quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 11:32 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Dus als ik geen last heb van een moskee voor mijn deur en van mening ben dat je niet zomaar kunt overgaan tot een verbod op het bouwen van moskeeën, dan ben ik ook onderdeel van de Elite?
Dat heb ik al aangegeven. De burgemeester is het gezicht van de stad. Bovendien is de burgemeester verantwoordelijk voor de politie in de gemeente.quote:Nog even een vraagje tussendoor: wie legt de straffen op? (antwoord: de rechter), wie is dagelijks bezig met de openbare orde en veiligheid op straat? (antwoord: de politie). Waarom ligt dan alles aan de burgemeester?
Mishandeling en marteling zijn inderdaad geen oplossingen. Simpelweg paspoorten afnemen na herhaaldelijk kutgedrag zou voldoende moeten zijn. Kansen gehad en verspeeld, jammer, opdonderen.quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 11:34 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Ah, je wilt Nederland qua mensenrechten doen afglijden naar het niveau van een gemiddelde Arabische dictatuur, zie ik. Nee, dan ben ik toch liever onderdeel van de 'linkse Elite'. Harder aanpakken mag wat mij best, maar moedwillige mishandeling en marteling van arrestanten?
Dat is best knap, want het CDA bestond in 1968 nog helemaal niet.quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 11:29 schreef LXIV het volgende:
Het gaat om veel meer dan enkel het zittende kabinet. Eind jaren 60 kwam er wel degelijk een bepaald soort linkse ideologie op (68). Zeker de politie en de rechters zijn daar sterk door beïnvloedt.
Het is niet zo dat ik 'link' alleen de schuld wil geven van de massa-immigratie, want dat is inderdaad niet zo. Maar ook binnen partijen als het CDA is toen een bepaalde linkse wind gaan waaien hoor!
quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 11:38 schreef Elfletterig het volgende:
De rechterlijke macht is onafhankelijk en staat los van de politiek,
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia
Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog
Als Wolfsen in public dit hele gebeuren duidelijk had veroordeeld en politie/justitie had opgedragen de bezem door de tent te halen, was het heel anders gelopen. Hoe had politie/justitie dan geen actie kunnen ondernemen als zij door de burgemeester (=korpsbeheerder) ware opgedragen dit op te lossen?quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 11:06 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Ik heb niet de illusie dat politici een oplossing vormen, in zoverre ben ik het met je eens dat andere burgemeesters niet veel meer kunnen uitrichten.
Maar de burgemeester van de 4e stad van Nederland heeft ook een symbolische functie.
Sorry, maar je omschrijving van 'de elite' is nogal vaag. Ik zie het trouwens vooral als een succesvol Wilders-verzinsel. Rond 1964 ook al met veel succes in de VS neergezet door de Republikeinen. Schep een beeld van grachtengordel, elite, enzovoort. En mensen gaan vanzelf ageren tegen die denkbeeldige vijand.quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 11:34 schreef El_Matador het volgende:
Gast, kom op zeg. Lees nou wat ik schrijf.
Dat Wolfsen als burgemeester verantwoordelijkheid draagt, heb ik nooit ontkend. Ik heb de vraag gesteld in hoeverre hij de lijnen uitzet binnen de politie, of dat we in Nederland gewoon een matig functionerend politie-apparaat hebben. Het is toch de politie die pas maanden later eens een telefoontje naar een mogelijke verdachte pleegt? Wat denk je: is dat een bevel van Wolfsen of zou het gewoon laksheid, luiheid en slechte prioriteitstelling bij de politie zijn?quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 11:34 schreef El_Matador het volgende:
Dat heb ik al aangegeven. De burgemeester is het gezicht van de stad. Bovendien is de burgemeester verantwoordelijk voor de politie in de gemeente.
En het was de PvdA-burgemeester van Gouda die met die debiele kickbokslesjes kwam, niet de rechter of de politie.
quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 11:40 schreef El_Matador het volgende:
[..]![]()
OK, dan niet. Mij best... Dan zijn de rechters dus niet onafhankelijk van de politiek. Dat betekent dus dat rechters hun oren laten hangen naar de politiek. Kijken we dan naar de politiek van de afgelopen 50 jaar, dan zijn rechtse partijen veruit het langst aan de macht geweest en hebben ze de grootste invloed gehad op rechters. De conclusie moet dan zijn dat rechts op alle fronten heeft gefaald.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Voorlopig hou ik het liever op een doorgeslagen, breed gedragen politieke correctheid en luiheid die diep geworteld zit in het totale Nederlandse handhavingsorgaan. Als je morgen een PVV-burgemeester in Utrecht neerzet, verandert er niks aan de cultuur bij politie en justitie.
Nee, maar je snapt toch wel wat ik bedoel, niet?quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 11:38 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Dat is best knap, want het CDA bestond in 1968 nog helemaal niet.
De rechterlijke macht is onafhankelijk en staat los van de politiek, maar over hoe de zaken bij de politie zijn geregeld, heeft de politiek veel te zeggen. Als er binnen de politie al een linkse ideologie is opgerukt, waarom hebben de machtige rechtse partijen (die macht hadden ze vele jaren lang) daar dan kennelijk zo weinig aan veranderd? Waar waren ze, die rechtse partijen? Wat hebben ze tussen 1960 en 2010 precies bereikt om af te rekenen met die verderfelijke linkse ideologie?
Nederland is qua mensenrechten al afgegleden naar de dictatuur van de straat. De Nederlandse overheid doet geen flikker om haar burgers te beschermen tegen buitenlandse racisten.quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 11:34 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Ah, je wilt Nederland qua mensenrechten doen afglijden naar het niveau van een gemiddelde Arabische dictatuur, zie ik. Nee, dan ben ik toch liever onderdeel van de 'linkse Elite'. Harder aanpakken mag wat mij best, maar moedwillige mishandeling en marteling van arrestanten?
Linkse partijen waren destijds kritischer over de komst van gastarbeiders dan dat rechtse partijen waren. Die vonden het prima om goedkope arbeidskrachten binnen te laten zonder bepaalde eisen te stellen. De gevolgen daarvan zien we al enkele tientallen jaren. En als een linkse burgemeester daarmee worstelt, is alles de schuld van linkse ideologie... - Tja...quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 12:02 schreef LXIV het volgende:
Nee, maar je snapt toch wel wat ik bedoel, niet?
Die rechtse partijen hebben helemaal niet willen afrekenen met die linkse ideologie. Toentertijd ging het veel meer over inkomensverdeling, uitkeringen etc.
En nog maar een stroman. Geen discussie mogelijk.quote:En als een linkse burgemeester daarmee worstelt, is alles de schuld van linkse ideologie... - Tja...
Ongetwijfeld, maar de puinhoop komt van rechts. Niet dat ik graag in dit soort termen discussieer, maar dat is het logische gevolg van de manier waarop LXIV en jij redeneren.quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 12:14 schreef El_Matador het volgende:
En nog maar een stroman. Geen discussie mogelijk.
En de burgemeester die "worstelt"?Hij worstelt helemaal niet, hij is verdomde arrogant en dom.
De discussie is hier toch helemaal niet de komst van gastarbeiders. Het gaat hier om het falen van de overheid (in dit geval de gemeente Utrecht) om recht en orde te handhaven.quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 12:13 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Linkse partijen waren destijds kritischer over de komst van gastarbeiders dan dat rechtse partijen waren. Die vonden het prima om goedkope arbeidskrachten binnen te laten zonder bepaalde eisen te stellen. De gevolgen daarvan zien we al enkele tientallen jaren. En als een linkse burgemeester daarmee worstelt, is alles de schuld van linkse ideologie... - Tja...
Ik zeg al drie posts feitelijk hetzelfde als jij nu zegt.quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 12:29 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Ongetwijfeld, maar de puinhoop komt van rechts. Niet dat ik graag in dit soort termen discussieer, maar dat is het logische gevolg van de manier waarop LXIV en jij redeneren.
Zelf houd ik het op een breed gedragen politieke correctheid, aanwezig binnen nagenoeg het volledige politieke spectrum en doorgesijpeld naar politie en justitie, gepaard met een bar slechte faalcultuur waarin agenten liever lui dan moe zijn en risico's het liefst uit de weg gaan.
Indonesiërs? Je bedoelt denk ik de Indo's, christelijke mensen van gemengd bloed die heel rap in onze samenleveing geassimileerd zijn? In die tijd waren er nog heel niet zo veel Turken en Marokkanen in Nederland. Vooral vanaf eind jaren 70 lieten deze 'gastarbeiders' hun vrouwen overkomen en toen begon de eigelinlijke ellende.quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 11:25 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Zo etnisch-homogeen was Nederland in de jaren '70 en '80 echt niet. Allerlei groepen nieuwkomers, zoals Indonesiërs, Turken, Marokkanen en Molukkers, waren toen al in Nederland aanwezig. Verschil tussen toen en nu is dat er toen nog enig respect was voor gezag. De politie genoot nog aanzien en wist nog handhavend op te treden.
Nederland is inderdaad voor een groot gedeelte landelijk geregeerd door rechtse partijen, meestal in combinatie met de PvdA. In de grote steden echter, waar de allochtonen voornamelijk gingen wonen, zwaait de PvdA doorgaans de scepter.quote:En los van de vraag of je weergave van de linkse ideologie klopt, stel ik vast dat Nederland tussen de jaren '50 en '80 het langst door rechtse partijen is geregeerd. De minister die over straffen gaat, de minister van Justitie, was bijna altijd een CDA'er of VVD'er. Net zoals ook nu weer het geval is. Stel dat jij gelijk hebt met die linkse ideologie van je, wat is dan de rechtse ideologie. En belangrijker: wat is daar de afgelopen 40, 50 jaar in de praktijk van terechtgekomen?
Ik heb buikpijn van bestuurders en politici die wel zeggen dat ze 'het allemaal vreselijk vinden' maar weigeren de problemen bij de wortel aan te pakken.quote:Burgemeester heeft 'buikpijn' over weggepest homostel
telegraaf
UTRECHT - Burgemeester Aleid Wolfsen heeft 'buikpijn' van de zaak rondom het weggepeste homostel uit Leidsche Rijn. Dat zei hij dinsdag in antwoord op een vragenvuur vanuit de raad. Het Openbaar Ministerie (OM) en de politie beloofden beterschap. Er was ondanks kritische vragen geen vuurwerk tijdens de raadsinformatiebijeenkomst in het Utrechtse stadhuis.
De driehoek gaf nogmaals toe op vier punten fouten te hebben gemaakt. Officier van Justitie Susanne Terporten erkende dat ze een onvolledig dossier naar het gerechtshof in Arnhem had gestuurd. Terporten zei dat het OM de werkwijze daarna heeft aangepast.
quote:Weggepest homostel gefrustreerd
telegraaf
UTRECHT - Het uit Utrecht weggetreiterde homostel Hans van Gemmert en Ton Daalhuizen hield een enorm onbevredigend gevoel over aan de raadsinformatiebijeenkomst, die zojuist werd gehouden.
Daarin gaven burgemeester Wolfsen, politie en OM een toelichting op het hele feitenrelaas rondom de falende bescherming van het stel en aanpak van de daders, die nog altijd vrij rond lopen.
Veel nieuwe informatie kwam er niet naar boven. Hans (zijn partner Ton was niet aanwezig) zei er dan ook weinig mee te zijn opgeschoten. Gefrustreerd: ,,Het was heel vlak allemaal. En de 'feiten' zijn verdraaid en suggestief. Er zou bijvoorbeeld geen klik zijn tussen ons en de wijkagent. Maar dat is echt kort door de bocht! De instanties trokken wel enigszins het boetekleed aan, maar de afstand tussen onze beleving en die van hen blijft enorm.''
Burgemeester Aleid Wolfsen gaf nogmaals aan hoe treurig de zaak is en op welke punten er fouten zijn gemaakt. Tegelijkertijd wilde hij benadrukken dat er ook op veel onderdelen prima werk is afgeleverd. ,,Ik blijf ervan overtuigd dat we -alles overziend- hebben gedaan wat we redelijkerwijs konden doen'', zei hij. ,,Maar helaas zijn we gestuit op het gebrek aan bewijs en getuigenverklaringen, en op de grenzen van het strafrecht.''
Advocaat van het homostel Yehudi Moszkowicz trok maar een conclusie: ,,De driehoek (officier van justitie, districtschef en burgemeester, red.) heeft gefaald.''
Hans voelt zich nog altijd vooral in de steek gelaten: ,,Ik heb geen excuses gehoord van de burgemeester, maar daar zit ik ook niet op te wachten. Feit is dat hij weinig voor ons heeft gedaan. Of hij moet aftreden? Dat maakt me niet uit.''
Vanmiddag staat het debat met de verschillende fracties op het programma. Wolfsen wordt dan het vuur na aan de schenen gelegd.
racisten? Homo's zijn geen ras en ze hebben ook hun marokkaanse buren aan de andere kant weggepest. Het is gewoon tuig en Wolfsen is een slappe dweil die niet op de positie gekomen is omdat het een goed bestuurder is, maar omdat hij goed viel binnen de PvdA kongsi, en uiteindelijk een net iets betere uitstraling had dan de andere PvdA burgemeester waar we op mochten 'stemmen'.quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 07:47 schreef voice-over het volgende:
[..]
Weer een PvdA-burgemeester die weigert racisten van buitenlandse afkomst in zijn stad aan te pakken omdat dat electoraal niet goed uitpakt voor zijn partij.
Ah, dat was zo'n nepreferendum. En dan maar klagen dat burgers niet willen stemmen op een burgemeesterskandidaat. Hoe zou dat toch komen?quote:Wolfsen is een slappe dweil die niet op de positie gekomen is omdat het een goed bestuurder is, maar omdat hij goed viel binnen de PvdA kongsi, en uiteindelijk een net iets betere uitstraling had dan de andere PvdA burgemeester waar we op mochten 'stemmen'.
Maar je zegt zelf al dat er vrij weinig problemen waren met de indo's. Hetzelfde geldt voor de chinezen en in zekere zin alle aziaten.quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 13:06 schreef EdvandeBerg het volgende:
Indonesiërs? Je bedoelt denk ik de Indo's, christelijke mensen van gemengd bloed die heel rap in onze samenleveing geassimileerd zijn?
Er werd namelijk een sfeer geschapen door de PvdA en met name de Nieuw Linksers dat er helemaal geen enkel probleem was en zou kunnen komen door de massale toevloed van allochtonen en dat zij een verrijking voor ons land waren.
Dat was Pans, de andere kandidaat. Die heeft volgens mij daarna nog een boekje over het referendum geschreven.quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 14:20 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Ah, dat was zo'n nepreferendum. En dan maar klagen dat burgers niet willen stemmen op een burgemeesterskandidaat. Hoe zou dat toch komen?![]()
Links lullen......quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 14:36 schreef utrecht1970 het volgende:
"Vanmiddag staat het debat met de verschillende fracties op het programma. Wolfsen wordt dan het vuur na aan de schenen gelegd."
Is nu al duidelijk dat coalitie partijen hem laten zitten. Faal D66 en Faal Groen links in Utrecht.
Sinds deze partijen op het pluche zitten stellen ze ook geen zak meer voor.
Nou, dat zal dus in ieder geval niet gebeuren.quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 14:36 schreef utrecht1970 het volgende:
Wolfsen wordt dan het vuur na aan de schenen gelegd.
D66 Utrecht lult vaker rechts en wilde dan ook met de VVD en GL in een coalitie, maar het was GL (sinds vorige keer de grootste) die uiteindelijk toch weer die verrekte PvdA erin wilde hebben.quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |