the '10's are the 21st century eighties!quote:Op maandag 19 september 2011 16:13 schreef vencodark het volgende:
Is het (weer) een trend dat artiesten er allemaal zo raar mogelijk uit moeten zien?
Je geeft gelukkig zelf het antwoord al.quote:Op maandag 19 september 2011 12:33 schreef Charmian het volgende:
Begrijp ook niet dat die chirurgen hierin meegaan mja zal wel geld in het laadje brengen.
Vreemd genoeg vind ik deze outfit 10 keer leuker dan ál die thema-pakjes die Gaga telkens draagt, dat begint vermoeiend te worden.quote:
Dat dusquote:Op maandag 19 september 2011 17:27 schreef Cynix ® het volgende:
Is Brooke niet gewoon toegetakeld voor een of andere horror- of vampierfilm?
Geen idee hoor, zoals eerder gezegd komt het allemaal van de website van het adquote:Op maandag 19 september 2011 17:27 schreef Cynix ® het volgende:
Is Brooke niet gewoon toegetakeld voor een of andere horror- of vampierfilm?
http://theater.about.com/(...)th-addams-family.htmquote:Op maandag 19 september 2011 17:27 schreef Cynix ® het volgende:
Is Brooke niet gewoon toegetakeld voor een of andere horror- of vampierfilm?
Waar zie jij diequote:Op maandag 19 september 2011 22:40 schreef Deckard het volgende:
Uma Thurman ziet er nog steeds goed uit zeg!
Ah op die manier, ik snap emquote:
quote:Op vrijdag 16 september 2011 12:29 schreef kvd het volgende:
Lacey Schwimmer van de amerikaanse Dancing with the stars
[ afbeelding ]
Is dat echt?quote:Op woensdag 21 september 2011 10:11 schreef SEMTEX het volgende:
Ulrika Jonsson
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
^^quote:Op woensdag 21 september 2011 15:48 schreef Vivi het volgende:
Kirstie Alley staat er mis niet echt flatteus op, maar ze ziet er wél goed uit! Enorm afgevallen zeg. En een leuk mens, vind ik.
Inderdaad een leuk mens dat ook nog eens met heel veel humor over haar gejojo kan omgaan.quote:Op woensdag 21 september 2011 15:48 schreef Vivi het volgende:
Kirstie Alley staat er mis niet echt flatteus op, maar ze ziet er wél goed uit! Enorm afgevallen zeg. En een leuk mens, vind ik.
quote:Op woensdag 21 september 2011 15:35 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
Is dat echt?
Wat een lange nek.
huh wtf daar klopt niks vanquote:
quote:
Ik denk dat die langnekken allemaal een stukje nek van MC Biggah uit Holland In Da Hood hebben geleend:quote:
Hij heeft ook ineenkeer een dubbele adamsappelquote:Op woensdag 21 september 2011 22:06 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
![]()
Maar dat ziet er gephotoshopt uit. Ik zie het aan de pixels en omdat ik al behoorlijk veel gephotoshopte afbeeldingen heb gezien.
Ik moet ook zeggen dat ze er niet slecht uit ziet op haar 41stequote:Op woensdag 21 september 2011 22:14 schreef cinnamongirl het volgende:
Zo verkeerd ziet Mariah er niet uit op haar 41ste na de geboorte van een tweeling maar echt glamoreus is deze foto niet...
[ afbeelding ]
quote:Op woensdag 21 september 2011 22:06 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
![]()
Maar dat ziet er gephotoshopt uit. Ik zie het aan de pixels en omdat ik al behoorlijk veel gephotoshopte afbeeldingen heb gezien.
Ja maar wie is het dan?quote:Op woensdag 21 september 2011 23:53 schreef Sapstengel het volgende:
[..].
Maar hij heeft gewoon echt een vreemde nek, zoek maar eens wat andere afbeeldingen op.
*fapfapfap*quote:Op donderdag 22 september 2011 11:14 schreef WhateverWhatever het volgende:
Lindsay Lohan zoent met moeder
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |