Je ziet de schaar niet?quote:
Dat weet ik ook niet, zit Wilders hier ook niet te verdedigen ofzo. Probeerde alleen duidelijk te maken wat er daadwerkelijk gezegd is door Wilders zodat men die sprookjesverhalen niet allemaal zo serieus hoeft te nemen.quote:Op zaterdag 3 september 2011 18:54 schreef elcastel het volgende:
[..]
Waarom zou dit niet betaald mogen worden door de belastigbetaler ? Dit valt toch onder de vrijheid van meningsuiting ? Ik zie niet waar Wilders een probleem van maakt.
Het klinkt toch echt als een gefrustreerde kleuter die even in de hoek staat. Hij zou - bijvoorbeeld - ook een keer zijn bek kunnen houden.quote:Op zaterdag 3 september 2011 18:55 schreef MouzurX het volgende:
Ja wilders is echt woedend![]()
"Wilders laat via Twitter weten dat hij niet blij is met de tekening. "Waar Nederlanders voor moeten betalen: gesubsidieerd aanzetten tot geweld. De VARA. Hoe lang nog?"
Af en toe in de anus van Francisco van Jole.quote:Op zaterdag 3 september 2011 18:54 schreef jcdragon het volgende:
Waar zitten de bodyguards van Wilders ?
Tsja.quote:Op zaterdag 3 september 2011 18:35 schreef jcdragon het volgende:
Aanzetten tot geweld ? Mwah, denk niet dat Bea een schaar in Wilders gaat steken.
Ik zie in die schaar slechts een verwijzing naar hoe er in het verleden een politieke moord is gepleegd, dat mag je cru vinden, de verwijzing is niet verkeerd. Maar ga vooral spijkers op laag water zoeken.quote:Op zaterdag 3 september 2011 18:56 schreef Specularium het volgende:
Je ziet de schaar niet?
Of is dat bijzaak door de 3dubbele laag van doordenken die je bij deze tekening moet toepassen?
Hoi Geert !quote:Op zaterdag 3 september 2011 18:57 schreef Bastard het volgende:
Waardeloze cartoon die alleen maar aanzet tot haat. Walgelijk.
Ja want iemand die reageert op een cartoon die van hem is gemaakt is meteen een gefrustreerde kleuterquote:Op zaterdag 3 september 2011 18:56 schreef elcastel het volgende:
[..]
Het klinkt toch echt als een gefrustreerde kleuter die even in de hoek staat. Hij zou - bijvoorbeeld - ook een keer zijn bek kunnen houden.
Ik moet toegeven dat ik dit gegeven ook alleen maar uit een commercieel medium heb gehaald, kijken of Wilders hier ook wat van gaat zeggen dan. Hij is immers zó consequent.quote:Op zaterdag 3 september 2011 18:56 schreef YazooW het volgende:
Dat weet ik ook niet, zit Wilders hier ook niet te verdedigen ofzo. Probeerde alleen duidelijk te maken wat er daadwerkelijk gezegd is door Wilders zodat men die sprookjesverhalen niet allemaal zo serieus hoeft te nemen.
Kom op zeg: WILDERS WOEDEND OM CARTOON
Hij heeft alleen een simpele tweet verstuurd waar ook maar nergens uit te halen is dat hij woedend is.
Helemaal mee eens.quote:Op zaterdag 3 september 2011 19:00 schreef Weltschmerz het volgende:
Wat heeft in godsnaam de kwaliteit van de cartoon hiermee te maken? Nou is er al tien jaar discussie over de vrijheid van meningsuiting in dit land, en dat komt er iemand roepen om het snoeren van de mond, en waar begint dan de argumentatie? Vond ik het een leuke cartoon of niet, was hij smakeloos of niet? Volkomen irrelevant.
En ook de oorsprong van het geld van de cartoon heeft er geen ene reet mee te maken. Ik ga ook niet pleiten voor het uit de lucht halen van WNL omdat twee oppervlakkige rechtse figuren elkaar de hele tijd voorzetjes te geven om het salonfascisme te propageren voor een achterlijk publiek.
De vrijheid van meningsuiting gaat áltijd over meningen die je niet wilt horen. Dat is het deel 'vrijheid van'. Ik wordt hier zo moe van en Wilders is een hele grote vijand van de vrijheid van meningsuiting, zo blijkt maar weer eens.
In principe is de manier waarop de media alles verdraaid tegenwoordig veel gevaarlijker dan dit soort spotprents zelf. Alleen zie ik het niet snel gebeuren dat Wilders, of welke andere politicus dan ook, de media hierop gaat aanvallen, ze hebben de media immers hard nodig voor hun eigen publiciteit.quote:Op zaterdag 3 september 2011 19:00 schreef elcastel het volgende:
[..]
Ik moet toegeven dat ik dit gegeven ook alleen maar uit een commercieel medium heb gehaald, kijken of Wilders hier ook wat van gaat zeggen dan. Hij is immers zó consequent.
Het gaat me meer op de manier van reageren, in mijn ogen nogal typerend.quote:Op zaterdag 3 september 2011 18:59 schreef MouzurX het volgende:
Ja want iemand die reageert op een cartoon die van hem is gemaakt is meteen een gefrustreerde kleuter
We en we ? Jij denkt dat Joop.nl en Telegraaf dit plannetje samen hebben gesmeed ?quote:O kom we gaan een cartoon maken. Dan wachten we op de reactie van Wilders en dan blazen we zijn reactie gigantisch op, zodat hij hypocriet lijkt.
Natuurlijk het is 1 groot complot van de cultuur-marxisten.quote:Op zaterdag 3 september 2011 19:03 schreef elcastel het volgende:
[..]
Het gaat me meer op de manier van reageren, in mijn ogen nogal typerend.
[..]
We en we ? Jij denkt dat Joop.nl en Telegraaf dit plannetje samen hebben gesmeed ?
Hij zou de koningin kunnen citeren. "De leugen regeert" enzo.quote:Op zaterdag 3 september 2011 19:02 schreef YazooW het volgende:
[..]
In principe is de manier waarop de media alles verdraaid tegenwoordig veel gevaarlijker dan dit soort spotprents zelf. Alleen zie ik het niet snel gebeuren dat Wilders, of welke andere politicus dan ook, de media hierop gaat aanvallen, ze hebben de media immers hard nodig voor hun eigen publiciteit.
Hij wil de overheid inhoudelijk laten bepalen wat de PO's doen met het geld dat ze krijgen, tot op de tekeningen van een cartoonist. Dat gaat nogal ver naar mijn idee....quote:Op zaterdag 3 september 2011 18:50 schreef YazooW het volgende:
[..]
Dat hoor je me nergens zeggen...
Enige wat ik probeerde te zeggen is dat Wilders gezegd heeft dat hij het er niet mee eens is dat dit betaald wordt door de Nederlandse belastingbetaler. Hij zegt nergens iets dat de cartoon gecensureerd moet worden zoals velen in dit topic hier wel beweren.
Wilders plaats een tweet en vervolgens word er een heel sprookjesverhaal omheen gebouwd...
quote:Op zaterdag 3 september 2011 19:02 schreef YazooW het volgende:
In principe is de manier waarop de media alles verdraaid tegenwoordig veel gevaarlijker dan dit soort spotprents zelf. Alleen zie ik het niet snel gebeuren dat Wilders, of welke andere politicus dan ook, de media hierop gaat aanvallen, ze hebben de media immers hard nodig voor hun eigen publiciteit.
Nou ja, dit dus.quote:Op zaterdag 3 september 2011 19:00 schreef Weltschmerz het volgende:
Wat heeft in godsnaam de kwaliteit van de cartoon hiermee te maken? Nou is er al tien jaar discussie over de vrijheid van meningsuiting in dit land, en dat komt er iemand roepen om het snoeren van de mond, en waar begint dan de argumentatie? Vond ik het een leuke cartoon of niet, was hij smakeloos of niet? Volkomen irrelevant.
En ook de oorsprong van het geld van de cartoon heeft er geen ene reet mee te maken. Ik ga ook niet pleiten voor het uit de lucht halen van WNL omdat twee oppervlakkige rechtse figuren elkaar de hele tijd voorzetjes te geven om het salonfascisme te propageren voor een achterlijk publiek.
De vrijheid van meningsuiting gaat áltijd over meningen die je niet wilt horen. Dat is het deel 'vrijheid van'. Ik wordt hier zo moe van en Wilders is een hele grote vijand van de vrijheid van meningsuiting, zo blijkt maar weer eens.
Ik vind een laatdunkende tweet erover een zeer gepaste en normale reactie.quote:Op zaterdag 3 september 2011 19:03 schreef elcastel het volgende:
[..]
Het gaat me meer op de manier van reageren, in mijn ogen nogal typerend.
Beatrix wel?quote:Op zaterdag 3 september 2011 18:55 schreef MouzurX het volgende:
Ik zie wilders nog niet bij de ambassade de ruiten ingooien.
True, maar de mental image van een gefrustreerde kleuter in zijn bunker zonder daglicht kwam wel heel snel naar boven bij me. Wat dat aangaat zag ik hetzelfde als de Telegraaf.quote:Op zaterdag 3 september 2011 19:05 schreef MisterSqueaky het volgende:
Ik vind een laatdunkende tweet erover een zeer gepaste en normale reactie.
Alle "Wilders is aan het briesen van woede en wil bloed zien" speculatie is niet meer dan speculatie op dit moment
Ik hou wel van een koekje van eigen deeg ja, al vind ik de cartoon nog mild ten opzichte van de monddiarree van Wilders.quote:
Als hij straks doodgeschoten word heeft hij het aan zichzelf te danken en is er geen sprake van een demonisering zeker? Nee die blindheid is mij niet onbekend van linksch, gevaarlijke menschen hoor.quote:Op zaterdag 3 september 2011 19:10 schreef elcastel het volgende:
[..]
Ik hou wel van een koekje van eigen deeg ja, al vind ik de cartoon nog mild ten opzichte van de monddiarree van Wilders.
Dit soort praat had je ook over Wilders en consorten na Anders Breivik?quote:Op zaterdag 3 september 2011 19:14 schreef Bastard het volgende:
[..]
Als hij straks doodgeschoten word heeft hij het aan zichzelf te danken en is er geen sprake van een demonisering zeker? Nee die blindheid is mij niet onbekend van linksch, gevaarlijke menschen hoor.
links werkt, rechts maakt het op.quote:Op zaterdag 3 september 2011 19:13 schreef GJonline het volgende:
gelukkig zijn er meer dan een miljoen mensen die er anders over denken. Rechts werkt, links maakt het op.
lol, wat een onzinquote:Op zaterdag 3 september 2011 19:17 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
links werkt, rechts maakt het op.
links zitten arbeiders, wetenschappers, intellectuelen. rechts mensen die veel geld hebben, aandelen, of goede posities in het bedrijfsleven.
In mijn ogen is er groot verschil tussen een cartoon en een moord. En dat is dezelfde redenatie die ik heb over het feit dat mensen Wilders (deels) verantwoordelijk houden voor wat er in Noorwegen gebeurde, totale onzin.quote:Op zaterdag 3 september 2011 19:14 schreef Bastard het volgende:
Als hij straks doodgeschoten word heeft hij het aan zichzelf te danken en is er geen sprake van een demonisering zeker? Nee die blindheid is mij niet onbekend van linksch, gevaarlijke menschen hoor.
Of dat kan laat ik in het midden, maar wat schiet je ermee op vraag ik me af ?quote:Op zaterdag 3 september 2011 19:21 schreef GJonline het volgende:
god is toch ook een pedo? Dat kan dan weer wel..
Dat is het hele doel van de PVV, de samenleving verdelen. Ze willen geen oplossingen, alleen maar meer problemen die de samenleving verdelen, want dat levert ze stemmen op.quote:Op zaterdag 3 september 2011 19:21 schreef elcastel het volgende:
Ik vind het trouwens treffend hoe mensen die de PVV verdedigen altijd maar praten in links en rechts. Dit soort gelul maakt een grotere kloof in de samenleving dan een cartoon in een uithoek op het internet of een omroepblaadje. Echte vaderland liefhebbers.
Klopt, veel stemmingmakerij, en dan bedenken mensen zich wel nog een keer of ze in een demonstratie meelopen of iets schrijven of tekenen. Het is immers geen lolletje om bedreigd te worden of aangiftes aan je broek te krijgen van Moszkowicz of het CIDI of zo. Dat is ook onderdrukkend ook al komt het niet van de staat, en sommige media lijken daarop uit.quote:Op zaterdag 3 september 2011 19:02 schreef YazooW het volgende:
[..]
In principe is de manier waarop de media alles verdraaid tegenwoordig veel gevaarlijker dan dit soort spotprents zelf.
Bepaalde media wel en bepaalde media niet, en de truc is nou juist om de media die je kritisch belicht het werk moeilijk te maken, al dan niet met hulp van bevriende media. We moeten natuurlijk niet doen alsof de Telegraaf of WNL nog maar enigzins bezig zijn met eerlijke verslaggeving, die zijn bezig met een strijd zoals "De Waarheid" dat in de jaren 70 nog deed. De tijd dat de politieke signatuur van een krant bleek uit de opiniestukken en het perspectief ligt achter ons.quote:Alleen zie ik het niet snel gebeuren dat Wilders, of welke andere politicus dan ook, de media hierop gaat aanvallen, ze hebben de media immers hard nodig voor hun eigen publiciteit.
Zoals ik al aangaf hoeft het niet per se een lid van het koninklijk huis te zijn. Iemand die Bea als groot voorbeeld ziet (ja, die zijn er) zou zich ook aangesproken kunnen voelenquote:Op zaterdag 3 september 2011 19:26 schreef Montov het volgende:
Ik vind het een matige cartoon, maar oproepen tot geweld? Zal dit leden van het Koninklijk Huis overhalen om semi-automatische scharen te gebruiken?
Dat Wilders een zielige hypocriet is maakt zijn argument an sich niet ongeldigquote:De PVV verdedigde een tijd terug nog een cartoon over pedofilie binnen de Islam en het Christendom van Nekschot, stimuleert dat ook pedofilie?
Krijgt de mod subsidie toevallig ?quote:Op zaterdag 3 september 2011 19:28 schreef GJonline het volgende:
ieder zijn mening! Alleen wordt het vaak gewist, rechtse gedachten..
Ligt trouwens aan de mod. Zal zo wel weer komen.
Nou elcastel is hier ook aardig bezig in links-rechts praten.quote:Op zaterdag 3 september 2011 19:25 schreef remlof het volgende:
[..]
Dat is het hele doel van de PVV, de samenleving verdelen. Ze willen geen oplossingen, alleen maar meer problemen die de samenleving verdelen, want dat levert ze stemmen op.
Er is geen verband tussen Breivik en Wilders, maar ik begrijp dat jij dat wel graag zou willen zien.quote:Op zaterdag 3 september 2011 19:16 schreef du_ke het volgende:
[..]
Dit soort praat had je ook over Wilders en consorten na Anders Breivik?
Of ben je gewoon een tikje selectief als het daar op aankomt...
Ow ja ? Waar dan ?quote:Op zaterdag 3 september 2011 19:44 schreef MouzurX het volgende:
Nou elcastel is hier ook aardig bezig in links-rechts praten.
Wat een zielige opmerking, ik zeg alleen dat Wilders niet moet lopen janken na wat hij zelf allemaal over straat gooit. De dag dat ik klaarkom op Wilders steek ik een schaar in mijn hart.quote:Komt bijna klaar op het feit dat hij over wilders kan praten.
Hoevaak heeft Breivik WIlders ook alweer gequote? Je kan niet ontkennen dat de blonde Limburger als inspiratie voor die Noorse dwaas diende.quote:Op zaterdag 3 september 2011 19:46 schreef Bastard het volgende:
[..]
Er is geen verband tussen Breivik en Wilders, maar ik begrijp dat jij dat wel graag zou willen zien.
Wie is er selectief?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |