij.quote:Op woensdag 14 september 2011 10:50 schreef eriksd het volgende:
Het zal me allemaal worst wezen eigenlijk. Den Haag momenteel is gewoon een kinderachtig zooitje.
Eens.quote:Op woensdag 14 september 2011 10:50 schreef eriksd het volgende:
Het zal me allemaal worst wezen eigenlijk. Den Haag momenteel is gewoon een kinderachtig zooitje.
Ze zeggen dat harentrekken één van de meer effectievere gevechtstechnieken is, maar niet iedereen heeft haar.quote:
Op 5.45 valt volgens mij de enige rake tikquote:Op woensdag 14 september 2011 10:58 schreef Picchia het volgende:
[..]
Ze zeggen dat harentrekken één van de meer effectievere gevechtstechnieken is, maar niet iedereen heeft haar.
Jah, heb de hele familie al gebeld wegens dit drama.quote:Op woensdag 14 september 2011 11:01 schreef Reya het volgende:
Het verdere schokkende nieuws van de dag: de Heideroosjes stoppen.
* remlof zet de Internationale vast inquote:Op woensdag 14 september 2011 10:55 schreef KoosVogels het volgende:
Probleem is dat met name de traditionele partijen hun ideologische veren hebben afgeschud en als gevolg daarvan vooral reactionair te werk gaan. Het is tijd om de ideologische strijd terug te brengen. Beetje zoals wij hier af en toe doen. Dat gebeurt te weinig in de Nederlandse politiek.
Ik weet het eigenlijk niet. Alleen van die Steve weet ik dat hij agent was.quote:Op woensdag 14 september 2011 10:59 schreef eriksd het volgende:
[..]
Op 5.45 valt volgens mij de enige rake tik
Het zijn ook allemaal NYPD agenten die beveiligers, toch?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |