Komt goedquote:Op maandag 29 augustus 2011 13:07 schreef Pino112 het volgende:
Spannend, op naar school voor introductiemiddag en afsluitend buffet.
Balen dat die 1e dag niet loopt, zet het van je af en ga morgen met een schone lei er weer heen.quote:Op maandag 29 augustus 2011 13:01 schreef cafpow het volgende:
Kut, 1e officiële lesactiviteit en ik kan het gewoon opbrengen om eraan mee te doen. Verder mega koppijn en mijn studieloopbaancoach die ipv. Meedenken of ondersteunen mij nog harder onderuithaald..lekker begin van mijn studie zo;(
Als het zo doorgaat kom ik de 1e week niet eens door:
Omg.quote:Op maandag 29 augustus 2011 17:18 schreef formerjellybean het volgende:
Was op jacht naar een smurfinnenmok en dat is gelukt verder lekker lui
Het was grappig bedoeld...quote:Op maandag 29 augustus 2011 17:22 schreef formerjellybean het volgende:
[..]
Wat is daar nou Omg aan, overdrijven is ook een vak.
Hahaquote:Op maandag 29 augustus 2011 17:09 schreef Madame_Paon het volgende:
Ik ben getrolld door het weer.
Ik had m'n jas aangedaan, liep naar beneden, en het begon harder te regenen.
Dus ik ging weer naar boven, deed de deur weer van slot en trok m'n regenbroek aan.
Deur weer op slot en weer naar beneden, begon het opeens te stortregenen.
Dus ik wéér naar boven, deur weer van slot, regenjas ook aangetrokken, deur weer op slot en weer naar beneden.
Houdt het weer op met regenen.Toen ben ik maar gewoon in m'n regenpak naar de winkel gegaan, ook al regende het niet.
Beetje gelachen om een gastspreker, toen door Zwolle geslenterd (GPS-tochtquote:
Wtf ? Zwolle? Welke school ga je?quote:Op maandag 29 augustus 2011 18:11 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Beetje gelachen om een gastspreker, toen door Zwolle geslenterd (GPS-tocht) en om 17u aan het bier
.
Introductie
Dat bedoel ik, stelt geen ruk voorquote:Op maandag 29 augustus 2011 18:11 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Beetje gelachen om een gastspreker, toen door Zwolle geslenterd (GPS-tocht) en om 17u aan het bier
.
Introductie
quote:Op zondag 28 augustus 2011 21:19 schreef Yuki het volgende:
[..]
Het gevoel
Ik ga houniet niet bij z'nweg trekken
En scheren.quote:
quote:
Niet aanvallend bedoeld ....maar vind het niet zo gek. Ook al wil je vrienden blijven, het is twee weken over.quote:Op maandag 29 augustus 2011 18:05 schreef Furber het volgende:
Een beetje dubbel. Gister avond al het contact met mijn ex (sinds 2 weken) verbroken. Hij wou nog wel vrienden zijn, maar vervolgens zocht hij geen enkel contact en antwoordde hij op alles heel kortaf en ongeïnteresseerd, precies als toen we nog wel een relatie hadden. Heb hem toen gesmst dat ik hem van alle social media dingen verwijderd heb omdat ik afstand van hem wil, om voor mezelf alles op een rijtje te krijgen. De lul heeft niet eens even terug gesmst of iets dergelijks. En toch houd ik nog van hem. Soort van. Of zo.
Hajoh, kan niet lang meer durenquote:Op maandag 29 augustus 2011 22:05 schreef Madame_Paon het volgende:
Behoorlijk geïrriteerd. Schijtbuurvrouw en schijtmensen die haar er niet uit schoppen.![]()
![]()
Heb je helemaal gelijk in, daarom wou ik ook afstand. Ik had verwachtingen die totaal niet realistisch waren, en de enige manier om die bij te stellen was door helemaal geen contact te hebben, zodat ik ook geen verwachtingen meer kon hebben.quote:Op maandag 29 augustus 2011 20:29 schreef candygirl het volgende:
[..]
Niet aanvallend bedoeld ....maar vind het niet zo gek. Ook al wil je vrienden blijven, het is twee weken over.
En op "alles " reageerd hj kortaf. Niet zo vreemd, iedereen gaat er op een andere manier mee om.
En als hij in de relatie al zo was dat zal dat nu niet veranderen, of pas veel later als er kans is voor een vriendschap,. Maar daar is het nu nog veels te vroeg voor
Herkenbaar... soms.quote:Op maandag 29 augustus 2011 19:25 schreef Trashcanman het volgende:
Is het paranoia of doen mensen nu echt onaardig tegen me?
Je hoeft echt niet op elke reply te antwoorden hoor. Het komt nu een beetje over als automatische knuffelreplies van een computer die ongeacht wat zogenaamd goed bedoelde woorden zegt.quote:Op maandag 29 augustus 2011 22:50 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Oppas bij slaapfeestjes is ook een job![]()
Dat moet toch best leuk zijn?
Dat zou heel erg leuk zijn en ontzettend onrealistisch... Maar thanks welquote:Op maandag 29 augustus 2011 22:50 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Oppas bij slaapfeestjes is ook een job![]()
Dat moet toch best leuk zijn?
quote:Op maandag 29 augustus 2011 23:21 schreef Mishu het volgende:
[..]
Je hoeft echt niet op elke reply te antwoorden hoor. Het komt nu een beetje over als automatische knuffelreplies van een computer die ongeacht wat zogenaamd goed bedoelde woorden zegt.
Succes !quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 09:02 schreef Høken het volgende:
Moe ! Maar straks een sollicitatiegesprek.
En dan komen ze om 3 uurquote:Op dinsdag 30 augustus 2011 09:13 schreef J0ycie88 het volgende:
Ook fijn.. Morgen komen ze voor een lek in mijn stadverwarming kijken, tussen 8 en half 1! Lekker die tijden.. (en fijn zo op mijn vrije dag..)
Dat mag ik hopen van niet! In je eentje ikeakasten in elkaar zetten gaat ook zo frustreren op een gegeven momentquote:
Jakkes, dat is ook niet fijn! Ga je ergens vanuit en ineens staan er 3 volle dagen bij.quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 10:47 schreef BGTes het volgende:
Ben heel heel boosIk word opeens 30 uur ingepland, terwijl ik gewoon college heb :/ Vorige week stond op diezelfde planning dat ik alleen donderdagmiddag hoefde te werken.Zomteen even boos bellen. Vervanging regelen voor overdags is echt niet te doen..
Ik heb net de 'boze BGTes is boos en belt de meest zwakke van alle teamleiders op'-truc uitgehaald. Met een beetje geluk wordt alles geregeld. Ik ben zo'n sukkel die daar wakker van kan liggenquote:Op dinsdag 30 augustus 2011 11:43 schreef Natalie het volgende:
[..]
Jakkes, dat is ook niet fijn! Ga je ergens vanuit en ineens staan er 3 volle dagen bij.
Hoop dat ze het snel aanpassen.
Misschien ben je er gewoon nog niet klaar voor..quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 10:44 schreef cafpow het volgende:
Niet goed, vandaag school ook maar overgeslagen. Straks naar de psych kijken wat mij aangeraden word. Want nu gaat het echt helemaal mis!
Ach, het zijn een miljoen factoren bij elkaar, waarvan ik de meeste wel ken maar er niks aan kan doen..quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 13:01 schreef Mishu het volgende:
[..]
Misschien ben je er gewoon nog niet klaar voor..
Uiteindelijk zal je zelf de beslissing moeten nemen. Niemand dwingt jou om naar school te gaan.quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 13:07 schreef cafpow het volgende:
[..]
Ach, het zijn een miljoen factoren bij elkaar, waarvan ik de meeste wel ken maar er niks aan kan doen..en niet weet hoe ermee om te gaan.
En heb zowieso twijfels of ik nog wel 3 jaar naar school wil![]()
maar goed ik ga het straks om 4 uur lekker op tafel gooien..en kijk wel wat eruit komtal maak ik me wel heel erg veel zorgen hierom
Precies ik moet het zelf kiezen en doen...maar het ligt waarschijnlijk ook heel erg aan mijn (ontbrekende) toekomstbeeld.quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 13:29 schreef Mishu het volgende:
[..]
Uiteindelijk zal je zelf de beslissing moeten nemen. Niemand dwingt jou om naar school te gaan.
Maar het kan er wel voor zorgen dat je een leukere toekomst hebt. Of je dat wilt bepaal je zelf en wat je er voor over hebt.
Wat heeft de ha dan gedaan met je???quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 15:47 schreef minthy het volgende:
Beroerd, huisarts heeft me goed te grazen genomen, volgens mij liggen alle organen door elkaar
Heel hard op m'n buik gedrukt en op die manier van alles onderzocht. Lijkt erop dat m'n dikke darm niet meer met de rest meedoet, heb er weer pillen bijgekregenquote:Op dinsdag 30 augustus 2011 16:36 schreef cafpow het volgende:
[..]
Wat heeft de ha dan gedaan met je???
Ot: ontladen(spanning is iets minder.) wel mega moe en lichte hoofdpijn! Maar gesprek heeft me goed gedaan
Je hier druk om makenquote:Op dinsdag 30 augustus 2011 16:44 schreef Høken het volgende:
WAT EEN ACHTERLIJKE KUTKNEUS. Ik ram 'm de kop in elkaar. Beetje tussen mij en m'n vriend lopen te stoken en dingen over mij en hem te lullen
Haters gonna hate. Gewoon niet teveel aantrekken van die loser.quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 16:44 schreef Høken het volgende:
WAT EEN ACHTERLIJKE KUTKNEUS. Ik ram 'm de kop in elkaar. Beetje tussen mij en m'n vriend lopen te stoken en dingen over mij en hem te lullen
wat heerlijk.quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 16:40 schreef minthy het volgende:
[..]
Heel hard op m'n buik gedrukt en op die manier van alles onderzocht. Lijkt erop dat m'n dikke darm niet meer met de rest meedoet, heb er weer pillen bijgekregen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |